לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84248,424 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות פסגת ההכחדה - הגמר הגדול '
הישרדות פסגת ההכחדה - הגמר הגדול
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2019 | 06:09
36
61
לצפיה ב-''
16/05/2019 | 06:29
7
115
וואו!!!!
נראה לי שזה הפרק גמר הכי מותח ולא צפוי שראיתי בהישרדות :-O
קודם כל הזייה לגמרי שדווקא כריס זה שזכה.. לא האמנתי שמי שמיום 9 נמצא על אי המוכחדים והתנוון שם בלי להכניס לעצמו מזון בכלל לפה יש לו בכלל סיכוי באתגר מול כאלו שכבר יצא להם להנות מכמה פרסים
וזה האמת היה מרענן וכאילו התחיל את כל העונה מחדש
כריס פשוט מהרגע שנחת על האי התנהל בצורה מושלמת.. איך שדיבר עם כולם ועם כל אחד באופן פרטני...
והוא ממש הצליח להשתמש במידע שקלי זרקה לאוויר בשביל לשחק ללורן בראש מתוך ידיעה שקלי זו האלילה שלה.. והיא פשוט נפלה בפח ועשתה טעות של מליון דולר כנראה כשבזבזה את האליל שלה לחינם
ואז פיינל 5 וריק פשוט הרג אותי מצחוק עם ההטרלה שלו של האלילים המזוייפים... זה היה פשוט גאונייייי לא הפסקתי לצחוק
הטעות של המליון דולר של ריק זה שהוא לא תפס שהבדיחה על חשבונו ושהוא היה צריך להתמקד בלהעיף את כריס מהמשחק.. לא למסור לו בחזרה את החצי אליל.. זה פשוט מטופש להגיע לפיינל 4 עם כריס! מה הוא חשב לעצמו?
אז הייתה מועצה אחת המצחיקות עם 4 אלילים משומשים ש2 מהם מזוייפים,
ואז בפיינל 4 מגיעה עוד מועצה שמתעלה על עצמה, שכריס עושה צעד של מליון דולר ומוותר על החסינות כדי להתחרות מול ריק. הוא מבין שזו הדרך היחידה שלו לנצח את המשחק, ובלי זה אין שום סיכוי שהוא היה מקבל קולות משמעותיים שעזרו לו לנצח בסופו של דבר.
כן התבאסתי מאוד בשביל גווין שלא ניצח, בעיקר כי אני משוכנע שהוא היה השחקן הכי טוב בעונה, ועשה את הבלתי יאומן לשבת שם ולהוביל מהלכים ולא להיות על הכוונת של אף אחד! והוא פשוט דיבר מושלםםםם בגמר והזוי שקיבל רק 4 קולות!!! וברור לי שהעריכה עשתה לו אבל, וזה בעיקר בשביל שהמעריצים לא יאהבו אותו יותר מדי בשביל לשנוא מנצח שהודח שלישי וחזר לפיינל 6
ובכל זאת, אני מכבד את הנצחון של כריס ומפרגן לו מאוד.. אני חושב שהוא שיחק משחק מצויין עם 0 טעויות
לא חושב שהיה לו מה לעשות כלכך בהדחה הראשונה שלו, וכשחזר הוא פשוט שיחק מושלם.. וטען בגמר את כל מה שהיה לו לטעון..
כן מאוכזב מאוד מויקטוריה שלא הצביעה לגווין (את לא מכירה בכלל את כריס מה יש לך? כל העונה סתם זורמת עם הרוב חסרת דעה)
ומאוכזב מרון שגם הכיר את כריס כולה 3 ימים ולא ידע לפרגן ל2 שהיו איתו מתחילת המשחק
ומדיוויד אוברי וג'ו שבאמת לא ציפיתי משלושתם כלום פשוט לוזרים
קלי ולורן לא היה לי ספק שיצביעו לגווין..  האמת שגם אורורה.. ריק הפתיע אותי לטובה!
וזהו... לא מאמין שהעונה הזו נגמרה... נהנתי ממנה בטירוף ומוזר עכשיו שזה נגמר
רשמית העונה הזו בטופ5 שלי של כל העונות
ואם אדייק, מקום 5 (אחרי 20, 19, 28 ו16)

עונה הבאה כאמור ידענו כבר לפני שבועיים בערך שזה מה שהולך להיות
הפסלים הענקיים של רוב וסנדרה הזוייים בטירוףףףףף קריפי ממש
מקווה שבכל זאת תהיה עונה טובה
אחרי רצף עונות החל מ32 ועד 37 (בדגש על 35-37 שאני בהכחשה לגביהם ולא נהנתי מהם בכלל) הגיעה 38 שהחזירה לי את הריגוש מהישרדות, ואני מקווה שזה ישמר! בעיקר כי עונה 40 מרגשת אותי בטירוף
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'בתור צופה הדוק זה עלבון להישרדות '
בתור צופה הדוק זה עלבון להישרדות
17/05/2019 | 22:35
6
64
ונאמן של התוכנית , זה הביזיון הכי גדול שאי פעם היה , מתמודד שלא היה חלק מהמשחק , מהבריתות , מהאסטרטגיות , מנצח , בושה
זה לא יכול להיות בטופ 5 , זה יכול להיות רק בעונות הכי גרועות , עלבון להישרדות

לצפיה ב-'סורי, לא מרגיש כמוך חח '
סורי, לא מרגיש כמוך חח
17/05/2019 | 23:26
2
57
הוא שיחק סבבה בתחילת המשחק, הודח שלא יותר מדי באשמתו, שרד את אי המוכחדים ורקם שם קשרים וחברויות, והצליח לחזור למשחק וב3 הדחות להתנהל בצורה הכי מושלמת שיכל להתנהל.
פיתח קשרים עם ריק לורן וג'ולי, הצליח לגרום ללורן לבזבז עליו אליל ופרק אחרי העיף אותה, הצליח לגרום לריק להעביר לו את החצי אליל (בניגוד לאינטרס של ריק!) והקריב את החסינות שלו באופן אישי בשביל לדאוג שהוא אכן יודח. עשה כל מה שהוא יכל לעשות בשביל להגיע לגמר עם מקסימום קרדיט והצליח בזה. אני לא מאמין שהרבה אחרים שבמקומו היו חוזרים היו מצליחים כמוהו.
אז מפרגן לו על הניצחון, ובעיני הוא לא מנצח גרוע בכלל וזה בכלל לא בזיון. זה חלק מהמשחק והפורמט של העונה.
רציתי שגווין ינצח, ובכל זאת מפרגן לנצחון של כריס
אם כבר ביזיון, בעיני הבזיון הגדול ביותר אי פעם הוא הנצחון של סנדרה מול ראסל ופארווטי. אין ולא יהיה יותר בזיון מזה
לצפיה ב-'מסכי איתך בהחלט '
מסכי איתך בהחלט
18/05/2019 | 00:14
48
כריס אכן זוכה ראוי, למרות שהייתי מעדיף זוכים אחרים על פניו. אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא לא ראוי בפורמט שהוא שיחק בעונה הזאת, עם מה שהיה לו. הדבר היחיד שהציק לי לגביו זה האליל החצוי שההפקה שמה בתרמילו. אך צריך לזכור שגם ריק מצא בתרמילו אליל חצוי שההפקה שמה לו בתרמיל כשחזר מאי ההכחדה.אז מן הראוי שגם כריס יקבל הזדמנות שווה לזו שריק קיבל. ועדיין הייתי מעדיף ששניהם לא יקבלו שום יתרון מההפקה עם חזרתם מאי ההכחדה למשחק.

