פינת הפופולאריות 38 - הגמר

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 38 - הגמר

אז זהו דירוג הגמר של העונה האידיוטית ביותר בתולדות התוכנית

16. ג'וליה - 1.4
2
15. רים - 1.6
1
14. כריס - 1.7
1
13 ג'ו - 1.8
2
11. אריק - 1.9

11. רון - 1.9
5
10. אוברי - 2.5

9. דייויד - 2.8
3
8. וורדוג - 3
1
7. ריק - 3.5

6. קלי - 3.8
2
5. ג'ולי - 4.3

4. אורורה - 5

והטופ 3....

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 7.9
נשארת באותו מקום

השחקנית שדפק אותה טוויסט ואז החליטה לדפוק את כולם עם המרמרו שלה!

ויקטוריה!

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

נשארת במקום הראשון! בשבוע השני ברצף

עם ממוצע 9.6!

קווין לורן

Uri04

New member
אלוהים יודע מה מצאתם בלורן

חוץ מזה שהיא סנובית מעצבנת, היא גם שחקנית גרועה שעשתה הרבה בחירות מטומטמות.

אורישקי

New member
הדירוג האחרון

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים

אורישקי

New member
טוב זה יהיה קשה

אוברי 1 חתיכת לוזרית מסכנה!!!!!! אם למדתי לחבב אותך לפחות עם הזמן אז גם את זה הורדת לי. את רוצה לקרוא לעצמך שחקנית טובה ומצביעה לשחקן שלא היה בכלל בעונה? יאללה לכי
אורורה 8 בתכלס היא די מלכה, לקחה את הכל בסבבה, הצביעה בגמר כמו שצריך, והייתה די תותחית באתגרים. חבל שכריס חזר ולא היא
אריק 1 WHO? הצבעת ג'ורי מאכזבת
ג'ו 1 שחקן גרוע והצבעת ג'ורי של אפס, לך עם החברה הג'ירפה שלך ותעזוב אותנו בשקט
ג'ולי 8 בתכלס היא מותק וקצת אנדרייטד לדעתי, לא הגיע לה 0 קולות. שיחקה משחק חברתי טוב
ג'וליה 1 וואי הכי שנואה עליי העונה!!! חתיכת כלומניקית מסכנה עלובה!!!!! שחקנית כושלת ואז גם מתמרמרת בג'ורי ומדברת מסריח לכולם. מגיע לה העריכת קלי פרפל שקיבלה
גווין 10
ROBBED QUEEN
דייויד 1 אפס!!! כמה אהבתי אותך והגנתי עליו גם כשלא באמת הגיע לו ממש בעונה אבל הצבעת ג'ורי כל כך חסרת כבוד למשחק. שלא נפגוש גם בך יותר בחיים יא צימוק
וונדי 5 לא מאמין שזה קרוה... רק על זה שהיא לא הייתה חלק בפארסה המזעזעת הזאת ולא הצביעה במשובעים מגיע לה לעבור אותם בדירוג
וורדוג 1 אכזבה!!!! סלחתי ל ועל זה ששיחק גרוע אבל על זה לא מגיע לו. חשב שהוא יהיה טוני אבל בפועל הוא יותר אפס מקואוץ!!!
ויקטוריה 1 האכזבה מספר אחת1!!! היא לגמרי נדפקה מהטוויסט ויכלה אפילו לנצח אבל היא יצאה כל כך קטנה ולוזרית וממורמרת שלא מגיע לה שום כבוד! יא חתיכת שרוך אדם מגעיל
כריס 1 אתה שדדת מגווין מליון דולר אז מגיע לך להשדד בחזרה
לורן 10 אמנם עשתה פאדיחה שהשתמשה על כריס שעלתה לה בהדחה ואולי גם במיליון דולר........ אבל היא מותק אמיתית ואמן תחזור עוד כמה שנים להיות פארווטי 2
קית' 5 ראה ערך וונדי
קלי 9 בתכלס היא בסדר גמור, בחורה חמודה, שחקנית לא רעה למרות שגם לא טובה, ואפילו סולח לה על זה שקצת עצבנה בעונה
רון 1 עוד אכזבה, ביייייי
רים 2 נקודה אחת היא מקבלת על זה שלפחות היא סיפקה קטעים מצחיקים באי הגאולה
ריק 8 אני מאד שמחתי שהוא הפסיד, בעיני הוא לא שחקן מוצלח והיה גם די חופר ומעצבן ועף על עצמו ופמפמו אותו אבללללללל. הוא כן ניסה לשחק כמה שיותר חזק והוא כן בחור נחמד והוא גם היה ממש ממש אחלה מושבע אז יאללה קבל פרגון

