הישרדות אי האלילים - פרק 2

סטילהוק

New member

לא אתפלא כלל אם לורן המודחת הבאה או הבאה אחריה, היא מזכירה לי את אלו המתלהבות כאילו עשו מהלך גדול מי יודע מה כשבפועל היא בסך הכל הדיחה מישהי שרוב השבט הצביעו נגדה. כך שלא רק שלא הייתי קורא לזה מהלך גדול, ובטח לא כזה שהיא יכולה לרשום אותו על שמה בלבד ולהציגו למושבעים בגמר כמהלך שלה. שלא לדבר בכלל על כך שמדובר במהלך שלא היה בו בכלל שום צורך כי המשחק רק התחיל, וכרגע הם צריכים להתרכז באיך לנצח את השבט היריב, לא את עצמם. טיימינג זה הכל בהישרדות, ומי שלא מבין את זה לא יכול להיות שחקן טוב. מי שחושב על הגמר בימים הראשונים של המשחק ספק רב אם בכלל יגיע לגמר, ואפילו לאיחוד.

B R A Y E R

New member
מנהל

אומנם הייתי רוצה שההדחה תסתיים אחרת, אבל אחלה עונה לבנתיים!
הופתעתי שהשבט הזה הפסיד, חשבתי שלהדיח את רוני דווקא יחלחש אותם אבל דווקר הסתדרו יפה בלעדיו
אתגר אי האלילים היה הפעם דבילי במיוחד וממש קרוץ מהתחת.. ואם כבר על ההתחלה זה ככה מעניין מה יהיה בהמשך
מה שכן משחק יפה וחכם של קלי מהרגע שחזרה לשבט.. קצת מתחבבת עלי אפילו
לדעתי להדיח את מולי לא היה חכם בכלל, לא נתן להם כלום, וחזר על טעויות עבר
נראה כאילו לורן התרגשה להריץ מהלך חזק במקום הדחה משעממת של ג'ייסון.. וחבל מאוד

חשוב לי שתדע, אני לא אבודה

כמה נקודות:
-מוקדם לומר אבל זה מהקאסטים הנשיים החזקים והמעניינים שהיו (כמו קודמותיה 37 ו38, פייט מי) עד כה מסמן לטובה את כל הבנות מהשבט הכתום ואת לורן, קלי וג'נט מהשבט השני.
-נורא היא תופעת טבע על גבול האסון ומבחינתי בכיף שתמשיך לעשות את כל מה שהיא עושה זה משעשע מאוד.
-טומי מקבל את עריכת המנצח הכי בסיסית ושקופה, מצד שני אחרי דייויד וכריסטיאן כבר אין לדעת. בלי קשר אני מסמפט אותו
-אני מאוד אוהב את אהרון ולדעתי יש כאן סיפור מרתק. גבר שחצן ופריבילג (או בהגדרה החדשה והסקסית יותר בריון) שנאלץ להתמודד על ההתחלה עם שבר כפול ומכופל- הוא נוצח, הוא נוצח בידי נשים(!!!!!), וגורלו נתון עכשיו בידי נשים. שם עליו 7 עיניים.
-מהצד השני אבל הפוך לגמרי- לא אוהב את ג'מאל, בדיוק אותו סיפור כמו עם אהרון אבל בוייב שונה לחלוטין עם אלפית החן.
-לא זוכר בכלל איפה בכלל הבחנתי בו אבל דין נראה ממש מותק. מהמר שיגיע רחוק.
-מולי הופכת לאישה ה#749 שמודחת מוקדם ואז אני מסנגר עליה שזה לא אומר עליה כלום כשחקנית ושבאותה מידה היא הייתה יכולה להגיע לגמר וכולכם הייתם גומרים עליה
-רוב מעצבן אותי ממש, סנדרה מבחינתי יכולה להחליף את ג'ף ולהיות כל המתמודדים בעונה בו זמנית עם פסלון חסינות תמידי וזו תהיה טלוויזיה נהדרת.

למעלה