לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85808,580 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות אי האלילים פרק 7 '
הישרדות אי האלילים פרק 7
07/11/2019 | 07:38
29
42
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 08:06
67
ג'מאל ממש ממש ממש מטומטם
לא מבין מה ההתלהבות הגדולה ממנו פה
לא יודע אם תהיה או לא תהיה התאחדות של בנות בעונה הזו אבל הרגע הוא דאג לכך שאם תהיה הוא יהיה הקורבן הראשון שלה
העלה את ג'ואל קלוג מהאוב
קארישמה עם הערת הMETOO
קלי יצאה ענקית עם המהלך שלה
ג'ק יצא בזמן לפני שנהפך להיות מעיק ורגע, הוא מושבע? אז יש 11 מושבעים העונה?
פרק הבא איחוד והסגולים עדיין ברוב, מנסים להראות שיש סוג של בלגן אבל לא נראה לי שמשהו יוכל להציל את מיסי או אהרון מהדחה
גם עם אחד הסגולים יתהפך עדיין יש להם את קארישמה והם גם יכולים להפנות את איליין אם יגידו לה שמיסי ואהרון כיוונו נגדה (מה שהיו צריכים לעשות עוד לפני ההדחה של ג'ייסון כשראו שיש לה את הביטול קול)
אהיה שמח עם ההדחה הזאת כי הם הביאו זאת על עצמם וגם הדמויות שלהם דיי מיצו
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 08:13
3
70
קצת אירוני שמיסי ולורן, היחידות שאחראיות להדחות של בנות עד כה, מדברות על רוב נשי. במיוחד מיסי. יכולת להדיח את דין! יכולת להדיח את טום! ואילו טום היה מודח, יש מצב שקארישמה הייתה מודחת אחריו, ו-ווקאי הישנים היו מנסים לצרף אליהם את דין ואת צ'לסי. העריכה של ג'מאל לא ברורה לי. מצד אחד הוא מקבל את וידוי הסינדרלה שהפך את בן לזוכה ברור בעונה 35, מצד שני... אוי, לא. אם קלי מודחת בקרוב, דעו לכם שנקבל את מי שנראה, עד כה, כאחד הזוכים הכי פחות אסטרטגיים מאז... לא זוכר כבר. ואז גם נורה פותחת עליו את הפה, ובהנחה שג'מאל זוכה, העונה הזו מתחילה להיראות כמו התרפסות בפני תרבות הצדק החברתי האמריקקית. אם זה כיוון העונה, אני לא רק מאבד עניין, אלא מחרים אקטיבית את הישרדות ולא צופה גם בעונה הבאה.
 
ואז ג'נט נשלחת לאי האלילים. אגב, מחלקת הספוילרים, לשם שינוי לא הראתם שמץ של אסטרטגיה או כל סממן שמרמז על השבט שיגיע למועצה! סוף סוף! וג'נט... מוותרת על האתגר. סנדרה מהמרת שבחורה תזכה. אני עדיין רוצה שזו תהיה קלי. מה שבטוח עם כמות הוידויים שלה, סביר להניח שלכל הפחות נראה אותה במושבעים, מה שמגן עליה לפחות... הדחה אחת.
 
אצל ווקאי, לורן וטומי מוכיחים את עצמם מחדש אחרי פרץ המרמור מהשבוע שעבר. דן... לא. אבל יהיה יותר הגיוני להדיח את אהרון ולהפוך את דן לעז. אהרון מפלרטט חזק עם המעמד של "משחק חזק מדי", במיוחד אחרי השבוע שעבר, וכמו כל השחקנים שעל גבול החזק מדי, רק הזמן יוכיח מה מצבם. גם השם של טומי נזרק, ותודה לאל שלורן חברה לסנדקית, כי במקרה הכי גרוע, היא הרע במיעוטו. אבל אני חושב שהיא הוכיחה את עצמה מחדש. 
 
