הישרדות פסגת ההכחדה - הגמר הגדול

noamlah

New member
SURVIVOR S38 גמר

אבל בואו נקפוץ ישר לריאוניון:
ג'ף: "עונה הבאה הישרדות גלגל המזל, מיליוני צופים מכל העולם מתחרים ביניהם במלחמת שיניים אבל רק גלגל אחד מחליט"

אני: "ג'ף, מה זה השטויות האלו, הישרדות זה משחק אסטרטגי, הזוכה צריך להוכיח..."

ג'ף: "והזוכה בעונה 39, הישרדות גלגל המזל הוא...נעם להב"

אני: "וואו, אין לי מילים, באמת? אמנם עונה קצרה אבל הכי טובה אבר, תודה ג'ף, מה עוד יש לך להציע לנו?"

ג'ף: "בקרוב..מה שחיכינו לו, 20 מנצחי עבר שנלחמו בשיניים על מנת להגיע למעמד זה, הם באו לפה חדורי מוטיבציה ובמהלך העונה לא יבחלו בשום אמצעי על מנת להגיע לסוף ששם יצטרכו לעמוד במשימה האולטימטיבית כי הרי השורד האחרון לא רק צריך לדעת לשמור על האש, החוכמה היא גם לכבות אותה, מי יהיו אלו שיעמדו במשימה בלי שיישרפו להם הפיפי או הטושטוש (היי, בכל זאת, אנחנו תכנית לכל המשפחה):
'הישרדות כיבוי צופים' בקרוב אצלינו"

גילוי נאות, מגיב לפני שצפיתי בפרק (סליחה סטילהוק) ורק הסתכלתי על התוצאות ברפרוף
אבל גם בלי צפייה אפשר להשתעשע מהרנדומאליות של ה'זוכה' הגדול שבקלות אני ועוד כמה אנשים היינו יכולים לקדם בשביל השעשוע במדליקים לפידים, מי יודע, אולי הפעם הטרול יהיה גם המנצח אצלינו

תגובה פוסט צפייה בהמשך

B R A Y E R

New member
מנהל
אני לא מבין איך אפשר להסיק מסקנות בלי לצפות בפרק קודם?

noamlah

New member
מלראות את התוצאות

בכל מקרה מכל דבר אפשר להסיק מסקנות, לראיה תראה איך אנשים פה מסיקים מסקנות כשרק מוצג להם נושא העונה החדשה בכל פעם
כי מהצגת הנושא הם יכולים כבר לראות תמונה כלשהיא
כמו שאמרתי השראה את הפרק אגיב שוב

באופן כללי מעונה 2 בערך ככה אני צופה
רואה את התוצאות, שם לי תמונה בראש של איך הפרק יילך ואז צופה ולפעמים מופתע לטובה\לרעה
ההבדל הוא שבדרך כלל לא מפרסם פה התרשמות טרום צפייה
פה הייתי חייב

ככה אני צופה וככה אמשיך

B R A Y E R

New member
מנהל

וואו!!!!
נראה לי שזה הפרק גמר הכי מותח ולא צפוי שראיתי בהישרדות :-O
קודם כל הזייה לגמרי שדווקא כריס זה שזכה.. לא האמנתי שמי שמיום 9 נמצא על אי המוכחדים והתנוון שם בלי להכניס לעצמו מזון בכלל לפה יש לו בכלל סיכוי באתגר מול כאלו שכבר יצא להם להנות מכמה פרסים
וזה האמת היה מרענן וכאילו התחיל את כל העונה מחדש
כריס פשוט מהרגע שנחת על האי התנהל בצורה מושלמת.. איך שדיבר עם כולם ועם כל אחד באופן פרטני...
והוא ממש הצליח להשתמש במידע שקלי זרקה לאוויר בשביל לשחק ללורן בראש מתוך ידיעה שקלי זו האלילה שלה.. והיא פשוט נפלה בפח ועשתה טעות של מליון דולר כנראה כשבזבזה את האליל שלה לחינם
ואז פיינל 5 וריק פשוט הרג אותי מצחוק עם ההטרלה שלו של האלילים המזוייפים... זה היה פשוט גאונייייי לא הפסקתי לצחוק

