הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 35-37

Seosi

New member
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 35-37

6. מני - 2.66
5. ג'ובאני - 3.83
4 א'. אירה - 5.33
4 ב'. שמחה - 5.33

Seosi

New member
מקום 2

המתמודד שהגיע הכי רחוק משבט קנקאי,

עם ממוצע של 6.5,
שקד

Seosi

New member
ובמקום הראשון...

מי שהייתה צריכה לזכות,

עם ממוצע של 8,
נעמה

Seosi

New member
הרשימה

אורין
אייל
אירה
אלכסה
אסף
ג'ובאני
ג'וזי
דרור
לונא
ליהיא
מישל
מני
משה
נעמה
עינת
רתם
שמחה
שקד

מדרגים בפעם האחרונה

Seosi

New member
מדרג

אורין 5 עשתה הרבה טעויות אבל אני חושב שהיה לה פוטנציאל.
אייל 1 דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.
אירה 7 די עצבן אותי הכעס שלה במועצת השבט האחרונה, אבל היא באמת ספגה הרבה.
אלכסה 6 יכלה להוסיף המון לאיחוד.
אסף 4 הוא מאוד נחמד אבל לא שיחק את המשחק.
ג'ובאני 4 כלומר, הוא די הודה שהוא הלך אחרי נעמה במשחק, לפחות הוא הודה בזה.
ג'וזי 6 רק על זה שהיחיד שהודה שהיו צריכים להצביע לנעמה.
דרור 1 לא זוכר שעשה משהו כדי לעצור את הדחתו.
לונא 1 וואי, היא הייתה ממש ממומרמרת בגמר, מאיפה זה בא?
ליהיא 10 הקול השפוי בגמר ופשוט גדולה

מישל 1 במידה והיה מגיע לאיחוד, אני חושב שהיה מודח מוקדם.
מני 2 הוא לפחות ניסה למנוע את הדחתו.
משה 1 לא יצא לנו להכיר אותו הרבה במשחק.
נעמה 10 בלי צל של ספק, הייתה צריכה לזכות בעונה.
עינת 3 חשבתי שתגיע רחוק יותר.
רתם 6 ת'כלס, גם ההדחה שלה לא הייתה הוגנת.
שמחה 6 אני גם לא מבין למה נתפסו על האורז.
שקד 10 אכזב אותי בהצבעה שלו לג'ובאני, אבל הוא עדיין לא מקבל מספיק הערכה על המשחק שלו.

בפעם האחרונה

אורין- 3
אייל- 1 לא סובל שחצנים כאלה, ובמיוחד כשזה על כלום
אירה- 4 חבל שהייתה כ"כ ממורמרת ולא ברור על מה
אלכסה- 6
אסף- 4
ג'ובאני- 6
ג'וזי- 6
דרור- 1
לונא- 0 אני יודע שתחשיב את זה כ-1, אבל לא מסוגל לתת לה יותר
ליהיא- 9
מישל- 3
מני- 3
משה- 1
נעמה- 10
עינת- 5 חבל שהודחה מוקדם
רתם- 1
שמחה- 7
שקד- 5 מצטער אבל הוא ממש איכזב אותי בגמר

