BB CAN S07E28

noamlah

New member
BB CAN S07E28

למרות שלפי התוצאות זה כבר לא כלכך

קודוס לאדם שנלחם אבל הפיץ' שלו לא היה טוב
וזה נובע מהזלזול שיש בקירה, הם לא מבינים כמה איום הם יכולים להיות
אם אדם היה אומר לאנתוני שאם במקרה קירה מגיעים לגמר האימפקט ייראה שהייתה ברית גדולה של בנים ששלטה כל המשחק וקירה היחידים שהצליחו להביס אותם ואחריי כל העבודה הקשה בסוף העונה הזאת לא תהיה העונה של הPB
אני חושב שאם אנתוני ודיין היו מסתכלים על זה כך הם היו משנים את ההחלטה שלהם
היי, אני חושב שהיו משנים את ההחלטה שלהם אם היו רואים איך הג'ורי הגיב לכך שקירה ניצחו בהו"ה

בכל מקרה אנתוני בטוח לא ינצח בהו"ה הבא כי הוא גרוע בתחרויות אבל מצד שני הוא בטוח בגמר
בניגוד למה שאדם חושב גמר של דיין וקירה לא יהיה
קשה לדעת מי מדן וקירה ינצח בהו"ה כי שניהם (או שלושתם? גם במספרים זה הולך כך?) דיי טובים כשזה נוגע לפרטים אם כי אם זו תהיה תחרות שהמרחב והתזוזה תיקח בה מקום לדיין יש ייתרון ברור
מקווה מאוד שזה יהיה דיין שינצח

הג'ורי דיי מתחלק כמעט חצי-חצי
שלושה שלא מעניין אותם בכלל המשחק ויצביעו מרגשנות - קורי, דמיאן ואסתי
שלושה שיכבדו את המשחק ויצביעו להכי טוב - אדם, מארק ואולי סם (קשה לדעת אצלה אבל חושב שכן)
ומי שיכריע אם ההצבעה תהיה שכלית או רגשית בסופו של דבר יהיה המושבע האחרון - דיין או קירה
שלשניהם גם יהיה המון אימפקט על הג'ורי כי היו שחקנים בולטים

יאללה, מחר גמר

noamlah

New member
גמר

מזמן לא התרגשתי ככה מגמר של תכנית ריאליטי
בהחלט העונה הכי טובה של ביג ברודר קנדה
ואולי גם נמצאת איפהשהוא בטופ של כל עונות ביג ברודר

הג'ורי הפתיע אותי מאוד לטובה, מהתגובות הקודמות שלהם חשבתי שתהיה מרמרת מאוד גדולה ובסוף דווקא אלו שחשבתי שיהיו הכי ממורמרים היו בעד השחקן הכי טוב וקבלו את ההפסד שלהם בכיף
אסתי החזירה את הכבוד שלה אצלי
ובסוף מי שהיה ממורמר היה ממורמר על אנתוני

אני עדיין חושב שדיין עשה עבודה טובה בבחירה באנתוני לפיינל 2
נראה שהג'ורי לא כיבד את קירה אבל אם היו מגיעים היו רואים את הקהל מריע להם וקירה היו יכולים לנאום על איך שהגיעו מעמדת מיעוט לטופ והביסו את הפריטי בויז ורוצים להוכיח לכל ילד חלש ובלה בלה בלה והיו יכולים להטות קולות לכיוונם

אנתוני ודיין נמצאים באותו משחק רק שדיין שיחק אותו יותר טוב
אנתוני היה על תקן נושא כלים ובהחלט הרס לעצמו בהדחה של מארק
התשובות שלו בגמר למושבעים היו ממש לא טובות
הוא אומר שהיה נאמן לקורי ושכנע את הפריטי בויז שהיא ערך, אבל קורי הודחה מושבעת שניה והחבר'ה של דיין הודחו אחריה אז מה שבעצם אנתוני הדגיש זה שלדיין היה יותר סיי בקבלת ההחלטות ממנו וגם הוא בכלל לא הדגיש שהוא עצמו לא הצביע לקורי שזה דיי נשמע שחשבה כך
בנוסף לא נתן שום טיעון למה הוא ראוי יותר מדיין למרות שאסתי כיוונה לכך בשאלה שלה
דיין לעומת זאת נתן תשובות ממש טובות והתמודד עם הג'ורי מעולה וגם עם קירה שהיו ממורמרים עליו, הוא גרם לכך שיהיו ממורמרים גם על אנתוני

שחקן מעולה, ברמות של דן, דרק, וויל וכל הגדולים מביג ברודר שהצליח אפילו לעבוד עלי בהתחלה ולחשוב שהוא הטיפש העונתי
במהלך העונה גם אהבתי לראות אותו משחק וגם נכנס לי ללב
ואני בדרך כלל ממש לא סובל עונות של שחקן אחד ופה חיכיתי בקוצר רוח לכל פרק וקצת חבל לי שלא יהיה את זה עכשיו

טוב, תכנית הבאה שאכתוב לה יומן פרטי פה
הישרדות דרום אפריקה, עונה 7, עוד שבוע בדיוק!

למעלה