הטעות של המליון דולר של ריק זה שהוא לא תפס שהבדיחה על חשבונו ושהוא היה צריך להתמקד בלהעיף את כריס מהמשחק.. לא למסור לו בחזרה את החצי אליל.. זה פשוט מטופש להגיע לפיינל 4 עם כריס! מה הוא חשב לעצמו?
אז הייתה מועצה אחת המצחיקות עם 4 אלילים משומשים ש2 מהם מזוייפים,
ואז בפיינל 4 מגיעה עוד מועצה שמתעלה על עצמה, שכריס עושה צעד של מליון דולר ומוותר על החסינות כדי להתחרות מול ריק. הוא מבין שזו הדרך היחידה שלו לנצח את המשחק, ובלי זה אין שום סיכוי שהוא היה מקבל קולות משמעותיים שעזרו לו לנצח בסופו של דבר.
כן התבאסתי מאוד בשביל גווין שלא ניצח, בעיקר כי אני משוכנע שהוא היה השחקן הכי טוב בעונה, ועשה את הבלתי יאומן לשבת שם ולהוביל מהלכים ולא להיות על הכוונת של אף אחד! והוא פשוט דיבר מושלםםםם בגמר והזוי שקיבל רק 4 קולות!!! וברור לי שהעריכה עשתה לו אבל, וזה בעיקר בשביל שהמעריצים לא יאהבו אותו יותר מדי בשביל לשנוא מנצח שהודח שלישי וחזר לפיינל 6
ובכל זאת, אני מכבד את הנצחון של כריס ומפרגן לו מאוד.. אני חושב שהוא שיחק משחק מצויין עם 0 טעויות
לא חושב שהיה לו מה לעשות כלכך בהדחה הראשונה שלו, וכשחזר הוא פשוט שיחק מושלם.. וטען בגמר את כל מה שהיה לו לטעון..
כן מאוכזב מאוד מויקטוריה שלא הצביעה לגווין (את לא מכירה בכלל את כריס מה יש לך? כל העונה סתם זורמת עם הרוב חסרת דעה)
ומאוכזב מרון שגם הכיר את כריס כולה 3 ימים ולא ידע לפרגן ל2 שהיו איתו מתחילת המשחק
ומדיוויד אוברי וג'ו שבאמת לא ציפיתי משלושתם כלום פשוט לוזרים
קלי ולורן לא היה לי ספק שיצביעו לגווין.. האמת שגם אורורה.. ריק הפתיע אותי לטובה!
וזהו... לא מאמין שהעונה הזו נגמרה... נהנתי ממנה בטירוף ומוזר עכשיו שזה נגמר
רשמית העונה הזו בטופ5 שלי של כל העונות
ואם אדייק, מקום 5 (אחרי 20, 19, 28 ו16)
&nbsp
עונה הבאה כאמור ידענו כבר לפני שבועיים בערך שזה מה שהולך להיות
הפסלים הענקיים של רוב וסנדרה הזוייים בטירוףףףףף קריפי ממש
מקווה שבכל זאת תהיה עונה טובה
אחרי רצף עונות החל מ32 ועד 37 (בדגש על 35-37 שאני בהכחשה לגביהם ולא נהנתי מהם בכלל) הגיעה 38 שהחזירה לי את הריגוש מהישרדות, ואני מקווה שזה ישמר! בעיקר כי עונה 40 מרגשת אותי בטירוף

danlevin1

New member
בתור צופה הדוק זה עלבון להישרדות

ונאמן של התוכנית , זה הביזיון הכי גדול שאי פעם היה , מתמודד שלא היה חלק מהמשחק , מהבריתות , מהאסטרטגיות , מנצח , בושה
זה לא יכול להיות בטופ 5 , זה יכול להיות רק בעונות הכי גרועות , עלבון להישרדות

B R A Y E R

New member
מנהל
סורי, לא מרגיש כמוך חח

הוא שיחק סבבה בתחילת המשחק, הודח שלא יותר מדי באשמתו, שרד את אי המוכחדים ורקם שם קשרים וחברויות, והצליח לחזור למשחק וב3 הדחות להתנהל בצורה הכי מושלמת שיכל להתנהל.
פיתח קשרים עם ריק לורן וג'ולי, הצליח לגרום ללורן לבזבז עליו אליל ופרק אחרי העיף אותה, הצליח לגרום לריק להעביר לו את החצי אליל (בניגוד לאינטרס של ריק!) והקריב את החסינות שלו באופן אישי בשביל לדאוג שהוא אכן יודח. עשה כל מה שהוא יכל לעשות בשביל להגיע לגמר עם מקסימום קרדיט והצליח בזה. אני לא מאמין שהרבה אחרים שבמקומו היו חוזרים היו מצליחים כמוהו.
אז מפרגן לו על הניצחון, ובעיני הוא לא מנצח גרוע בכלל וזה בכלל לא בזיון. זה חלק מהמשחק והפורמט של העונה.
רציתי שגווין ינצח, ובכל זאת מפרגן לנצחון של כריס
אם כבר ביזיון, בעיני הבזיון הגדול ביותר אי פעם הוא הנצחון של סנדרה מול ראסל ופארווטי. אין ולא יהיה יותר בזיון מזה

סטילהוק

New member
מסכי איתך בהחלט

כריס אכן זוכה ראוי, למרות שהייתי מעדיף זוכים אחרים על פניו. אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא לא ראוי בפורמט שהוא שיחק בעונה הזאת, עם מה שהיה לו. הדבר היחיד שהציק לי לגביו זה האליל החצוי שההפקה שמה בתרמילו. אך צריך לזכור שגם ריק מצא בתרמילו אליל חצוי שההפקה שמה לו בתרמיל כשחזר מאי ההכחדה.אז מן הראוי שגם כריס יקבל הזדמנות שווה לזו שריק קיבל. ועדיין הייתי מעדיף ששניהם לא יקבלו שום יתרון מההפקה עם חזרתם מאי ההכחדה למשחק.

ועם כבר מדברים על עלבונות להישרדות, אז מה שקורה בעונת ה VIP הישראלית הנוכחית של הישרדות זה לגמרי עילבון להישרדות, לפורמט, להפקה, ולכל מי שמשתתף בעונה הזא והיה מוכן לקחת חלק בביזיון הזה של העבודה בעיניים על הצופים.

noamlah

New member
עד מתי אפשר לפתור דברים ב"זה הפורמט"?