למזלם, באתגר החסינות יש פאזל, ובפאזל כמו בפאזל, לאירו גרועים. אפשר להדיח כבר את קארשימה סוף סוף? אולי את נורה? במקום זאת, קלי רוצה להדיח את ג'מאל או ג'ק, ומוכנה לתת את האליל שלה לדין בשביל זה. אוקיי, אם היא לא מודחת היום, אני רואה אותה לפחות בפיינל 6. ולפי הוידוי הזחוח של ג'מאל, אני חושב שהתוכנית של קלי תצליח. אני לא מבין את העריכה של ג'מאל. מעבר להיעדר האסטרטגיה היחסי שלו, הוא היה בצד הלא נכון בשתיים מתוך שלוש הצבעות. 
 
ובמועצת השבט, הכול הלך לטובת קלי! היא עצמה הצביעה נגד דין, ונורה הצביעה נגד ג'ק, ועכשיו יכולה להפוך לשעיר לעזאזל! או, יותר הגיוני, קלי קנתה לעצמה עז. בכל מקרה, אם ג'מאל זוכה אחרי כל זה, כמו שאמרתי, הוא יהיה הזוכה הכי חלש מבחינת אסטרטגיה נטו מאז... מייק? אני מקווה שהוא יתחיל לשחק חזק, כדי שהוא לא ייחשב זוכה גרוע. או שיודח ושקלי תזכה. גם זאת אפשרות. אה, ועכשיו הוא גם חזיר שוביניסט. טוב שיש כאלה לפעמים, כדי שנבדיל בין שוביניזם אמיתי לבין סתם חוסר טאקט.
 
דירוג:
 

1. קלי!!!

2. מיסי
3. לורן
4. אהרון
5. טומי
6. אליזבת
7. איליין
8. צ'לסי
9. דין
10. ג'נט
11. ג'ק
12. מולי
13. ג'ייסון
14. נורה
15. דן
16. טום
17. רוני
18. ג'מאל
19. וינס
20. קארישמה
 
אני חוזר בי. אם ג'מאל יזכה, נכון לעכשיו הוא יהיה ברמה של בוב ופאביו, שזה כבר עדיף על כריס הבלתי שפיט.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 15:07
2
60
למה ג'מאל הוא חזיר שוביניסט? כי הוא העז לחשוף את הברית הנשית בשבט שלו? נו באמת... כשזה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז ומריח כמו ברווז... זאת כנראה קארישמה קמה מהשינה  
כאילו... זה כנראה סימן שיש דברים בגו'.
 
העריכה של ג'מאל היא כזאת שמכסת"חת על הטעויות שהוא עושה רק כי הוא כנראה הזוכה (אנחנו כבר מכירים את סגנון העריכה של הישרדות). אם הוא היה מגיע לגמר אבל לא זוכה, הוא היה מקבל עריכה של villain. אם הוא היה מודח קודם - הוא היה מקבל עריכה של דושבאג חסר מודעות. בינתיים נראה שהוא מאוד אהוד על אנשים, וכזה שאנשים ישמחו למחול לו על טעויות.
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 15:53
1
63
לא חושב שג'מאל הוא הזוכה
כן חושב שהוא כנראה אופציה טובה ללהק לעונות חוזרים הבאות, בעיקר כשחסרים שחורים שימלאו את המשבצת
נו, ג'רמי קולינס כזה
 
אבל בעונה הזאת קשה לי לראות אותו זוכה
אין לו אף אחד בשבט שלו וגם אף אחד בשבט השני
כך שהסיכוי היחיד שלו זה רצף חסינויות או רצף אלילים
 