ועם כבר מדברים על עלבונות להישרדות, אז מה שקורה בעונת ה VIP הישראלית הנוכחית של הישרדות זה לגמרי עילבון להישרדות, לפורמט, להפקה, ולכל מי שמשתתף בעונה הזא והיה מוכן לקחת חלק בביזיון הזה של העבודה בעיניים על הצופים.

לצפיה ב-''
18/05/2019 | 10:10
1
43
מאד אהבתי את העונה הזו, הפרק הלפני אחרון היה קצת חלש  אבל הגמר היה פשוט ביזיון
למרות שניצחון של דווינס היה ללא פחות בזיוני...
לצפיה ב-'לא מסכים '
לא מסכים
18/05/2019 | 12:27
46
ריק אמנם גם הסתמך על אלילים, יתרונות וחסינויות, במיוחד החל מההדחה של דיוויד, אבל הוא היה על אי ההכחדה רק שבוע, ובאחת מהמועצות שהוא דילג עליהן הוא אפילו לא היה אמור להיות נוכח. כריס היה רוב הזמן על אי ההכחדה, ורוב המושבעים מכירים אותו יותר כמודחים מאשר כשורדים!

חבל שאי ההכחדה נפל על עונה שהייתה יכולה להיות מעולה, במקום על עונה שגם ככה הייתה עם קאסט די מעאפן, כמו 36. במיוחד שסוף סוף אשכרה היו נשים ששיחקו טוב את המשחק, בניגוד לשלוש העונות האחרונות (חוץ מכריסי כפרעליה, וגם אשלי קצת)! גם אם גבר בכל זאת היה זוכה (גווין, שלדעתי ללורן עדיין הגיע יותר לזכות), אילו לורן הייתה בגמר, במקום כריס, יכולתי לכבד את העונה הזו. ויקטוריה כנראה הייתה מושבעת בכל מקרה, אבל אולי הייתה מתמרמרת פחות.
לצפיה ב-' מסכימה איתך'
מסכימה איתך
18/05/2019 | 18:59
36
כריס היה האחרון שציפיתי שינצח! בין השלושה - קיוויתי שג'ולי תנצח. לריק דוונס הגיע. לדעתי ממש לא מנצח ראוי - ייאמר לזכותו שבזכות שלושה ימים מוצלחים הרוויח מיליון דולר!
לצפיה ב-'SURVIVOR S38 גמר'
SURVIVOR S38 גמר
16/05/2019 | 06:25
2
125
אבל בואו נקפוץ ישר לריאוניון:
ג'ף: "עונה הבאה הישרדות גלגל המזל, מיליוני צופים מכל העולם מתחרים ביניהם במלחמת שיניים אבל רק גלגל אחד מחליט"

אני: "ג'ף, מה זה השטויות האלו, הישרדות זה משחק אסטרטגי, הזוכה צריך להוכיח..."

ג'ף: "והזוכה בעונה 39, הישרדות גלגל המזל הוא...נעם להב"

אני: "וואו, אין לי מילים, באמת? אמנם עונה קצרה אבל הכי טובה אבר, תודה ג'ף, מה עוד יש לך להציע לנו?"

ג'ף: "בקרוב..מה שחיכינו לו, 20 מנצחי עבר שנלחמו בשיניים על מנת להגיע למעמד זה, הם באו לפה חדורי מוטיבציה ובמהלך העונה לא יבחלו בשום אמצעי על מנת להגיע לסוף ששם יצטרכו לעמוד במשימה האולטימטיבית כי הרי השורד האחרון לא רק צריך לדעת לשמור על האש, החוכמה היא גם לכבות אותה, מי יהיו אלו שיעמדו במשימה בלי שיישרפו להם הפיפי או הטושטוש (היי, בכל זאת, אנחנו תכנית לכל המשפחה):
'הישרדות כיבוי צופים' בקרוב אצלינו"

גילוי נאות, מגיב לפני שצפיתי בפרק (סליחה סטילהוק) ורק הסתכלתי על התוצאות ברפרוף
אבל גם בלי צפייה אפשר להשתעשע מהרנדומאליות של ה'זוכה' הגדול שבקלות אני ועוד כמה אנשים היינו יכולים לקדם בשביל השעשוע במדליקים לפידים, מי יודע, אולי הפעם הטרול יהיה גם המנצח אצלינו

תגובה פוסט צפייה בהמשך
לצפיה ב-'אני לא מבין איך אפשר להסיק מסקנות בלי לצפות בפרק קודם?'
אני לא מבין איך אפשר להסיק מסקנות בלי לצפות בפרק קודם?
16/05/2019 | 06:38
1
38
לצפיה ב-'מלראות את התוצאות'
מלראות את התוצאות
16/05/2019 | 06:50
92
בכל מקרה מכל דבר אפשר להסיק מסקנות, לראיה תראה איך אנשים פה מסיקים מסקנות כשרק מוצג להם נושא העונה החדשה בכל פעם
כי מהצגת הנושא הם יכולים כבר לראות תמונה כלשהיא
כמו שאמרתי השראה את הפרק אגיב שוב

באופן כללי מעונה 2 בערך ככה אני צופה
רואה את התוצאות, שם לי תמונה בראש של איך הפרק יילך ואז צופה ולפעמים מופתע לטובה\לרעה
ההבדל הוא שבדרך כלל לא מפרסם פה התרשמות טרום צפייה
פה הייתי חייב

ככה אני צופה וככה אמשיך
לצפיה ב-'דעתי על הגמר-'
דעתי על הגמר-
16/05/2019 | 11:52
101
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזו עונה
מבחינתי איבדתי עניין בגמר ברגע שלורן הודחה, וקיבלנו את אחד מהפיינל 4 הגרועים והמשעממים.
ככה שמההדחה שלה כבר די הרצתי את הפרק, ואפילו את המועצה האחרונה- הדיבור של השלישייה אל מול המושבעים עוד לא ראיתי.
מה שכן שמחתי שלפחות ריק הודח לפני הגמר.
חשדתי שכריס יוותר על החסינות, והוא אכן עשה את ההחלטה הנכונה מבחינתו-
אני מניח שבלי זה הוא כנראה לא היה זוכה...
חבל לי שעונה שהתחילה טוב והמשיכה עוד יותר טוב, פשוט איבדה את זה מהשליש האחרון שלה, והסיום שלה פשוט הזוי.
לצפיה ב-' '
16/05/2019 | 13:13
1
109
זה מה שהתכוונתי לכתוב בתגובתי אחרי מועצת השבט הראשונה ומה שהלך עם ריק והאלילים לפניה:

צר לי מאוד, אך נראה שהישרדות ארה"ב הפכה להישרדות הישראלית.
אחרי 38 עונות, שלום ולא להתראות לתוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם. נפלת ובגדול. בעונה הבאה אני כבר לא מתכוון לצפות. ואני בטוח שאני ממש לא היחיד שנמאס לו מזה שג'ף וההפקה פשוט הרסו את הישרדות עם מה שהלך בפרקים האחרונים, והדובדבן הגועלי שבקצפת פרק הגמר עם הכי הרבה התערבות של ההפקה לטובת יקיר ההפקה השקוף בכל הזמנים.  אז שלום ולא להתראות לך הישרדות ארה"ב, שהיתה תוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם. 

