לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85688,568 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'AUSTRALIAN SURVIVOR S06E23'
AUSTRALIAN SURVIVOR S06E23
16/09/2019 | 21:30
23
45
ישששש!!!!
כלכך שמחתי שלוק הפיל את הכדור
גם כי לא רציתי שיגיע לסוף וינצח עם רצף חסינויות
גם בגלל שאם היה בפיינל 2 זה היה מאוד צפוי
וגם כי אוסטרליה כלכך אוהבים אותו אז זכייה שלו הייתה דיי סכרינית, יותר מדיי (קצת כמו בההתייחסות להדחה שלו בפרק הזה)

אני לא חושב שלוק התאמץ מספיק פה
נכון שמצב זה נראה חסר סיכוי אח שלו ג'ריקו היה באותו מצב בפיינל 4 כששכנע את טרה לתת לו הזדמנות במבחן אש מול מישל וג'ריקו בכלל לא היה קרוב לטרה באותה צורה שלוק קרוב לפיה
אבל ג'ריקו שם לא רק התחנן לטרה ואמר כמה שהוא נחמד אלא נתן עוד טיעונים בעיקר נגד מישל שעוררו את טרה, לוק היה נחמד מדיי בשביל לזרוק את ביידן ולתת טיעונים נגדו על כמה הוא עלוב וכמה בושה זה יהיה להישרדות אם בטעות יזכה
יאללה, מחכה לגמר מחר
שפיה או הארי ינצחו ואהיה שמח, לא אכפת לי מי משניהם
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
17/09/2019 | 13:41
2
25
לא האמנתי אפילו לרגע שפיה תצביע עם לוק לביידן, גם בגלל שהיא הרי יודעת שלוק ניסה לעשות לה את את אותו הטריק עם ביידן, ורק אחרי שביידן נראה מסוייג מכל העניין הוא פנה לפיה, וגם בגלל שהרי היא וג'אנין היו הראשונות שתכננו להדיח את לוק אחרי הבגידה הגדולה שלו בהן, כך שאני לא קונה אפילו לרגע את דמעות התנין של הרוצחת הסיציליאנית השקטה, כפי שפיה בעצמה מגדירה את עצמה, מה שכן להראות שהיא בכלל מתלבטת בין הלב לראש בהחלטה במועצת השבט נועד בראש וראשונה בכדי לנסות ולזכות באהדתו של לוק כמושבע שעומד להיות אחד הקולות שיכריעו מי יזכה במיליון. והנחשה הקטנה ידעה שאם לוק יחשוב אפילו לרגע שהיא באמת התלבטה אם להצביע איתו או נגדו יש סיכוי שהוא יבחר בה בגמר.

מה שכן, המשימה הזאת עם הכדורים כל כך הזכירה לי את משימת הפיינל פור בקמבודיה, מסוג המשימות הכי שנואות עלי בהישרדות, כי בגלל משימה כזאת נמנע מהמתמודדת הכי ראויה באותה עונה אפית לעלות לגמר ולזכות במיליון ובתואר שכל כך הגיעו לה. אז כן, נפילת הכדור של לוק רגע לפני הגמר בהחלט הזכירה לי את נפילת הכדור הגורלית והעצובה ההיא מלפני 5 שנים...

אני גם לא מתחבר לאף אחד מהשלושה שנשארו במשחק, לאף אחד מהם מבחינתי לא מגיע לזכות העונה. וזה רק מראה עד כמה המשחק של הישרדות לא הוגן, כי השחקנים הטובים מודחים ורק הברירות אלא שלא סופרים אותם בכלל כל העונה, כמו ביידן, מגיעים לגמר במקומם. אז מה זה אומר, שלא צריך להיות שחקן טוב? צריך להיות שחקן גרוע או אפילו עז בשביל הגיע לגמר ושיהיה לך סיכוי לזכות בו? האם הישרדות הפכה בשנים האחרונות לתחרות בין עיזים במקום לתחרות בין שחקנים טובים ומתמודדים חזקים? והאם בגלל זה בהישרדות ארה"ב החליטו להכניס למשחק את הטוויסט של אי ההכחדה,ועוד לפניו את הטוויסט של דו-קרב האש בפיינל 4, בכדי לשמור על השחקנים הטובים ולמנוע מצב שרק הברירות מגיעים לגמר והשחקנים הטובים מודחים בזה אחר זה...?
לצפיה ב-'תלוי מה אתה מחשיב שחקן טוב'
תלוי מה אתה מחשיב שחקן טוב
17/09/2019 | 14:32
1
19
שחקן טוב בשבילי זה שחקן שמסוגל לעשות מניפולציות ולארגן את הקולות לטובתו גם כשנראה ונדמה שהוא במיעוט

