הישרדות פסגת המוכחדים - פרק 11

B R A Y E R

New member
מנהל

וואו!!!!!!!!!!
זו התגובה שלי לפרק הזה

וואו וואו וואו וואו
אני חושב שמעולם לא הופתעתי ככה מהדחה כמו שהופתעתי בפרק הזה
וזה אחרי שבפרק הקודם ההדחה של קלי באה לי בהפתעה גדולה
לגמרי ראיתי את וורדוג גמר ולגמרי ראיתי אותו מנצח
אבל ההתנהלות שלו הפרק לצעריייי לא הייתה כלכך חכמה :(
ומסתבר שההדחה של קלי, שרציתי להאמין שהייתה החלטה חכמה, התבררה כטעות גדולה
באסה

ועכשיו אין לדעת מה יהיה.. באמת שזה יכול ללכת לכל כיוון וכל אחד שם יכול לזכות.. (ומי לעזאזל יחזור מאי המוכחדים)
&nbsp
קלי הייתה סופר חמודה
לאורך כל הפרק
כלכך התרגשתי ממנה איך שהיא התבאסה מההדחה... וזה היה כלכך חמוד איך שג'ו ואוברי ניחמו אותה
ורים הזו פשוט מעצבנת.. מה לעזאזל היא קשורה ומה לעזאזל היא רוצה ממנה אחרי שעבר כמעט חודש מההדחה שלה

אני מקווה שכל התשומת לב שהיא קיבלה גם בפרק וגם במועצה מסמל שאולי היא זו שתחזור למשחק.. למרות שנראה לי שזה היה יותר לכיוון של סגירת מעגל של הסיפור שלה במשחק.
הזוי הזוי הזוי באמת אין לדעת מה קורה עם העונה הזו! אבל אני כלכך נהנה!

noamlah

New member

אני דווקא יכול להבין את רים
היא מעריצה את הישרדות
צופה אדוקה מהעונה הראשונה שלה (כתבה את רודי בתור זה שהכי דומה לו אם אני לא טועה)
כנראה ניסתה להתקבל פעמים קודמות ונחשלה, עכשיו הצליחה
חיכתה כל הזמן הזה עד שיתחיל והיא תטוס ותשחק את המשחק
והחוויה האמיתית של הישרדות של הישרדות שכלכך ציפתה לה הייתה רק שלושה ימים
הגיוני שתהיה מאוכזבת מהמצב, במיוחד שהיא לא הגיעה הבייתה והשכיחה את הבאסה על ידי ארוחה טובה ומפגש עם המשפחה שלה
דווקא אני יכול מאוד להעריך אותה כי אני מניח שהיא כבר יודעת שהיא שם על תקן ניצבת, יודעת שאין לה ממש סיכוי לחזור וגם אם תחזור אין למישהו באמת סיבה להצביע לה כך שטכנית המשחק שלה נגמר והיא יכולה ללכת ולשים זין כמו קית' וונדי שהגיעו לשם אחריה
זה שהיא נשארת מראה שיש לה סוג מסוים של כבוד למשחק הזה ולכן גם חבל לה עדיין שהוא נגמר בשבילה כלכך מוקדם
כן הראו אותה אחר כך דואגת לקלי

noamlah

New member

ישששששששששששששש
קישטה וורדוג, קישטה, קיששש
החוצה, לחצר, אתה מלכלך לי את הספה
במקרה של וורדוג זה יותר הוא ושחקנים כמוהו מלכלכים לי עונות של הישרדות עושים המון רעש ותופסים את כל המרחב של העונה ובסוף מוכתרים כאיזה מנצחים גדולים או לפחות ככאלה שמגיעים לגמר ו"הגיע להם"

מקווה שהמקרה של וורדוג גם יפסיק את המנהג הדוחה הזה של לעשות ביג מוב בשביל שמשהו ייכנס לך לרזומה

