בכל פעם מגלים מחדש עד כמה איינשטיין צדק...

סטילהוק

New member
בכל פעם מגלים מחדש עד כמה איינשטיין צדק...

בכל פעם מגלים מחדש עד כמה איינשטיין צדק כשאמר שאין גבול לטמטום האנושי.
ומני הוא אחת ההוכחות החיות לעד כמה בן אדם יכול להיות מטומטם. מילא, פעם ראשונה עבדו עליך, פעם שנייה, אפילו שלישית. אך כשזה כבר הופך לסדרתי ויש גם פעם רביעית, חמישית ואפילו שישית, אין ספק בכלל שיש כאן בעיה גדולה. מני מונע מהרגש, ולכן קל מאוד לערבבו ולעבוד עליו ולעשות עליו מניפולציות כמו שחבורת הביצ'יות של נעמה, ליהיא ושמחה עושות עליו כבר פעם שישית ברציפות, וקול ההיגיון של שקד לא מצליח לפתוח לו את העיניים ולהבין שהוא בהישרדות, וכאן לא עובדים מהרגש, אלא מהראש. ושום דבר שמציגים לך הוא לא כמו שהוא נראה, ולכן שחקן טוב צריך להתייחס בעירבון מוגבל לכל מה שהוא רואה ושומע, ובעיקר שהוא יודע שיש אינטרסים למה שהוא רואה ושומע שיכולים להרוס לו את המשחק ולמנוע ממנו להתקדם במשחק ואפילו לזכות.

למרות שגם הפעם עושה רושם שמדובר בהתערבות חזקה של ההפקה, כי קשה לי להאמין שמני עד כדי כך מטומטם שיכול ליפול באותו בור כל כך הרבה פעמים ברציפות, ולקחת ברצינות מניפולציות זולות והצגות ברמה של מתנ"ס ציפורה עם בכי ללא דמעות. ולמרות שאיינשטיין צדק, קשה לי להאמין שיש מטומטמים עד כדי כך במציאות.

NP23

New member

מה שכן, זה די עבד לטובתו בתוצאה,
כי עכשיו שקד מושך לצד שלהם את אירה עם פסלון
ומני יכול להתחרות בחסינות בלי אירה
(וזה ממש משהו שיכלה לנצח)
אז נעמה בסופו של דבר טעתה בבחירה שלה , כך שהתערבות לא חושב שיש כאן
אם שקד היה הולך איתו,
אז שמחה וג'ובאני היו בבקתה מקבלים רמז לפסלון ואז בכלל היית אומר שיש התערבות..
אז עד שהצד השני מקבל (אם כי הצד השני כבר ניצל ממאובן )רמז לפסלון , זה גם התערבות לטובת נעמה ליהיא ושמחה?
&nbsp
מעניין אם נעמה תשתמש בפסלון שלה , לתחושתי כן. אירה תיחשף ותודח עכשיו

Seosi

New member

אני חושב שההחלטה של נעמה הייתה טעות הראשונה שלה במשחק, אבל כמו שנדי רשם יש לה פסלון חסינות וכנראה אירה תודח. אבל נראה מה יקרה.

חשבתי על זה שמני בכלל לא צריך להתאמץ בחסינות אלא לשמור כוחות לווטו
כי אם אחד מהם יזכה בצמיד אז הם יהיו 3 מול 3 ואז הם יכולים לבחור את שמחה שאני מאמינה שכל אחד מהם (מני שקד ואירה) מנצח אותה במבחן האש
ואז הם אפילו יכולים לשמור את הפסלון להדחה הבאה

אני כמובן מקווה שכל זה לא יקרה

למעלה