מדליקים לפידים - התוצאות!

מדליקים לפידים - התוצאות!

אוקיי, זה היה מעניין. יש מצב שוורדוג היה מנצח... אילו הוא היה עושה את הדבר הנכון ומצביע לגווין בגמר האמיתי. אבל חלק מכם העדיפו שקלי תזכה פעם שנייה מאשר שיזכה אדם שהצביע לכריס - וברגע האחרון, קלי עלתה מהמקום השני לראשון, על חשבון גווין (הוא היה מגיע למקום השלישי בכל מקרה, אבל היה מקבל לפחות כמה קולות), והפכה למתמודדת הראשונה בפורום שזכתה פעמיים! עדיפה על סנדרה בעיניי

הדירוג השלם:

17/18 - ג'ו אנגלים
17/18 - ג'וליה קרטר
15/16 - רים דאלי
15/16 - קית' סואל
13/14 - אוברי בראקו
13/14 - אריק הפמן
12 - וונדי דיאז
11 - ריק דווינס
10 - דיוויד רייט
9 - ויקטוריה באמונד
8 - אורורה מקרירי
7 - רון קלארק
6 - לורן אוקונל
5 - ג'ולי רוזנברג
4 - כריס אנדרווד
3 - גווין וויטסון
2 - דן "וורדוג" דה סילבה
1 - קלי וונתוורת'

נתראה בעונה הבאה, אלא אם כן היא תהיה כל-כך גרועה שלא ארצה לעשות איתה כלום, כמו שקרה עם עונה 36!

Seosi

New member
אפשר פשוט לוותר על עונה 39 וישר לעבור לעונה 40?

ולא רק הפינה הזאת, אלא העונה בכללי חחח.

סטילהוק

New member
יש בנות שהיו מתות להיראות כמו קלי בגיל 23, אז בטח בגיל 33

ובטח עם הלוק הטארגאריאני שאימצה לעצמה בשנה האחרונה, ויש אף שמועות שיש סיבה ללמה קלי אימצה לעצמה את הלוק הטארגאריאני שאיתו היא מסתובבת כבר כמעט שנה. ואם השמועה נכונה זה הולך להיות ענק.

ולא, היא לא בת 34, כי כשהיא השתתפה בעונה האחרונה של הישרדות, כמו בכל עונת הישרדות שקלי השתתפה בה ונפלה על יום הולדתה, חגגו לה יום הולדת 32. כך שמה שרשום בגוגל זו פשוט טעות.

בכל אופן, הנה קישור לדף הרשמי שלה בסרבייבור וויקי, שבו גם מצויין תאריך לידתה הרשמי של קלי:

Kelley Wentworth | Survivor Wiki | FANDOM powered by Wikia
https://survivor.fandom.com/wiki/Kelley_Wentworth

Contestant Profile

Born:
June 7, 1986 (Age 33)
Hometown:
Seattle, Washington
Occupation:
Marketing Manager

כמובן ששונאי החינם שלה שמחפשים אותה בנרות, כמו שנוהג כל שונא חינם שמונע משנאה טהורה, מעדיפים לבגר אותה בשנה, ולהוציא אותה כמה שיותר רע.

Bar EL

New member
אני מקווה שלא תודח כמו דאינריז

כי בלהיות מודחת קלי אלופה...

סטילהוק

New member
עדיף להיות מודחת בפיינל 4 מלהיות עז עם 0 קולות בפיינל 3.

את קלי הדיחו בגלל שהיא השחקניות הכי אסטרטגיות ומסוכנות בהישרדות ואף אחד לא רוצה לשבת לידה בגמר. את אנג'לינה לעומת זאת הביאו לגמר, בגלל שהיא עז שסיבוייה לזכות בגמר שואפים לאפס, כפי שכולנו ראינו. אם קלי היתה עולה לגמר בקמבודיה לאף אחד שם לא היה סיכוי מולה.

Bar EL

New member
האמת שאתה טועה (כרגיל)

אם אתה מגיע לגמר אתה מקבל הרבה יותר כסף, קלי שלך אף פעם לא הגיעה לגמר
ומה נתפסת על אנג'לינה, ממש לא אכפת לי ממנה

noamlah

New member
ועכשיו הוא יגיד לך

שבגלל שקלי כלכך פופולארית היא מוזמנת למקומות ומקבלת על זה כסף וגם שהיא זכתה יחד עם ג'ו בשעשועון טריוויה

סטילהוק

New member
אנג'לינה היא רק דוגמא לעז, ואתה חובב עזים בהישרדות

ותאמין לי שכל הכסף שבעולם לא מצדיק את הבושה בלהיות עז שנגרר לגמר רק בגלל שכולם יודעים שיקבל 0 קולות. כך שבהחלט עדיף להיות שחקן טוב ומאיים שאם יגיע לגמר יוכל לנצח כל מי שיעמוד מולו. איך נאמר, מי שלא לוקח סיכונים לא מצליח. ובעיקר בהישרדות.

noamlah

New member
אם אתה נגד חובבי עזים

אז תפסיק לאהוב את קלי, היא גדלה בחווה, היא מילדותה עם עזים

סטילהוק

New member
חובבי עיזים בהישרדות, קרי שורדים שנחשבים לעיזים

שלוקחים אותם לגמר בשביל לנצח אותם, כי רובם יקבלו מהמושבעים 0 קולות.

אבל אני בטוח שידעת בדיוק למה אני מתכוון גם ללא ההסבר. אך היית פשוט חייב להיות קטנוני, כהרגלך בקודש...

סטילהוק

New member
אין סרט המשך למשחקי הכס, יש סדרת פריקוול וספינאופים

לפי מה שהבנתי סדרת הפריקוול שמתארת מה קרה בעידן הקדום בווסטרוז אמורה להיות משודרת רק בסביבות שנת 2022.

אורישקי

New member
קווין סטייס קווין

מזל טוב לקלי על הניצחון הכפול ועל היום הולדת!
&nbsp

sapir aloud555

New member
סוף סוף השלמתי את הפרקים

האמת, לא רציתי לצפות בגמר - היו לעונה הזו כמה רגעים טובים אבל בכללי היא שעממה אותי והעריכה הייתה על הפנים. אז כמה ימים אחרי שפרק הגמר שודר בדקתי את סדר ההדחות בויקיפדיה, לחסוך לעצמי זמן - ומה שראיתי שם הוציא ממני תגובת WTF שהייתי חייבת להשלים בכל מקרה.

&nbsp
פעם ראשונה שהפרומו היה מדוייק, זה באמת היה פרק הגמר הכי לא צפוי בסדרה. בתקווה שהעצבים של ג'ף מהתוצאה תגרום לו להפסיק עם הטוויסטים הגרועים האלו (והעונה הבאה בכלל....
)

למעלה