כמה עדכונים לגבי עונה 40

B R A Y E R

New member
מנהל
כמה עדכונים לגבי עונה 40

אז כאמור לכבוד חגיגות 20 שנה להישרדות - הפיקו עונה שמורכבת כולה ממנצחי עבר.
בשבוע האחרון פורסמו כמה חדשות לגבי טוויסטים שהולכים להיות בעונה הזו:
1. הפרס למנצח של העונה הוכפל - השורד האחרון יזכה ב2 מליון דולר
2. אי המוכחדים חוזר! באותה מתכונת כמו 38 - כל מי שמודח מקבל אופציה אם לפרוש או לעבור לאי המוכחדים, ובשלב מסויים במשחק תהיה משימת החזרה.
3. הפעם בניגוד לעונה 38 - המשפחות של כל השורדים הוטסו לפיג'י (כלומר, המשפחות של מי שנשארו במשחק + המשפחות של מי שבחרו להגיע לאי הגאולה). וכשאני אומר משפחות אני מתכוון שיותר מקרוב משפחה אחד של כל שורד יגיע לאי.
4. טוויסט חדש לגמרי - "מכירה פומבית בלתי נגמרת". בתחילת העונה כל השורדים יקבלו מעטפה עם כסף, ולאורך כללל המשחק תהיה להם אפשרות להשתמש בכסף בשביל לקנות אוכל/נוחות/ייתרונות. מי שמודח מהמשחק - יתבקש להעביר לשורד אחר במשחק את כל הכסף שלו + את כל הדברים שהוא קנה. בנוסף, כמו בעונה 38 יוחבאו ייתרונות על אי המוכחדים, והמוכחדים יצטרכו להעביר אותם לשורד שנמצא במשחק. השורד יצטרך לבחור אם לקחת את הייתרון תמורת תשלום או לוותר עליו. במידה והוא בוחר לשלם על הייתרון - הכסף עובר למוכחד שהעביר לו, והוא יוכל לקנות לעצמו אוכל/נוחות.

מה דעתכם?

אוי, לא. אני מאוד מקווה שההפקה למדה לקח מהעונה הקודמת ושלכל הפחות מי שהודחו לפני המיזוג ולא חזרו למשחק לא ישבו על ספסל המושבעים, כי זה היה פשוט בולשיט.

sapir aloud555

New member

ממש התאבדות
הקאסט עצמו טוב מספיק להחזיק עונה בלי כל הטוויסטים ההזויים האלו, מה נסגר? זה כאילו ג'ף מחפש כמה שיותר רגעי BIGMOVEZ

noamlah

New member
מישהו שם בהפקה לא שמע על כך

שהפורמט של 2025 נכשל בארץ

סטילהוק

New member
כל הקונספט של עונה 0 כל כך לא הוגן

מילא לתת למי שכבר זכו הזדמנות נוספת לזכות שוב, אך למה לעזאזל לתת להם סכום כפול? ואם כבר למה להכפיל אז למה רק בשתיים? שיכפילו להם ב 10 וזהו. נראה לי שהשתגעו לגמרי בהפקה של הישרדות. בעל הבית לגמרי השתגע סופית. עושה רושם שעונה 40 הולכת להיות העונה האחרונה של הישרדות, או לפחות של ג'ף פרובסט בהישרדות. הוא כבר רמז לא פעם ולא פעמיים שזו הולכת להיות העונה האחרונה שלו בהישרדות.

B R A Y E R

New member
מנהל
לגיטימי מאוד לדעתי

שהפרס בעונה מהסוג הזה יהיה פרס כפול
מה הבעיה בזה?

