Survior:All Champions

Bar EL

New member
Survior:All Champions

אז לאחרונה רצות שמועות חזקות באינטרנט על כך שעונה 40 שתשודר בפבואר הקרוב תהיה עונת מנצחים מלאה, (אפשר לראות מידע על זה באתר של רדמונד, insidesurvivor).

אז אם יכולתם לבחור מכל השורדים 18 מנצחים (9 נשים ו9 גברים) במי הייתם בוחרים?

Bar EL

New member
ואני אתחיל

גברים -

ריצ'ארד - בתור המנצח הראשון והבריון הראשון בסדרה, הוא אומנם לדעתי לא יהיה שחקן טוב כי הוא מעורר אנטגוניזם ובוטה מדי, אבל הוא אחד הקורעים

טוד - חמודי ברמות ושחקן באמת מעולה, הוא מקבל הערכה מאוד גדולה פה בפורום ולדעתי קצת מוגזמת, אז מקווה שיוכיח את עצמו כי אהבתי אותו!
מקווה גם שמצבו הנפשי/בריאותי יאפשר לו להשתתף בכלל..

טוני - אפילו יודח ראשון הפעם, כל פרק איתו הוא תענוג טלוויזיוני וזה שווה את זה.

יול - אישית בעיני הוא אחד השורדים הכי פחות מוערכים כאן, גם בלי האליל הוא שיחק משחק אסטרטגי מעולה לאותה עונה ובחור חכם מאוד.

מייק - אוהב אותו מאוד כדמות, בעיקר שהוא אגרסיבי ולא מוותר - אולי הפעם ימתן את עצמו ולא יעשה שטויות, כי אולי יכל גם לנצח בלי כל החסינויות

אדם - שורד חמוד ביותר ויהיה ממש כיף לראות אותו חוזר

ניק - גם חמודי ובעיני שחקן חברתי מהמעולים שהיו, מהלך הפיצול והאליל המזויף היו גם מרשימים

התלבטתי אם להכניס את רוב וג'ייטי - אבל בסופו של דבר שניהם מיצו, לכן מכניס ברשימה שלי בסוף שניים שלא השתתפו שוב:

בן - עם כמה שהטוויסט מעצבן תכלס הוא דמות מעניינת ושיחק חזק

כריס - גם כן שחקן חברתי ממש טוב, ואחד הישנים
גם את ארל תכלס הייתי שמח לראות, ואפילו וונדל- כל השאר לא ממש.

בנות :

קים - אחת המנצחות החזקות שהיו בכל אספקט

דניס - שיחקה יחסית משחק רגוע אבל הלכה לכל מועצת שבט שזה הישג אדיר, ובאמת שהיא בין המנצחות הטובות שהיו

נטלי אנדרסון - אולי אחרי פארווטי המנצחת הכי אהובה עליי מהנשים, בהתחלה לא בלטה אבל אחרי זה שיחקה חזק ואגרסיבי כמו שאני אוהב ("בריונית")

פארווטי - לא תימאס עליי בחיים, ועכשיו שהיא עם ילד ונשואה וגדולה בכמה שנים אז אולי נרגיש ממנה משחק שונה (אולי פחות פלרטטני)

שרה - לא מת עליה, אבל היא באמת שיחקה ממש טוב ב34 ומגיע לה

דני - סימן השאלה הכי גדול שלי בערך, אז זה יכול לפתור את זה

מישל - מנצחת מזליסטית אבל לפחות טובה במשימות וצעירה, כל מי שנשארו לא משהו

סנדרה - כמה שהיא אוברייטד בעיני היא חייבת להשתתף רק בגלל העובדה שניצחה פעמיים

ג'נה - גם היא חייבת להשתתף! סה"כ שיחקה טוב ועשתה דברים

NP23

New member
אוקיי אז כך!