בסופו של דבר רון יצא עם ידו על העליונה, נראה שגם נתנו לי קרדיט על הביג מוב של ההדחה של קלי ("אלו היו רון ווורדוג") וגם אלו שנפגעו מוורדוג באו לרון כנחמה וכרגע הוא נראה במצב הכי טוב בשבט

הזוי שריק נהיה האיום הכי גדול העונה של כולם
אבל כן, מצליח לו באתגרים וממבט השמחה של קלי ודיוויד על זה שראו אותו עם חסינות מתברר שהוא יהיה אחלה מנצח פשרה בשביל האנשים על אי ההכחדה
או שאולי קלי רק הראתה שמחה בשביל דיוויד כי הוא בן ברית שלו והתרגשות ממועצה שתהיה מעניינת ולא צפויה

העריכה הייתה עד עכשיו בעיקר על אלו מאי ההכחדה אבל קשה לי לראות אחד מהם זוכה
בשביל להצביע למישהו שהודח מהמשחק אתה צריך להיות או מישהו ממש ממורמר או מישהו שרואה את הפן הפיזי כפאן החשוב של המשחק
מהאחרון יש רק קול אחד שזה ג'ו
ומהממורמרים יש לנו את כריס ורים, ואולי גם אריק וג'וליה (קשה לדעת) אבל אם הם ממורמרים הם ממורמרים יותר על החוזרים הפוטנציאלים מאי הגאולה (וורדוג, קלי, דיוויד) מאשר על מי שנמצא במשחק
כריס ורים אולי יכולים להצביע לג'ו אם יגיע לגמר במקרה (למרות שהעריכה נגדו), זו תהיה אחלה פשרה בשבילם אבל כל השאר ממש לא

כך שנראה לי שהניצחון של רון שכמעט הפך לדאני בואוטוורייט של העונה עד הפרק הזה

סטילהוק

New member

פרק מצויין עם תוצאה שצפיתי מראש כבר בשבוע שעבר. הכתובת היתה רשומה על הקיר ברגע שהוא הדיח את קלי.

בדיוק כפי שצפיתי כבר בשבוע שעבר וורדוג היה הבא בתור, כי המטומטם הזה פשוט הפך את עצמו במו ידיו למטרה הגדולה והמסוכנת ביותר במשחק על ידי השמדת ברית השלישיה החזקה שלו והדחתה המוקדמת מדי לדעתי לפחות של בת בריתו ששימשה עבורו כמגן. ובכך הפך למטרה הגדולה ביותר, ורק שחקנים טיפשים היו משאירים אותו במשחק. כפי שהוא בעצמו הודה בטסטה. ובדיוק כפי צפיתי שיקרה, גם לורן בת בריתו השנייה שנבגדה על ידו ואיבדה את בת בריתה הכי גדולה ונאמנה במשחק, פנתה אף היא נגדו, ובצדק. והבליינסייד של קלי חזר אל וורדוג כמו בומרנג.

אך הקטע הכי מרגש של הפרק היה ללא ספק לראות את קלי בוכה ומזילה דמעה על אי ההכחדה, ואת ג'ו ואוברי מחבקים אותה, ואז רים קלקלה את הרגע כשבער לה להגיד לקלי שהיא הרסה לה את החלום של הישרדות, מה שקרה בערך לפני 'מיליון שנה' וקלי היתה בכלל רק קול אחד בהדחתה, שהיתה הדחה בפה אחד, להוציא את וונדי. מה שכן, אהבתי שלמרות זאת, כשקלי שכבה בדיכאון בשמש רים ניגשה אליה ואמרה לה שזה לא בריא והוציאה אותה משם. מה שאומר שהיא התרככה מעט כלפיה.

ואגב,עכשיו שהצדק נעשה ומר וורדוג נענש על יהירותו והחיפזון להרוס לעצמו את הברית ואת המשחק (לא סתם נאמר שהחיפזון מהשטן, ושחקן טוב אמור לדעת את זה), והודח מהמשחק אף הוא אל אי ההכחדה, אני ממש לא רואה שום סיכוי שהוא מנצח באתגר החזרה למשחק השני וחוזר למשחק, ובעיקר בהתחשב בעובדה של עד כמה שהוא גרוע באתגרים ומשימות, כפי שכולנו ראינו, כולל בפרק האחרון, עם הקפיצה ההזויה שלו למים ועם שחייתו לרפסודה הלא נכונה עד שחבריו לקבוצה צעקו לו על זה.