כמו שאמרתי בהודעה הראשית ג'ריקו היה באותו מצב כמו לוק בפיינל 4 והצליח לשכנע את טרה לתת לו הזדמנות מול מישל בעוד לוק לא הצליח לגרום לפיה לתת לו הזדמנות מול ביידן

שיין גם הייתה בסכנה בפיינל 4 ובפיינל 6 והצליחה בשתי הפעמים לסובב את הקול של בראיין לטובתה

אלו שחקנים טובים ואלו שחקנים ראויים ומנצחים מעולים דווקא בגלל שהצליחו לצאת מהסבך שלוק לא הצליח

לוק היה במצב קשה אבל לא בלתי אפשרי
הוא פשוט לא שחקן מספיק טוב
שחקן שמצא את עצמו בעמדת מיעוט והודח לא יכול להקרא "השחקן הכי טוב"
לצפיה ב-''
17/09/2019 | 21:08
12
ביידן נחשב בעיניך שחקן טוב?

שחקן טוב בעיניי זה מי שמהווה איום בגמר, וכל מי שיעמוד שם מולו יפסיד לו. וזה גם למה מדיחים את השחקנים הטובים לפני הגמר. שחקנים לא טובים זה דווקא אלה שאף אחד לא סופר ושלא מהווים איום על אף אחד בגמר (מה שנקרא עיזים), ודווקא השחקנים האלה בשנים האחרונות מגיעים לגמר ואף זוכים בו מכוח האלימינציה, וממש לא בגלל שהם שחקנים טובים. כמו שאמרשרלוק הולמס (ארתור קונן דויל), "כאשר אתה שולל את הבלתי אפשרי, מה שנותר - אף אם הוא בלתי סביר - חייב להיות האמת." וזה בדיוק מה שקורה בהישרדות של השנים האחרונות, לאחר שכל השחקנים הטובים מודחים בזה אחר זה, רק בגלל שהם שחקנים טובים שמאיימים בגמר, מה שנותר במשחק, על אף שמדובר בכל הברירה, חייב להיות הזוכה. וזו בדיוק מה שנקרא דרך האלימינציה. ושחקן טוב מבחינתי, זה לא שחקן טוב שזוכה בדרך האלימינציה, שחקן טוב מבחינתי זה שחקן שלמרות שהוא שחקן שמאיים בגמר מגיע לגמר ומנצח אותו, בין אם ע"י ניצחון במשימות חסינות בסבבים האחרונים ובין אם ע"י מציאת פסלון חסינות שבלית ברירה הוא פשוט חייב אותו בשביל לשרוד את הסבב האחרון, ובין אם ע"י שכנוע הברירות שנותרו במשחק מדרך האלימינציה שלא להדיחו.

