לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85818,581 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' אי האלילים - פרק 8 - המיזוג! '
אי האלילים - פרק 8 - המיזוג!
<< ההודעה הנוכחית
14/11/2019 | 05:44
148
1296
טוב, אני חושב שהפרק הזה הוא לקח לכל מי שלאורך העונה נגררו ונסחפו לרשום כאן האשמות נוראיות על דן נטו על סמך שמועות בתוכנית טלוויזיה ערוכה.
ומה מסתבר? כפי שהבנות טוענות הדברים נאמרו בצחוק/כחלק מהמשחק. הן לא מרגישות מוטרדות או מאוימות ממנו, הן בעצמן אוהבות להיות בחברתו ומבקשות ממנו שיעשה להן מסאג'.
כמו שכאן בפורום היו כאלו שנסחפו לצלוב אותו ולכתוב עליו מילים קשות, ואני מאמין שיש עוד מקומות ברשת שהיו כאלו שצלבו אותו, גם על האי זה הפך להיות עניין מכלום.
ואני פשוט ריחמתי על דן והצטערתי בשבילו ממש. לא הייתי רוצה להיות במצבו, להיות מואשם במעשים נוראיים בתוכנית טלוויזיה בפריים טיים מול כל אמריקה. כשבבית יש לו אישה ו2 ילדים, וקריירה בתעשייה שבה מפיקים כמוהו, שעשו דברים נוראיים באמת, פוטרו בלי יותר מדי שאלות בעידן החדש של metoo.
והוא יושב שם, רואה איך שיחת היום הפכה להיות "דן הטריד- כן או לא", יודע שהוא לא עשה שום דבר רע לאף אחת, לא התכוון בשום אופן לפגוע באף אחת, וצריך להתמודד עם עניין שלא קשור בכלל למשחק והולך להשליך באופן ישיר על החיים האישיים שלו.
כי הרי, זה כבר אפילו לא משנה שכל הבנות מסביבו, מחזקות אותו, טוענות בפירוש שלא חשו מוטרדות ממנו ושכל השיח על זה היה בצחוק, הוא כבר נצלב ואני מאמין שימשיך להצלב על ידי מי שהחליטו שהם תליינים וימשיכו להכפיש את שמו סתם ככה. כי היד על המקלדת קלה והוא סתם עוד דמות בטלוויזיה, זה לא בן אדם.
מקווה שבכל זאת הפרק סגר את הפינה הזו, ומי שנסחף אחרי השיח המגעיל הזה כלפיו ילמד את הלקח.
כל הכבוד להפקה שניהלו את זה בצורה הכי מקצועית שאפשר, ובמקום לטאטא את זה מתחת לשטיח ולתת לשמועות לצאת החוצה, בחרו לשדר ה-כ-ל, נתנו במה ל2 הצדדים והראו איך הם 24 שעות ביממה זמינים בשביל השורדים, ערים להכל, מקיימים איתם שיח כשעולה עניין ומוודאים שכולם מרגישים בנוח לפנות להפקה בכל עניין שכזה.

ולעניין החלק של המשחק:
בפרק הקודם ירד לי מקלי שעשתה מהלך שהרגשתי שהיה טעות גדולה, והתברר שזו באמת הייתה טעות גדולה. דין, שהיא הצילה אותו במיוחד, לא ממש הכיר לה תודה ורץ לזרועותיהם של מיסי ואהרון- והיה קול מכריע בהדחה שלה. אם ג'ק היה נשאר זה היה עוד קול לטובתה.. חבל..
וחבל לי ממש גם על ג'אמל, שבאמת לא היה שום דבר שיכל לעשות אחרת אחרי שקלי דפקה לו את המשחק. הוא היה איום על כולם ולא היה לו סיכוי להשאר. מקווה ממש שיחזור בעונה עתידית, לגמרי מגיע לו.
מיסי ואהרון כרגע השליטים של המשחק ומשחקים משחק פשוט מושלם, בזמן שאחרים פה פקפקו במעשים שלהם והיו בטוחים שהם הרחיקו מהם את דין, קארישמה, לורן, טומי... נראה שכולם רצים אליהם ושהם סופר אהודים.
טומי ולורן לעומת זאת משחקים פשוט זוועה, מזמן לא ראיתי שחקנים כאלו גרועים שלא מבינים בכלל מה הם עושים ואיך להתנהל. במיוחד טומי. לא מצליח להבין את הראש שלו ואת ההחלטות שהוא מקבל, שום היגיון...

פרק הבא הדחה כפולה (כפולה באמת), מעניין איך זה ילך ומי ילכו..

הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'פרק מגעיל '
פרק מגעיל
14/11/2019 | 06:11
76
אני חושב שחשוב לציין שאמנם אני חושב שלדן פשוט אין מודעות למרחב אישי ואני לא חושב שהוא התכוון לכל רע, אי אפשר לקחת את מה שקלי הרגישה לגבי זה, כי היא עוד העלתה את זה מהפרק הראשון. וקלי הייתה איתו הכי בסדר כמה שאפשר אף על פי שהרגישה לא בנוח. והיא לא היחידה שאמרה שדן נוגע באנשים יותר מדי, כך גם אמרה מולי ומיסי לפני הפרק הזה. שוב, אני לא חושב שיש לו מודעות למרחב אישי, אבל אי אפשר להתעלם מההערות של הבנות האחרות. אבל באמת הגעילו אותי אליזבת ומיסי. אני מבין שזה משחק, ואני מבין ששקרים זה לגיטימי במשחק, אבל כאן שג'נט רצתה לשים את הצד האנושי לפני המשחק, אליזבת ומיסי פשוט השתמשו בזה ושיחקו בה. ואם לפרק היו תהיות למה יש אנשים שלא מאמינים לנשים (בלי קשר לדן), הפרק הזה מוכיח למה זה קורה.

הפרק הזה השאיר לי טעם ממש רע בפה, וגרם לי להרגיש מאוד רע כלפי ג'נט. אני אהבתי את מיסי מהפרק הראשון, אבל ממש ירד לי ממנה הפרק. אליזבת ואהרון בכלל עם ההערות המטומטמות של במועצת שבט נגד ג'נט. זה לגמרי הכעיס אותי. 

ואני רוצה לחדד שאני לא חושב שדן עושה זאת מכוונה רעה, אבל כשיותר מאחת מתלוננת על כך (גם אחת זה יותר מדי), אי אפשר להגיד שאין כאן איזו שהיא בעיה, ושקלי או מולי פשוט דמיינו את זה.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 12:43
8
71
פרק דוחה, ומיסי הזאת כלבה אמיתית וגם אליזבת', ועל לורן אני בכלל לא מדבר, אלה נשים שמוציאות שם רע למין הנשי ולכל הנשים בעולם, ועוד עושות זאת בפריים טיים מול מיליוני צופים בכל רחבי העולם, לא פלא שהפכו להכי שנואות בארה"ב אחרי הפרק הזה. בושה וחרפה. לקחת נושא כל כך רציני, שכולנו ראינו וגם ההפקה הראתה בכל פריים (חוץ מלעיוורים או קשי ראייה), איך הוא נוגע בקלי ובכל שאר הבנות, גם ביום וגם בלילה, ולהפוך אותו לאסטרטגיה בכדי להוציא את ג'נט שקרנית (כל אמריקה והעולם ראו שהיא לא, ושהשלושה שקרניות גועליות, ובעיקר מיסי הכלבה חסרת הבושה והשנואה ביותר)

חבל לי על קלי שנפלה על עונה כל כך גרועה ומגעילה, אחת משחקניות הישרדות הכי טובות שראינו עד היום, שהודחה בסופו של דבר מהמשחק עם שני אלילי החסינות שמצאה בזה אחר זה בתיקה, רק בגלל שנפלה קורבן למה שאפשר לכנות רק כגועל אחד גדול ואולי הדבר המגעיל ביותר מבחינת אסטרגית שראינו בתולדות הישרדות העולמית. מהמלכה הכי גדולה של העונה הפכה למושבעת השנייה. לפחות זה. מקווה מאוד שהיא לא תיתן לאף אחת משלושת הכלבות את קולה.

ממש ריחמתי על ג'נט במועצת השבט השנייה שהיתה צריכה לעבור את הסיוט הזה, כשהיא יודעת ששלושתן משקרות במצח נחושה ועוד על נושא כל כך חשוב כמו הטרדה מינית, שהוציאו שם רע לכל הנשים ועצם זה שזה קרה בפריים טיים מכה אנושה לארגון MeToo ולאמינותן של נשים בכל העולם. פשוט בושה וחרפה, ורק על זה לבד מגיע לשלושתן להיות מודחות, ואני מקווה שאף אחת מהן לא תגיע לגמר ושדווקא ג'נט תזכה העונה. למרות שחבל שבזבזה לשווא את אליל החסינות שלה. יש לי תחושה חזקה שאם היא תגיע לגמר קולה של קלי מובטח לה. ובצדק.

ואהרון היה ונשאר פשוט דושבאג, דוגמא חיה לגבר שוביניסט שמתייחס בזלזול לכל הנושא של הטרדות מיניות ורואה זאת כדבר טבעי לחלוטין. מעניין מה יעשה כשיהיה מדובר בבנותיו כשיראה אשמאי זקן מורח את ידיו השעירות על כל גופן. לא בטוח שאדון אהרון הצדקן והמתחסד הזה יאהב את זה...

לגבי ג'מאל, זה היה ברור שהוא נדפק מהרגע שמצא את הפתק התלוי. חבל שלא נתן לקארישמה לקחת אותו במקומו. אך מהרגע שהוא נגע בו ולקח אותו והיה כתוב לא לפתוח, היה ברור לי כבר שג'מאל נדפק. כל מי שמבין קצת בהישרדות יודע היטב שיתרונות ואלילים מוסתרים היטב, ובטח לא בצורה כל כך בולטת מול העיניים. וגם צריך לזכור שאנחנו בעידן שבו אלילים מזוייפים כבר הפכו לדבר לא יוצא דופן, וראינו זאת היטב בעונה שעברה עם ריק ולורן. ולכן שמור נפשו ירחק.

לצערי, דין שתקע סכין בגב למי שהצילה אותו מהדחה בטוחה פה אחד, יצא הכי לוזר והכי כפוי טובה שיש. וכפי שחששתי, ומסתבר שבצדק, גם נורא המטומטמת לא היתה מסוגלת לשמור על פיה. פשוט מכה הנורא הזאת, אחת השחקניות הכי גרועות בתולדות הישרדות. לא יודע איך מישהו בכלל רוצה לעבוד איתה כשהיא לא מסוגלת לשמור על פיה. זה הצעד הכי גרוע שהשאיר אחת כזאת במשחק. כי אתה לא יודע על מי היא תלשין בפעם הבאה שיגלו לה סוד או ישתפו אותה במשהו. וזה תמיד יכול להיות אתה. כך שאני במקומם לא מביא אותה לאיחוד, ומדיח אותה עוד לפניו. אך עכשיו זה אבוד, וכל שלושת העיזים, גם היא וגם קארישמה וגם דן המטרידן עדיין במשחק. מה שמראה עד כמה העונה הזאת גרועה.

קלי היתה התקווה האחרונה של העונה הזאת ואמרתי שאם גם קלי תודח העונה הזאת תצלול לתהומות ותהפוך לאחת העונות הכי גרועות בתולדות הישרדות. ועובדה שלא טעיתי, כי לא רק שהעונה הזאת ממשיכה להידרדר, אלא שהיא גם הפכה למגעילה ובלתי נסבלת, כשרוב המתמודדים שנותרו בה שנואים על רוב הצופים. ולהוציא ג'נט, ואולי איילין, כולם יצאו דוחים ומגעילים הפרק הזה.

ובפרומו לפרק הבא שוב הדחה כפולה, הפעם במכה אחת ולא גב אל גב, ובתקווה שאלה יהיו מיסי ואליזבת, או מיסי ולורן, אני כבר לא יודע מי מביניהן יותר מגעילה. אך למיסי אני לא אשכח מה שעשתה לצ'לסי, ולכן הכי אשמח אם היא זו שתודח ראשנה מביניהן.

ולגבי דן, כדאי שיתחיל להתעורר על עצמו, כי נראה שאו שהבן אדם הזה חסר מודעות למעשיו והתנהגותו בצורה מבישה, או שהוא פשוט בן אדם מגעיל ודוחה שמריד נשים באופן סדרתי גם במציאות. ואני מקווה מאוד בשבילו שהוא לא מתנהג כך במציאות, כי זה פשוט גועל נפש. וראינו כל פריים וכל נגיעה, כולל הצילומים שלו בלילה עם הבנות במצלמות אינפרה אדום.וההפקה לא סתם היתה מתמקדת בהם ומתעקשת שלא להוריד את הנושא מעל הפרק. כך שלא תטעו לרגע, כל אלה שמצדיקים אותו, דן הוא לא הקורבן, גם אם נהג במודע או שלא במודע, מי שקורבן פה למזימה האסטרטגית הזדונית והגועל נפש הזאת, שבה נשים שהוטרדו מינית צוחקות ומלגלגות על זה ואף משתמשות בזה ביחד עם מי שלא הוטרדה מינית כלל שתציג כאילו גם היא הוטרדה כחלק מבדיחה בתור אסטרטגיה. פשוט גועל נפש.

ללא ספק, זה היה אחד הפרקים הכי גרועים ומגעילים של הישרדות שראיתי בכל הזמנים, אם לא אפילו המגעיל והדוחה ביותר שבהם מכל הבחינות.

אם העונה הזאת תימשך כך ונמשיך לראות כזה גועל נפש, לא בטוח כלל שאני ארצה להמשיך ולצפות בה. ושוב, מקווה מאוד שג'נט תזכה העונה, ואם לא היא אז לפחות איילין, היחידות שעוד מגיע להן לזכות מכל מי שנשארו במשחק.

לצפיה ב-''
14/11/2019 | 16:36
7
66
"נשים שהוטרדו מינית צוחקות ומלגלגות על זה ואף משתמשות בזה"?!?!?
סלח לי סטילהוק, אבל אתה עושה פה בדיחה מהמושג הטרדה מינית ומכל מה שקשור לזה.
1. אתה לא יכול לקבוע בשביל אחרים שהם הוטרדו אם הם לא מרגישים ככה. ומיסי ואליזבת חד משמעית אמרו שהן לא הוטרדו. וההפך, הן ביקשו ממנו שיעשה להן מסאג, וישנו לידו בלילה, והן אוהבות אותו מאוד ורוצות בחברתו.
2 כן זה מגעיל ולא יפה שהן ניסו לרכב על גל ה"דן מטריד" מבחינה אסטרטגית כדי לקרב אליהן שחקנים, כנראה שהן לא תיארו לעצמן כמה שזה מוגזם וחוצה קווים במשחק, וטוב שהן הודו ועמדו לצידו של דן ותמכו בו.
ואהרון דושבאג? אהרון יכל לסתום את הפה ולא להתערב ואולי להתלכלך בשיח מאוד לא נעים סביב הטרדות מיניות.
אהרון יצא גבר, חבר אמיתי, שלא יכל לראות את דן מתפרק בגלל שמתרחש על הגב שלו שיח על לא עוול בכפיו, עמד מאחוריו ונתן לו גב.
אני מאחל לך מכל הלב סטילהוק, שאם יום אחד תואשם במשהו שמעולם לא עשית, יהיה לך "דושבאג" כמו אהרון שיעמוד לצידך, ולא תמצא את עצמך לבד בעולם מול האשמות שאתה לא יודע איך להתמודד איתם.
לצפיה ב-' כלכך על הכל'
כלכך על הכל
14/11/2019 | 17:01
50
והגיע הזמן שההשמצות האלה ייפסקו כאן בפורום ... באמת שעצוב לי על דן
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 17:18
5
57
כפי שכבר אמרתי כדאי שתצפה שוב בפרק, ותשים הפעם לב לפריימים לכל אורכו, הכל צולם ותועד ע"י ההפקה, ודן בעצמו קיבל הזהרה חמורה מההפקה. לך תראה מה נאמר לגביו באתר רדיט ובכל שאר הפורומים הגדולים של הישרדות וריאליטי. וגם בכל הפודקאסטים ביוטיוב העוסקים בהישרדות.
לצפיה ב-'וזה חמור מאוד בעיניי'
וזה חמור מאוד בעיניי
14/11/2019 | 17:23
4
61
תופעת העדר זו הרעה החולה של התקופה הזו.
ובמקום לעמוד מנגד ולפתח דעות משלך, אתה הולך וקורא תגובות ברשת כדי להיות מושפע מהם.
לצפיה ב-'כדאי שתצפה בזה '
כדאי שתצפה בזה
14/11/2019 | 17:32
3
66
הם מסבירים בדיוק למה אתה טועה, ובגדול, ואולי תבין סוף סוף למה אתה טועה

ולהזכירך, שגם מיסי עצמה היתה לגמרי כנה ואמיתית כשדיברה עם לי על ההטרדות של דן (עוד לפני שלורן רצה אליה להלשין שהיא על הכוונת של ווקאי) וההפקה גם גיבתה את דבריה בצילומים מתועדים על כל מה שהיא סיפרה, כולל בלילה.

ורק לפני שני פרקים לורן עצמה תיארה בפני שבט לאירו המעורבב איפה ואיך דן נגע בה. וגם זה גובה ע"י ההפקה בפריימים וצילומים מתועדים.

שלא לדבר בכלל על כך שראינו לראשונה בתולדות הישרדות מפיק מגיע ומדבר עם מתמודדת על האי לגבי ההטרדה המינית שחוותה, ואף ממליץ לה להגיש תלונה.
לצפיה ב-'על מה אתה מדב? '
על מה אתה מדב?
14/11/2019 | 19:56
52
מיסי השתמשה בזה כדי לסכסך בין הכחולים...
לצפיה ב-'אה, אתה תחליט בשבילה מתי היא דיברה בכנות ומתי לא?'
אה, אתה תחליט בשבילה מתי היא דיברה בכנות ומתי לא?
14/11/2019 | 20:05
1
45
היא טענה טוב מאוד שהיא שיקרה והשתמשה בזה כדי לסכסך ולפלג את השבט שלהם.
היא לא הרגישה מוטרדת, והצטערה מאוד שחצתה את הגבול.
זו האמת שלה, זו הכנות שלה, ולך אין שום זכות לקבוע בשבילה מה היא מרגישה באמת.
לצפיה ב-'איזו כנות בדיוק? '
איזו כנות בדיוק?
14/11/2019 | 20:22
51
אתה עצמך טוען שהיא שקרנית. אז תחליט, אתה מאמין לה? או לא מאמין? ואם כן, מתי היא דוברת אמת ומתי היא משקרת? אני אגיד לך מתי: מתי שההפקה מראה במקביל את מה שהיא אומרת, קרי אז היא לא משקרת. חוץ מזה לך תקרא את מה שפרסם מנחה התוכנית ג'ף פרובסט בכבודו ובעצמו לגבי התלונות להפקה על דן והטרדותיו לאורך העונה. לא רק קלי התלוננה עליו רשמית להפקה, גם מולי עוד לפני שהודחה התלוננה לגביו, וגם מיסי ולורן, כן מה שאתה שומע. שתיהן התלוננו לגביו, ולא בצחוק. כי להפקה לא מתלוננים בצחוק. אבל אתה יודע למה מיסי שינתה גרסה? בגלל שלורן הלשינה לה שהיא מועמדת להדחה ושקלי מכוונת אליה. באותו רגע היא החליטה לשים בצד את ההטרדה של דן כלפיה ולכוון נגד קלי. וזה הרגע שכל הגועל נפש של הפרק הזה התחיל והפך לכדור שלג מתגלגל.

