הודלף הקאסט לעונה 40

B R A Y E R

New member
מנהל
הודלף הקאסט לעונה 40

כאמור, עונה 40 תהיה עונת המנצחים הגדולה
שבימים הקרובים טסים לפיג׳י

בנות:
אמבר, דני, דניס, קים, מישל, נטלי29, פארווטי, סנדרה, שרה, סופי
בנים:
אדם, בן, איתן, ג׳רמי, ניק, רוב, טוני, טייסון, וונדל ויול

זה אמיתי?!

אם כן, קאסט חזק מאוד ומסקרן!
רק באסה שהביאו גם את אמבר וגם את רוב-
אחד מהם בטוח יודח מהר.

סטילהוק

New member
באמת?

אמבר ורוב שעכשיו נשואים משחקים שוב יחד באותה עונה כמו באולסטארס שבה הם הכירו והתאהבו? ורוב עוד משתתף, אמנם לא כמתמודד אך כמנטור, גם בעונה 39 המקדימה לה? לא, הם ממש לא הגזימו...

Seosi

New member

אפשר פשוט לדלג על עונה 39 וישר להגיע לעונה 40?
ולמה הביאו את בן ולא את ארל, למה?!?!?!?!?!?!?!
מרוצה אבל מ-85% מהקאסט.

noamlah

New member
כי

אם היו קוראים לארל זה היה נשמע בערך כך

ארל: הלו?
הפקה: זה אנחנו מהישרדות
ארל: מי?
הפקה: הישרדות
ארל: מה זה? משהו של הצופים, מחנות טבע וכל זה?
הפקה: לא, נו, הישרדות! הפרוייקט הזה שהשתתפת בו לפני 12 שנה?
ארל: מאיפה אזכור? אתה יודע כמה דברים עשיתי לפני 12 שנה? עכשיו ברשותך אני אדם מאוד עסוק אז יום טוב לך!

מאמי, משוגעים בטלפון, מתחילים לקשקש לי על איזה הישרדות...

noamlah

New member
דווקא

אותי יותר מאכזב שזו לא נטלי במקום מישל כי הן יושבות על אותה משבצת רק שלנטלי יש יותר פוטנציאל לנווט עניינים ולהסתדר שם בכוחות עצמה והיא גם הרבה יותר מעניינת ממנה

כריס גם היה יכול להיות בחירה טובה כי אם זו עונה ללא אקסטינשיין היינו יכולים לראות באמת למה הוא מסוגל במשחק אמיתי

חוץ מזה הבחירות מעולות ומופתע מאוד לטובה שלא החזירו חתיכוס כמו ג'יי טי וטום שמיצו את עצמם

Seosi

New member
מסכים

אל תבין אותי לא נכון, אני אוהב את מישל, אבל אני חייב להודות שהיא לא שחקנית חזקה. הרבה יותר מעניין לראות את נטלי שתוכיח את עצמה. מה שמשותף לשתיהן אבל הוא שיש להן משחק חברתי אנדרייטד. לדעתי לפחות.

חחחח עם קוקראן היה חוזר

B R A Y E R

New member
מנהל

בגדול - סופר מרוצה מהקאסט! והם לא טסו אפילו ואני כבר מתתת שיגיע פברואר וזה כבר יתחיל

&nbsp
אמבר - יהיה סופר מעניין לראות אותה 15 שנים אחרי הפעם האחרונה ששיחקה, לראות אותה בוגרת יותר ומתמודדת סביר להניח בשבט לבד בלי רוב (ויש מצב שהחזרה של רוב תבוא לרעתה וידיחו אותה ראשונה כדי לפגוע בכוח שלו במשחק.. אז חבל שהוא חזר)
דני - סוף סוף נראה אותה מקבלת הזדמנות שניה ומוכיחה לנו שהיא באמת שחקנית טובה בלי להתחבא מאחורי תירוצים של "לא סיפרתי להפקה כלום"
דניס - וואו איזה כיף! ממש ממש שמח שהיא חוזרת וזה יהיה מעניין!!! לדעתי גם סיכוי גדול שתגיע רחוק ואולי אפילו בשקט בשקט תגיע לגמר ותנצח שוב בלי שישימו לב
קים - אעאעאע כנ"ל! יהיה מרתק לראות אותה בעונה נוספת, והפעם בלי קאסט חלש וחסר אופי
מישל - זו גם ההזדמנות של מישל להוכיח את עצמה ולשפר לעצמה את התדמית של המנצחת הרנדומלית ביותר אבר
נטלי - יששששש בהצלחה
מתרגש ממש שהיא סוף סוף חוזרת
פארווטי - בחיים לא הייתי מאמין שהיא תחזור לעוד עונה! איזה כיף! יהיה בידור העונה! מקווה שהיא תהיה באותו שבט עם טוני ושהם יעשו פארווטי-ראסל אחרת לשניהם אין שום סיכוי
סנדרה - מתבקש מאוד שהיא תחזור, אבל אף פעם אין לי באמת כוח אליה

