לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85098,509 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה21 של האח הגדול האמריקאי
והחל מה25.9 תשודר העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בילווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה21 של האח הגדול האמריקאי
והחל מה25.9 תשודר העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בילווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
בתחילת 2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 34 '
הישרדות VIP - פרק 34
<< ההודעה הנוכחית
03/07/2019 | 22:43
25
61
לצפיה ב-''
03/07/2019 | 23:31
15
96
מקווה מאוד שמני יגיע לגמר ויזכה מול השלישייה הבלתי נסבלת יקירי ההפקה. גם המושבעים כולם סימנו לו שהם בעדו אם יגיע לגמר, וזה הדבר היחיד שיכול עוד איכשהו להפוך את העונה המגעילה והגרועה הזאת לא להיות העונה הכי גרועה בתולדות הישרדות.
 
אז נכון, מני לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, והוא עשה לא מעט טעויות שנבעו משיקולי דעת מוטעים, כמו לקחת את נעמה לפרס הספגטי שבו היא מצאה את הרמז לפסלון החסינות, ההיכנעות לשמחה המרושעת ללכת פעם שלישית ברציפות לבקתת ההתדיינות, בטענה שהיא "רעבה", רק בכדי שתמנע מכל חברי השבט שק אורז שיכל להספיק להם עד סוף המשחק, ואני ממש שמח שהם גילו את זה הערב, ועוד מפיה של ליהיא, והשכנוע של נעמה לתת לה ולכל חבריה לדבר עם המשפחות שלהם. אבל, וכאן האבל הגדול, מני גם הוכיח מעל לכל צל של ספק, שהוא אדם ישר והגון עם לב טוב ורחב ששם הרבה פעמים את כולם לפניו, ואת טובת השבט לפני טובתו האישית, ורק על מעטים אפשר לאמר זאת בהישרדות. כך שאם יש מישהו שהכי מגיע לו לזכות העונה ממי שנשארו במשחק, זה אך ורק למני.
 
ומי היה מאמין בתחילת העונה, שדווקא מני בסוף יהיה הפייבוריט הגדול שלי ושל עוד רבים מהצופים, אם לא של כולם. ושמחה, לה אפילו לא מגיע להיות בגמר, וגם לשלב שהיא הגיעה היא הגיעה רק בזכות המאובן המוזהב שקיבלה מההפקה דרך המכירה הפומבית. ועל ג'ובאני אפילו נעמה אמרה במועצה הערב שהיא לא מבינה את הדרך שלו במשחק ושהוא לא עשה שום מהלך גדול העונה. ונעמה עצמה הסיבה היחידה שהיא בכלל נשראה במשחק זה אך ורק בזכות ההפקה, שמהיום הראשון אירגנה אי מתים במיוחד עבורה כדי להחזיר אותה למשחק, ובהמשך עשתה הכל שהיא לא תודח וכנראה תגיע לגמר. למה? כי ההפקה הישראלית מאז ומתמיד כל מה שמעניין אותה זה הרייטינג, ועונה שלמה עם נעמה כולל בגמר מבחינתה זה רייטינג מטורף, בלי שום קשר לאיך היא נשארה במשחק בעזרת ההפקה. כי ההפקה רואה רק רייטינג מול העיניים ולא מעניין אותה שום דבר מלבדו. ודווקא בגלל זה אני לא חושב שמגיע לנעמה שההפקה עשתה הכח להשאיר אותה במשחק לזכות. ובטח לא מול מני, שלעומתה שרד כנגד כל הסיכויים. ואני תמיד יעדיף את האנדרדוג שנמצא במיעוט על השליט שנמצא ברוב.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
03/07/2019 | 23:34
72
צודק באסה ששקד הלך היחיד שנתן לנעמה פייט
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'פעם אחרונה שאני מגיב על התערבויות של ההפקה '
פעם אחרונה שאני מגיב על התערבויות של ההפקה
03/07/2019 | 23:41
13
103
כי אני מרגיש שטחנתי על זה מים: אם ההפקה הייתה כל כך בעד נעמה, לא היו אומרים לה על ההדחה של ליהיא? לא היו עושים משימת הדחה? לא היו עושים הדחה על היום השני במשחק? (שים בצד את אי הגאולה). ולגבי שמחה, כל אחד יכל לקנות את המאובן, שמחה הייתה זאת שקנתה אותו. 
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לא '
לא
04/07/2019 | 01:01
12
77
כי אז זה היה יותר מדי שקוף, כך שהיה כבר אפשר לתבוע את ההפקה. ויש גבול לעד כמה ההפקה מוכנה להיות שקופה בהתערבותה במשחק. אפילו שבעונה הזאת היא לחלוטין שברה שיאים חדשים שלא נראו כמותם באף עונה קודמת של הישרדות.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' אין לך על מה להתווכח איתו '
אין לך על מה להתווכח איתו
04/07/2019 | 01:08
11
81
הוא וכול מי שאוהב את נעמה מסרב להבין את זה שזה מכור לטובת נעמה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'.........וואט?'
.........וואט?
04/07/2019 | 01:38
7
63
עם העונה הייתה כל כך מכורה לנעמה, היו מרמזים לה על כך שליהיא הולכת להיות מודחת. אם העונה הייתה כל כך מכורה לנעמה, לא היו עושים משימת הדחה שהיו הרבה סיכויים ששמחה הייתה מודחת בה, וכך נעמה הייתה נשארת רק עם ג'ובאני. כבר הסכמתי לגבי כך שהחזרה של נעמה למשחק לא הייתה הוגנת במיוחד כלפי רתם, אבל גם ההדחה עצמה הייתה נגד נעמה. אני פשוט חושב שזה מגוכח לחפש בכוח התערבויות במקומות שאין בהן התערבויות. מצחיק שללונא יש מאובן זהב זה בסדר, אבל ששמחה קונה מאובן במכירה פומבית שכל אחד יכל לקנות, זה התערבות של ההפקה. באמת שכל השיח הזה כבר נהיה מוגזם.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אם ההפקה רוצה להדיח מישהו היא תדיח אותו ויהי מה.... '
אם ההפקה רוצה להדיח מישהו היא תדיח אותו ויהי מה....
04/07/2019 | 02:00
6
69
עובדה שההפקה רצתה להדיח את לונה, אך ללונה יצא המאובן המוזהב, ובגלל זה ההפקה סידרה מאובן מוזהב נוסף לשמחה באמצעות המכירה הפומבית שכבר בקריצה בינה לבין גיא ידעתי והתרעתי שהיא זו שקיבלה את המאובן המוזהב ולא מני. ואז כשניסו להדיח אותה היא ניצלה ובהדחה הבאה לונה שההפקה תכננה להדיחה הודחה. זה עד כדי כך שקוף שאפילו ילד בגן היה רואה זאת. כי ההפקה הישראלית של הישרדות כבר מזמן משתינה על הצופים הישראלים בקשת מהמקפצה האולימפית.
 