אז לפני הכל כדאי שתבדוק את העובדות, כדי שלא תצא חומוס.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 14:29
28
84
איפה השקית הקאה? איףף איזה פרק דוחה. 

אני עוד מנסה לעשות סדר בעניינים אצלי בראש לגבי הפרק הזה, אבל זה שההפקה לא העיפה את המפיק המגעיל הזה על המקום זה גול עצמי להישרדות, לא משנה כמה ג'ף הוא אלוף ב-damage control. כל כך מיותר.

לגבי קלי - כן, היא דיי נדפקה בגלל הנחשיות ההן אבל בניגוד לחלק מהתגובות פה - היא דיי הביאה את זה על עצמה מבחינתי (אם נתעלם רגע מכל הדרמה סביב דן החרמן) כשהיא: 1) סמכה על נורה שלא תפתח את הפה 2) סמכה על לורן על שלא תספר את התכנית של ווקאי למיסי 3) לא שיחקה באף אחד מן האלילים שמצאה(!!) כי סירבה לקרוא נכון את המפה. אנשים הודחו על הרבה פחות מזה ואמרנו עליהם שהם שחקנים גרועים.

לגבי ג'מאל - חיבבתי אותו. הוא קיבל עריכה חיובית ואני חושב שעוד נראה אותו בעונות עתידיות של הישרדות (גיבורים נגד נבלות 2?), אבל במצב שבו אתה 'מטורגט' מספר טרייבלים ברצף, קצת קשה לצאת מהמצב הזה ללא איידולים/חסינויות.

אני דיי מסכים עם זה שהרבה מאוד דמויות במשחק הזה הפכו לשנואות בתוך פרק אחד, ואני חושב שאת הגידול הממאיר (דן) צריך לגדוע אחרת דברים ימשיכו להידרדר. כרגע, אם ג'נט לא זוכה בעונה הזאת (ואני לא ממש רואה מצב בו זה יקרה כשכל כך הרבה אנשים רוצים להדיח אותה) אז טומי הוא האופציה השפויה האחרונה. 

לצפיה ב-'?!?'
?!?
14/11/2019 | 16:46
27
85
ראינו את אותו הפרק?
על מה בדיוק רצית שההפקה תעיף את דן?
כמו שהראו לנו ההפקה עשתה שיחות עם כולם, ואף אחד לא הרגיש ממנו מוטרד בשום אופן.
היחידה שהרגישה מוטרדת מדן (היחידה!!!!) זו קלי. לטעמי התגובה שלה לזה הייתה מוגזמת, ברור לי ולה ולכולם שם שאין בזה שום אופי מיני (דן החרמן? מתחרמן מליטוף בשיער?), אבל זכותה להרגיש מזה מוטרדת, וברגע שהיא אמרה לו על זה הוא הפסיק, וההפקה הזהירה אותו ונראה שהוא בכלל תפס ממנה מרחק. (לפני כן, כמו שהוא אמר בתחילת הפרק, הוא ראה בה ובג'נט החברות הקרובות אליו במשחק)
בסופו של דבר כמו שזה נראה הסיבה שבחרו להעיף דווקא את קלי בתחילת המיזוג זה האובר-דרמה וההיסטריה המוגזמת מבן אדם חמוד שכולם שם אוהבים ויודעים שהוא לא מסוגל לפגוע בזבוב.

לצפיה ב-'כדאי שתצפה שוב בפרק '
כדאי שתצפה שוב בפרק
14/11/2019 | 17:07
10
60
ותשים לב לפריימים, כולל אלה שצולמו בלילה ע"י ההפקה עצמה. שלא לדבר בכלל על כך שכל מה שקלי סיפרה גובה בצילומים שמוכיחים שהיא לא משקרת. ולהזכירך שגם לורן לפני שני פרקים בלבד תיארה בפני שאר חברי שבט לאירו המעורבב בצורה הכי גרפית איפה ואיך דן נגע בה. אך אולי גם את זה פספסת...
לצפיה ב-'ראיתי מצויין'
ראיתי מצויין
14/11/2019 | 17:16
9
56
ומה ראו בפריימים האלו? את דן מפליק לבנות השבט בישבן? חופן באברי המין שלהן?
ראו אותו נוגע למישהי ברגל כשהוא שוכב על הרצפה, ושם על מישהי יד על הגב מתוך שינה, ומלטף לקלי את השיער.
אתה הופך מחוות חבריות תמימות למשהו סוטה ומיני.
קלי בעצמה אמרה בפרק שטומי נוגע בה באותו האופן.
ושוב, זכותה להרגיש מוטרדת מזה ולבקש ממנו שיפסיק, וככה היא עשתה, והוא הפסיק.
לאחרות אין בעיה עם זה, והן הודו שזה נעים להן ובחלק מהמקרים הן ביקשו את זה.
לצפיה ב-'מה זה 'מחוות חבריות תמימות'? אתה מחובר למציאות?? '
מה זה 'מחוות חבריות תמימות'? אתה מחובר למציאות??
14/11/2019 | 17:26
7
74
לא מדובר פה בילד בן 14 שלא מבין עדיין את המשמעות של הדברים שהוא עושה. זה גבר בוגר בן 52. מי נותן לו את הרשות לגעת ככה בבחורות שהוא מכיר אולי כמה ימים במסגרת תכנית ריאליטי?
ולא - קלי לא אמרה שטומי נוגע בה באותו האופי. חזור וצפה שוב בפרק. היא אמרה שטומי לפעמים מחבק אותה בקטע חברי, אבל דן עובר את גבול הטעם הטוב ונצמד אליה בצורה קריפית. וגם כשהיא ביקשה ממנו להפסיק ולא לגעת בה מספר פעמים - הבן אדם לא הפסיק.

האחרות שקרניות כי ראינו שהן התלוננו נגדו, אבל החליטו להפוך את זה לאסטרטגיה, כחלק מן המשחק. זה פסול וזה מגעיל, ולכן הן חוטפות על זה את כל האש בעולם ה'אמיתי'.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 17:45
51
יותר גרוע מזה, זה מפיק ומגלה כשרונות שעובד עם אלפי בנות.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 19:57
2
64
1. מה הקשר הגיל שלו? אם הוא היה בן 26 זה כן בסדר לדעתך?
2. עובדה ששאר הבנות לא הרגישו מוטרדות, ושוב, זו עובדה. גם אם תמשיך לקרוא להן שקרניות, זה ימשיך להשאר עובדה. כי ככה הן מרגישות וזה מה שהן אמרו - לדן, לג'ף, להפקה ולכל השבט. אף אחד לא שם לא אותך ולא אף אחד אחר להחליט בשבילן איך הן הרגישו באמת ואם הוטרדו מזה או לא. (ואם אתה מאמין שהן כן הוטרדו, ומאשים אותם בכאלו האשמות מגעילות.. אין לי מה להגיד... זלזול גמור בהטרדות מיניות)
לצפיה ב-'צ'מע, אין לי מה להתווכח עם אדם טיפש'
צ'מע, אין לי מה להתווכח עם אדם טיפש
14/11/2019 | 20:22
1
58
אתה רוצה להמשיך לחיות בבועה שלך, זו בחירה שלך. אמרתי את דבריי. אתה מוזמן לצפות שוב בפרק כדיי להבין שהטענות שלך פשוט לא נכונות.
לצפיה ב-'אדם טיפש? וואו.. איבדת לגמרי פרופורציות'
אדם טיפש? וואו.. איבדת לגמרי פרופורציות
14/11/2019 | 20:33
23
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 20:08
2
62
הם כבר ביום 24, כמעט חודש במשחק, זה לא כמה ימים
וגם כשמדובר בכמה ימים, כמה ימים בהישרדות הם לא כמה ימים במציאות היומיומית שלך
הם ישנים, מתקלחים והולכים לשירותים ביחד
סביר להניח שהרגשת הקרבה לבן אדם תהיה יותר אינטימית והגבולות גם ייפרצו יותר מהר ויכול להיות שיהיו אי הבנות
ראיתי פעמיים את הפרק, לא ראיתי סצנה שקלי אומרת לדן להפסיק והוא ממשיך לגעת בה, גם לא הראו אותה רומזת לו שמה שהוא עושה מפריע לה באופן מיני אלא רק צחקה שהוא מבלגן לה את השיער
גם לא יודע עד כמה ההרגשה הזאת הייתה עצמתית לגבי קלי אם מיסי לא הייתה מזכירה לה בתור אסטרטגיה לקשור איתה קשרים שהיא גם מרגישה מוטרדת ממנו
אני מניח שמיסי איכשהוא ידעה שלקלי יש איזהשהוא טריגר קטן כלפיו, אולי מסיפורים של לורן, טומי וג'ייסון בשבט המעורבב
והחליטה לחמם אותה עליו כי דן הוא פשוט מטרה אחרת שהיא לא מיסי שהרגישה דיי ממוקדת באיחוד

אז מה שיוצא זה שקלי מרגישה קצת לא נוח עם דן - מיסי מנצלת את זה - זה נהפך לעניין גדול
והופ, יש לנו VERY SPECIAL EPISODE

מיסי שיקרה בהתחלה, גם הראו אותה מדברת עם אליזבת שזו אסטרטגיה כדי להוריד מהן מטרה לפני שבכלל עלה השם של קלי להדחה
כשמיסי ראתה שבסוף דן נשאר וקלי מודחת וגם העניין יצא מפרופורציה ונהפך לעיסוק של כל השבט חזרה בה מהשקר שלה ואמרה שהנגיעות שלו אף פעם לא הפריעו לה
שזו אני חושב האמת

בכל מקרה גם שההפקה לא תשחק אותה
בואו נסתכל על העבר של הישרדות:
עונה 2: ג'רי ואמבר מדברות על איך ימרחו את קולבי בממרח שוקולד
עונה 5: טד רוכן על גאנדיה באמצע הלילה ומנסה לנשק אותה כי חושב שהיא אשתו
עונה 8: ריץ' מתפשט באמצע אתגר שיודע שחייבים להתחכך בו וכך קורה שמתחכך בסו ומביא לפרישתה פרק אחריי

ואלו רק ההטרדות שאני זוכר ואלו הידועות לנו כי הראו אותם בעריכה (לעומת ההטרדות של בוב מגאבון נגיד שהיו נסתרות)
סך הכל ראינו שהעריכה יכולה במקרה הטוב לא להתייחס בכלל להטרדות מיניות או במקרה הרע להתייחס למוטרדת כמשוגעת ומושא לצחוק בפרק

הם לא חשפו פה את הכל בצורה כזאת כי "חשוב להם להראות שהם תמיד עם המתמודדים"
הם ערכו זאת כך כי זה מתאים לשיח המקומי שמתנהל בשנים האחרונות ודן בתור איש מבוגר ומפיק מתאים לדמות "המטריד מינית" בVERY SPECIAL EPISODE שההפקה תכננו
וטוב מאוד שלפחות היו הגונים עם דן ולא זרקו אותו על המוקד בשביל שההפקה ייצאו הגיבורים בסיפור הזה, אם כי אני מאמין שאם אכן היה רוב שמאמין ותומך בנרטיב של קלי יכול להיות שהיינו רואים את ג'ף מסלק אותו בבושת פנים בטרייבל
לצפיה ב-'מציע לך לקרוא את מה שפרסם ג'ף מנחה התוכנית ומפיקה '
מציע לך לקרוא את מה שפרסם ג'ף מנחה התוכנית ומפיקה
14/11/2019 | 21:24
53
7 מתמודדות החל ממולי עוד לפני שהודחה התלוננו רשמית בפני הפקת התוכנית לגבי מר דן ספילו. ונחש מי שתיים מהן? מיסי ולורן. כך שלא מדובר רק בקלי, ממש לא. ההפקה התערבה רק בגלל ריבוי התלונות מצד המתמודדות במשחק נגדו.

ולהזכירך, שלורן בעצמה תיארה לחברי שבטה (להוציא דן) לאירו המעורבב רק לפני שבועיים איך ובדיוק באיזה מקומות בגופה דן נגע בה והטריד אותה. ואם פפסת את זה, מציע לךלחזור ולצפות 2 פרקים אחרורה, לפרק שבו הודח ג'ייסון.
לצפיה ב-'אז לא ראית או לא שמעת '
אז לא ראית או לא שמעת
14/11/2019 | 17:41
53
כי מיסי בעצמה אמרה לקלי (עוד לפני שהבנות החליטו להפוך את זה לאסטרטגיה אחרי ההלשנה של לורן למיסי) שדן מטריד אותה ובנות נוספות. זהלא נאמר לה כאסטרטגיה, כי מיסי אז באמת רצתה לעבוד עם קלי והן ניהלו ביניהן שיחה כנה, לפני שלורן הלשינה למיסי והכל התהפך והפך לדוחה ומגעיל.

ואגב, אני מאוד מקווה שאתה לא נוהג כמוהו עם "מחוות חברתיות" כאלו כלפי נשים בסביבתך...
לצפיה ב-' כן, ראינו את אותו פרק'
כן, ראינו את אותו פרק
14/11/2019 | 17:20
1
70
ולא, קלי היא לא היחידה שהוטרדה. שים לב לפלאשבקים ולטענות של שאר הבנות נגדו גם בפרק הזה וגם בשבוע שעבר. קלי לא המציאה את זה, ואתה היחידי שחושב ככה. אתה לא בחורה ובחיים לא הוטרדת על ידי גברים. אני גם לא בחורה, אבל גברים כן הטרידו אותי מינית מספר פעמים בחיים ואני יכול להגיד לך בוודאות - שככה נראית הטרדה.
כאילו 'בלי לשים לב' הבן אדם מרשה לעצמו לגעת בך קצת יותר מדיי, ולאט לאט אם אתה לא אסרטיבי מספיק - גם במקומות אינטימיים. אין פה שום דבר חמוד. הבן אדם הזה הוא אדם בוגר שאמור לדעת את הדברים האלה, אבל כנראה שהוא לא עושה מזה ביג דיל ומתמם פשוט כי הוא רגיל להיות במצב בו הוא בעמדה של כוח מול שחקניות או עוזרות הפקה שלא מתלוננות נגדו. זה האמ-אמא של ההטרדות המיניות ובושה שהאיש הזה עדיין שם. פאול ענק של ההפקה ושל CBS.

לצפיה ב-''
14/11/2019 | 19:29
44
"אתה לא בחורה" הערה מיותרת לחלוטין, כי כמו שאתה בעצמך אמרת, בשביל להיות מוטרד מינית לא צריך להיות בעלי מגדר מסויים.
ואין לך שום דרך להסיק עלי אם אי פעם הוטרדתי מינית או לא.
מצטער מאוד לשמוע שהוטרדת, ושהדברים שראית בפרק העלו לך קונוטציות דומות מהחיים שלך, בשיא הרצינות וללא טיפת ציניות זה תמיד מבאס לשמוע על סיפורים כאלו.
אבל אי אפשר להשליך את זה על כל מה שנראה כמו או נשמע כמו. וברור שמקור הבלבול הוא זה שהבנות בהתחלה טענו שהוטרדו ואחרי זה חזרו בהן. אף אחד מאיתנו לא היה שם ואנחנו רואים את זה דרך תוכנית ערוכה ושומעים את זה דרך גרסאות שונות.
בסופו של דבר - אם באמת הייתה אווירה לא נעימה סביבו והבנות בשבט היו מרגישות מוטרדות - מילה אחת להפקה והוא היה עף. וזה לא קרה.

ובנוגע לטענות שלך שהוא מטריד מינית שחקניות ועוזרות הפקה- וואו... מאיפה אתה מביא את זה?
נראה לך שאם באמת היו נשים בחיים של דן שהוא הטריד בעבר - הן לא היו קופצות על ההזדמנות בשביל לצאת עם זה החוצה(אנונימית או פומבית)? חצי עונה עברה ושום דבר...
אנחנו לא בשנות ה80, אנחנו ב2019 וברגע שתלונה אחת צצה מתלוננות/מתלוננים נוספים/ות מתחילים לצוץ. וחצי עונה וזה לא קרה. אז אין שום טעם לרשום כאן כאלו האשמות מכוערות ולא מבוססות.
לצפיה ב-'התחלקתם על השכל '
התחלקתם על השכל
14/11/2019 | 18:28
7
100
אתה טרול או מה? ראינו את אותם פרקים? כל התוכן של דן עד עכשיו היה שהוא נוגע בנשים, ובפרק הראשון קלי אמרה לו שלא נוח לה עם זה והוא עדיין המשיך. נכון שחלקן לא ראו בנגיעות שלו משהו נורא. אבל בחור חמוד וחביב שלא עשה כלום הוא לא. כשאומרים למישהו לא לעשות משהו והוא ממשיך, זה מראה שהוא בודק גבולות ושלא באמת אכפת לו.

קלי אמרה לו שלא נוח לה. ברגע שהיא אומרת את זה הוא מסכים. וזהו. נגמר. נסגר הדיון. לא צריך להתקרב אליה יותר, לא צריך להגיע למצב שהיא צועקת עליו שהיא לא רוצה שישים עליה את הידיים שלו, לא צריך להגיע למצב שהיא בוכה בוידוי ומפיק מדבר איתה על זה. זה ממש לא אובר דרמה, ולשמוע אותו אומר "אוי אם מישהו היה אומר לי שעשיתי משהו לא בסדר" זה בולשיט כי לא רק קלי אמרה לו. מולי גם הרגישה מוטרדת ממנו אגב, וגם מיסי, זה שהיא בחרה לשקר לו שהכל בסדר לא אומר שהיא לא הרגישה מוטרדת.

קלי הודחה כי היא מתמודדת חזקה.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 19:42
6
59
קודם כל ספיר, אין שום סיבה לדבר אלי בחוסר כבוד ולכנות אותי בשמות.
את יכולה לא להסכים איתי, אבל את יודעת טוב מאוד שזה לא הופך אותי לטרול.

נכון, באחד הימים הראשונים של המשחק קלי לקחה את דן לשיחה ודיברה איתו על זה שלא נעים לה שהוא נוגע בה וביקשה ממנו שיפסיק. והוא אכן הפסיק.
ועובדה -הם הצביעו מאז ביחד, ודן קיבל את הרושם שקלי וג'נט הן בנות הברית החזקות ביותר שלו במשחק.
הוא לא ראה אותה מאז שבוע וחצי, ואני מאמין שבאמת בתמימות נגע בה באופן חברי, ושזה היה פעם אחת גג פעמיים.
אני לא מזלזל בתחושות של קלי ובזה שהיא מרגישה שהוטרדה, אבל היא לקחה את זה באקסטרים (כנראה כי הרגישה להוטה מבנות אחרות)
הרי ברגע שהיא שוב ביקשה ממנו להפסיק- הוא שוב הפסיק.
בנוגע לבנות האחרות - מולי לא אמרה שהיא הרגישה מוטרדת ממנו, היא אמרה שהיא מרגישה מוטרדת בשביל קלי (כמו ג'נט)
ומיסי לא בחרה "לשקר לו". היא אמרה לו שהיא לא הוטרדה, והיא אמרה גם להפקה שהיא לא הוטרדה. אין לך שום זכות להגיד בשמה אם מה שהיא מרגישה זה שקר או אמת.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 22:16
3
45
כשקראתי את ההודעה הראשית שלך חשבתי שאולי זו בדיחה. כנראה שלא.