אני דיי מאמין שיודח אחריי מיסי ואהרון באיחוד ויהיה מושבע רביעי
באיזה שהוא מקום אני מחכה ורוצה לראות את התגובות הנזעמות של הקהל האמריקאי אחריי רצף הדחות של:
אהרון, מיסי, ג'מאל, קארישמה, לורן...חח
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 18:40
77
ואז קלי ונורה... הליברלים יזעמו, אבל למרבית הצופים של הישרדות לא אכפת. זה אפילו משהו מתבקש...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 08:46
76
פרק ענק, וקלי , לא רק שהיא שהיא שלטה לגמרי במשחק, היא גם יכלה להדיח את מי שהיא רוצה מבין ג'מאל וג'ק, למזלו של ג'מאל היא השאירה אותו ובחרה בג'ק הפרטנר שלו. ואם לא די בזה, היא גם הוציאה את עצמה בכלל מהמשוואה והצביעה גם היא הממזרה לדין כדי שלא יחשדו בה, מהלך פשוט גאוני. ובנוסף גם לא נתנה לאליל החסינות שלה להתבזבז (אגב, אמרתי לכם שהאליל שלה טוב לפחות לעוד מועצת שבט שהיא תשתתף בה ועובדה שצדקתי), וגם לא חשפה שבכלל היה לה אליל, וכולם עכשיו בטוחים שהאליל היה בכלל של דין. למעשה מתחילת העונה קלי היחידה שעשתה שימוש מוצלח באליל שלה, ולא הודחה איתו מהמשחק. ונדמה לי, אם איני טועה שבנוסף לכל זה היא גם הצליחה להדליק אש עם אבן האש אחרי שג'מאל לא הצליח, ולא נתן לה בפעם הראשונה שביקשה לנסות, עד שכולם אמרו לו שהוא היה צריך לתת לה לנסות גם.
 
ג'נט בחרה נכון שלא להתחרות באי האלילים, גם כי יכלה להפסיד את קולה וגם כי אם היתה זוכה היתרון הזה היה סתם מבוזבז ולא ממש עוזר לה, ואם היתה משתמשת בו נגד בני בריתה היתה מסומנת להדחה למועצת השבט הבאה. 
 
ונורא, אוי נורא, כשמה פשוט נוראה. השחקנית אולי הכי גרועה אבר בהישרדות, כל כך חששתי שהפה הגדל שלה עוד יסגיר את קלי, זה לא יאומן כמה שהיא שופכת במועצת שבט שצריך בעיקר לשתוק ולנסוך ביטחון במי שרוצים להדיחו, ובטח שלא להגיד לג'מאל את מה שאמרה. אין ספק שאצל הבחורה הזאת הברגים לא מוברגים היטב. 
 
ועל דן, בכלל אין מה לדבר, ולמי ששואל למה הוא כל כך בלתי נסבל, אתם ראיתם מה הוא עשה ולאיפה הבנות תיארו שהוא שלח את ידיו? איך אפשר בכלל להתעלם מהתנהגותו? וכמה פעמים ביקשו ממנו להפסיק עם זה? פשוט נורא שגבר מבוגר מתנהג כך. 
 
כמו כן, על פי הפרומו בפרק הבא האיחוד ומיסי ולאירו מכוונים לקלי, אך דווקא בגלל זה אני כמעט בטוח שזה הפוך על הפוך. (אולי דין יחזיר לה טובה תחת טובה בגלל שהיא הצילה אותו מהדחה בטוחה), רק זה חסר שגם קלי תודח אחרי מולי וצ'לסי והעונה הזאת כולה יורדת לטימיון והופכת לאחת העונות המאכזבות ביותר בהישרדות. אני מאוד מקווה שלא, כי נכון לכרגע קלי התקווה הכי גדולה של העונה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 09:33
2
68
וואווווווו
איזה פרק מטורף. הכי טוב העונה ללא תחרות
 