תאר לך מגיע הגמר, שלושת הפיינליסטים יושבים ואז ג'ף קם ומודיע על הטוויסט הגדול של העונה, קולות המושבעים יהוו 40% אבל מי שיהיו לו 60% הצבעה זה הקהל בבית והוא יכול לבחור בין כל המתמודדים העונה, גם אלו שלא הגיעו למיזוג

האם גם פה "זה הפורמט" נחשב?

זה לא OUT OF REACH, הם כבר ארגנו ספיישל מיוחד לתת לרופרט מיליון דולר כשראו כמה הקהל אוהב אותו אבל שם הם היו מספיק הוגנים לעשות זאת כספיישל נפרד ולא לשנות את הפורמט
עוד כמה שנים זה כבר לא יהיה אכפת להם

ולמה?
כי כבר עכשיו מנסים להתות את התוצאות לכך שהקהל בבית יהיה מרוצה, שיהיה מה שהצופים רוצים
היה את אי הגאולה שלוש פעמים אבל כל מי שחזר משם הודח מיד אחרי, כולל אוזי שהיה פייבוריט מאוד גדול אצל הקהל והצופים התעצבנו שטוויסט שתופס כלכך הרבה זמן מסך הולך לשווא
אז מה עושים? נארגן שמי שחוזר לא יודח מיד אחריי על ידי זה שניתן לו ייתרון
שזה כבר הטיית המשחק לטובת שחקן ספציפי
בכלל, הייתרונות נועדו להשתיק אותנו או להשתיק כל אחד אחר שיש לו טענות על המשחק, אי אפשר להגיד שהמשחק מוטה כי "היי, הוא מצא ייתרון" ואם פעם המתמודדים היו צריכים לחפש את הייתרון או לפחות נתנו לנו אשליה שהם מחפשים אותו פה הייתרון מונח להם ישירות בתיק/במטפחת/בחור של התחת
הכל בשביל לקדם מישהו שיש לו פוטנציאל להיות אהוד על הצופים או לייצר רגע דרמתי שהצופים יאהבו
וזה מבחינתי שקול לשופט כדורגל שיטה משחק מול ביתר ובני סחנין לטובת ביתר כי ככה התוצאה תהיה חיובית יותר ואם בני סחנין יזכו יהיה בלגן ומכות
אבל הוא לא יכול לעשות זאת כי יש את טוהר המשחק

בהשרדות אין את טוהר המשחק? אם לא נשאר מטוהר המשחק כלום אז אולי זה באמת הזמן לסגור את הפורום או לסגור את התכנית, פשוט לתת לקהל לקבוע מי הכי אטרקטיבי בעיניהם וזהו
וזה ממש לא קשור לפייבוריט ניצח/פייבוריט לא ניצח

והצביעות של ההפקה
בראיון עם ג'ף אחריי עונה 8 הוא דירג את כל העונות של הישרדות עד אז עם פירוט ואמר שעונה 7 בעיניו הייתה עונה ממש טובה אבל מאכזבת בגלל טעות של ההפקה לעשות טוויסט חזרה, הכלל הכי חשוב בהישרדות זה שברגע שהלפיד שלך מכובה אתה בחוץ הוא אמר ובגלל הטוויסט הזה קיבלנו את ליל שהודחה שלישית ולא הייתה חלק גדול מהמשחק וכמעט ניצחה

אז היי, ליל מודחת שלישית, חוזרת באיחוד וכמעט מנצחת זה ביזיון
אבל כריס מודח שלישי, חוזר בגמר ומנצח זו הצלחה מושלמושית

למה? כי הצופים בזמנו שנאו את ליל וראו את זה שחזרה למשחק בעוכריה
אבל הצופים כיום מתים על הEDGE OF EXTINSION ועל המחשבה ששורד אהוב עליהם יוחזר!

ג'ף כעס בעבר על פורשים וצלב אותם באיחוד על הבושה שהביאו והחוסר כבוד למשחק
אבל היי, כשקית' ווונדי פורשים וזה מחזק את הפורמט כי מראה כמה שאי ההכחדה קשוח אז זה לגיטימי לפרוש ובסדר גמור

אורישקי

New member

מאד אהבתי את העונה הזו, הפרק הלפני אחרון היה קצת חלש אבל הגמר היה פשוט ביזיון
למרות שניצחון של דווינס היה ללא פחות בזיוני...

לא מסכים

ריק אמנם גם הסתמך על אלילים, יתרונות וחסינויות, במיוחד החל מההדחה של דיוויד, אבל הוא היה על אי ההכחדה רק שבוע, ובאחת מהמועצות שהוא דילג עליהן הוא אפילו לא היה אמור להיות נוכח. כריס היה רוב הזמן על אי ההכחדה, ורוב המושבעים מכירים אותו יותר כמודחים מאשר כשורדים!