דן לא הפסיק לגעת בקלי אחרי שהיא דיברה איתו, היא אמרה את זה במפורש וראו את זה בקטעים ששודרו. הוא מחבק אותה, נוגע לה בפנים, משחק לה בשיער, מנסה לגעת לה בראש גם כשהיא מתרחקת ממנו וממשיך לעקוב אחריה כשהיא אומרת לו לא, וראינו אותה (וגם את מולי ומיסי) אומרות שעדיף להגיד כלום ולא ליצור סצנה.
זו לא נגיעה חברית כשמבקשים ממנו לא לגעת והוא ממשיך, sorry. אין פה הגזמה, "אקסטרים" או מה שזה לא יהיה. אם היא מרגישה לא בנוח איתו זה מה שזה וצריך לכבד את המרחב שלה. מה עכשיו? זה לא היה גרוע מספיק, הוא צריך אולי לגעת לה בתחת כדי שזה יחשב? היא הייתה צריכה לדבר עם כל השבט כדי שזה יחשב? לא מגיע לה להרגיש בטוחה? כמה פעמים צריך להגיד לו "לא?"

מיסי כן אמרה שהוא מציק לה, לקלי (אסרטגיה או לא, ראינו את זה בפלאשבקים) לאליזבת' ("הלילה עבר כמו שצריך כי הוא לא נגע בי") אז להגיד שזה לא הטריד אותה בכלל נשמע תלוש. נראה שהיא העדיפה לשחק את המשחק ולהשתמש בו במקום לפתוח את הנושא גם כשהייתה לה את האפשרות.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:12
2
37
ספיר, מיסי ואליזבת הסבירו את זה בפרק - גם לפני וגם אחרי. הן לא התכוונו למה שאמרו. הן הגזימו את זה בשביל ליצור קרע בשבט. הן אמרו שהן לא הרגישו באמת מוטרדות ומה שאת לוקחת ברצינות הוא פשוט בדיחה לא מצחיקה בכלל של שתיהן.

בנוגע לקלי - קודם כל אני רוצה להזכיר לך שמדובר בתוכנית ערוכה, וככזו היא יכולה לקחת קטע ולעוות אותו בעריכה ככה שיראה בדרך שונה לחלוטין מאיך שהיה במציאות.
הדבר היחידי שקובע בעיניי זה התוצאות וההשלכות של דברים.
אז כן, קלי הרגישה מוטרדת, היא אמרה את זה והייתה בסערת רגשות בגלל זה ואני לא מטיל שום ספק באיך שהיא הרגישה. ולכן דן קיבל אזהרה, והעניין הזה נגמר. הוא עדיין בשבט וכולם מקיפים אותו בחום ואהבה מה שגורם לי להבין שהיה מדובר באי הבנה.
לך זה יכול להראות כאילו היא הוטרדה 24/7 מהרגע שנחתה על האי כי זה מה שמראים בפרק קצר וערוך, סביר מאוד שהיה מדובר ב1-2 פעמים, כאשר הפעם הראשונה שהיא העירה לו הייתה בימים הראשונים של המשחק, והפעם השניה והאחרונה הייתה בקטע שראינו בפרק האחרון על חוף הים.
לצפיה ב-'אתה עדיין לא מבין '
אתה עדיין לא מבין
14/11/2019 | 23:20
1
55
זה לא משנה אם זה קרה פעמיים או 50 פעמים. ברגע שהיא אומרת לו שלא נעים לה הוא צריך להתרחק, וברגע שהוא מפר את זה ולא מקשיב לה הוא מטריד אותה. נקודה.

בקשר לאליזבת' אני יודעת שהיא לא הרגישה שום דבר רע בקשר לדן, היא אמרה את זה בעצמה ולא היה אכפת לה להשתמש בקלף הזה למשחק שלה. אצל מיסי זה נראה קצת שונה אבל אולי אני צריכה לצפות בכמה קטעים שוב. אולי זו באמת הייתה בדיחה מטומטמת.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:33
60
אני מסכים איתך לחלוטין ספיר, עם זאת חשוב להבין שבמקרה הזה לא מדובר בשחור או לבן - זו לא המציאות, זו מציאות מעוותת שנוצרה בשביל תוכנית טלוויזיה.
כמו שרשמתי למטה, בפעם הראשונה שהיא ביקשה הוא הפסיק. ומאז הם הספיקו להתקרב ולהפוך לבני ברית במשחק, והספיקו להפרד אחד מהשני ל2 שבטים נפרדים למשך כמעט שבועיים.
דן שמח להתאחד מחדש איתה ועם ג'נט, והביע את זה בצורה פיזית מתוך הרגשה שהם קרובים ומיודדים. קלי בתגובה לא הגיבה, וחייכה למחוות האלו (מתוך חוסר נעימות כמובן, אבל לא שידרה החוצה את מה שהיא מרגישה בפנים, מה שגרם לדן להרגיש שזה בסדר)
כשהתפרצה עליו בפעם השניה והאחרונה - הוא כמובן לקח צעד אחורה והפסיק.
אין פה מצב שדן בלי הפסקה נוגע למרות שהיא אומרת לו דיי..מספיק..זה לא נעים לי..
ולכן אני באמת מאמין שעל אף שהוא הטריד את קלי, הוא עשה את זה בלי להתכוון
ואם המצב היה אחר וכן היה מתקבל רושם שהוא סוטה מין שעושה את הדברים האלו בכוונה - אני בטוח שהוא היה על טיל מחוץ למשחק.
לצפיה ב-' התגובות שלך לא לעניין '
התגובות שלך לא לעניין
17/11/2019 | 04:16
1
21
למה קלי צריכה להגיד לו שוב שלא ייגע בה? 
איך אתה יכול להגיד שקלי הגזימה בתגובה שלה? אם לבחורה לא נעים שגבר מבוגר או כל גבר אחר נוגע בה, היא אומרת לו על כך ואפילו בוכה מזה בוידוי שלה, איך אתה יכול להגיד בכלל שהיא "לקחה את זה באקסטרים"? מה זה אומר בכלל?
אם היא לא רוצה שהוא ייגע לה בשיער, הוא לא ייגע לה בשיער. נקודה. ואני לא אומרת את זה כי הוא גבר. גם אם היה מדובר בשתי נשים הייתי אומרת בדיוק אותו הדבר. לכל אחד יש זכות לבקש שיכבדו את המרחב האישי שלו.

לצפיה ב-''
17/11/2019 | 13:35
17
מה שאת אומרת זה בדיוק מה שאני אמרתי לאורך השרשור.
לכל אחד יש את המרחב האישי שלו וזכותו לשמור עליו.
וגם אני, בתור גבר, לא הייתי רוצה שמישהו יגע בי ללא רצוני ללא הפסקה.
אבל כל עוד אני לא אבקש ממנו להפסיק, הוא לא ידע שזה לא נעים לי, וימשיך. כי לא מדובר פה במגע באזורים מוצנעים שהם חד משמעית מחוץ לתחום, אלא ליטוף שיער וחיבוק שזה לגמרי מחוות חבריות.
נכון היא כבר ביקשה ממנו פעם אחת להפסיק, וזה היה בתחילת העונה, אבל כמו שרשמתי - הם לא נפגשו כמעט שבועיים, והישרדות זו לא מציאות רגילה, וברגע שזה חזר על עצמו היה מקום שתעיר לו על כך פעם נוספת ולא תמשיך ותחייך עד לרגע שזה מוציא אותה מהכלים. אחרי אותה פעם, אגב, הוא הפסיק לחלוטין.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 22:17
5
47
כן אפשר להתחרמן מליטוף שיער ולזלזל בזה זה נמוך.
אני לא אומר שדן עשה דברים עם כוונה מינית אבל אי אפשר לבטל רגשות של מישהי רק כי זה לא מסתדר לך עם הקו שהתחלת.
לצפיה ב-'ואיפה אתה רואה במה שרשמתי שביטלתי את הרגשות שלה?'
ואיפה אתה רואה במה שרשמתי שביטלתי את הרגשות שלה?
14/11/2019 | 22:52
4
14
לצפיה ב-'Are you for real '
Are you for real
14/11/2019 | 23:04
3
48
קראת לה דרמטית, היסטרית, מגזימה. לכתוב אח"כ "זכותה להרגיש ככה" לא אומר שלא ביטלת את כל החוויה שלה - ועוד כתבת שהיא הודחה "מאובר-דרמטיות" כי דיברה על "בן אדם חמוד שלא יכול לפגוע בזבוב"
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:24
2
50
את לוקחת אוסף של דברים שאמרתי, מערבבת בינהם ומעוותת את הדברים שלי.
1. שוב, אני לרגע לא מפקפק בזה שהיא הרגישה מוטרדת, לא תמצאי בכל השרשור הזה פעם אחת שפקפקתי בזה או טענתי שהיא לא הוטרדה/אין לה זכות להרגיש מוטרדת/וואטאבר שוביניסטי מגעיל. אני כן טוען שאותם "מחוות"/"נגיעות" זה לא דבר חד משמעי כדי לפרש אותו כהטרדה מינית, ככה שיכול להיות שקלי כן הוטרדה מזה, אבל מיסי לעומת זאת לא הוטרדה מזה. ככה שגם כפי שאני מאמין דן לא הרגיש שהוא מטריד.
2. כן אני חושב שהתגובה שלה לאותם אירועים בהם היא הרגישה מוטרדת הייתה תגובה מוגזמת/היסטרית, הרי בפעם הראשונה שהיא העירה דן הפסיק לחלוטין, והם הפכו להיות ברית וקרובים מאוד במשחק. ככה שאני מאמין שאם היא הייתה מעירה לו על זה שוב, ומזכירה לו שהיא לא אוהבת את זה - אני בטוח שהוא היה מפסיק. ככה קרה בסופו של דבר אחרי שהיא התפרצה עליו. וזה יכל להעצר כאן ולא לצאת מפרופורציות.
3. זה לא אני אמרתי, זה אליזבט ומיסי. אחרי ההדחה של קלי ג'נט שאלה אותן למה הדיחו אותה, והן אמרו שזה בגלל כל הסאגה הזו.
לצפיה ב-'אוף '
אוף
14/11/2019 | 23:57
1
43
1. כל הנשים בשבט צריכות להרגיש מוטרדות מנגיעה מסויימת כדי שזה יחשב? אני באמת לא מבינה את ההיגיון שלך. אליזבת' לא הרגישה רע עם הנגיעות של דן אז קלי סתם מגזימה. זה לא עובד ככה. אם לא נעים לה לא נעים לה. די כבר לפקפק במה שהיא חוותה. מה זה "דן לא הרגיש שהוא מטריד?" היא אמרה לו בצורה הכי יפה שיש שלא נוח לה, כמה סימנים ואזהרות צריך לתת לו  שיבין שמהפרספקטיבה שלה he needs to fuck off? למה זה יותר מדי לבקש?
2. ועכשיו "למה היא לא עשתה ככה וככה? למה היא לא דיברה שוב?" למה היא בכלל צריכה לעשות משהו אחרי שהסבירה מספיק פעמים? למה שהוא לא יעשה משהו עם ההתנהגות שלו? הוא תינוק?
3. כתבת בכמה הודעות שהיא הגזימה. נו.
לצפיה ב-''
15/11/2019 | 00:27
39
טוב ספיר, כרגע אני זה שחושב שאת טרולית. כי אני כותב דברים מסויימים, ואת ממשיכה לעוות את הדברים שלי כדי לייצר לעצמך תמונה בראש שאת מתכתבת עם שוביניסט. מצטער אבל את לא יודעת אפילו כמה את רחוקה מזה.
תעברי בנחת על ההודעות שלי - איפה כתבתי ש"כל הנשים בשבט צריכות להרגיש מוטרדות מנגיעה מסויימת כדי שזה יחשב"? חזרתי שוב ושוב ואמרתי את זה באופן ברור - קלי הוטרדה. ההקשר לבנות האחרות, זה כי עלה בפורום במהלך הדיון כמה דעות של אנשים שמיסי ואליזבת כן הוטרדו, כי הנה עובדה הוא נגע בהן, והוא מבוגר מאוד אז מן הסתם שהן צריכות להיות מוטרדות מזה.. אז חידדתי - מה שמטריד בן אדם אחד לא בהכרח יטריד בן אדם אחר, והפוך. וזהו. אין שום סיבה לפרש אחרת את הדברים שלי ספיר. הדעה שלי בנוגע לזה זהה לשלך.

ולמה אני חושב שהיא הייתה צריכה לדבר איתו שוב? כי זה קרה רק פעם אחת, ועברו כמעט 3 שבועות מאז. ומאז הרבה מים עברו בנהר. והיא לא העירה לו יותר אלא "סבלה בשקט" ונתנה לו תחושה שהכל בסדר עד אותה התפרצות. אם הייתה אומרת לו את זה על הפעם הראשונה שהוא חזר לגעת בה בתחילת המיזוג, אני מאמין שזה היה נפסק ולא היינו מקבלים את הפרק שקיבלנו.

אני חושב שהיא הגזימה בהתנהלות שלה, אני לא חושב שהיא הגזימה בפירוש שלה כהטרדה. אם לא בא לה שהוא יגע בה הוא לא צריך לגעת בה.
לצפיה ב-'הקללה של אנגלינה '
הקללה של אנגלינה
14/11/2019 | 17:00
3
60
שימו לב שמאז שאנג'לינה טענה שרק גברים מוצאים אלילי חסינות ונשים כבר מזמן לא, ומדברים על זה בכל הפודקאסטים של הישרדות לאורך כל היום כמו גם על נושא ההטרדה המינית והתערבות ההפקה לא מאחורי הקלעים אלא ממש בפרק עצמו לראשונה בתולדות הישרדות, כל מי שמצאה אליל חסינות הודחה ביחד איתו מהמשחק. מה שזוכה היום לשם "הקללה של אנגלינה". והראשון שהעלה את המושג החדש הזה שבעקבותיו כל הפודקאסטים והפורומים העוסקים בהישרדות וריאליטי אימצו אותו זה לא אחר מהשורד הותיק רוב ססטרנינו שאירח הבוקר בתוכניתו את שאנון גייץ מנחת הישרדות הבינלאומית, הכוללת את הישרדות ניו זילנד, הישרדות אוסטרליה והישרדות דרום אפריקה, שהיה לה לא מעט לאמר על הפרק האחרון של הישרדות ועל כל נושא ההטרדה המינית שהועלה לראשונה כנושא מרכזי שההפקה עצמה מתערבת בו, כולל מפיק שמגיע במיוחד לדבר איתם ואף שניתנה הזהרה חמורה למתמודד שהטריד מינית.

גם באתר רדיט הגולשים חובבי הישרדות מיד אימצו את "הקללה של אנגלינה" וגם שם עוסקים רבות לאורך כל היום מאז ששודר פרק האיחוד הגועלי והמאוד מטריד בנושא ההטרדה המינית והתערבותה של ההפקה, שאינה מספיקה ואף הגיעה מאוחר מדי לדעת רוב הגולשים ומגישי הפודקאסטים.

כמובן, שאני לגמרי מסכים איתם. למרות שמפיק התערב, וראינו את השיחה שלו עם קלי על האי, ואחר כך פורסמה הודעה שנערכה שיחה של צוות ההפקה עם כל המתמודדים, להוציא דן ספילו, שאיתו נערכה שיחה בנפרד והוא אף קיבל הזהרה חמורה. אך למרות זאת הוא המשיך להתנהג אותו דבר ולהתעלם ואף העמיד פנים כאילו כלום, ואף נראה מופתע כשג'ף מנחה התוכנית העלה את הנושא במועצת השבט האחרונה, כאילו ההפקה לא הזהירה אותו והוא בכלל לא היה מודע לכל העניין, וכנ"ל לגבי מתי שג'נט דיברה איתו והוא עשה את עצמו מופתע. רק על זה לבד הוא היה צריך להיות מודח מהמשחק ע"י ההפקה. ועצם זה שהוא נשאר לדעת רוב הגולשים ומגישי הפודקאסטים, ובצדק, זו תעודת עניות להפקה של הישרדות.
לצפיה ב-'אתה פשוט מגזים'
אתה פשוט מגזים
14/11/2019 | 17:09
2
51
המשיך להתנהג אותו הדבר אחרי השיחה שההפקה עשו לו?
מאיפה לך? לא ראו שום דבר מזה בפרק
זו לא פעם ראשונה ולא פעם שניה שאתה מפרסם כאן בפורום בדיונות מהראש שלך על דברים שלא היו ולא נבראו
אתה חייב להבין שאומנם מדובר באמריקאים שכנראה לא יכנסו לקרוא בפורום, אבל מדובר בבני אדם, ואתה צריך לשמור על ההצבעות שלך על המקלדת לפני שאתה ממהר לשחרר כאן האשמות שווא והכפשות.
לצפיה ב-'לא רק אני טוען זאת '
לא רק אני טוען זאת
14/11/2019 | 17:49
1
46
כל הפודקאסטים האמריקאים טוענים זאת. וכל המעורבים בעניין בפרק הזה סגרו את הטוויטרים שלהם בכדי לא לחטוף מהגולשים שהסתערו בהמוניהם על הטווטרים שלהם.
לצפיה ב-'לא אכפת פה לאף אחד חוץ ממך מהפודקאסטים והגולשים בטוויטר'
לא אכפת פה לאף אחד חוץ ממך מהפודקאסטים והגולשים בטוויטר
14/11/2019 | 20:12
44
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 17:14
56
פרק מעניין וטוב.
מעבר לכל מה שנאמר פה כבר על העניין עם דן, לגמרי עצוב לי שבפורום ובכללי ברשת כל הצבועים והמזויפים ממהרים לתלות ולהמשיך עם השיימינג כלפי דן שכמו שהובהר לנו בפרק לא אדם דוחה ולא שום דבר.
ההפקה הזהירה את דן ואף עשתה שיחה פרטית איתו ועם קלי, ושיחה עם כולם ביחד ככה שאם למישהי זה היה ממשיך להפריע בדיוק באותה שנייה דן כבר היה יוצא מהמשחק, אבל כבר הובהר למו בפרק שלמיסי ואליזבת זה ממש לא הפריע.

לגבי המשחק, קלי ללא ספק התגלתה כפלופ ענקי (ואני שמח שקלטתי את זה כבר בפרק הקודם שנתתי לה 1), ההדחה של גק הייתה טעות ענקית וגם נורה וגם דין שניהם זרקו אותה מתחת לגלגלים. היא שיחקה בזחיחות לאורך כל הפרק וקיבלה את מה שמגיע לה.
אהרון ומיסי משחקום פשוט וכנראה שהחוסר פרגון כלפיהם בא בעיקר בגלל שאנשים לא התגברו על ההדחה של צ'לסי הפלופ - אבל ממצב של מיעוו הם סחפו אליהם את לורן, טומי; דן, דין וכנראה גם קארישמה - פשוט תותחי על!
אהבתי גם שאהרון הגן על דן במועצת השבט וכמו שברייר אמר כל אחד היה רוצה חבר כמוהו בחיים האמיתיים.

