הישרדות VIP - פרק 17

הישרדות VIP - פרק 17

ג'וזי מודח והופך להיות המושבע הראשון,
ובהמשך הפרק גיא מודיע למתמודדים שגם מישל מפונה מהמשחק.
לא אהבתי בכלל שבמשימת החסינות, גיא פתאום זורק רמז לפתרון הפאזל- באיזה קטע?!?!
מילא אם כל המתמודדים כבר היו בשלב של הפאזל, אבל מה פתאום לרמוז ככה כשרוב המתמודדים האחרים עוד לא בשלב הזה???
חבל שג'ובאני לא באמת זרק עליו את החלקים

ליהיא ונעמה בצרות בפרק הבא, ונראה שנעמה פונה לשקד שיחבור אליה ושידיחו את ג'ובאני (למרות שקשה לי להבין איך היא תשיג רוב של קולות- אולי אם היא תזכה בווטו).
תכלס אם ג'ובאני לא יודח עכשיו, הוא יכול בקלות לזכות.
הוא מקושר כמעט לכולם במשחק ואם הוא מגיע לגמר, כולם ירצו להצביע לו.
אגב, חשבתי ששמחה גם תכעס עליו אבל בינתיים נראה שהיא כועסת רק על ליהיא ונעמה...

NP23

New member

שמחה מעצבנת וגם ג'ובאני.
"ליהיא מכרה אותי"?
במה היא מכרה אותו? הוא הראשון שקפץ ואמר אני גם ידעתי .
אכפת לו פתאום שהיא אמרה מי החברים שלו זה עילה להדחתה?
או היה חלק בתכנית וזה צביעות של שמחה לכעוס על ליהיא ונעמה יותר מעליו . ועכשיו שמישל לא במשחק זה עוד יותר טיפשות מוחלטת לתת את היתרון לשבט קנקאי. גם אם היו יודעים להרדים את ליהיא ונעמה(והם לא) או גם אם בכל מקרה ליהיא תודח (מה שאני לא חושב,בייחוד שלא מפסיקים להשמיע לנו שלונא רוצה להדיח אותה. הבנו.)
בקיצור, לא מסכים איתך, כי גם אם בהדחה הזאת ליהיא יוצאת,
אז בפיינל 9 יש את 4 קנקאי+ נעמה
וביחוד עם צמיד וטו , ג'ובאני בקלות יוצא מהמשחק .
גם במועצה הזאת, הם 10
אם שקד משכנע את לונא , ולדעתי היא הבעיה היחידה ברביעית קנקאי, אז זה קנקאי+ליהיא ונעמה
זה גם רוב. אם הצמיד לטובתם , אפילו לא צריך את לונא.
אם הצמיד לרעתם, חייבים את לונא ליצור קרב אש, ואז שווה להעביר את הקולות נגד שמחה .
אבל בתחושה שלי נעמה התחילה את כל התכנית ממקום שהצמיד וטו אצל שקד /אירה/אצלה ואצל ליהיא

NP23

New member
סליחה

אם הצמיד לרעתם , צריך את לונא וזהו. בלי קרב אש .
קנקאי+ נעמה (נגיד ליהיא לא מצביעה)
נגד מני,אייל, ג'ובאני ושמחה.

noamlah

New member
רואה רק את פרקיי ההדחה

אז לא מעורה בכל הדינמיקות
אבל ממה שזה נראה פה ליהי ונעמה יוצאות דיי מטומטמות כשזה נוגע לשמחה
היא בן אדם רגשן ומרגישה פגועה אישית
לחפור לה באוזן "זה משחק" לא ממש יעזור פה.