קודם כל אני חייב להגיד שבשבט הכתום חזרתי לאהוב את מיסי הפרק - שלא תעשה שטויות ושתמשיך לנתח נכון את המשחק.
לורן וטומי מנסים אבל בצורה די פתטית, אין לי ספק שטומי היה עף במצב של מועצה. כל החוסר אמינות הזה לא שווה.
ובשבט הסגול
קודם כל קווין ג'נט קיבלה אחלה של עריכה הפרק, היא לגמרי חמודה ונראה שהמשחק החברתי שלה טוב מאד, פוטניאל למנצחת.
קלי מהלך ממש ממש יפה שלה בעיקר כי היא עשתה את זה בשקט ובחוכמה, אולי היה עדיף לה בדיעבד לא לגרום לכך שנורא תצביע לג'אק אבל ההיגיון מאחורי זה מובן לגמרי. אני גם שמח שדין נשאר אני ממש מחבב אותו.
אני ממש לא מבין את הביקורת המוגזמת פה נגד ג'מאל, קודם כל נו באמת שובניסט.... אפילו הבנות שהגיבו (בחוכמה) למה שהוא אמר, בעיקר כדי להרגיע את עצמן, לא חושבות שהוא כזה.... 
דבר שני דווקא השימוש באליל על נורא... לא יודע אם הייתי עושה את זה ואולי זה היה מיותר אבל הוא כן קנה את אמונה לפחות. אני כן חושב שהוא יצליח להגיע רחוק.
נורא |כתרכתר| פשוט קווין. איך אתם מסוגלים ללכלך עליה אבל לפרגן לקארישמה המיותרת והמעפנה הזו?!?!?!? נורא פשוט שוברת עם כל התקפי הצחוק שלה, וכל עוד היא לא הורסת את המשחק בעונה זה מעולה.
וג'אק - בסה"כ ממש חמודי,  היה לו פוטנציאל להגיע רחוק ובתכלס אי אפשר להאשים אותו בהדחה שלו, לא יחסר לי ברמות אבל גם לא שחקן רע.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 13:50
1
57
ג'מאל לא שובניסט וגם הטענה שלו דיי נכונה בסטטיסטיקה כשזה נוגע להיסטוריה של הישרדות (באח הגדול לעומת זאת זה הפוך)
אבל העניין הוא שלא היה שום טעם בלהעלות את הטענה הזאת כי בכל מקרה הוא לא יוצא ממנה טוב, יכולים להיות שני סצנריוס
1. הבנות מסכימות איתו וחושבות שזה רעיון מעולה וברית  הבנות יוצאת לדרך
2. הבנות מתעצבנות על ההערה של ג'מאל, הוא נחשב לגבר הבהמי התורן ומדיחות אותו בגלל זה

לגבי האליל לנורא, אם אכן דין היה מצביע לנורא - כולם מצביעים לדין והוא חסין, דין מצביע לנורא והיא חסינה, יוצאים להצבעה חוזרת שמי שפגיע הם קארישמה, ג'ק, ג'מאל וקלי
קארישמה היא קול בטוח שילך עם הסגולים באיחוד כך שזה לא משתלם לג'מאל להדיח אותה
ג'ק הוא החבר הכי טוב של ג'מאל ובברית חזקה איתו כך שלא משתלם לו להדיח אותו
יכול להיות שלג'מאל הייתה אולי כוונה להדיח את קלי עם האליל לנורא אבל אנחנו לא ראינו את החשיבה הזאת בפרק
ובהצלחה לנסות לכוון את כולם נגד קלי כשיש הצבעה חוזרת ובקושי דיון לפני
ממה שאנחנו יודעים אם דין חסין אז לג'מאל הכי משתלם להעיף את נורא, היא כבר ניסתה למכור אותו לדין וטום והיא הכי בעלת פוטנציאל להתהפך במידה וההצבעות יהיו שבטיות באיחוד
כך שההחלטה לתת אליל לנורא נעשתה אינסטינקטיבית ובלי חשיבה מוקדמת, לפחות ממה שראינו
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 14:06
67
לדעתי הוא העדיף שקארישמה תעוף ושהוא יקנה ככה את אמנוה של נורא
לא החלטה מאה אחוז נכונה וגם בעיני זה היה שימוש מיותר אבל מצד שני מעריך אותו על קו החשיבה הזה.
בטח לא להגיד שהוא ברמה של בוב ופאביו.......
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 20:06
5
66
יואו איזה הזוי שג'מאל השתמש באליל שלו על נורא!! אם הוא היה מודח זה היה זכור המהלכים הגרועים אי פעם ומביך עוד פי 10!
אם כי זה ממש כמעט היה שם.. הוא לא תיאר לעצמו שדין יעשה מהלך נגדו
היה צריך להבין שאם הוא משתמש באליל , הוא יודע דברים ולא יעשה מהלך עם אליל של להדיח את נורא
 