אך אז הגיע המהלך ששינה את הכל ולמעשה הציל את העונה מבחינתי. ואני מדבר כמובן על המהלך האמיץ של כריס שלמרות שכבר זכה בשרשרת החסינות והבטיח את מקומו בגמר, כשהוא גם זה שאמור להחליט את מי הוא לוקח איתו לגמר ולמי הוא נותן להיאבק בדו-קרב האש, העדיף לקחת הימור ולהרוויח את עלייתו לגמר מחדש בדו-קרב מול יקיר ההפקה המעצבן והשקוף של העונה, ריק דוונס. כשכריס החליט להעביר את שרשרת החסינות שלו לג'ולי העז (ועובדה שלא קיבלה אפילו קול אחד בגמר), שגם כך התכוון לקחת אותה איתו לגמר, ולהביס בעצמו ובמו ידיו את ריק המעצבן, וזאת למרות שישב כל היום ולימד את ג'ולי וגאווין להדליק אש. ובאותו רגע ידעתי שיש לנו מנצח, עוד לפני שהוא הצליח להדליק להבה מספיק גבוהה בכדי לקרוע את החוט מעליה ולהניף את הדגלון, כבר אז ידעתי שהכל עומד להשתנות באותו רגע. ולא היה לי בכלל ספק שהוא הזוכה. אז תודה לכריס שהציל את הישרדות ומנע את הזכייה מיקיר ההפקה השקוף ונמעצבן, שהיה רק חסר לו שההפקה תשים בתרמילו במקום האליל חסינות החצוי כרטיס מעבר ישיר ישירות לגמר מהרגע שנחת חזרה על האי מאי ההכחדה. וכמה אני שמח שהוא הודח ולא זכה, כי זה יכל זכייה שלו היתה הורסת את העונה האפית הזאת ומורידה את דירוגה ובגדול. כמובן שאם גאווין שלא קיבל אפילו קול אחד נגדו לאורך כל העונה היה זוכה זה גם היה בסדר, אך מה שכריס עשה בשלושה ימים מאז שחזר מהאי זו עבודת מאסטרפיס שלא גאווין ובטח שלא ג'ולי עשו במשך 39 הימים שהם היו במשחק. ולכן לא פלא שרוב המושבעים שאף הכירו אותו היטב מאי ההכחדה שהם חיו שם ביחד כולם העדיפו אותו כזוכה העונה.

מה שכן, אחרי הדחתה של קלי לורן היתה לגמרי הזוכה שלי, אלא אם כן קלי תצליח לחזור למשחק מאי ההכחדה, מה שלצערי לא קרה, למרות שהיתה בין החמישה שהיו הכי קרובים לזכות באתגר החזרה למשחק ולחזור למשחק, ולכן הצטערתי מאוד בשבילה שנפלה בפח שטמן לה כריס הערמומי שתשחק את אליל החסינות שלה עליו ותבזבז אותו סתם וללא שום צורך, אך לא הבנתי למה היא סמכה על כריס בפעם השנייה אחרי שהבינה שהוא הפיל אותה בפח בפעם הראשונה. היא הרי חשדה שמדובר באליל מזוייף שרק אלוהים וההפקה יודעים איך ריק הצליח לשתול גם רמז אליו וגם אותו עצמו עם הפתק המקורי, מה שלא קרה מעולם בהישרדות. האם ההפקה הכינה לריק פתק עם רמז מיוחד או שלריק היה עט קסמים שהוא יכול לשנות את הרמז לפסלון החסינות למה שהוא רוצה? אז כן, מסכנה לורן שנפלה בפח של כריס וריק פעמיים והודחה מהמשחק לפני הפיינל 4. וגם ויקטוריה שאהבתי מאוד בתחילת העונה עשתה לא מעט טעויות לקראת הסוף ושילמה בהדחתה. מי חשב בכלל בתחילת העונה שזאת תהיה שלישיית הגמר ושהזוכה יהיה מי שהודח בהדחה השלישית של העונה.

ולגבי הפרומו לעונה הבאה של הישרדות, אני ממש לא אוהב את סנדרה, למרות שזכתה פעמיים, היא אחת הזוכות הכי מאוסות עלי, והשם אי האלילים ממש לא נשמע לי טוב, ובעיקר לנוכח העונה האחרונה שהיו בה יותר מדי אלילים ויתרונות לטעמי. ואני מאוד מקווה שהעונה הבאה לא תהיה אפילו מוגזנת יותר מבחינת יתרונות ואלילים.

ועוד דבר לגבי אהובתי הנצחית קלי, העונה הזאת, למרות המצאה את האליל השלישי שלה וקבעה שיא חדש בהישרדות של השורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, קלי שהרבה לא העריכו אותה כשחקנית אסטרטגית, התקדמה והגיעה רחוק, ללא שימוש בשום אליל או יתרון או שרשרת חסינות, אלא אך ורק חברתית ואסטרטגית, וזאת למרות היותה שחקנית חוזרת שהאיום על ראשה ריחף מתחילת העונה ועד היום שבו הודחה. ומה שהכי חשוב שמכל השחקנים החוזרים היא האחרונה שהודחה, ועל זה לבד מבחינתי לפחות מגיע לה כל הכבוד. גם אהבתי מה שהיא ענתה לג'ף בריוניון לגבי זה שהיא רוצה להוות מקור השראה לנערות שלא מאמינות בעצמן האמין יותר בעצמן ולהבין שאם הן רק ירצו הן יוכלו להשיג כל מטרה שהן יציבו לעצמן. ואני חושב שהרבה נערות יכולות לקחת השראה מקלי, למרות שהיא אחת הישרדות הגדולות ביותר שמעולם לא זכתה וכנראה שכבר לא תחזור להישרדות ותגשים את חלומה לזכות בה. נזכור אותך לעד קלי וונטוורת'. 

