פינת הפופולאריות 38 - פרק 10

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 38 - פרק 10

16. ג'ו - 1.8
1
15. אורורה - 2.2
9!
14. רים - 2.6
1
13. כריס - 2.7
1
12. ג'וליה - 2.8
3
10. אוברי - 3.1
2
10. אריק - 3.1

9. ג'ולי - 4.3
2
8. רון - 4.4
3
7. ויקטוריה - 5.1
2
6. גווין - 5.7
2
5. ריק - 6.3
11!!
4. דייויד - 8.2
2

והטופ 3 חוזר לסורו......

אורישקי

New member
מקום 2

עם ממוצע 9.3,

רגע לפני הבליינדסייד - היא עלתה ב2 מקומתו וחזרה לטופ 3!

קלי

אורישקי

New member
הדירוג

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים

אורישקי

New member

אוברי1
אורורה 1
אריק 1
ג'ו 1
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 1
דייויד 6
וורדוג 10
ויקטוריה 5
כריס 1
לורן 1
קלי 5
רון 5
רים 1
ריק 7

NP23

New member
נמאס

מאנשים מסוימים בדירוג
תבינו לבד שזה 1 בשבילם
&nbsp
אורורה 7!
אהבתי את המהלך עם רון
ג'ולי 3
מרגיש לי שהיא משחקת אישית
גווין 5 נעלם
דייויד 7
בהצלחה לחזור(אלא אם כן רון או וורדוג יגיעו חלילה לאי)
וורדוג 10 לא בטוח בכלללל שהמהלך נכון, אבל זמן יגיד . אין להכחיש שהוא משחק מטורף ובלי גבולות
ויקטוריה 6 סופסוף היה מהלך שהיתה מעורבת.. ההדחה של קלי מאוד טובה למשחק שלה.
לורן 5 נעלמה
קלי 6 בעיה אם הבן ברית הכי קרוב עשה לך את זה, זה לא היה קאמה אז זה נקודות לרעתה , מצד שני היא פשוט הגיעה עם מטרה ענקית.
רון 10 מלך! לא הבנתי בהתחלה למה הלך עם השלישיה ולא עם דיוויד, אבל זה לגמרי השתלם.
ריק 7 חזר להתחבב עליי וחושב שעכשיו יהיה במצב טוב

אוברי - 1
אורורה - 6 סוף סוף עשתה מהלך, אבל רק כשהגב שלה אל הקיר וזה היה כנראה קורה בכל מקרה
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 5
ג'וליה - 1 ברוכה הבאה למועדון...
גווין - 5 די נעלם בזמן האחרון
דייויד - 10 לא מגיע לו, אבל אני מרפד אותו, כי מעכשיו ועד הגמר הוא לא יקבל שום דבר חוץ מ-1...
וורדוג - 10 אם הוא זוכה, הוא הזוכה הכי טוב אי פעם. אבל אני לא רואה את זה קורה.
ויקטוריה - 8
כריס - 1
לורן - 7
קלי - 10 כנ"ל לדיוויד
רון - 7
רים - 1
ריק - 5 עדיין לא מחבב אותו בכלל, וחצי מהחסינות היא בגלל היתרון שדיוויד מצא לו.

לא מבין אז

איך אתה מדרג בצורה מסוימת פה,
אבל בדירוג שאתה עושה בסיכום של הפרק
וורדוג בכלל במקום השישי?!
&nbsp