זה מזכיר לי שדן השתמש באליל על אנג'לינה ואיבד את ג'ון .. לא נראה לי שאי פעם בהישרדות השתלם לתת אליל למישהו לא מהברית שלך! גם לפארווטי לא השתלם לתת אליל לסנדרה  מבחינה משחקית. סנדרה ניסתה להדיח אותה מועצה *אחת* אחרי ולא באמת קיבלה קולות.
גם אם נורא היתה מקבלת את הקולות וניצלת,
באמת שנראה  לי שבנקודה זו עדיף לו את קארישמה (מי שכנראה תהיה קורבן הצבעה חוזרת) במשחק מאשר את נורא . היא אומרת לך בפנים שיש לה בעיות אמון איתך.
אז ג'ף אומר משהו נכון. נורא אומרת הכל בפנים אז קל להאמין לה. אוקיי . במועצה הזאת. מה יקרה במועצה הבאה במיזוג שתגיד את הדברים בפנים וזה שהיא כותבת את השם ג'מאל? אז לא יהיה לו עכשיו אפילו את האליל איתו. גם דין באמת שלא נראה כמו הטיפוס שימציא סיפור על נורא. זה הכי ברור ושקוף שזה היה אמיתי .
 
קלי נכון לעכשיו אלילה מבחינתי עולה על קלי יו נואו הו אם זה ממשיך ככה (כמובן שאני תמיד לוקח בחשבון שהיא יכולה לעוף כבר במועצה הבאה וגם בהתחלה שהיא אמרה חבל שהאליל יתבזבז , חששתי שזה רמז שתודח עכשיו, כי העונה הזאת הזויה לי)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
07/11/2019 | 22:08
4
48
לפחות שלוש פעמים השתלם
תאיי נתן אליל לסיירה שלא הייתה קשורה אליו והדיח את מלקולם
דיוויד נתן אליל לג'סיקה שלא האמינה לו והדיח את לוסי
נטלי נתנה אליל לג'קלין שהייתה בחוץ ובודדה את מיסי וביילור
 
אפשר לאמר שגם פה קלי נתנה אליל לדין וזה השתלם לה למרות שהם עדיין טכנית היו בצדדים מנוגדים
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
08/11/2019 | 01:30
3
45
אבל במקרים האלו שציינת אתה לא נותן לאדם שהוא די אויב שלך. אני גם די בטוח שתאי וסיירה היו יחד  . אני מודה שאני לא זוכר מספיק טוב את העונות רק לדעת שג'סיקה ושסיירה לא רצו להדיח ולבגוד .ונדמה לי שדיוויד בא ממקום של מיעוט לא היה לו הרבה להפסיד , בעיקר להרוויח בת ברית. בזמן שג'מאל ודן היו ברוב אבל במקום מסוכן עם הברית בעיקר בגלל אותה בחורה שעליה הגנו,
והיו צריכים להאחז באליל הזה חזק.
ויש גם הבדל על נטלי שעשתה מהלך בפיינל5 זה רגע מהסוף ואין טעם לאליל בפיינל4
גם קלי לא היתה מביאה אליל לדין אם הוא לא היה פג תוקף אחרי המועצה
אצל שתיהן הסיכון לא ענק כמו להיות וואחד איום פיזי ולבזבז את האליל כ5 מועצות לפחות לפני שהוא פג תוקף (גם פארווטי הייתה איום פיזי חזק ובזבזה את האליל מוקדם מדי , פשוט זה לא טעות שהרסה לה את המשחק)(אלא אם כן מי יודע אולי להחזיק באליל בהמשך המשחק היה מאפשר לה לעשות מהלך כמו לשמור על דניאל ואז היתה מגיעה לגמר שזוכה בו )


הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
08/11/2019 | 11:25
2
31
פרווטי פשוט לא לקחה סיכון
יכול להיות שהגיבורים היו מצביעים לסנדרה ואז מדיחים אותם אחד-אחד
היא לא ממש יכלה לדעת
בנוסף ממה שאני זוכר התכנון הראשוני בכלל היה לתת אליל (של ראסל) לסנדרה
לאחר שהבינו מאמנדה הטפשה שפרוואטי כנראה לא המטרה
ופרוואטי הפתיעה עם האליל הנוסף לג'רי שזו הייתה ההחלטה ברגע האחרון כך שההחלטה שלה כן השתלמה לה, אם כבר ההחלטה של ראסל פחות השתלמה לו
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
08/11/2019 | 12:28
1
26
בסוף 2 האלילים היו אצלה והיא גם ככה לא שיתפה את ראסל בכך שיש לה אליל משל עצמה , אז היא יכלה להשתמש באחד
ואם סנדרה היתה עפה, ראסל גם ככה במועצה של אחרי הפחיד את קנדיס עם האליל, וגם היה נשאר להם עוד אליל
סנדרה לא היתה נאמנה אליהם, אז הכוונה שלי שעליה לא היה שווה להגן
על ג'רי בטח שהשתלם מכל הבחינות, אבל ג'רי היתה איתם , כל הדיון הוא שלא שווה לבזבז אליל על מישהו שלא נאמן
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
08/11/2019 | 12:55
63
ראסל כנראה לא היה מצליח להפחיד את קנדיס עם הגיבורים היו ברוב באיחוד
ממה שנראה קנדיס ברחה מספינה שוקעת, קצת כמו שג'ונתן עשה בעונה המקורית שלה
וסנדרה, עם כל הדיבורים שלה בסופו של דבר הייתה נאמנה 100% לברית של הנבלים, לך תדע אולי האליל של פרוואטי איכשהוא גרם לה לסוג של ביטחון בברית הזאת (גם אם לא בראסל עצמו)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'תודה על העניין ולכל מי ששואל'
תודה על העניין ולכל מי ששואל
09/11/2019 | 13:01
55
ואו איזה פרק מעולה!
- ממש כיף לראות את טומי ולורן מתפתלים. הלוואי המיזוג היה ב11 שהיו יכולים להעיף את טומי שמתנהג כמו ילד עשיר ומפונק שלא קנו לו פלייסטיישן ודן הקריפ האשמאי והעלוב הזה.
-כיף לראות את מיסי בעמדת שליטה, זה מאוד מחמיא לה. היא פרספטיבית ברמות הכי גבוהות שיש.
-איזה כיף שבכל הטירוף המילניאלי ההיפראקטיבי הזה יש את ג'נט שהיא פשוט עמוד של שפיות והיגיון פשוט. וכיף שהעורכים נותנים לזה כבוד ולא מראים אותה כדינוזאורית משעממת.
- קלי פשוט גאונית. איזה כיף שהגענו לימים שבהם שחקניות הן לא פחות אסטרטגיות ונועזות מהשחקנים, ושיש יותר מאחת או 2 כאלו בעונה. לא שבעונה 9 או 15 זה לא היה קיים, אלא שלדעתי ליהוק נשי השתפר מאוד עם הזמן. הרבה מזה אפשר לדעתי לזקוף לזכות שחקניות כמו פארווטי, סירי וקים שהוכיחו לכל מעריצה בת 14 שהיא יכולה. זה אגב, לטובת הגברים הלבנים שמזלזלים בנושא הזה, למה קאסט מגוון וייצוג הולם לכל קבוצה בחברה זה עניין קריטי. בדיוק מה שטיטי, אסתר רדא וטהוניה עשו לצעירות אתיופיות בארץ.
- שיח פמיניסטי זה אחד התחביבים העיקריים שלי, מאוד נהניתי מאיך שהבנות קברו את גמאל במועצה. רק קצת הפתיע אותי שהאזכור הראשון בעונה לME TOO לא הגיע בהקשר לדן.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'?'
?
09/11/2019 | 00:23
8
48
למה יש מושבע הראשון לפני איחוד ?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זהירות, מעלי בשאלה וגם בתשובה '
זהירות, מעלי בשאלה וגם בתשובה
09/11/2019 | 03:13
1
44
כנראה בגלל שההפקה התלהבה מכך שיש הרבה יותר מושבעים כמו בעונה שעברה, שזה מצטלם הרבה יותר טוב, בכל פעם שמראים את תגובתם למה שקורה במועצות השבטים, וגם בגלל שכנראה לא רוצים שייווצר מצב של תיקו ו-11 מושבעים מבטיחים זאת שאין סיכוי למצב של תיקו במועצת השבט של הגמר.
 
