SURVIVOR SA S07E12

noamlah

New member
SURVIVOR SA S07E12

דנטה

היה אדיוט ממש וגם פה איכשהוא הצליח להצביע "עצמאית" אבל היה האדיוט שלי והעדפתי אותו על ג'אק וקובוס הרנדומאליים
למרות שלג'אק וקובוס בהחלט יש יותר פוטנציאל להלחם ולעשות מהפך ממנו אז טוב שנשארו

לא רוצה יותר את הכחולים בשליטה, בעיקר כי אם זה ימשיך כך אז דוראו צפוי להגיע לגמר עם שניים מהם ואז כנראה ינצח ודוראו חייב לציין שחקן מאוד טוב חברתית אבל הוא סוג של בוק משעמם שאני ממש לא אוהב

נראה שהג'ורי הולך להצביע רגשית ואם זה כך לשחקן כמו רוב אין שום סיכוי להגיע לגמר לעומת זאת למייק יש סיכוי גם לשלוט במשחק אם יעשה מהפך וגם יותר סיכויים מרוב לשכנע ג'ורי ממורמר להצביע לו
אז בואו נגיד שמייק יכול להציל לי את העונה אם יתעורר פרק הבא
פרק הבא נראה לי או שיהיה מהפך על הכחולים או שהכחולים ידיחו את מייק כמו שהדיחו את סיפיי כשראו סכנה

ניקול ממש נעלמה מתחילת האיחוד ונראה שנותנת את כל המושכות לרוב שזה קצת מאכזב כי עשתה רושם של שחקנית ממש טובה וחזקה בהתחלה

laVaca

New member
אפשר לדעת איפה אתה מוצא את הפרקים?

אפשר לדעת איפה אתה מוצא את הפרקים? המשחק הדרום אפריקני ממש לא נפוץ ברשת. תודה!

noamlah

New member
Limetorrent אתר

ואת הטורנטים מוריד דרך ביטקומט
אם אתה לא יודע איך להשתמש בטורנטים דבר איתי בפרטי

סטילהוק

New member
לא מומלץ להתעסק עם טורנטים, ובמיוחד ללא VPN

היו כבר מלא תביעות וקנסות שגולשים שהתעסקו עם הורדות מטורנטים ואפילו צפייה דרך טורנטים חטפו. ואם כבר חייבים להתעסק עם טורנטים אז לפחות להשתמש ב VPN יעיל ואמין.

noamlah

New member
Survivor sa s07e13

פרק ממש טוב
כרגע יותר אוהב ומצפה לעונה הזאת מאשר האוסטרלית שכרגע דיי מקרטעת
העונה הכי טובה של דרום אפריקה

מה שבטוח לגבי המנצח זה שזה יהיה מנצח כלומר גבר
הג'ורי ממש גלגל עיניים כל פעם שניקול וסטפי דברו ובצדק, ההתחסדות שלהן מקוממת, לגבי לאטיטיה ומממבה בכלל אין מה לדבר

והגברים, כנגד ארבעה מנצחים דברה הישרדות דרום אפריקה

אחד מהרוב הלו הוא רוב שמהאיחוד ללא ספק שולט בעונה והיום גם קיבל עריכה ממש סימפטית

אחד מהמהפך הלו הוא מייק שפרק הבא יש לו הזדמנות אחרונה ללכת לפי הדיבורים שלו, להפיל את הכחולים ולתפוס הנהגה

אחד "כנגד כל הסיכויים" או יותר נכון התנהלות טובה עם זכיות בחסינות ומציאת איידולים שיהפכו אותו לאנדרדוג אהוב שזה ז'אק שנראה שהגורי ממש היה בעדו ובעד קובוס הפרק והוא התנהל מעולה

אחד "טוב, אם כבר אז הוא" שזה דוראו, כרגע משחק משחק חברתי מושלם וממקם את עצמו בעמדה טובה בכל ברית אבל לא נראה שממש מעריכים אותו שם כי הוא לא אגרסיבי לגבי המשחק שלו ושותק רוב הזמן ולכן יכול לזכות במקרה של גורי ממורמר שממה שראינו עד עכשיו זו אופציה סבירה יחסית

noamlah

New member
SURVIVOR SA S07E14
סוסי אייכה?

