לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84548,454 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות מתמודדים יוצאי ריאליטי.
החל מה25.6 תשודר העונה ה21 של האח הגדול האמריקאי
והחל מה25.9 תשודר העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות מתמודדים יוצאי ריאליטי.
החל מה25.6 תשודר העונה ה21 של האח הגדול האמריקאי
והחל מה25.9 תשודר העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP II - פרק 27 '
הישרדות VIP II - פרק 27
<< ההודעה הנוכחית
05/06/2019 | 17:11
24
70
האם הערב שמחה תודח סופית מהמשחק? או ששוב ההפקה תתערב ותמנע את הדחתה המתוכננת של שמחה מהמשחק? האם לשמחה יש את המאובן המוזהב שההפקה דאגה להחזירו עבורה למשחק במכירה הפומבית? מי יזכה/תזכה בצמיד הווטו המיותר שרק ההפקה הישראלית הוסיפה למשחק? ומי לעזאזל יודח סוף סוף מהמשחק אחרי חודש שלם שנמתח כמו מסטיק ללא שום הדחה?

הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
06/06/2019 | 01:06
21
64
היה פרק טוב. וסטילהוק אני יודע שאתה בטח חושב שההפקה התערבה פה בשביל שמחה, אבל המאובן היה סיכוי של 50/50, פשוט עניין של מזל. נעמה ממשיכה להתעלות על עצמה, ואהבתי איך שהיא מראה גם צדדים אנושיים. מני גם בכלל הפתיע לטובה בשלושת הפרקים האחרונים. אני מקווה שמעכשיו לא הולכים להיות יותר מאובנים מוזהבים.
לצפיה ב-'אחלה פרק'
אחלה פרק
06/06/2019 | 05:53
2
60
נראה שכולם משחקים, אפילו לונא.

לצפיה ב-''
06/06/2019 | 19:15
1
44
אחלה פרק? אז אני מבין שפתאום אתה אוהב כל כך הרבה יתרונות במשחק שההפקה שופכת לתוכו, ושכבר חודש אף אחד לא הודח מהמשחק ונשאר בחוץ ושבקצב הזה אולי רק בעוד חודש מישהו יודח ויהפוך למושבע הרביעי, אלא אם כן זו שוב תהיה אחת מיקירות ההפקה ויחזירו שוב בדלת האחרוית את המאובן המוזהב או כל יתרון פלצני אחר שימנע את הדחתה הבטוחה מהמשחק. שלא לדבר בכלל על קעי הבכי המבויימים של שמחה, שפתאום נזכרה לבכות ללא שום סיבה, ו'החיבור' הפתאומי שתקף את נעמה ששתיהן רוצות לחנוק אחת את השנייה כבר חודש, אך 'משהו' (או יותר נכון מישהו) מחבר ביניהן פתאום. ומישהו פה באמת האמין בדעה צלולה ששמחה לא תביא איתה את המאובן המוזהב למועצת השבט? מה אנחנו צופים טירונים שצופים בפעם ראשונה בהישרדות או בתוכנית ריאליטי?
לצפיה ב-'אם הייתה התערבות הפקה'
אם הייתה התערבות הפקה
06/06/2019 | 12:25
3
71
ואני לא טוען שיש סביר להניח שהייתה יותר לטובת שקד חתונה כי הם המרוויחים העיקריים מההשתלשלויות האחרונות

לונה ניצלה עם המאובן
שמחה סומנה על ידי לונה שהייתה אמורה להיות מודחת וגם קבלה אות קין מהמכירה הפומבית שעוד יותר יגרום לשורשים לרצות להתהפך עליה
עכשיו שמחה ניצלה מהדחה ומסמנת את מני, גם ספק אם תהיה כלכך סימפטית כלפיי ליהיא ונעמה

ושקד ולונה? מאנשים בתחתית העמוד שהיו אמורים להיות מודחים אחד אחרי השני נהיו קול מכריע שמחפשים אותו
אז אם מדברים על התערבות הרבה יותר הגיוני שזה לטובתם
לצפיה ב-'זה מה שאני טוענת כל הזמן .טוב לדעת שאני לא לבד'
זה מה שאני טוענת כל הזמן .טוב לדעת שאני לא לבד
06/06/2019 | 12:50
19
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
06/06/2019 | 13:17
1
54
אם כל כך היו רוצים להתערב למען שמחה לא היו צריכים לאפשר בכלל שיהיה קול נגדה בבקתה.
ללא זה+ הוטו המיותר שמני קנה, לא היתה מתחילה כל הסאגה .

