הישרדות אוסטרליה עונה 4 - פרק 1

Seosi

New member
הישרדות אוסטרליה עונה 4 - פרק 1

האמת שתכננתי לראות את העונה השישית של הישרדות דרום אפריקה, אבל נועם רשם שהעונות הקודמות של אוסטרליה ממש טובות, אז החלטתי לראות. מה שאומר שאני רואה עכשיו הישרדות אוסטרליה, הישרדות דרום אפריקה והישרדות הישראלית, בנוסף לעונה 39 של הישרדות שהולכת לצאת. מסקנה: אני רואה הישרדות יותר מדי וצריך עזרה
הבעיה היחידה היא שאני יודע מי הזוכה כי עשיתי לעצמי ספויילרים מתי שהתחילה הישרדות אלופים נגד מתמודדים... בכל מקרה, לפני שאתחיל, הבא נכיר את השבטים והמתמודדים:

אסגא (השבט הטורקיז): אודט, בן, ג'ואן, ג'קי, ג'ריקו, הנרי, לוק, מארק וילס, מישל, סמנתה קנט ושרה.
סמטאו (השבט הורוד): אדם, איי קיי, איימי, אנליס, ג'רד, זיגי, טסה, טרה, לוקי, מארק הרלאר, פיטר וקייט.

אז העונה מצולמת באופולו, סמואה, והצילומים פשוט מרהיבים. הולכים לשחק 24 מתמודדים למשחק 55 ימים!!! תקנו אותי אם אני טועה, אבל זה הכי הרבה ימים ששיחקו בהישרדות, אי פעם? המנחה, ג'ונתן, מקבל את המתמודדים על אונייה גדולה ונותן להם בנדנות. על האונייה יש מספר חפצים שימושים לבניית מחנה כולל אוכל. במרחק מהם על האי, תלוי שק של אורז . השבט הראשון שיוריד את השק יקבל את האורז ואת כל מה שהם אספו מן האוניה, בעוד שהשבט המפסיד יוצא בידיים ריקות. לאחר ששני השבטים מגיעים לאי עם הדברים שהם אספו מן האונייה, ג'רד מסמטאו מטפס להוריד את שק האורז. סמנתה מאסגא מטפסת גם כן ונאבקת עם ג'רד על האורז. סמנתה נופלת ומנסה להוריד את ג'רד איתה, אבל ג'רד נשאר יציב ומוריד את שק האורז. ווואו! הקרב הזה בין ג'רד וסמנתה היה אדיר.

בסמאטו, טרה אומרת לכולם שהיא עקרת בית, למרות שהיא רוכבת על סוסים. לוקי נתפס מהר מאוד כמנהיג השבט, ואיי קיי מדבר עם מספר אנשים בשבט, הוא מספר על עצמו עובדות שלא כולן נכונות ועושה עסקאות, הוא רוצה לגרום לכולם להרגיש שאפשר לסמוך עליו. הוא הולך להיות בין המודחים הראשונים, נכון? בשבט אסגא, כולם היו במצב רוח מרומם, אף על פי שהפסידו במשימת הפרס הראשונה. הם התקשו למצוא מקום לבנות את השבט, אך לאחר מספר שעות הם מצאו מקום. קנט הוא הכי מבוגר בשבט, אבל הכי חשוב, הוא קופי אד אוניל!!! בלילה הראשון של סמאטו יורד גשם, ואיי קיי מתרברב בוידוי איך שזה לא מפריע לו כי הראש שלו כל כך בתוך המשחק. אבל הוא משחק חזק מדי, שטרה הלכה הצידה להקיא, הוא שאל אותה האם הם עדיין בסדר, לא התעניין בשלומה
עכשיו טרה רוצה שהוא יודח.

השבטים מקבלים דואר אי. עליהם לשלוח שני מתמודדים אשר יתחרו באתגר הדלקת אש. אדם ומארק הרלאר (העונה לכינוי טרזן) מסמאטו התחרו מול ג'קי ומארק וילס. אדם וטרזן הובילו בתחילת המשימה, אבל ג'קי ומארק צמצמו את הפער משמעותית, והצליחו ליצור ראשונים מדורה אשר שרפה את החבל כדי לנצח במשימה ולזכות באבן אש לשבט. אתם יודעים איך מישהו מודח מהמשחק? שג'ואן אומרת שהיא טובה בפאזלים, ובמשימת החסינות היא מפשלת בפאזל, אז היא המודחת הראשונה. אבל ההדחה שלה הייתה מאוד מעניינת. לוק שם לב איך סמנתה מנסה לקחת שליטה במשחק, והוא גם דיבר על כך עם בן וג'ריקו. התכנית של סמנתה הייתה ששישה יצביעו לג'ואן וארבעה יצביעו לקנט. לוק היה אחד מן האנשים שהיה אמור להצביע לג'ואן, אבל במועצה הוא הצביע לקנט ויצר תיקו! בהצבעה חוזרת בסוף, ג'ואן הודחה. אני לא כל כך מבין מדוע זה היה הכרחי בשביל לוק ליצור תיקו אם הוא לא הדיח את קנט חוץ מלהפחיד את סמנתה, אבל מבחינה טלוויזיונית זה היה מעולה. פרק ממש טוב, ותחזיקו מעמד, כי יש עוד 25 פרקים על הדרך.

