פינת הפופולאריות 39 - פרק 8

noamlah

New member
מסכים איתך

אני חושב שבמקרה של סו הוק זה בדיוק ההיפך מפה
פה יש אובר דרמה בעוד שבמקרה של סו בכלל לא הבינו מה הדרמה שלה
ראיתי למשל עכשיו את הראיון המגעיל הזה שבו סו יושבת ליד ריצ'ארד ומדברת על התקרית והמנחה פשוט מנסה להבין למה היא הגיבה ככה, אולי בגלל שלא אכלה, אולי בגלל שהייתה עייפה, אבל היא הכירה אותו, אבל הוא תמיד מסתובב עירום, אבל זה היה רק שלוש שניות, זה אשמתך, למה לעזעזל הסתובבת? או...אולי פשוט סו את רגישה יותר ממה שאנחנו חושבים
https://www.youtube.com/watch?v=lbZbvBt0UOI

Uri04

New member
תיקון לגבי פרשת סו וריץ' באולסטארס

סו לא היתה חייבת "להתחכך" בריצ'ארד, הם התחילו לריב בזמן ההמתנה לתורם באתגר המוזר ההוא וריץ' עשה בה מעשה מגונה של ממש.
אם זה היה קורה היום, הוא היה מורחק מן המשחק באופן מיידי ונחסם מהריוניון/אירועים יח"צניים של הישרדות וכו'.

noamlah

New member
האשמים העיקריים

הם ההפקה שאפשרו לריץ' להיות עירום באתגר כזה
באותו אתגר היה חיכוך בין מתמודדים, לא רק בין סו וריץ' פשוט היו לבושים אז זה לא ביגדיל
באתגר היו שני קרשים שאחד מהם מסובך יותר לעבור מהשני אז סו התחילה ללכת על קרש אחד כשריץ' היה על השני ואז התחרטה וניסתה לעבור אחריו
בלהט האתגר כשהלחץ עליה שהקבוצה שלה תנצח אפשר להבין את זה
ריץ' לא היה אמור להיות עירום באתגר הזה, אף אחד לא היה אמור להיות עירום באתגר שיש בו חיכוך בין מתמודדים

Uri04

New member
נו, אז זה פאול של ההפקה

בדיוק כמו הפאול של ההפקה גם בעונה הזאת. הם לא לומדים.

סטילהוק

New member
אני ממש לא בטוח כמוך שאם זה היה ורה היום הוא היה מורחק

אולי היתה קמה צעקה להרחקתו, אבל מכיוון שעונה משודרת אחרי שהיא כבר צולמה הוא לא היה מודח ע"י ההפקה גם היום.

noamlah

New member
יש גם הרבה חשיבות

להיותו של ריץ' הומוסקסואל
אני זוכר שהרבה תגובות אז ביטלו את הלגיטימיות של סו להרגיש מוטרדת ממנו בגלל שהוא הרי לא נמשך אליה אז איך יכול להטריד?

ואני מאמין גם שההפקה ציפתה כשליהקו את ריץ' שהוא הסתובב עירום על האי, זה היה חלק מסימן ההיכר שלו וגם היה כך בעונה הראשונה
בעונה הראשונה אבל הוא לא היה עירום באתגרים ולכן גם סו לא חוותה קירבה אליו מהסוג הזה

