פינת הפופולאריות 39 - פרק 8

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 39 - פרק 8

אז אחרי הפרק הסוער הגיע הזמן להעלות את פינת הפופולאריות...

דירוג הפרק הקודם:
14. טומי - 3.1

13. קארישמה - 3.6
2
12. לורן - 3.7
1
11. נורא - 4.3
1
10. דן - 5.1

9. דין - 5.4
1
7. ג'מאל - 5.5
3
7. ג'ק - 5.5
2
6. איילין - 6.1
3
5. אליזבת - 6.8
1
4. אהרון - 7.4
2

והטופ 3.........

אורישקי

New member
מקום 2 ב'

רגע אחרי שהיא זרחה בפרק הקודם, היאע נפלה בפרק הזה...

גם היא עם ממוצע 8.5, יורדת אחרי 3 פרקים ברצף במקום הראשון - למקום השני

קלי

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 8.7, נשארת באותו מקום בשבוע השני ברציפות

זו הפעם הרביעית שהיא מקום ראשון העונה - אבל הפעם הראשונה שהיא לא חולקת אותו עם אף אחד!

מיסי

אורישקי

New member
הדירוג

זה יהיה אחד מעניין...
ג'ק יצא מהדירוג וזו גם הפעם האחרונה של ג'מאל וקלי

אהרון
איילין
אליזבת
ג'מאל
ג'נט
דין
דן
טומי
לורן
מיסי
נורא
קארישמה
קלי

דירוג נעים

Bar EL

New member

אהרון 10 תותח
איילין 5 נעלמה
אליזבת 10
ג'מאל 5
ג'נט 1 שיחקה מזעזע
דין 7
דן 10
טומי 1
לורן 1
מיסי 10 המלכה של העונה
נורא 3
קארישמה 3
קלי 1 שחקנית גרועה ... כיף שנפטרנו מעוד פלופ (אחמ צלסי)

אורישקי

New member

אהרון 8 משחק טוב אבל לא באמתתת כזה הורגש הפרק
איילין 6 גם כן לא הורגשה בכלל
אליזבת 10 מלוכלך אבל משחק מעולה שלה הפרק
ג'מאל 10 מת עליו
ג'נט 10 חיים שלי
דין 7 בתכלס לא ברור לי מה הוא עושה במשחק אבל הוא חמוד
דן 5 כמו שאמרתי, נעשה לו קצת עוול אבל בכללי הוא לא שחקן טוב
טומי 1 שונאאאאאאאאאאאאא אותך. השחקן הגרוע של העונה. בעונה נורמלית שלא מתעסקת באופרת סבון של הפרק הקודם היינו מתעסקים בלרשום על כמה שני חדלי האישים האלה עשו החלטה מטומטמת וחסרת היגיון שפשוט תשאיר אותם למטה.
לורן 1 בדיוק כמו טומי המכוער
מיסי 10 היא מלכה
נורא 10 היא מלכה

קארישמה 7 לא יודע איך קרה הדבר אבל הייתה הפרק ממש חמודה
קלי 5 הגיע לה 1 על הפרק הזה אבל אני כן מאד מחבב אותה אז לא רוצה לתת לה פחות, היא לגמרי הביאה את המפלה שלה על עצמה וחבל שכך

YOU NEED TO CALM DOWN

אהרון 10
איילין 7
אליזבת 10
ג'מאל 1 ישששששששש שלוםםםםםםםםם הביתהההההההההה
ג'נט 10 קווין
דין 7
דן 1 איכס
טומי 1
לורן 10 לא מגיע לה אבל טרולול
מיסי 10
נורא 10 זאת החברה ההזויה והבעייתית שאוהבת אותך מיליון ותשאר כשאף אחד אחר לא. החלטתי שאני שרוף עליה
קארישמה 10 קווין
קלי 10 שחקנית מעולה. לפעמים מתפקשש. סיכוי לאולסטארס