חבל שאי ההכחדה נפל על עונה שהייתה יכולה להיות מעולה, במקום על עונה שגם ככה הייתה עם קאסט די מעאפן, כמו 36. במיוחד שסוף סוף אשכרה היו נשים ששיחקו טוב את המשחק, בניגוד לשלוש העונות האחרונות (חוץ מכריסי כפרעליה, וגם אשלי קצת)! גם אם גבר בכל זאת היה זוכה (גווין, שלדעתי ללורן עדיין הגיע יותר לזכות), אילו לורן הייתה בגמר, במקום כריס, יכולתי לכבד את העונה הזו. ויקטוריה כנראה הייתה מושבעת בכל מקרה, אבל אולי הייתה מתמרמרת פחות.

zoraya

New member
מסכימה איתך

כריס היה האחרון שציפיתי שינצח! בין השלושה - קיוויתי שג'ולי תנצח. לריק דוונס הגיע. לדעתי ממש לא מנצח ראוי - ייאמר לזכותו שבזכות שלושה ימים מוצלחים הרוויח מיליון דולר!

דעתי על הגמר-

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזו עונה

מבחינתי איבדתי עניין בגמר ברגע שלורן הודחה, וקיבלנו את אחד מהפיינל 4 הגרועים והמשעממים.
ככה שמההדחה שלה כבר די הרצתי את הפרק, ואפילו את המועצה האחרונה- הדיבור של השלישייה אל מול המושבעים עוד לא ראיתי.
מה שכן שמחתי שלפחות ריק הודח לפני הגמר.
חשדתי שכריס יוותר על החסינות, והוא אכן עשה את ההחלטה הנכונה מבחינתו-
אני מניח שבלי זה הוא כנראה לא היה זוכה...
חבל לי שעונה שהתחילה טוב והמשיכה עוד יותר טוב, פשוט איבדה את זה מהשליש האחרון שלה, והסיום שלה פשוט הזוי.

סטילהוק

New member

זה מה שהתכוונתי לכתוב בתגובתי אחרי מועצת השבט הראשונה ומה שהלך עם ריק והאלילים לפניה:

צר לי מאוד, אך נראה שהישרדות ארה"ב הפכה להישרדות הישראלית.

אחרי 38 עונות, שלום ולא להתראות לתוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם. נפלת ובגדול. בעונה הבאה אני כבר לא מתכוון לצפות. ואני בטוח שאני ממש לא היחיד שנמאס לו מזה שג'ף וההפקה פשוט הרסו את הישרדות עם מה שהלך בפרקים האחרונים, והדובדבן הגועלי שבקצפת פרק הגמר עם הכי הרבה התערבות של ההפקה לטובת יקיר ההפקה השקוף בכל הזמנים.
אז שלום ולא להתראות לך הישרדות ארה"ב, שהיתה תוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם.

אך אז הגיע המהלך ששינה את הכל ולמעשה הציל את העונה מבחינתי. ואני מדבר כמובן על המהלך האמיץ של כריס שלמרות שכבר זכה בשרשרת החסינות והבטיח את מקומו בגמר, כשהוא גם זה שאמור להחליט את מי הוא לוקח איתו לגמר ולמי הוא נותן להיאבק בדו-קרב האש, העדיף לקחת הימור ולהרוויח את עלייתו לגמר מחדש בדו-קרב מול יקיר ההפקה המעצבן והשקוף של העונה, ריק דוונס. כשכריס החליט להעביר את שרשרת החסינות שלו לג'ולי העז (ועובדה שלא קיבלה אפילו קול אחד בגמר), שגם כך התכוון לקחת אותה איתו לגמר, ולהביס בעצמו ובמו ידיו את ריק המעצבן, וזאת למרות שישב כל היום ולימד את ג'ולי וגאווין להדליק אש. ובאותו רגע ידעתי שיש לנו מנצח, עוד לפני שהוא הצליח להדליק להבה מספיק גבוהה בכדי לקרוע את החוט מעליה ולהניף את הדגלון, כבר אז ידעתי שהכל עומד להשתנות באותו רגע. ולא היה לי בכלל ספק שהוא הזוכה. אז תודה לכריס שהציל את הישרדות ומנע את הזכייה מיקיר ההפקה השקוף ונמעצבן, שהיה רק חסר לו שההפקה תשים בתרמילו במקום האליל חסינות החצוי כרטיס מעבר ישיר ישירות לגמר מהרגע שנחת חזרה על האי מאי ההכחדה. וכמה אני שמח שהוא הודח ולא זכה, כי זה יכל זכייה שלו היתה הורסת את העונה האפית הזאת ומורידה את דירוגה ובגדול. כמובן שאם גאווין שלא קיבל אפילו קול אחד נגדו לאורך כל העונה היה זוכה זה גם היה בסדר, אך מה שכריס עשה בשלושה ימים מאז שחזר מהאי זו עבודת מאסטרפיס שלא גאווין ובטח שלא ג'ולי עשו במשך 39 הימים שהם היו במשחק. ולכן לא פלא שרוב המושבעים שאף הכירו אותו היטב מאי ההכחדה שהם חיו שם ביחד כולם העדיפו אותו כזוכה העונה.