דווקא אם זו העונה האחרונה של ג'ף ויביאו במקומו מישהו אחר, אולי יש לעונות הבאות צ'אנס. למרות שנראה לי שמארק ברנט בעצמו חזק בקטע של הדרמה, וג'ף הוא רק מראה שלו בתוכנית עצמה.

noamlah

New member
הוא רומז מעונה 9

וטען שרצה לפרוש כבר אחרי עונה 5
על המילה של גף אי אפשר ממש לסמוך
אבל אני בעד שיחליפו אותו במישהו שידע להיות יותר ממלכתי כמו שהוא היה בהתחלה
האסי עזרתיות שלו כואבת לי מאוד בצפייה

אורישקי

New member
אז ככה

מבחינתי אפשר גם בלי הרבה טוויסטים, כי הקאסט מספיק טוב
אבל אם כבר יהיה EOE אז לפחות נזכה לראות את סנדרה/פארווטי/טוני עד הסוף גם אם יעופו מוקדם.
מצד שני הייתי יותר מעדיף שתהיה החזרה אחת למיזוג ואז שכל מי שהגיע עד לשם ילך לפונדוסה וזהו....
לגבי הטוויסט עם היתרונות - תלוי מאד איך זה יבוצע...
אבל לא שולל, לדעתי תהיה עונה מטורפת בכל מצב

noamlah

New member
הישרדות עונה 41

"הישרדות - אתם הקובעים" - טוויסט חדש שקובע שמי שהקהל מצביע לו כהכי אהוב מקבל ייתרון שנותן לו למחוק 7 קולות מושבעים לבחירתו

עונה 42
"הישרדות איי התקווה" - מתמודד שהודח נשלח לאי מיוחד שבו הוא צריך לשיר את "התקווה" בלי להתבלבל במילים ובפיטש הנכון
המתמודד שיעשה זאת יזכה בייתרון שמקפיץ אותו ישירות לגמר ב4 העונות הבאות שבהם ישתתף

עונה 43
"הישרדות בקצב הסמבה" - 19 מתמודדים חדשים צופים באוזי מפזז לקצב הסמבה ומוצרים לו כפיים
במידה ואוזי מצליח בריקוד הוא זוכה באליל חסינות לכל המשחק, במידה ואוזי נכשל הוא נשלח לאי הלביאות ששם יקבל רמז לאליל כל יכול

מה אתם רוצים? זה ניוסקול צריך לקבל את זה שטוויסטים כמה מעצבנים הם חלק בלתי נפרד מהמשחק הזה והחוכמה היא להתמודד בתוכם

אמממ

בעיקר מלחיץ אותי הקטע שמעבירים את הכסף ,
ושזה יפגע יותר מדי במשחק...
נראה.
&nbsp

B R A Y E R

New member
מנהל
אני מבסוט לגמרי

קודם כל כמובן כמו שרשמתי אני חושב שראוי ביותר שהפרס של העונה יהיה גדול יותר
אני חושב שמגניב ממש שיש את אי ההכחדה, זה עשה (לפחות בשבילי) את עונה 38 להרבה יותר טובה, מסקרנת, מעניינת ומותחת
והטוויסט הזה מתאים כמו כפפה ליד לעונת אולסטארס, שבואו נודה, אם היה טוויסט כזה בעונה 34 נגיד היינו מקבלים עונה הרבה יותר טובה ומעניינת (ככה אין מצב שכל המעניינים יודחו לפני המיזוג ונקבל מיזוג עם השחקנים הכי משעממים בקאסט)
והטוויסט עם הכסף נשמע מאוד מעניין, ועוד אלמנט שנכנס למשחק זה רק מעלה את דרגת הקושי של המשחק.. מחכה לראות איך זה יעבוד!
התרגשותתתת עד פברואר

סטילהוק

New member
מקווה מאוד שההפקה האמריקאית לא תיקח רעיונות מההפקה הישאלית

רק זה חסר לנו, שגם האמריקאים יתחילו עם כל מיני שטויות כמו המאובן המוזהב, היתרון בעל הכוח העצום (מממ... לא ממש) או אי מתים ספיישל רק עבור שורד מסויים שההפקה רוצה בייקרו/לראות אותו מגיע לגמר... יש מספיק טוויסטים ויתרונות בהישרדות האמריקאית, כך שממש אין צורך להוסיף לה גם את הטוויסטים הישראלים.

Seosi

New member
לא יודע...

