הישרדות אי האלילים (עונה 39) - הכירו את הקאסט

NP23

New member
יש סיכוי לפייבוריט רציני

אבל גם מצב טוב שיעצבן כמו קוקרן
&nbsp
הוא יגרום להרבה חילוקי דעות כאן בפורום לדעתי חחח

B R A Y E R

New member
מנהל
בול מה שנדי רשם

או שאני ממש הולך לאהוב אותו, או שאני ממש הולך לא לסבול אותו
ומה שבטוח אני צופה שיהיה לגביו חילוקי דעות בפורום (גם לגבי אהרון כנראה)

B R A Y E R

New member
מנהל
ג'ק ניקטינג

גיל- 23
מקום מגורים- וירג'יניה
מקצוע- בוגר אוניברסיטה
3 מילים שמתארות אותך- נחוש, חולמני וחברתי.
שורד אהוב- דיוון פינטו. דיוון פשוט אוהב לחלוטין את החיים ומקרין ללא הרף ויברציות טובות. הוא תמיד מחייך וכך גם אני.
למה לדעתך תשרוד את הישרדות? אני יכול לנווט כל אחד וכל תרחיש חברתי. אני מבין שאהיה מטרה לאנשים, ואני לא לוקח את זה בקלילות. אני אפטר מכל אחד שאראה אותו כאיום עלי, ללא נקיפות מצפון. יחד עם זאת, בכוונה אנסה להשאר יותר ברקע כדי לא להראות איום. לבסוף, כשזה יגיע לחיים או מוות באתגר, החוכמה שלי, היכולות הפיזיות שלי והפוקוס שלי תמיד יהפכו אותי למתחרה קשוח.

B R A Y E R

New member
מנהל
זה שהוא מודע לעצמו זה טוב

אבל לא נראה לי שיהיה כזה מעניין כך או כך
מאמין שיגיע לאיחוד ויודח בהתחלה

B R A Y E R

New member
מנהל
נורא סלמאן

גיל- 36
מקום מגורים- מרילנד
מקצוע- יזמית
3 מילים שמתארות אותך- שאפטנית, לוהטת ואנרגטית.
שורד אהוב- מלקולם. חזק פיזית ומעולה בפאזלים ובפתרון בעיות ובאמת אהוב על רוב האנשים. ונראה טוב. אבל המעיטו בערכו כמו פאביו וג'אד.
מה המוטיבציה העיקרית שלך להשתתף בהישרדות? סוף סוף אשתמש בכל הכשרונות, הכישורים והיכולות שלי ואדחוף את עצמי לגבולות הפיזיים, הנפשיים, הרגשיים והרוחניים הגבוהים ביותר שאליהם הגעתי.
למה לדעתך תשרוד את הישרדות? אני רב מימדית ולא רק דבר או אדם אחד. אני החנונית, האתלטית, והדוגמנית עם המוח, הכוח והיופי. והכי חשוב, יש לי את כל הכישורים החברתיים הדרושים כדי לנצח ולהשפיע על אנשים, והדחף ללכת אחרי מה שאני רוצה.

NP23

New member
נמנע מרפרנסים ישראלים חחח

לא הקשבתי לה מדברת
באמת נראית קצת אירה, נקווה שתהיה הרבה יותר דומיננטית ממנה (למרות שזה לא קשה )

B R A Y E R

New member
מנהל
קיבלתי וויב של סטפני לה גרוסה ממנה

ויש לי תחושה טובה לגביה

B R A Y E R

New member
מנהל
טומי שיהאן

גיל- 26
מקום מגורים- ניו יורק
מקצוע- מורה של כיתה ד'
3 מילים שמתארות אותך- חברותי, תחרותי וטיפשי.
שורד אהוב- הייתי אומרת שאם תשלבו בין האסטרטגיה של דיוויד, המשחק החברתי של דייבי, וקמצוץ מהכשרון החברתי של אמנדה. שלשות השחקנים האלו היו מעריצים של המשחק, שיחקו חזק ועשו כל מה שיכלו לעשות בידיים שלהם.
מה המוטיבציה העיקרית שלך להשתתף בהישרדות? אני בתוכנית כדי לעשות משהו שרוב האנשים חולמים עליו. אני שם כדי לנצח את המשחק ולקבל מליון דולר. אלה המניעים היחידים שלי. אם במקרה אני אגרום לאנשים לחייך ואעזור להם לברוח מכל הקשיים שמתרחשים בחייהם במשך שעה בשבוע, גם זה פלוס ענק.
למה לדעתך תשרוד את הישרדות? אני פיזי ויכול לזכות באתגרים, אבל זה לא לנצח בהישרדות. מה שמנצח בהישרדות הוא הזמן שיוקדש להיפתח ולהתחבר לאנשים. כשיש לך קשרים אמיתיים עם אנשים הם ישאירו אותך יותר זמן. כמו כן, אני שם כדי לנצח את המשחק. אני רואה את עצמי מוצא אלילים, עושה מהלכים ומוביל בליינדסיידים.

Seosi

New member
בהחלט יוסיף פלפל לעונה, אופתע מאוד אם הוא יודח מוקדם

B R A Y E R

New member
מנהל
ג'מאל שיפמן

גיל- 33
מקום מגורים- רואד איילנד
מקצוע- מנהל מכללה
3 מילים שמתארות אותך- מאוזן, סקרן והווה
שורד אהוב- אני הכי מזדהה עם ג'רמי. אני חושב שהוא שיחק את המשחק בפעם השניה באופן שהכי דומה לאיך שהייתי רוצה לשחק אותו. וונדל, השוטרת שרה וכריסטיאן הם כולם שחקנים שאני מזדהה איתם גם כן.
למה לדעתך תשרוד את הישרדות? למדתי באינטנסיביות את המשחק הזה. אני מרגיש שיש לי אחיזה טובה במה לעשות כדי לתת לעצמי את הסיכוי הטוב ביותר להגיע לסוף עם מספיק רצון טוב כדי לקבל קולות. אנשים ישמחו לכתוב את שמי בסוף.

למעלה