ובפרומו לפרק הבא מראים לנו שרון מתכנן להערים על ריק עם יתרון התפריט שאת הרמז למציאתו רון מצא על סיפון האוניה שהשיטה אותם אל האי כבר ביום הראשון של העונה, כמו גם שריק מגלה שחיטטו לו בדברים. ובנוסף קרובי המשפחה מגיעים, וכנראה ישתתפו או יצפו במשימת החסינות הבאה...

NP23

New member

וואו איזה באסה !!!
עם כל האהבה אליו הוא ממש אכזב , כשבנוסף להחלטה להדיח את קלי מוקדם מדי,(ובעיני גם על דיוויד היו צריכים לשמור) רב עם גווין ועוד על מה? מה לא היה בסדר במה שגווין אמר?
אחרי מהלך כזה שעשה, הדבר האחרון שוורדוג היה צריך זה להסתכסך.
גם לא מספיק שיקם את היחסים עם לורן.
&nbsp
חושב שקאמה יעשו טעות גדולה מאוד להגיע לגמר עם ריק, וורדוג או לורן שכל אחד משלושתם יוכל לטעון לאנדרדוג שהצליח להגיע לגמר וביחוד שקאמה במו ידיהם הדיחו אחד את השני ויש סיכוי שאריק, ג'וליה, ג'ו יתמרמרו על כך ויתנו בקלות את הקול שלהם לחבר לאסו/מאנו . אז זה היה נכון לרון וכל קאמה להדיח את וורדוג , אבל ללורן אני לא חושב שזו היתה ההחלטה הכי נכונה .
מצד שני, היא בדרך להיות המאנו האחרונה, עם אליל בכיס והיא בחורה הרבה יותר חכמה ממה שנותנים לה קרדיט שם (ריק וגם וורדוג חשבו שתמשיך להגרר אחריהם) .
והיא אופציה טובה לניצחון, מאמין שבפיינל6 היא תשתמש באליל על עצמה ושאם היא בפיינל 4 היא מגיעה לגמר עם חסינות/אתגר אש ויש לה קייס לא רע לגמר, בייחוד אם רון לא שם.
&nbsp
רון כרגע ללא ספק השחקן הכי חזק שגם אחרי שהתהפך על גווין וג'ולי הם מצפים לעבוד איתו שנית
וגם שהוא רב עם אורורה על האורז , היא ממשיכה להיות תחת פיקודו
מאוד מקווה לניצחון שלו כרגע אבל כמו שראינו..הכל יכול לקרות בעונה
&nbsp
גווין גם הפך להיות אופציה לניצחון, בייחוד שקיבל המון קרדיט על ההדחה הפעם
(שבהתחלה ממש חשבתי שזה אומר שיעוף)
וגם בתחילת העונה, היה איזה התמקדות קטנה על הסיפור שלו
אז לדעתי זה יהיה זכייה הזויה קצת משום מקום אבל אפשרית בעונה כזו הפכפכה
&nbsp
יותר מדי זמן מסך לאי הכחדה במיוחד עם רים:/ יאאלה מחכה לפרק הגמר שבו אין את זה

אורישקי

New member

וואו
חייב להגיד שזה ממש ממש הפתיע אותי
רוב השחקנים בעונה היו די נעלמים ביחס לוורדוג וחשבתי שהוא יגיע לגמר עם ההרכב הנוכחי.
אפילו במועצה עצמה כשהיה 4-2 לוורדוג - חשבתי שזה 4 קולו תשל ויקטוריה גווין ואורורה בקול הכפול או משהו כזה ואז יבואו עוד 3 קלוות לאורורה

כנראה שההדחה של קלי באמת הייתה טעות וקרתה מוקדם יותר, אבל חבל - הוא הביא עניין לעונה.

