לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85688,568 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'BB21E20 '
BB21E20
23/09/2019 | 21:12
6
25
מהפרקים האלה שיש שיר שפשוט מתמצת אותם. אני מניח שכולכם מכירים אותו. אגב, אני חושב שלמיקי היה העונש הכי גרוע, וגם זה שהכי פחות מפריע לאחרים. העונש של טומי היה יותר לאחרים מאשר לו

שמח שג'ק עף, ועכשיו הבית בכאוס מוחלט, ומוכן למהפך מצד קליף והמלאכיות. אבל עדיין לא. כרגע טומי הוא ה-HOH, אז נראה מה יקרה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E21 '
E21
25/09/2019 | 20:46
5
16
אז הטוויסט נחשף, וזו כמובן עוד משימה שנמצאת בביג בראדר כמעט בכל עונה. וכמובן שכריסטי מועמדת להדחה בגללה כי אסור שיקרו לי דברים טובים. חצי פרק הלך על החרא הזה, ובסופו מסתבר שטומי רוצה לאחד מחדש את הברית ולפנות נגד קליף. איזה כיף.
לצפיה ב-'E22 '
E22
<< ההודעה הנוכחית
26/09/2019 | 08:32
4
18
OTEV חוזר! כמובן. בנקודה הזו, לראות ביג בראדר זה כמו להזמין את אותה המנה כל הזמן, לא משנה באיזו מסעדה. יהיו שינויים כי יש מסעדות עם מצרכים טובים יותר או פחות, ושפים טובים יותר או פחות, אבל החוויה פחות או יותר זהה.

טומי זוכה בוטו, תודה לאל, אז לפחות כריסטי לא תודח, עכשיו רק צריך לקוות שקליף לא יודח. האמת שבנקודה הזו אין ממש מישהו שאני שונא. הכי קרוב הוא מיקי, אבל בעקבות ההדחה של ג'ק הוא הרבה יותר חביב, וכמובן שבניגוד לג'ק הוא אסטרטג. אגב אסטרטגיה, איפה ניק בכל הסיפור? אני חושב שהוא עכשיו ה-פלאוטר של הבית.
לצפיה ב-'הייתי מחשיב יותר את סיס כפלואטר של הבית'
הייתי מחשיב יותר את סיס כפלואטר של הבית
26/09/2019 | 09:35
18
לצפיה ב-'E23 '
E23
28/09/2019 | 20:06
2
17
כשגבו אל הקיר מבחינה אסטרטגית, מיקי הולך ומתחבב עליי. סך הכול הוא זה שנפגע הכי הרבה מטוויסט המדריך, חוץ מדיוויד כמובן. אמריקה קוראת לו גזען, אבל אמריקה הייתה קוראת לו באיזה כינוי לא משנה מה. אני נזכר בימים האפלים של עונה 15, שבה טענו ברשתות החברתיות שלהדיח את האוורד וקנדיס זה גזענות וצריך לתת לשחורים לנצח כי הם שחורים - ?!?!???? אמריקה איבדה את זה לגמרי, מגיע לה את טראמפ ומגיע לה שמיקי ינצח. אני חושב שג'ק כן גזען, אבל מיקי? ממש לא.

קשה לי לדרג בעונה כזו, בעיקר בגלל שבגלל טבעה האסטרטגי אין ממש מתמודדים שכיף לשנוא כמו ביילי וסוואגי - אופס, יש לי דיעה שלילית על מתמודדים שהם שחורים, אני כנראה גזען. אבל דעתי על קאט בפרק הזה השתנתה מאוד לרעה. היא פשוט התמרמרה על קליף בגלל שהוא שיחק יותר טוב ממנה. יכול אפילו להיות שהיא חפרה לעצמה את הקבר, למרות שאני לא מאמין שניקול הייתה מצביעה נגד קליף בכל מקרה. בכל מקרה, קאט בחוץ, וזו הנקודה שניקול וקליף הופכים בעצמם לפאוור קאפל, ומשאירים את תפקיד הפלוטרית האמיתית לג'סיקה. לפחות ניק וסיס נאמנים לטומי וכריסטי, ג'סיקה בנקודה הזו אין לי מושג איפה היא מבחינה משחקית, אבל עדיף לה בנקודה הזו להישען על מיקי, אין לו הרבה ברירות.

לצפיה ב-'E24 '
E24
29/09/2019 | 16:47
1
19
והזוכה ב-HOH הוא... מיקי! ולצערי המטרה מספר אחת שלו היא כריסטי. אני מקווה שהיא תזכה בוטו, או אולי טומי שוב, אבל אם היא שחקנית טובה באמת, היא עוד יכולה להישאר במשחק גם אם היא תישאר על הבלוק.
לצפיה ב-'E25 '
E25
30/09/2019 | 18:39
11
קליף, ניק והולי מצטרפים למשימת הוטו, ובשביל כריסטי זה הרכב לא טוב. שניים רוצים שהיא תודח, ואני לא ממש בטוח מה ניק היה עושה. אבל כל זה לא משנה, כי מיקי זכה בוטו. אגב, רק לדעתי טומי נראה כמו סוג של כומר מוזר/מנהיג כת עם חליפת הדיונון?

מה שאומר, כמובן, שמול כריסטי עכשיו ניצבת משימה שרק תותחי על יכולים לעמוד בה. אבל עובדה שעמדו בה בעבר. גם דן וגם ונסה היו במעמד של אויבי הציבור מספר אחת, והצליחו להתחמק מהדחה כמעט ודאית. אין שום סיבה שכריסטי תודח, אם היא שחקנית טובה מספיק.

הודעות אחרונות

00:22 | 18.10.19 אורישקי
17:35 | 17.10.19 ראש גזר 2544778
08:22 | 17.10.19 noamlah
13:41 | 15.10.19 סולידסנייק2
22:11 | 10.10.19 ראש גזר 2544778
14:29 | 10.10.19 אורישקי
09:32 | 06.10.19 אורישקי
18:27 | 02.10.19 סולידסנייק2
09:30 | 29.09.19 אורישקי
17:31 | 28.09.19 ראש גזר 2544778
12:21 | 26.09.19 noamlah
21:12 | 23.09.19 סולידסנייק2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