לצפיה ב-''
06/06/2019 | 18:54
37
איפשרו להן שישימו את הקול שלה בכד בבקתה כי ידעו שכבר יש לה מאובן מוזהב מהמכירה הפומבית. אמנם שמחה ומני לא ידעו אצל מי מהם המאובן המוזהב וזה היה 50%-50 שזה אצל אחד מהם, אך ההפקה ידעה גם ידעה מי לקח איזה מאובן. כך שאל תהיה תמים ותיפול למניפולציות של הההפקה. כי נעמה, ליהיא ושמחה ניצלו בעור שיניהן לא פעם ולא פעמיים ע"י התערבות בוטה של ההפקה במשחק במהלך העונה ובצורה הכי שקופה שיש. שלא לדבר בכלל על היום ה 19 שכולם כולל מי שחשדו ורצו לפצל קולות הצביעו בסוף לליהיא פה אחד. ואפילו לא סיפקו לנו טיעון אמיתי למה.
לצפיה ב-''
06/06/2019 | 19:03
13
32
מצטער, אך אני לא קונה שום דבר ממה שההפקה הציגה בפרק הזה וצפיתי שיקרה מראש, כאילו מדובר בתסריט מבויים ולא בריאליטי. עצם זה שאיפשרו מצב של 50% שיש לשמחה את המאובן היה ברור לי לחלוטין שהוא אצלה ולא אצל מני.

ואגב שמחה וג'ובאני שהצמידה לה ההפקה כנאני כבר מתחילת העונה כל כך ב'ברית חזקה' שהם אפילו לא מצביעים יחד במועצת השבט. כי עובדה ששמחה הצביעה למני ואילו ג'ובאני הצביע לשקד. כי היו 4 קולות לשמחה, ולשנתיים מהשבט לא היתה זכות הצבעה בשל צמידי הווטו על ידן. כך שברור לכל בר דעת שצפה בפרק ששמחה וג'ובאני הצביעו שונה אחת מהשנייה. אמנם מדובר בניואנסים קטנים שמי שלא חד עין ובעל אוזן קשבת יכול לפספסם בקלות ולא לשים לב אליהם, אך למי שבעל עין חדה ואוזן קשבת חושבים הרבה מאוד...
לצפיה ב-'זה לא נכון '
זה לא נכון
06/06/2019 | 19:15
12
33
נעמה הצביעה למני, במידה ושמחה תחזור למשחק. ג'ובאני ושמחה הצביעו נגד שקד, וכל השאר הצביעו נגד שמחה. 