Bar EL

New member

אוברי 4 יאללה נפרגן לך טיפה
אורורה 8 חמודה
אריק 5
ג'ו 4
ג'ולי 8 חמודה מאוד
ג'וליה 1 וואי הכי עלובה בקאסט, אולי חוץ מוונדי
גווין 10 קווין! השחקן של העונה
דייויד 7
וונדי 1 מרוב הבלאגנים שכחנו שהיא השחקנית הכי גרועה אי פעם
וורדוג 9 עדיין קינ מה נעשה...
ויקטוריה 3 ממורמרת אמיתית
כריס 8 כמה ששנוי במחלוקת, מאוד חיבבתי אותו סה"כ ולא מדוכא מהניצחון שלו
לורן 10 חמודה ברמות

קית' 5
קלי 9
רון 9
רים 4 dudeee
ריק 8 סה"כ מבדר ברמות למרות שכלכך לא רציתי שינצח כי הוא שחקן גרוע

אוברי - 5
אורורה - 7
אריק - 4
ג'ו - 1
ג'ולי - 7
ג'וליה - 1
גווין - 9
דייויד - 8
וונדי - 1
וורדוג - 10 למרות שהצביע כריס, אני לא יכול לתת לו פחות, הוא ה-אסטרטג של העונה
ויקטוריה - 5 וזה המינימום שאני מעז לתת לה, אבל לולא ההדחות של אוברי ורון בכיף הייתה מקבלת ממני 1
כריס - 6 Love the sinner, hate the sin
לורן - 10 השדודה האמיתית של העונה, עם כל הכבוד לגווין
קית' - 1
קלי - 10 קווין סטייז קווין
רון - 9
רים - 1
ריק - 7 עד הפיינל 10 שיחק סבבה, אחרי הפיינל 10 תכל'ס עשה מה שיכול למרות שזה לא היה הרבה, וסיים בתור אחלה מושבע

אורישקי

New member

בוא לא נגזים עם האסטרטג של העונה...
אולי הדמות של העונה - אבל הוא עשה המון שטויות שגרמו להדחה שלו.

NP23

New member

חחח כמעט אותם שמות כמו תמיד
אבל אתן הפעם ניקוד משוקלל לכל העונה ולא 1 למועמדים
&nbsp
&nbsp
אוברי 1 את כן מקבלת אחד כי לא הוכחת את עצמך בשום צורה ואפילו הושפלת
אורורה 8 וואי ממש אהבתי אותה לקראת הסוף , היא לא היתה מאוד טובה חברתית וגם פשוט לא היתה דמות , אבל היא מותק וסופר חזקה
אריק 1 ולחשוב שרציתי שתחזור
ג'ו 1 מיותר העונה
ג'ולי 7 לא שחקנית מבריקה בלשון המעטה, אבל כן שיחקה את המשחק והיתה מותק. זה גם היה ברור מפרק הגמר שכן יש לה קשר טוב עם גווין ולורן שהשאיר אותה על פני אורורה בלי קשר לתרגיל של ריק.
ג'וליה 1 אפסית
גווין 10 מלך העונה ללא ספק! משחק מושלם , לא היה אופציה להדחה אפילו פעם אחת וכן עשה מהלכים ( רון, וורדוג, אריק..)
חבל שהמושבעים מחפשים הצגות ומהלכי אלילים וכדומה במקום משחק חברתי
דייויד 4 קשה כי אהבתי אותך, אבל בסופו של דבר לא ממש הוכחת את עצמך כשחקן חברתי טוב מספיק העונה, וגם בגמר פישלת עבורי
וונדי 1 אני ממש לא הולך לתת לה יותר , ואני בטוח אורישקי שהיתה מתנהגת כמושבעת גם גרוע ביותר
וורדוג 7 הפייבוריט שלי העונה, אבל גם כן פישל במשחק וגם כמושבע
ויקטוריה 4 בכל זאת כמה נקודות חסד ,אבל אכזבה מטורפת..חשבתי שהיא קול מובטח לגאווין. ומילא היתה אומרת שהתרשמה מכריס על המהלכים האמיצים, אבל היתה ממורמרת על גאווין? היתה מצביעה לריק?
כריס 8 אהבתי אותו גם בתחילת העונה , ושחזר גרם ללורן וריק לתת לו איידול, ואז זרק אותם שסיים להשתמש , וכמובן עשה מהלך אמיץ ביותר בפיינל4, וגם מאמין ששיחק חברתי מאוד חזק באי הכחדה. באמת ניצל את ה6 ימים שלו היטב , לדעתי גאווין היה צריך לזכות אבל כריס כן היה ראוי יותר מכמה שהיו במשחק באיחוד. חבל שפספסנו אותו. אגב , הוא היה באותה כמות מועצת שבט כמו מישל 32 .
לורן 8 התחלה די חזקה, אחר כך היתה בצללים, אחר כך חזרה חזק אבל בפרק הגמר פישלה בענק וגם לא ממש ברור למה. מילא ההחלטה לוותר על ויקטוריה ולהשאר עם שני חוזרים שהם איום מטורף לגמר ועובדים יחד, אבל למה לבזבז אליל? אפילו לא הצלת אותו. בכל אופן היא מותק ולא אתנגד לראות אותה בעונה חוזרת חכמה יותר.
קית' 1 אבל חמוד
קלי 7 שיחקה אולי את המשחק הכי טוב שלה , וגם היתה מדהימה כמושבעת, אבל בואו לא נגזים עם עשיריות
רון 7 הוא באמת עצבן אותי כמושבע וגם היה מאוד יהיר כמתמודד, אבל בכל זאת סיפק הרבה רגעים טובים כשחקן וכדמות
רים 5 היתה חתיכת דמות
ולגמרי מבין אותה כמושבעת
ריק 8 כן, שנאתי אותו כשחקן , אבל אי אפשר פחות בדירוג כל העונה כי היה הדמות הכי חזקה העונה.אני גם כן אוהב את ריק עצמו. נניח , בעונה שבה ימצאו איך להחזיר אותו, כן אהיה בעדו . בעונה הזו פישל יותר מדי פעמים אסטרטגית+חברתית , סופר אוברייטד, אמריקה כבר עשתה ממנו אגדה כאילו הוא ראסל או טוני, וזה נובע לדעתי מאובר קרדיטים ועריכה מוגזמת שקיבל לא בצדק! אבל !אין ספק שהיה דמות מטורפת ושעשה המון ונלחם. וכמובן היה מושבע מושלם.. ונקנח בכך שאהבתי שאמר " לא באתי לחוויה, למצוא חברים , או לגלות דברים על עצמי, אלא לשחק את המשחק ולזכות במיליון דולר"