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 22:41
56
כן הניצחון של כריס הציל את העונה , כן כריס ש28 !!!!! מתוך ה39 יום היה באי הגלות/מתים / ואטאבר , עדיף על ריק שסה"כ 6 ימים היה על האי

לצפיה ב-''
16/05/2019 | 22:18
4
83
רק הדחה של ריק תציל את העונה - בהנחה שלמי שחוזר מאי ההכחדה אין סיכוי.אבל שוב, חלק מהמושבעים מכירים את הקאסט רק לפי מועצות השבט. וזו הסיבה למה מי שהפסידו לריק היו צריכים לעבור ישירות לפונדרוסה ולנקות את הקרקע! בכל מקרה, אתגר פיזי, אז לאסטרטגים שביניהם אין ממש סיכוי. הפרק כבר לא מתחיל טוב. ובסוף מי שחוזר למשחק הוא כריס. לפחות הוא שיחק את המשחק, ב...תשעה ימים שהוא היה. אם איכשהו הוא זוכה עכשיו בשלוש חסינויות, מגיע לגמר וזוכה, הוא יהיה יותר גרוע מריק, ואפילו מבן, בוב ופאביו. אני מניח שזה מדהים שהוא הצליח לנצח שורדים שהודחו הרבה אחריו וזכו בכמה פרסים טובים.

ואז נאומי פרידה לכל המושבעים שמקומם מחוץ למשחק עכשיו הוא סופי. הרבה דמעות, הרבה פסנתר, והרבה פיהוקים מצידי. זה באמת קטע שמקומו רק בהישרדות הישראלית. היה שלום, אי ההכחדה. שלום ולא להתראות. ולעולם, לעולם, אל תנסו יותר להחזיר מודחים בשום צורה. כבר היה עדיף שהמודחים יתמודדו ביניהם באי המתים. וכריס מיד מקבל וידוי. האם זה ייתכן... האם הולך להיות זוכה עוד יותר גרוע מאשר ריק? יותר גרוע ממה שאפשר לדמיין? תחשבו על זה, ויקטוריה, גווין וג'ולי בכלל לא מכירים אותו!

ואם זה עדיין לא מספיק, עם מי כריס כורת ברית? עם לא אחר מאשר ריק, חברו לאי ההכחדה. בואו נעלה את שניהם לגמר, נביא גם את ג'ולי איכשהו ונקבל את הגמר הכי גרוע בכל הזמנים. כן, אפילו יותר מאשר גאבון וניקרגואה ביחד. בעצם, העונה הזו די דומה לגאבון וניקרגואה, אבל העריכה לא ממש מוזרה אז אולי הפעם איכשהו כן יש סיכוי למנצח נורמלי, או יותר נכון מנצחת נורמלית. לא שאני לא בעד גווין, אני פשוט לא מאמין שיש לו סיכוי.

אתגר חסינות, ובו זוכה... לא ריק! גם לא כריס! ג'ולי! לצערי ריק שוב לא יודח, כי יש לו אליל, וגם... אתם לא רציניים... כריס קיבל את אותו האליל שריק קיבל כשהוא חזר מאי ההכחדה!!! אני יודע שאני מתלונן על עודף יתרונות כל הזמן, אבל אני נשבע שזה מרגיש כאילו יש בעונה הזו יותר יתרונות מאשר אפילו בפאקינג אי הרוחות. אם זה לא היה ברור עדיין כשהיתרונות התחילו לצוץ להם בסביבות עונה 30 (?), אם זה עדיין לא היה מובן כשסירי הודחה ללא הצבעה, להפקה לא איכפת מהמשחק עצמו, היא רק רוצה דרמה, ורצוי צהובה ככל האפשר. אבל בגלל שיש לנו עונה מושלמת לסיים איתה את הישרדות בעוד שנה, אני, ואני לא מאמין שאני *שוב* אומר את זה, הולך להישאר לעוד שתי עונות אחרונות לגמרי. אני מרגיש כמו ג'אנקי שמנסה להיגמל, אבל שוב ושוב חוזר לסמים.

לשם שינוי, אשכרה הייתה קצת אסטרטגיה הפעם מצד אנשי האלילים והחסינויות... סליחה ג'ולי, אני לא מתכוון אלייך. אני לא מאמין שכריס יצליח במזימה שלו, אבל... למי מצביעים בעצם? בכל מקרה, במועצת השבט, ריק מציל את עצמו כמובן, ואז לורן משתמשת באליל שלה על כריס?!? לא!!! לא!!! דאמט!!! והמודחת היא ויקטוריה... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! עכשיו שהיא בחוץ, באמת שאין לי מושג מי יהיה בגמר.

למחרת, לא ממש למחרת כי השמש עוד לא עלתה, נחשו מה? ריק מוצא עוד פאקינג אליל! עוד!!! פאקינג!!!! אליל!!!!!! ואז לכריס יש אליל משלו, כי למה לשחק את המשחק כשאתה יכול למצוא אלילים. וקחו בחשבון שצלמים נמצאים שם עם השורדים, אז למה שהם לא יתנו טיפ למתמודד שהם אוהבים? יאפ, עכשיו כשאני חושב על זה, אין שום סיבה להאמין שמשהו עדיין טהור במשחק הזה. אני נותן לריק קרדיט, שוב, על זה שהוא שם אלילים מזויפים, שבטח נראים יותר טוב מהמקל הידוע לשמצה של אוזי. טוב שהם מזויפים, כי הדבר האחרון שאני רוצה זו עוד הדחת דיפולט כי כל השאר חסינים.

אבל היי, לפחות ההפקה השקיעה באתגר! שנים חיכיתי שיהיה אתגר כל-כך מושקע בגמר שוב... רק חבל שבינתיים המשחק הספיק להיהרס כמעט עד היסוד! ונחשו מי זוכה בחסינות... הפייבוריט הגדול של הפורום, ריק! איזה כיף, אדם שהודח וחזר, אמנם פיספס רק שתי מועצות שבט אבל לא היה ברוב כמעט אף פעם מאז שחזר, עומד לזכות בהישרדות! ואחרי חגיגת האלילים הצפויה במועצה, ושוב בלי לומר מילה על זהות המודחת, זאת לורן... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!! חרא עונה!!! אין לי פייבוריטים!!!

גם בפיינל 4 יש אתגר חדש דנדש, אבל זה כבר לא משנה. הזוכה היחיד שעוד יכול להיות סבבה הוא גווין, ומבחינה עריכתית אין לו ממש סיכוי. אז בכל מקרה אפשר כבר עכשיו להגיד שאנחנו נקבל את אחד הזוכים הכי גרועים בכל הזמנים. כריס זוכה בחסינות, וזה המצב הכי גרוע שיכול להיות, כי עכשיו הוא יקח את ג'ולי איתו לגמר, וגווין יפסיד באתגר האש. העונה נשארה יחסית טובה, אבל מוזרה, רגע לפני קו הסיום, אבל במאני טיים היא הופכת לקטסטרופה. אבל רגע... כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק? כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק! והוא מצליח!!! עכשיו שהפייבוריט של ההפקה הפסיד באתגר האש, אולי זה גם יהיה הטריגר לגמור עם האבסורד הזה? או, שבגלל שמישהו השתמש בטוויסט הזה כמו שצריך, השרץ הוכשר ולעולם לא ייעלם?