וזה שההפקה ידעה איזה מאובן היה המוזהב, לא אומר שהם התערבו. לשמחה הייתה אפשרות לבחור בין שני המאובנים, אחד שיש בו ואחד שאין בו. זה היה פשוט עניין של נטו מזל. ובהתחשב העובדה שזה היה 50/50 לא אמור כזה להפריע. ואם ההפקה הייתה מתערבת בשביל שמחה, אז יותר נכון לשער שלא היו נותנים אפשרות שיהיה קול נגדה, אך כך היה. לגבי ההדחה של ליהיא, כן אני מודה שזה מוזר שלא היה הסבר מספק למה כולם בסוף הצביעו נגדה, אך זה לא שזה לא קרה אף פעם, כמו שהזכרתי, אליזבת' בהישרדות דוד נגד גוליית הודחה פה אחד, 12 מתמודדים הצביעו להדיח אותה.
לצפיה ב-''
06/06/2019 | 19:30
11
26
כן, ראיתי רק עכשיו מי הצביע למי, וזה מוזר לשכשעצמו, כי היו בפירוש 4 קולות נגד שמחה, ושניים מהברית נגדה בכלל לא הצביעו בגלל הווטו. ואם נעמה הצביעה בכלל למני, מי הרביעי ששם את הקול של שמחה? אה, רגע, שכחתי בכלל שהיה לה קול נוסף כבר בכד, של לונא וליהיא עוד מהבקתה. מה שאומר שנעמה שוב בגדה בחבריה והפרה את מילתה, כבר בפעם המיליון ואחד. כך שמוזר מאוד שאף שם אפילו לא חושב להדיחה, למרות שכולם היו עצבניים עליה ועל ליהיא אחרי התרגיל המסריח שהביא להדחתה של רתם, שלא לדבר בכלל על זה שכולם שם יודעים שהיא כבר זכתה בהישרדות. ולמעשה היא הזוכה הראשונה שלה בישראל.
לצפיה ב-'לא כעסו עליה '
לא כעסו עליה
06/06/2019 | 20:52
10
24
כעסו על ליהיא. וגם לא נראה לי כעסו על נעמה שלא הצביעה לשמחה, היא הסבירה לשקד את הסיבה שהיא לא צריכה להצביע כדי לגרום למני להאמין שהוא מוביל את המהלך (שבפועל היא לא רצתה לשרוף את הגשר עם ג'ובאני ושמחה). בעונה 16 שניסו להדיח את אמנדה, פארווטי אמרה שהיא לא תוכל להצביע נגדה, וכולם היו בסדר עם זה כי היה לה משחק חברתי ממש חזק.
לצפיה ב-'להזכירך '
להזכירך
06/06/2019 | 21:32
9
23
להזכירך שמני בכוונה לא שם על ידה את צמיד הווטו, כדי שהיא לא תצא בזול בעוד שכל השאר יספגו את האש אם לשמחה יש את המאובן המוזהב והיא חוזרת למשחק. כך שמני ועוד איך יכעס על נעמה שבגדה בהם, וכך גם לגבי לונא, אירה ואפילו ליהיא, שעומדות לספוג את האש לבדן. בעוד שנעמה יוצאת טפלון מכל העסק. ורואים כבר בפרומו לפרק הבא את הכעס הזה...

אגב, לא מובן לי עד עכשיו למה ליהיא שרשמה פעמיים את שמה של שמחה להדחה שמה את צמיד הווטו שלה על ידה של לונא ולא של שמחה? הרי זה לא שאם שמחה היתה חושדת ולא הביאה איתה את המאובן המוזהב היא היתה רצה באמצע המועצה עם צמיד הווטו על ידה ליער להביא את המאובן המוזהב שלה, ואם במילא היא כבר הביאה אותו איתה למועצת השבט, מה שברור והיה צפוי לחלוטין שתעשה, גיא בכל מקרה יבקש אותו ממנה בסוף המועצה ויבדוק אם מדובר במאובן המוזהב. אז בשביל מה כל ההצגה המיותרת?
לצפיה ב-'אני יודע '
אני יודע
06/06/2019 | 21:36
8
22
אבל לא נראה לי שנעמה הולכת להיות בצרות על זה, נראה שמני יותר על הכוונת. נחכה ונראה.
לצפיה ב-'עצם זה '
עצם זה
06/06/2019 | 22:34
7
16
עצם זה שנעמה לא על הכוונת אומר למעשה הכל על העונה הזאת, שהרי היא השחקנית הכי מסוכנת העונה שגם כבר זכתה במשחק הזה וכולם שם יודעים את זה, אז איך זה שהיא לא על הכוונת של אף אחד כבר עונה שלמה מאז שהוחזרה למשחק ע"י ליהיא? קלי שלא זכתה מעולם היתה למרות זאת על הכוונת של רוב המתמודדים בעונה האחרונה כבר מהיום הראשון שלה במשחק. אז זה נראה לך היגיוני שנעמה לא? זה רק מוכיח עד כמה העונה הזאת מבויימת ועשויה עם האצבע, ומספיק לבדוק כמה פעמים ההפקה הישראלית הצילה את שמחה וליהיא מהדחות בטוחות בכדי להבין עד כמה ההתערבות הבוטה של ההפקה העונה שוברת שיאים חדשים...
לצפיה ב-'שוב '
שוב
06/06/2019 | 22:42
6
16
אם היו רוצים להציל את שמחה מהדחה וודאית, לא היו שמים פתק נוסף בכד. אבל אני לא חושב שהדין הזה מתקדם לאן שהוא, שנינו באים מנקודות זווית אחרות. בוא פשוט נסכים שלא נסכים 
לצפיה ב-'אבל זה בדיוק העניין '
אבל זה בדיוק העניין
06/06/2019 | 23:24
5
15
שגם אם ישימו מיליון פתקים של שמחה בכד, כל עוד הם יודעים בוודאות שיש לה את המאובן המוזהב, זה לא ממש משנה כמה פתקים על שמה יהיו בכד ההצבעות. כך שכל העניין עם הפתק ששמו עם שמה בכד אחרי שכבר ההפקה ידעה שיש לה את המאובן המוזהב, נועד אך ורק לנו הצופים, שנחשוב שיש סיכוי כלשהו שהיא תודח. אך אני לא קניתי את זה עוד מהרגע שהיה ברור לי שיש 50% שהיא קיבלה מההפקה את המאובן המוזהב באמצעות המכירה הפומבית. אחרת למה שההפקה תחזיר בכלל למשחק את המאובן המוזהב אחרי שהוא כבר התגלה ונחשף? הרי מני קיבל בקושי קול אחד מנעמה וגם זה בלחץ, כי נעמה לא רצתה שג'ובאני ושמחה יידעו שהיא היתה שותפה למזימה להדיח את שמחה, ושהיא למעשה המאסטרמיינד מאחוריה ולא ייפלו עליה כמו שהם עומדים ליפול על כל השאר שהיו שותפים להדחתה.
לצפיה ב-''
06/06/2019 | 23:32
4
14
סטילהוק, שוב, לשמחה הייתה אפשרות לבחור בין שני מאובנים. היא יכלה לבחור את המאובן הלא מוזהב כמו שהיא בחרה במוזהב. יש קטעים שאני מסכים איתך על הביקורת של ההפקה הישראלית, אבל פה זה באמת היה עניין של מזל. זה הכל.
לצפיה ב-'אם כך '
אם כך
06/06/2019 | 23:47
3
19
אם כך כנראה שלא הבנת שגיא 'עזר' לה לבחור את המאובן הנכון. אם תצפה שוב בפרק ממליץ לך לשים לב לאיך היא מסתכלת לו בעיניים כשהיא שואלת אותו באיזה מאובן לבחור, אבל מנגד לא מראים לנו את העיניים והתגובה של גיא לשאלתה.