אוףףף, מייק וממבה כלכך שפוטים ומטומטמים ולא יכולים לחשוב בזכות עצמם שאפילו כשג'אק מודיע שהוא משתמש באליל הם מצביעים נגדו כדי לא לעצבן את המקובלים ולממבה עוד היה אליל
כזה טמטום
לאטיטיה גם מטומטמת ממש ולא יודעת לספור כנראה
אני מסכים עם ג'פרי, STUPID PEOPLE

דוראו דיי מזכיר לי את טום מעונה שעברה אם אסטרטגיית ההתחנפות למנהיג ונראה גם שזה עובד לו עם רוב שסומך עליו ללא עוררין, מיקם אותו מעל כל הנשרכים ואני חושב שימקם אותו גם מעל סטפי
האם כמו שטום הדיח את וורנר עונה שעבה בדיוק בסוף או כמו שקן הדיח את דיוויד בעונה 33 האמריקאית גם דוראו יתאשת בפיינל 4 ויעיף את רוב? (אם בכלל יהיו לו פרטנרים לכך)

ג'אק נהיה אנדרדוג שכיף לאהוב, מקווה שיצליח להשאר גם פרק הבא ומקווה שניקול וסטפי איכשהוא לא יגיעו לגמר, הן בלתי נסבלות מפרק לפרק

Seosi

New member
עברתי דירה, רק עכשיו חזר לי האינטרנט!!!

אני מודע לכך שלא הייתי פעיל, אני ממש מצטער. פשוט הייתי במעבר דירה ולא היה לי אינטרנט שבועיים. רק עכשיו התקנו את האינטרנט, אז אני אשלים את הפרקים של SA ואוסטרליה בימים הקרובים :)

סטילהוק

New member
לצערי, ואני בהחלט אומר זאת בצער רב כי הישרדות האוסטרלית...

זו הגרסה הכי אהובה עלי של הישרדות בשנים האחרונות, אך העונה הנוכחית שלה ממש חלשה ואפשר לאמר שמדובר אפילו בעונה גרועה, שהמתמודדים בה פשוט לא יודעים לשחק, ועושים טעויות נוראיות של טירונים, כאילו לא צפו מעולם באף עונה של הישרדות. שלא לדבר בכלל על רמת התערבות ההפקה העונה, וחבל.

Seosi

New member
השלמתי במהרה את הפרקים דרך צפייה

חוץ מפרק 14, אבל אני יודע את התוצאות לפי ויקיפדיה. זה מרגיש כאילו מוליכים את רוב לניצחון. אני ממש מקווה שז'אק לא יודח בפרק הבא. כן הוא לא שיחק משחק מושלם, אבל הוא מכניס כל-כך הרבה עניין לעונה. דוראו כמו שרשמת קודם יש לו משחק חברתי חזק וצבר אפס אויבים, אך אם זאת אני לא ראיתי אותו משחק בכלל מהבחינה האסטרטגית. ניקול וסטפי מזכירות לי את היידי וג'נה מאמזונס וזאת לא מחמאה. כל הדיבורים האלה על ערכים ולשחק משחק ישר מתחיל להימאס. תשאירו את השטויות האלה להישרדות ישראל. אני עדיין חושב שזאת עונה טובה, אבל הרבה יותר נהנתי ממנה לפני המיזוג.

noamlah

New member

דווקא האסטרטגיה של דוראו דיי ברורה
למקם את עצמו כחבר הכי טוב של זה ששולט בשבט
אצל המיספיט זה היה ג'אק
מהאיחוד עכשיו זה רוב וגם דואג להיות קרוב למייק המנהיג של הברית השניה למקרה שתהיה איזו התהפכות (שעכשיו חסרת סיכוי)
החביבות שלו היא בהחלט אסטרטגיה, ראינו את זה גם עם אחרים כמו שנתן לניקול את הפרס באופן דיי מיידי וצבר נקודות זכות על כך
והוא עושה את זה באופן דיי אקטיבי
בהדחה של סיפיי הוא זה שדחף את הצד המתנדנד, מייק ממבה ושות' (כשדנטה דוחף מהצד השני) להדיח אותה ולא את רוב כי הדחה של רוב לא הייתה משתלמת לו
הוא דואג להיות בטופ אבל פשוט שהוא לא ייראה כזה שבטופ אלא שזה שבטופ יהיה נאמן אליו ויביא אותו לגמר
וזה יעבוד לו, דיי משוכנע שרוב בסוף יותר יבטח בו מאשר בניקול וסטפי

כרגע אחריי רוב הוא השחקן הכי טוב שם או אולי אפילו באותה רמה למרות שהרבה פחות מרשים ממנו

Seosi

New member
נראה את המשך המשחק

אם הוא ידיח את רוב לפני הגמר יש לו סיכוי טוב מאוד לנצח, אבל כרגע אני לא רואה אף אחד שיכול לנצח את רוב.

למעלה