וג'ובאני כנראה רצה להשאר מאחורי הקלעים בנוגע למקרה של ליהי ואכן לחשוף "גם ג'ובאני ידע" שם אותו על המוקד
טבעי שירצה לנתק את עצמו מהן אחריי זה. ליהי פשוט לא יודעת לסתום את הפה שלה ונעמה, כמה שהיא מתגאה בכך שהיא אסטרטגית גדולה גם לא מצטיינת בכך
לדעתי אחת מהן תודח ואז המאובן ייצא לפועל, לא סתם עשו לו בילדאפ בפרק הזה כשנעמה דברה עליו

NP23

New member
אז אם אתה לא רואה הכל

אז אתה לא יכול לצאת בכל מני הצהרות בלי לראות
כי למשל ג'ובאני בעצמו קפץ ואמר אני ידעתי , הרבה לפני שליהיא דיברה על המעורבות שלו הוא כבר סיפר לכל הקאסט בעצמו
וזה בן אדם שתמיד אומר הכל בפנים והכי גלוי שיש
(כולם העונה ,אבל הוא בראש הדבר)
&nbsp
גם שהיו בשבט נפרד ממנו אייל ומישל כבר הודו ודיברו בגלוי כמה הם חזק עם ג'ובאני ובשבילו שומרים על שמחה וכמה הם איתו
שום דבר בעונה הזאת לא סוד
&nbsp
וליהיא ונעמה אמרו הרבה דברים לשמחה מעבר ל"זה משחק" אבל היא מסרבת להבין . היא אטומה.
היא תמיד בתחושה שרודפים אותה ועושים לה אישית
וחזרה על זה כמה פעמים שהיא מרגישה שהמהלך נעשה עליה והסבירו לה אלף פעם שזה על כולם ולמה זה יצא לטובתה ולמה העליבו אותה ולא את אייל נניח. כי ידעו שזה הרבה יותר משפיע ויזיז
מה שלא אמרו לשמחה, היא בשלה
&nbsp
לגבי המאובן. יש מצב אז גם שג'ובאני קיבל אותו...

noamlah

New member
הדרך להגיע לבן אדם רגשן

זה לדבר איתו מהמקום שלו
להגיד כמה זה היה קשה, כמה סבלו מזה
שהן מבינות שנפגעה. אולי אפילו לבלוע צפרדע, להתנצל ולהגיד שאולי באמת נחצה פה קו אדום
לליהי ונעמה האגו חסם אותן מלעשות את זה
אפשר לדבר עם שמחה ואפשר להוביל אותה, אייל ומישל עשו את זה בעבר והם לא גאונים גדולים
וגם פה, היא לא כועסת על ג'ובאני כי הוא יודע איך לדבר איתה שלא תכעס יתפנה נגדו

גם לא יודע אם נושא רגיש כמו השומן של שמחה היה רעיון טוב מבחינתן, הן היו צריכות לדעת ששימוש בדבר רגיש זה גם אם זה לצורך משחק לא יתקבל טוב אצלה או אצל האחרים גם אם זה לצורך משחק ויכלו לסמן ולעצבן אותה בדרכים אחרות, זו לא משימה קשה לעצבן את שמחה
גם וורנר השתמש במיניות של זיק לצורך משחק וגם זה לא התקבל טוב

ואני אומר מראש במה אני צופה, לא יכול לצפות בכל שאר הפרקים כי זה עושה לי כאב ראש, סביר להניח שמי שצופה בהם יודע יותר ממני, אני אומר ממה שאני רואה

NP23

New member
אז תקח בחשבון

שלהפסיד פרקים וביחוד פרק של הישרדות ישראל שהוא ארוך,
אתה מפסיד מידע ושיחות וזה סותר הרבה מהדברים שאתה חושב
&nbsp
אם כי מסכים איתך שליהיא לא עשתה את זה בדרך הנכונה
לגבי נעמה, נכון , ליהיא עושה הכל בהדרכתה אבל היא לא הכניסה לה את המילים האלה לפה וגם אמרה לה להשתמש בנושא הזה
נעמה היא זאת שהרבה פעם ניסתה להרגיע אותה
ליהיא היא לא שחקנית טובה
&nbsp
אני גם מאמין שנעמה ושמחה כן יהיו בטוב וימשיכו הלאה אם ליהיא תצא
ויש מצב גם אם ג'ובאני יצא, מספיק שיעברו כמה ימים ושמחה תרגע
הן לא עושות עבודה טובה איתה במיוחד צודק אבל אני לא חושב שזה מאגו כמו שפשוט הגישה שלהן מאוד שונה למשחק

noamlah

New member
לא נראה לי

לא מחזיק מנעמה כמו שכתבתי פה בעבר
לבחורה אין יחסיי אנוש בשיט ובעונה המקורית שלה עסקה בלפקוד על ולזלזל באנשים שהיו איתה והיה לה מזל שהיא יצאה פשרה כדי לתת זין להפקה מצד המושבעים, היא סוג של סקוט וג'ייסון מקואו רונג