ומקווה שזה נכון.. זה יהיה מאוד מעניין.
&nbsp
בנים:
1. ריצ'רד - ברור שבעונה כזו קלאסית חייבים את המנצח הראשון והאגדי
2. ניק - הוא מהמם ועם תשוקה למשחק אחד הזוכים שהכי אהבתי.
3. אדם 33- עוד חמוד אש ומעריץ של המשחק .
4. איתן - אשמח לראות אותו בעונה מודרנית.
5 . טוני - כמו שבר אמר, גם בפרק אחד הבחור יודע לתת עבודה.
6. אראס - היה לו נסיון שני לא טוב, שיבוא שוב חכם יותר.
7. יול - מאודדדד מעניין לראות אותו בלי הסופר איידול!
8. מייק - אחד האהובים עליי גם.
9. טוד - נו ברור. והוא גם מת לחזור, מקווה שיאפשרו לו כי זה ישבור לו את הלב עונת מנצחים בלעדיו.
&nbsp
נשארו בחוץ: ארל , וונדל וכריס שלא אתנגד לראות שוב. וגייטי אחד הזוכים האהובים עליי אבל היה מספיק . אם וורדוג ניצח העונה או דיוויד, גם אשמח לראות אותם במקום אראס או איתן.
&nbsp
בנות:
1. פארווטי - מצד אחד שיחקה כבר כל כך הרבה, מצד שני איך אפשר עונת מנצחים בלעדיה. אני גם לא מסוגל למצות אותה.
2. קים - לגמרי צריך לראות אותה עם קאסט אחר .
3. דניס - עוד מנצחת מעולה שיהיה מעניין לראות שוב
4. נטלי 29 כמובן
5 . אמבר - אני רוצה לראות אותה בלי רוב ( או קולבי )
6. ג'נה מורסקה - מת שנים שתחזור, עונה 8 הרי לא נחשבת.
7. סופי - יאאלה, שנים שאת מדברת בפודקסטים, בואי תחזרי ותנסי להיות דומיננטית יותר הפעם.
8. דני גואטמלה, אבל בתנאי שתדבר למצלמות הפעם.
&nbsp
אין לי עוד אחת , נקווה שבעונה 39 תזכה מישהי מעניינת. או אולי בעונה הזאת

יכול להיות מגניב

גברים:

ריצ'ארד - ברור שחובה, גם אם הוא יהיה גרוע כמו (כמעט) כל ראשוני הישרדות שחזרו לעונות מודרניות.

טוד - ברור

טוני - אפילו שחזר לעונה נוספת, הוא בכיף יכול מבחינתי לחזור שוב

אדם - גם כן שחקן מעולה

ניק - לא העונה הכי טובה, וניצל בזכות טוויסטים ויתרונות, אבל בגלל זה אני רוצה שיוכיח את עצמו בעונה נוספת

כריס - עדיין לא השתתף בעונה שנייה, בוודאי ישמח לחזור

ארל - נראה אותו מתמודד בעונה עם קאסט פחות זוועתי, סך הכול שיחק מעולה ולא זוכרים אותו בגלל שהתמודד עם אגדה כמו יאו-מן

אראס - לא שיניתי את דעתי עליו, אבל הוא אולי יוכל לשנות אותה בכל זאת בעונה שנייה.

מייק - לא הייתה לו ממש הזדמנות לשחק אסטרטגי בגלל שהוא נתקע עם אולי הקאסט הכי גרוע בכל הריאליטי האמריקאי.

נשים:

ג'נה - קצת כמו ארל (רק בנסיבות אחרות לגמרי), וכמובן אי אפשר ממש לומר שהיא מיצתה את ההזדמנות השנייה שלה.

סנדרה - סירי הצליחה להגיע שוב לפרק הגמר בעונה הרביעית שלה. עוד יש לה הזדמנות להוכיח שהקווין, למרות הפסד צורב בעונה השלישית (כמו סירי), סטייז קווין.

קים - יש מה להרחיב?

דניס - גם שחקנית מעולה

נטלי אנדרסון - עדיין לדעתי הזוכה הכי טובה אי פעם

שרה - שיחקה חזק וטוב, אבל יש מה לשפר בהתחשב בעובדה שבעונה יותר ישנה ויותר הוגנת הייתה מגיעה למקום השישי.

פרוואטי - יש מתמודדים ומתמודדות שלעולם לא יימאס לי מהם. חוץ מזה, הפעם האחרונה שלה הייתה לפני כמעט עשר שנים.

סופי - אם היא הצליחה למצוא לעצמה מרחב תמרון לשחק בשבט "ראוי" ו"ישראלי" כמו שבט אופולו, לכו תדעו מה היא תעשה בליגת העל.

מישל - נו שוין, יש פחות זוכות מזוכים (ואחת מהן זכתה פעמיים) אז יש הרבה פחות בחירה, בתקווה תזכה השנה מישהי שמשחקת יותר טוב.

noamlah

New member
אני דווקא לא ממש מת על הרעיון

קודם כל חושב שיזמינו את כל החוזרים כולל את המאוסים כמו רוב וג'ייטי
הקהל מצפה לראות אותם
דבר שני חלק מהדרייב שיש לשחקנים חוזרים בדרך כלל זה להוכיח שהפעם הם יכולים לזכות ואז המשחק שלהם גם הרבה יותר מחושב ומעניין
מפחד שעונת מנצחים, כשאין להם את הדרייב הזה תהיה סוג של עונת חצי כוח חופשה על החוף ובוא נעיף את זה שאנחנו לא ממש מסתדרים איתו
עד עכשיו לא היה מנצח שחזר שדעתי השתנתה עליו לטובה מהעונה שבה ניצח