NP23

New member
אנסה לא להיות אימפולסיבי

כי הגמר די עשה חשק לתת ניקוד רק לליהיא ונעמה.
&nbsp
אורין 3 האמת שדי חיבבתי אותה והיא מאלה שיכלו לעשות מהפך כשחקנית, אבל התלהבה מדי וגם היה לה ערבוב רע ..
אייל 4 היה לו פוטנציאל בהתחלה, אבל גם במשחק היה יהיר ולא התאמץ להתחבר עם אף אחת מהבנות
אירה 4 בא לי לתת לה 1 אבל כן יש כבוד על כך שניסתה לעשות מהלך. אני כן חושב שהיה מיותר בייחוד שיכלו לעשות קרב אש , והמרמרה שלה בגמר עצבן אותי ברמות בייחוד שנראית ממורמרת גם היום אחרי חצי שנה או יותר!!!!!
בכל אופן שקד צדק לגביה. על כולם אומרים דברים במשחק ורק אירה בוחרת להיות קורבן ולהתלונן על כך , במקום להתגבר ולהמשיך הלאה.
אלכסה 1 כן היא דמות מעולה, אבל שחקנית פשוט נוראית ודי בלתי נסבלת . חבל כי היא די מהחומר של מנצחות, אם כבר מישהי שהיתה מנצחת את המשחק אם הייתה אילמת זאת היא , לא מני.
אסף 5 חמודי אני מת עליו . לא שיחק את המשחק אבל מי כן? הוא לפחות לא יצא על הנסיון של האחרים לשחק. והאנרגיות שלו תמיד חיוביות וידע לפרגן בגמר גם אם לא הצביע נכון. אם זו היתה עונה מלאה שחקנים אולי הייתי מדרג אותו פחות , אבל בעונה כזו 5 זה בסדר עבורו. הוא גם היה במיעוט עם הצעירים וכן בסוף הצליח להתחבר אליהם כדמות אב, הוא ידע לנצל בסוף את החסכון שיכל להיות לגיל.
ג'ובאני 6 אוקיי כאן זה הכי קשה , מצד אחד שחקן מתחסד ומרגיז שלא מסוגל לחשוב צעד אחד קדימה , כמו שמעיד על עצמו. מצד שני, הבן אדם ידע לחבור לנעמה, וגם יודע איך להתחבר עם אנשים. מלבד שקד הוא עשה עבודה טובה עם כולם חברתית.
ג'וזי 6 עיצבן אותי מאוד כמושבע, חבל שהוא לא הבין את המשחק וסחף אחריו את המושבעים.. אבל הוא היה דמות מעולה וגם הגיע לשחק את המשחק ביג טיים.
דרור 1 אכזבה מטורפת , חשבתי שכקומיקאי ושחקן יהיה לו הרבה יותר כישורים חברתיים,
הוא היה נראה בהלם כל ה6 ימים שהיה שם
לונא 1 מתחסדת ברמות הכי קשות שראיתי, מהכיי בלתי נסבלות שנתקלתי בהם בריאליטי
ליהיא 10 מלכה! והייתה זוכה אם הייתה בגמר
ההפתעה הכי גדולה שלי מהעונה .
מישל 1 הגיע למחנה צופים במקום להישרדות והיה כזה מרגיז . המהלך שלו להפסיד בכוונה היה גם כן אחד המפגרים. אם זה היה כדי להדיח את לונא או אירה שלא יחברו נגדם באיחוד, וואלה מעולה. אבל יכל בקלות לסיים מודח כי רצה להדיח את אלכסה שהייתה איתו בגלל האגו שלו.
מני 5 הו מני מני.. סבבה שהיה זוכה אם היה בגמר. סבבה שנלחם. וכן , רצה לשנות את המצב שלו כל הזמן ולא נכנע . הפתיע אותי במיוחד שלא הסכים לתת וטו לנעמה בהדחה של שמחה. אבל הכי מצחיק שכל מה שיש לי לפרגן לו זה על דברים שאמורים להיות מובנים מאליו ורק בעונה ישראלית/עונה של טמבלים (כי זה קיים גם נניח בעונה 22 באמריקה) אפשר להחמיא למישהו על "אמרו לו לא בברית אחת, הלך לחפש ברית אחרת" וכדומה.. בפיינל5 הוא פשוט סירב לתת סיבות למה כדאי שישאר ומבחינתו היה להיות מודח רק לא להגיד משהו על שקד . וגם התגרה בשמחה ואמר לה אם נזכה בוטו את הולכת לקרב אש . למה להכין אותה לזה? למה לגרום להם להלחם חזק על הוטו? הוא כל הזמן פתח את הפה שלו יותר מדי, היה פשוט שחקן נוראי.
הוא כן התחבב עליי יותר עם הזמן, אבל עדיין היה די מעצבן.
משה 1 בגללך סבלנו את מני! אבל אם הצלת את ליהיא אז חייב לך עוד נקודות!
נעמה 10 יש כאן ספק!!!??? כנראה בטופ 30 שלי כולל הישרדות אמריקה וזה חתיכת הישג לשחקנית ישראלית. Robbed queen