גם פה היא מראה על חוסר ביחסיי אנוש כמו החזרה הראשונה שלה שבמקום לקחת כסא אחורי ולתת לשבט להתמודד עם סערת הרגשות התחילה לצעוק "זה רק משחק" יחד עם ליהי
וגם פה עם שמחה

אז כן, נעמה רואה באופן שונה משמחה את המשחק אבל החוכמה הכי גדולה במשחק הזה היא לראות את האנשים שמולך
אם אתה מדבר עם בן אדם רציונאלי ואנליטי תהיה אנליטי ותדבר על המשחק
אם אתה מדבר עם בן אדם רגשן, שב לידו תגיד לו כמה הוא חשוב לך במשחק הזה, תן לו חיבוק שירגיש אהוב וכה'

אתה לא בא עם "גישה שונה למשחק" ומצהיר עליה, אתה מה מהמתמודדים האחרים צריכים שתהיה בשבילם

ואם נעמה לא מבינה את זה אז בנוסף להיותה אדם בלתי נסבל היא גם לא שחקנית טובה

noamlah

New member
גם באופן כללי

לא בטוח שלעצבן את חברי השבט זו הגישה הנכונה
לליבי יש בעל ושני ילדים קטנים בבית
איזו השתפכות על כך שכבר אין לה כוחות למשחק וכל הימים האחרונים היא רק חשבה על הילדים שלה שבבית וכמה הם זקוקים לאמא והיא לא שם והיא לא רוצה לחשוב על כך שיקרה להם משהו
והיא מבקשת המשוררים שידיחו אותה כי היא גם לא רוצה לצאת כפורשת

אנשים כבר עפו פה אחד על דבר כזה בעבר

והחזרה שלה הייתה מתקבלת ביותר סימפטיה לדעתי ויותר פתח לעבודה עם הברית הקודמת שלה ושל נעמה

NP23

New member
היא העלתה את האופציה הזאת

שהיא תבקש שידיחו אותה
אבל הן הגיעו למסקנה, בעיני בצדק , שזה חשוד מדי ולא יעבוד
כי ליהיא ,לא הטיפוס הרגשות שיקום יום אחד וישבר מגעגועים
בייחוד שכולם יודעים שאתה לא מגיע הביתה אלא לוילת המודחים
&nbsp
לדעתי זה היה יוצא הכי שקוף שיש
&nbsp
אגב , אני לא מגן על ליהיא כי חושב שהיא שחקנית הדור, היא רחוקה מזה. היא באמת הגזימה ועצבנה יותר מדי
(שוב , גם נעמה שנאה את זה ואמר לה להפסיק)
&nbsp
אבל היא ללא ספק משחקת את המשחק ובצורה מאוד מבדרת
ושמחה וג'ובאני ועוד כמה שם, יותר מדי צדקנים וכבדים
וחוץ משמחה , אפילו שקד נראה שקיבל את זה בסדר
לונא התעצבנה שהיא שמה לדו קרב את החברים שלה יותר מזה שעצבנה אותם
&nbsp
ליהיא סמכה על החברות שלה עם שמחה,שהיא תצליח להבין אותה
אני לא יותר מדי מאשים אותה על זה כי באמת לא היתה לה כוונה לעשות משהו נגדה. אני דווקא מאשים את שמחה כאן שהיא ילדה קטנה (ומי שעקב אחרי ההודעות שלי, יודע שאני אוהב את שמחה ופרגנתי לה כאן המון)

סטילהוק

New member
ליהיא המתמודדת הכי דוחה העונה, ושקוף שגם יקירת ההפקה

והסיכוי שכולם הצביעו פה אחד להדיחה במועצת השבט הקודמת ללא עזרת והכוונת ההפקה שואף לאפס ממתחת לבלטות.