ולהבא תשים  בכותרת. ובעיקר כשמדובר בעונה שעדיין רצה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
11/11/2019 | 04:36
26
כל עוד יש גמר של 3, כל הרכב מושבעים יכול להוביל לתיקו
עם 11 מושבעים יכולה להיות התפצלות הצבעה של 5-5-1 או 4-4-3
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'הודעה מספר 184501029 '
הודעה מספר 184501029
<< ההודעה הנוכחית
11/11/2019 | 04:33
36
זו לא פעם ראשונה שהמושבע הראשון הודח לפני האיחוד, אין כלל קבוע בין העונות מאיזו מועצה המודחים הופכים למושבעים, זה משתנה מעונה לעונה..
בעונה 20 למשל 2 המודחים האחרונים לפני המיזוג הפכו למושבעים(קואץ' וקורטני)
יש גם עונות שהמושבע הראשון הוא בכלל מהמועצה השניה של המיזוג, כמו למשל בעונה 26, קורין הודחה במועצה הראשונה של המיזוג אבל לא הפכה למושבעת.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' עתידי/ספקולציה שהולכת ברשת'
עתידי/ספקולציה שהולכת ברשת
12/11/2019 | 00:23
4
32
דן החרמן הקטן מודח על ידי ההפקה בתחילת הפרק הקרוב ולא לוקח חלק בג'ורי (מי טו, הטרדות מיניות בע"מ וכו'). אז יש לנו ג'ורי של עשרה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ההפקה לא תתערב '
ההפקה לא תתערב
12/11/2019 | 06:39
1
28
ההפקה לא תתערב בגלל שמדובר בסוכן כשרונות, אם תרצה, מיני אפשטיין שעושה שימוש בכוחו ובמעמדו כדי להטריד נשים מינית. ולכן הוא לא מפסיק גם כשמבקשים ממנו להפסיק. אני מאוד מקווה שיודח ע"י שאר המתמודדים ובעיקר המתמודדות, אך במושבעים לצערי הוא כן יהיה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'איזה מעמד? '
איזה מעמד?
12/11/2019 | 16:56
29
הוא לא הארווי ויינשטיין, הוא סתם סוכן סוג ז'. 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'קשה לי ממש להאמין לזה'
קשה לי ממש להאמין לזה
12/11/2019 | 18:24
1
32
אולי הוא יודח מהשבט ואולי ישתמשו בזה בתור תירוץ להדחה שלו
אבל אם באמת היה כאן עניין של METOO - אין שום סיכוי שנטפליקס היו חותמים איתו לפני שבועיים על חוזה שהוא יפיק להם סדרה
ואין שום סיכוי שהוא היה ממשיך לעבוד בתעשייה ולהפיק 4 סדרות שכרגע נמצאות בתהליך הפקה(+סדרה אחת שאומנם בוטלה אבל הייתה משודרת עד לא מזמן, צולמה אחרי שהצילומים להישרדות נגמר)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' יש בזה משהו'
יש בזה משהו
13/11/2019 | 01:08
26
ועם זאת, אולי ההפקה לא ידעה אז (רחמים לא ידע) מה לעשות במקרה הזה, והם הסכימו איתו בצורה מנומסת ובוגרת שהוא יעזוב כי הוא עבר על חוקי התחרות.
אם זה ייעשה בצורה רגישה, זה לא אמור יותר מדיי להשפיע על הקריירה שלו. 
 