בכל מקרה, תודה לאל שריק לא בגמר, אבל כריס עלול להיות זוכה עוד יותר גרוע. קודם כל, הוא הודח. רוב הזמן הוא לא היה במשחק, לא זכה באתגרים (שאם הוא היה חוזר מאי המתים, לפחות היה אפשר לומר עליו את זה), לא חיפש אלילים, לא כרת בריתות, לא בגד ולא שיקר, לא הצביע ולא הדיח. הבנאדם שיחק רק 12 ימים. הוא היה רק בחמש מועצות שבט, באחת מהן הוא הודח, וטכנית בעוד שתיים הוא היה באותו המצב כמו ריק! מבחינתי יש לי רק שתי אפשרויות מבחינתי: לא לדרג אותו בכלל ולהגדיר אותו כ"בלתי שפיט", או לדרג אותו כזוכה הגרוע מכולם. זה נכון שהוא הספיק לעשות מהלך אחד טוב ועוד אחד שהיה גם טוב מבחינתו, אבל זה כל הרזומה שלו!

ואז כמובן אנחנו מגיעים למועצת השבט האחרונה, בפעם החמישית ברצף ולעד בפורמט החדש והשנוא, והפעם עם 13 פאקינג מושבעים. בנקודה הזו, אי ההכחדה כבר הוכיח את עצמו כאחד הטוויסטים הכי גרועים לא רק בתולדות הישרדות, אלא בכל הז'אנר. עכשיו רק צריך ניצחון של כריס כדי באמת לחרבן על העונה ועל כל התוכנית. אם איזשהו מפיק התפטר איפשהו בנקודה שבה התוכנית הפכה למה שהיא היום, יש מצב שהוא מתכנן עכשיו להתאבד. גאד, כמה שאני שונא את הפורמט החדש. וכמו שציפיתי, כריס זוכה. ואם אני אראה עוד החזרת מודחים באיזושהי תוכנית ריאליטי, אני אפסיק לגמרי עם כל הז'אנר לעולם ועד.

הדירוג הסופי:

1. קלי
2. וורדוג
3. ויקטוריה
4. רון
5. לורן
6. גווין
7. דיוויד
8. אוברי
9. ריק
10. אריק
11. ג'ולי
12. כריס
13. אורורה
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

חשבתי לדרג את כריס יותר גבוה, אבל שוב, הרזומה שלו מתבסס על שני מהלכים!
לצפיה ב-'עונות וזוכים '
עונות וזוכים
16/05/2019 | 22:39
87

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. סין
7. איי הפנינה
8. אמזונס
9. סאן חואן דל סור
10. XYZ
11. אוסטרליה
12. הפיליפינים
13. ונואטו
14. דוד נגד גוליית
15. טוקנטינס
16. דם נגד מים
17. HHH
18. קרמואן
19. עולם אחד
20. מרקייזיס
21. גוואטמלה
22. גיים צ'יינגרס
23. סמואה
24. בורנאו
25. אי הרוחות
26. אי ההכחדה - איזו אכזבה, העונה הייתה כל-כך קרובה להיות מעולה ועוד העזתי לדמיין שהולכות להיות שוב עוד עונות טובות, אבל בשבועות האחרונים העונה פשוט קרסה תחת משקל הטוויסטים האבסורדיים שלה. שוב.
27. עולמות בנפרד
28. קו-רונג
29. אי הנוצרים
30. גאבון
31. ניקרגואה
32. פיג'י
33. איי קוק
34. פאלאו
35. אי המתים
36. אולסטארס
37. אפריקה
38. תאילנד

זוכים:
1. נטלי אנדרסון
2. פרוואטי
3. שרה
4. טוד
5. טוני
6. קים
7. ריץ'
8. דניס
9. ניק
10. אדם
11. ג'רמי
12. מייק
13. כריס
14. בריאן
15. קוקרן
16. סנדרה עונה 7
17. ג'יי טי
18. וונדל
19. רוב
20. ג'נה
21. טייסון
22. סופי
23. ארל
24. טינה
25. אראס
26. יול
27. טום
28. אית'ן
29. נטלי ווייט
30. סנדרה עונה 20
31. מישל
32. וספיה
33. דני
34. אמבר
35. בן
36. בוב
37. פאביו

בלתי שפיט - כריס אנדרווד למרות שאילו הייתי מדרג אותו, הוא ללא ספק היה במקום האחרון והמאוד לא חביב. אני לא רוצה להאשים יותר מדי את השחקן, אבל אני מאשים במאה אחוז את המשחק, וזו הסיבה שלדעתי בסופו של דבר אני מגדיר את העונה הזו כגרועה. אני הייתי מוכן לדרג את העונה בטופ 10! טופ 10!!! ובמחי שעה וחצי הכול נהרס.
לצפיה ב-'פרוטוקול מועצת השבט האחרונה!!! '
פרוטוקול מועצת השבט האחרונה!!!
17/05/2019 | 16:14
2
69
האמת שגם אני נפלתי על הפרק הקטוע, רק עכשיו ראיתי באמת.

אני מוכן לסלוח לרוב מי שהצביעו לכריס, בין השאר בגלל שהם הוכיחו את עצמם אסטרטגית (בעיקר וורדוג, רון ודיוויד) ומי שלא אסטרטג היה מעאפן גם ככה. כולם, חוץ מאחת - ויקטוריה. וואט דה פאקינג פאק?!? מצד אחד אפשר לסלוח לה בגלל שהיא יוצאת נגד הטוויסטים, אבל א', גם לולא החזרה של כריס יש סיכוי סביר שהיא הייתה המודחת הבאה - זאת לורן שהטוויסטים באמת שדדו אותה - ו-ב', בניגוד לכל השאר, את לא מכירה את כריס! לא היית באי ההכחדה אפילו יום אחד! ואת היית הכי קרובה לגווין מכולם!

אז אפשר לסכם שאי ההכחדה הוא הטוויסט השנוא עליי, ואני יכול לפרט את הסיבות למה:

1. מודח שחזר מאי הגאולה וזכה, כמו שאמרתי כבר, לפחות היה צריך לנצח באתגרים. כריס לא היה צריך לעשות כלום! רק לשהות באי ולרעוב (מבלי לגלוש לתיאוריות קונספירציה).

2. וואו, כריס מגיע לגמר עם שניים מקאמה, מעניין באמת למי רים תצביע! למזלי, היא ואוברי היו היחידות במושבעים שהודחו לפני המיזוג, אבל גם שאר המושבעים (חוץ מויקטוריה ) היו עם כריס יותר מאשר עם שאר הפיינליסטים, חוץ מאורורה שהייתה מוכחדת רק יום אחד וכמובן הצביעה גווין.

3. הוא כמובן היה פתח לעוד אלף ואחד אלילים ויתרונות, כי אין מספיק דרמה בעונות האלה. כבר הגעתי בעונה הקודמת למסקנה העצובה שהשאלה אינה "האם הישרדות תחזור לקדמותה?" אלא "מתי המשחק יושמד לחלוטין?" והתשובה היא "בעונה 38".

