AUSTRALIAN SURVIVOR S06E23

סטילהוק

New member
גם היום לא ישודר פרק של הישרדות האוסטרלית

חצי הגמר ישודר מחר, וככל הנראה שפרק הגמר ישודר רק בשבוע הבא.

סטילהוק

New member
זה מה שאמרתי, שרק היום ישדר החצי גמר

ולגבי הגמר עצמו אני מאוד מקווה שאתה צודק והוא ישודר כבר מחר ולא בשבוע הבא.

noamlah

New member
AUSTRALIAN SURVIVOR S06E23

ישששש!!!!
כלכך שמחתי שלוק הפיל את הכדור
גם כי לא רציתי שיגיע לסוף וינצח עם רצף חסינויות
גם בגלל שאם היה בפיינל 2 זה היה מאוד צפוי
וגם כי אוסטרליה כלכך אוהבים אותו אז זכייה שלו הייתה דיי סכרינית, יותר מדיי (קצת כמו בההתייחסות להדחה שלו בפרק הזה)

אני לא חושב שלוק התאמץ מספיק פה
נכון שמצב זה נראה חסר סיכוי אח שלו ג'ריקו היה באותו מצב בפיינל 4 כששכנע את טרה לתת לו הזדמנות במבחן אש מול מישל וג'ריקו בכלל לא היה קרוב לטרה באותה צורה שלוק קרוב לפיה
אבל ג'ריקו שם לא רק התחנן לטרה ואמר כמה שהוא נחמד אלא נתן עוד טיעונים בעיקר נגד מישל שעוררו את טרה, לוק היה נחמד מדיי בשביל לזרוק את ביידן ולתת טיעונים נגדו על כמה הוא עלוב וכמה בושה זה יהיה להישרדות אם בטעות יזכה
יאללה, מחכה לגמר מחר
שפיה או הארי ינצחו ואהיה שמח, לא אכפת לי מי משניהם

סטילהוק

New member

לא האמנתי אפילו לרגע שפיה תצביע עם לוק לביידן, גם בגלל שהיא הרי יודעת שלוק ניסה לעשות לה את את אותו הטריק עם ביידן, ורק אחרי שביידן נראה מסוייג מכל העניין הוא פנה לפיה, וגם בגלל שהרי היא וג'אנין היו הראשונות שתכננו להדיח את לוק אחרי הבגידה הגדולה שלו בהן, כך שאני לא קונה אפילו לרגע את דמעות התנין של הרוצחת הסיציליאנית השקטה, כפי שפיה בעצמה מגדירה את עצמה, מה שכן להראות שהיא בכלל מתלבטת בין הלב לראש בהחלטה במועצת השבט נועד בראש וראשונה בכדי לנסות ולזכות באהדתו של לוק כמושבע שעומד להיות אחד הקולות שיכריעו מי יזכה במיליון. והנחשה הקטנה ידעה שאם לוק יחשוב אפילו לרגע שהיא באמת התלבטה אם להצביע איתו או נגדו יש סיכוי שהוא יבחר בה בגמר.

מה שכן, המשימה הזאת עם הכדורים כל כך הזכירה לי את משימת הפיינל פור בקמבודיה, מסוג המשימות הכי שנואות עלי בהישרדות, כי בגלל משימה כזאת נמנע מהמתמודדת הכי ראויה באותה עונה אפית לעלות לגמר ולזכות במיליון ובתואר שכל כך הגיעו לה. אז כן, נפילת הכדור של לוק רגע לפני הגמר בהחלט הזכירה לי את נפילת הכדור הגורלית והעצובה ההיא מלפני 5 שנים...

אני גם לא מתחבר לאף אחד מהשלושה שנשארו במשחק, לאף אחד מהם מבחינתי לא מגיע לזכות העונה. וזה רק מראה עד כמה המשחק של הישרדות לא הוגן, כי השחקנים הטובים מודחים ורק הברירות אלא שלא סופרים אותם בכלל כל העונה, כמו ביידן, מגיעים לגמר במקומם. אז מה זה אומר, שלא צריך להיות שחקן טוב? צריך להיות שחקן גרוע או אפילו עז בשביל הגיע לגמר ושיהיה לך סיכוי לזכות בו? האם הישרדות הפכה בשנים האחרונות לתחרות בין עיזים במקום לתחרות בין שחקנים טובים ומתמודדים חזקים? והאם בגלל זה בהישרדות ארה"ב החליטו להכניס למשחק את הטוויסט של אי ההכחדה,ועוד לפניו את הטוויסט של דו-קרב האש בפיינל 4, בכדי לשמור על השחקנים הטובים ולמנוע מצב שרק הברירות מגיעים לגמר והשחקנים הטובים מודחים בזה אחר זה...?

noamlah

New member
תלוי מה אתה מחשיב שחקן טוב

שחקן טוב בשבילי זה שחקן שמסוגל לעשות מניפולציות ולארגן את הקולות לטובתו גם כשנראה ונדמה שהוא במיעוט

