SURVIVOR SA S07E01

noamlah

New member
SURVIVOR SA S07E01

מגיע בלי הרבה צפיות כי דרום אפריקה כי מניסיון שלי גרסה דיי חלשה של הישרדות עם המון שלא ממש מכירים/או מבינים את המשחק
למה אני רואה? כי זו גרסה של הישרדות בשפה שאני יכול להבין ואם יהיה "הישרדות - גן חנה" אני גם אראה ואכתוב פה כמה הקאסט בכיין ומפונק

אחד הדברים הטובים אבל בהישרדות דרום אפריקה זה שיש גיוון בקאסט
בעונה הזאת יש לנו אנשים בשנות ה-20-30-40-50 ושניים שאף מתקרבים לשישים
ובאופן כללי אנשים נראים שונה, גם בגלל הגיוון הגזאי שיש שם
אני לא אומר זאת בתור SJW אבל נחמד לראות אנשים שנראים שונה לעומת החתיכוס והבלונדיניות של הישרדות ארצות הברית שרק בפרק 3 אני מזהה מי זה מי

מה שכן, פה דיי ייקח לי זמן לקלוט ולזכור את השמות שלהם:
קובוס?
דוראו?
מממבה?
סיפיי?
אני פשוט אקרא לכם ג'ון

אז הפרק מתחיל וניקו (שאת שם משפחתו לא מסוגל לקלוט) מקבץ את המתמודדים שמחולקים לשלושה שבטים ומציג להם את הטוויסט הגדול של העונה - אי הסודות, שבואו נאמר את האמת זה דיי כמו אי הגלות רק אם שם אחר אבל היי, בדרום אפריקה זה חדש
כל שבט בוחר לעצמו מנהיג שיצטרך להתמודד עם דילמה באי הסודות
והדילמה הראשונה היא "אבן אש" לשבט או רמז לפסלון חסינות
למען האמת לא ממש הבנתי פה מה הדילמה, ממילא מקבלים אבן אש בימים הראשונים אחרי אתגר חסינות
אבל יש התלבטות וכנראה ששוב זה נובע מחוסר ההיכרות של המשתתפים עם המשחק

הבחירה של פול לבחור ברמז של האליל חסינות רק בשביל שיוכל להגיע לשבט שלו ולהגיד להם "בואו נחפש אותו ביחד וניפטר ממנו" נראתה לי מאוד תמוהה אבל איכשהוא המהלך הזה גרם לו לצבור פופולאריות
הוא סוג של מנהיג אבל לא נראה לי מנהיג שיגיע רחוק, יותר מנהיג כמו גרטשן, מרקוס וג'ף קנט שיעופו בין לקראת האיחוד לקצת אחריו

קובוס מחטט במכנסיים של פול ורואה את הרמז לאליל החסינות ונואם כמה חכם הוא שעשה זאת אבל לא מבין ממש שכנראה הרמז לאליל מכוון לאי של השבט של פול והוא בכלל בשבט אחר, או שהוא בונה על חילוף שבטים

ובאופן כללי בשבטים
כל אחד מהשבטים יש דיבורים על בריתות ובכולן זה האוטומט של ברית בנים/ברית בנות עולה על הפרק בלי ממש מחשבה מעבר
ובתגובה, חלק כועסים שכורתים איתם ברית כלכך מוקדם ביום 2
ויש כאלו שממש כועסים שהאנשים חיכו עד ליום 2 בשביל לדבר איתם

אין ממש הבנה של המשחק אבל לפחות אין "ראויים" שמדברים על מוסר, ערכים וכה'

בכל מקרה דיי ברור שאף אחד מהחבר'ה פה לא מבין ממש את המשחק ואם יהיה שחקן טוב זה יהיה שחקן שילמד את המשחק תוך כדי תנועה, קצת כמו ארל קול בפיג'י רק מקווה שיהיה הרבה יותר מעניין ממנו

מי שנראים לי כרגע בעלי פוטנציאל להיות שחקנים טובים הם לטיטיה, המבוגרת בשבט הצהוב
ניקול וסיפיי מהשבט הכחול
מייק מהשבט הצהוב
וטינג טינג מהשבט הסגול

היה קצת כואב לראות את מועצת השבט כי דיי היה ברור שליאן מודחת בגלל שהיא מוזרה, משקפפופרית, קצת שמנמנה ולא ממש יודעת לדבר
היה נראה שהם ממש מנסים לזרז את מועצת השבט כי הקול שלה מעצבן אותם

אבל סך הכל הייתה חווית צפייה נחמדה והרבה יותר נהניתי מזה מאשר הצפייה בגמר של הישרדות אתמול, גם ניקו פאנאגיו הרבה יותר נסבל מג'ף פרובסט, אולי בגלל שבעונות של דרום אפריקה יש לעתים טווח של כמה שנים אז הוא נראה הרבה יותר טבעי בניגוד לג'ף שרוצה לפרוש כבר מעונה 9, נשאר בגלל המשכורת ומזייף התלהבות שכבר מזמן אין בו

מקווה לעונה טובה ומעניינת

noamlah

New member
ממליץ כדי שלא אהיה לבד

באופן כללי אין לי הרבה ציפיות מהעונות הדרום אפריקאיות כי זה גרסה דיי חלשה של הישרדות ועדיין לא הייתה עונה שאני יכול לאמר עליה פנטסטית

אבל הפרק הראשון של העונה הזאת היה טוב יחסית
תראה אותו ותחליט אם להמשיך הלאה

Seosi

New member
חחח סבבה, אף פעם לא ראיתי את הגרסה הזאת, אז מעניין

למעלה