בכל מקרה, שינויים הכרחיים לדירוגים:

1. קלי
2. וורדוג
3. לורן
4. רון
5. גווין
6. דיוויד
7. אוברי
8. ג'ולי
9. ריק
10. אורורה
11. ויקטוריה!!! איך נפלו גיבורים!
12. כריס
13. אריק
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

-999999999999. אי ההכחדה

אני מצטער, אני לא יכול להפסיק לדבר על כמה שאני שונא את הטוויסט הזה. תחשבו רגע: כריס לא חוזר. בעצם, אף אחד לא חוזר. כנגד זה, זה אומר שהאתגר של הפיינל 6 לא היה בכלל (או שהוא היה אתגר פרס) והיו עוברים ישר לאתגר בפיינל 5, שם ריק כנראה בכל מקרה היה זוכה (לא מסוגל לתאר את ויקטוריה מנצחת באתגר פיזי) סיכוי סביר שהוא היה מצביע נגד ויקטוריה בכל מקרה, השאלה היא האם הוא היה משתמש באליל על ג'ולי או גווין, סביר להניח שעל גווין - ואז הוא, יחד עם לורן וויקטוריה כמובן, היה מצביע נגד ג'ולי. 

פיינל 4, אני מנחש שבלי כריס, גווין זוכה בחסינות - או, אם ויקטוריה מודחת בפיינל 5, ג'ולי. אני מניח ששניהם היו לוקחים את לורן לגמר. אני מסוגל לראות את גווין מנצח את ריק באתגר האש, את ויקטוריה לא. אז הגמר היה יכול להיות ריק-לורן-ג'ולי (ריק זוכה, אבל עדיין זוכה עדיף על כריס!) או הגמר הכי טוב שהיה יכול לקרות, לורן-גווין-ויקטוריה, שבו אני מניח שלורן הייתה זוכה, וכמובן בכל מקרה ספק אם ויקטוריה הייתה מחרבנת על המשחק לולא הטוויסט המטומטם, גם אם הייתה מודחת.

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 17:40
41
ויקטוריה לא מורדת בשום טוויסטים, לא מבין מאיפה הבאת את זה

הטפשה הזאת חשבה שגווין בגד בה בגלל שהיא הייתה הקול היחיד לכריס ולא היה פיצול, זאת למרות שראתה את לורן נותנת לכריס את הפסלון, עדיין חשבה שזה גווין שבגד בה
אז היא אמרה שגווין הוא המנצח בעיניה כי רצתה שידיחו אותו במקום את ריק שהיה הפייבוריט שלה
אמרה שהצביעה לכריס כי למרות שלא שיחק 39 ימים עדיין היו לו מהלכים טובים בסוף

בקיצור, אצל ויקטוריה "מהלך גדול" = שימוש באליל
ריק היה הפייבוריט שלה כי השתמש בהכי הרבה אלילים
כריס השתמש באליל אחד (או 2 כולל זה של לורן) אז זה נתן לו נקודות זכות אצלה
זהו! שום מחשבה מעבר
בטח לא מרידה בטוויסטים
לצפיה ב-'אתה שוכח רק פרט קטנטן '
אתה שוכח רק פרט קטנטן
17/05/2019 | 17:50
50
אם אי ההכחדה לא היה קיים, ואף אחד לא היה חוזר מהדחה, אז גם ריק עצמו לא היה חוזר למשחק, ואז כל המשחק כולו היה נראה אחרת לאחר האיחוד. ולדעתי ממש לא בטוח שבמצב כזה לורן, ויקטוריה וגאווין היו בהכרח שלישיית הגמר.

יותר מזה, רק תחשוב איך היה נראה המשחק אם התוכנית של קלי ולורן של ברית בנות שתביא להדחתו של ריק ישר אם חזרתו למשחק, אם לא התערבותה של ג'ולי שריחמה על 'האומלל', היתה מתקבלת ויוצאת לפועל איך היתה נראית כל העונה הזאת וגם איך היה נראה הגמר שלה...
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 00:56
77
לצפיה ב-'סיקור פוסט צפיה '
סיקור פוסט צפיה
17/05/2019 | 03:56
3
92
מצטער חבר'ה, באמת ציפיתי לראות את הפרק
באמת, בעקבות מה שכתבתם הייתה לי איזה תקווה שכריס יגיע, יטרוף את הקלפים ויחפה על כך שלא יודעים מיהו, לא קרה, השתעממתי מאוד והתעצבנתי לעתים
והיו מקומות שנרדמתי באמצע

קודם כל, אני מופתע איך אף אחד לא העיר על המשפט הראשון של ג'ף לקית' ווונדי - "הם פרשו וזה לחלוטין בסדר!", הם פרשו וזה לחלוטין בסדר? מה קרה למי שפורש "לא מכבד את המשחק", מה קרה לזריקת הלפיד לים? מה קרה לביוש פומבי?
עכשיו פתאום לפרוש זה בסדר? כשזה מסתדר להפקה שלא יהיו כל השחקנים מושבעים אז לפרוש זה בסדר?

באופן כללי כל העונה הזאת סודרה כך שתהיה הערכה מאוד גדולה למי ש"שרד" את אי ההכחדה באיך שהוא הוצג למתמודדים
"הם שם, בלי אוכל, בלי מים כל המשחק...בלה בלה בלה"
וגם האלילי חסינות בתיק/בנדנה לכל מי שחזר משם כדי לוודא שלא יעוף ראשון וגם יעורר "רגע קסם" למושבעים שיושבים מולו, כי הרי אין דבר יותר מגניב בהישרדות מאשר מישהו שקם ואומר "זבבנג ג'ף, הנה אליל, לא הולך לשום מקום חה חה חה", לבחור כזה מגיע הרבה יותר מבחור שאשכרה דיבר עם אנשים וארגן רוב לטובתו והיה בשקט כל המשחק

אז כריס קיבל אליל במתנה והשתמש בו טוב, הוא לא בזבז אותו כמו כריס מעונה 36 אלא עשה את המעשה ההגיוני והשתמש בו, מסכים שהייתה לו הברקה לסדר כך שהוא לא יצטרך להשתמש בו מיד אבל בכל זאת: הוא קיבל אליל במתנה, השתמש בו ואפילו מסתבר שמאוד היה צריך אותו וכנראה לא היה מצליח להסתדר בלעדיו, שבחים לא מגיע לו!

ובאופן כללי, לגבי העריכה, אם מישהו מאי ההכחדה זכה בסופו של דבר אז לפחות תדאגו שיהיה לנו איכשהוא אכפת מהאי הזה!
יכול להיות שאם הייתי רואה במהלך העונה את כריס באי ההכחדה, יוצר קשר עם מתמודדים אחרים, הופך אותם לחברים הכי טובים שלו ומדבר על המשחק יכול להיות שהיה לי איכשהוא אכפת מהניצחון שלו ולא, שתי שניות שמראות אותו דג כריש ואת אריק מפרגן לו לא נחשבות זמן מסך ראוי למנצח!
חלק מאיך שעונה נמדדת זה הסיפור של המנצח, הדרך שהוא עשה ובסופו של דבר המסקנה אם "הגיע לו" או "לא הגיע לו" ואני מסכים מאוד עם יונתן שכריס פה בלתי שפיט וזה מאוד מעצבן!