כמו שאמרתי בהודעה הראשית ג'ריקו היה באותו מצב כמו לוק בפיינל 4 והצליח לשכנע את טרה לתת לו הזדמנות מול מישל בעוד לוק לא הצליח לגרום לפיה לתת לו הזדמנות מול ביידן

שיין גם הייתה בסכנה בפיינל 4 ובפיינל 6 והצליחה בשתי הפעמים לסובב את הקול של בראיין לטובתה

אלו שחקנים טובים ואלו שחקנים ראויים ומנצחים מעולים דווקא בגלל שהצליחו לצאת מהסבך שלוק לא הצליח

לוק היה במצב קשה אבל לא בלתי אפשרי
הוא פשוט לא שחקן מספיק טוב
שחקן שמצא את עצמו בעמדת מיעוט והודח לא יכול להקרא "השחקן הכי טוב"

סטילהוק

New member

ביידן נחשב בעיניך שחקן טוב?

שחקן טוב בעיניי זה מי שמהווה איום בגמר, וכל מי שיעמוד שם מולו יפסיד לו. וזה גם למה מדיחים את השחקנים הטובים לפני הגמר. שחקנים לא טובים זה דווקא אלה שאף אחד לא סופר ושלא מהווים איום על אף אחד בגמר (מה שנקרא עיזים), ודווקא השחקנים האלה בשנים האחרונות מגיעים לגמר ואף זוכים בו מכוח האלימינציה, וממש לא בגלל שהם שחקנים טובים. כמו שאמרשרלוק הולמס (ארתור קונן דויל), "כאשר אתה שולל את הבלתי אפשרי, מה שנותר - אף אם הוא בלתי סביר - חייב להיות האמת." וזה בדיוק מה שקורה בהישרדות של השנים האחרונות, לאחר שכל השחקנים הטובים מודחים בזה אחר זה, רק בגלל שהם שחקנים טובים שמאיימים בגמר, מה שנותר במשחק, על אף שמדובר בכל הברירה, חייב להיות הזוכה. וזו בדיוק מה שנקרא דרך האלימינציה. ושחקן טוב מבחינתי, זה לא שחקן טוב שזוכה בדרך האלימינציה, שחקן טוב מבחינתי זה שחקן שלמרות שהוא שחקן שמאיים בגמר מגיע לגמר ומנצח אותו, בין אם ע"י ניצחון במשימות חסינות בסבבים האחרונים ובין אם ע"י מציאת פסלון חסינות שבלית ברירה הוא פשוט חייב אותו בשביל לשרוד את הסבב האחרון, ובין אם ע"י שכנוע הברירות שנותרו במשחק מדרך האלימינציה שלא להדיחו.

דייזי למשל שחקנית גרועה, שגם אם היה מגיעה לגמר לא היתה זוכה בו בגלל כל הטעויות הפטאליות שעשתה, וצמצום היתרון המספרי שהיה לשבט שלה טרום האיחוד, שהיא במו ידיה דאגה לצמצמו ולהעניק את היתרון המספרי לאלופים. ועל ביידן אין בכלל מה לדבר, אחד השחקנים הגרועים אבר, שאפילו אלה שנותרו איתו במשחק, יודעים שלא משנה בכלל מי יעמוד מולו בגמר יזכה. ולכן גם הארי וגם פיה יעדיפו לקחת אותו איתם לגמר אם יזכו במשימת החסינות. מה שנקרא עז. פיה נהנתה מיתרון מספרי שדייזי המטומטמת סידרה לה ולמנטורית שלה ג'אנין ורוב הזמן חסתה בצילה של ג'אנין שספגה את כל האש במקומה, מה שנקרא מגן אנושי, והארי, למרות שאני לא סובל אותו ואת דרך המשחק הנחשית לו שמזכירה לי מאוד את פיירפליי הבלתי נסבל ו"הסבתא המתה" שלו, אולי היחיד מבין השלושה שהגיע לגמר בזכות ולא בדרך האלימינציה, אפשר להגיד עליו שהוא נחש שסלל את דרכו לגמר בדרכים עקלקלות, אך צריך גם לזכור שהוא היה במיעוט בשבט המעורב שלו, ולמרות זאתהוא שרד מבין כל הקונטנדרס שהיו איתו, ואף הצליח לשכנע את ג'אנין לפני האיחוד לקחת אותו איתה לאיחוד ולהדיח את סיימון, במידה ורוס יישאר במשחק.

noamlah

New member

מסתבר שיש בין האוסטרלים סוג של עמחה מטומטם שמוחה על ההדחה של לוק, מגייס למענו כסף (אפשר לחשוב איזה עני גלמוד הוא) ויורד על פיה ברשתות החברתיות

סטילהוק

New member

שמח שפיה זכתה ולא ביידן העז, שאם היה זוכה זו היתה בושה להישרדות האוסטרלית, ולא משנה כמה הוא טען וטען שהוא לא היה עז. וגם זכה בפה אחד, כשכל המושבעים מצביעים לה ואפילו אחד לא מצביע לביידן. היא לפחות היתה הרוצחת השקטה, זו שמחייכת לך בפנים ומאחורי הגב מתכננת את הדחתך. הוא לעומת זאת בכלל לא שיחק, וגם כשכן עשה מהלכים, ביצע טעויות אסטרטגיות פטאליות החלישו וצמצמו את היתרון המספרי של השבט שלו מול שבט האלופים שהיה בחיסרון מספרי גדול מולם בטרום האיחוד, ורק בגללו ובגלל דייזי, אנדי וג'ון השבט שלהם מצא את עצמו כמיעוט באיחוד מול האלופים. ולכן לא הגיע לו לזכות.