דן גם במצב מעולה במשחק ורואים שהרבה אנשים התחברו אליו למרות שהוא "אשמאי זקן ומטרידן".
אה ובאסה על גמאל שהיה חמודי ודמות מעולה, אבל הוא פישל קצת כשחקן וגם ממש נדפק מהגריעות של קלי.
מקווה מאוד שמיסי או אהרון יקחו כי ממש מגיע להם כרגע.
לצפיה ב-'הודעות ההפקה ושוטים מתוך הפרק האחרון '
הודעות ההפקה ושוטים מתוך הפרק האחרון
14/11/2019 | 18:46
49
שימו לב שלראשונה בתולדות הישרדות שמענו מפיק מדבר באמצע ראיון עם מתמודדת. זה עוד לא קרה מעולם בהישרדות.

לצפיה ב-' לא אהבתי'
לא אהבתי
14/11/2019 | 19:54
11
70
הכל פה פשוט יצא מהקשרו בקטע מופרך.

* קלי הביאה את ההדחה הזו על עצמה, היא שיחקה חזק מדי, החזיקה בשני אלילים ועפה, לא ניצלה את מה שעשתה בפרק הקודם כדי להתחבב על דין (שפשוט זרק אותה בלי להסס). חבל לי שהיא הודחה כי היא כן יכלה להוסיף עניין ותחרות בעונה הזו שכנראה תהיה מאד משעממת מכאן אבל האמת חייבת להיאמר.
* ג'נט פשוט בן אדם נשמה, גם ג'מאל.
ועכשיו לגבי כל סאגת ה"הטרדה"
דן כנראה שחקן לא מוצלח ממש, וכן יש מצב שהוא בן אדם קצת חסר מודעות.
אבלללללל הוא לא "מטרידן סדרתי" כמו שניסו ומנסים עדיין לצייר אותו.
אני לא שופט את קלי שהרגישה מוטרדת ממנו, וכן אין לי ספק שברגע שהיא שמעה גם את הבנות אומרות את זה זה גרם לה לחשוב שלא רק היא בסירה הזו ויצר את כל הסערה הזו.
אני לא חושב שזה נכון לצלוב אותו בגלל זה ולהרוס לו את החיים, מצטער. בשורה התחתונה זה יצא מפרופורציות בגלל שהבנות שיקרו על זה כדי לייעל את זה למשחק שלהן. קצת נמוך אבל גאוני מצד שני. עובדתית, לא סתם הוא אמר שקלי וג'נט הן הקרובות אליו ביותר בשבט, ולא סתם גם שאר הבנות (למעט קלי) בכלל לא אמרו את זה.
אני לגמרי מבין את קלי ולא שופט אותה בגלל שיש אנשים שקשה להם שחודרים להם מדי למרחב האישי, ולדעתי אחת הסיבות שהיא הרגישה שזה רע נבע בגלל שהבנות החדירו לה לראש שגם להן חרא עם זה.
* מיסי ואליזבת יצאו כלבות אבל מלכות מהלך קצת נמוך אבל הן לגמרי משחקות ממש ממש טוב
* את נורא אני מחבב כבר כמה פרקים אבל אני חייב להודות שהפרק ממש התחלתי לחבב את קארישמה הייתה כזו חמודההההה
לצפיה ב-'ודבר אחד אחרון '
ודבר אחד אחרון
14/11/2019 | 19:54
49
שונא את טומי ולורן
לצפיה ב-'סיכום מצויין הרבה מאוד אנשים לא הבינו את הפרק'
סיכום מצויין הרבה מאוד אנשים לא הבינו את הפרק
14/11/2019 | 19:59
9
19
לצפיה ב-'לדעתך, וזו דעתך בלבד '
לדעתך, וזו דעתך בלבד
14/11/2019 | 20:28
8
61
זו גם דיי התנשאות לקבוע שמישהו אחר לא הבין את הפרק ואתה כן
לצפיה ב-'בגלל אנשים כאלה נשים פוחדות להתלונן במקומות העבודה שלהן'
בגלל אנשים כאלה נשים פוחדות להתלונן במקומות העבודה שלהן
14/11/2019 | 20:43
4
81
מהפחד להיות מפוטרות על ידי המעסיק.
לצפיה ב-'זה ממש אבל ממש לא במקום ההאשמות שאתה מאשים כאן חבר פורום'
זה ממש אבל ממש לא במקום ההאשמות שאתה מאשים כאן חבר פורום
14/11/2019 | 20:52
48
אתה צריך קצת להרגיע עם העניין הזה (זו לא פעם ראשונה שאתה מאשים אנשים כאן בהאשמות חסרות פרופורציות) וזה לא מקובל.
לצפיה ב-'סטילהוק, אתה חוצה כאן גבול'
סטילהוק, אתה חוצה כאן גבול
14/11/2019 | 21:05
2
52
אתה לא מכיר אותי ולא יכול להסיק כלום על החיים שלי מאחורי המחשב.
בפעם הבאה שאתה תמשיך להשמיץ, אם באופן מפורש ואם ברמיזה, כלפיי או כלפי חבר פורום אחר - אני אאלץ לחסום אותך לתקופה מהפורום.
כבר הזהרתי אותך על זה בעבר, וזו הפעם האחרונה שאני אהיה סלחן כלפי זה.
לצפיה ב-'אוקיי, מצטער אם נפגעת, לא יקרה שוב'
אוקיי, מצטער אם נפגעת, לא יקרה שוב
14/11/2019 | 21:11
1
13
לצפיה ב-'לגמרי לדעתי'
לגמרי לדעתי
14/11/2019 | 21:01
2
48
והתנשאות זה לקרוא לי "אדם טיפש" בגלל שאני לא מסכים איתך.
אני לאורך כל הדיון הזה כיבדתי אותך, לא זילזלתי בך לרגע ולא כיניתי אותך בשמות
לצפיה ב-'לא זילזלת בי עם התגובה האלימה והביריונית המקורית שלך?'
לא זילזלת בי עם התגובה האלימה והביריונית המקורית שלך?
14/11/2019 | 22:39
1
40
עם הסימני קריאה וסימני שאלה המרובים?
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
15/11/2019 | 00:10
43
להשתמש בסימני פיסוק זה בריוני ואלים?
וזו סיבה לגיטימית לכנות אותי בשם גנאי ולרדת לפסים אישיים?
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 20:16
1
58
הפרק רק מתחיל, ונורה הורסת לקלי הכול. אבל היא פחות משנה, יותר משנה מה דין יעשה. המעשים שלו יחליטו האם המהלך של קלי היה גאוני, או שהיא רק מעט טובה יותר מ-וורדוג. בכל מקרה, בניגוד אליו, לקלי שוב יש אליל, אז גם אם יכוונו נגדה, לא הכול אבוד. היא בעצמה תקבע את גורלה, ואם היא תודח, זה יהיה כמעט לגמרי באשמתה.

מכאן למיזוג, וכצפוי מויקיפדיה, באף המיזוג הוא כחול. תמיד אפשר לדעת מההתחלה מה צבע באף המיזוג, כי זה הצבע שבו כתובים שמות הפרקים. בכל מקרה, קשה מאוד להתייחס לפרק הזה לפי משחק בלבד. אם דן יודח, זה פשוט לא יהיה נעים לצפייה. אני מאמין שהוא לא באמת שולט בעצמו. אפילו ההפקה ירדה מהעמוד שלה והושיטה עזרה, ראו בפירוש מיקרופון או מצלמה באחד השוטים ואני נשבע שאפילו שמעתי את אחד הצלמים צוחק.

בנקודה הזו, אם קלי תודח, היא הביאה את ההדחה שלה על עצמה, אבל שוב, הנסיבות האלה מאוד לא טובות. היא לא הייתה מדברת עם מיסי לולא העניין עם דן. אפשר לומר שהיא הרשתה לעצמה להתנתק מהמשחק, אבל שוב, אלה לא נסיבות שהייתי מאחל לאף אחד. גם דין היה מאוד מסויג מלהדיח אותה. בסופו של דבר, אני לא ממהר להכריז עליה ככישלון. אשר לדן, די ברור שהראש שלו לא במשחק. מטרידן סידרתי? אנס בפוטנציה? אני לא ממהר לרדת להאשמות האלה. אבל שחקן גרוע? ללא ספק.

בכל מקרה, לקלי יש עכשיו שני אלילים, ואני מרגיש שזו כמעט חובה בשבילה שתשתמש באחד מהם. היא לא ג'יימס, שבפירוש היה בברית השולטת. הוא גם לא היה חכם ולא עשה מהלכים. גם אין שום סיבה שיצביעו למישהו מלאירו החדש מלבדה. כמעט בטוח שהיא תקבל קולות, השאלה היא כמה. ואם היא לא מבינה את זה, אולי היא לא טובה כמו שחשבנו.  אבל היא לא שלפה אליל, וכאן הייתה הטעות האמיתית והפטאלית שלה. אין ממש במה להאשים את דין, הוא שחקן חסר השפעה שרק רצה לברוח מספינה טובעת. אין שום סיבה שטומי ולורן ירצו לערוק, רק בגללו. 

בכל מקרה, המהלך של מיסי, אליזבת ולורן גרם לי קצת להרגיש לא בנוח, אני מקווה ששבוע הבא יהיה יום חדש שלא יסוב סביב דן, ויהיה אפשר לדבר על המשחק יותר באובייקטיביות. יותר מכל, אני חושש שאנחנו בעיצומה של "עונת לוחמי הצדק החברתי", אחרי שכבר קיבלנו את הסצנה עם ג'ק וג'מאל. אני מאוד מקווה שעניינים כאלה לא ימצאו את עצמם בהישרדות יותר, מספיק סבלתי את שני הפרקים עם פרשיית ההטרדה עם טד וגנדיה, רק שבמקרה ההוא, די ברור שהצדק היה עם טד, ועובדה שלא נשמע פיפס אחד יותר במהלך כל העונה הגרועה ממילא.

למחרת בבוקר, ג'נט מוצאת אליל. אפשר עכשיו להתמקד שוב במשחק? אבל לא רק היא, גם ג'מאל מוצא משהו! וזה צו שמונה לאי האלילים. אלא שבמקום אתגר, ג'מאל פשוט מאבד מיד את הקול שלו במועצה הקרובה. כן נותנים לו אפשרות לרמות מישהו אחר, ואולי לשים עליו מטרה, אבל ג'מאל, כרגיל, שחקן גרוע ובמהלך שלו, רק שם את המטרה על עצמו. בנקודה הזו, רק חסינות, או האליל של ג'נט, יכולים להציל אותו מהדחה כמעט בטוחה. והחדשות הטובות הן שהוא צריך להתמודד רק מול עוד ארבעה גברים. עוד מישהו קיבל וייבז מ"הנסיכה הקסומה"? אבל מול 11 או רק מול ארבעה, ג'מאל נפסל מאוד מהר. הסנדק והסנדקית זוכים בחסינות.

אז מיסי ואהרון הם ה-שחקנים העונה, אבל אני עדיין חושב שמיסי היא הטובה מבין שניהם ובכלל. אבל טומי ולורן רשמית הפכו לעזים.הם בדיוק על אותה משבצת כמו קוקרן בעונה 23, או אפילו, אם בא לי ממש להשמיץ אותם, אדם מ-BB13. וג'נט וקלי צדקו! עכשיו המצב הוא 6 לאירו הישן, 6 ווקאי הישן, ובגלל שקארישמה בעצמה עז, טומי ולורן יכלו להגיע למצב שבו, אחרי הדחות של מיסי, איילין (בגלל שאז גם אהרון וגם אליזבת היו חסינים), אליזבת ואהרון, הם היו הופכים ללשון מאזניים בין ג'נט, קלי ודין, לבין ג'מאל, דן ונורה. אבל לא, הם בחרו להיות באחת העמדות הכי גרועות שיכולות להיות בהישרדות. לא רציתי להאמין, חשבתי שהראש שלהם עדיין במשחק, אבל על לורן עוד אפשר לדבר קצת - טומי הוא פשוט הפלופ הכי גדול של העונה. לא, הוא עוד לא הודח, ובטח שלא עם אליל או שניים או שלושה בכיס, אבל הוא על משבצת הבוגד הלוזר, זה שלא קולט שברגע שהצד השני מתפרק, ואולי עוד לפני כן, המטרה כבר מודבקת לו על התחת.

זה משאיר אותנו רק עם גבר אחד שמגיע לו לזכות העונה ושמו אהרון, אבל הוא אולי הטוב מכולם, ושתי חסינויות ברצף בוודאי לא מזיקות, וגם לא חסינות למיסי הסנדקית. ובמועצת השבט, הסנדק והסנדקית מצליחים שוב, ג'נט מבזבזת את האליל שלה, וג'מאל מודח, מה שכמובן פותח את דלת האדג'יק לזוכה יותר ראוי/ה, שבתקווה יהיו מיסי או אהרון. ותודה לאל שהדוראג-גייט לא היה וידוי הסינדרלה שהכתיר את הזוכה.

קצת קשה לי להשאיר את הראש לגמרי במשחק עדיין, אבל דירוג:

1. מיסי
2. אהרון
3. אליזבת
4. קלי, אמנם עשתה טעויות אבל עדיין שיחקה הרבה יותר טוב מרוב מי שעדיין במשחק, כולל שלל העזים למיניהן
5. איליין
6. צ'לסי
7. לורן, מקווה שהיא תתעשת אבל היא עדיין במצב יותר טוב מהפרטנר העז שלה
8. דין
9. ג'נט
10. ג'ק
11. מולי
12. ג'מאל
13. דן
14. נורה
15. טומי
16. ג'ייסון
17. קארישמה
18. טום
19. רוני
20. וינס

סך הכול רוב הכשלונות הגדולים הודחו מהר, רק נשאר להוציא מהמשוואה כישלון גדול ושמו טומי
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, אתה טועה לגבי... '
עם כל הכבוד, אתה טועה לגבי...
14/11/2019 | 20:48
54
עם כל הכבוד, אתה טועה לגבי מיסי, אהרון ובעיקר אליזבת, שהיתה אחת הפייבוריטיות שלי חוץ מקלי עד הפרק הזה. מה שהם עשו זה דבר בלתי נסלח ולא ישכחו להם את זה לעולם. עוד שזה מתועד.

ולגבי הצלם שהזכרת, מדובר במפיק, וזו הפעם הראשונה בהיסטוריה של הישרדות העולמית שמפיק נשמע בקולו מדבר עם מתמודדת באמצע ראיון,  וגם אומר לה שמה שדן עשה לה זה ממש לא בסדר.

לצפיה ב-'האם נשבר שיא חדש בהישרדות? '
האם נשבר שיא חדש בהישרדות?
14/11/2019 | 21:10
53
מסתבר שכן, בעקבות הפרק האחרון של הישרדות 39 ששודר אמש המתמודדת קלי קים, שאמנם הודחה עם שני אלילי חסינות בחיקה, הישוותה את השיא שהחזיקה בו המתמודדת קלי וונטוורת' המתמודדת שמצאה 3 אלילי חסינות, ואף שברה אותו עם 3 אלילי חסינות באותה העונה. וגם המתמודדת הראשונה בתולדות הישרדות (והשנייה בין כל מתמודדי הישרדות גברים ונשים כאחד, אחרי המתמודד טאי טראנג) שמצאה בעצמה שני אלילי חסינות באותו פרק. רק חבל שזה גם הפרק שבו היא הודחה עם שני אלילי החסינות בחיקה. 

Kellee is the first woman to find multiple Hidden Immunity Idols in one episode, and the second contestant overall following Tai Trang

לצפיה ב-'מגיב על רוב התגובות פה '
מגיב על רוב התגובות פה
14/11/2019 | 21:27
13
71
אני מאוד מעריך את כל חברי הפורום ובאמת שאני לא מתכוון להעליב כאן אף אחד, אבל אני פשוט לא יכול להסכים עם רוב התגובות פה שמצודדות את דן.

בואו נתחיל עם קלי. בפרק הראשון היא לא הרגישה בנוח עם דן והיא דיברה איתו על זה בצורה מאוד אנושית ובוגרת, והסבירה לא שהיא לא אוהבת שאנשים נוגעים בה. אך עכשיו שהגיעו לאיחוד דן המשך במחוות הפיזיות האלו, וישנה סצנה אחת ששניהם הולכים על החוף ודן נוגע לקלי בשיער לאחר שהיא דיברה על השיער שלה. קלי ישר הרחיקה את עצמה מדן וגם אני חושב שהוא יודע שהוא הרחיק לכת. אפילו הרגשתי שקלי רצה ישר לים כדי להתרחק מהסיטואציה הזאת. קל וחומר להגיד שקלי הייתה צריכה להעיר לו באיחוד, אבל אף אחד מאיתנו לא היה בנעליים שלה. פשוט מפתיע אותי החוסר אמפתיה כלפיה. לפחות כך אני מרגיש.

כן, קלי הודחה. כן, היא לא שיחקה הכי טוב בפרק הזה והביאה את ההדחה על עצמה, אבל הייתי רוצה לראות כאן שאנשים יותר מתמקדים באיך שהיא הרגישה ועצם העובדה שכל המצב הזה עם דן הביא אותה לדמעות. זה לא צריך לקרות לאף אחד. גם מיסי אמרה שדן יותר מדי פיזי, עוד לפני האיחוד, אך כמובן שזה לא הפריע לה כמו שזה הפריע לקלי. רק לאליזבת' זה לא הפריע בכלל. אני לא מסכים שאליזבת' ומיסי יצאו מלכות כאן, בגלל שחושבים על זה, המהלך לא היה הכרחי בגלל שגם ככה טומי ולורן היו מצביעים איתם, אז קלי בכל מקרה הייתה מודחת.

ואהרון לגמרי עיצבן אותי במועצת השבט שאמר שג'נט משחק בקלף הקורבנות. היא גם ככה למטה, למה צריך להמשיך לבעוט בה? הוא כן התנצל אחר-כך בטוויטר בהתנצלות שנראית לי כנה, אני מדבר על נטו על הסיטואציה הזאת.

