הישרדות VIP - הגמר!!!

אין בעיה עם המהלך

אבל למה במקום להגיד שהיא בברית עם ג'ובאני ושמחה או סתם שהיא קשורה אליהם יותר
היא אמרה שאירה במילא לא קשורה לילדים שלה
היא ניסתה להצדיק את עצמה בצורה הכי פוגענית שיש. אפילו אם זה באמת נכון מהיכרות אישית שלה עם אירה זה לא משהו שאומרים
בעיני זה היה סתם קטע אכזרי מצד נעמה

הבנתי שגם הקטע עם אוכל השפיע עליהם

עכשיו לא שאני חושבת שבגלל זה לא הגיע לה לזכות אני רק יכולה להבין למה לא הצביעו לה
למרות שעדיין הפליא אותי שלא בחרו בה
במיוחד שקד שחשבתי שהוא אחד שכן מבין את משחק וכן מעריך מהלכים(מרוב כל פעמים שהוא השתמש במילה מהלכים
) אבל בסוף מתברר שלא

NP23

New member
אני חושב

שנעמה לא רצתה לתת לאירה עוד יותר סיבות לעבור צד ורצתה להאמין שאירה בכל זאת תוכל לעבוד איתם,איתה..
אז למה שתגיד בריש גלי שהיא קרובה יותר לשמחה וג'ובאני? זה הכי כאילו לצעוק לאירה את אאוטסיידרית. במקום זה ,
היא אמרה לה שזו לא החלטה שלה
ושהבינה שזה לא אמין יותר אמרה לה ששלחה אותה כי היא סומכת עליה בבקתה (שזה גם אמת!)
&nbsp
לגבי שקד אני באמת מאוד מופתע ממנו!!!
בייחוד שגם מהמקום הרגשי, הוא הרבה יותר מחובר לנעמה מג'ובאני
מעריך שפשוט רצה להצביע עם כולם, שזה גם מאוד מבאס ומאכזב אותי לגביו..

אבל מה עם הקטע שהיא אמרה שאירה פחות עם ילדים?

זה נראה לי משהו שיותר פוגע מאשר לגלות שהברית שלך היא לא באמת ברית

noamlah

New member
הטענות העיקריות על נעמה ב2007

היו שהיא עזבה תינוק בן 7 חודשים לבד עם האבא כדי להגיע למשחק (וגם אבא חולה סרטן נוטה למות)
יכול להיות שהיא פשוט לא רואה זאת כעלבון גדול

לא יודע מה היה במשימה הזו או מה היו התנאים בה מבחינת נעמה אבל אם הייתה אפשרות זה באמת מוזר שלא בחרה את עצמה להיות נטולת שיחת הטלפון

NP23

New member
אם לא היתה מקבלת שיחה,

לא היתה יכולה להשתתף במשימת חסינות
(שבסוף היתה קריטית לה.. אם כי היה לה גם פסלון)
זה היה אחד התנאים
מני יכל לבחור 4 אנשים שיקבלו שיחה
יוצא ש2 לא
אותם 2 לא משתתפים במשימת חסינות גם.
אנשים מתנהגים כאילו היתה שיחה ונעמה ניתקה אותה בשביל לאכול קצת אורז או משהו
זו לא היתה החלטה שלה ש2 בכל מקרה לא יקבלו
היא רצתה בחסינות ובשיחות טלפון את הברית שלה + שאירה שתשגיח על שקד בבקתה 24 שעות
לא האמינה ששקד ואירה יוכלו לעבוד יחד כי אירה הייתה מאוד אנטי לשקד כל המשחק ורק מועצה קודם לא הסכימה לעבור לצד שלו
היא חשבה שאירה תאמין שההחלטה היתה לגמרי של מני ושהיא גם לא תקח את זה כזה קשה....
לדעתי גם שמחה יכלה להתחרפן כמו אירה..
זו היתה סיטואציה שחבל שנעמה בכלל הייתה בה . אולי באמת היתה צריכה לא להתערב הפעם וזהו.

NP23

New member
אבל זה נכון

היא לא אמרה את זה כביקורת היא ניסתה להסביר למה נתפס שהילדים שלה והיא יכולים להתגבר על זה
בעיקר שנשאר רק עוד 7 ימים

סטילהוק

New member

איך אתה יכול להגיד שנעמה לא זלזלה לא פגעה באנשים במכוון? האם הספקת לשכוח את הצהרתה על כך שהיא תדאג לכך שכל מי שעמד על השטיח כשהיא הודחה מהמשחק ישלם על כך והיא תדאג שהוא יודח ויאכל שניצל בווילה? האם הספקת לשכוח איך נעמה התעללה וסכסכה בין חברי שבט קנקאי שרובם היו המושבעים כשהיא בכלל בשבט השני? אז איך ריבונו של עולם אתה יכול להגיד שנעמה לא זלזלה לא פגעה באנשים במכוון? אתה בכלל צפית באותה עונה שאני צפיתי?

noamlah

New member
הבאסה של נעמה

זה שליהיא לא הגיעה לגמר

בגמר הקודם הג'ורי גם היה ממורמר מאוד אבל נעמה תפסה אחלה משבצת
בין הדוש שכולם שונאים (דן מנו)
לבין הכלום ושום דבר (נועם)
נעמה לא הייתה ממש סימפטית בעונה הראשונה שלה בלשון המעטה, למעשה הייתה הרבה יותר גועלית מבעונה הזו בעיקר לגברת מהאשרם, צחקה, שמחה לאיד וכה' אבל דן מנו לצדה הסווה את הגועליות שלה כי היה יותר ישיר ויותר טיפש ומתנשא