הספוילר (אם הוא אמיתי) טוען שהעזיבה של דן היתה "לא שגרתית" ויותר דומה לזו של וארנר ב-GC (אבל לא מפרט אם היא היתה מביכה באותה צורה).
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'I'm back baby! '
I'm back baby!
13/11/2019 | 00:52
3
33
נעדרתי הרבה זמן! הלימודים פשוט התחילו, ובגלל שהשאירו אותי שנה בלימודים זה די הוציא לי אוויר מהגלגלים, אז בחרתי להתמקד בלימודים. אמ;לק: החיים שלי בזבל (חחח סתם )
 
אז השלמתי עכשיו את כל הפרקים שפספסתי (מפרק 4) ולפני שאני אכתוב את דעותיי, אני חייב לציין שזה היה הפרי-מרג' הכי טוב שאני זוכר בזמן האחרון, אני גם מקווה שהאיחוד עצמו יהיה מבדר. אז, אני רוצה קודם כל לציין לטובה שחקן שכנראה לא מקבל מספיק קרדיט (לפחות ממני): אהרון. די מחקתי אותו אחרי התגובה שלו להדחה של רוני, אבל הוא הצליח למקם את עצמו ממש טוב. מיסי משחקת חזק, אולי חזק מדי, אבל אי אפשר להתווכח עם התוצאות, פשוט הולך לה. ואם היא תצליח לשחק כזה חזק ולנצח, שאפו.
 
טומי ולורן ממש אכזבו. ועוד רשמתי שלטומי יש וייבים של מנצח, אבל הוא כמעט הודח הפרק עם השבט שלו הפסיד. אני גם לא כל כך אוהב את מה שעושים מדן. אני כן חושב שאין לו מודעות למרחב אישי אבל הוא ממש לא קריפ כמו שניסו לעשות אותו. 
 
בלאריו, ג'נט פעלה בחכמה באי האלילים (אפשר לפחות כולם להסכים שלא היו צריכים להחזיר את רוב וסנדרה לזה? ואני ממש לא שונא אותם, לא מבין למה הם שם) וגם אהבתי את הדברים שאמרה במועצת השבט. היא מאוד חכמה ומאוד טובה במשימות לגילה, וזה מרענן גם לראות מישהו מבוגר מגיע רחוק במשחק. ג'מאל הוא בחור אינטליגנט עם הבנה כללית במשחק, אך יחד עם זאת, נראה שלא הולך לו לפחות מהיום השישי של המשחק.
 
ולבסוף, קלי   מהלך מדהים שעשתה, וממש אני לא חושב שעשתה טעות. אך אחד לא יודע שהיא נתנה לדין את פסלון החסינות, עכשיו יש לה את דין לצידה לטווח הקרוב. אולי ג'מאל הוא יותר איום אסטרטגי, אבל ג'ק יותר איום חברתי, ויהיה יותר קשה להדיח אותו באיחוד מאשר את ג'מאל.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ברוך שובך לפורום! התגעגענו'
ברוך שובך לפורום! התגעגענו
13/11/2019 | 02:15
21
ובגדול אני מסכים עםרוב ההודעה שלך.

הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'שים לב שהתבלבלת בין השבטים '
שים לב שהתבלבלת בין השבטים
13/11/2019 | 03:24
1
26
לאריו זה השבט השני עם אהרון מיסי אליזבת ואיילין.
השבט שדיברת עליו עם קלי, ג'מאל, ג'נט, נורא וג'ק זה ווקאי.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

11:44 | 07.12.19 אורישקי
06:42 | 05.12.19 סולידסנייק2
09:15 | 30.11.19 אורישקי
05:17 | 28.11.19 סטילהוק
10:39 | 21.11.19 אורישקי
05:36 | 21.11.19 noamlah
22:47 | 16.11.19 אורישקי
19:05 | 13.11.19 Seosi
19:30 | 08.11.19 אורישקי
06:38 | 07.11.19 סולידסנייק2
20:15 | 02.11.19 בלונדי211

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