מתלבט עם להמשיך את פינת הפופולאריות של הישרדות VIP

Seosi

New member
מתלבט עם להמשיך את פינת הפופולאריות של הישרדות VIP

היי

למי שעוקב אחרי הפינת הדירוגים אני מצטער שלא פרסמתי הרבה זמן, פשוט לא הצלחתי להיכנס לפורום זמן מה עקב תקלה טכנית באתר של תפוז. פתחתי אפילו משתמש חדש (SeosiTapuz) אבל אז גם דרכו לא הצלחתי להיכנס. אבל עכשיו שמח שהתקלה הסתדרה וכיף לחזור לפה!

עם זאת, אהיה כנה אתכם. לא ראיתי את מספר הפרקים האחרונים של הישרדות, ומעבר לזה, לפי היסטוריית ההצבעות של העונה בויקיפדיה, מתחיל גם לי להרגיש שההפקה מעתרבת יותר מדי בעונה. כלומר, הדו-קרב בין ג'וזי ושקד, העונש שקיבל את אסף והביא להדחתו, מה שמנע מהדחתה של נעמה. עדיין לא ראיתי את הפרקים, ואני לא אוהב להשתמש במילה התערבות הפקה יותר מדי, אבל ממה שאני קראתי, זה באמת מרגיש כך, שאני כבר מתחיל לחשוב האם באמת צריך עוד לקיים את הפינה הזאת? מי שירצה אז בכיף, אני אחזיר את הפינה הזאת, אבל רק רציתי לשתף אתכם איפה אני עומד כרגע בעונה הזאת.

מה דעתכם?

סטילהוק

New member
אין צורך, זו עונה מבויימת שהרבה צופים הפסיקו לצפות בה

והתערבות של ההפקה זה עוד תיאור עדין למה שקורה בעונה המבויימת הזאת.

NP23

New member
אני הייתי שמח שתחזיר

ולגבי ההדחה של אסף,
הוטו מנע את ההדחה של לונא
, לא של נעמה.
היא בכל מקרה היתה ניצלת , אם שמחה שוכנעה להציל אותה.
ולגבי עוד קול אחד לאסף, יש לך ספק שהיתה מנצחת את אסף בקרב אש?
ולגבי הדו קרב. ג'וזי גם כן בכל מקרה היה מיעוט והצטייר בתור המנהיג.
&nbsp
וצריך לקחת עונות ישראליות, תמיד בערבון מוגבל. אני לא יודע אם זו התערבות או פשוט רצון כל הזמן למלא את התכנית בטוויסטים .
אגב היה יותר קל לתת לנעמה וטו, מאשר להמציא את הגלגל הזה.

מצד אחד אני בעד שתמשיך כי זה כיף

מצד שני באמת שאני באה לדרג זה קשה לי כי אני לא יודעת אם נעמה באמת כזאת טובה או שזאת התערבות בוטה של הפקה
וכנ"ל בקשר לעוד מתמודדים

סטילהוק

New member
לא צריך להיות גאון הדור בכדי להבין שזו עונה מבויימת

קחי לדוגמא את ההצבעה בהדחתה של ליהיא ביום ה 19. את באמת חושבת שכל 11 המתמודדים הצביעו ללהיא ללא התערבותה של ההפקה לטובת יקירת ההפקה שהרי לשם כך חיכו ליום ה 19 של המשחק, וללא פיצול קולות כשיש לך 11 חברי שבט? אם כך תחשבי שוב...

Seosi

New member
טוב, אני אנסה להחזיר את הפינה בקרוב לראות איך זה הולך.

אנסה גם להשלים פערים.

למעלה