אם ליהיא הייתה בגמר היא הייתה תופסת את תפקיד "דן מנו" בתור הדוש שהמושבעים לא סובלים, שמחה או ג'ובאני (ובמחשבה שלישית כנראה בכלל היה עדיף אירה למקום הזה) לתפקיד הכלום, עלה נידך שאיכשהוא נמצא שם

ואז נעמה הייתה תופסת את המקום באמצע כמו בעונה הראשונה והיה לה סיכוי גם מול ג'ורי ממורמר שלא מבין את המשחק כמו בעונה הראשונה

בנוסף, זה שליהיא עפה וזה נחשב כתקלה במשחק של נעמה גרם לג'ורי עוד יותר להיות בטוחים לא להצביע לה כי יש להם תירוץ והם פחות ייצאו ממורמרים וטפשים על ידי קהל אוהבי הסדרה ("הנה היא לא שחקנית כזאת טובה, היא לא ראתה שליהיא הודחה לה לה לה")

NP23

New member
אין לי ספק בכלל

שליהיא הייתה לוקחת מול נעמה...
ג'וזי עף עליה אמר שהוא הפך להיות מעריץ מספר אחת שלה והוא וגם אייל התחנפו אליה בוילה שהם ממש רצו שתנצח ...
הם ידעו שג'ובאני רכב על נעמה והיא עשתה עבורו הכל, זה לא הפריע להם להצביע לו, אותה ידיעה על ליהיא לא הייתה משנה את ההבדל
היא לא היתה דן מנו, היא לא הייתה שנואה
נכון שהיה לה כמה ויכוחים עם לונא וג'וזי אבל ג'וזי מת עליה בכל זאת והם רק שניים בכל החבר המושבעים
אירה נקמה בה לפגוע בנעמה, היא אוהבת את ליהיא והיתה מצביעה לה
הם היו מצביעים לכל אחד מול נעמה כנראה, הם ממש לא רצו לתת לה לזכות שוב והם גם היו באיזה תחושה של לא פייר שניהלה את המשחק אחרי שזכתה .
ג'וזי הודה בזה שהם פעלו מכעס וקנאה ושכיום הרבה מהם מתחרטים על ההחלטה..
&nbsp
והדבר הכי לא נכון שאמרת , שההדחה של ליהיא הוכיחה משהו על המשחק של נעמה..
כל הקטע של המושבעים שממש לא אכפת להם מזה , הם רצו לתת למני שטעה בכל ההדחות ולא היתה לו אסטרטגיה
וגם ג'ובאני הודח לו אייל (ותכלס שמחה)

NP23

New member
כן יזם את זה

אבל זה לא היה קורה בלי ההצבעה של שמחה
שיצאה כאן נגד ג'ובאני בהחלטה שלה

noamlah

New member
מת למצוא הודעות שלך בארכיון

כותב כמה אתה שונא משחקים מלוכלכים ואוהב את הבחורות הנשמות הטובות
שהדבר הכי טוב בהישרדות זה הבנות בבגד ים
ושאוהבת הריאליטי הגדולה היא איימי מפרדייז הוטל:)

מכל מי שכתב איי פעם בפורום עברת את השינוי הכי גדול

סטילהוק

New member
בהחלט

נעמה לא רק ביצעה פשע, היא אף הוסיפה חטא על פשע, כשהדיחה את מני. כבר אז היה אפשר לראות את המבט המאוכזב ששלחה לה ליהיא בת בריתה, על כך שהיא הדיחה את מני אהוב המושבעים ולא את שמחה שנואתם, ובעיקר אחרי תגלית שק האורז שהתגלתה למושבעים בווילה. אם נעמה היתה לפחות נותנת למני סיכוי לקרב הוגן מול שמחה, גם אם הוא היה זוכה בו ושמחה היתה מודחת נעמה היתה זוכה לנקודות זכות אצל המושבעים, שלא לדבר בכלל על אם שמחה היתה מנצחת את מני והוא היה מודח, שאז רוב המושבעים היו נותנים את קולם לנעמה, בגלל שהיא היחידה שלפחות נתנה למני הזדמנות להגיע לגמר. וזה לא דבר שהמושבעים מתעלמים ממנו לא לוקחים אותו בחשבון.

בקיצור, לא מספיק לשחק אגרסיבי וטוב, ולפני הכל עדיף קןדם כל להיות בן אדם להוכיח שאתה ראוי לאהדת המושבעים, ולקולותיהם בגמר. ונעמה לא סיפקה שום הצדקה לאהדת המושבעים, שלהזכירכם רובם משבט קנקאי המקורי שנעמה בכלל התעללה בהם וסכסכה ביניהם במכוון ובמזיד, ושהם גילו את זה אז בכלל כבר לא היה לה סיכוי לזכות. וזה למה שחקן טוב באמת לא נותן לרגשותיו להשפיע על ההתנהלות של המשחק שלו. נעמה פעלה מתוך נקמנות וזה חזר אליה כמו בומרנג בגמר.

למעלה