הישרדות אי האלילים (עונה 39) - הכירו את הקאסט

B R A Y E R

New member
מנהל
הישרדות אי האלילים (עונה 39) - הכירו את הקאסט

בעוד שבועיים וקצת, בלילה שבין רביעי לחמישי ב25.9, מתחילה עונה 39 של הישרדות - אי האלילים!
בעונה ישתתפו 20 שורדים חדשים שיתחלקו ל2 שבטים - ליירו וווקאי.
בעונה יהיה טוויסט חדש - אי האלילים. סוג של אי הגלות אליו כל 3 ימים ישלח שורד ללילה, שם הוא יפגוש הפתעה שתוסתר משאר השורדים בעונה - את 2 שורדי העבר סנדרה דיאז טווין (7,20,34) ורוב מריאנו (4,8,20,22) אשר ייעצו לו, ותהיה לו אפשרות למצוא אליל חסינות.

לאורך שרשור זה תוכלו להכיר את הקאסט ולחוות את דעתכם על כל אחד ואחד.
שתהיה לנו עונה מעולה!

B R A Y E R

New member
מנהל
רוני ברדה

גיל- 35
מקום מגורים- נבדה
מקצוע- שחקן פוקר מקצועי
3 מילים שמתארות אותך- גמיש, אנליטי ומיומן
שורד אהוב- ג'רמי קולינס - מכיוון שהוא כריזמטי, נאמן, רחום ויכול לקרוא שחקנים כלכך טוב. מבחינה אסטרטגית, הגישה שלי תהיה הכלאה בין דיוון פינטו - אבלף את תפקיד המטומטם בנחשיות טובה, ובוסטון רוב - תזמון מושלם של ביצוע מהלכים גדולים, וארחרח מתי אנשים מתכננים משהו.
מה המוטיבציה העיקרית שלך להשתתף בהישרדות? אאתגר את עצמי כמו שלא איתגרתי את עצמי מעולם. אני מעביר את חיי בהסתגלות לסביבות המשתנות כל הזמן. גדלתי בשכונה קשה במרכז העיר וטיפסתי למעלה והצלחתי באחד העסקים הכי תחרותיים והרצחניים בכדור הארץ. פוקר זה אתגר ותחרות כה גדולה ואני רוצה לאתגר את עצמי תמיד לעשות יותר ויותר טוב. אין אתגר גדול יותר בחיים מאשר הישרדות, אני חייב לכבוש אותו.
למה לדעתך תשרוד את הישרדות? בגלל החיים שכבר שרדתי. זו הייתה שכונה קשה ומשוגעת שגדלתי בה, אבל הצלחתי להוציא את עצמי משם ואפילו טיילתי ב30 מדינות מאז. אני גם חיה באתגרים פיזיים. יש לי משחק חברתי מאוד חזק, ובזכותי כישורי הפוקר שלי, אוכל לקרוא אנשים היטב ואני אעשה בליינדסייד ל"בליינדסיידרים". אני אוכל לשבור לבבות כשאני אצטרך, אפילו את של עצמי. מערכות היחסים יהיו אמיתיות, אך המטרה הסופית תמיד תהיה - השורד האחרון.

Bar EL

New member
הוא בן להורים ישראלים!

מקווה שיהיה קינג בריון כמו שאני מצפה

Seosi

New member
נקווה שיילך לו יותר טוב משחק הפוקר האחרון אהמג'וןרוברטאהמ

Bar EL

New member
גם גארט מקאגאיאן היה שחקן פוקר

ולו לא הלך טוב בכלל

Uri04

New member
...He's a pokah player

"Pokah players are trash, honey". (ג'ואן ריברס ז"ל)

לא אוהב אותו. לא אוהב שחקני פוקר נכלוליים. הרקע הישראלי שלו לא ממש מעניין.

B R A Y E R

New member
מנהל
אליזבת בייזל

גיל- 26
מקום מגורים- רואד איילנד
מקצוע- מדליסטית אולימפית - שחיינית
3 מילים שמתארות אותך- חברותית, תחרותית ונאמנה.
שורד אהוב- קארה(37). האישיות המדהימה והגישה החיובית שלה מזכירה לי את עצמי.
מה המוטיבציה העיקרית שלך להשתתף בהישרדות? להתחרות שוב. פרשתי משחייה לפני שנה ואני מתגעגע ללאתגר את עצמי ולהביא את עצמי לקצה. סיבה שניה... מליון דולר.
למה לדעתך תשרדי את הישרדות? אני חזקה פיזית, נפשית וחברתית. אני יכולה להתחבר בקלות לאנשים - הבריתות שלי יהיו חזקות ויסייעו לי להעביר את המשחק. אני יכולה לזכות בחסינויות אישיות בזכות הכוח שלי כספורטאית. אני ילדה קשוחה שתאבק עד הסוף.

NP23

New member
מושבעת קלאסית כזו

בחירה מוזרה ביותר של שורדת אהובה

אורישקי

New member
לדעתי תהיה על תקן הבנות החביבות שמגיעות לאמצע

ולא הכי מבינות במשחק

B R A Y E R

New member
מנהל
מרגיש שהיא הולכת להיות דמות משמעותית

תהיה חיית אתגרים וסופר אנרגטית
ואני מרגיש שהיא דווקא כן תגיע רחוק..
אבל כנראה שבאמת לא כלכך תבין במשחק ובאסטרטגיה

B R A Y E R

New member
מנהל
מיסי בירד

גיל- 24
מקום מגורים- וושינגטון
מקצוע- חיילת לשעבר בחיל האוויר האמריקאי
3 מילים שמתארות אותך- קשוחה, פיקחית ולגמרי מגניבה.
שורד אהוב- קים, הילדה שלי היא אגדה. היא פגעה בחול והתיישרה במהירות. היא שיחקה בשני הצדדים ללא מאמץ. הייתי משחקת ככה. הורגת אותם עם חיוך.
למה לדעתך תשרדי את הישרדות? ביונסה כתבה שיר על הישרדות אז עליי לכבד את קווין בי.

למעלה