עינת 2 חמודה אבל איך נעמה אומרת "סירבה לשחק את המשחק". עוד אכזבה מטורפת, חשבתי שהיא חריפה.
רתם 1 ההדחה שלה לא הכי הוגנת אבל קרתה והיא לא רלוונטית. גם לא חושב שהיה מה לראות ממנה אם היתה ממשיכה.
שמחה 6 עצוב לי כמה שקוטלים אותה.
שמחה לא התאמצה לשחק את המשחק חברתית או אסטרטגית, היא די רכבה גם חברתית על המשחק של ג'ובאני ונעמה .
הוא ביקש מאנשים לשמור עליה.
נעמה דאגה בייחוד במשימות האחרונות להציל את שמחה שמנעה ממני ושקד לקחת את המשימות , ככה יכלו לצאת ולא שמחה.
היא הרגיזה אנשים, היתה יהירה, היתה יותר מדי קורבנית לעיתים..
אבל ! היא כן הייתה דמות חשובה לעונה וכן אהבתי אותה כבן אדם מאוד. ולכן עצוב לי כמה שקוטלים אותה רק כי לא עשתה משימות. זה לא עיקר המשחק .
שקד 8 אכזבה מטורפת ממנו בגמר!!! פשוט מטורפת! אבל אני לא אשכח שהוא בין הבודדים שהגיע לשחק את המשחק. והוא נשך את הלשון שלו והוא גם לא היה נקמני ( נגיד כלפי ליהיא) ולא שיחק עם רגש . לכן גם היה באופן צפוי הקנקאי האחרון כי עשה הכל לא להבליט את עצמו , להשתלב. באמת ספג הרבה ביקורת שהוא שקרן ותחמן אבל המשיך הלאה לרקום תכניות ולא ויתר. בנוסף אני מת עליו . אם לא הגמר כנראה הייתי נותן לו 10.

Confide In Omer

New member

אורין 4
אייל 6
אירה 6
אלכסה 8
אסף 7
ג'ובאני 6
ג'וזי 6
דרור 5
לונא 5
ליהיא 10
מישל 4
מני 6
משה 5
נעמה 10
עינת 8
רתם 6
שמחה 6
שקד 6

שלי

אורין -1
אייל-1 למרות שבוילת המושבעים הוא היה ממש סבבה
אירה -1
אלכסה-1
אסף-6
ג'ובאני-10 עשה לי את העונה
ג'וזי -10 כנ"ל
דרור - 1
לונא-1
ליהיא-10 עשתה את העונה
מישל-1
מני -5 מה שלו שלו
משה - ואי לקח לי להבין מי זה משה .וציון 7 כי לא מובן מאליו לעשות צעד ש99.9 מהאנשים לא היו עושים
נעמה-9 עשתה את עונה
עינת- 9 ההדחה הכי מאכזבת
רתם- 1 הייתה בלתי נסבלת בוילת המודחים
שמחה- 5 אפשר להתייחס לאנשים יותר יפה
שקד - 0 ותכלס הצבעה שלו בגמר באמת מראה שהוא רק אוהב לדבר על מהלכים

Bar EL

New member

אורין 1
אייל 1
אירה 1
אלכסה 2
אסף 2
ג'ובאני 1
ג'וזי 2
דרור 1
לונא 1
ליהיא 10
מישל 1
מני 2
משה 1
נעמה 10
עינת 1
רתם 1
שמחה 2
שקד 8