חלק מהסיבה שלא ראינו קטעים משמעותיים מאי ההכחדה היא שלא היה בו שום אלמנט של משחק!
אם נגיד היו עושים כמו שהיה בהישרדות ישראל, שיש אי של מודחים ושם הם משחקים גם הם את המשחק ולפני שמגיע אליהם המודח הטרי הם עושים אתגר חסינות ומועצה קטנה משלהם על מנת לפנות לו מקום
כך גם לא היה להם מספר מפלצתי של מושבעים וגם אנחנו היינו יכולים קצת לראות את הדינמיקות שם וקצת להעריך את מי ששרד משם כי הוא היה צריך גם לשרוד מועצות פנימיות
בלי אלמנט משחק הצפייה באי הזה חסרת ערך
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 09:12
2
63
אני כן נותן קרדיט גדול לכריס על זה שאמר בדיוק את המילים הנכונות כדי לערער את לורן ולגרום לה לעשות מהלך מיותר לגמרי - להשתמש באליל עליו מתוך מחשבה שהיא תראה ככה יותר טוב בעיני הג'ורי, ולבזבז את האליל - וגם בעצם לזרוק את ויקטוריה (בזה שאמר להם שויקטוריה ודווינס הם השניים הכי מוערכים על ידי הג'ורי).

האליל שהוא קיבל היה ללא ספק מעצבן אבל כן אם ניקח בחשבון את זה שהוחבא עוד אליל שדווינס מצא הסיכוי ובגכלל שדווינס זכה בחסינות הוא כנראה היה משתמש באליל על כריס ואז כריס היה ניצל גם ככה.

ועדיין, זה היה ממש ניצחון של אלילים וטוויסטים מפגרים, ועם כל הכבוד לזה שהוא עשה מה שיכל מאז שחזר - זה פשוט לא מצדיק את הניצחון הזה.
לצפיה ב-'אם אתגר האש'
אם אתגר האש
17/05/2019 | 10:49
1
66
אין לדווינס שום סיבה לשמור על כריס בשלב הזה
היה לו אינטרס להשתמש בו בפיינל 6 וזה הכל
בפיינל 5 אחריי שריק כבר זכה בחסינות או עוד לפני, כשנצא אליל חדש הוא היה אמור לעשות לו 'תאי' לזרוק את החצי אליל ולתת לכריס ללכת 
זה אם הוא היה חכם אבל הוא טיפש שהמומחיות שלו זה "זבבנג" במועצות שבט
לצפיה ב-'שאלה על פרק הגמר ..'
שאלה על פרק הגמר ..
17/05/2019 | 11:09
5
74
משהו מוזר.. האם לא היה מועצת שבט אחרונה עם שאלות של המושבעים????!? הכרזה על הזוכה??  כי בסרטון שאני צפיתי בו היה פרק של שעתיים שמשום מה הסתיים בזה ששלושת הפיינליסטים צעדו על החוף לעבר מועצת השבט ואז הפרק נגמר והפרק הבא היה כבר הריוניין ולצערי ראיתי מי ניצח וזה הרס לי הכל!!
לצפיה ב-'.... '
....
17/05/2019 | 12:02
1
57
הקטעים הנ"ל של המושבעים וההכרזה היו בפרק 13 הכפול או בפרק 14 בריוניין???
לצפיה ב-'בפרק 13 הרגיל ללא פרסומות'
בפרק 13 הרגיל ללא פרסומות
17/05/2019 | 12:34
20
לצפיה ב-'האמת שגם אני נפלתי לצערי על הפרק של שעתיים הקטוע שציינת'
האמת שגם אני נפלתי לצערי על הפרק של שעתיים הקטוע שציינת
17/05/2019 | 12:22
60
ואחרי שראיתי בריוניון מי זכה, חיפשתי קובץ גרסה של הפרק ללא פרסומות וראיתי את מועצת השבט האחרונה. אבל לקח בערך שעתיים ואולי אף יותר עד שעלה פרק גמר מלא ללא פרסומות, וזה היה די מרגיז ששעות כבר ידעתי מי הזוכה עד שיצא לי לראות איך ובכמה קולות הוא זכה. 
לצפיה ב-'חברים, תעברו לפופקורן טיים'
חברים, תעברו לפופקורן טיים
17/05/2019 | 20:16
1
52
הם בדרך כלל לא מעלים לשם קבצים פגומים. למה להוריד פרקים מאלוהים יודע מאיפה אתם מורידים, כשיש פרקים זמינים באיכות טובה בסטרימינג?
לצפיה ב-'איכות 1080P זה לא מספיק איכותי לסטרימינג?'
איכות 1080P זה לא מספיק איכותי לסטרימינג?
17/05/2019 | 20:27
35
ומה זה פופקורן טיים כשיש מיליון ואחד אפליקציות אחרות שוות בהרבה ומגוונות בהרבה? הסיבה שהפרק גמר שצפינו בו היה מקוטע היה בגלל שזה היה זמן קצר לאחר סיום שידור הפרק המקורי בארה"ב, וזה היה גדוש פרסומות, למרות שארך שעתיים, מה שבסופו של דבר קטע את הפרק לפני הגעתם של שלישיית הגמר למועצת השבט האחרונה. אך בפרק המלא והמתוקן כבר ללא פרסומות שעלה כשעתיים או אפילו יותר אח"כ זה כבר לא היה מקוטע והיה אפשר לראות גם את כל מה שקרה עד הריוניון.

לצפיה ב-'לדעתי הריוניון של העונה הזאת היה הכי קצר בתולדות הישרדות'
לדעתי הריוניון של העונה הזאת היה הכי קצר בתולדות הישרדות
17/05/2019 | 18:01
60
בקושי רבע שעה, כולל הפרומו לעונה הבאה. וגם זה בלחץ, ומבלי להראות כמעט אף קטע משמעותי של מה שקרה העונה על האי. הדבר היחיד שאהבתי בריוניון זה את הראיון עם קלי שאסור לוותר על החלום, ושהיא רוצה להוות השראה לבחורות צעירות שלא יוותרו לעולם על חלומן ושאם הן ינסו ולא ירימו ידיים וירצו מספיק הן יוכלו להגשים כל חלום וכל מטרה שהן יציבו לעצמן בחיים, למרות שגם הוא היה די קצר. לעומת זאת ממש לא אהבתי את הגישה של ג'ף המנחה לגבי הקוויטרים של אי ההכחדה, שזה בסדר גמור לוותר, שזה היה ההיפך הגמור מהמסר של קלי שאסור ולוותר ולהרים ידיים.
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 19:53
71
טוב... אז... לפני שצפיתי בפרק האחרון לא יכולתי להמתין וקראתי על הניצחון של כריס. זה שימח אותי מאוד, מכיוון שחיבבתי את כריס מתחילת העונה (חתיך, חמוד, ז.ין גדול וכו'. אוי סתמו, אוחצ'ות. אתן יודעות שגם אתכן זה עניין ) ולמרות שלא האמנתי לרגע שדווקא הוא זה שיחזור למשחק, ובטח לא שינצח את דבנס המזוויע - הניצחון שלו היה כל כך אקראי ומשוגע שלא יכולתי שלא לשמוח שהעונה האיומה הזאת הסתיימה עם ניצחון מתוק ובלתי צפוי בעליל. 