חוץ מזה, תשאל את עצמך עוד שאלה: למה שמחה בכתה הפרק ללא שום סיבה? למה היא באה וחיבקה את נעמה ללא שום סיבה? למה היא עודדה את ליהיא גם במשימת החסינות וגם במשימת צמיד הווטו, כשהיא בכלל מוותרת על המשך הניסיון שלה עצמה לזכות במשימה ללא שום סיבה? ככה סתם, התעוררה בבוקר והחליטה לשנות פאזה משחצנית יהירה וארוגנטית מעוררת אנטגוניזם לטיפוס רגשני ואוהב?

מצטער, אך אני ממש לא קונה את זה, אם זה נראה כמו ברווז, הולך ברווז ומשמיע קולות של ברווז, זה לא שום דבר אחר חוץ מברווז. ובעיקר העונה כשזה כל כך שקוף ובולט לעין. ושום דבר לא יצליח לשכנע אותי אחרת.
לצפיה ב-'טוב, מגיב בנושא בפעם האחרונה '
טוב, מגיב בנושא בפעם האחרונה
07/06/2019 | 00:04
2
26
בגלל שאני מרגיש שאנחנו טוחנים מים בשלב זה. לא, אני לא חושב שגיא הראה לשמחה עם העיניים באיזה מאובן לבחור. זה נראה לי כבר מוגזם מדי. וזאת לא הפעם הראשונה ששמחה בכתה במשחק, וגם ג'ובאני העיר לה על ההתנהגות שלה. אבל כמו שאמרת, שום דבר לא יצליח לשכנע אותך אחרת אז אין כל כך על מה להמשיך לדון על זה ופשוט להסכים לא להסכים.
לצפיה ב-'שמע, אם רק אני הייתי חושב כך, אולי הייתי נוטה להסכים איתך'
שמע, אם רק אני הייתי חושב כך, אולי הייתי נוטה להסכים איתך
07/06/2019 | 00:48
1
38
אך מסתבר שאני ממש לא לבד ורוב הצופים חושבים שההפקה הישראלית של הישרדות העונה חושבת את כל הצופים למטומטמים, והיא טועה ובגדול, כי מסתבר שרוב הצופים לא קונים את הפויילשטיק של ההפקה העונה, שהתערבותה במשחק העונה יותר מדי שקופה ובולטת לעין ושוברת שיאים חדשים.
לצפיה ב-'אתה מבסס את כל הדעות שלך על סקרים?'
אתה מבסס את כל הדעות שלך על סקרים?
07/06/2019 | 08:41
11
לצפיה ב-''
06/06/2019 | 09:51
76
עצוב כמה לא מפתיע וצפוי מראש היה הפרק הזה. לפחות אני שמח שלא צפיתי בזה בלייב עם כל הפרסומות והתרומה לרייטינג של העונה המבויימת והמכורה הזאת, והעדפתי לחכות עד הבוקר שהפרק יעלה בלי פרסומות באתר של רשת. כי לצפות עם כל הפרסומות באמצע בזמן אמת זה היה יכול להיות אפילו יותר מעצבן.

