הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 33-34

• פותח הנושא Seosi
  • פורסם בתאריך

Seosi

New member
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 33-34

7. שמחה - 3.5
6. ג'ובאני - 3.87
5. מני - 4.37
4. אירה - 6.62

Seosi

New member
מקום 3

תאמרו עליו מה שתרצו, אבל מבחינתי נתן פייט לאורך כל הדרך.

עם ממוצע של 7,
שקד

Seosi

New member
מקום 2

גם כחברת המושבעים מצליחה להצחיק.

עם ממוצע של 7.5,
ליהיא

Seosi

New member
ובמקום הראשון...

מזל טוב על הולדת הבת!!!

עם ממוצע של 7.75,
נעמה

Seosi

New member
הרשימה

אירה
ג'ובאני
מני
נעמה
שמחה
שקד

זאת הפעם האחרונה שאפשר לדרג את אירה ואת שקד. ורציתי לומר, אני יודע שזכותכם להביע את דעתכם איך שאתם רוצים וכל זה אבל אני מרגיש לפעמים שהתגובות שלכם כלפי חלק מן המתמודדים כל-כך אישיות, תזכרו שזאת בסך הכל תכנית ריאלטי

Seosi

New member
מדרג

אירה 9 ממש באסה איך שהיא הודחה. אני מוריד לה נקודה כי ככל הנראה הייתה מודחת על-ידי הפסלון של נעמה.
ג'ובאני 2 נקודה אחת על כך שלחץ על ההדחה של שקד.
מני 1 הוא בעצמו אמר שויתר בשלב זה.
נעמה 10 אין טעם להסביר מדוע, מקווה שתנצח שוב.
שמחה 8 כמו שרשמתי, די קנתה אותי בחזרה בפרק האחרון.
שקד 10 שחקן מעולה וגם לקח את ההדחה שלו בספורטיביות. אמנם לא ניצח אבל לפי דעתי יצא מלך במשחק.

דירוגי-

אירה- 5
ג'ובאני- 6
מני- 1
נעמה- 10
שמחה- 6
שקד- 7
&nbsp
ורק אוסיף-
לונא- 0

אורישקי

New member
כןןןן קרציה זאתי!!

למה נותנים לה לדבר !
עבר הזמן שלה לשאול שאלות

סטילהוק

New member
מדרג

אירה - 9 אם לא התערבות ההפקה והקרצת משימת ההדחה במקום משימת פרס רגע אחרי שעשתה את המהלך הכי גדול של העונה, עוד היתה במשחק ואולי אף זוכה בו.
ג'ובאני - 1 אחד השחקנים הגרועים בהישרדות. וההתחברות שלו לשמחה שהפך להיות השמרטפית שלה פשוט מבישה.
מני - 8 למרות שלא העיפרון הכי מחודד בקלמר, ועשה לא מעט טעויות, מדובר באדם ישר והגון ששם מיד את טובתו האישית בצד ואת טובת השבט לפניה, ולכן מבחינתי לפחות היחיד שעוד יכול להציל את העונה הזאת מהתחתית אם יגיע לגמר ויזכה בה.
נעמה - 3 יותר מדי התערבויות של ההפקה לטובתה, התנהגות ביצ'ית ומרושעת, היתה צריכה להיות מודחת מזמן ורק בזכות ההפקה הגיעה עד הלום. ולחשוב שבתחילת העונה עוד רציתי שהיא תזכה. אך אז הגיעה התערבות ההפקה הבוטה והשקופה שהשאירה אותה במשחק ואז הבנתי שהיא לא שחקנית כזאת טובה כמו שההפקה עושה הכל להציג אותה ככזאת. סורי, אך אני לא קונה את הבלוף הזה יותר.