ההפקה הישראלית של הישרדות כבר מזמן הפסיקה לספור את הצופים הישראלים ולהשתין עליהם בקשת רק מהמקפצה הנמוכה. היום הם כבר משתינים עליהם בקשת מהמקפצה האולימפית.

ההתנהלות של ההפקה ממש מוציאה את כל החשק להמשיך לצפות בעונה הזאת, שכנראה כשהצהירו שלא היתה עוד עונה כמוה התכוונו לכזאת עונה מבויימת, עשויה עם האצבע ומכורה מראש.

NP23

New member
אז הם

עשו לה עוול ..
כי בלי הכוח העצום , היא הייתה במצב הרבה יותר טוב
עם שמחה ועם ג'ובאני לצידה,
בלי כל האש עליה ועל נעמה
&nbsp
מה זה נתן לה להדיח את ג'וזי
זה לא היה שווה את כל זה
הם היו ברוב עליו גם ככה
בייחוד אם במקום הדחה מזויפת שלה היתה הדחה אמיתית של אירה/לונא ..אפילו של ג'וזי בעצמו!
&nbsp

סטילהוק

New member
אתה טועה

ללא ההתערבות של ההפקה ליהיא כבר מזמן היתה עפה ואפילו לא מגיעה ליום ה 19 של המשחק. אמנם לא הדחה בפה אחד ברוב קולות, אבל פינקי המאוסה שעלתה לרובם על העצבים עוד לפני הקטע שהיא היתה צריכה לגרום להם להדיחה, כבר היתה מודחת ולא היתה במשחק מזמן. ואפילו עוד באותה מועצת שבט שבה פרימו 'פרש' כביכול על דעת עצמו מהמשחק, אחרי שההפקה ראתה את מה שהיה רשום בפתקים ולפני שבכלל הקריאו אותם.

NP23

New member
כשמחפשים קונספירציות

ולהעליל עלילות תמיד מוצאים
למה שמישהו יפרוש כדי להציל אותה? לא הגזמנו
וזה במועצת שבט היחידה שהיתה בה עד יום 19 , גם גרמו לשבט שלה תמיד לנצח? וואו חתיכת הפקה בשביל ליהיא גרינר
&nbsp
שורה תחתונה לכרגע זה די ברור שהיא בכלל לא היתה בסכנת הדחה אם לא היתה פותחת את הפה ועושה את המשימה הזאת אז
הכח העצום הזה רק הזיק לה

סטילהוק

New member
ההפקה בנתה את כל העונה הזאת מסביב ליקירת ההפקה

אם לא שמתם לב ליהיא הראשונה שהגיעה לאי לפני כולם, אבל ממש ב'פוקס'.
היא גם זו שקיבלה את פני כל שאר המתמודדים במשחק העונה. ושוב, ממש ב'פוקס'.
והיא גם המספרת של תחילת העונה. אך שוב, ממש, אבל ממש ב'פוקס'.
ואולי היא גם זאת שבסוף עוד תנצח? אבל שוב, ממש, אבל ממש ממש ב'פוקס'.

noamlah

New member
גם אם אתה צודק

ויש עזרה לליהי מההפקה זה עדיין בקטנה לעומת עונות קודמות
באופן כללי רואה מאוד שיפור בעונה הזאת כי הם יכלו והיה להם אינטרס להתערב
דמויות אטרקטיביות כמו ג'וזי, אורין ואלכסה בחוץ
בעוד דמויות אנמיות נשכחות כמו אסף ומני עדיין במשחק