שרה - פחות מתרגש כי ראינו אותה יחסית לאחרונה, אבל ליהוק נחמד
סופי - למלמית משעממת

אדם - ישששש בטח הוא סופר מתרגש להיות חלק מהדבר הזה, סופר שמח בשבילו ומקווה שיצליח לגבש סביבו ברית צעירים נגד הגאנג של רוב (לא רואה אותו על אף מעריציותו מלקק לרוב)
בן - נייס! יאללה בוא תוכיח את עצמך לכולם בקאסט מלא בחזקים ובמחפשי אלילים
איתן- יששששש גם לא הייתי מאמין שיחזור בחיים, וכיף ממש שהוא חוזר!! התבאסתי באולסטארס שזה נגמר לפני המיזוג כי הוא באמת הוכיח צדדים אסטרטגים, ולא הייתה לו באמת שום ברירה מול האנטי-מנצחים בעונה הזו. הלוואי ילך לו טוב. ברית יהודים עם אדם דחוף

ג'רמי - פחות מתלהב, אבל יש מצב שזה ליהוק לטובת הפייבוריטים שלי

ניק - נחמד! בסהכ הוא חמוד ממש ויהיה מעניין
רוב - הו נו.... באמת שלא היה לזה שום צורך, למרות שהוא אייקון... אין לו משהו חדש לתרום בעונה חמישית
מקווה שיעיפו אותו ראשון לא משנה באיזה שבט יהיה ועם מי יהיה. שפשוט יבינו שזו הדרך היחידה גם על חשבון החלשת השבט.
טוני- יססססססססססססססססס פאקינג טוני
אמן אמן אמן תצליח הפעם להגיע רחוק פליז
טייסון - הליהוק המיותר ביותר בכל הקאסט הזה, יותר מרוב. באמת, אין לו שום דבר חדש לתרום, דיי. ומזל שג'ייטי לא שם כי זה היה אפילו יותר מעצבן.
וונדל - וואלה נחמד! בהצלחה!
יול - אף פעם לא סבלתי אותו, וזו הזדמנות בשבילו להתחבב עלי

&nbsp
בלטו בחסרונם:
פאקינג ריצ'ארד האץ'! לא יאמן שעונה כזו בלעדיו
ג'נה

טוד - שיוכיח את עצמו אחרי שכולם מחשיבים אותו למנצח הטוב ביותר
ארל - לגמרי הייתי רוצה לראות אותו שוב ועוד שנים אחרי
כריס38 - היה צריך לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו בעונה נוספת!

אורישקי

New member
איזה כיףףף

אמבר - איזה הפתעה שהביאו אותה! ועוד ביחד עם רוב
יהיה מאד מעניין לראות אותם ביחד למרות שאני ממש רואה אותה מודחת ראשונה כתוצאה מהקשר אליו
דני - אחד הליהוקים המעניינים! נוכל להבין עד כמה היא באמת שחקנית טובה או שהיה לה מזל
דניס - אחת המנצחות האהובות עליי
ואכן אחת הפייבוריטיות שלי.כיף שהיא חזרה
קים - כמו דניס, עוד מנצחת שאני מאד אוהב והיה מתבקש שתחזור! אולי השחקנית הכי טובה ששיחקה בעונה בודדת ואני מקווה שלא תיתפס ככאיום גדול מדי (למרות שלמזלה יש כאלה שיכולים לתפוס לה את המצב)
מישל - יכולה להיות מעניינת ולהגיע רחוק, למרות שהיא אחת המנצחות היותר חלשות בעינ,י בתכלס לא ראינו אותה הרבה.
נטלי 29 - יאס
כמו קים ודניס - עוד פייבוריטית גדולה שלי ששיחקה רק עונה אחת. אישית היא ההימור ניצחון הראשוני שלי.
פארווטי -
המלכה!!! היא בטוח תבוא עם מטרה אמיתית אבל אני רואה אותה מצליחה באלגנטיות שלה להגיע לפחות למושבעים.
הקווין - ה-מלכה
כמובן שזה גם מתבקש. היא ופארווטי באות עם מטרה ענקית ברמות, מקווה שנראה אותה כמה שיותר.
שרה - לא אוהב אותה, דמות די משעממת למרות שהייתה מנצחת ראויה. יאללה נקווה שתעוף
סופי - גם מנצחת די למלמית אבל שוב, זה די מעניין לראות כאלה בהזדמנות נוספת.

