BB CAN S07E24

noamlah

New member
BB CAN S07E24

כי ממילא לא צריך ספוילר כי אף אחד לא קורא ו
תמיד היה הסימן של העונה הזאת
היי, זה נחמד
גם אני רוצה

עכשיו אני מרגיש חלק ממשהו

חבר'ה

חבר'ה?
מישהו?
?

אז כהרגלי כותב לי כאן את יומני הפרטי בענייניי ביג ברודר קנדה
בתקווה שמישהו ימצא את היומנים האלו בארכיון עוד 100-200 שנה ויידע על קיומה של העונה הזאת בתולדות הריאליטי ויכיר בי כבן אדם אמיץ שהקדים את זמנו

חשבתי שדיי אתבעס כשקירה יזכו בהו"ה כי העונה הייתה כולה של הPB
אבל פה הPB הביאו את ההפסד על עצמם לצערי עם האובר ביטחון שלהם
אנטוני מפסיד בכוונה
ואדם ומארק זורקים דברים לא קשורים על הלוח ובכלל לא חושבים
למרות שאם להודות השאלה על הויטו הראשון באמת הייתה מבלבלת, מעניין אם הם תכננו שלא יהיה ויטו הדחה ראשונה במיוחד כדי שיאכלו לשים את השאלה הזאת בסוף

חבל לי על דיין שכנראה יילך השבוע אחריי ששיחק משחק מושלם עד עכשיו וגם לא הייתה לו שליטה על ההו"ה האחרון
אנתוני הוא סוג של ארל קול של העונה הזאת, הוא משעמם כמו קיר מתקלף, אבל שולט חברתית מאוד בעונה, מניפולטור לא קטן ודיי מועמד לניצחון כרגע
הדבר היחיד שבעוכריו הוא שהוא גרוע בתחרויות ואם קירה מנצחים בהו"ה האחרון גם אם יביאו אותו כנראה ינצחו

קירה ינצחו כל אחד, קצת קשה לי לתת להם קרדיט כי זו הייתה בהחלט העונה של הבנים וכמו כל שאר המתמודדים קירה היו מאוד קלולס, מצד שני קירה הצליחו להתחבר גם לבנים וגם לכל אחד אחר בבית, הם הועמדו כפואון ברור כל הזמן כי לכולם היה ברור שלא יצביעו נגדם
וכנראה בגמר לא משנה הקונסטלציה (אלא עם דיין בגמר אבל כמו שאמרתי כנראה הולך השבוע) הם מנצחים, גם יהיה רצון מצד המושבעים ואולי גם מצד ההפקה בדחיפה של ניצחון שלהם בגלל הא-בינאריות, כי הרי זו קנדה, בירת הPC שבה כל אחד מקבל ייצוג
הצחיק אותיח שכשאדם התעצבן עליהם אז פתאום דיבר בפרונאונס של זכר ואמר HE, יכול להבין אותו, גם לי לפעמים נשברות השיניים או המקלדת

אדם היה נראה לי בפרקים הקודמים כאחד שיהיה איום גדול לכל אחד בגמר וצריך להפטר ממנו מהר
אבל עכשיו יש לי הרגשה שהוא כמו ממפיס מעונה 10
או ריקי מעונת הסלב האחרונה
או מירית מהישרדות אצלינו
כלומר מתמודד שרק נראה כחביב על המושבעים אבל למען האמת המניות שלו לא מי יודע מה מוצלחות
תינוק מגודל ורגשן שבוכה כשלא הולך לפי רצונו
חשבתי שהתבגר מאז שסם הלכה, טעיתי
זה לא שלא היה צריך לחשוף את הPB, אבל לא היה צריך לעשות את זה בצורת "הכל עובר עליך וקקה בידיך"
אם היה חכם היה פועל על הצד הרגשן של קירה ואומר להם על הדחת סם, שאנתוני היה זה שגרם להדחתה, שפעל פסיכולוגית על קורי ושסם הייתה שמחה לראות אותם פועלים ביחד
לא יודע אם היה ממש משנה, הרי קירה הצביעה לסם גם כי הייתה צריכה, אבל לפחות היה נותן לו פייט ומערער את האמון של אנתוני

מארק פקה פקה, המון דיבורים, אין עשייה, הוא קצת מזכיר לי כותב בפורום שאומר מה דעתו על העונה והוא מגניב בתור אחד כזה אבל בפועל לא עשה כלום וניצל בזכות הברית שלו שגם אותה לא יזם
לא חושב שיש לו סיכוי לנצח מול אף אחד

ודיין, כולי תקווה שיש דמיון לא רק בשמות והוא יצליח לעשות דן ולהציל את עצמו מהדחה בטוחה השבוע, שאדם או מארק ילכו במקומו
אבל אני בספק, היה נראה דיי מובס בסוף וגם אמר לאדם "אני גמור"

יאללה, עוד שבוע גמר

noamlah

New member
E25

אדם ממשיך להיות תינוק מגודל ולזרוק טנטרום
בלתי נסבל
נכון שהתעשט במהלך הפרק הוא בלתי נסבל

איתי הוסיף סוג של קומיק רליף למפגש המעיק של האמהות

אני אוהב את דיין מאוד אבל אם יישאר רק בזכות הנאמנות של אנתוני בלי שום דבר או תחכום מעבר אני מאוד אתאכזב
נחכה למחר

noamlah

New member
E26

טוב, כנראה שדיין הוא באמת סוג של דן

אנתוני

חבל שכלכך הרבה כישורי שכנוע הולכים על אדם שבכלל לא משחק בשביל עצמו
אם היה הולך עם מארק לגמר היה לו ניצחון בטוח
זה כמעט החלטת קולבי מבחינתו

טוב, לפחות אם הוא ודן כלכך טובים זה מוריד סיכויים מהעץ להגיע לפיינל 2

אולי לאנתוני כן יהיה לו סיכוי נגד דן כי בג'ורי יש מרמרת
לא קיצונית כמו המרמרת על דיילה עונה שעברה אבל בכל זאת, מקורי וסם ציפיתי ליותר
עוד פניני חוכמה מאסתי
דמיאן: "אני הצבעתי לך כי דיין ואדם הבטיחו לי פיינל 3 אם אעשה זאת"
אסתי: "אז דיין לא בגד בי זה היית אתה"

קירה מעוררים רחמים, איך דיין יעזור לכם להפטר מאדם כשכבר נחשף שכל הבנים ביחד?

אדם כמעט לא הופיע הפרק וטוב שכך

וחבל לי קצת על מארק, בהחלט היה שחקן לא משהו והחוליה החלשה בPB אבל לפחות נראה שהוא מנסה או מכוון לשחק בשביל עצמו

מקווה מאוד שד(יי)ן ינצח
אם לא נתפשר על אנתוני
קירה ואדם יהיו מהמנצחים הגרועים של כל הזמנים

למעלה