בקיצור, נורא לניצחון.
לצפיה ב-' זה מדכא '
זה מדכא
14/11/2019 | 22:41
9
62
הפורום היחידי שנתקלתי בו בהקשר של הישרדות שכל כך הרבה אנשים מצדדים בדן...
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 22:50
8
69
לא רק בדן. באהרון, במיסי, באליזבת'. ג'נט אמרה את זה הכי טוב: יש דברים שהם מעבר למשחק, זה לא משהו שצוחקים או משקרים לגביו, חיים של אנשים יכולים לההרס מזה. זה לא שווה מיליון דולר
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 22:59
44
ז'נט יצאה מלכה, בגלל שהיא שמה בצד את המשחק ויצאה להגן על הבנות שהוטרדו (כולל על השקרניות שבהן והפחדניות שבהן שהעדיפו להמשיך להיות מוטרדות מאשר להדיח את המטריד) וכל השאר שנותרו במשחק, להוציא אולי קארישמה, יצאו אפסים שנואים ע"י רוב הצופים והגולשים, רובם סגרו את הטוויטרים שלהם אחרי שהגולשים הסתערו עליהם בהמוניהם, וחלק שמבינים שמה שעשו יפגע בהם חזק מחוץ למשחק, כבר מתחילים לטפטף ציוצים עם התנצלויות פומביות הערב.
לצפיה ב-' מגיב לכולכם במרוכז'
מגיב לכולכם במרוכז
14/11/2019 | 23:14
5
48
* לא הבנתי את העליהום על אהרון, ואני ממש לא אוהד גדול שלו או של מיסי כמו שראיתם כאן העונה. יותר העדפתי לרוב את קלי, ג'מאל  איך הוא בכלל קשור לזה?
* גם לי הייתה בעיה עם ההתנהגות של מיסי ואליזבת, לא חושב שהייתי עושה כמוהן וזה קצת חצה גבולות, מצד שני לא יודע עד כמה הן ציפו שזה יתפרץ ככה מהצד של קלי, יכול מאד להיות שהן סתם רצו לדחוף לסדקים בברית ולא חשבו על הבעייתיות במה שהן עושות.
* מצטער, העליהום על דן וההפיכה שלו לאיזה מטרידן סדרתי היא מוגזמת והיא עושה עוול ענק לאיש, אולי הוא קצת חסר מודעות אבל כולם בשבט אמרו עליו דברים טובים ולא לכלכו עליו לגבי זה.
לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
14/11/2019 | 23:28
3
46
* הזכרתי את אהרון כי הוא האשים את ג'נט במועצת השבט האחרונה שהיא משתמשת בקלף הקורבנות, מה שהרגשתי שזה בכלל לא נכון וזה סתם לגרום לה להרגיש עוד יותר רע שלא בצורך.
* אני מבין שמיסי ואליזבת חיפשו אחרי סדקים, אבל טומי ולורן הסכימו להצביע איתן כי הם ראו בקלי כאיום במשחק. לעשות מה שהן עשו סתם יוסיף להן לכלוך, וגם זה לא חכם אסטרטגי כי זה יכול לחזור אליהן בגמר במידה ויגיעו לשם.
* אני לא אמרתי שדן מטרידן. אמרתי שאין לו מודעות למרחב אישי. מצד שני, אם קלי מתלוננת על כל, מולי וגם מיסי, לנקודה שדיברו עם המתמודדים על כל הנושא הזה כקבוצה ולחוד, יש כאן איזו שהיא בעיה. ואני חושב שהטענה הגדולה שלי כאן היא שהתגובות בפורום מסכן דן, יש לו משפחה ולא מסכנה קלי, יש לה משפחה. אני בקושי ראיתי תגובות שמצודדות את קלי. עזבו משחק עכשיו, בפן האישי, הרגשות שלה לגמרי צריכות לקבל לגיטימציה לדעתי.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:39
1
37
אני ממש לא שפטתי את קלי, אני מבין שהסיטואציה לא נעימה מבחינתה. אבל בעיני מי שהעריכה הוציאה בצורה רעה מדי שלא בצדק הייתה דן שהשם הטוב שלו נפגע שלא כצדק.

לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:47
39
אני באמת לא חושב שדן אדם רע. אבל כמו שרשמתי, בפרק הראשון קלי דיברה איתו על כך ואמרה ללו שהיא לא מרגישה נוח שנוגעים בה. בפרק של האיחוד דן ממשיך. יש שם גם ממש סצנה שמיסי וקלי מדברות על כך, רואים את דן נוגע לה בשיער והיא מתרחקת, כמעט בורחת ממנו. אפשר לראות שזה לא נוח לה.

גם מיסי אמרה שהוא חיבק אותה מספר פעמים בצורה מוזרה. מולי גם העירה על זה בפרק הראשון, אליזבת היחידה שאמרה שזה לא מפריע לה. אז האם אני חושב שדן מטרידן סדרתי? לא. אבל אני כן חושב שאין לו מודעות למרחב אישי וזה בעיה, והבעיה עוד יותר חמורה שזה הביא את קלי לדמעות כי היא הבינה שזה לא קרה רק לה.
לצפיה ב-'ועובדה שצדקת '
ועובדה שצדקת
14/11/2019 | 23:39
46
כי הערב הוא מתנצל בפומבי עם דמעות (לא יודע אם אמיתיות) בעיניו ומודה שטעה ובגדול.
לצפיה ב-''
15/11/2019 | 00:03
59
אהרון גם אמר שהעניין עם קלי כנראה לא היה ביג דיל כי הוא לא שמע על זה, ואם זה באמת היה חשוב, כולם בשבט היו יודעים
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:46
1
46
שלא ישתמע לא נכון, אני לא אהבתי בכלל את ההתנהגות של מיסי ואליזבת להוציא את דן מטרידן. זה התנהגות גועלית שחוצה את הקווים של המשחק, והן לא לקחו בחשבון בכלל מה ההשלכות של המעשים האלו שלהן.
אני כן יכול להעריך אותן שברגע שהבינו לאיזה מימדים הגיע הכדור שלג שנוצר פה מהבדיחה המטומטמת שלהן, הן עצרו את המשחק שלהן, הודו באמת וניסו לעשות הכל בשביל להתפייס עם דן שהיה שבור מהעלילות שהופצו עליו מאחורי הגב.

בנוגע לאהרון, אני מסכים איתך שהוא טעה בשיפוט שלו כלפי ג'נט (שגם אין לי ספק שהיא עצרה את המשחק שלה לטובת עשיית צדק ושמירה על הבנות, שהיא האמינה בכל ליבה שכולן חשו מוטרדות)
אבל אני כן יכול להבין אותו, שמנקודת המבט שלו הוא רואה את דן מתפרק בגלל שהואשם בדברים שקריים שהם כבר מעבר ללבל של המשחק, והוא פשוט רצה לצאת חבר ולתת לו גב ולהגן עליו. ועל זה יש לי הרבה הערכה אליו, כי הוא יכל בכיף לשבט בשקט כמו טומי בלי שיהיה לו אכפת מה קורה העיקר לא להתלכלך. הוא בחר לצאת חבר ולהלחם עבור הצדק מבחינתו.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 23:53
44
אהרון התנצל כרגע בטוויטר שלו, ואני חושב שהוא באמת מרגיש רע עכשיו, ההתנצלות שלו נראית כנה (לפחות לדעתי). ולגבי מיסי ואליזבת, הן הפסיקו אבל לא שמעתי מהן שהן מרגישות רע על זה או משהו. וכמו שרשמת, עם כל הביקורת שלי כלפי דן, הן השתמשו בהאשמות של דן לטובתן, מה שלא היה הכרחי כי טומי ולורן גם ככה היו מצביעים איתן. אני חושב שהן הפסיקו אחרי שג'נט העמידה אותן במקום וחשפה שאליזבת' כן אמרה כמה שטוב שג'נט נמצאת כאן בגלל דן. אז במועצת השבט האחרונה, פשוט הרגיש לי שאהרון בועט בג'נט, זה מה שהכעיס אותי, ושמיסי ואליזבת' לא אמרו כלום לאור העובדה שהן גרמו לרוב המהומה.

לצפיה ב-'מסכים עם כל מילה! '
מסכים עם כל מילה!
15/11/2019 | 11:54
58
פעם ראשונה שאני קצת בהלם ומאוכזב מהפורום הזה.
לצפיה ב-'שמעתי שעושים פה מסיבה בלעדיי'
שמעתי שעושים פה מסיבה בלעדיי
14/11/2019 | 22:13
67
נהניתי מאוד מהפרק, לדעתי מפרקי המיזוג הטובים שהיו. זה לא ההישרדות פיל-גוד הקלאסית, אלו נושאים אנושיים, מורכבים ואמיתיים שנוגעים באנשים אמיתיים ובחיים האמיתיים. זה מרתק, זה raw וזו הסיבה למה הישרדות רלוונטית אחרי 39 עונות.

- יש לציין שמה שדן עשה לא נחשב כהטרדה מינית וחשוב לומר את זה. אם זו הייתה הטרדה מינית הייתה עילה לתביעה ואין. מצד שני אני חריף מאוד בנושאים כאלו וחוסר מודעות או תרבות של "מותר" זה לא תירוץ מבחינתי. מי שחושב שדן התנהל בסדר גמור שיצפה שוב בוידוי של קלי ויגיד שהוא מרגיש עם זה בסדר. צריך לזכור שבהישרדות, כמו בחיים האמיתיים, לפעמים לא מתנגדים בזמן אמת ולא מתלוננים כי יש הרבה על הפרק וזה יכול להתנקם בך. (כמובן שיכול להיות שלא הבנתי כלום כי אני נסחף מזויף צבוע וכנראה ממש טיפש לא כמו כל המדהימים שחושבים אחרת)

- מה שמיסי ואליזבת עשו זה נמוך ומגעיל, אבל חכם מאוד. גייםפליי משובח. מבחינתי בהישרדות הכל כשר, כולל להרוס לבן אדם את החיים. מי שמפחד מזה, שישמור את הידיים שלו לעצמו.

- ג'נט היא נשמה ענקית, בן אדם ענק. הפרק האהבה שלי אליה התפרצה כמו שאהבתי והתחברתי לשחקנים מיתולוגיים כמו סירי, דניס וספנסר. האם המהלך נגד דן היה חכם? לא. אני רוצה להאמין שאני וכל האנשים הקרובים אליי היינו פועלים בדיוק באותה דרך שהיא פעלה. אני מקווה מאוד שהיא תצליח איכשהו לשרוד כי כרגע היא 2 קילומטר מעל כל היתר. אישה אגדה.

- קלי הביאה את ההדחה הזו על עצמה אבל קשה לי לדרוס אותה. כן היא עשתה פול טעויות אבל היו המון משתנים במקרה הזה שלא לגמרי היו בשליטתה. היא בחורה סופר חכמה וחמודה. חבל לי עליה וחבל לי עליי שיהיה משחק בלעדיה וחבל לי שהיא צריכה לראות את דן מתקדם מכיסא המושבעים. הישרדות אכזרית כי החיים אכזריים וזה למה אנחנו עדיין צופים.

וזהו יאללה אפשר לחסום
לצפיה ב-'קטע ראשון של התנצלות מצד מתמודד לצופים הזועמים '
קטע ראשון של התנצלות מצד מתמודד לצופים הזועמים
14/11/2019 | 22:52
57
לפני כשעתיים העלה המתמודד אהרון מרדית' חלק ראשון של התנצלות לצופים הזועמים עליו ועל המתמודדים המעורבים בתקרית המיטו של הפרק האחרון, כולל ההפקה והדרך שבה היא ניהלה את זה.
לצפיה ב-'התקשורת האמריקאית כולה מגדירה את הפרק האחרון '
התקשורת האמריקאית כולה מגדירה את הפרק האחרון
14/11/2019 | 23:32
3
60
התקשורת האמריקאית כולה מגדירה את הפרק האחרון כפרק ה MeToo של הישרדות. (The Survivor's MeToo Episode) רבים תוקפים את הפקת התוכנית ואת ג'ף פרובסט מנחה התוכנית ומפיקה על כך שלא ניהלו נכון את כל הסיטואציה, שבסופה הקורבן הודחה, המטריד נשאר במשחק ובהמשך הקורבן אף הושתקה (למושבעת אסור לדבר במהלך מועצת שבט) למרות שנאלצה לראות ולשמוע איך מדברים עליה ועל מה שחוותה. במקרה כזה רבים טוענים, ובצדק לדעתי, שצריך לחרוג מהנהלים ולהרשות למושבעת להשמיע את דבריה במועצת השבט שמדברים עליה ועל מה שחוותה. ולא היה בסדר בכלל מצד ההפקה כל צורת ההתנהלות הזאת.

בינתיים גם המתמודד אהרון מרדית' שהעיר הערה נבזית ומרושעת והאשים לחינם את המתמודדת ג'נט קרבין במועצת השבט האחרונה, מה שגרם לזעם גדול נגדו גם מצד התקשורת האמריקאית וגם מצד צופים וגולשים רבים בטוויטר ובכל שאר הרשתות החברתיות, יצא בהתנצלות פומבית ראשונה בטוויטר והודה שאחרי שצפה בפרק האחרון בעצמו הוא מרגיש בושה ומתבייש בעצמו ובכך שהתעלם ממה שקורה סביבו, ושאכן מדובר בהטרדה מינית לפי מה שהראו בפרק. והוא מבקש סליחה שצידד במתמודד דן ספילו במועצת השבט האחרונה ותקף את המתמודדת ג'נט קרבין. החצי השני של התנצלותו הפומבית יעלה כנראה מאוחר יותר.

כל שאר המתמודדים הקשורים לגועל נפש הגדול שראינו כולנו בפרק האחרון של הישרדות עדיין שומרים על שתיקה וסגרו את הטוויטרים שלהם במהלך כל היום.
לצפיה ב-'כמה פנינים נוספות של אמריקה: '
כמה פנינים נוספות של אמריקה:
15/11/2019 | 12:42
2
50
בעונה 15 של האח הגדול, בעקבות כמה תקריות חסרות טאקט שאולי אפשר גם לכנות אותן גזעניות, הוחלט בכמה מקומות ברשת ש"זו גזענות להדיח שחורים" ו"צריך פשוט לתת להם את המיליון, כי ככה".

מה שלא הפריע להם לכנות אסטרטגית מאוד חזקה, שכנראה גם יש לה מוגבלות נפשית והתנפלה מילולית על חלק מהמתמודדים, בתור "יהודונת", לשלוח מכתבים אנטישמיים למשפחה שלה, ולפי השמועות אפילו לתקוף פיזית את אבא שלה ברחוב!
לצפיה ב-'ובאותו זמן'
ובאותו זמן
15/11/2019 | 13:22
37
הפייבוריט הגדול של אמריקה בביג ברודר הוא אדם שהשמיע הערות גזעניות בתחילת המשחק בשתי העונות שלו ואמר שהומואים לא יכולים להיות ליד ילדים בעיקר לא כדמות חינוכית

הקהל האמריקאי לא עקבי והגיוני, בעיקר לא בנוגע לתכנית הזאת
לצפיה ב-'אולי אפשר לכנות אותן גזעניות?'
אולי אפשר לכנות אותן גזעניות?
15/11/2019 | 13:29
48
ארין אמרה על קנדיס שצריך להיזהר ממנה כי אי אפשר לראות אותה בחושך. הערות גם על הלן שתלך להכין אורז. ובכללי הערות דוחות של 95% מהמתמודדים שם חוץ מקנדיס, הווארד והלן (וניק). כל השאר (כולל אנדי) פשוט חצו יותר מדי גבולות, הרבה מעבר להערות ש"אולי" גזעניות.

אני לא יודע למי אתה מתכוון שהתקיפו את אבא שלה, מה שממש לא בסדר, אבל זה עדיין לא סותר את הדברים שנאמרו בבית. אם הם למדו מזה והתבגרו מזה אז באמת יופי בשבילהם, אבל זאת הייתה העונה הראשונה של האח הגדולה שראיתי וזאת הייתה טעות גדולה.
לצפיה ב-'האם עונה 40 תהיה עונת הישרדות האחרונה בשל התקרית '
האם עונה 40 תהיה עונת הישרדות האחרונה בשל התקרית
15/11/2019 | 01:21
56
בעקבות התקרית ששודרה בפרק האחרון שהשאירה הרבה מאוד צופים זועמים על הדרך שבו ניהלה הפקת הישרדות את כל הסיטואציה של התקרית הגועלית ביותר שנראתה אי פעם בהישרדות, וקריאות רבות בטוויטר ובכל הרשתות החברתיות לבטל את המנוי לרשת CBS ואף להחרים את עונה 40 שאמורה להיות עונה רק של זוכים וזוכות של הישרדות ושהפקת הישרדות תולה בה תקוות גדולות לרייטינג שיא של כל הזמנים, יצאו הערב רשת CBS ו-MGM בהצהרה משותפת לגבי התקרית והטיפול בה, בניסיון להתנער מכל אחריות למחדל והכישלון שבניהול כל הסיטואציה על ידי ההפקה.

The Hollywood Reporter speaks with executive producer and host Jeff Probst about allegations aired Wednesday surrounding contestant and Industry Entertainment partner Dan Spilo's behavior, which prompted a warning from CBS producers.

מה שהרגיז אפילו עוד יותר את הצופים והגולשים הזועמים ברשתות החברתיות ובפורומים של הישרדות וריאליטי, וגרם למתמודדת קלי קים שהוטרדה כבר מהפרק הראשון של העונה ע"י המתמודד דן ספילו לצייץ את הציוץ הבא הערב:

@kellee_kim
This is why it was so difficult to stand up, because even when you do and there is video evidence, your words are still "claims" and "alleged"
The wording of this article is NOT okay and perpetuates the doubt in those who decides to speak up #survivor39 

לצפיה ב-'אגב, כל הדיון הזה גרם לי לחשוב שוב על ביג ברודר'
אגב, כל הדיון הזה גרם לי לחשוב שוב על ביג ברודר
15/11/2019 | 09:07
4
57
ועל ההבדל בינה לבין הישרדות
פתאום אני חושב על כך שבביג ברודר זה דיי עניין שבשגרה של המשתתפים להציץ במקלחת, לפתוח דלתות של שירותים בשביל הצחוקים, להכנס למיטה של מישהו בלילה בלי לשאול אותו, אם אני לא טועה גם היו בעבר כלמיניי מעשיי קונדס כמו פנטסינג (להוריד מכנסיים) למיניהם
ההפקה של ביג ברודר לא ששים לסלק אנשים מהבית אך אם זאת כל מי שהוצא מהבית עד עכשיו יצא או בגלל אלימות (סקוט, ג'סטין) או עבירה על חוקי המשחק (שימה)
אף אחד לא יצא בגלל הטרדות מיניות והתנהגות מינית בלתי הולמת שיש שם הרבה כאלו
גם נראה שהקהל של ביג ברודר הוא קהל שנוטה להתעצבן בקלות על דברים שרואה בתכנית כגון גזענות ובריונות אבל משום מה מיניות בלתי הולמת או הטרדות מיניות אף פעם לא הפריעו לקהל הזה

גם כשרואים הטרדה מינית ברורה כמו למשל כיילב שרדף אחריי אמבר מהיום הראשון של המשחק עד הרגע שהודחה (42 ימים שזה יותר ממשחק הישרדות שלם שהוא 39), אמר לה כל הזמן שהיא המלכה שלו והם צריכים להיות ביחד על אף סירובים חוזרים ותקיפים שלה, שם את עצמו ואת המשיכה שלו אליה בפרונט של שיחת הבית והדגיש זאת שוב ושוב (כמו שזרק אתגר בשבילה ולכן היא צריכה להודות לו ולהראות לו חיבה). עשה דברים שנראים הרבה יותר בולטים ממה שראינו בפרק של הישרדות עם קלי ודן.
אך אם זאת הוא הוצג שם כהזוי, כטיפש, כאחד שלא מבינים מה נסגר איתו ואפשר לצחוק עליו אבל הוא לא הוצג כקריפ ואלים מינית ואם אני לא טועה גם לא קיבל שום אזהרה
ובסוף גם לוהק להישרדות במחשבה שהוא יהיה דמות אהובה על הקהל וחזר גם פעם שניה

