פינת הפופולאריות 38 - פרק 12

Bar EL

New member
פינת הפופולאריות 38 - פרק 12

אז מכיוון שאורי סוגר שבת (אחרונה!) בצה"ל, אעלה במקומו את הפינה

ולהלן הדירוג של הפרק הקודם :

16. ג'וליה - 1.6

15. כריס - 1.9
1
14. אריק - 2
2
12. דיוויד - 2.5
7
12. ג'ו - 2.5

11. רים - 2.9
1
10. אוברי - 3.1
1
9. אורורה - 3.4

8. ויקטוריה - 4
2
7. קלי - 4.9
4
6. ריק - 5
2
5. ג'ולי - 6.1
5
4. גווין - 6.3
3

והטופ 3...

Bar EL

New member
מקום 3

עם ממוצע 7.3,

לאחר הפוגה היא חוזרת לפסגה!

לורן

Bar EL

New member
מקום 1 א'

עם ממוצע 7.5,

הבריון העונתי שבפסגה גם בהדחתו,

וורדוג!

Bar EL

New member
מקום 1 ב'

עם ממוצע 7.5,

חולק את הכבוד ביחד עם חברו לבריונות,

המודח הטרי,

רון הבריון

Bar EL

New member
הדירוג

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים

NP23

New member

מוכחדים-1
סורי וורדוג
אורורה-8 המהלך שלה עם הקול הכפול כן הוכיח את עצמו ואני מעריך שחקנים אמיצים שגם חושבים מחוץ לקופסא
ג'ולי-5
גווין-10 יחי המלך החדש (מה שאומר שלא יגיע לגמר)
ויקטוריה 9 ברוכה השבה
לורן 9 מקווה שאם קלי חוזרת זה לא יפגע בה, היא מתקדמת יפה בלעדיה
רון 8 באסה עליו. לא חושב שעשה טעות עם התפריט. בזכות זה ריק לא הצביע נגדו . רק חבל שזה גם לא גרם לריק לנוח. אני מעריך את המשחק של רון, פשוט הבנות העפילו עליו. הטעות שלו היתה ,אולייי לבחור בג'ולי לפרס, אבל בגלל שהיא כזאת רגשנית ועם החיבור שיש להם, אני לא יכול ממש להאשים אותו.
&nbsp
ריק -5 דמות מעולה והוא חכם אבל מחוץ ללופ כמעט בכל מועצת שבט,
כולל זאת.

Confide In Omer

New member

אוברי 8
אורורה 8
אריק 5
ג'ו 2
ג'ולי 8
ג'וליה 3
גווין 9
דייויד 3
וורדוג 2
ויקטוריה 10
כריס 5
לורן 10
קלי 10
רון 6
רים 5
ריק 1

דירוגי-

אוברי- 6
אורורה- 5
אריק- 6
ג'ו- 1
ג'ולי- 5
ג'וליה- 3 הצחיקה אותי במועצה

גווין- 5
דייויד- 7
וורדוג- 9
ויקטוריה- 7 סוף סוף התחילה להוכיח את עצמה, נראה מה יהיה איתה בהמשך
כריס- 5
לורן- 10 קווין
קלי- 7
רון- 1 ביוש
רים- 1
ריק- 8 איך שמחתי שהוא מצא את האליל

מוכחדים - 1

אורורה - 6
ג'ולי - 7
גווין - 7
ויקטוריה - 10
לורן - 9
רון - 7
ריק - 3 שוב ניצלת בלי אף בן ברית. מה יהיה?

Bar EL

New member
דירוג

אוברי 1
אורורה 5
אריק 4
ג'ו 2
ג'ולי 5
ג'וליה 1
גווין 10
דייויד 2
וורדוג 9
ויקטוריה 3
כריס 1
לורן 8
קלי 1
רון 9
רים 1
ריק 4