מה שכן, אחרי הדחתה של קלי לורן היתה לגמרי הזוכה שלי, אלא אם כן קלי תצליח לחזור למשחק מאי ההכחדה, מה שלצערי לא קרה, למרות שהיתה בין החמישה שהיו הכי קרובים לזכות באתגר החזרה למשחק ולחזור למשחק, ולכן הצטערתי מאוד בשבילה שנפלה בפח שטמן לה כריס הערמומי שתשחק את אליל החסינות שלה עליו ותבזבז אותו סתם וללא שום צורך, אך לא הבנתי למה היא סמכה על כריס בפעם השנייה אחרי שהבינה שהוא הפיל אותה בפח בפעם הראשונה. היא הרי חשדה שמדובר באליל מזוייף שרק אלוהים וההפקה יודעים איך ריק הצליח לשתול גם רמז אליו וגם אותו עצמו עם הפתק המקורי, מה שלא קרה מעולם בהישרדות. האם ההפקה הכינה לריק פתק עם רמז מיוחד או שלריק היה עט קסמים שהוא יכול לשנות את הרמז לפסלון החסינות למה שהוא רוצה? אז כן, מסכנה לורן שנפלה בפח של כריס וריק פעמיים והודחה מהמשחק לפני הפיינל 4. וגם ויקטוריה שאהבתי מאוד בתחילת העונה עשתה לא מעט טעויות לקראת הסוף ושילמה בהדחתה. מי חשב בכלל בתחילת העונה שזאת תהיה שלישיית הגמר ושהזוכה יהיה מי שהודח בהדחה השלישית של העונה.

ולגבי הפרומו לעונה הבאה של הישרדות, אני ממש לא אוהב את סנדרה, למרות שזכתה פעמיים, היא אחת הזוכות הכי מאוסות עלי, והשם אי האלילים ממש לא נשמע לי טוב, ובעיקר לנוכח העונה האחרונה שהיו בה יותר מדי אלילים ויתרונות לטעמי. ואני מאוד מקווה שהעונה הבאה לא תהיה אפילו מוגזנת יותר מבחינת יתרונות ואלילים.

ועוד דבר לגבי אהובתי הנצחית קלי, העונה הזאת, למרות המצאה את האליל השלישי שלה וקבעה שיא חדש בהישרדות של השורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, קלי שהרבה לא העריכו אותה כשחקנית אסטרטגית, התקדמה והגיעה רחוק, ללא שימוש בשום אליל או יתרון או שרשרת חסינות, אלא אך ורק חברתית ואסטרטגית, וזאת למרות היותה שחקנית חוזרת שהאיום על ראשה ריחף מתחילת העונה ועד היום שבו הודחה. ומה שהכי חשוב שמכל השחקנים החוזרים היא האחרונה שהודחה, ועל זה לבד מבחינתי לפחות מגיע לה כל הכבוד. גם אהבתי מה שהיא ענתה לג'ף בריוניון לגבי זה שהיא רוצה להוות מקור השראה לנערות שלא מאמינות בעצמן האמין יותר בעצמן ולהבין שאם הן רק ירצו הן יוכלו להשיג כל מטרה שהן יציבו לעצמן. ואני חושב שהרבה נערות יכולות לקחת השראה מקלי, למרות שהיא אחת הישרדות הגדולות ביותר שמעולם לא זכתה וכנראה שכבר לא תחזור להישרדות ותגשים את חלומה לזכות בה. נזכור אותך לעד קלי וונטוורת'.

danlevin1

New member

כן הניצחון של כריס הציל את העונה , כן כריס ש28 !!!!! מתוך ה39 יום היה באי הגלות/מתים / ואטאבר , עדיף על ריק שסה"כ 6 ימים היה על האי

רק הדחה של ריק תציל את העונה - בהנחה שלמי שחוזר מאי ההכחדה אין סיכוי.אבל שוב, חלק מהמושבעים מכירים את הקאסט רק לפי מועצות השבט. וזו הסיבה למה מי שהפסידו לריק היו צריכים לעבור ישירות לפונדרוסה ולנקות את הקרקע! בכל מקרה, אתגר פיזי, אז לאסטרטגים שביניהם אין ממש סיכוי. הפרק כבר לא מתחיל טוב. ובסוף מי שחוזר למשחק הוא כריס. לפחות הוא שיחק את המשחק, ב...תשעה ימים שהוא היה. אם איכשהו הוא זוכה עכשיו בשלוש חסינויות, מגיע לגמר וזוכה, הוא יהיה יותר גרוע מריק, ואפילו מבן, בוב ופאביו. אני מניח שזה מדהים שהוא הצליח לנצח שורדים שהודחו הרבה אחריו וזכו בכמה פרסים טובים.

ואז נאומי פרידה לכל המושבעים שמקומם מחוץ למשחק עכשיו הוא סופי. הרבה דמעות, הרבה פסנתר, והרבה פיהוקים מצידי. זה באמת קטע שמקומו רק בהישרדות הישראלית. היה שלום, אי ההכחדה. שלום ולא להתראות. ולעולם, לעולם, אל תנסו יותר להחזיר מודחים בשום צורה. כבר היה עדיף שהמודחים יתמודדו ביניהם באי המתים. וכריס מיד מקבל וידוי. האם זה ייתכן... האם הולך להיות זוכה עוד יותר גרוע מאשר ריק? יותר גרוע ממה שאפשר לדמיין? תחשבו על זה, ויקטוריה, גווין וג'ולי בכלל לא מכירים אותו!