דייזי למשל שחקנית גרועה, שגם אם היה מגיעה לגמר לא היתה זוכה בו בגלל כל הטעויות הפטאליות שעשתה, וצמצום היתרון המספרי שהיה לשבט שלה טרום האיחוד, שהיא במו ידיה דאגה לצמצמו ולהעניק את היתרון המספרי לאלופים. ועל ביידן אין בכלל מה לדבר, אחד השחקנים הגרועים אבר, שאפילו אלה שנותרו איתו במשחק, יודעים שלא משנה בכלל מי יעמוד מולו בגמר יזכה. ולכן גם הארי וגם פיה יעדיפו לקחת אותו איתם לגמר אם יזכו במשימת החסינות. מה שנקרא עז. פיה נהנתה מיתרון מספרי שדייזי המטומטמת סידרה לה ולמנטורית שלה ג'אנין ורוב הזמן חסתה בצילה של ג'אנין שספגה את כל האש במקומה, מה שנקרא מגן אנושי, והארי, למרות שאני לא סובל אותו ואת דרך המשחק הנחשית לו שמזכירה לי מאוד את פיירפליי הבלתי נסבל ו"הסבתא המתה" שלו, אולי היחיד מבין השלושה שהגיע לגמר בזכות ולא בדרך האלימינציה, אפשר להגיד עליו שהוא נחש שסלל את דרכו לגמר בדרכים עקלקלות, אך צריך גם לזכור שהוא היה במיעוט בשבט המעורב שלו, ולמרות זאתהוא שרד מבין כל הקונטנדרס שהיו איתו, ואף הצליח לשכנע את ג'אנין לפני האיחוד לקחת אותו איתה לאיחוד ולהדיח את סיימון, במידה ורוס יישאר במשחק.
לצפיה ב-''
17/09/2019 | 14:36
1
29
מסתבר שיש בין האוסטרלים סוג של עמחה מטומטם שמוחה על ההדחה של לוק, מגייס למענו כסף (אפשר לחשוב איזה עני גלמוד הוא) ויורד על פיה ברשתות החברתיות
לצפיה ב-''
18/09/2019 | 03:34
14
אבל לוק עצמו הצביע לפיה ולא לביידן בגמר.
לצפיה ב-''
18/09/2019 | 03:24
1
20
שמח שפיה זכתה ולא ביידן העז, שאם היה זוכה זו היתה בושה להישרדות האוסטרלית, ולא משנה כמה הוא טען וטען שהוא לא היה עז. וגם זכה בפה אחד, כשכל המושבעים מצביעים לה ואפילו אחד לא מצביע לביידן. היא לפחות היתה הרוצחת השקטה, זו שמחייכת לך בפנים ומאחורי הגב מתכננת את הדחתך. הוא לעומת זאת בכלל לא שיחק, וגם כשכן עשה מהלכים, ביצע טעויות אסטרטגיות פטאליות החלישו וצמצמו את היתרון המספרי של השבט שלו מול שבט האלופים שהיה בחיסרון מספרי גדול מולם בטרום האיחוד, ורק בגללו ובגלל דייזי, אנדי וג'ון השבט שלהם מצא את עצמו כמיעוט באיחוד מול האלופים. ולכן לא הגיע לו לזכות.

גם ידעתי שאחרי הדחתו של לוק הארי הוא האיום הכי גדול בגמר ולכן אם הוא לא יזכה במשימת החסינות האחרונה אין סיכוי שאף אחד מהם ייקח איתו אותו לגמר.

לצפיה ב-'גמר'
גמר
18/09/2019 | 10:18
22
טוב, זה היה צפוי
אני חושב שביידן ניסה לעשות כריסטי
כריסטי הייתה דמות שכולם זלזלו בה וחשבו שהיא נגררת ואז הפתיעה את כולם כשלקחה את החסינות האחרונה וזכתה בכל קולות המושבעים חוץ מאחד
אבל ביידן הוא לא כריסטי, קודם כל הוא לא נלחם בשתי חיות חסינות כמו לי ואל אלא בפיה והארי שהם דיי חלשים בעצמם פיזית
דבר שני לביידן אין את רוח הלחימה של כריסטי, הוא לא כריסטי הוא יותר...טוב, אין לכך דוגמה מהישרדות, הוא אבנר נתניהו, הבחור הנחמד והלא מזיק
כשהבין שאפקט כריסטי לא מתקיים במקרה שלו התחיל לקשקש שטויות על כך שתכנן מהתחלה להביא את פיה לסוף, טיעון שפחה שברה עם האזכור להדחה של אבבי.
ביידן היה כנראה מפסיד גם מול הארי אבל אני חושב שהיה לו יותר סיכוי, הארי פחות בהיר בטיעונים שלו מפיה ויש לו פחות רקורד של שליטה במשחק
יכול להיות שאבנר נתניהו במקרה הזה היה יכול להרוויח קולות סימפטיה מול אח שלו יאיר, ילד קקה שנותן טוקבקים ומשקר לגבי בן שלא קיים
אז זה שעה הצליחה לבלבל את ביידן שהארי יותר איום ממנה זה עוד הישג לזכותה

