הישרדות VIP - פרק 34

• פותח הנושא Seosi
  • פורסם בתאריך

NP23

New member
אני לא בטוח שזה היה רציני...

אני חושב שהוא מנסה להרגיז את ליהיא בצחוק..
אבל נגלה הכי טוב בהמשך.
&nbsp
ואצל קפון זה היה עניין עם ההפקה גם, לא שנאה אישית למנו.

NP23

New member
לא, כי ההפקה כל הזמן הצילה אותו

&nbsp
וכנראה רק בגמר נדע מה באמת הקטע של המושבעים...

NP23

New member

בהלם שאפשר להשתמש בפסלון גם פעם הבאה . ברביעיה האחרונה , רגע מהגמר.
כזה טיפשי. מאמין שהיה לזה פקטור בהדחה של שקד , למרות שלדעתי זה עדיין לא היה נכון. עד כמה ששקד בפיינל5 נתן לנעמה פייט יותר ממני, עדיין יותר סביר שמני יהיה זה שיהיה יותר קשה להתחרות מולו בפיינל4 ואת לא רוצה לשבת גם עם מני בגמר.
בכל מקרה, זה הימור והיא פשוט תותחית שלקחה את הוטו. זה חסך ממנה את ההתלבטות אם להציל את שמחה.
בואי.. סחטיין על הנסיון, אבל לא יהיה לשקד שום הגיון לא לכפות תיקו בין מני ושמחה.
ואם הם מצביעים שקד , הוא ידיח את עצמו.
גם אני לא חושב ששקד היה דואג ללכת לקרב אש מול שמחה, זה עדיף מאשר לדעת שברביעיה אתה חייב את החסינות אחרת אין לך שום צ'אנס ..ושקד הוא לא בדיוק המתמודד שיכול לבנות על חסינות. על קרב אש מול נעמה או ג'ובאני בפיינל4 הוא יכול לבנות, כי מני גם ברביעיה לא היה בוגד בו , אז מובטח לו לפחות זה.
שקד באמת שיחק מדהים, אבל נעמה נתנה שם בראש לכולם וזה יהיה הכי לא הוגן בעולם אפילו לחשוב לא לתת לה את זה , רק בגלל שכבר זכתה לפני 11 שנים.
מקווה ששקד ישכנע את המושבעים , יש לו השפעה על כמה חברים שם . הוא כל הזמן אמר שנעמה קילרית . רק לא אהבתי שאמר שלמדה מדן מנו
להשזכירו גם את דן השפילה ואני לא מדבר רק בגמר, אלא גם בהדחות של ויקה וגיא.
מני אם יזכה , יהיה אחד הזוכים הכי גרועים שהיו

ameobi64

New member
איזה כיף שמתקרבים לסוף!

העונות פה בלתי נסבלות מבחינת האורך שלהן. ממש כפול אם לא יותר מאשר העונה האמריקאית.
אז נעמה כנראה תנצח ואני מניח שגם מגיע לה.
היא 10 רמות מבחינת אסטרטגיה מעל השאר וגם במשימות חסינות\וטו היא יותר טובה מכולם. פשוט שולטת במשחק לחלוטין.
ההזדמנות לעשות מהפך הייתה במשימת ההדחה שנפלה לאירה כמו מתנה משמיים.
אבל אם את לא מצליחה לנצח את שמחה במשימה,אז חבל על הזמן.

סטילהוק

New member
נעמה לא תזכה

נעמה לא תזכה אם מני מגיע לגמר. כל המושבעים בוילה בעדו ונגד נעמה.חוץ מליהיא. וקול אחד זה לא מספיק בשביל לזכות בהישרדות.

למעלה