ואם זה עדיין לא מספיק, עם מי כריס כורת ברית? עם לא אחר מאשר ריק, חברו לאי ההכחדה. בואו נעלה את שניהם לגמר, נביא גם את ג'ולי איכשהו ונקבל את הגמר הכי גרוע בכל הזמנים. כן, אפילו יותר מאשר גאבון וניקרגואה ביחד. בעצם, העונה הזו די דומה לגאבון וניקרגואה, אבל העריכה לא ממש מוזרה אז אולי הפעם איכשהו כן יש סיכוי למנצח נורמלי, או יותר נכון מנצחת נורמלית. לא שאני לא בעד גווין, אני פשוט לא מאמין שיש לו סיכוי.

אתגר חסינות, ובו זוכה... לא ריק! גם לא כריס! ג'ולי! לצערי ריק שוב לא יודח, כי יש לו אליל, וגם... אתם לא רציניים... כריס קיבל את אותו האליל שריק קיבל כשהוא חזר מאי ההכחדה!!! אני יודע שאני מתלונן על עודף יתרונות כל הזמן, אבל אני נשבע שזה מרגיש כאילו יש בעונה הזו יותר יתרונות מאשר אפילו בפאקינג אי הרוחות. אם זה לא היה ברור עדיין כשהיתרונות התחילו לצוץ להם בסביבות עונה 30 (?), אם זה עדיין לא היה מובן כשסירי הודחה ללא הצבעה, להפקה לא איכפת מהמשחק עצמו, היא רק רוצה דרמה, ורצוי צהובה ככל האפשר. אבל בגלל שיש לנו עונה מושלמת לסיים איתה את הישרדות בעוד שנה, אני, ואני לא מאמין שאני *שוב* אומר את זה, הולך להישאר לעוד שתי עונות אחרונות לגמרי. אני מרגיש כמו ג'אנקי שמנסה להיגמל, אבל שוב ושוב חוזר לסמים.

לשם שינוי, אשכרה הייתה קצת אסטרטגיה הפעם מצד אנשי האלילים והחסינויות... סליחה ג'ולי, אני לא מתכוון אלייך. אני לא מאמין שכריס יצליח במזימה שלו, אבל... למי מצביעים בעצם? בכל מקרה, במועצת השבט, ריק מציל את עצמו כמובן, ואז לורן משתמשת באליל שלה על כריס?!? לא!!! לא!!! דאמט!!! והמודחת היא ויקטוריה... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! עכשיו שהיא בחוץ, באמת שאין לי מושג מי יהיה בגמר.

למחרת, לא ממש למחרת כי השמש עוד לא עלתה, נחשו מה? ריק מוצא עוד פאקינג אליל! עוד!!! פאקינג!!!! אליל!!!!!! ואז לכריס יש אליל משלו, כי למה לשחק את המשחק כשאתה יכול למצוא אלילים. וקחו בחשבון שצלמים נמצאים שם עם השורדים, אז למה שהם לא יתנו טיפ למתמודד שהם אוהבים? יאפ, עכשיו כשאני חושב על זה, אין שום סיבה להאמין שמשהו עדיין טהור במשחק הזה. אני נותן לריק קרדיט, שוב, על זה שהוא שם אלילים מזויפים, שבטח נראים יותר טוב מהמקל הידוע לשמצה של אוזי. טוב שהם מזויפים, כי הדבר האחרון שאני רוצה זו עוד הדחת דיפולט כי כל השאר חסינים.

אבל היי, לפחות ההפקה השקיעה באתגר! שנים חיכיתי שיהיה אתגר כל-כך מושקע בגמר שוב... רק חבל שבינתיים המשחק הספיק להיהרס כמעט עד היסוד! ונחשו מי זוכה בחסינות... הפייבוריט הגדול של הפורום, ריק! איזה כיף, אדם שהודח וחזר, אמנם פיספס רק שתי מועצות שבט אבל לא היה ברוב כמעט אף פעם מאז שחזר, עומד לזכות בהישרדות! ואחרי חגיגת האלילים הצפויה במועצה, ושוב בלי לומר מילה על זהות המודחת, זאת לורן... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!! חרא עונה!!! אין לי פייבוריטים!!!

גם בפיינל 4 יש אתגר חדש דנדש, אבל זה כבר לא משנה. הזוכה היחיד שעוד יכול להיות סבבה הוא גווין, ומבחינה עריכתית אין לו ממש סיכוי. אז בכל מקרה אפשר כבר עכשיו להגיד שאנחנו נקבל את אחד הזוכים הכי גרועים בכל הזמנים. כריס זוכה בחסינות, וזה המצב הכי גרוע שיכול להיות, כי עכשיו הוא יקח את ג'ולי איתו לגמר, וגווין יפסיד באתגר האש. העונה נשארה יחסית טובה, אבל מוזרה, רגע לפני קו הסיום, אבל במאני טיים היא הופכת לקטסטרופה. אבל רגע... כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק? כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק! והוא מצליח!!! עכשיו שהפייבוריט של ההפקה הפסיד באתגר האש, אולי זה גם יהיה הטריגר לגמור עם האבסורד הזה? או, שבגלל שמישהו השתמש בטוויסט הזה כמו שצריך, השרץ הוכשר ולעולם לא ייעלם?