באופן כללי לפי ההגיון בהישרדות המרחב אמור להיות יותר חופשי מביג ברודר כי יש מבנה אחד שכולם נמצאים בו לעומת ביג ברודר שבו יש מיטות נפרדות וחדרים נפרדים ותאי שירותים ומקלחות בנויות

אז איך זה יוצא שהאקלים לגבי מיניות והטרדות מיניות שונה כלכך בין התכניות שסך הכל מנהלת אותם אותה הפקה?
לצפיה ב-'למי שלא רואה ביג ברודר'
למי שלא רואה ביג ברודר
15/11/2019 | 09:16
53
הנה קצת יחסות

קיילב ואמבר (קצת ארוך אבל סיכום יפה שנתן לי תמונה עוד לפני שראיתי את העונה) - https://www.youtube.com/watch?v=9SJ6oukGXgY ;
לצפיה ב-'אין בכלל מה להשוות בין שתי התוכנית האלה'
אין בכלל מה להשוות בין שתי התוכנית האלה
15/11/2019 | 19:58
2
35
האח הגדול זה בתוך וילה ענקית עם כל התנאים הנחוצים להיגיינה, לשינה, למזון ועוד... ואילו הישרדות זה בתנאי שטח טבעי, ללא היגיינה מינימלית אפילו בסיסית כמו למשל צחצוח שיניים, ללא אפשרות להתקלח, בתנאי רעב, תחת גשם ורוחות, קור, חום לוהט, לחות כבדה, חרקים, יתושים, זוחלים ושאר מזיקים, ובתוך כל זה אין לך לאיפה לברוח והם תקועים זה עם זה. כך שאם הם לא מרגישים בטוחים במרחב הסביבתי שלהם ומישהו גורם להם שלא להרגיש בטוחים, וגם שמסבירים לו את זה הוא ממשיך בשלו, אז אותו מישהו צריך ללכת וההפקה צריכה לדאוג לכך ולא אף אחד אחר, כי היא אחראית על שלומם ובטחונם של המתמודדים, ואם יקרה להם משהו ההפקה היא זו שתישא בתוצאות מכל הבחינות.
לצפיה ב-'בדיוק בגלל שיש להם את כל התנאים'
בדיוק בגלל שיש להם את כל התנאים
15/11/2019 | 22:10
1
25
זה אמור להיות יותר חמור

תסכים איתי שלהכנס לחדר של מישהו, להיות איתו במיטה ולהתחיל להתכרבל איתו כשהוא ישן יותר חמור מלהיות כולם באוהל וזה שלידך יתכרבל איתך מתוך שינה
התהליך יותר מורכב ובגלל זה גם יותר קריפי

באותו אופן לחדור למרחב של מישהי כאשר אתם נמצאים בוילה ענקית ואתה מלאת חדרים ואתה צריך כל הזמן ללכת אחריה בשביל זה יותר קריפי מלחדור למרחב של מישהי כשאתם דחוסים במבנה אחד
יש יותר הוראה על כוונות של ההטרדה כשזה בוילה

ולכן מוזר לי שהיו לנו כבר כמה מקרים של עניין עם הטרדות מיניות בהישרדות שמתמודדות נפגעו עד עמקיי נפשן וגם הפרקים התמקדו בזה ואנשים התעצבנו
לעומת האח הגדול שהיו הטרדות מיניות הרבה יותר בוטות ומקסימום זה הסתכם בכמה צופים שלא היה להם נוח וגם זה במקרה הטוב, בדרך כלל הסתכם בכלום
לצפיה ב-'שלא תבין אותי לא נכון, לדעתי בשני המקרים זה חמור'
שלא תבין אותי לא נכון, לדעתי בשני המקרים זה חמור
15/11/2019 | 23:20
26
ואני גם חושב שבעקבות הסערה האחרונה גם בתקשורת וגם ברשתות החברתיות לגבי התקרית האחרונה ואיך שההפקה טיפלה בה, אנחנו נתחיל לראות לא רק בהישרדות צעדים קשוחים יותר וחוקים מחמירים יותר לגבי כל הנושא של המרחב הסביבתי של המתמודדים, אלא גם באח הגדול ובשאר תוכניות הריאליטי מהסוג הזה שאנשים חיים יחד במרחב סביבתי אחד. מה שנקרא מעז בסופו של דבר ייצא מתוק. אולי היה צריך תקרית גועלית כזאת שהולידה כזאת סערה גדולה סביבה בכדי שלא בהישרדות יחשבו מסלול מחדש בכל מה שקשור למרחב הסביבתי ולקווים האדומים שניתן לעבור בתוכניות, אלא גם בכל שאר תוכניות הריאליטי כמו האח הגדול בחו"ל, שלמען האמת זו אחת מתוכניות הריאליטי שאני לא מרבה לצפות בה, ולא ראיתי את כל העונות שלה, דווקא בגלל התופעות שציינת בעצמך. לעומת האח הגדול בישראל שהרבה יותר מאופק ומחמיר בנושאים כאלה. למרות שגם באח הגדול אצלנו נחצו כמה גבולות אדומים, כמו בעונת ה VIP האחרונה, שממש לא אהבתי לאיפה שהיא גלשה לקראת סופה.
לצפיה ב-'לא לא לא. פשוט לא. '
לא לא לא. פשוט לא.
15/11/2019 | 12:03
19
80
וככה בערב אחד עונה טובה מאוד הפכה להיות נוראית וקשה לצפייה. ממש כואב לי על קלי וג'נט, ואני שמח לראות שרוב התגובות ברשת בעדן. משום מה דווקא כאן בפורום זה לא המצב, אבל כל אחד זכאי לדעתו.
מיסי ואליזבת' שחיבבתי מאוד חצו את הגבול. מה שהן עשו היה אמנם חוקי בגבולות המשחק, אבל נמוך מאוד, צורם ולא נעים. עם כמה שאני חושב שכדי להגיע לסוף אפשר ורצוי להשתמש בכל אסטרטגיה אפשרית, כנראה שבמקרים כאלה זה פשוט לא עובר לי טוב. צריך גם אנושיות במשחק הזה, ולמיסי ואליזבת' היה חסר מזה קצת אתמול.
אני בספק אם אוכל להמשיך ליהנות מהעונה הזאת, אבל מניח שאתמיד איתה עד שתסתיים.

ודבר נוסף - זה כל כך מתסכל אותי שבמשך שנים כמעט כל אלה שמצאו אלילי חסינות היו שורדים שלא אהבתי, ועד שבעונה הזו ובקודמת מוצאים אותם השורדות האהובות עליי - אף אחת לא משתמשת בהם כמו שצריך (אם בכלל). האם הבעיה בי? האם אני פשוט ג'ינקס לכל הפייבוריטים שלי?
לצפיה ב-' על הכל!!! '
על הכל!!!
15/11/2019 | 17:19
18
46
ואני לא חושב שאף אחד מאיתנו יכול להגיד שקלי הגזימה בתגובה שלה, בגלל שאף אחד מאיתנו לא היה בנעליים שלה. הוא נגע בה בפרק הראשון והיא אמרה לו שלא נוח לה עם זה. בפרק האיחוד הוא ממשיך מה שמביא אותה לנקודת שבירה. עם קלי מדברת על כך, עם מולי מדברת על כך, עם מיסי מדברת על כך, עם נטלי מדברת על כך (בטוויטר שלה) אז אי אפשר להתכחש שיש כאן בעיה.

ושוב, אני לא חושב שדן אדם רע או מטרידן סדרתי, אבל שקלי העירה לו על זה ומספר נשים אישרו על כך בוידויים האישים ובשיחות ביניהן, וההפקה הזהירה אותו על זה, קשה לי מאוד להגיד שדן הוא הקורבן. ואני בקושי רואה פה סימפטיה למצב של קלי, וזה לא שהיא חשבה שקרה משהו, קרה משהו. 
לצפיה ב-''
15/11/2019 | 18:40
17
50
כמובן שיש סימפטיה אליה.
הרצון של כמה מהפורום  לגונן על דן , לא בא לבטל את מה שקלי מרגישה והרגישה ועברה.
דווקא התחושה שלי שזה ברור מאוד מה קלי עברה ועוברת והלב כן יוצא אליה ואל ג'נט גם .
יש פשוט כאן תגובות לא מקובלות אבל שכן אפשר להבין שגם ריחמו על דן במקביל (שוב, בלי לסתור את הסימפטיה לקלי בנושא), כי באמת לא רואים בו אדם רע, אנס ומטריד סדרתי ובעיקר לא צריך לכתוב כאן בפורום שהוא בטוח מטריד עובדות איתו בהפקה ודברים דומים..

שלא ישתמע שגם אני בעד דן , בטח לא בעד ההתנהלות הלא ראויה שלו, הוא עשה טעויות חמורות שהוא ישלם עליהם מחיר כבד
אך הוא גם לא ראוי להכפשות מטורפות של שמו כסוטה , כאנס..זעקות לפטר אותו.. ו אני גם לא חושב שהיה צריך להפריש אותו מהמשחק . מקווה שזה מובן
לצפיה ב-' וזו בדיוק הכוונה'
וזו בדיוק הכוונה
15/11/2019 | 18:56
42
אף אחד לא מפקפק או מזלזל לרגע במה שקלי עברה ובטח שלא מבטל אותה.
אבל השיימינג שעשו לכמה מהמתמודדים הוא מוגזם ולא ראוי גם כן (בכללי נוצרה לאחרונה תופעה כזו של שיימינג מאוד חזק גם בתוכניות ריאלטי) שיכולה לפגוע בחיים של אנשים מבלי שאף אחד מאיתנו יודע את כל הסיפור, אז אני חושב שלפני שמקלידים צריך קצת לחשוב ולא למהר עם האשמות.
מה שקלי עברה עצוב לי לחלוטין ואני שמח שקיבלה את הבמה  בעניין הזה וכמובן שהזהירו את דן ופעלו, דן בהחלט טעה אבל רחוק מהמפלצת שעשו אותו ברשת (כולל כמה אנשים כאן וכנל לגבי מיסי, לורן אליזבת אהרון ואפילו טומי שאין לי מושג איך הוא קשור) .
לצפיה ב-'אף אחד לא קרא לו אנס או טען שהוא כזה'
אף אחד לא קרא לו אנס או טען שהוא כזה
15/11/2019 | 19:21
2
43
וגם אף אחד לא טען שהוא אדם רע או מטריד עובדות שלו, אם כבר נהפוכו, כתבתי במפורש שאני מקווה מאוד בשבילו שהוא לא כזה גם במציאות.

אבל יש מה שנקרא מרחב מחייה, ואם אתה לא מרגיש מוגן במרחב המחייה שלך, ולא חשוב בכלל אם אתה אשה או גבר, ומישהו גורם לך שלא להיות מוגן באותו מרחב, אז אי אפשר להתעלם מזה וחייבים לטפל בזה, ובעיקר אם כבר לקחת לשיחה אישית את אותו מישהו שגורם לך שלא להרגיש מוגן באותו מרחב, והוא מבטיח שלא יעשה שוב את מה שגורם לך שלא להרגיש מוגן, אבל ממשיך לעשות את אותו הדבר גם לך וגם לאחרים כמוך, גם אם הם מעדיפים להתעלם ממעשיו כלפיהם וכלפיך, אותו אחד צריך לעזוב את אותו מרחב, ובטח לא אתה.
לצפיה ב-'וחשוב להזכיר !! '
וחשוב להזכיר !!
15/11/2019 | 20:05
12
44
קלי בעצמה אמרה , מבלי לבטל את האמת של השיחה שלה עם מיסי, שבסופו של דבר היא לא מתכוונת להדיח את דן אלא את מיסי
והיא תמשיך לדבר איתה בקו הזה שהיא מדיחה את דן עקב מה שקורה.
כאמור!
אז קלי בעצמה רצתה לנצל את העניין כדי להסיח את דעתה של מיסי מכך שהיא המטרה האמיתית.
ככה שאם שופטים את מיסי ואליזבת על כך שהשתמשו בזה עבור אסטרטגיה , צריך לשפוט גם את קלי.
גמאל רצה להדיח את דן כי הוא אויב שלו מהיום הראשון . ברגע שהיה נלהב על כך , קלי הסכימה בכל זאת לכוון נגד דן. היא לגמרי רצתה מיסי
לצפיה ב-''
15/11/2019 | 20:43
1
39
קלי לא יכלה להדיח את דן גם אם היתה רוצה, כל עוד בני הברית שלה רצו להדיח את מיסי מהשבט הנגדי, ולהזכירך שדן חבר בשבט של קלי ומהווה יתרון מספרי מול לאירו. אך מהרגע שכולם החליטו להדיח את דן ולא את מיסי לקלי לא היתה שום בעיה עם זה, אם כבר נהפוכו, היא היתה כל כך שלמה עם זה שהיא אפילו לא השתמשה באליל חסינות משני אלילי החסינות שלה. כי היתה בטוחה שגם השבט שלה וגם כל הבנות מעוניינות להיפטר ממנו. וזה מה שלדעתי שיבש לה באותו רגע קריטי את שיקל הדעת שלה. קלי כבר הוכיחה שהיא שחקנית חכמה וערמומית ומאוד אסטרטגית, ואני מאמין שאם לא היההגורם שמפריע למרחב הסביבתי שלה במשחק היא היתה הרבה יותר משוחררת ושקולה ולא עושה טעות פטאלית כזאת כמו להיות מודחת עם שני אלילי חסינות בחיקה. אבל כשאתה מרגיש מאויים ויש אפילו צל של סיכוי שהאיום הזה יוסר מעליך לצמיתות אתה מתמקד יותר בהסרת האיום מעליך ושיקול הדעת שלך משתבש.
לצפיה ב-'בסדר, אבל זה לא ממש קשור '
בסדר, אבל זה לא ממש קשור
15/11/2019 | 21:20
31
למה שאמרתי...

אמרתי שגם היא ניצלה את מיסי ועבדה עליה באותה צורה שמיסי עשתה , לפניה..
לצפיה ב-'אולי פספסתי את זה, אבל לא ראיתי שהיא אמרה את זה '
אולי פספסתי את זה, אבל לא ראיתי שהיא אמרה את זה
15/11/2019 | 21:39
9
38
ראיתי עכשיו את הקטע, והיא אמרה שעד כמה שהיא כועסת על דן ועל איך שהוא התנהג לידה, היא לא רוצה לבסס את המשחק שלה על רגשות, והיא יודעת שמיסי היא איום יותר גדול. היא לא אמרה שהיא שהיא תמשיך לדבר איתה בקו הזה על דן כדי להדיח אותה. היא אמרה שמיסי היא איום אסטרטגי בשבילה, והיא לא רוצה להדיח את דן מתוך רגשות של כעס. מיסי ואליזבת' היו אלה ששיחקו על האשמות נגד דן, לא קלי.
לצפיה ב-''
15/11/2019 | 23:35
8
33
ואז אתה רואה את לורן אומרת למיסי .. היא רוצה להדיח אותך ויושבת איתך  לשיחות אישיות על העניין הזה  ומשקרת לך שדן המטרה..
וזה ברור שהתכנית של קלי הייתה שכן מיסי תחשוב שדן עדיין המטרה .

היא לא העלתה את הנושא של דן כדי שיהיה הסחת דעת
אבל הכל התערבב יחד
מיסי הבינה שקלי משקרת לה ושהיא נגדה
אז היא המשיכה באותו קו

כי גם מיסי לא העלתה את הדיון בכדי להטעות
את קלי
היא חשבה שזה מה שעושים לה אז הגזימה את אותו קו ואמרה אליזבת' להצטרף
כי הבינה מלורן שעובדים עליה

כל הנושא נהיה אובר מלוכלך לטעמי
אך יחד עם זאת לא שונא את מיסי ואליזבת על מה שעשו
קלי גם לא היתה כאן שה תמים
לצפיה ב-''
16/11/2019 | 00:09
6
27
שניהן דיברו על החוויות שלהן עם דן ואז מיסי אמרה שמבחינתה הוא יכול ללכת. זהו, זה מה שקרה. מיסי לא אמרה וואי זה רעיון מעולה, והיא בכלל לא העלתה את הרעיון להדיח אותו, הן פשוט דיברו על הדברים שהן עברו עם דן. לורן אחר כך אמרה למיסי שקלי רוצה להדיח אותה (מה שזה היה נכון), אבל השיחה ביניהן על דן בכלל לא הייתה אסטרטגית או משחקית. קלי אף פעם לא העלתה את הנושא להדיח את דן, היא סיפרה לה פשוט איך היו החיים איתו בשבט, וכך גם מיסי. אני גם לא שונא את אליזבת' ומיסי אבל אני כן כועס על מה שהן עשו לקלי ולג'נט. ואני בכלל לא מבין איך קלי, מכל האנשים, אשמה.
לצפיה ב-'השיחה הייתה אמיתית. '
השיחה הייתה אמיתית.
16/11/2019 | 09:18
5
32
בסיומה הן כן סיכמו  להדיח את דן. לגמרי כן.
לא להתלונן עליו, להדיח אותו.
(יש בעיניי הבדל. כי לא נוצר כאן הסכם שכולן כאן עכשיו מתלוננות עליו .)
ואז כשמיסי הבינה שקלי  בכל זאת נגדה היא סובבה את הנושא לצורך אסטרטגיה.
יש לזכור שהן לא המציאו האשמות .
מיסי העלתה את הדיון בצורה אמיתית לגמרי אבל זה לא סתר את העובדה שרצתה להמשיך לשחק עם דן .  לא היה לה צורך להתלונן עליו (הנושא בכלל לא עלה במועצת שבט הראשונה) גם קלי רצתה להשאר בת בריתו עד שג'מאל ונורא הביעו כמה הם נגדו ושהרגישה שכן יכול להיווצר רוב יותר בקלות נגדו.
לגבי אליזבת' , לא אהבתי  בכלל בכלל את מה שעשתה , אבל היא לא הלכה והמציאה סיפור , היא סובבה את האמת של איך שהיא מרגישה לגבי דן .  בעיני זה היה מוגזם , אבל צריך לשים גם פרופורציות שזה לא שהיא הלכה לג'ף וסיפרה שקרים על דן , או שהיא זאת שהעלתה את הנושא יש מאין ..  היא ואיליין  ( שעשתה אותו דבר ולא קיבלה על זה זמן מסך אז נשכח לה..) טענו שהן מרגישות לא נוח עם דן בזמן שכן הרגישו איתו נוח .. לא אוהב שעשו את זה אבל הן לא המציאו סיפורים וגם לא הבטיחו הבטחות שילכו להתלונן עליו , דבר שיותר היה קשה לי לסלוח עליו ..
לגבי האשמה של קלי
חלילה לא במקרה עם דן, אלא בהדחה שלה
ושאמרתי שהיא לא תמימה כי היא ידעה שכאשר היא מסכמת משהו עם מיסי היא לא מתכוונת לעמוד בו
לסיכום החפירה מבחינתי , איך שאני רואה את זה. נהיה כדור שלג והכדור שלג פשוט היה מאוד מכוער, כי קלי הכניסה שיחה אמיתית לתוך המשחק עם הבחורה שהיא רצתה להדיח, אז זה יצר רושם לדעתי שבעצמה היא מנצלת את הנושא לצרכים של המשחק
אז בתגובה  מיסי אליזבת ואליין סובבו את זה לצרכים שלהן במשחק
ושיקרו לגבי התחושות שלהן (או במקרה של מיסי ..לגבי הכוונות שלה . כי לדעתי התחושות שלה היו אמיתיות, אך כמו קלי , התכוונה להמשיך לשחק עם דן )
אך לא המציאו האשמות .