אבל אז צפיתי בפרק... 

והבולשיט הקבוע המשיך - אינספור איידולים, הפעם אפילו החביאו איידול בתוך התיק של כריס(!) אי פעם קרה דבר כזה בהישרדות? ריק מצא עוד איידול (ממתי ממשיכים להחביא איידולים בפיינל 5?) וקיבל מההפקה חומרים על מנת ליצור איידולים מזוייפים ולהשפיל את לורן וג'ולי אחרי שהוא בעצמו מחה על האכזריות כביכול של ג'ולי ורון להעניק לו איידול מזוייף... בקטע הזה כמעט נשברתי ורציתי לכבות את הפרק. אחר כך, בטרייבל - כולם שולפים איידולים, חלקם מזוייפים, חלקם אמיתיים. איידול לכל דורש. ממש אמריקן איידול. והג'ורי מריע על השטויות האלה כאילו הוא צופה בפרק האחרון של משחקי הכס. בעצם, אולי כדאי לא לדבר על זה כי סף העצבים שלי רגיש אחרי פרק ה'דרקאריס' המחריד וזה לפורום אחר בכלל.
אחר כך בפיינל 4 כריס מוותר על שרשרת החסינות ומחליט להתמודד מול דבנס בהחלטה שנראה כאילו נכתבה על ידי מיטב התסריטאים של CBS. וכמובן שכריס מנצח. 
ואז הטרייבל האחרון. גאווין מציין את העובדה שהוא היחיד ששיחק את המשחק בצורה מושלמת, משום שאף אחד לא כתב את השם שלו אי פעם וזו הוכחה לכך שהוא הזוכה האמיתי כי הפורמט הזה של אי ההכחדה לא. פאקינג. פייר.

דוג-שיט ממהר להבהיר לגאווין שהפורמט לא עומד למשפט, אלא הוא. פאק יו דוג-שיט.
דוגשיט מקבל חיזוק מג'ף שצועק בהתלהמות מהבהילה על הצופים בבית שלא יחשבו לרגע שהפורמט הקדוש פגום מיסודו. 

ולמי הג'ורי מצביע? לכריס, כי הגימיק הזה צריך לחזור מתישהו בעתיד וזה היה נראה מביך אם הזוכה היה מישהו שלא היה לו קשר לאי ההכחדה. 

ז.ין על התכנית הזאת. אין פה יותר שום דבר שנראה אותנטי או הגון. הכל מתוסרט ומבויים על ידי ג'ף וההפקה. איידולים שמוחבאים בתוך התיק? למה לא! מתמודדים שלא שיחקו את המשחק במשך כמעט חודש חוזרים וזוכים? בכיף! 

אין לי שום דבר נגד כריס. הוא עשה את המיטב ממה שהיה לו. אבל גאווין נשדד לאור יום. והישרדות קפצה את הכריש. שוב.
לצפיה ב-''
18/05/2019 | 21:43
42
עוד לא הספקתי להגיב, אבל כנראה שזה אחד הגמרים הכי טובים אי פעם!
גם אני העדפתי שגווין ינצח, אבל כריס שיחק ממש טוב בפרק הזה ושמחתי ברמות שניצח את ריק באתגר אש - המהלכים שלו הראו שיש לו ראש למשחק.
אז נכון שהוא בילה הרבה באי ההכחדה, אבל זה חלק מהפורמט של העונה והמתמודדים ידעו את זה והיו צריכים לדעת שמתמודד שבילה עם כל המושבעים זמן רב כלכך כנראה שזה יתן לו נקודות בגמר.
ולכן לורן, ג'ולי ובעיקר ריק עשו טעויות ענקיות שהשאירו אותו בפיינל 6 שהייתה להם הזדמנות להעיף אותו, ולאחר מכן ריק גם השאיר אותו בפיינל 5.
קיוויתי בכל זאת שגווין ינצח כי הוא ממש חמודי ,  אבל גם כריס זה ניצחון ראוי מספיק לעונה הזו...ותהיו בטוחים שהיו לפחות 8-9 מנצחים גרועים יותר (לדוגמא סנדרה שניצחה באופן הרבה יותר בזיוני בעיני את ראסל ופארווטי, כמו שברייר אמר) אז אני מאוד מרוצה.
העונה הזו הייתה ממש הפכפכה ובאמת שכל פרק הייתי במתח ולא ידעתי למה לצפות, כמובן שהגמר היה השיא.
העונה מדורגת אצלי איפשהו למעלה בערך בטופ 10.
נתראה בעונה הבאה ונקווה לטוב!
לצפיה ב-'אני לא זוכר את דירוג המנצחים שעשיתי כרגע '
אני לא זוכר את דירוג המנצחים שעשיתי כרגע
19/05/2019 | 06:07
47
ולא ראיתי את הפרקים האחרונים כולל הגמר, אבל כריס נמצא במקום האחרון אצלי. וזה לא באשמתו, כל הקונספט של המשחק היה מעצבן מההתחלה, אבל אני לא יכול לדרג אותו יותר גבוה בעצם העובדה שהוא הודח שלישי מהמשחק, אני לא יכול לדרג אותו אפילו גבוה יותר מבוב ופאביו, הם לעומתו לא הודחו.

ג'ף וההפקה באמת חושבים שזה היה רעיון טוב? הם לא קוראים את הביקורות שהם מקבלים מאז עונה 35 (בן-חייב-לנצח-בכל-מחיר)? 
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 10:57
52
עונה שהיתה ממש טובה רוב הזמן אבל איבדה מומנטום לקראת הסוף. ברגע שגם ויקטוריה וגם לורן הודחו ראשונות בפרק, איבדתי עניין, ובלי קשר, הפרק היה מאוד משעמם, חוץ מכמה רגעים מעולים, כמו ההחלטה של כריס לוותר על החסינות כדי להתמודד מול ריק.
לגבי הניצחון של כריס - ממש רציתי לראות את גאווין זוכה, אבל חייבים להעריך את כריס - הוא חזר למשחק בשיא הכח וניצל את הימים הבודדים שלו במשחק כדי לעשות כל מה שאפשר כדי לעשות מהלכים ועשה אותם טוב. אז זה ניצחון מעניין, אבל אין ספק ששנוי במחלוקת.
לגבי העונה הבאה - אין דבר שאני רוצה לראות פחות מאשר את רוב מריאנו על מסך הטלוויזיה שלי שוב. יש כל כך הרבה שורדים מעולים ומוצלחים שלא חרשו עליהם, אי אפשר להביא מישהו מהם!? ועוד לקבל אותו ואת סנדרה שוב בעונה שלאחר מכן. נוראי

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