בנים:
אדם - חמודי מאד אבל קצת אוברייטד בעיני, בכל מקרה לא אכפת לי כמובן שהוא חוזר
בן - לא אוהב אותו במיוחד ומאד אוברייטד, אבל שיהיה
איתן - איזה כיף!!!! אמן ויצליח.
ג'רמי - חמודי ומנצח ראוי אבל בעיני מיצה ולא רואה איך עוד יכול לחדש
ניק - סבבה מקבל לגמרי
רוב - הוא גם די מיצה אבל מצד שני הוא גם אייקון.... הוא כנראה השחקן הכי מסוכן בעונה הזו
טוני -
אמן והעונה הוא יגיע רחוק! ושהברית שלו ושל סנדרה תתממש. לדעתי אחרי 34 הוא יבוא עם פחות מטרה עליו ביחס לרוב/פארווטי/סנדרה לפחות אז סבבה.
טייסון - הכי מיותר שיש מבחינתי! מיצה עוד בפעם השניה והזכיה השלישית שלו לא הייתה בעקבות משחק יוצא דופן. מזל שג'יי טי לפחות לא בא
וונדל - הוא שחק'ן טוב, בתכלס היה נורא בצילו של דום בעונה המקורית....
יול - גם כן מעניין לראות אותו משחק בעונה אמיתית ובלי האליל, הוא שחקן עם פוטנציאל להצליח

פייבוריטים: סנדרה, פארווטי, טוני
ואחריהם: קים, דניס, נטלי בוסטון רוב ואיתן
ליהוק מעניין שאני שמח שלוהקו: אמבר, דני, יול
חמודיים לגמרי: אדם, ניק, וונדל
אוהב אבל מיצה: ג'רמי
לא מציאה בעונה אבל אולי כן יוכלו להפתיע: מישל, סופי
הפחות אהובים: בן, טייסון, שרה

והיחידים שבאמת חסרים לי: ריץ'! טוד, ג'נה מורסקה (חבל שדווקא היא לא בהתחשב בעובדה שעל הרבה מנצחות פה היה אפשר לוותר)
ואולי קצת מייק/כריס9 אבל לא ראיתי לזה הרבה סיכוי מראש

Bar EL

New member
איזה כיף

אמבר - יהיה מעניין לראות אותה בלי רוב אבל בשביל זה צריך שהוא יעוף מוקדם
דני - לא זוכר אותה בכלל האמת... מעניין
דניס - אחת המנצחות החמודות! ואגב הכי מבוגרת בקאסט אבל בכושר מצוין, בהצלחה
קים - חייבים להודות שהיא חתיכת קווין
מישל - מעדיף אותה על נטלי וייט העציץ, ולדעתי יש לה סיכוי גבוה להצליח במיוחד שהיא כזו צעירה משאר הקאסט
נטלי29 - יש קווין! גו גט דם
פארווטי - אמאלה איזה כיף
, פליז פיינל2 עם פארווטי (ותגררו את סנדרה כשהפעם תנצחו אותה)
סנדרה - מובן מאוד למה היא פה אז סבבה
שרה - משעממת פחד, שחקנית טובה סה"כ פשוט מעצבנת
סופי - עלובה רצח אבל באמת לא נותרו הרבה אופציות

אדם - חמוד רצח יאללה בהצלחה!
בן- לא מפריע לי יותר מדי, עכשיו שעברה שנה וחצי אפשר להבין שהגזמנו איתו
איתן - יואו איזה כיף! הוא ממש חמודי ומעניין יהיה לראות איך ישתלב בעונה כזו
ג'רמי - שיעמום...יכלו למצוא יותר טובים
ניק - יאללה בהצלחה! חמוד רצח כמו אדם
רוב - קינג בגדול אבל ממש מאוס, כולם באמת חייבים להעיף אותו ישר
טוני -
המנצח האהוב עליי, מלך כל הבריונים - בהצלחה ענקית!!
טייסון - מאוס ללא ספק...
וונדל - משעמם גם כן, חבל שדומיניק לא פה ואומנם בכל זאת לא גרוע בכלל
יול - יואו איזה כיף! ממש אהבתי אותו וגם אותו יהיה מעניין רצח לראות

אם יודחו אין טעם לצפות : פארווטי, טוני
פייבוריטים : קים, נטלי, יול, ניק, דניס, אדם, איתן
לא מפריעים לי : בן, מישל, אמבר, דני
מעפנים : וונדל, טייסון, ג'רמי, שרה, סופי
תעופו פליז : רוב, סנדרה

אמבר: היא לא בדיוק שיחקה חזק באולסטארס, אולי הפעם, כשבגידות ושקרים (ואלילים ויתרונות
) הפכו לדבר שבשיגרה, היא תשחק חזק.