גם בגזרת היופי, מהבנות לא נשארה אף EYE CANDY, לונה יפהפייה אבל לא נחשבת כזאת
ומהבנים החתיכוס היחיד שנשאר זה אייל
ועכשיו תאמרו "יופי לא קשור להשרדות" אבל מדובר בהישרדות ישראל שבעבר העניין העיקרי שלהם התמצא בישבנים של מרינה ונטלי דדון
וקרבות בוץ של בנות
ובאופן כללי כשאני חושב על כך העונה הזאת מאוד חסודה
ליהיא ושמחה בבגדי ים סגורים
לונה, אירה ואורין שהיא על תקן הדוגמנית במכנסונים שמגיעים להן כמעט מעל הפופיק וגוזיות, אין מחשוף העונה
היחידה שבאה חשופה זו רותם והיא הודחה ראשונה

מעניין אם זו איזושהיא פנייה לקהל המסורתי דתי או מנגד פנייה לפמיניסטיות בעקבות קמפיין METOO

סטילהוק

New member
יותר מדי פוקסים לטובת יקירת ההפקה הישראלית העונה

יותר מדי פוקסים לטובת ליהיא יקירת ההפקה הישראלית העונה:

פוקס ראשון:
נעמה מודחת ושתי הנציגות שנשלחות לבקתת ההתדיינות מולה משני השבטים הן ליהיא וענת, ממש בפוקס שתי בנות בריתה של נעמה, ליהיא בוחרת להחזיר את נעמה בת בריתה למשחק ולהדיח במקומה את רותם, ולא רק זה, אלא שההפקה גם מצ'פרת אותה ביתרון הכוח העצום שהיא יכולה לזכות בו אם היא תגיע ליום ה 19 של המשחק ותצליח לגרום לכולם שם לשים את השם שלה ולהדיחה מהמשחק. אוקיי החלקנו, פוקס.

פוקס שני: כל השבט של ליהיא רותחים מעצבים על ליהיא ששברה את המילה שנתנה להם, ודאגה רק לעצמה ומתכוונים להדיחה במועצת השבט הקרובה לאחר שהפסידו לראשונה לשבט היריב. כולם מצביעים וגיא מתכונן כבר להקריא את השמות שרשומים על פתקי ההצבעה. אמממה, פתאום משום מקום וממש ב'פוקס' קם לו אדון משה פרימו ומודיע לגיא שהוא מבקש לפרוש מהמשחק, כי נמאס לו. נו טוב, בסך הכל פוקס שני, אז גם אותו החלקנו.

פוקס שלישי: שמחה קמה בבוקר של משימת החסינות השבטית ו'לא מרגישה טוב' ומקבלת פטור בלתי מוסבר מלהשתתף במשימת החסינות השבטית. אמממה, ממש ב'פוקס' מדובר במשימה שאם שמחה היתה משתתפת בה השבט שלה היה מפסיד על בטוח וליהיא היתה מודחת (המשימה שצריך להעביר את הבנות על המים באמצעות גשר אנושי ובסוף כולם צריכים לעמוד על המשטח העגול הצר ולא ליפול למים). אז השבט של ליהיא מנצח במשימה רק בגלל הפטור של שמחה וליהיא ניצלת שוב מהדחה ב'פוקס'. נו טוב, היא הרי צריכה להגיע ליום ה 19 ואיך היא תגיע אליו אם היא תודח? אז אמנם אומרים שפעם שלישית
, אבל שוב החלקנו, כי בסך הכל הרי מדובר בעוד פוקס.

פוקס רביעי: רגע לפני איחוד השבטים יש ערבוב וליהיא ונעמה מוצאות את עצמן כבנות היחידות בשבט היריב ביחד עם ג'ובאני היחיד מהשבט שלהם, כשבשבט השני נשארים שני השחקנים הכי חזקים פיזית ושאר הבנות, כולל שמחה. ולא רק זה, אלא שליהיא ונעמה מהר מאוד מצליחות לעלות לכולם שם בשבט המעורבב החדש שלהן על העצבים וכבר רשום על הקיר באותיות לבנה שאם השבט שלהן יפסיד אחת מהן תודח. ואז נעמה ושמחה שתיהן נשלחות לבקתת ההתדיינות ושם מוענק להן ממש על מגש רמז לפסלון חסינות, נעמה ושמחה מוצאות את הפסלון חסינות שנראה כמו צדפה ונעמה מיד מנכסת אותו אליה, כך שברור לכולם שאם השבט שלה מפסיד, נעמה מוגנת עםהפסלון חסינות וליהיא מודחת. אמממה, ממש, אבל ממש ב'פוקס' דווקא השבט השני מפסיד ממש על חודו של דו-קרב, והפעם בגלל ששמחה כן השתתפה במשימת החסינות השבטית שהיה ברור שהיא לא תוכל לבצעה. אך נו טוב, הרי זה לא ששמחה בשבט של ליהיא וההפקה צריכה שוב להגן על ליהיא מהדחה, אז אין פטורים במצב כזה. וליהיא שוב ניצלת ממש ב'פוקס' מהדחה בטוחה שהיתה רשומה על הקיר באותיות לבנה, במידה שהשבט שלה היה מפסיד.