ניראה לי שאראה היום את "ללכת לאל בנדי" או מה שזה לא יהיה שפיה התפרסמה בגללו
סקרן אותי
לצפיה ב-'דעות על הזוכים של הישרדות AU ו-SA '
דעות על הזוכים של הישרדות AU ו-SA
18/09/2019 | 12:12
8
48
אז אני חושב ששני הזוכים של הישרדות אוסטרליה ודרום אפריקה הביעו לנו שני מנצחים מעולים ששיחקו שני משחקים שונים:
1. פיה - שחקה מתחת לרדאר
2. רוב - שיחק משחק יותר דומיננטי

בכללי אני חושב שדרום אפריקה הייתה יותר מהנה, בעיקר לפני האיחוד, אבל רוב הפרקים אחרי האיחוד היו די מתישים מכמויות ההתחסדויות (ניקול). בעוד שבהישרדות אוסטרליה היו יותר מהלכים גדולים, היו חסרים דמויוות יותר צבעוניות, וחלקם אף הרגישו די אנמים.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
<< ההודעה הנוכחית
18/09/2019 | 21:12
7
20
אומרים שהעונה הבאה של אוסטרליה הולכת להיות אולסטאר
ומקווה שזה יפצה על הליהוק הרעוע שהיה העונה

מ4 העונות האלו שהיו יש להם פוטנציאל לאולסטאר מעולה
לצפיה ב-'מה שאומר שלוק עומד לחזור פעם שלישית'
מה שאומר שלוק עומד לחזור פעם שלישית
18/09/2019 | 22:30
6
11
לצפיה ב-'ממה שאני ראית לוק לא יחזור'
ממה שאני ראית לוק לא יחזור
18/09/2019 | 22:35
5
42
אבל גריקו יחזור זה מה שיש באינטרנט

לצפיה ב-'בשתי התמונות קאסטים שונים'
בשתי התמונות קאסטים שונים
18/09/2019 | 23:09
3
31
זה נראה השארות של מעריצים מה שהבאת
מקווה שלוק לא יחזור פעם שלישית, הוא מיצה את עצמו כבר בראשונה שלו לדעתי אבל אם האהבה של אוסטרליה אליו כנראה יציעו לו (אבל לא בטוח שיסכים שוב לעזוב את משפחתו או שאשתו תסכים לו)
מקווה שגם מנצחים לא יחזרו