שונא לדבר על זה.
שוב אל תחשבו בשום דרך אני בעד
אני פשוט מנסה לפשט את זה וגם להסביר איך לדעתי הדבר הזה התדרדר
מאשר לראות בבנות את תגלית הרוע האנושי.
לצפיה ב-''
16/11/2019 | 10:49
4
18
למען הדיון, אני רוצה להגיד שאני משמ לא חושב שאליזבת ומיסי רעות, הן גם התנצלו אחר-כך (בנוסף לאהרון, טומי ולורן) וראיתי שקלי קיבלה את ההתנצלות שלהם, ואני מניח שגם ג'נט כי שתיהן וג'מאל ביקשו בכל תוקף לא לתקוף ברשת אף אחד מן המתמודדים. מה שכן הפריע לי בהתנצלות של אליזבת ומיסי שהן אמרו שלא היה להן מספיק מידע לגבי מצבה של קלי, זאת לאחר שההפקה דיברה איתם כקבוצה ופרטנית על האירועים הללו. אני חושב שהשיחה של קלי ומיסי הייתה כנה ולא הייתה לאף אחת רצון להשתמש בהאשמות נגד דן נגד אחת השנייה, רק לאחר שהתוודע למיסי שקלי רוצה להדיח אותה.

אבל מעבר לכך, עוד יותר כעסתי על היחס כלפי ג'נט. אני אף פעם לא השתמשתי במושג הזה, אבל זה ממש הרגיש שמה שעשו לג'נט Gaslighting רציני. זה פשוט היה מכוער מה שעשו לה. תראה, עבר זמן מאז שהסתיימה העונה, ואני בטוח שעכשיו שהם צפו בזה הם מתחרטים. אני ממש לא חושב שהם אנשים רעים, אבל אני כן חושב שהביקורת נגדם היא הכרחית. כל עוד שהביקורת לא חוצה את קו ההטרדה.

וסתם כדרך אגב, ג'נט רשמה כי טומי יצא להגנתה במועצת השבט אך ההפקה לא הראתה את זה. וגם את לורן קשה לי לשפוט כי ממש נראה שהנושא הזה קשה לה, וגם היא הודתה שהיה לה מקרה דומה של קלי עם דן, אך לחר שהיא דיברה איתו זה פסק.
לצפיה ב-''
16/11/2019 | 11:07
26
ליבי כן יוצא אל ג'נט בטירוף. ברור שיגנו עליה.
כולם מלאי הערכה אליה ושהיא דיברה על לפרוש , אין אחד שלא מחה בתוקף למרות שזה ישרת כל אחד מהם.
היא אישה נדירה ומיוחדת ואמן שתצליח להפוך את המצב שלה במשחק.
לצפיה ב-''
16/11/2019 | 16:12
2
22
2 דברים רק שחשוב לי לציין:
1. מה שעשו לג'נט זה פחות Gaslighting, אלא פשוט שקרים וניצול של טוב הלב שלה מעבר למשחק. (שיקרו לה שהן מוטרדות ופוחדות וצריכות את ההגנה שלה, ואחרי זה הודו ששיקרו והן לא התכוונו לזה באמת)
2. מבחינת לורן, כמו מבחינת כל שאר הבנות בשבט חוץ מקלי, אין שום אישיו אמיתי עם דן. ואני אצטט את לורן בוידוי שלה מדקה 44:03:
"להדיח את דן מהסיבות שאחרים רצו להדיח אותו, אני לא מרגישה עם זה בנוח. אני לא מתכוונת להגיד בדרך זו או אחרת מי מרגיש בנוח עם מה, ומה קרה למי. כל מה שאני יודעת זה את הסיפור שלי, ואת החוויה המשותפת שלי עם דן. אז בשבילי, אין כאן שום עיניין. וזה משחק בסופו של יום, ואני מקווה שקלי לא תקח את זה אישית".
לאורך הפרק אפשר לראות ציטוטים דומים מאליזבת ומיסי, ואפשר גם לקלוט שאיליין הייתה חלק מהעניין.
לצפיה ב-''
16/11/2019 | 16:34
1
25
1. הסיבה שקראתי לזה Gaslighting בגלל שבמועצת שבט, הם גרמו להרגיש לג'נט שהיא טועה (או לפחות ניסו) עד שהיא אמרה שהיא לא הייתה צריכה להתערב ויותר מכך, היא רצתה לפרוש בגלל שהיא לא רצתה לפגוע באף אחד. אבל אם התבלבלתי במושג אז לוקח את זה בחזרה, כי אני יודע שזאת האשמה חמורה.

2. ראיתי גם את הוידוי של לורן והיא גם אמרה לקלי באמת שהיא לא הרגישה בנוח להדיח את דן מהסיבות שהועלו. פשוט רשמתי שהיא פרסמה התנצלות לאחר הפרק ורשמה שגם לה היה איזה שהוא מקרה עם דן (לא פירטה) אבל היא דיברה איתו וזה פסק. ואני חייב לציין שגם מיסי אמרה שדן נצמד מדי, וזה עוד היה לפני האיחוד. גם מולי הגיבה על זה. כך שאמנם נכון, שקלי היא באמת הרגישה הכי פגועה, זה לא רק היא העלתה את הנושא.
לצפיה ב-'את המקרה של לורן '
את המקרה של לורן
16/11/2019 | 21:03
24
את המקרה של לורן ראינו כולנו לפני שני פרקים, כשהיא הדגימה להם בבוקר בצורה הכי גרפית שיש איפה ואיך הוא נגע בגופה. וזה היה כשקלי וג'נט היו בכלל באי השני של ווקאי. ולהזכירכם שבעקבות זאת גם לורן וגם טומי ניסו להדיח בעצמם את דן.
לצפיה ב-'השיחה ביניהן היתה אמיתית לגמרי '
השיחה ביניהן היתה אמיתית לגמרי
16/11/2019 | 00:46
36
השיחה הראשונה ביניהן היתה אמיתית לגמרי, שתיהן שיתפו זו את זו בחווייה הרעה שלהן עם דן, קלי לא שיקרה וגם מיסי לא שיקרה, כי עובדה שההפקה דאגה ללוות את דבריה בצילומים ושוטים אמיתיים, כך שברור שגם מיסי לא שיקרה לגביו. ואז הגיעה לורן המלשנית והכל התחיל להידרדר מכאן ואילך והפך את העונה הזאת לאחת העונות הגרועות ביותר בתולדות הישרדות, כשמיסי ואליזבת הפכו את כל העניין לבדיחה ואסטרטגיה, קו אדום גועלי ומחריד שאסור היה להן לחצות אותו בשום תנאי, גם לא בשביל מיליון דולר. כי בכך הם לא פגעו רק בקלי ורק בג'נט, הן פגעו בכל אישה בעולם שבעתיד תוטרד מינית או גרוע מזה תותקף מינית ותחשוב אם להתלונן על כך, אז יזכירו לה את מה שעשו מיסי ואליזבת שואף אחד לא יאמין לה. כל הקידמה שהביאה איתה MeToo לנשים שהעזו להתלונן על הטרדה מינית ותקפה מינית ירדה לטימיון במעשה נבלה אחת של שתי מתמודדות הישרדות שהחליטו להפוך את כל העניין לבדיחה ולאסטרטגיה. וזה מה שהכי נורא וגרוע בכל העניין. שלא לדבר בכלל על כך שגם רצחו וגם ירשו, ואם לא די בזאת, גם דאגו להשתיק את הקורבן בדיוק כמו שעושים בעולם האמיתי למתלוננות על הטרדה מינית. ואחר כך למי שניסה להגן עליה, ובמקביל, מצדדים במי שאחראי לכך.
לצפיה ב-''
17/11/2019 | 01:55
20
39
האמת שעייפתי מהדיון למעלה, אבל הנה כמה דברים שלא צוינו:

- ג'אמל מצא פתק תלוי על עץ, הלך לIOI ואוטומטית איבד את הקול שלו במועצה. מה זה השיט הזה?
- הוא היה צריך להשאיר את הפתק שקיבל ריק ולהגיד שזה Extra vote או משהו
- מתי סנדרה ורוב יחשפו לקאסט?
- דין לא עזר לקלי אחרי שהצילה לו את התחת. הגיוני, קצת מעפן
- קלי הודחה עם שני אלילים בכיס :(
- פיינל 3 אידאלי: נורה, קארישמה ודן. אם העונה הזו תאונת רכבת, בואו נלך עד הסוף. נורה לניצחון
לצפיה ב-''
17/11/2019 | 02:01
22
סתם מתוך סקרנות, למה לא ג'נט, נורא וקארישמה?

ובאמת לא תהיה לי בעיה עם נורא תנצח, בשיא הרצינות.
לצפיה ב-''
17/11/2019 | 03:54
25
וואו, מרוב כל הדיון הזה שכחתי לכתוב בכלל על עניין אי האלילים הזה
זה התחיל בתור טוויסט לא-מועיל-לא-מזיק, והפך להיות מזיק ומעצבן
באמת לא הבנתי את הקטע הדבילי הזה שג'אמל איבד את הקול שלו רק בגלל שמצא את הפתק הזה
מה ה"שיעור" פה? זה בקלות יכל להיות אליל חסינות או איזה ייתרון חבוי כמו שהיה בעונות קודמות
בכלל מעצבן אותי האופן שבו עד עכשיו נבחרו כל מי שנשלחו לאי האלילים(לא כולל נורא שזו הייתה בהחלטה שבטית ואיליין שישבה בצד באתגר)
עם כמה שאני תמיד משתדל לתת אמון להפקה שהם ניטרליים (כי אפשר לפקפק בהמון דרכים, וברגע שאאבד את האמון יהרס לי הכיף בצפיה) ההגרלות האלו מאוד תלושות ומריחות מסריח
למה לא לעשות את זה בשיטות הידועות שבהן אנשים נבחרו בעבר לאי הגלות? הרבה יותר הוגן ו"טלוויזיוני" מהגרלה שהצופים והמתמודדים אפילו לא רואים אותה

בנוגע לג'אמל זה הדבר הראשון שחשבתי עליו, אבל הפתק היה קטן מדי בשביל להראות כמו קלף, ונראה לי שציפו ממנו לכתוב על זה משהו ולא לקבל ריק (ושוב, עוד משהו אדיוטי שלדעתי ממש דפק אותו. לא משנה מה היה כותב על זה, נראה לא אמין בשיט קלף עם כתב יד)

ובנוגע לרוב וסנדרה - יש לי תחושה שבפרק הגמר הם ישוחחו עם הפיינליסטים לפני המועצה האחרונה + ינחו את המועצה האחרונה/ישוחחו עם המושבעים לפניה
וכנראה זו תהיה הדרך שבה הם יחשפו לקאסט באופן רשמי בפעם הראשונה
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
17/11/2019 | 08:26
17
27
1. נראה שהישרדות הפכה למשחק מונופול שבו אתה מסתכן אם אתה מחליט לקחת פתק או רמז שאתה לא בטוח אם הוא יתרון או חיסרון עד שאתה פותח אותו (אני הייתי פותח אותו כבר על האי מסקרנות ולא מחכה עד שאגיע לאי האלילים איתו)
2. אני הייתי קורע את הפתק הריק או אומר לרוב וסנדרה שאם כבר איבדתי את הקול של במועצת השבט הקרובה אני לא מעוניין להוסיף עוד סיכון שיגדיל את הסיכויים שלי להיות מודח מהמשחק. אלא אם כן ההפקה חייבה אותו להמציא פתק, כמו שחייבה כל מי שנשלח והגיע לאי האלילים שלא לספר מה באמת קורה שם.
3.לפי מה שהבנתי רוב וסנדרה לא ייחשפו לכולם, רק למי שנשלחים לאי האלילים עד סוף המשחק. בראיון שנערך אם ג'ק שמעולם לא היה באי האלילים והודח מוקדם יחסית, הוא נשאל מתי הוא כמושבע ראשון גילה לראשונה אודות רוב וסנדרה ומה שקורה באמת על אי האלילים, והשיב שרק כששודר הפרק הראשון של העונה הוא וכל שאר הממודדים שלא הגיעו לאי האלילים גילו את זה ביחד עם כל הצופים, ושבשום שלב של המשחק לא ההפקה ולא המתודדים שנשלחו לאי האלילים חשפו מה הולך שם. מה שהשאיר אותו בהלם כבר בצפייה הראשונה בעונה.
4. דין אכן תקע סכין בגב לקלי, ואני דווקא כן ציינתי זאת שהוא יצא הלוזר והבוגד הכי גדול, כי אם קלי לא הייתה מצילה אותו במועצת השבט האחרונה לפני האיחוד מהדחה בטוחה פה אחד, הוא בכלל לא היה מגיע לאיחוד. ולא רק שהוא אפילו לא גילה לה שהיא המטרה, הוא אף הצביע נגדה. מה שנקרא לדקור אותה בגב וגם לסובב את הסכין אחרי שדקרת אותה.
5. קלי אכן הודחה עם שני אלילים בחיקה, וגם את זה אני דווקא ציינתי, אך זה כתוצאה מכך ששיקול הדעת שלה נפגע בעקבות האסטרטגיה הגועלית של הבנות האחרות, ובראשן מיסי ואליזבת, אך גם לורן ואיליין שלקחה חלק בחגיגה ללא בושה, למרות שההפקה דאגה לצמצם את חלקה ויזואלית, ורק ראינו שהיא נשלחת לשקר לג'נט שגם אותה דן הטריד והסכימה לעשות זאת מבלי למצמץ, והיא כל כך שמחה שעומדים להיפטר ממי שמאיים על המרחב האישי שלה במשחק שהיא הסירה את כל ההגנות והחושים שליוו אותה לאורך כל המשחק, למרות שראינו שהיא חשה לא בטוחה עוד לפני מועצת השבט שבה היא הודחה. אני בטוח שהיא מבין הבודדים העונה שיחזרו לעונה נוספת של הישרדות, אם הישרדות עוד תתקיים עד אז, ולא סתיים בעקבות התקרית הכי מגעילה בתולדותיה שעוררה סערה ענקית בתקשורת ובכל הרשתות החברתיות, לא תסתיים אחרי עונה 40.
5. אם זה יהיה הפיינל 3 אין טעם בכלל לצפות בהמשך העונה. ומבחינתי אחרי שג'נט תודח, מה שרוב הסיכויים שיקרה אחרי מה שראינו כולנו במועצת השבט האחרונה, הרבה יפסיקו לצפות בהמשך העונה הזאת והרייטינג של הישרדות יצנח משמעותית לרמה הכי נמוכה שלו בכל הזמנים. ואם דן גם יזכה העונה אז זו בכלל תהפוך רשמית לעונה הכי גרועה ומגעילה בתולדות הישרדות, ולא רק האמריקאית.
לצפיה ב-''
17/11/2019 | 19:58
4
19
בפונדרוסה ג'ק ג'מאל וקלי מדברים מאוד בחופשיות על רוב וסנדרה בקטע שהיא מספרת לג'מאל שהיא זו שהדיחה את ג'ק עם האליל

אז לא, ג'ק לא גילה את זה בצפייה ראשונה עם שאר המתמודדים
לצפיה ב-'הנה, תראה בעצמך מה הוא ענה כשנשאל לגבי זה '
הנה, תראה בעצמך מה הוא ענה כשנשאל לגבי זה
17/11/2019 | 23:56
3
18
לצפיה ב-'אז הוא שקרן או סנילי'
אז הוא שקרן או סנילי
18/11/2019 | 00:04
2
16
עדיין, רואים את ג'ק, קלי וג'מאל מדברים בחופשיות על רוב וסנדרה בפונדרוסה במהלך העונה הרבה לפני שהפרק הראשון שודר
לא מאמין לי אז אתה לך תראה פונדרוסה אם בא לך
לצפיה ב-'מעניין, כי עדיין לא העלו בכלל את הפונדרוסה של קלי'
מעניין, כי עדיין לא העלו בכלל את הפונדרוסה של קלי
18/11/2019 | 00:13
1
7
לצפיה ב-'העלו אותה ואת של ג'מאל גם'
העלו אותה ואת של ג'מאל גם
18/11/2019 | 00:16
18
חפש ביוטיוב
זה שלא מצאת לא אומר שלא העלו
לצפיה ב-' ודין לא חייב לקלי כלום!'
ודין לא חייב לקלי כלום!
17/11/2019 | 23:47
11
33
שוב, תראה פונדרוסה
היא אומרת שם שכשהמטרה של כולם הייתה נורא המטרה שלה הייתה להביא לה אליל ואז להפטר מדין
אבל אז כולם החליטו ממילא להצביע לדין אז היא החליטה שתיתן את האליל לדין בשביל להפטר מג'ק או ג'מאל

קלי לא ניסתה להציל את דין ולא הייתה לה שום בעייה שהוא יודח, היא כיוונה עליו
היא פשוט לא רצתה שהוא יודח בהדחה משעממת שהיא לא אחראית לה
הייתה לה את התבנית שמישהו בסכנה והיא מצילה אותו בשביל להדיח מטרה אחרת
במקרה דין היה המטרה הראשית אז הוא קיבל את האליל
אז לא, הוא לא חייב לה כלום

