SURVIVOR SA S07E06

noamlah

New member
SURVIVOR SA S07E06

וואו, פרק מעולה
מה שהיה ממש מיוחד בו זה שכולם קיבלו בו וידוי וזמן מסך שאני לא זוכר שהיה בהישרדות דבר כזה בשלב זה של המשחק

דנטה הפתיע אותי לטובה, חשבתי שהוא סתם אחד שהולך אחרי כולם ומרכל אבל המהלך ראסל שלו להחביא את הפלינט כדי להאיר באור רע את רוב דיי הראה שהוא מבין את המשחק
גם זה שהיה היחיד שלא קנה את השקר של ניקול

ניית'ן קצת מפתיע לרעה, נראה שהערבוב לא ממש עשה לו טוב, אבל הוא עדיין הכי אהוד אצל חברי השבט הישן שלו

קובוס קיבל המון זמן מסך בווידואים על ניית'ן, מה שמסמן אולי על יריבות שהולכת להיות ביניהם באיחוד סטייל כריס ודומיניק
ואם כבר כריס ודומיניק, הדבר הכי חשוב למייק ובראש מעייניו זה עדיין להוציא את רוקו באיחוד

ההחלטה של המיספיט הייתה מעניינת
סוג של היפוך מבדרך כלל שמעיפים את מי שיש לו הכי הרבה קשרים
טניה עפה בגלל שאין לה קשרים
עדיין לא הבנתי אבל איך הם מתכננים לפעול באיחוד
אם הם יתנהלו כברית סודית סטייל BB12 וBB7 קנדה, שכל אחד יהיה בגזרה אחרת של אנשים ויעבוד על ההדחות כך ששלושתם יגיעו רחוק אז זה יכול להיות מעולה, אבל זה נראה לי מתוחכם מדי בשבילם, במיוחד דוראו
ממה שנראה כרגע מסתמן שהם פשוט חושבים שהחברים שלהם מהשבטים הקודמים יהיו חברים ויפעלו לטובתם באיחוד גם אם יראו שהם שלישייה חזקה
וזו ממש תמימות לחשוב כך

Seosi

New member

לאאאאאא טניה

הדחה מבאסת אבל פרק טוב, כי הראו יותר מתמודדים שלא קיבלו בדרך כלל זמן מסך, דנטה שבאמת התפיע לטובה. יפה לניקול שיש לה את פסלון החסינות, אבל נראה שלא קנו את השקר שהיא סיפרה בשבט. אני מאוד אוהב את סייפיי, מצד אחד היא די תמימה למשחק, אבל היא כן מבינה אותו ומאוד חכמה. עכשיו שהיא בלי טניה מעניין מה התכנית שלה הולכת להיות.

למעלה