Seosi

New member
פרק 2

בסמטאו, איי קיי די מתמבודד מן השאר, שכולם קרובים אחד לשני. והוא גם יודע שהוא שם על עצמו מטרה ומתוסכל על כך. אדם ניסה לעודד אותו אבל אפילו הוא הודה בוידוי שהוא רוצה להדיח אותו. באסגא, לאחר מועצת השבט, סמנתה בטוחה שהברית שלה היא עם הנרי, ג'קי, מארק ושרה. סמנתה הכי סומכת על מארק, ועל מישל הכי פחות. לוק פשוט קורע
הוא נמצא ביחסים טובים עם מישל ועם ג'ריקו. הוא וג'ריקו אפילו דיברו על האפשרות להדיח את סמנתה. בסמטאו, נראה שנוצרת ברית בין אדם, זיגי, טרה, טסה וקייט. אדם נמצא בשליטה על הברית הזאת. איי קיי מבין שהוא בסכנת הדחה, אז הוא משקר לג'רד שהוא מצא פסלון חסינות בצורת תרנגול שאפשר להשתמש בו רק במועצת השבט הראשונה, והשמועה מתפשטת כאש בשדה קוצים.

במשימת הפרס, כל אחד מן השורדים יתחרו בשני לפי תורות בגלישה, שם הם יצטרכו להשיג ראשונים כדור ולשים במתחם. השבט הראשון שיגיע לשבעה כדורים יזכה בערכת דיג. סמטאו היה בהפרש משמעותי, אסגא הצליחו לצמצם את הפער, עד שלוקי זכה בשביל סמטאו בפרס (ואיבד את בגד הים שלו על הדרך
) שסמטאו חזרו לשבט, איי קיי שם לב לרמז לפסלון חסינות מוחבא בקאנו, אך הוא לא יכל לקחת את זה בגלל שאדם ולוקי היו איתו. אדם שם לב לזה גם כן, הוא ביקש מאחת בנות הברית שלו להסיח את איי קיי, ואדם לוקח את הרמז. איי קיי הבין אחר-כך שאדם לקח את הרמז. באסגא, לוק נכנס לטוני מוד ובנה בקתת צוטתות. ג'קי והנרי מוצאים רמז לפלסון חסינות בבאר, ואז הם מוצאים את פסלון החסינות עצמו. בסמטאו...אוי אדם. אז, הוא מנסה לחפש את פסלון החסינות שנמצא אי ממול השבט שלו, וכל השבט פשוט רואה אותה מחפש את הפסלון. איי קיי אחר-כך הלך לחפש את הפסלון שאדם חזר בידיים ריקות. אדם דיבר עם הברית שלו ואמר שלא מצא את פסלון החסינות. טרה מרגישה שאדם מתחיל להיות פרנואיד והיא לא יכול לסמוך עליו. אדם אחר-כך הראה לכולם את הרמז לפסלון (חוץ מאיי קיי) ואז הוא ביחד עם זיגי (נראה לי?) ולוקי הלכו למקום שבו אדם חיפש. אני חושב שהם מצאו שם חוט של שרשרת מה שגרם ללוקי לחשוד, אז אדם ביקש מלוקי להדיח אותו!!! WTF?!?!?!? ועוד השבט שלו הפסיד בחסינות. וואו, זה רע בשבילו.

איי קיי מראה את פסלון החסינות המזויף שלו לשאר חברי השבט, ולא נראה שהרוב קנו את זה. בכל זאת, אנשים עדיין לא סומכים על אדם לאחר התקרית עם הפסלון. הוא ניסה לעשות בקרת נזקים עם טרה, אבל במועצת השבט, החליטו שאי אפשר לסמוך על אדם והוא הודח. אף פעם לא ראיתי מישהו משחק כלכך טוב ואז כלכך רע בפרק אחד שהביא להדחתו

למעלה