סטילהוק

New member
מדרג

אוברי - 2 (יצאה מהמשחק עוד לפני האיחוד, והרבה באשמתה כי למרות שהיה לה אליל חסינות+יתרון של קול נוסף, לא היתה מספיק זהירה וסמכה על מי שכבר הוכיחו שהם נגד שחקנים חוזרים)

אורורה - 5 (ללא ספק אחת המתמודדות החזקות ביותר פיזית העונה, אם לא אפילו החזקה שבהן, וללא ספק חיית משימות. מאידך לא שחקנית חברתית ואסטרטגית במיוחד, שזה למעשה עקב אכילס שלה כשחקנית הישרדות)

אריק - 2 (אולי שחקן חזק פיזית, אך מבחינת התנהלות בכלל לא משהו)

ג'ו - 5 (ללא ספק השחקן הפיזי וחיית המשימות הכי גדול של העונה, שגם היה ממש במרחק נגיעה מלחזור חזרה למשחק מאי ההכחדה, אך כריס הקדים אותו בדקות ספורות)

ג'ולי - 2 (לגמרי עז, שהמשחק שלה נפגע מאוד בגלל שהיא רגשנית יתר שנתנה לרגשותיה להשפיע עליה, וחוץ מחבירתה ללורן וסיועה להדחתו של וורדוג הזחוח שאחרי הדחתה של קלי הלך כבר לאיבוד והיה כבר בטוח שהניצחון נמצא בכיסו, היא לא תרמה הרבה למשחק העונה)

ג'וליה - 1 (שחקנית גרועה ונוראית שאני מקווה שלא תחזור יותר לאף עונה נוספת)

גאווין - 8 (שיחק לא רע בכלל, למרות שלא חיפש ולא מצא אף פסלון חסינות ואף יתרון, וגם זכה בשרשרת חסינות. ועצם העובדה שהוא הגיע לגמר מבלי שהשם שלו יירשם אפילו פעם אחת על אף פתק הדחה זה הישג ענק לכשעצמו, ובהחלט הייתי שמח אם הוא היה זוכה בגמר במקום כריס שהיה המודח השלישי ושיחק במשחק עצמו רק 12 ימים)

דייויד - 4 (שחקן חלש פיזית, אך גם האובססיה שלו שהוזנה הרבה מאוד ע"י ריק להדיח את קלי כמעט לאורך כל המשחק, למרות יחסי הידידות-יריבות בין השניים, שלעיתים אף נאלצו לשתף פעולה ולעבוד ביחד כדי להישאר במשחק, די דפקה לו את המשחק בסופו של דבר)