Seosi

New member
מדרג

אהרון 6 מה שהוא אמר במועצה ממש עצבן אותי, אבל ההתנצלות שלו אחר-כך הרגישה מאוד כנה ואמיתית. אני באמת חושב שהוא הרגיש רע על הדברים שאמר ולמד לקח מזה.
איילין 1 עצבן אותי שהיא ניסתה להגיד שקלי הקצינה את הדברים (משהו בסגנון).
אליזבת 1 אתם יודעים למה.
ג'מאל 10 יצא לגמרי מלך במועצה האחרונה והוא לגמרי נדפק מהטוויסט של אי האלילים.
ג'נט 10 בר אני מצטער אבל אני לא מבין איך אתה יכול להגיד שהיא שיחקה גרוע, היא ניסתה לעשות את המעשה הכי אנושי שהיה אפשר באותו רגע ואני לא מבין איך אפשר לקטול אותה על זה.
דין 1 אני לא מבין את המשחק שלו כרגע.
דן 1 אני לא שונא אותו (אני לא שונא אף אחד פה), אבל אני לא יכול לתת לו יותר מזה לאחר הפרק הזה.
טומי 7 כי הוא כן הגן על ג'נט במועצה, כשחקן הוא די אכזב עד עתה.
לורן 4 כמו עם טומי, ציפיתי ליותר.
מיסי 1 אני לא מבין איך היא יכולה לכתוב בהתנצלות שלה שלא היה לה את כל המידע שההפקה דיברה איתם וגם קלי סיפרה לה על מה שהיא עברה עם דן.
נורא 10 מתחרט שנתתי לה ציונים נמוכים בהתחלה, אני חושב שהיא משחקת משחק מתחת לרדאר טוב מאוד כרגע.
קארישמה 10 שמחתי שהגנה ככה על ג'נט במועצת השבט.
קלי 10 שתחזור לעונה שנייה בהקדם! יש לה ממש פוטנציאל ואני לא חושב שהיא מימשה אותו.

Bar EL

New member

בדיוק ענית על זה, היא ניסתה לעשות את המהלך הכי אנושי אבל לא את המהלך הטוב בשבילה.
הדחה של דן לא השתלמה לאף אחד (אולי רק לגמאל) ועצם זה שהלכה על זה זו כבר טעות עצומה (דן בתחילת הפרק : אני הכי סומך על קלי וגנט) גם קלי בעצמה הבינה שזו טעות להדיח את דן ולא התלהבה מהרעיון אבל זרמה איתם כי לא רצו להעיף את מיסי. ברגע שהם הלכו נגד דן הוא אוטומטית הולך לצד השני.
בנוסף, לאחר ההדחה גנט ניסתה לבוא ממקום טוב ולדבר על הסיפור הזה אבל זה רק גרם לכולם לפנות נגדה עוד יותר. ברור שהיא נשמה ויש לה לב טוב אבל משחקית זה לא היה נכון בשום צורה.
אתה יכול להגיד שאתה אוהב אותה כדמות כבנאדם אבל זה לא נכון להגיד שהיא שיחקה טוב הפרק (כנל קלי) ובטח שלא ליד מיסי, אהרון ואליזבת ששיחקו לא פחות ממושלם.

B R A Y E R

New member
מנהל
כמו שזה נראה

רוב ה"עניין" הוא דווקא אחרי שידור הפרק ברשתות החברתיות ופחות ממה שקורה על האי
ואני מאמין שכבר מהפרק הבא כל הסיפור הזה כבר לא יהיה רלוונטי לא רק ברשתות החברתיות, אלא בכלל בפרקים
ככה שאני לא רואה מצב שבו מיסי/אליזבת/אהרון מפסידים בגמר + מקבלים בוודאות את הקולות של קלי/ג'אמל/ג'נט
מי שבא לשחק יצביע למי שהכי מגיע לו לנצח
כבר היו שחקנים שהתנהגו באופן פחות/יותר מוסרי וקיבלו קולות בגמר ואפילו ניצחו