בינתיים רון הפך להיות בחזרה השחקן ששולט בעונה.
ויקטוריה וגאווין לצערי הפכו להיות בעיקר זורמים עם הזרם - הם לא שחקנים רעים אבל הטעות של ההדחה של אריק ממשיכה לרדוף אחריהם.
ג'ולי ולורן זה חיבור מפתיע עם פוטנציאל להמשך - לדעתי בשביל רון וג'ולי זו הייתה ללא ספק החלטה חכמה,
לורן - בשבילה אולי היה עדיף שאורורה כן תעוף אבל נראה שיש לה קשר טוב מספיק עם ג'ולי, שאנשים לא חושבים שהיא איום ועדיין אף אחד לא יודע על האליל שלה - מה שיכול לעזור לה גם אחר כך.

רים
קווין
קלי
הייתה מאד חמודה בהחלט הפרק בגלות. אכן סגרו לה את הסיפור בצורה יפה. יש לי הרגשה כזאת שהיא חוזרת אבל מרגיש לי שכבר אי אפשר לדעת מה קורה בעונה הזו.

Bar EL

New member

פרק מאכזב, נכון שוורדוג עשה טעויות אבל הוא היה המתמודד הכי מעניין העונה ועכשיו נשארנו עם רון וחבורת עיזים...
מאוד מקווה שרון ינצח אבל לא רואה את זה קורה ולדעתי יעוף ב2 ההדחות הקרובות.
מהמר שהחוזר יהיה או אריק או דווינס שיודח ויחזור שוב.

noamlah

New member

אתה דיי סותר את עצמך פה
הייתי אומר בענק אפילו
עז ההישרדות היא מי שהמנצח מביא לגמר בידיעה שיש לו ניצחון קל מולו והעז מצדו נצמד למנצח ותומך בתכנית

כך שאי אפשר להגיד שנשארנו עם רון וחבורתו עזים אבל שרון יעוף בהדחות הקרובות
כי אלא אם כן זה הישרדות ישראל ורון ימצא את הדחתו באתגר החמסה הקוסמית המוזהבת
רון צריך שמישהו ידיח אותו

בקיצור אם הם מדיחים את רון הם לא עזים
אם הם כן עזים אז רון נשאר

אי אפשר תרחיש שהם כולם עזים חוץ מרון ויעיפו את רון

באופן כללי לא היה ניסיון להשתמש בעזים במשחק הזה. ריק כל פעם מציע את עצמו כעז לצד שחושב שחזק וכל פעם נופל אז זה לא עובד לו
ואולי גם ויקטוריה איכשהוא מצפה שמישהו יביא אותה לגמר באופן פאסיבי אבל היא לא נצמדת לבן אדם אחד

Bar EL

New member

נגיד, אז קבל תיקון:
נשארנו עם רון וחבורת לא רלוונטים

Uri04

New member

חזרנו לסאגת הפרקים המשעממים. ליטרלי שום דבר מעניין לא קרה בפרק הזה חוץ מההדחה המפתיעה של דוג שיט.

אני דווקא מחבב את המהלך הזה וחושב שזה היה צעד מתבקש של כל שאר החבורה (מינוס דבנס) בהתחשב בעובדה שדוג שיט לא באמת הצליח לגבש סביבו ברית חזקה ויצר לעצמו תדמית גרועה ביותר של מישהו שמשחק משחק עצמאי תוך כדיי נביחת פקודות על כל השאר. (אההה... בגלל זה קוראים לו וורדוג...
)

לגבי אלה שעדיין במשחק -

רון - אני מניח שהוא כרגע בטוח שהוא המנהיג של המשחק ושמכאן זה מסלול ישיר אל הגמר. יש לי הרגשה שהוא יופתע מאוד בפרק הקרוב (אבל היי! לפחות הוא הגיע למפגש המשפחות!)