אבל האמת ששום דבר לא מפתיע אותי מכל מה שקרה בפרק הזה, החל מזה ששמחה פתאום בוכה כאילו שמשהו סיפר על המהלך מראש אבל הזהיר אותה לשחק אותה כאילו היא לא יודעת, זה שנעמה פתאום מרגישה שמשהו (או יותר נכון מישהו מההפקה) 'מחבר' אותה לשמחה שעד היום לא היה לה שום חיבור ממשי אליה והיא אפילו שיקרה לה לגבי הפסלון המשותף שלהן שהוא נאבד לה, ועד לזה ששמחה קיבלה את המאובן המוזהב מההפקה שבכוונה החזירה אותו למשחק באמצעות המכירה הפומבית כדי להצילה מהדחה בטוחה, למרות שכולם טענו שהוא בכלל אצל מני, אבל אמרתי מכתחילה שעצם זה שיש 50% אחוז שהוא אצל שמחה זו כבר התערבות של ההפקה, ולא סתם התערבות אלא התערבות הכי בוטה ושקופה של ההפקה שהעונה פשוט שוברת שיאים חדשים בהתערבותה במשחק כמו שלא נראו מעולם בצורה כל כך שקפה וצפויה מראש.

ועוד לא דיברנו בכלל על ההתערבות של גיא המנחה שלא מפסיק לרמוז להם ומנסה בכוח להתערב ולהטות את הקולות במועצה, שלא לדבר בכלל על כך שהוא מדבר יותר מדי וגורם לאנשים שחוסר טאקט זה דבר בולט אצלהם לפלוט במועצה דברים שעדיף לשמור אותם לעצמך. כמו למשל מני שפלט שהוא היה מעדיף לשבת עם אירה בגמר, דבר ששחקן הישרדות טוב מנוסה ומיומן לא יפלוט בחיים במועצת שבט מול כולם, עם מי הוא היה מעדיף לשבת בגמר.

בקיצור, קרה בדיוק כל מה שחשבתי וצפיתי שיקרה עוד לפני שהפרק בכלל שודר, כאילו שאני עצמי ישבתי וכתבתי את התסריט לפרק המבויים הזה מראש. עד כדי כך זה היה צפוי. לא היתה כאן שום הפתעה.

ועכשיו הם בטח ימתחו את היריעה על עוד 4 פרקים שלמים לפחות עד ההדחה הבאה, אם בכלל תתרחש, אחרי שכבר עבר חודש מאז שמישהו הודח ולא חזר למשחק. ועדיין נשארו רק 3 מושבעים בוילת המושבעים.

לצפיה ב-''
06/06/2019 | 20:57
38
אני רוצה לראות בפרק הבא שישברו למני את המאובן ויראו לנו שהוא לא מוזהב גם... אחרת באמת אין סיבה להאמין שלא פשוט נתנו שני מוזהבים למקסם את הסיכוי שמי שהם רוצים יהיה מוגן.

עד עכשיו באמת שלא היה לי ממש אכפת מההתערבויות אבל שתי הדחות מבוטלות ברצף? נסחפנו קצת. עוד כמה פרקים יש לעונה הזאת בכלל?

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