דני: חייבת להוכיח את עצמה הפעם! באמת ראיתי קצת קווי דמיון בינה לבין כריס (9), רק שלפחות עריכתית נראה שסטפני ורייף עמדו מאחורי המהלכים.

דניס: ליהוק מעולה! הגיע הזמן שנשמע שוב ממנה ולא מלקולם בפעם האלף.

קים: בואו נראה גם אותה בעונה עם שחקנים יותר חזקים. מלכה והכול, אבל הקאסט של עולם אחד לא היה בדיוק מהחזקים.

מישל: למה דווקא אותה?
לא שיש הרבה בחירה אצל המין הנשי, רק 14 אפשרויות (פלוס זוכה פוטנציאלית לעונה 39, אבל נראה לי שהצילומים של 40 התחילו לפני סיום 39), אבל איפה ג'נה?

נטלי29: לדעתי שיחקה את המשחק הכי מושלם, גם אם היא באמת התחילה לשחק חזק רק בפיינל 10.

פרוואטי: לא יודע כמה סיכוי יש לה, אבל היא בוודאי תבדר עד שתודח, וגם אם לא, לפחות תספק אחלה נוף.

סנדרה: היא בטוח תבדר, השאלה היא איך היא תשחק ולאן היא תגיע.

שרה: לדעתי אולסטאריות כמו פרוואטי וסנדרה יהיו בחסרון מההתחלה, נראה אם היא תשויך לאותה הקטגוריה.

סופי: לדעתי שיחקה היטב את המעט שיכלה תחת שלטון הברזל של בנג'מין, הפעם יהיה לה יותר חופש לתחמן.

אדם: עוד זוכה שממש רציתי שיחזור.

בן: באמת?
בניגוד לבנות, יש הרבה זוכים שהייתי רוצה שיחזרו, ובעיקר בולטים בהיעדרם טוד, כריס וכריס. כן, גם של 38, אני רוצה לראות אותו משחק 39 ימים ולא רק 12.

אית'ן: עוד שורד שהייתי מחליף באחד משלושת הנ"ל, אני חושש שהוא יסבול מאותה הבעייה כמו ג'רבס וטינה בעונה 27, האבולוציה של הישרדות תחלוף על פניו והוא ישחק משחק מיושן ומתחסד.

ג'רמי: עוד זוכה שכבר שיחק עם אולסטארס, נראה אם גם הוא יסומן על ההתחלה כמו שאני מצפה מחלק מהבנות.

ניק: כמובן שחייב עוד עונה, בגדול חוץ מכמה פספוסים זה קאסט חזק לאללה, ובניגוד לעונה הנוכחית, לא תהיה אפילו החזרת מודחים (אני מקווה)

רוב: הוא, כנגד זה, חייב לעוף מהר. הוא פשוט לא מסוגל לעשות טלוויזיה טובה, בוסטון רוב בשלטון = מתכון לעונה גרועה. ובואו נחזיר מתמודדים גם לעונה חמישית, שישית ושביעית, למה לא (חוץ מסירי)

טוני: חייב להיות, אפילו אם יעשה פדיחות ויודח מוקדם שוב, אחת הסיבות שאני שמח שלא הפסקתי בעונה 20.

טייסון: וזה המתמודד השלישי שהייתי מחליף.

וונדל: נראה אותו עם קאסט יותר חזק, ולא רק סנדק והוא

יול: ובמיוחד נראה אותו כשהוא אשכרה צריך לשחק חזק ואין לו אליל כל-יכול שיגרור אותו ישר לגמר!

Seosi

New member
דעות על הקאסט

נשים
אמבר - מצד אחד אני ממש רוצה לראות אותה משחקת שוב, אבל מצד שני זה עוד עונת ריאליטי של אמבר ורוב. אבל עם אמבר אני לא מרגיש שהיא מיצתה את המשחק.
דני - הבחירה שלי לנצח

דניס - בחירה מעולה, וזה שלא לוהקה אפילו לעונת משני המשחק ממש הזויה.
קים - כנראה הזוכה הכי טובה אי פעם, עכשיו יש לה הזדמנות להוכיח זאת.
מישל - אני יודע שהיא לא השחקנית הכי טובה אי פעם, אבל אני מחבב אותה. יש לה משחק חברתי טוב והיא ממש חזקה במשימות.
נטלי - בין המנצחות הטובות בשנים האחרונות.
פארווטי - אי אפשר לעשות עונה כזאת איתה, ואני ממש שמח שהיא חוזרת, אני רק חושש שהיא תודח מוקדם מאוד.
סנדרה - מה שכתבתי על פארווטי.
שרה - שחקנית אסטרטגית טובה אבל לא הדמות הכי מעניינת. הייתי מעדיף שיחזירו את נטלי וויט או וספיה.
סופי - סופר אנדרייטד, מאוד אינטליגנטית והאסטרטגית האמיתית של עונה 23.