ג'ולי - מתחיל להרגיש לי יותר ויותר שהיא המאסטר-מיינד האמיתית של העונה הזאת והעריכה מתחילה להראות אותה יותר ויותר כמו דאני (עונה 11) שתצליח לרתום את היוצרות לכיוון שלה ולזכות.

דבנס - אם היצור המעצבן הזה מודח וחוזר שוב למשחק (מישהו ציין את זה פה
למעלה) אני עם הישרדות גמרתי. איזה שחקן מזוויע. איך לעזאזל הוא הפך לכזאת חיית חסינויות?? אבל בינתיים עושה רושם שאם הוא ימשיך לזכות בחסינויות (תלוי כמה תחרויות המכילות פאזלים יהיו לנו עד סוף העונה) הוא לא יודח לעולם.

אורורה - היא הקלי וויגלסוורת' של העונה: משחק חברתי ואסטרטגי גרוע, בונה על זכייה בחסינויות או הפיכה לעז. מושלמת לגמר כי אין לה שום סיכוי בעולם לזכות וכולם יודעים את זה.

לורן, ויקטוריה וגאווין - כבשים. לא מעניינים.

תחזית גמר - דבנס, ג'ולי ואורורה/לורן. זוכה - ג'ולי.

חוזר מאי ההכחדה - כריס (ומייד מודח שוב. מיותר).

המתמודדים חוזרים למחנה והכלב האהוב על כולם מתחיל לפקשש. מה שמחליט האם בגידה היא מהלך טוב או לא, הוא מבחן התוצאה, ואני חושש שבמבחן הזה וורדוג עלול להוציא ציון נכשל. ומה קשור גווין עכשיו? מה אתה מתפרץ עליו? שתוק! אה, רגע, אתה כלב - שב! בנקודה הזו ממש מתחילות להימאס עליי עכשיו הפרסומות שמועלות יחד עם הפרקים, כבר ארבעה שבועות כמעט לגמרי ברצף. מה הקטע?! ועכשיו מתמודדים מזוהים לפי הכוח שלהם? לא עיר המוצא, לא המקצוע, רון מזוהה כ"יש לו יתרון קול כפול".

אני חושב שהמתמודד הכי פחות אהוב עליי שעדיין במשחק כרגע הוא ריק - אה סליחה, דוונס. אני חוזר ושואל, מה לעזאזל הוא עשה שהוא זוכה לכבוד להיקרא בשם המשפחה?!? והוא בברית עם וורדוג, וגם רון איתם. זה די קשה לדרג עונה כזו, כשיחסי הכוחות משתנים כל הזמן וכולם באו לשחק. וכמובן, כ-ו-ל-ם חוץ מאשר וונדי וקית' עוד יכולים לשנות את דעתי עליהם כמושבעים. לכו תדעו, אולי רים תיתן "נאום אנטיכרייסט" ואני אעלה אותה לראש הטבלה! בעצם לא, יש דברים שלא ייתכנו.

הפרק יש אתגר פרס, אבל שוב לא מראים את הבחירה. זה כבר מתחיל לייגע, ויותר מזה - מוריד פן אסטרטגי שבעבר הקים והשמיד בריתות. וככל שמודחים יותר שורדים, נותנים יותר זמן מסך לאי ההכחדה. אבל קלי מקבלת זמן מסך גדול מהרגיל, אז אני מקווה שהיא תחזור! או דיוויד, או אוברי, או אפילו אריק. מתחיל להיות מחסור בתותחים רציניים, ואם וורדוג מודח הפרק המחסור רק יחמיר! רון מתחיל לשחק את המשחק, בשעה טובה, ואילו ריק הופך לאיום הראשי. הוא הולך למצוא בני ברית חדשים, כן? אולי למצוא אליל? בטוח יש אחד חדש אחרי שקלי הודחה! אבל לא - הוא בונה על חסינויות. אם איכשהו הוא יזכה, אולי אפילו אחרי עוד הדחה וחזרה נוספת, אפילו פאביו יהיה עדיף בעיניי.