סטילהוק

New member
מדרג

אורין - 5 קורבן של החלפת שבטים בהפתעה. סיפור החיים הקשה שלה והסוד שהיא נשאה התגלה רק בווילה.
אייל - 1 שחצן וגאוותן שמלא בעצמו, הקטע מול אורין היה פשוט מביך.
אירה - 7 מי יודע מה היה קורה אם לא היתה משימת פרס הדחה שההפקה אירגנה... ונעמה יכולה למכור לה לוקשים מפה ועד יפן, גם פסלון חסינות לא היה עוזר לה באותה משימה אכזרית שההפקה אירגנה.
אלכסה - 5 הביצ'יות שלה שאפיינה אותה גם במירוץ הרסה לה את המשחק, עד כדי כך שמישל היה מוכן לגרום לכל השבט שלו הפסד רק בשביל להדיחה.
אסף - 1 לא יודע לאן הוא חשב שהוא הגיע, אך בטוח שלא להישרדות.
ג'ובאני - 6 למרות ששחקן גרוע שהתעקש להשאיר את שמחה הלוזרית במשחק, האנושיות שהפגין בתחילת העונה כלפי המושבעים חברי שבט קנקאי השתלמה לו בסופו של דבר בגמר שרוב המושבעים היו מקנקאי ולא שכחו לו את הג'סטה. אך אין בכלל אפילו צל של ספק שהוא זכה מן ההפקר. בדיוק כמו נעמה בעונה הראשונה.
ג'וזי - 1 ממסכן ומתקרבן הפך למאפיוז שהשליט טרור בשבט שלו, ובסוף הודח בצורה הכי גועלית שיש, כשהוא מתמודד מול בן הברית שלו. קארמה איז אה ביץ'.
דרור - 1 לוזר.
לונא - 9 היחידה מבחינתי שהגיע לה באמת לזכות, ואם אירה היתה מקשיבה לה מועצה אחת לפני שתיהן היו בגמר ואחת מהן אף היתה הזוכה.
ליהיא - 1 מיותרת, ואפילו היא עצמה הודתה שבלי נעמה לא היתה שורדת יום.
מישל - 1 קוויטר עלוב. עם כל השרירים שלו פרש רגע לפני האיחוד, ועוד אחרי ההפסד המכוון כדי להדיח את אלכסה.
מני - 8 המהפך הגדול שעבר מתחילת העונה לסופה לגמרי הצדיק את זכייתו אם היה מגיע לגמר. מני הוכיח שכולו לב וטובת השבט קודמת לטובתו, וזה מה שקנה את לב המושבעים. מה שנעמה לא השכילה להבין, ולכן גם לא עשתה ג'סטה בשביל אף אחד חוץ מבת בריתה יקירת ההפקה המעצבנת. וטוב מאוד שמני החליט למנוע ממנה להצביע גם בגמר. וזאת עוד נקודה לזכותו מבחינתי.
משה - 1 קוויטר עלוב.
נעמה - 5 מי שזכתה בעונה הראשונה מן ההפקר הפסידה למי שזכה העונה מן ההפקר. אך האמת ששניהם היו רק ברירות מחדל מול שמחה השחקנית אולי הכי גרועה אבר, ולאף אחד מהם לא הגיע לזכות העונה. ולאלה שטוענים שהיא לא זכתה רק בגלל שהמושבעים העונה לא מבינים כלום בהישרדות, להזכירכם שגם המושבעים בעונה הראשונה שנעמה זכתה בה לא הבינו כלום בהישרדות, כי זאת היתה העונה הראשונה של הישרדות בארץ. כך שטיעונכם לא מחזיק מים. ואם כבר מי שלא מבין בהישרדות זה מי שעוד לא השכיל להבין שכל ג'סטה שאתה עושה למישהו אחר נזקפת לזכותך בגמר, והמושבעים לא שוכחים לך את זה. אך גם את הדברים הרעים שעוללת להם הם ממש לא שוכחים, ולא משנה עד כמה הם ממורמרים או לא. דברים כאלה לא שוכחים והכל מחושב על ידם בגמר. ומי שלא מבין את הפרט החשוב הזה בחיים לא יזכה בהישרדות.
עינת - 3 שתי נקודות על זה שלא הסכימה להדיח מישהו משבטה במקום נעמה, כמו שליהיא, שההפקה שלחה אותה במכוון וידעה את מי היא שולחת לאי המתים החד-פעמי שאירגנו לנעמה, הסכימה לעשות.
רתם - 5 הדחה אכזרית של הפקה גרידית. לא הספקנו להכיר אותה בכלל, וחבל, כי בווילה היא הראתה לא מעט פוטנציאל.
שמחה - 1 ורק כי אי אפשר לאפס. אולי השחקנית הכי גרועה בתולדות הישרדות. ואם לא ג'ובאני שהתעקש לסחוב אותה על גבו ולהשאירה במשחק, היא היתה כבר מזמן טסה הביתה.
שקד - 7 הטעות הגדולה של שקד היתה שהוא סמך על נעמה. טעות שעלתה לו באי עלייתו לגמר.

סטילהוק

New member
חחח... זה מה שההפקה מכרה לכם?

פרש בגלל שלא יכל לשאת את הרעב, ואדם עם גוף ושרירים כמו שלו צורך המון מזון.

אגב, אותו דבר קרה עם השרירן בעונה הקודמת, שמרוב שרירים לא החזיק מעמד ופרש.

למעלה