B R A Y E R

New member
מנהל
צפיתי הרגע שוב ב2 הפרקים המדוברים מעונה 8

פשוט כי ראיתי אותם ממש מזמן ורק פעם אחת, וסיקרן אותי לראות אותם בפרספקטיבה של עכשיו, אחרי הפרק האחרון ששודר ובהשוואה אליו (עם כמה שמדובר ב2 מקרים שונים - הראשון הטרדה מינית והשני הטרדה פיזית)
קודם כל זה מדהים אותי כמה שהעריכה הייתה פשוט קשה ומזעזעת, שברור שהמטרה של העורכים הייתה אחת - להציג את סו מעורערת בנפשה/מניפולטיבית
כל הפרק הארוך הזה וסו זוכה רק לוידוי אחד, שבו היא מספרת שהיא מתקשה לישון בלילה כי היא לא מפסיקה להזכר ולדמיין את ריצ'ארד ערום מולה.
משם ועד ההתפרצות שלה על ג'ף - לא שומעים ממנה בכלל. רק רואים אותה כל הפרק מתבודדת ובוכה, מדי פעם הבנות/רופרט שואלים אותה מה שלומה.
וכל הפרק מלווה בוידויים של חברי השבט שלה שהם פשוט רצח אופי
רופרט: "סו כל הזמן מתבודדת ולא קשורה לשבט"
טום: "סו שתלטנית וקשה להיות בסביבתה,אני רוצה שהיא תודח"
ואפילו הגדילו לעשות ושידרו ווידויים שמפקפקים ברגשות שלה
רוב: "היא שחקנית טובה היא בטח רוצה לרכב על הסיפור בשביל לתבוע אותו ולהרוויח מזה כסף. או שהיא רוצה להשתמש בזה בשביל ייתרון במשחק"
אמבר: "אם זה היה קורה מחוץ למשחק ולא בהישרדות כנראה זה לא היה הופך להיות כזה סיפור כמו שזה הפך להיות"
ואז.. כשכל הפרק לא שומעים ממנה בכלל.. ההתפרצות שלה על ג'ף נשמעת כאילו באה משום מקום
וכדי לסיים את הפרק כמו שצריך הכניסו וידוי של קאת'י: "נפגעתי ממה שהיא עשתה! היא צריכה ללמוד לשלוט על הרגשות שלה! לקחה אותנו למקור השנאה שלה!"
+עוד דיבורים בין הבנים על זה שסו עשתה את כל זה כדי להרוויח כסף
+ריקוד של טום "דינג דונג המכשפה הלכה" בעידודם של רוב ורופרט
ורק אלישיה עצובה מההתנהגות הזו שלהם כי "חברת שבט שהיא חזקה כמו גבר עזבה אותנו" (בלי שום התייחסות למה שקרה)
&nbsp
בהשוואה לפרק האחרון ששודר, לעומת העריכה המזעזעת שעשו לסו, כאן לא היה אפילו רמז או שבב של ביקורת כלפי קלי ומה שהיא מרגישה (יכול להיות שלא היה כזה מצד הקאסט ויכול להיות שהיה וההפקה חסכה מאיתנו)
כל החלק הראשון היה לגמרי עריכה מחבקת כלפי קלי, עם הרבה מאוד זמן מסך וכמעט 0 זמן מסך לדן
&nbsp
ובנוגע להפקה, אני דווקא מרגיש שלגמרי הם למדו מאז איך להתנהל (ולצערי לא בגלל אירועי עונה 8, אלא בגלל רוח התקופה)
אני מאמין שההתפרצות של סו על ג'ף לא באמת באה משום מקום, ושהיא דיברה על כך הרבה עם ההפקה, או לפחות ניסתה, וקיבלה מהם אטימות וזלזול בחוויה שעברה.
ובגלל זה הקש ששבר את גב הגמל היה מבחינתה שג'ף בוחר להפנות אליה את השאלה בתחילת המשימה, עם בחירת המילים הגרועה ביותר בהיסטוריה: "ריצ'ארד התנהג קצת לא כשורה?"

noamlah

New member
לא בטוח שזו רק רוח התקופה

חושב שזה גם הדמויות הפועלות
אם אתה מחליף את תפקיד המתלוננת הראשית של קלי באיליין ואת דן בטומי היית מקבל פרק גרוטסקי מצחיק עם עריכה מזעזעת כמו שעשו לסו כי איך מישהו ירצה להטריד אחת כמו איליין?

וזה גם מסתדר לי עם השמועות שאיליין ה\ייתה חלק מהבנות שהשתמשו בסיפור בשביל אסטרטגיה (כמו אליזבת ומיסי) ולא הראו זאת כי אם ההפקה היו מראים פלאשבקים של דן עושה מסאג' לאיליין אפקט המיטו היה יורד והקהל היה מתחיל לחשוב שאולי אלו באמת נגיעות תמימות

jordi2006

New member

מקווה שעוד אפשר לדרג -
ג'מאל - 8, אוהבת אותו
ג'נט - 10, המלכה שלי
נורא וקארישמה - 4, למל"מיות
קלי - 9, אמן תחזרי לעוד עונה
כל השאר 1

למעלה