BB21 גמר

noamlah

New member
BB21 גמר

בתקווה שעוד מישהו צופה
מזל שניקול לא הגיעה לגמר, היה נראה שהג'ורי ממש מנסה למצוא תירוצים ללמה ואיך היא שיחקה טוב כי לא רצו להצביע למיקי, אני דיי משוכנע שהיא הייתה זוכה ואחריי איך שהיא וקליף התנהלו מההדחה של טומי והלאה ממש לא הגיע להם

וואו, ד"ר וויל הזדקן ממש, עונה הבאה לא אתפלא אם יגיע עם הליכון, קליף שמבוגר ממנו כמעט ב10 שנים נראה שם כמו הילד שלו, מה נסגר?

מסכים שיש רגעים של גזענות בביג ברודר, יכול להיות שהיו גם בעונה הזאת אבל קהל הצופים של BB ממש טרחן ומתחסד וגם צבוע

מיקי חייב לשלוח שלושה אנשים לגרוש ובמקרה שניים מהם שחורים - "גזען", אפשר לחשוב מי עוד יכל לשלוח, היה שולח את בלה או אובי או אנאליס גם היו אומרים גזען, שולח את כריסטי או טומי היו מתלוננים על הומופוביה, שולח את הולי או קאת' היו טוענים שהוא נגד נשים, בקיצור לכו תזדיינו

אבל ג'ף שרודר אומר בלי צל של ספק שהומואים לא יכולים להיות מורים ולא צריכים להיות ליד ילדים - גיבור ומודל לחיקוי
נקסט

קאמי לקחה את כל הזמן של כל הפריג'ורי וזה מעצבן
חוץ מג'ק וזה גם כי ג'ולי אמרה לו לפני אף אחד לא ממש הבין מה היא רוצה

ניק אחד האנשים הילדותיים שהיו איי פעם בביג ברודר, תתבגר

מיקי זוכה מאוד ראוי ללא ספק לעונה הזאת ואני חושב שהוא מהחזקים באופן כללי, אני לא רואה אותו אבל חוזר בשביל הופעות אורח, הוא יותר מדיי מאופק בשביל זה, לא אדם למצלמות

NP23

New member
מסכים לגמרי
לגמר ולזוכה

העונה היתה חלשה לא ראיתי כמעט אף פרק
ראיתי במצטבר איזה 8 פרקים מכל העונה
וזה בעיקר בגלל שרציתי לראות משימות כמו אוטב וזינגבוט שהם אגדה, אבל גם מהבחינה הזאת די התאכזבתי , זינגבוט היה חלש העונה
&nbsp
מה שהכי הרס את העונה היה ההדחה של טומי עבורי
אבל המנצח כן היה ראוי וגם אחד הראויים אי פעם , אם כי לא מתתי עליו
אני חושב שבאמת הוכיח את עצמו בכל התחומים ולא רק במשימות
הולי שחקנית טובה ודיברה מעולה בגמר ואם לא טומי אז הגיע לה המקום השני לצידו
&nbsp
לגמרי מסכים שניקול יכלה לזכות וטוב שלא כך, היא וקליף פישלו כל העונה אבל בענק בפיינל5
&nbsp
מה שכן כל הכבוד לרוב המושבעים בעיקר סיס שהפתיעו ולא היו ממורמרים לשניה למרות שהיה להם הרבה על מה , אפילו קליף לא התמרמר בסוף למרות שטען שאפילו יעשה לובי להולי

noamlah

New member
זינגבוט היה חלש גם בגלל הטרחנות של הקהל

אני מניח
הדבילים האלו התלוננו שג'ולי אמרה לג'ק "WE DIDN'T GYP YOU OUT OF YOUR GOODBYE VIDEOS"

ואמרו שבכך היא העליבה צוענים אז לא יכלו להתלונן על כך שזינגבוט אמר מילה לא יפה? אז הוא מגיע ומעיר על התספורת של ניק
מניח גם שההודעות פרידה לא בשידור כי הרבה פעמים יוצא בהם רעל והמפיקים כבר רוצים להתמודד עם כמה שפחות נודניקים

בגלל זה אני לא צופה הרבה עתיד למשימת זינגבוט, ישרוד אולי עוד שתי עונות

noamlah

New member
בנוסף

שים לב שכבר כמה עונות אין את קטעיי האפטרדארק ועירום שהיו נהוגים בעבר בפורמט
היו שלושה זוגות בבית הזה ואפילו לא אזכור אחד על סקס או אפילו נשיקה לוהטת שראינו
וזה בסדר, החלק הזה של המשחק פחות מעניין אותי
אבל אני כן חושב שהמתמודדים מקבלים הנחיות מלמעלה לשמור על סוג של צניעות בזוגות שנוצרים שם בעונות האחרונות
וזה עוד אלמנט של שינוי בהתאם לרוח התקופה

NP23

New member
וואלה

לא ראיתי את הפרקים כאמור אז לא שמתי לב.. זה לא כזה מפריע לי שרוצים להצניע דברים כאלה אבל כן חבל שמצנזרים הודעות פרידה וקטילות..
בפידס שקראתי זה היה מאוד ברור שנעשה המון ס*ס..נראה לי הכי הרבה אי פעם .
ובטח עכשיו אחרי ששואמנס הגיע לפיינל2
אני חושש שמתמודדים בעתיד יעוטו לחפש שואמנס עוד יותר מתמיד

אורישקי

New member

לא כזה עקבתי אחרי העונה, בעיקר דרך הפידס
ג'קסון שחקן מעולה ועשו לו קצת עוול
האמריקאים הם תמיד צדקנים ומפגרים ותרבות הפוליטיקלי קורקט שם פשוט נהייתה כבר לא נסבלת. אין ספק שטראמפ הוא העונש הכי ראוי להם

&nbsp

למעלה