וראו זה פלא, ריק זוכה בחסינות. רון יוזם הדחות, וורדוג תותח כבר מההתחלה, וגם גווין חושב על המשחק. מה שמשאיר את הציור השבועי לילד - לאן נעלמו הנשים? איפה תחילת העונה? קלי באי ההכחדה, וגם אם תחזור, היא בעצם הודחה. לורן מצאה אליל בתחילת העונה וכרתה ברית עם קלי, ומאז גורנישט. ויקטוריה יזמה היטב את ההדחה של אוברי, אבל מתחילת המיזוג - זילצ'. ג'ולי לפחות יוזמת, אבל אני לא בטוח שמישהו לוקח אותה ברצינות. מהבטחה של עונה עם הרבה כוח נשי, העונה הפכה... לכל עונה מודרנית אחרת. עם החזרת מודחים ומלא טוויסטים מעצבנים, אז העונה הזו איכשהו עלולה גם להיות גרועה כמו כל עונה מודרנית אחרת. כמה זמן עבר מאז עונה 33? ועם הטוויסטים ההולכים וקרבים, אני מרגיש שכל מה שעשה את הישרדות לאט לאט מתפרק, וכמעט ואין יותר שום דבר שהפך את הישרדות לנעלה מתוכניות ריאליטי אחרות.

אז וורדוג מודח, עדיין בין הפייבוריטים שלי למרות כמה טעויות הפרק, ותוך כדי התעלמות חיננית מחסדי עבר, אני מעדכן את הדירוג שלי:

1. קלי
2. וורדוג
3. רון
4. לורן
5. דיוויד
6. גווין
7. ויקטוריה
8. אוברי
9. אריק
10. ג'ולי
11. אורורה
12. ריק
13. ג'וליה
14. ג'ו
15. כריס
16. קית'
17. רים
18. וונדי

amir6661

New member

ידעתי שהמהלך על קלי היה מוקדם מדי... אבל וואו זה שוורדוג עף מיד אחריה זה היה באמת מפתיע
&nbsp
לורן נשארה חברת מאנו האחרונה (חוץ מריק שכבר הודח..) ודי מרגיש לי שהיא יכולה לנצח, אבל זה לא יהיה קל כשרוב קאמה עדיין סומכים על רון ורוצים לעבוד איתו. בכל מקרה אני חושב שחוץ מרון, ריק ולורן אף אחד אחר לא במצב של לנצח כרגע...
אלא אם מישהו חוזר מאי ההכחדה, לוקח 3 חסינויות (או 2 + מנצח באש) ומגיע ככה לגמר. זה הדרך היחידה לכל האחרים, וזה ממש קשה לערוך ניצחון כזה אז אני לא מאשים את העורכים שיהיה מנצח אנמי. רק מקווה שזה לא יקרה כי זה יהיה ממש זול ומשעמם.

NP23

New member

סיכוי די אפסי שתהיה החזרה בפרק הגמר, מה שאומר שההחזרה תהיה פרק אחרי הבא.
בפרק הזה הם יהיו 6+ החוזר
פיינל7 שוב פעם..
אז צריך לשרוד 4 מועצות שבט עד הגמר , לא 3, מה שנותן עוד פחות סיכוי לאיזה סטרייק של חסינות . ריק אמנם זכה ב2 אתגרים ברצף, אבל הוא עדיין לא מרגיש לי כמו מי שיזכה ב4 אתגרים עכשיו. אורורה וג'ו אולי יכולים, אבל אין להם שום עריכה שמתאימה למי שבאמת יעשו את זה.

סטילהוק

New member
לפי מה שהבנתי

החזרה השנייה למשחק מאי ההכחדה תתרחש ביום ה 35/36 של העונה, קרי בפיינל 5, ואז הם יחזרו להיות פיינל 6. וזה אומר שזה יקרה רק בפרק הגמר שלהערכתי ייארך כשעתיים. בדיוק כמו שהיה בקמבודיה - ההזדמנות השנייה, שפרק הגמר שלה התחיל מהפיינל 6.

למעלה