סטילהוק

New member
מדרג

אוברי - 2
אורורה - 5
(מצד אחד כל הכבוד לה שזכתה כבר בשרשרת החסינות השנייה, ולמעשה נכון לכרגע היא המובילה במשימות החסינות, אך זה גם מה שהופך אותה למטרה ובעיקר לקראת סוף המשחק, כשגם השחקנים האחרים רוצים לזכות בחסינות, ואיתה במשחק יהיה קשה יותר להשיגה, וגם המהלך המסוכן שהיא עשתה למסור לרון את יתרון הקול הנוסף שלה יכל לחרוץ את גורלה, רק שלמזלה ולמרבה הצער לוורדוג ולרון היתה תוכנית אחרת)
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 3
(שוב נבגדה ונשארה מחוץ לתמונה כשהיא מצביעה עם הצד המפסיד, כך שאין לי בכלל ספק שצפויה לנו עוד סצינת התמוטטות עצבים שלה בפרק הבא, כשהיא כבר לא תדע למי להאמין ולא תהיה כבר בכלל רגועה)
ג'וליה - 1
גווין - 5
(עדיין די אמביוולנטי לגביו, והוא גם בקושי נראה ונשמע הפרק)
דייויד - 5 (לא הלך לו, אבל לפחות הוא ניסה להציל את עצמו)
וורדוג - 8 (יש לי תחושה שהוא הבא בתור, ובעיקר עכשיו שהוא סימן את עצמו כמטרה הכי גדולה במשחק ואין לו יותר מאחורי מי להתחבא. בכל אופן יהיה מעניין לראותו משחק בלי מגן ובלי ברית נאמנה שהובילה אותו מתחילת העונה. עכשיו זה המאני טיים מבחינתי להראות לנו מה הוא באמת שווה)
ויקטוריה - 7 (למרות שהיא נמצאת בתחתית, ממשיכה לשחק מתחת לרדאר של כולם, וגם הצביעה תמיד בצד הנכון, שלא לדבר בכלל על כך ששמה עדיין לא נרשם על אף פתק הדחה מתחילת העונה. דבר אחד בטוח, אנחנו עוד נראה אותה בעונות נוספות)
כריס - 1
לורן - 9
(מלכה חדשה בהתהוות, למרות שגם היא שמרה על האליל חסינות שלה ולא השתמשה בו כבר 7 מועצות שבט ברציפות, אך בניגוד לקלי היא לא היתה צריכה אותו, והיא גם נראית די חזקה במשימות אפילו כשהיא חולה, רעבה ותשושה. אגב, למי שפספס עלה קטע סודי ליוטיוב שאעלה אותו יותר מאוחר לפורום, שבו וורדוג מנסה לשכנע שוב את קלי להדיח את לורן, בדיוק כשלורן מגיחה מאחוריהם ותופסת אותם על חם ושואלת אותם על מה הם מדברים והתנהגותו של וורדוג למעשה די מסגירה את תוכניתו, וקלי מרגישה ממש נבוכה מעד כמה שהוא שקוף ומנסה להציל את המצב. כך שלא אתפלא אם מיד אחר כך וורדוג החליט לשנות את תוכניתו מלורן לקלי)
קלי - 8 (בחצי הראשון של הפרק היא שיחקה טוב והשיגה עמדת כוח רצינית, אך כבר אז חששתי לה, כי קלי היא שחקנית מצויינת בעיקר כשהיא משחקת מהתחתית ופחות מהצמרת שאינה רגילה להיות בה, ועוד כשחקנית חוזרת שמהווה איום. ולאורך כל העונה גם לפני שדייויד הודח היה ברור לי שקלי המטרה הכי גדולה ומסוכנת במשחק, כי עובדה שגם דייויד בעצמו ניסה להדיחה מתחילת העונה. והאמת שאם היא היתה מבזבזת את האליל שלה לחינם כמו שדייויד ביזבז את שלו ובן הברית שלה וורדוג לא היה מתכנן את הדחתה היא היה נשארת בלי שום מגן ומודחת בפרק הבא, כך שאיני כועס עליה שלא השתמשה באליל שלה כי סמכה על בני בריתה שליוו אותה והיו נאמנים לה מתחילת העונה, רק עצוב שהיא הודחה מהמשחק עם אליל חסינות באמתחתה, מקווה מאוד שהיא עוד תחזור מאי ההכחדה)
רון - 6 (עצם זה שהוא גרם לבת הברית הנאמנה היחידה שלו להצביע עם הצד המפסיד עוד יעלה לו ביוקר, ובעיקר שג'ולי שמונעת מרגש וממש שונאת את אורורה ונוטה לאבד מהר מאוד את אמונה בבני בריתה, ולהחליט לקפוץ בשניות מהסיפון לספינה השנייה, כפי שכבר ראינו כולנו רק לפני שבוע. מצד שני יש לרון עכשיו בידו את יתרון הקול הכפול ואת אורורה שתעשה כל מה שהוא יגיד לה בגלל שהשאיר אותה במשחק ולא הדיח אותה אחרי שמסרה לו את היתרון שלה)
רים - 1
ריק - 4
(למרות שאיבד את בן בריתו הכי גדול ונאלץ לחבור בלית ברירה ליריבו המושבע שאותו הוא שונא ושנשבע שלא יעבוד איתו לעולם, הוא עדיין במשחק ואף יכול לעשות מהלכים להוציא את וורדוג מהמשחק)