פוקס חמישי: הפעם נראה שנגמרו הפוקסים והשבט השני עומד לנצח במשימת המים הפיזית, שהשבט של ליהיא עומד להפסיד בה וליהיא עומדת להיות סוף סוף מודחת המשחק. אמממה, אנחנו עדיין לא ביום ה 19 של המשחק, שרק בו ליהיא צריכה להיות מודחת, ועוד ברוב קולות בפה אחד, בכדי לזכות ביתרון הכוח העצום. אז אדון מישל מחליט פתאום משום מקום ממש ב'פוקס' שאלכסה בת בריתו לא באה לו טוב ושהוא חייב להכשיל את משימת החסינות השבטית של שבטו, ולא רק אותה, אלא גם את הדו-קרב על הקול הנוסף של השבט היריב במועצת השבט שלהם הוא מצליח להכשיל. ומה אתם יודעים ממש ב'פוקס' המזימה מצליחה לו והשבט שלו, שליהיא לא להזכירכם כבר אינה נמצאת בו, מפסיד לשבט של ליהיא, וליהיא שוב ניצלת ממש ב'פוקס' מהדחה בטוחה.

פוקס שישי: אחרי שליהיא הדרמה קווין המעצבנת מצליחה בהגזמה פראית לעלות לכולם על העצבים לקראת היום ה 19 של ההדחה הגורלית, ולמרות שגם ג'וזי ושקד, וגם כל השאר מריחים שמשהו פה מסריח ואפילו מראים לנו אותם שוקלים לפצל קולות בין נעמה לליהיא, כי בכל זאת מדובר הרי ב 11 קולות שניתן בקלות לפצלם, ממש, אבל ממש ב'פוקס' יוצא שכל 11 המתמודדים רשמו את שמה של ליהיא על הפתק הדחה שלהם ואף לא אחד מהם לא רשם את שמה של נעמה או כל שם אחר, ולו רק ליתר ביטחון אם לליהיא יש פסלון חסינות, וזאת למרות כל ההגזמה הפראית שלה והאובר דרמה בהצגה שהצליחה לעצבן אפילו את בת בריתה נעמה. ומה אתם יודעים, ממש, אבל ממש ב'פוקס' ליהיא מודחת ברוב קולות פה אחד ממש ביום ה 19 של המשחק וזוכה לקבל את יתרון הכוח העצום.

פוקס שביעי: כולם רותחים מעצבים על חזרתה של ליהיא למשחק עם יתרון הכוח העצום, לונא עצבנית עליה רצח, שמחה עצבנית עליה רצח, ג'ובאני עצבני עליה רצח, שקד עצבני עליה, ונראה שמתרקמת ברית להדחתה של ליהיא העצבנת מהמשחק סוף סוף. אמממה, נראה לכם שעם הפקה כזאת שמשתינה כבר על הצופים בקשת מהמקפצה האולימפית, לא יהיה פוקס שביעי וליהיא תינצל מהדחה בטוחה שוב ב'פוקס'? אם כך תחשבו שוב... כי אם לא שמתם לב לפרומו של הפרק הבא שישודר בחמישי בערב, כבר מכינים לנו את הקרקע ל'פוקס' השביעי...

ממש פוקסיונרית הליהיא הזאת...

למעלה