העדפות שלי:
מעונה 3: פליק!!, ברוק, פיבי כמובן וניק
מעונה 4: שרה, מישל, אייקיי (מאוד מגיע לו אחרי שנדפק ככה) והנרי ואוליי אנאליס כדי לראות את הדינמיקה בינה לבין בנג'י (במידה ולא יעיפו אחד מהם מוקדם כי יחששו מברית חזקה של אח ואחות)
מעונה 5: בנג'י!!!, שארן, מוניקה, שואני, מואנה (גם, מגיע לה) וכדי לאזן עם בנים נוסיף את...לא, אין אף בן שאני אוהב שם חוץ מבנג'י אז מקווה שיחסכו, סטיב וויליס בבקשה אל תחזור אף פעם
מעונה 6: הארי, ג'נין, אבבי, אולי אנדי בשביל לכפר וזהו, אין לי יותר מישהו שאני רוצה שיחזור משם, כמו שסוסי אמר עונה חלשה מבחינת דמויות
לצפיה ב-'אנדי?'
אנדי?
19/09/2019 | 00:22
2
17
אחד השורדים הגרועים אבר, שגרם במו ידיו לכל השבט שלו להדיחו באיחוד בידיעה ברורה שהם יהפכו למיעוט מול האלופים? הוא האחרון שהייתי רוצה לראות שוב בעונה נוספת, ובטח ובטח בעונת אולסטאר.
לצפיה ב-'כתבתי בשביל לכפר'
כתבתי בשביל לכפר
19/09/2019 | 08:30
1
16
הוא בכל זאת היה דמות ופרק ההדחה שלו למרות שהיה צפוי היה אחד המבדרים בעונה הזאת
אני חושב שיש לו פוטנציאל לשחק טוב בהרכב שבט אחר שבו יש לו פרטנרים שמוכנים למשחק יותר אגרסיבי
נראה שהוא פשוט השתעמם עם הקונטנדרז והתחיל לעשות שטויות
שזה אשמתו אבל עדיין, בעד לתת לו הזדמנות לכפר
לצפיה ב-'זה לא נקרא להשתעמם, זה נקרא לשחק גרוע ולירות לעצמך בראש'
זה לא נקרא להשתעמם, זה נקרא לשחק גרוע ולירות לעצמך בראש
19/09/2019 | 11:15
16
ודווקא כן היו לו פרטנרים שמוכנים למשחק יותר אגרסיבי, הבעיה שהוא בגד בכולם, ולא היה עקבי וקונסיסטנטי לאורך כל המשחק עד שהודח פה אחד כולל ע"י כל בני שבטו שהעדיפו להיות אפילו בחיסרון מול האלופים באיחוד, על פני המשך השארתו של בן שבטם הזגזגן והבלתי אמין לחלוטין במשחק. לא הרבה מתמודדי הישרדות הודחו פה אחד ע"י כל בני שבטם+כל בני שבט היריב, למרות שידעו שזה יהפוך אותם למיעוט מול שבט היריב. צריך להיות שחקן גרוע ברמות שמעורר אנטגוניזם ברמות ושאף אחד בשבט לא מאמין לו ולא סומך עליו יותר בכדי להגיע למצב כזה.
לצפיה ב-'אוי לא '
אוי לא
18/09/2019 | 23:56
14
דייזי, ג'ון, הארי ודייב? לא מצאו מתמודדים יותר ראויים מהעונה האחרונה לעונת האולסטאר?
לצפיה ב-'גם היום לא ישודר פרק של הישרדות האוסטרלית'
גם היום לא ישודר פרק של הישרדות האוסטרלית
15/09/2019 | 20:15
6
29
חצי הגמר ישודר מחר, וככל הנראה שפרק הגמר ישודר רק בשבוע הבא.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
16/09/2019 | 06:44
5
18
פיינל 4 היום
גמר מחר
וזהו
לצפיה ב-'זה מה שאמרתי, שרק היום ישדר החצי גמר'
זה מה שאמרתי, שרק היום ישדר החצי גמר
16/09/2019 | 16:50
4
11
ולגבי הגמר עצמו אני מאוד מקווה שאתה צודק והוא ישודר כבר מחר ולא בשבוע הבא.
לצפיה ב-'הוא ישודר מחר'
הוא ישודר מחר
16/09/2019 | 17:37
3
14
זה כתוב בלוח השידורים
לצפיה ב-'באיזה לוח שידורים של איזה ערוץ?'
באיזה לוח שידורים של איזה ערוץ?
16/09/2019 | 20:13
2
4

הודעות אחרונות

00:22 | 18.10.19 אורישקי
17:35 | 17.10.19 ראש גזר 2544778
08:22 | 17.10.19 noamlah
13:41 | 15.10.19 סולידסנייק2
22:11 | 10.10.19 ראש גזר 2544778
14:29 | 10.10.19 אורישקי
09:32 | 06.10.19 אורישקי
18:27 | 02.10.19 סולידסנייק2
09:30 | 29.09.19 אורישקי
17:31 | 28.09.19 ראש גזר 2544778
12:21 | 26.09.19 noamlah
21:12 | 23.09.19 סולידסנייק2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