סטילהוק

New member

אוברי - 1
אורורה - 6
פעלה נכון שסמכה על לורן והעבירה את יתרון הקול הכפול שלה לגווין, כי ידעה שאם ייצא תיקו היא לא תוכל להצביע שוב. וגם רכשה את אמונו.
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 3
ג'וליה - 1
גווין - 5
עדיין די אמביוולנטי לגביו, כי מצד אחד בגד במי שלקח אותו ואת אשתו הטרייה לסעודה של משימת הפרס, אך מצד שני דווקא החבירה שלו לבנות יכולה להביא אותו יותר רחוק, ובעיקר אם הוא יישאר הבחור האחרון בשבט, אלא אם כן יחזור בחור נוסף מאי ההכחדה ולא בחורה. מה שאומר שיהיה לו יתרון על הבנות בפיינל 4, למרות שבמקרה של אורורה לא בטוח... אך ייתכן שדווקא בגלל זה היא תודח וג'ולי תגיע במקומה לפיינל 4.
דייויד - 1
וורדוג - 1
ויקטוריה - 7
עשתה בשכל שחברה ללורן נגד רון וריק, ושוב היתה בצד הנכון של ההצבעות.
כריס - 1
לורן - 10
מי שחתומה על ההדחה של רון מהמשחק, אחרי שהצליחה לשכנע את גווין לשים פתק כפול עם שמו, למרות שהוא בחר בו ובאשתו הטרייה לארוחה של משימת הפרס.
קלי - 5
רון - 1
רים - 1
ריק - 3
מאוד מקווה שהוא לא יפלס את דרכו לגמר באמצעות מציאת אלילים וזכייה במשימות חסינות, ושיודח כבר בפרק הקרוב. כי הכל מצביע על כך שהוא יקיר ההפקה, היחיד שמצא אליל חסינות בתרמילו שההפקה שתלה לו אותו בו, היחיד שמצא אליל חסינות בדיוק מתי שהיה זקוק לו, והיחיד שהשתמש נכון באליל חסינות עד עכשיו. שלא לדבר על כך שגם היחיד שחזר מאי ההכחדה. ואם יש משהו שאני שונא בריאליטי זו התערבות של ההפקה במשחק. זה גם למה אני מתעב את העונה הישראלית החדשה ששקוף עד כמה שההפקה מעורבת בה.

B R A Y E R

New member
מנהל

אוברי - 2
אורורה - 4
אריק - 1
ג'ו - 3
ג'ולי - 7
ג'וליה - 2
גווין - 10
דייויד - 1
וורדוג - 5
ויקטוריה - 8
כריס - 1
לורן - 10
קלי - 5
רון - 7
רים - 1
ריק - 5

אורישקי

New member

עם כל חיבתי לחלק מהמודחים באמת אין מה לתת להם יותר מ1 כי הפרק בכל ללא ראינו אתום...

אוברי 1
אורורה 6 היא מאד גרועה חברתית אבל מצד שני היא לא כזו פראיירית גם.... היא עושה מהלכים ומשחקת ומנצלת דברים כמו היתרון שלה אז כל הכבוד לה על זה
אריק 1
ג'ו 1
ג'ולי 5 תפסתי ממנה יותר ואני עדיין חושב שהיא מאד חמודה אבל כרגע אני בעיקר רואה אותה מגיעה לגמר כנגררת
ג'וליה 1
גווין 10 מרגיש לי שהוא משחק הכי טוב בסה"כ, יש ל וקשרים חברתיים טובים מאד עם כולם ולדעתי גם הקשר שלו עם ויקטוריה חזק יותר ממה שאנחנו רואים
דייויד 1
וורדוג 1
ויקטוריה 9 סוף סףו חזרה לעצמה! נראה שהיא לגמרי הובילה את המהלך הזה ומרגיש לי שהקשר שלה עם גווין כאמור יותר חזק ממה שרואים.
כריס 1
לורן 8 היא משחקת טוב מאד, חברתית חזקה ומסתירה את האליל שלה יפה, אני עוד רוצה לראות אותה מראה קצת קילר אינסטינקט נוסף (במיוחד עם האליל הסודי) רגע לפני הסוף
קלי 1
רון 8
בתכלס הוא היה דמות אדירה, מבדרת מאד ושיחק חזק ולא רע, פשוט בעונה הזו כל מי שחזק מודח מהר!
רים 1
ריק 7 כי הוא בתכלס מאד מבדר וכיף לצפות בו, כשחקן מסכים שהוא בינוני ויהיה אסון אם ינצח אבל יהיה טוב

למעלה