מצד אחד, אני לא מעריץ את הטוויסט הזה, ועצם העובדה שכריס זכה בעונה שעברה זה ביזיון לדעתי. מצד שני, כמו שאורישקי כתב, זה יתן למתמודדים שבטוח שיעופו מוקודם הזדמנות לחזור למשחק. לגבי המכירה הפומבית שלא נפסקת זה יכול להיות נחמד אבל זה יכול להרגיש מאוס מידי בשלב מסוים. בכל מקרה, אני ממש מחכה לעונה הזאת, מי ביקש בכלל את עונה 39???

Uri04

New member

לא יודע... הקאסט של העונה הזאת כל כך לא לטעמי, ככה שלא באמת אכפת לי מהטוויסטים והגימיקים. גם ככה ההפקה הולכת לעזור לפייבוריטים שלה (שיעול*רוב/ניק/בן/אדם*שיעול) להשיג את כל היתרונת והאלילים האפשריים, אז מה זה משנה?
ואי ההכחדה הזאת זה אחד הדברים הכי קרינג'יים שהיו בהישרדות אבר. מישהו באמת רוצה לראות את פארווטי וסנדרה יושבות על הישבן ולא עושות כלום במשך רוב העונה? לא תודה.

noamlah

New member

הישרדות בלי האלמנט המשחקי שלה זה כבר לא הישרדות אלא הקרדאשיאנס
ופה זה יהיה יותר גרוע מעונה 38 כי המתמודדים יידעו על האי הזה מראש וגם יידעו מצפייה בעונה 38 שאם ישרדו אותו יקבלו אליל מגניב ישר לכיס וגם הסיכוי שלהם לנצח יהיה מאוד גדול כי המודחים יזכרו להם רק את זה שהם דגן להם אוכל באי
אולי אפילו בכוונה יהיו כאלו שירצו להיות מודחים כי הקונספט כזה הכי כדאי זה לשחק משם

זה כבר גובל בשינוי הפורמט לגמרי
אבל אנשים פה ממשיכים לכתוב מנטרות מטופשות בסגנון "זה טוויסטים...זה ניוסקול....אם אתה לא רוצה אל תראה"

אם כבר יש אי ההכחדה מקווה לפחות שיהיו כאלו שיגשימו את החלום הרטוב שלי וכשיודחו יגידו לג'ף "מצטער ג'ף זה טוויסט קקי, אני הודחתי מהמשחק ברוב קולות ולא מוכן לשתף פעולה עם החרטא הזה"

מקווה גם שמי שיעשו זאת יהיו האסים של ההפקה בסגנון טוני, פארווטי וכה שהאפקט יהיה יותר חזק

זו תהיה הפעם היחידה שאאמין בערכים על פני הישארות במשחק בשביל הכסף ורק ככה אפשר אולי לנצח את בארסה של ההפקה שאומרת "טוויסטים... ניוסקול...בלה בלה בלה"

סטילהוק

New member
לא יקרה

אף שורד שהשאיר את כל החיים והמשפחה שלו מאחור והגיע לאי נידח בלב ים לא יוותר על ההזדמנות שניתנת לו לזכות במיליון $ ועוד כשמדובר בסכום כפול של 2 מיליון $, סכום שממש לא הולך ברגל ואפילו לא נוסע בטקסי.

ובכלל מי שיגיד כזה דבר לג'ף הוא קוויטר, ומכתחילה אין לו מה לחפש בהישרדות.

ומה זה 'ברוב קולות'? האם 4 אנשים מהשבט שלך זה רוב קולות? מילא אם מדובר בהדחה אחרי איחוד השבטים שכשאתה כבר בשבט המאוחד וכל הממתמודדים מצביעים להדיח אותך, אך לפני האיחוד זה ממש לא ברוב קולות, ואפילו לא בחצי.

NP23

New member
אממ

גם בלי אי ההכחדה סנדרה ישבה על הישבן ולא עשתה כלום כל העונה.
&nbsp
ומה בדיוק פייבוריט של ההפקה באדם דווקא?

למעלה