בכל מקרה, תודה לאל שריק לא בגמר, אבל כריס עלול להיות זוכה עוד יותר גרוע. קודם כל, הוא הודח. רוב הזמן הוא לא היה במשחק, לא זכה באתגרים (שאם הוא היה חוזר מאי המתים, לפחות היה אפשר לומר עליו את זה), לא חיפש אלילים, לא כרת בריתות, לא בגד ולא שיקר, לא הצביע ולא הדיח. הבנאדם שיחק רק 12 ימים. הוא היה רק בחמש מועצות שבט, באחת מהן הוא הודח, וטכנית בעוד שתיים הוא היה באותו המצב כמו ריק! מבחינתי יש לי רק שתי אפשרויות מבחינתי: לא לדרג אותו בכלל ולהגדיר אותו כ"בלתי שפיט", או לדרג אותו כזוכה הגרוע מכולם. זה נכון שהוא הספיק לעשות מהלך אחד טוב ועוד אחד שהיה גם טוב מבחינתו, אבל זה כל הרזומה שלו!

ואז כמובן אנחנו מגיעים למועצת השבט האחרונה, בפעם החמישית ברצף ולעד בפורמט החדש והשנוא, והפעם עם 13 פאקינג מושבעים. בנקודה הזו, אי ההכחדה כבר הוכיח את עצמו כאחד הטוויסטים הכי גרועים לא רק בתולדות הישרדות, אלא בכל הז'אנר. עכשיו רק צריך ניצחון של כריס כדי באמת לחרבן על העונה ועל כל התוכנית. אם איזשהו מפיק התפטר איפשהו בנקודה שבה התוכנית הפכה למה שהיא היום, יש מצב שהוא מתכנן עכשיו להתאבד. גאד, כמה שאני שונא את הפורמט החדש. וכמו שציפיתי, כריס זוכה. ואם אני אראה עוד החזרת מודחים באיזושהי תוכנית ריאליטי, אני אפסיק לגמרי עם כל הז'אנר לעולם ועד.

הדירוג הסופי:

1. קלי
2. וורדוג
3. ויקטוריה
4. רון
5. לורן
6. גווין
7. דיוויד
8. אוברי
9. ריק
10. אריק
11. ג'ולי
12. כריס
13. אורורה
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

חשבתי לדרג את כריס יותר גבוה, אבל שוב, הרזומה שלו מתבסס על שני מהלכים!

עונות וזוכים

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. סין
7. איי הפנינה
8. אמזונס
9. סאן חואן דל סור
10. XYZ
11. אוסטרליה
12. הפיליפינים
13. ונואטו
14. דוד נגד גוליית
15. טוקנטינס
16. דם נגד מים
17. HHH
18. קרמואן
19. עולם אחד
20. מרקייזיס
21. גוואטמלה
22. גיים צ'יינגרס
23. סמואה
24. בורנאו
25. אי הרוחות
26. אי ההכחדה - איזו אכזבה, העונה הייתה כל-כך קרובה להיות מעולה ועוד העזתי לדמיין שהולכות להיות שוב עוד עונות טובות, אבל בשבועות האחרונים העונה פשוט קרסה תחת משקל הטוויסטים האבסורדיים שלה. שוב.
27. עולמות בנפרד
28. קו-רונג
29. אי הנוצרים
30. גאבון
31. ניקרגואה
32. פיג'י
33. איי קוק
34. פאלאו
35. אי המתים
36. אולסטארס
37. אפריקה
38. תאילנד

זוכים:
1. נטלי אנדרסון
2. פרוואטי
3. שרה
4. טוד
5. טוני
6. קים
7. ריץ'
8. דניס
9. ניק
10. אדם
11. ג'רמי
12. מייק
13. כריס
14. בריאן
15. קוקרן
16. סנדרה עונה 7
17. ג'יי טי
18. וונדל
19. רוב
20. ג'נה
21. טייסון
22. סופי
23. ארל
24. טינה
25. אראס
26. יול
27. טום
28. אית'ן
29. נטלי ווייט
30. סנדרה עונה 20
31. מישל
32. וספיה
33. דני
34. אמבר
35. בן
36. בוב
37. פאביו

בלתי שפיט - כריס אנדרווד למרות שאילו הייתי מדרג אותו, הוא ללא ספק היה במקום האחרון והמאוד לא חביב. אני לא רוצה להאשים יותר מדי את השחקן, אבל אני מאשים במאה אחוז את המשחק, וזו הסיבה שלדעתי בסופו של דבר אני מגדיר את העונה הזו כגרועה. אני הייתי מוכן לדרג את העונה בטופ 10! טופ 10!!! ובמחי שעה וחצי הכול נהרס.

פרוטוקול מועצת השבט האחרונה!!!

האמת שגם אני נפלתי על הפרק הקטוע, רק עכשיו ראיתי באמת.

אני מוכן לסלוח לרוב מי שהצביעו לכריס, בין השאר בגלל שהם הוכיחו את עצמם אסטרטגית (בעיקר וורדוג, רון ודיוויד) ומי שלא אסטרטג היה מעאפן גם ככה. כולם, חוץ מאחת - ויקטוריה. וואט דה פאקינג פאק?!? מצד אחד אפשר לסלוח לה בגלל שהיא יוצאת נגד הטוויסטים, אבל א', גם לולא החזרה של כריס יש סיכוי סביר שהיא הייתה המודחת הבאה - זאת לורן שהטוויסטים באמת שדדו אותה - ו-ב', בניגוד לכל השאר, את לא מכירה את כריס! לא היית באי ההכחדה אפילו יום אחד! ואת היית הכי קרובה לגווין מכולם!