למרות שגם אם הייתה מצילה אותו מתוך רצון לעבוד איתו הוא לא חייב לה כלום אם מגיע למסקנה שלעבוד איתה לא משתלם לו
לצפיה ב-''
18/11/2019 | 00:11
5
17
הוא חייב לה ועוד איך, כי רק בגללה הוא בכלל הגיע לאיחוד. אם לא ההצלה של קלי הוא היה מודח פה אחד. הסיבה שהוא באיחוד זה רק בגלל קלי. ואף אחד לא יכול להכחיש זאת. ולך תראה מה כתבו עליו והבגידה שלו נגד קלי שחקני הישרדות ותיקים כמו למשל אנדראה בולקה, סירי, קלי, רוב ועוד...
לצפיה ב-'קלי רצתה להדיח את דין, זה היה הרעיון הראשוני שלה'
קלי רצתה להדיח את דין, זה היה הרעיון הראשוני שלה
18/11/2019 | 00:23
4
24
אם יכלה לעשות את התעלול הנחמד עם האליל על דין ולהדיח אותו כך הייתה עושה זאת, אמרה זאת במפורש בפונדרוסה של ג'מאל שזו הייתה התכנית המקורית שלה
היא לא הצילה אותו מתוך חברות אמת
היא לא הצילה אותו מתוך טובה בשבילו
היא לא הצילה אותו כי רצתה לעבוד איתו בהמשך וכמו שראינו בפרק לא היה לה שום ניסיון של אינטראקציה איתו, מבחינתה היה להעיף את לאירו אחד-אחד אז לא, הוא לא חייב לה כלום
ובכל מקרה הוא לא חייב לה כלום כי ראה שלהשאיר אותה לא ישתלם לו והישרדות זה לא משחק של חובות וטובות, זה משחק של אינטרסים קרים וככה הוא צריך להיות
מה אמרו על כך קלי, סירי, אנדריאה, יוסי שטרית, מוחמד אבו עלי, יוסף השכן ממול...לא ממש אכפת לי
לצפיה ב-'צפיתי עכשיו בפונדרוסה '
צפיתי עכשיו בפונדרוסה
18/11/2019 | 13:23
2
20
צפיתי עכשיו בפונדרוסה של קלי ומסתבר כמו שחשבתי ששום דבר שכתבת שקלי אמרה לא נכון.
לצפיה ב-'כי היא לא אמרה את זה בפונדרוסה שלה'
כי היא לא אמרה את זה בפונדרוסה שלה
18/11/2019 | 14:59
1
16
אלא בשל ג'מאל כשסיפרה לו שהייתה אחראית להדחת ג'ק
לצפיה ב-'ראיתי גם את שלו '
ראיתי גם את שלו
18/11/2019 | 17:21
13
והיא לא אמרה את מה שטענת, שהיא אמרה שעשתה את זה בשביל לרשום מהלך גדול ברזומה שלה. לא בפונדרוסה שלה ולא בפונדרוסה של ג'מאל.
לצפיה ב-'חחח ענק..ועוד דבר '
חחח ענק..ועוד דבר
20/11/2019 | 14:22
9
שהתחיל האיחוד , דין ניסה להבין לאן הם ממשיכים מכאן וקלי לא ידעה להגיד לו.. היא לא הבטיחה לו כלום
כמו שאתה אומר, מבחינתה כל לאיירו היו צריכים לעוף והם ידעו זאת
חוץ מזה שדין היה צריך להוכיח נאמנות כי הוא במקום שאין לו ברית יציבה  ולספר לקלי שמכוונים נגדה  זה ממש לא הדרך להשיג כזאת .. ראו שהוא קרוע לגבי זה
הוא לא הלך והציע להדיח אותה והוא גם לא היה קול מכריע
לצפיה ב-'חייב להגיד שזה רק יותר מוריד לי ממנה'
חייב להגיד שזה רק יותר מוריד לי ממנה
18/11/2019 | 00:34
4
11
לצפיה ב-'זה שקר, היא לא אמרה את זה, צפיתי בשתי הפנדרוסות'
זה שקר, היא לא אמרה את זה, צפיתי בשתי הפנדרוסות
18/11/2019 | 17:25
3
4
לצפיה ב-'איזה כיף סטילהוק, גם אני רוצה להשתתף במשחק הזה'
איזה כיף סטילהוק, גם אני רוצה להשתתף במשחק הזה
18/11/2019 | 18:36
2
24
הנה
דן לא נגע באף אחת מהבנות, למעשה דן דתי אורתודוקסי שומר נגיעה
מיסי היא המתמודדת השבדית הראשונה בתולדות הישרדות
ג'ף הנחה את הפרק האחרון בעירום
קולטון תרם את כל כספו לBLACK LIVES MATTERS
פרווטי עשתה ניתוח לשינוי מין ועכשיו צריך לפנות אליה כצמר
ובפונדרוסה של ג'מאל קלי לא אומרת לו ב5:30 שהיא נתנה את האליל לדין ושדין היה המטרה הראשונית שלה, בכלל לא אומרת
לצפיה ב-'אה וכמובן שכחתי'
אה וכמובן שכחתי
18/11/2019 | 18:49
14
את ההדלפות לעונה 42 של הישרדות "אי הרוחות 2" ששם המתמודדים יוגלו כל אחד בתורו לאי מבודד ששם יפגשו את ג'ן, ביבי, כיילב, דן, אשלי ורודי שיתנו להם משימות מעניינות
לצפיה ב-'אם על זה אתה מדבר אז שים לב שהיא פשוט מתבלבלת '
אם על זה אתה מדבר אז שים לב שהיא פשוט מתבלבלת
18/11/2019 | 19:17
15
אם על זה אתה מדבר אז שים לב שהיא פשוט מתבלבלת ואומרת שהן שינו בסוף את הקול לדין, בעוד שכולנו ראינו ויודעים וגם ג'אמל וג'ק יודעים שג'ק הודח ולא דין. קרי קלי התכוונה שהן שינו את הקול לג'ק ולא לדין. כפי שכולנו ראינו בפרק.

ואפשר להבין גם למה, כי ממש רגע לפני היא עברה מועצת שבט לא קלה בכלל שעסקה בעיקר בה ובחוויה הלא נעימה שעברה, בעוד שקלי נאלצה לצפות מהצד ולשתוק. כך שאפשר להבין אותה ולמה התבלבלה.

אבל לא לזה התכוונתי כשאמרתי שמה שאמרת לא נכון, אלא לזה שטענת שקלי אמרה להם שהיא עשתה את זה כדי שיהיה לה "מהלך גדול" ברזומה, ואת זה קלי לא אמרה ולא טענה באף אחת מהפנדרוסות.
לצפיה ב-' פרק מזעזע'
פרק מזעזע
17/11/2019 | 04:18
23
הפרק הזה איום ונורא, הוא עורר בי בחילה קשה. אני ישבתי ולא האמנתי למה שאני רואה. 
מה שאליזבת' ומיסי עשו לג'נט היה בלתי נסבל. הן חצופות ברמות. היא באה עם כל הטוב לב שלה לעזור להן. לא מגיע להן להמשיך במשחק הזה לטעמי, זה חצה את גבול הטעם הטוב.
לא נותר במשחק הזה אף אחד שאני מסמפטת, למעט ג'נט, והסיכויים שלה לזכות קלושים עד לא קיימים.
לצפיה ב-'שימו לב לזה '
שימו לב לזה
17/11/2019 | 13:31
3
40
שימו לב איך דן ממשיך בנגיעותיו בבנות גם במועצת השבט האחרונה עצמה, כשקלי יושבת מהצד ונאלצת לצפות בו ואסור לה לאמר מילה.

Dan: *continues inappropriate touching

ואם לא די בזה, שימו לב למה אומר אדון דן לקורבן שלו בהדחתה:
לצפיה ב-'אתה מוציא את הקטע מההקשר האמיתי שלו'
אתה מוציא את הקטע מההקשר האמיתי שלו
17/11/2019 | 13:37
2
11
לצפיה ב-'אני לא מוציא שום דבר מהקשרו, זה בדיוק מה שקרה.'
אני לא מוציא שום דבר מהקשרו, זה בדיוק מה שקרה.
17/11/2019 | 13:44
1
11
לצפיה ב-'אז שים לב לזה'
אז שים לב לזה
17/11/2019 | 18:36
31
האם קלי מטרידה כאן את מיסי?
היא הרי גם מבצעת הדגמה על מיסי
לצפיה ב-'שימו לב עד כמה דומה הנוסח של ההתנצלויות של שתיהן '
שימו לב עד כמה דומה הנוסח של ההתנצלויות של שתיהן
17/11/2019 | 15:19
25
שימו לב עד כמה דומה הנוסח של ההתנצלויות של מיסי ואליזבת שצוייצו בטוויטר הרשמי של שתיהן וגם בטוויטר הרשמי של התוכנית הישרדות זמן קצר אחרי החלק הראשון של ההתנצלות אהרון:

Missy Byrd's Apology

Elizabeth Beisel's Apology

כאילו שההפקה רשמה להן אותה או לפחות הדריכה אותן מה לכתוב. שלא לדבר על כך ששתיהן משקרות במצח נחושה, כי שתיהן ידעו היטב לא רק בפרק האחרון ששודר, אלא גם שתי פרקים לפניו, מה קורה עם דן, עוד שלורן תיארה להן בצורה הכי גרפית שניתן איך ובאיזה חלקים בגופה דן נגע במהלך הלילה. כך שהן ממש לא יכולות לטעון שהן לא היו מודעות לזה. 
לצפיה ב-'רוב ססטרנינו אירח בפודקאסט שלו את קלי וונטוורת' '
רוב ססטרנינו אירח בפודקאסט שלו את קלי וונטוורת'
15/11/2019 | 20:59
55
רוב ססטרנינו אירח בתוכנית הפודקאסט שלו את קלי וונטוורת' לשעתיים לדבר איתה על התקרית ומה שקרה בפרק האחרון של הישרדות 39 עם קלי, ג'נט, מיסי, ג'מאל וכל השאר, כמו גם בכלל על מה שקורה היום בעולם של הישרדות. שיחה מאוד מעניינת עם המון מידע ותובנות משניהם.

Survivor 39 Episode 8 Recap With Kelley Wentworth

לצפיה ב-'לפי התגובות בפייסבוק ובטוויטר הרשמי נראה שזה הסוף '
לפי התגובות בפייסבוק ובטוויטר הרשמי נראה שזה הסוף
17/11/2019 | 15:31
7
50
לפי מטח התגובות בפייסבוק ובטוויטר הרשמי של התוכנית הישרדות נראה שזה הסוף של התוכנית הישרדות בארה"ב. מה שנקרא הקש ששבר את גב הגמל.

הדף הרשמי של התוכנית הישרדות בטוויטר

הדף הרשמי של התוכנית הישרדות בפייסבוק

הצופים והגולשים זועמים על הפקת הישרדות ודורשים את ביטול שידור המשך העונה וקיום הגמר שלה שאמור להתקיים בדצמבר השנה ושאף אחד מהנותרים במשחק, להוציא ג'נט, לא יקבל את המיליון דולר. רבים מהם מאיימים שאם זה לא יקרה הם לא ממשיכים לצפות בהישרדות, כולל בעונה 40, ומחרימים את רשת CBS כולה.

נראה שג'ף פרובסט והפקת הישרדות ירו לעצמם בראש עם הפרק האחרון, שהפך בין לילה את כל הקאסט שנותר במשחק העונה לשנואים ביותר בארה"ב, הן בכלי התקשורת והן בכל הרשתות החברתיות. מיליוני צופים כבר שלחו תלונות לרשת CBS על הטיפול הנוראי והכושל בתקרית הכי דוחה וגועלית שנראתה על המסך בתולדות הישרדות ודרישה לבטל את שידור המשך העונה ואת קיום הגמר שלה המתוכנן לדצמבר השנה, כולל הפרס הכספי שאמור לקבל זוכה העונה, בטענה שלא מגיע לאף אחד מהם לזכות במיליון.

גם שחקני הישרדות ותיקים, כמו אנדראה בולקה, קלי וונטוורת', סירי פילדס, רוב ססטרנינו, קאס מקווילן הידועה יותר ככאוס קאס, אלייזה אורלינס, ורבים אחרים ואפילו ראסל הנץ הנבל הכי גדול בתולדות הישרדות שהודיע מראש שלא יחסוך במילים בביקורות שלו לגבי הפרק האחרון ששודר בפודקאסט שלו, ואכן לא חסך במילים, שנותרו המומים ומזועזעים קשות מהצפייה בפרק האחרון של הישרדות ששודר לא חוסכים בתגובות קשות נגד חלק מהקאסט ובעיקר נגד האופן שבו טיפלה ההפקה בכל העניין. ויש אף הטוענים, כמו למשל דלטון רוס, שלדן עצמו יש קשרים בהפקה, ואפילו שהוא חצי שותף סמוי בהפקה, ולכן הם החליקו לו ולא הדיחו אותו.
לצפיה ב-'תגובות בפייסבוק/צוויצר הן לא אינדיקציה לכלום'
תגובות בפייסבוק/צוויצר הן לא אינדיקציה לכלום
17/11/2019 | 17:59
1
36
חוץ מזה שלאנשים חשוב לפרוק את הרגשות שלהם, ותו לא.

אני בספק אם זה ישנה משהו. הרייטינג לא באמת יירד משמעותית, וגם אם כן - לעונת המנצחים אנשים יתייצבו מחדש כמו גדולים והתוכנית תשרוד את זה. זה סתם גל שעובר וחולף.
לצפיה ב-'עוד שבוע שבועיים זה ישכח \:'
עוד שבוע שבועיים זה ישכח \:
17/11/2019 | 18:04
27
לצפיה ב-'הכותרות שלך תמיד OVER DRAMA'
הכותרות שלך תמיד OVER DRAMA
17/11/2019 | 18:43
3
33
על גבול הפייק ניוז
הסיכוי שעונה 40 תבוטל/הישרדות תרד מהמסך נמוכה יותר מהסיכוי שיצלמו מחדש את העונה האחרונה של משחקי הכס בגלל עצומת המיליונים שלך
לצפיה ב-'לידיעתך, הפריקוול של משחקי הכס בוטל בגלל אותה מחאה'
לידיעתך, הפריקוול של משחקי הכס בוטל בגלל אותה מחאה
17/11/2019 | 23:11
2
26
ורשת HBO חטפה מכה קשה כשמיליונים ביטלו את המנוי שלהם אחרי העונה האחרונה והנוראית של משחקי הכס ואיך שהיא הסתיימה.
לצפיה ב-'הפיילוט בוטל כי הוא פשוט לא היה מוצלח'
הפיילוט בוטל כי הוא פשוט לא היה מוצלח
18/11/2019 | 00:47
28
ומיד אחרי הביטול יוצא להפקה פיילוט לספין אוף חדש
וHBO לא חטפו שום מכה קשה, וכל אותם מי שביטלו את המנוי זה כאלו שרכשו מנוי במיוחד למשחקי הכס, ורכשו וביטלו מחדש כל שנה כששודרה עונה חדשה. יש המון שעושים את זה, זה מה שטוב בחברות סטרימינג.
לצפיה ב-'חחח מההה '
חחח מההה
18/11/2019 | 00:57
25
הפריקוול לא בוטל בגלל פרשת החתימות חחחח 
מאיפה הבאת את זה?
לצפיה ב-'אתה נשמע מאוד כועס על הפרק האחרון'
אתה נשמע מאוד כועס על הפרק האחרון
17/11/2019 | 19:47
31
האם לא תראה את הפרק הבא?
האם לא תצפה בעונה 40?
תהיה אמיתי עם עצמך
כך גם כל השאר ש"כועסים"
אם כבר הפרק האחרון יצר יותר באזז סביב התכנית שיביא לה יותר צופים חדשים בפרק הבא בנוסף לצופים הקבועים שלה

וההפקה, לא טיפשים, הם חוגגים על הבאזים האלו ויחלבו את העניין הזה באיחוד כמו שחלבו את עניין "ג'ף, זיק, טראנסג'נדר"
אם היו רוצים היו יוצרים עריכה כזאת שלא היית רואה שום דיבור על דן בפרק
זה שכועסים ויש הייפ זה משרת אותם מאוד
לצפיה ב-'בנוגע לפרק הבא'
בנוגע לפרק הבא
17/11/2019 | 19:14
4
34
ראינו בסוף הפרק בהצצה לפרק הבא שיש 2 הדחות ו2 שרשראות חסינות
ועכשיו נפל לי האסימון איך זה כנראה יתבצע..
אולי יעשו את הטוויסט שהיה לפני כמה עונות(36?)
יפצלו אותם באופן זמני ל2 קבוצות - וכל אחת מהן תגיע בנפרד למועצת שבט ותדיח בנפרד?

אני מקווה מאוד שלא - כי ממש ממש לא אהבתי את הטוויסט הזה והוא גם מאוד לא הוגן בעיניי
אבל מה עוד יכול להיות?
לצפיה ב-'זה לרוב קורה '
זה לרוב קורה
17/11/2019 | 19:28
3
34
בפיינל 10..איך יעשו את זה בפיינל 11
זה יהיה עוד יותר לא הוגן
לצפיה ב-'בדיוק..'
בדיוק..
17/11/2019 | 19:45
34
אז מה זה עוד יכול להיות?
הרי זה 2 שרשראות.. נראה לי גם לא הוגן ש2 השרשראות יהיו פעילות ל2 מועצות רצופות
אם זה היה שרשרת אחת הייתי חושב שזה יהיה כמו בעונה 23 שאחרי שמדיחים מישהו אחד עושים משימה זריזה במועצה ואז עוד הצבעה
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
17/11/2019 | 19:50
1
40
5 קבוצה אחת
5 קבוצה שניה
1 באי עם רוב וסנדרה

כך שיש שלוש חסינויות
לצפיה ב-'קטע קצר של ג'ולין שמבטאת את מה שרוב הצופים חושבים '
קטע קצר של ג'ולין שמבטאת את מה שרוב הצופים חושבים
20/11/2019 | 12:14
19
קטע קצר של ג'ולין, אחת היוטיובריות שהיא גם שחקנית-בדרנית שחיה ועובדת בהוליווד ומעבירה מדי שבוע סקירות מצחיקות ומבדרות על פרקי הישרדות ביוטיוב, והפרק האחרון גרם לה רק בעיקר לעצב ולגועל ובחינתה לא היה הפעם שום דבר מבדר. כתושבת הוליווד שמכירה מנסיונה כשחקנית-בדרנית לא מעט מפיקים, סוכני כשרונות, שחקנים ואנשים בתעשיית הבידור האמריקאית, היא פשוט הצפייה בפרק האחרון של הישרדות החזירה אותה שנים אחורה לחוויות שהיא עצמה חוותה, כשהיתה שחקנית-בדרנית מתחילה ואנשים בעלי כוח ומעמד הירשו לעצמם לנצל את כול, תפקידם ומעמדם ולגעת בה ובבנות אחרות שהיה להן מאוד מלחיץ ולא נוח עם זה, אך שתקו ולא התלוננו, והפרק הזה מבחינתה גם מראה למה נשים לא מתלוננות כשהן מוטרדות, שלא לדבר בכלל על כך שחלק מהבנות עצמן שניצלו את כל הסיטואציה הקשה המלחיצה והלא נוחה הזאת מכתחילה, פגעו באמינותן של מתלוננות על הטרדות שאוזרות אומץ לספר ולהתלונן כדי להביא להפסקת ההטרדה, אם שלהם ואם של בנות אחרות שהן עדות להטרדתן, והחזירה אחורה את כל ההתקדמות שנעשתה בשנים האחרונות של בנות להתגבר על הפחד לספר ולהתלונן על מטרידיהם. ולדעתי ג'ולין מבטאת את מה שרוב הצופים, ובעיקר הצופות חושבות על הפרק האחרון של הישרדות.

Survivor Breakdown With Joleen! Season 39 Episode 8 - I'm Disgusted!

הבאתי את זה כדוגמא למה שרוב התגובות ברשתות החבריות, ביוטיוב ובתקשורת האמריקאית וגם הלא אמריקאית מבטאות, אלא שג'ולין כהרגלה מסבירה את זה בצורה הכי קלילה, ברורה ומלוות הומור שאפשר להסביר את זה ב 10 דקות. ובנוסף גם תושבת הוליוודית שחיה ומכירה את העיר שבה דן ספילו מתגורר ומשמש כסוכן כשרונות של אלפי בנות.

הודעות אחרונות

11:44 | 07.12.19 אורישקי
06:42 | 05.12.19 סולידסנייק2
09:15 | 30.11.19 אורישקי
05:17 | 28.11.19 סטילהוק
10:39 | 21.11.19 אורישקי
05:36 | 21.11.19 noamlah
22:47 | 16.11.19 אורישקי
19:05 | 13.11.19 Seosi
19:30 | 08.11.19 אורישקי
06:38 | 07.11.19 סולידסנייק2
20:15 | 02.11.19 בלונדי211

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