לעומת זאת ההפקה היתה צריכה להחליט בין שמחה לליהיא יקירות ההפקה ואת מי מהן ההפקה מעדיפה בגמר, והם בחרו בשמחה, שאם תשים לב ההפקה באמצעות גיא המנחה לא מפסיקה להלל ולשבח אותה בכל הזדמנות ובצורה מוגזמת כבר עד כדי בחילה ומיאוס, כך שבמועצת השבט האחרונה גיא דיבר עליה במשך דקות ארוכות, עד שכבר גרם לי להשתיק את הסאונד, מרוב כמה שזה היה שקוף.
 
ולא, ההפקה לא יכלה לגלות לנעמה את מי הם מתכננים להדיח משתי סיבות: 1. אם הם היו מגלים לנעמה היא היתה משחקת את פסלון החסינות שלה על ליהיא ואז כולם היו מבינים שהמשחק מכור, כי מאיפה נעמה יכלה לדעת מי על הכוונת שלהם אם ההפקה לא גילתה לה? ו-2. ההפקה מעדיפה שנעמה תשמור את פסלון החסינות שלה לשלב יותר מתקדם כדי שתגיע באמצעותו לגמר. ולא בטוח שזה היה קרה אם היתה מבזבזת את הפסלון חסינת על ליהיא, שזאת כבר הפעם השנייה שהיתה עושה זאת. ואז גם כולם היו מבינים שליהיא נשארה במשחק רק בזכות נעמה וההפקה.
 
ועוד דבר לא פחות חשוב ששמת לב אליו במהלך העונה:
 