גם ידעתי שאחרי הדחתו של לוק הארי הוא האיום הכי גדול בגמר ולכן אם הוא לא יזכה במשימת החסינות האחרונה אין סיכוי שאף אחד מהם ייקח איתו אותו לגמר.

noamlah

New member
גמר

טוב, זה היה צפוי
אני חושב שביידן ניסה לעשות כריסטי
כריסטי הייתה דמות שכולם זלזלו בה וחשבו שהיא נגררת ואז הפתיעה את כולם כשלקחה את החסינות האחרונה וזכתה בכל קולות המושבעים חוץ מאחד
אבל ביידן הוא לא כריסטי, קודם כל הוא לא נלחם בשתי חיות חסינות כמו לי ואל אלא בפיה והארי שהם דיי חלשים בעצמם פיזית
דבר שני לביידן אין את רוח הלחימה של כריסטי, הוא לא כריסטי הוא יותר...טוב, אין לכך דוגמה מהישרדות, הוא אבנר נתניהו, הבחור הנחמד והלא מזיק
כשהבין שאפקט כריסטי לא מתקיים במקרה שלו התחיל לקשקש שטויות על כך שתכנן מהתחלה להביא את פיה לסוף, טיעון שפחה שברה עם האזכור להדחה של אבבי.
ביידן היה כנראה מפסיד גם מול הארי אבל אני חושב שהיה לו יותר סיכוי, הארי פחות בהיר בטיעונים שלו מפיה ויש לו פחות רקורד של שליטה במשחק
יכול להיות שאבנר נתניהו במקרה הזה היה יכול להרוויח קולות סימפטיה מול אח שלו יאיר, ילד קקה שנותן טוקבקים ומשקר לגבי בן שלא קיים
אז זה שעה הצליחה לבלבל את ביידן שהארי יותר איום ממנה זה עוד הישג לזכותה

ניראה לי שאראה היום את "ללכת לאל בנדי" או מה שזה לא יהיה שפיה התפרסמה בגללו
סקרן אותי

Seosi

New member
דעות על הזוכים של הישרדות AU ו-SA

אז אני חושב ששני הזוכים של הישרדות אוסטרליה ודרום אפריקה הביעו לנו שני מנצחים מעולים ששיחקו שני משחקים שונים:
1. פיה - שחקה מתחת לרדאר
2. רוב - שיחק משחק יותר דומיננטי

בכללי אני חושב שדרום אפריקה הייתה יותר מהנה, בעיקר לפני האיחוד, אבל רוב הפרקים אחרי האיחוד היו די מתישים מכמויות ההתחסדויות (ניקול). בעוד שבהישרדות אוסטרליה היו יותר מהלכים גדולים, היו חסרים דמויוות יותר צבעוניות, וחלקם אף הרגישו די אנמים.

noamlah

New member
אגב

אומרים שהעונה הבאה של אוסטרליה הולכת להיות אולסטאר
ומקווה שזה יפצה על הליהוק הרעוע שהיה העונה

מ4 העונות האלו שהיו יש להם פוטנציאל לאולסטאר מעולה

noamlah

New member
בשתי התמונות קאסטים שונים

זה נראה השארות של מעריצים מה שהבאת
מקווה שלוק לא יחזור פעם שלישית, הוא מיצה את עצמו כבר בראשונה שלו לדעתי אבל אם האהבה של אוסטרליה אליו כנראה יציעו לו (אבל לא בטוח שיסכים שוב לעזוב את משפחתו או שאשתו תסכים לו)
מקווה שגם מנצחים לא יחזרו

העדפות שלי:
מעונה 3: פליק!!, ברוק, פיבי כמובן וניק
מעונה 4: שרה, מישל, אייקיי (מאוד מגיע לו אחרי שנדפק ככה) והנרי ואוליי אנאליס כדי לראות את הדינמיקה בינה לבין בנג'י (במידה ולא יעיפו אחד מהם מוקדם כי יחששו מברית חזקה של אח ואחות)
מעונה 5: בנג'י!!!, שארן, מוניקה, שואני, מואנה (גם, מגיע לה) וכדי לאזן עם בנים נוסיף את...לא, אין אף בן שאני אוהב שם חוץ מבנג'י אז מקווה שיחסכו, סטיב וויליס בבקשה אל תחזור אף פעם
מעונה 6: הארי, ג'נין, אבבי, אולי אנדי בשביל לכפר וזהו, אין לי יותר מישהו שאני רוצה שיחזור משם, כמו שסוסי אמר עונה חלשה מבחינת דמויות

למעלה