NP23

New member

קודם כל . אם הם כולם יהיו בגמר אז לא תהיה ברירה להצביע להם
דבר שני, יש עוד מלא זמן עד לגמר, אני בספק אם זה ישפיע על ההצבעה של מישהו
מקסימום של קלי וג'נט שזה 2 קולות . גם זה לא בטוח כי הן נפגעו מהרבה אנשים לא רק מלאיירו . הן יכולות גם להחליט שהן ממורמרות דווקא על טומי ולורן שערקו . אין לזה חוקים

Seosi

New member

א) כמו שספיר אמרה, יש בסוף חברי מושבעים שצריכים להצביע לך, להגיד שמיסי, אהרון ואליזבת' שיחקו לא פחות ממושלים לדעתי לא נכון.
ב) רשמתי את זה גם לברייר, אני חושב שמה שעשו לג'נט הוא Gaslighting. ברייר לא הסכים איתי וזה בסדר, אבל לשפוט אותה על זה לא נראה לי הוגן.

Bar EL

New member

א.מאיפה לכם שהמושבם לא יעריכו אותם? המשחק עוד ארוך ומי שמעריך את המשחק יצביע למ ששחק הכ טוב ובאמת נראה שהבלאגן קרה אחר ששודר הפרק,
אז כן - ספציפית בפרק הזה השלישיה שיחקו מושלם ומאוד מקווה שיגיעו לגמר ואחד מהם יהיה הזוכה של העונה
ב.חבל לי שאתה לוקח את זה קשה אבל כמו שאמרתי אני מנתק את הרגש ואומר את דעתי שמשחקית גנט התנהלה לא נכון ולא הוכיחה שהא שחקנית העשור במילים עדינות, אז זכותי המלאה כמובן לשפוט אותה בעניין המשחק וזה מה שאני עושה ואמשיך לעשות, אף אחד לא התכוון לעשות לגנט רע ותקחו קצת בפרופורצות - אתם שוכחים שהם נמצאם על אי ומשחקים משחק ואף אחד לא התכוון לעשות רע כמו שאתם מציירים את זה, אז גם זה לא נכון מהמקום שלך לבוא ולשפוט אותם בצורה כזו.

Seosi

New member

א. בסדר, מקבל את הטענה הזאת.
ב. אני מבין את נקודת המבט שלך, אבל לא צריך להיות גבולות מסויימים במשחק? למשל, אם ג'מאל היה מודח בגלל צבע עורו, והמתמודדים היו אומרים שזאת הסיבה שהדיחו אותו, לא הייתם כועסים על המתמודדים הללו? וכמו שרשמתי, אני לא שונא אותם, ואני מקווה שהם נפשית בסדר אחרי הפרק הזה כי אני יודע שהם ספגו המון אש בגלל זה, אבל אני כן חושב שהכעס כלפיהם מוצדק.

Bar EL

New member

ב.לגבי גמאל - ברור! אבל זה לא היה המקרה, ואני בטוח שהם לא התכוונו לעשות רע לגנט לכן חבל שהעניין הזה קרה ולדעתי הם באמת נסחפו שם וזה גלש, וזכותך המלאה לכעוס עליהם אבל לא כולם חייבים. משחקית בעיני מגיעה להם הערכה.

Seosi

New member
מגיב לבר ולברייר

אני גם לא חושב שמה שהם עשו לג'נט זה מתוך רוע, אני מבין שזה נבע נטו מתוך אסטרטגיה, אך אני עדיין לא חושב שזה הופך את המעשים שלהם ללגיטימים. וגם ללא הכרחיים לצורך העניין, טומי ולורן בכל מקרה היו מצביעים איתם נגד קלי כי הם ראו בה כאיום. הם יכלו לשחק על כך שקלי מאיום מאשר שאליזבת' תשקר שדן גרם לה להרגיש לא בנוח. היו בעבר מתמודדים ומנצחים ששיחקו משחק דומננטי והצליחו להפוך את מאזן הכוחות מבלי לחצות את הקו הזה.

וכדרך אגב, אם אהרון, אליזבת' ומיסי יגיעו לגמר אני מאוד יופתע אם ג'נט תצביע לאהרון, בהתחשב העובדה שהוא האשים אותה בהתקרבנות.

למעלה