הישרדות VIP - פינת הפופולאריות התוצאות!!!

Seosi

New member
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות התוצאות!!!

ראשית, אני ממש מצטער שהתעכבתי עם זה. גם למי ששם לב לא הייתי הכי פעיל בפורום בזמן האחרון. בלי להיכנס לפרטים פשוט עניינים אישיים אבל הכל טוב וחזרתי

אז להלן התוצאות של הדירוגים של כל מתמודדי הישרדות VIP

Seosi

New member
מקומות 14-18

ניסיתי לעשות את זה מגניב כמו אורשיקי עם סטטיסטיקות, אבל לא הצלחתי כי עשיתי מספר טעויות בחישוב הפרקים, עמכם הסליחה חחח.

18. דרור - 1.5
17. מישל - 1.62
16. אייל - 2
15. משה - 2.25
14. לונא - 2.5

Seosi

New member
מקומות 9-13

13. רתם - 2.75
12. אורין - 2.87
11. אלכסה - 3.5
10. אסף - 3.75
9. אירה 3.87

Seosi

New member
מקום 5

עם ממוצע של 4.75,
ג'וזי

האמת שאני מופתע שהוא נמצע בטופ 5, הוא אמר כמה דברים די מוגזמים, ביחוד לאירה, אבל הוא היחיד שהודה בפומבי שלנעמה הגיע לזכות, אז כן.

Seosi

New member
מקום 4

הוא הזוכה הגדול של העונה,
עם ממוצע של 5,
ג'ובאני

אף על פי שאני חושב חושב שנעמה הייתה צריכה לזכות בעונה הזאת בפער מול שאר המתמודדים, שאני חושב על זה, הוא לא המנצח הכי גרוע בהישרדות ישראל. כן היה לו משחק חברתי סביר עם מספר מתמודדים, הוא לפחות הודה שנתן לנעמה לקחת את המושכות וזה סוג של אסטרטגיה בשבילו, והוא המתמודד הישראלי הראשון שקיבל את כל קולות המושבעים בגמר.

Seosi

New member
מקום 3

עם ממוצע של 5.75,
שקד

השריד האחרון של קנקאי שהגיע למשחק למקום החמישי. מתמודד שלדעתי לא קיבל מספיק את ההערכה שמגיעה לו. הוא היה שחקן מתון ואסטרטגי, על אף שעשה מספר טעויות במשחק, העיקר שהוא שיחק. רק חבל שלגמרי ביאס בהצבעה שלו בגמר...

Seosi

New member
מקום 2

עם ממוצע של 8.75,
ליהיא

תאהבו אותה או תשנאו אותה, לגמרי עשתה את העונה. אף על פי שלא הכירה את המשחק היא לגמרי הייתה מבדרת, וגם בין המתמודדים היחידים שלא התמרמרה בסוף. מבחינתי אפשר לשריין לה מקום בכל עונה של הישרדות. או כל תכנית ריאלטי אחרת למען האמת, היא פשוט הייתה קורעת

Seosi

New member
ובמקום הראשון...

מתחילת העונה, היא תמיד הגיעה למקום הראשון,
עם ממוצע של 9.25,
נעמה

אני לא יכול להבהיר עד כמה הגיע לה לנצח את העונה. מלהיות מודחת ראשונה בהדחה שלא הוגנת כלפי אף-אחד, להגיע שוב לגמר. עם מטרה על הגב בתור הזוכה הראשונה שחזרה לשחק שוב. עבדה הכי קשה כדי להגיע לגמר, וממש מעצבן שחברי המושבעים היו כל כך ממורמרים כלפיה. אך אמנם היא לא ניצחה, אבל אני חושב שהיא הוכיחה שהיא המתמודדת הכי טובה לשחק בהישרדות ישראל עד עתה.

סטילהוק

New member
הסיבה היחידה שנעמה בכלל נשארה במשחק והגיעה עד לגמר

זה בגלל שלמעשה כולם שם התייחסו אליה כאל עז שלעולם לא תזכה אם תגיע לגמר, ולכן עדיף לשבת מולה בגמר מאשר כל אחד אחר. אפילו שקד עצמו אמר לה בפנים שהוא מעדיף לשבת מולה בגמר כי הוא יודע בוודאות שאף אחד חוץ מפינקי בת הברית שלה לא ייתן לה עוד מיליון שקל, והיא אפילו התעצבנה עליו באותה מועצת שבט ושאלה אותו מה אתה ממס הכנסה או משהו כזה. אז לא, הוא לא ממס הכנסה, אך כשמישהו מגיע להישרדות אחרי שכבר זכה בה במיליון שקל ומתמודד מול מתמודדים חדשים שמעולם אף אחד מהם לא זכה במיליון, הסיכוי שייתנו לו עוד מיליון שקל שואף לאפס. עוד כשמדובר במתמודד שהודח ראשון מהמשחק וההפקה דאגה להחזירו. אפילו נעמה עצמה בראיון שנערך איתה ע"י קובי ויעל בערב הגמר הודתה שגם אם ג'וק היה יושב לצידה בגמר הוא היה זוכה ולא היא. ולכן מלכתחילה לא היה לנעמה מה לחפש שם, והיא הוזמנה וצורפה לעונה הזאת רק בגלל שההפקה הישראלית הגרידית חיפשה רייטינג גבוה. אך גם זה לא עזר לה והרייטינג של העונה האחרונה די דשדש והיה בקאנטים בשל כל ההתערבות הכל כך בולטת של ההפקה במשחק העונה. כי מה לעשות שלא כל הצופים אוהבים שההפקה עובדת עליהם בעיניים ושמרוב זלזול בצופיה כבר מרשה לעצמה להשתין עליהם בקשת מהמקפצה האולימפית.

Seosi

New member
תודה רבה לכולם על ההשתתפות!!! נתראה בעונה הבאה...?

NP23

New member
תודה סאוסי על הפינה!

אחלה תוצאות סהכ :) כמובן עם המנצחת הראויה!
אירה יכלה להגיע גבוה יותר אם לא הייתה יוצאת כזאת חמוצה.

למעלה