בכל אופן, יהיה מעניין מאוד לראות מה יקרה בהמשך, עכשיו כשכל השחקנים החוזרים כבר הודחו ונמצאים על אי ההכחדה ונותרו במשחק רק שחקנים חדשים...

Confide In Omer

New member

אוברי 8
אורורה 7
אריק 5
ג'ו 2
ג'ולי 7
ג'וליה 5
גווין 7
דייויד 3
וורדוג 1
ויקטוריה 8
כריס 5
לורן 9
קלי 10

רון 5
רים 5
ריק 1

הדירוג שלי-

אוברי- 7
אורורה- 2
אריק- 7
ג'ו- 1
ג'ולי- 1 מעניין אם עכשיו אחרי הבגידה של רון, היא בכלל תאבד את זה סופית

ג'וליה- 1
גווין- 3 הפך לרוח רפאים
דייויד- 8
וורדוג- 10 כי אי אפשר פחות, ולצערי גם אי אפשר יותר
ויקטוריה- 1 עוד לא הבנתי על מה עפים עליה בפורום (וכנראה שגם לא אבין)
כריס- 5
לורן- 8
קלי- 5 אחח האירוניה

רון- 3
רים- 3
ריק- 8 ממש משתפר, ואומר הרבה דברים נכונים (בעיקר במועצות)

Bar EL

New member

לגבי ויקטוריה - מסכים איתך.
אני בהתחלה התלהבתי ממנה ונראתה לי אחת שתשחק חזק ותהיה מגניבה כזו אבל ממש התאכזבתי ממנה באיחוד, גם אני נפלתי לפלופ מה שנקרא.
לדעתי הסיבה שהיא מוערכת היא רק בגלל שהיא חמודה ונראית איך שהיא נראית, בתכלס חוץ מהפרק הטוב בהדחה של אוברי היא לא הציעה כלום מעבר להיותה חמודה...

NP23

New member
שטויות

אני האחרון שאכפת לו ממראה ועוד של אישה ...
ויקטוריה חמודה מאוד, אינטליגנטית, חברתית ומעריצה של המשחק שהוכיחה שמוכנה לעשות מהלכים .
כרגע וורדוג , וגם רון לאחרונה, פשוט מעפילים עליה. אבל מבין חברי קאמה הייתה במעמד טוב.
וגם עכשיו שהיא במיעוט היא מצליחה להיות מתחת לראדר של אנשים. היא לא מאוד שונה מלורן שמקבלת גם בטירוף הערכה.
כן אז היא לא מצאה איידול כמוהה או היתה במיליון מועצות שבט כמו לורן .אבל
שתיהן שחקניות לא רעות וגם לא מעולות. ועם פוטנציאל להמשך העונה להרים מהלך.

Don't know how I ended here

יאללה נקצר:
ג'ולי וגווין 5
וורדוג וויקטוריה 10 אם הם לא טופ 2 אני אתאכזב
לורן 8 עוד יש מעט תקווה
ריק 2
כל השאר 1

B R A Y E R

New member
מנהל

אוברי - 1
אורורה - 6
אריק - 1
ג'ו - 10 בא לי שאחרים יהיו במקום האחרון
ג'ולי - 5
ג'וליה- 1
גווין - 10
דייויד - 1
וורדוג - 10
ויקטוריה - 1 סורי אבל אוברייטד בטירוף, ובניגוד לנדי אני חושב שההדחה של קלי הייתה מאוד לרעתה
כריס - 1
לורן - 9
קלי - 10

רון - 10
רים - 1
ריק - 4

למעלה