בנים
אדם - בתור בנאדם הוא ממש מגניב, אבל אני לא חושב שהוא בין הזוכים החזקים. אבל אשמח לתת לו הזדמנות.
אית'ן - חשבתי ששיחק חלש באפריקה, אבל באולסטארס הוא היה מעולה מבחינת אסטרטגית וחברתית. הבחירה שלי מהבנים לנצח

בן - למה? הייתי מלהק את כריס וארל במקום בן וטייסון.
ג'רמי - אני לא סגור מה אני חושב עליו, אם הוא אוברייטד או מנצח חזק. אני מניח שנחכה ונראה.
וונדל - יהיה מעניין לראות אותו משחק בלי דום.
טוני - מגיע לו לחזור, אבל אסור לא להיות פרנואיד או שהוא יודח מוקדם שוב.
טייסון - מה שרשמתי על בן.
יול - מתמודד מאוד חכם, נראה אותו עכשיו בלי הכוחות המוגזים של הפסלון חסינות (למרות שהכל אפשר לפי השטויות שהישרדות עשו לאחרונה).
ניק - בין המנצחים הכי חזקים בזמן האחרון.

קאסט טוב לדעתי. אין צורך בעונה 39 חחח.

amit225

New member

קאסט מעניין ומגוון
רוב המנצחים שהוזמנו הם מהעונות האחרונות

גוואטמלה מקבלת פעם ראשונה מתמודדת חוזרת (אם סטפני (10) לא נספרת)
עונה 13 - יול ופארווטי ועונה 28 - טוני ושרה
מקבלות שני משתתפים.

על פי עונות ישנות - מישל בעלת סיכוי הזכיה הגבוה ביותר (או דאני)
אמבר ורוב הם האיום הכי גדול
טייסון, סנדרה, טוני ופארווטי גם יהיו עם מטרה ענקית על הכנפיים

יול אחת הדמויות הכי זכירות שלא חזרה עדין
וונדל לדעתי יכול להיות הסוס השחור

מבחינת הנשים - 4 מנצחות נשארו בחוץ - טינה (הפתעה), וספיה, נטלי וויט, ג'נה מורסקה (פספוס)
קאסט מאוד מצוצם של נשים לבחור ממנו
מעניין אם למשהי היה בעיה בגלל הריון (זכור לי משום מה על קים ופארווטי)
סופי, מישל, דאני זכו מההפקר של הבחירה המצומצמת משום שלא היו דמויות גדולות

מהגברים
ריצא'ד ובראין יכלו להיות מעניינים כנראה בגלל הרפיוטשן המפוקפק שלהם
ארל וכריס מעניינים אבל הם די שכיחים
ג'י טי, טום וקוקרן שמות גדולים שמפתיע שלא נבחרו (למרות שג'י טי וקוקרון די מיצו את עצמם)
מייק יכל להיות שחקן מעניין עם פוטנציאל (כנראה בן לקח לו את המקום)
טוד היה עם סיפור ממש מעניין כנראה ההפקה הרגישו שהוא לא יציב נפשית
גם לאיתן יש את הסיפור שלו, מה שכנראה עזר לו להבחר (יהיה מעניין לראות את הדינמקה שלו עם רוב, הם היו מאוד תחרותיים באול סטאר)
כריס הזוכה של העונה האחרונה יכל להיות סיפור מעניין, אבל כנראה התחרות הקשה בצד של הגברים הזיזה אותו הצידה

עונה שפומפמה הרבה שנים, בדרך כלל זה מביא לאכזבות, נקווה שהפעם לא.
העובדה שכולם מנצחים נותנת לכולם התחלה דומה בדומה להזדמנות שניה וגם לעונת האול סטארס
יהיו המון שחקנים אגרסיבים

1. ריצ'ארד האץ'
2. טינה
3. איתן
4. וספיה
5. בריאן
6. ג'נה מורוסקה
7. סנדרה
8. אמבר

9. כריס ד.
10. טום
11. דאני