בשום עונה של הישרדות העולמית, ואם זכרוני אינו מטעני גם הישראלית, לא קרה שמי שלא השתתף במשימה יכל לעזור ולייעץ מהצד למי שכן השתתף בה. היחידים שהורשו לעזור ולייעץ היו המשתתפים האחרים באותה משימה, ומעולם לא מי שישב בצד ולא השתתף בה. חוץ מבעונה הזאת שההפקה מתעלמת לחלוטין מהעזרה והייעוץ של מי שלא משתתפים למשימה לאלה שכן. כמו שג'ובאני עזר לנעמה במשימת צמיד הווטו הערב, וכמו ששמחה עזרה לליהיא, ועוד הרבה דוגמאות נוספות שקרו במהלך העונה הזאת שחוקי הפורמט לגמרי נפרצו בה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אבל גיא לא "קרץ" לשמחה איפה המאובן'
אבל גיא לא "קרץ" לשמחה איפה המאובן
04/07/2019 | 02:05
5
66
על זה אני בדיוק מדבר, כאן זה לחפש בכוח התערבויות במקום שאין. ההדחה של ליהיא הייתה בגלל אירה ושקד. עם ליהיא הייתה כל-כך יקירת ההפקה, היא הייתה נשארת. ראה ערך דן מנו.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ועוד איך קרץ'
ועוד איך קרץ
04/07/2019 | 02:15
4
63
כדאי שתצפה שוב בפרק המכירה הפומבית ותתמקד בעיניים של גיא ושמחה שהם מדברים ביניהם על המאובן המוזהב והיא מבקשת ממנו ייעוץ באיזה מהם לבחור...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'סטילהוק...אני באמת יכול להבטיח לך שהוא לא קרץ'
סטילהוק...אני באמת יכול להבטיח לך שהוא לא קרץ
04/07/2019 | 02:35
3
65
די, זה כבר באמת לחפש בכוח.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זה בגלל שאתה נתון לתחבולות העריכה'
זה בגלל שאתה נתון לתחבולות העריכה
04/07/2019 | 07:34
2
81
לחדי העין שבינינו היה דיי ברור שכשחזרו מהפסקת פרסומות גיא היה בדיוק בסיומו של ריקוד המקרנה שתוך כדי נענע את ישבנו בדיוק איפה שהמאובן הנכון כדי ששמחה תשים לב ותיקח אותו וכשזה עדיין לא שכנע את שמחה הוא לקח את המאובן וגלגל אותו על שרירי הבטן החשופים בקריאות הוו מאובן שלי הוו המאובן המזוהב

את הגרסה המלאה אתה יכול לראות בהישרדות after dark 18+
באופן כללי ממליץ על צפייה רק תריץ קדימה את הקטעים של אסף אשתר עם פיתולי לשון
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אחי,חבל על הזמן שלך'
אחי,חבל על הזמן שלך
05/07/2019 | 12:06
39
זה כמו לדבר עם קיר. 
אין שום התערבות ברורה לטובת מישהו\י.
זה שהייתה משימת הדחה זה בדיוק ההיפך והיה לטובת הברית של שקד,אירה ומני. ב99 אחוז מהמקרים שמחה הייתה הולכת הביתה וג'ובאני ונעמה אחריה. 
זה שאירה מביכה? נו, זה מה יש.
אז פעם זה נראה לטובת זה ופעם הפוך...אבל אין שום התערבות מובהקת.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'הפוך גוטה,'
הפוך גוטה,
04/07/2019 | 13:26
2
65
עם סטילקוק אין מה להתווכח, לדבר לקיר
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'היי!'
היי!
05/07/2019 | 12:08
38
אני גם כתבתי את זה 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זאת ממש לא הפעם הראשונה שעונת הישרדות ישראלית מכורה מראש'
זאת ממש לא הפעם הראשונה שעונת הישרדות ישראלית מכורה מראש
06/07/2019 | 22:55
36
וכנראה שגם לא תהיה האחרונה כל עוד הכסף הגדול והרייטינג משחקים עניין...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
03/07/2019 | 23:33
5
93
שליטה מוחלטת מצד נעמה. הייתי מופתע ששקד הודח, אבל באמת אם הוא היה מגיע לגמר הוא היה מנצח בלי להניד עפעף. אבל ממש מבואס שהוא הודח. לא חשבתי שהוא יצליח לגמר אבל לגמרי שחקן לא מוערך בכלל ושחקן מעולה. שמחה די הצליחה לקנות אותי קצת בחזרה הפרק, למרות שליהיא התקילה אותה אם האורז  נעמה ענתה יפה לאירה וגם הורידה את הסיכויים של ג'ובאני לזכות שמשום מה מאוד פופולארי מחלק המושבעים (וחלק מהמושבעים הכוונה ג'וזי). 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'מי שצופה בוילת המושבעים יודע... '
מי שצופה בוילת המושבעים יודע...
04/07/2019 | 01:20
120
מי שצופה בוילת המושבעים יודע שלשלישיית הגועל של יקירי ההפקה אין סיכוי לזכות אצל רוב המושבעים, אלא אם כן הם יישארו השלישייה של הגמר, ואז למושבעים לא תישאר ברירה ויצטרכו לבחור אחד מהם כברירת מחדל. רוב המושבעים היו בעד שקד (שהודח הערב) ומני, שאם יגיע לגמר גם רוב הסיכויים שיזכה בו, ואירה אפילו סימנה למני הערב שהוא המועדף של המושבעים.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אני גם לא הבנתי איך ג'וזי בעד רוסו '
אני גם לא הבנתי איך ג'וזי בעד רוסו
04/07/2019 | 13:23
3
78
במיוחד שג'וזי נראה לי מסוג האנשים שישכנעו את כולם לא להצביע לרוסו בגלל שהוא כועס עליו
אתם יודעים כמו שעידו קפון עשה למנו
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה היה רציני...'
אני לא בטוח שזה היה רציני...
04/07/2019 | 13:27
2
71
אני חושב שהוא מנסה להרגיז את ליהיא בצחוק..
אבל נגלה הכי טוב בהמשך.
 