אז אפשר לסכם שאי ההכחדה הוא הטוויסט השנוא עליי, ואני יכול לפרט את הסיבות למה:

1. מודח שחזר מאי הגאולה וזכה, כמו שאמרתי כבר, לפחות היה צריך לנצח באתגרים. כריס לא היה צריך לעשות כלום! רק לשהות באי ולרעוב (מבלי לגלוש לתיאוריות קונספירציה).

2. וואו, כריס מגיע לגמר עם שניים מקאמה, מעניין באמת למי רים תצביע! למזלי, היא ואוברי היו היחידות במושבעים שהודחו לפני המיזוג, אבל גם שאר המושבעים (חוץ מויקטוריה
) היו עם כריס יותר מאשר עם שאר הפיינליסטים, חוץ מאורורה שהייתה מוכחדת רק יום אחד וכמובן הצביעה גווין.

3. הוא כמובן היה פתח לעוד אלף ואחד אלילים ויתרונות, כי אין מספיק דרמה בעונות האלה. כבר הגעתי בעונה הקודמת למסקנה העצובה שהשאלה אינה "האם הישרדות תחזור לקדמותה?" אלא "מתי המשחק יושמד לחלוטין?" והתשובה היא "בעונה 38".

בכל מקרה, שינויים הכרחיים לדירוגים:

1. קלי
2. וורדוג
3. לורן
4. רון
5. גווין
6. דיוויד
7. אוברי
8. ג'ולי
9. ריק
10. אורורה
11. ויקטוריה!!! איך נפלו גיבורים!
12. כריס
13. אריק
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

-999999999999. אי ההכחדה

אני מצטער, אני לא יכול להפסיק לדבר על כמה שאני שונא את הטוויסט הזה. תחשבו רגע: כריס לא חוזר. בעצם, אף אחד לא חוזר. כנגד זה, זה אומר שהאתגר של הפיינל 6 לא היה בכלל (או שהוא היה אתגר פרס) והיו עוברים ישר לאתגר בפיינל 5, שם ריק כנראה בכל מקרה היה זוכה (לא מסוגל לתאר את ויקטוריה מנצחת באתגר פיזי) סיכוי סביר שהוא היה מצביע נגד ויקטוריה בכל מקרה, השאלה היא האם הוא היה משתמש באליל על ג'ולי או גווין, סביר להניח שעל גווין - ואז הוא, יחד עם לורן וויקטוריה כמובן, היה מצביע נגד ג'ולי.

פיינל 4, אני מנחש שבלי כריס, גווין זוכה בחסינות - או, אם ויקטוריה מודחת בפיינל 5, ג'ולי. אני מניח ששניהם היו לוקחים את לורן לגמר. אני מסוגל לראות את גווין מנצח את ריק באתגר האש, את ויקטוריה לא. אז הגמר היה יכול להיות ריק-לורן-ג'ולי (ריק זוכה, אבל עדיין זוכה עדיף על כריס!) או הגמר הכי טוב שהיה יכול לקרות, לורן-גווין-ויקטוריה, שבו אני מניח שלורן הייתה זוכה, וכמובן בכל מקרה ספק אם ויקטוריה הייתה מחרבנת על המשחק לולא הטוויסט המטומטם, גם אם הייתה מודחת.

noamlah

New member

ויקטוריה לא מורדת בשום טוויסטים, לא מבין מאיפה הבאת את זה
הנה ראיון איתה https://ew.com/tv/2019/05/16/survivor-edge-of-extinction-victoria-baamonde-finale/

הטפשה הזאת חשבה שגווין בגד בה בגלל שהיא הייתה הקול היחיד לכריס ולא היה פיצול, זאת למרות שראתה את לורן נותנת לכריס את הפסלון, עדיין חשבה שזה גווין שבגד בה
אז היא אמרה שגווין הוא המנצח בעיניה כי רצתה שידיחו אותו במקום את ריק שהיה הפייבוריט שלה
אמרה שהצביעה לכריס כי למרות שלא שיחק 39 ימים עדיין היו לו מהלכים טובים בסוף

בקיצור, אצל ויקטוריה "מהלך גדול" = שימוש באליל
ריק היה הפייבוריט שלה כי השתמש בהכי הרבה אלילים
כריס השתמש באליל אחד (או 2 כולל זה של לורן) אז זה נתן לו נקודות זכות אצלה
זהו! שום מחשבה מעבר
בטח לא מרידה בטוויסטים

סטילהוק

New member
אתה שוכח רק פרט קטנטן

אם אי ההכחדה לא היה קיים, ואף אחד לא היה חוזר מהדחה, אז גם ריק עצמו לא היה חוזר למשחק, ואז כל המשחק כולו היה נראה אחרת לאחר האיחוד. ולדעתי ממש לא בטוח שבמצב כזה לורן, ויקטוריה וגאווין היו בהכרח שלישיית הגמר.

יותר מזה, רק תחשוב איך היה נראה המשחק אם התוכנית של קלי ולורן של ברית בנות שתביא להדחתו של ריק ישר אם חזרתו למשחק, אם לא התערבותה של ג'ולי שריחמה על 'האומלל', היתה מתקבלת ויוצאת לפועל איך היתה נראית כל העונה הזאת וגם איך היה נראה הגמר שלה...

למעלה