שמחה - 1 ורק כי אי אפשר לתת אפס לשחקנית אולי הגרועה ביותר בתולדות הישרדות.
שקד - 7 בהתחלה לא אהבתי אותו, כשעוד היה בשבט עם ג'וזי, ושניהם התעללו באירה ובשאר בנות השבט חוץ מלונה, אך מאז שהפך לאנדרדוג במיעוט כל הגישה שלו למשחק השתנתה, כי כשמשחקים מהתחתית חייבים לעשות מהלכים גדולים, מה שלא עושים בעמדת שליטים שנמצאים עם הרוב. ושקד הוכיח שיש לו את זה. אך למרות זאת, אני שמח שהוא זה שהודח הערב ולא מני, כי למני מגיע קצת יותר לזכות ממנו. וגם אם למישהו יש סיכוי לקחת חסינות שתביא אותו לגמר ולא להיות מודח ע"י פסלון החסינות של נעמה שמצאה אותו רק בזכותו, זה למני ולא לשקד.

NP23

New member
מדרג

אירה 7 כבר אמרתי , שהמהלך על ליהיא היה יפה אבל לא מבריק אבל כן אגיד לזכותה , שחזרו לאי היא העמידה פנים מול נעמה כאילו יש עוד מה לדבר על ההמשך ולא דחפה את זה בפנים שלה עוד יותר..חשבתי שתצא עליה .
ג'ובאני 1 עלוב ביותר ולא מבין כלום במשחק, אני שמח שנעמה אמרה את זה במועצה ומקווה שיבינו את זה במושבעים.
שתוסיף ותגיד שהמהלך הכי חכם שלו היה לחבור אליה..
&nbsp
מני 1 פשוט נוראי . מה הבעיה
לשקר שתלך נגד שקד.. או להגיד למה הוא צריך ללכת על פניך..
אין לי שום כבוד אליו יותר.
נעמה 10 מלכה! לא האמנתי שתצליח לקחת את הווטו! סוחבת את כל הברית על הגב שלה
אני לא ממש מבין את המהלך להדיח את שקד, אני מניח שזה נובע מהטמטום שאפשר להשתמש בפסלון ברביעיה, לכן היא כבר יודעת שהיא בגמר והיא פשוט חוששת בצדק לשבת שם עם שקד.
שמחה 5 כזאת צביעות להתנפל עליה על האורז.. למה לא הזכירה להם שהדיחו אותה יום לפני.
שקד 9 שיחק מעולה, באסה עליו

NP23

New member
התחבר איתה, זה הדדי

וזה הדבר הכי חכם שעשה.

NP23

New member
אין ספק

אין לו שום הבנה של המשחק והוא היה יורה לעצמו ברגל, כמו להשאיר שחקנים חזקים שיביסו אותו בחסינות ובווטו
והוא כבר עמד לעשות את זה שהסכים להדיח את ליהיא בהדחה הראשונה של האיחוד, מישהי שיכלה להיות מספר עבורו, בשביל קנקאי.. הוא היה מאפשר להם לגבור עליו מספרית . גם בהדחה של אסף אשתר , אם היה מדיח את נעמה , היה מוצא את עצמו מודח קרוב אחריה . זה הדדי, כן, היא גם היתה צריכה אותו במשחק, אבל הם לא היו מסתדרים בלי נעמה , בייחוד שעכשיו בישורת האחרונה וההכי חשובה היא זוכה בכל המשימות וטו וחסינות הקריטיות ששומרות את היתרון בצד שלהם.

שלי

אירה-1 אין לי כוח לסבול אותה אפילו בוילת המושבעים
שקד-1 סוף סוף הוא עף .הדחה הכי משמחת שהייתה העונה (אולי אם מישל היה עף במועצה זה היה יותר משמח אותי)
ג'ובאני ושמחה -10
מני -1
נעמה -6 מצטערת אבל יש בי כעס גדול כלפיה בגלל הקטע עם אירה אבל מצד שני מאוד אוהבת אותה
&nbsp

ameobi64

New member
מדרג

אירה - 1 להפסיד לשמחה במשימה? נו באמת...ילד בן 6 מנצח אותה.
ג'ובאני - 3
מני - 4
נעמה - 9
שמחה - 2
שקד - 5

למעלה