וונדי - 1 (קוויטרית עלובה ואחת השחקניות הגרועות ביותר של הישרדות)

וורדוג - 2 (לא להאמין שהבחור הרס לעצמו את המשחק במו ידיו עם הדחתה של בת בריתו קלי ופירוקה של ברית השלישייה שיכלו להגיע יחד עד לגמר, או לפחות עד לפיינל 4, רק בשביל הרזומה שהוא הדיח את קלי,ומהרגע שלא היה לו יותר את קלי כמנטורית שתדריך ותייעץ ותנווט אותו, הוא פשוט הלך לאיבוד במשחק והודח, ובצדק. וכל מי שטוען מנגד שהוא אסטרטג גדול, לא יודע כמה מהאסטרטגיות שלו היו בכלל רעיונות של קלי שהוא בסה"כ הוציא אותם לפועל כי קלי עצמה לא יכלה בשל היותה שחקנית חוזרת. הרי וורדוג בכבודו ובעצמו כבר הודה ואף סיפר על כך בהרחבה למעריצי הישרדות באתר רדיט. ועובדה שמהרגע שקלי הודחה התחילה הנפילה של וורדוג שהסתיימה בהדחתו. אז לא, הוא לא כזה אסטרטג גדול כמו שחושבים)

ויקטוריה - 5 (תגידו מה שתגידו עליה, אך אי אפשר לקחת ממנה את התכנון והביצוע המעולה של ההדחה של אוברי, שהיה לא פחות ממדהים. אך מאידך, מהרגע שהיא גילתה אודות טוויסט אי ההכחדה, הכל השתנה לרעה אצלה והחשש שלה מהמחשבה שהיא עלולה להגיע לאי ההכחדה פיזית, יותר אפילו מלהיות מודחת מהמשחק, וזאת על פי וידוייה שלה עצמה בטוויטר שלה, גרם לכל צורת המשחק שלה להשתנות ומשחקנית שמוכנה לדקור ולשסף את גרונו של כל מתמודד היא נרגעה והתחילה לשחק הרבה פחות אגרסיבי ויותר מהוסס, ולמרות זאת הצליחה להגיע די רחוק במשחק, כשרוב המשחק שמה לא נרשם על פתקי ההדחה, והיא טסה מתחת לרדאר עד לפיינל 6. אך אז הגיע כריס שהיה לו כנראה אינפורמציה מאוברי על ויקטוריה מאי ההכחדה ששניהם שהו עליו מספיק זמן ביחד בשביל שהיא ספר לו הכל לגבי זה, וזה היה סופה של ויקטוריה, שזכתה בתחילת העונה לכינוי 'הרוצחת השקטה' אצל מרבית מעריצי הישרדות, אך לקראת סוף העונה התחילה לעשות טעויות, שהובילו בסופו של דבר להדחתה. ומה שהכי מוזר, שדווקא היא הצביעה למי שהדיח אותה כזוכה העונה ולא לבן בריתה גאווין שהיתה איתו לאורך כל העונה)

כריס - 7 (למרות הכל, שמח שהוא זכה ולא ריק יקיר ההפקה השקוף המעצבן. אך כמובן שהייתי שמח הרבה יותר אם גאווין היה זוכה, ולא רק בגלל שקלי הצביעה לו, אלא בגלל שהוא הגיע לגמא בלי לקבל אפילו קול אחד במשך עונה שלמה, שזה מדהים לכשעצמו. וכמובן שאם לורן או קלי היו זוכות אז בכלל הייתי מאושר עד השמיים)

לורן - 9 (לגמרי מי שהיתה צריכה לזכות מבחינתי העונה אם לא קלי יותר מכל מתמודד/ת אחר/ת העונה, וחבל שאחרי מסע כל כך ארוך כשהיא כל כך קרובה לגמר, היא נפלה כזאת קלות בפח שטמנו לה כריס וריק, והשתמשה באליל שלה בכדי להציל את כריס שהערים עליה מהדחה בטוחה. שלא לדבר על מה שעשו לה עם האליל המזוייף, ועוד מי? ריק יקיר ההפקה השקוף והמעצבן שכשרון ניסה לעשות לו את זה התלונן שזה בושה וחרפה שמנסים להוציא אותו ככה מול משפחתו, אבל כשהוא עושה את זה ללורן ולג'ולי זה בסדר גמור? בכל אופן, אני מאוד מקווה שלורן לפחות עוד תחזור לעונות נוספות, חכמה יותר, פחות תמימה והרבה יותר חדה ומחושבת וחדורת מטרה, כי אין לי בכלל ספק שלבחורה הזאת יש המון פוטנציאל לנצח בהישרדות, אך לא בעונה מעורבת עם שחקנים חוזרים אלא אך ורק בעונה שכולה מורכבת רק משחקנים חוזרים, כמו למשל עונת אולסטארס, או עונת גיבורים נגד נבלים 2)