ואצל קפון זה היה עניין עם ההפקה גם, לא שנאה אישית למנו.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לך תדע אולי אייל השפיע עליו'
לך תדע אולי אייל השפיע עליו
04/07/2019 | 13:46
1
71
אצל קפון זה לא היה בגלל התרנגולת ?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לא, כי ההפקה כל הזמן הצילה אותו '
לא, כי ההפקה כל הזמן הצילה אותו
04/07/2019 | 14:37
64
 
וכנראה רק בגמר נדע מה באמת הקטע של המושבעים...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
04/07/2019 | 14:31
72
בהלם שאפשר להשתמש בפסלון גם פעם הבאה . ברביעיה האחרונה , רגע מהגמר.
כזה טיפשי. מאמין שהיה לזה פקטור בהדחה של שקד , למרות שלדעתי זה עדיין לא היה נכון. עד כמה ששקד בפיינל5 נתן לנעמה פייט יותר ממני, עדיין יותר סביר שמני יהיה זה שיהיה יותר קשה להתחרות מולו בפיינל4 ואת לא רוצה לשבת גם עם מני בגמר.
בכל מקרה, זה הימור והיא פשוט תותחית שלקחה את הוטו. זה חסך ממנה את ההתלבטות אם להציל את שמחה.
בואי.. סחטיין על הנסיון, אבל לא יהיה לשקד שום הגיון לא לכפות תיקו בין מני ושמחה.
ואם הם מצביעים שקד , הוא ידיח את עצמו.
גם אני לא חושב ששקד היה דואג ללכת לקרב אש מול שמחה, זה עדיף מאשר לדעת שברביעיה אתה חייב את החסינות אחרת אין לך שום צ'אנס ..ושקד הוא לא בדיוק המתמודד שיכול לבנות על חסינות. על קרב אש מול נעמה או ג'ובאני בפיינל4 הוא יכול לבנות, כי מני גם ברביעיה לא היה בוגד בו , אז מובטח לו לפחות זה.
שקד באמת שיחק מדהים, אבל נעמה נתנה שם בראש לכולם וזה יהיה הכי לא הוגן בעולם אפילו לחשוב לא לתת לה את זה , רק בגלל שכבר זכתה לפני 11 שנים.
מקווה ששקד ישכנע את המושבעים , יש לו השפעה על כמה חברים שם . הוא כל הזמן אמר שנעמה קילרית . רק לא אהבתי שאמר שלמדה מדן מנו להשזכירו גם את דן השפילה  ואני לא מדבר  רק בגמר, אלא גם בהדחות של ויקה וגיא.
מני אם יזכה , יהיה אחד הזוכים הכי גרועים שהיו
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'איזה כיף שמתקרבים לסוף!'
איזה כיף שמתקרבים לסוף!
05/07/2019 | 12:14
1
65
העונות פה בלתי נסבלות מבחינת האורך שלהן. ממש כפול אם לא יותר מאשר העונה האמריקאית.
אז נעמה כנראה תנצח ואני מניח שגם מגיע לה. 
היא 10 רמות מבחינת אסטרטגיה מעל השאר וגם במשימות חסינות\וטו היא יותר טובה מכולם. פשוט שולטת במשחק לחלוטין. 
ההזדמנות לעשות מהפך הייתה במשימת ההדחה שנפלה לאירה כמו מתנה משמיים. 
אבל אם את לא מצליחה לנצח את שמחה במשימה,אז חבל על הזמן. 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'נעמה לא תזכה '
נעמה לא תזכה
06/07/2019 | 22:26
69
נעמה לא תזכה אם מני מגיע לגמר. כל המושבעים בוילה בעדו ונגד נעמה.חוץ מליהיא. וקול אחד זה לא מספיק בשביל לזכות בהישרדות.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