קית' - 1 (קוויטר עלוב ואחד השחקנים הגרועים ביותר של הישרדות)

קלי - 10 (אהובתי הנצחית שלמרות שהעונה הזאת מצאה את האליל השלישי שלה וקבעה שיא חדש בהישרדות כשורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, קלי שהרבה לא העריכו אותה כשחקנית חברתית ואסטרטגית, התקדמה והגיעה רחוק העונה ללא כל שימוש בשום אליל או יתרון או אפילו זכייה בשרשרת חסינות, אלא אך ורק חברתית ואסטרטגית, וזאת למרות היותה שחקנית חוזרת שריחף מעל ראשה איום מתחילת העונה ועד ליום שבו היא הודחה. ומה שהכי חשוב שמכל השחקנים החוזרים היא האחרונה שהודחה מהמשחק, ועל זה לבד מבחינתי לפחות מגיע לקלי כל הכבוד. וגם היתה בין חמשת המודחים שהיו הכי קרובים לחזור למשחק. למעשה הטעות היחידה שהיא עשתה היתה לסמוך על בן בריתה וורדוג, כי היא לא האמינה אפילו לרגע שוורדוג כזה מטומטם שיהיה מוכן להרוס לעצמו את הברית ואת המשחק רק בשביל להדיח אותה, ועוד בשלב כזה של המשחק. גם אהבתי את מה שהיא ענתה לג'ף בריוניון לגבי זה שהיא רוצה להוות מקור השראה לנערות שלא מאמינות בעצמן שיתחילו להאמין יותר בעצמן ולהבין שאם הן רק תרצנה הן תוכלנה להשיג כל מטרה שהן תצבנה לעצמן. ואני חושב שהרבה מאוד נערות אכן יכולות לקחת השראה גדולה מקלי, למרות שהיא אחת מהשורדות הגדולות ביותר שמעולם לא זכתה וכפי שזה נראה כככל הנראה כבר לא תחזור להישרדות ולא תגשים את חלומה לזכות במיליון דולר ובתואר השורדת האחרונה שכל כך מגיע לה. ולמרות זאת, קלי וונטוורת' היתה מלכה ותישאר מלכה ואנצור אותה בליבי לעד
)

רון - 2 (לא אהבתי אותו עוד מהפרק של הפאפט מאסטר שהוא ניסה למרר את חייהן של קלי ולורן ולהרעיבן כדי שלא יוכלו להשיג חסינויות, והאגרסיביות יתר שלו היתה בעוכריו ובסופו של דבר אף הביאה להדחתו מהמשחק)

רים - 2 (לפרקים היתה מעצבנת, אך לפרקים גם היתה די משעשעת עם המשפטי DUDE שלה, ויש לציין שהיא גם שהתה והחזיקה מעמד יותר מכולם על אי ההכחדה ולא ויתרה או הרימה ידיים כמו שני הלוזרים וונדי וקית')

ריק - 1 (איך אני שמח שיקיר ההפקה השקוף השנוא והמעצבן עם הדאבל סטנדרט של העונה לא זכה, וזאת למרות מיליון ואחד האלילים והיתרונות, האלילים המזוייפים, שרשראות החסינות, המזימות והמלכודות ומה לא... ורק על זה שכריס הצליח להדיח אותו בדו-קרב אש בפיינל 4 ממש רגע לפני הגמר היה מגיע לו מבחינתי לזכות. כי אם ריק היה זוכה זו היתה לחלוטין העונה האחרונה של הישרדות שהייתי צופה בה. כריס הציל את העונה ולמעשה את הישרדות כולה. ולכן מבחינתי לפחות הוא זוכה ראוי. למרות שכפי שכבר ציינתי הייתי הרבה יותר שמח אם גאווין היה זוכה, ואם הנסיבות היו אחרות אז בטח ובטח שאם לורן היתה זוכה. שלא לדבר בכלל על ניצחון של קלי...)

danlevin1

New member

דווקא בפרק האחרון אחרוג ממנהגי לדרג את כולם ואעשה משהו שאחרים עשו לפני
אז ככה
ריק 10

קלי 9
גווין 9
כל השאר 1 יאללה ביי
ושלום הישרדות
נוחי על משכבך בשלום

B R A Y E R

New member