אני דווקא הייתי רוצה אם כבר עונה מיוחדת שיעשו מאשאפ בין הגרסאות דוברות האנגלית שמשודרות כרגע, ארצות הברית, אוסטרליה ודרום אפריקה ויביאו את המיטב מכל גרסה (למרות שמודה שבדרום אפריקה זה יהיה קשה)
אפשר שלוש שבטים שכל אחד מכיל 6 מכל גרסה
כך גם יהיה מעניין וזה גם יכריח אתכם לראות את העונות האלה!!!

noamlah

New member
אבל אלך אתכם בכל זאת

גברים
בראיין היידיק (למרות שאין סיכוי כי ההפקה לא סובלת אותו)
טוד
כריס
יול
וונדל
טוני
מייק
אדם
ג'רמי

הרוב דיי ברירות מחדל, בניגוד לרוב פה לא בא לי לראות את ריצ'ארד חוזר, הוא היה בהרבה ריאליטי ובכולם קוריוז של דוד מעצבן
אין לו באמת את מה שצריך בשביל לשחק משחק של מעבר ל"בואו נהיה ברית ונעיף את כולם"

בנות
נטלי
(למרות שאם השבטים מחולקים בנים בנות היא דיי אופציה למודחת ראשונה)
אמבר (שתוכיח את עצמה גם לבד)
נטלי ווייט (כנ"ל לאמבר)
דניס

שרה הלא צפויה
קים (אם החבורה הזאת לא תצליח להקים ברית בנות ולהיות בשליטה כלכך בקלות)
דאני (בואו נראה את המשחק שלך וצריך מישהו לחזור סוף סוף מעונה 11)
וספייה (לא סובל אותה אבל בדיאבד שיחקה טוב ויהיה מעניין לראות אותה חוזרת, כמובן שלא נראה לי שיש סיכוי)
ג'נה מורסקה - כי לא באמת הייתה לה הזדמנות פעם קודמת, עכשיו אין אמא ואין אבא ואין דודים כך שהסיכוי שמישהו ימות וג'נה תצטרך לרוץ הבייתה קלוש, כמובן שיש סיכוי שהיא תפונה רפואית כי תנשך מתמודד

אורישקי

New member
יאללה אני גם רושם

חייב להגיד ששמתי לב שרוב המנצחות הנשים ממש לא הטעם שלי:

נשים:
1. סנדרה
- כמובן, השורדת האהובה עליי, הכי מצחיקה שיש והיא גם ניצחה פעמיים. כל עונה איתה זה בידור.
2. פארווטי
- ברור, היא ממציאה את עצמה תמיד מחדש ובאמת לא הצליחה להימאס לגמרי עדיין
3. קים - אולי השחקנית ששיחקה את המשחק הכי מושלם ונקי לעונה אחת - מעניין יהיה מאד לראות אותה בעונה עם כל הגדולים
4. דניס - שחקנית מעולה, סטורי ליין מגניב - הגיע זמנה לחזור
5. נטלי אנדרסון - מהמנצחות הטובות ביותר ולא סתם כהיא ככה מוערכת פה, לדעתי היא מאלה שיש להם פוטנציאל לנצח פעם שניה.
6. ג'נה מורסקה - לא קיבלה הזדמנות שניה כמו שצריך. חייב שתחזור
מכאן זה כאלה שאני לא באמת אוהב במיוחד ולא חשוב שיחזרו:
7. שרה - לא אוהב אותה והיא דמות משעממת אבל שיחקה די מעולה בעונה השניה שלה.
8. וספיה - בדיעבד לא מנצחת גרועה ואפילו שיחקה לא רע, היום היא די מבוגרת אבל מעניין לראות מישהי מהעונות של פעם מסתגלת למשחק היום.
9. דני - אבל באמת בתנאי שתדבר למצלמות. לדעתי היא תחזור בעונה כזו היא גם תמיד אמרה שאם היא תחזור זה בעונת מנצחים
10. כנראה שסופי. אמבר וטינה מיצו לגמרי. סופי יכולה להפתיע .

גברים:
1. טוד - לצערי עם המצב הבריאותי שלו זה בספק אבל הוא חייבבב לחזור שוב
2. ריץ' - גם כן דחוף לחזור שוב, ושלא יעשה שטויות עם המיסים
3. טוני - לא מיצה מספיק את ההזדמנות השניה. כמו סנדרה הוא אחד כזה שיבדר ויוסיף עניין לכל עונה שיהיה בה.
4. בריאן - שיחק משחק מאד חלק ונבזי - צריך לחזור לעוד עונה כדי שנראה אותו,, במיוחד במשחק המודרני
5. כריס - כמובן
6. יול - כדי שנדע אם האליל זה מזל או לא
7. ארל - שחקן טוב שכמו בריאן וכריס לא חזר עוד.
8. מייק - ווינר אמיתי, דמות מאד מאד טובה. צריך לחזור
9. אדם - נסיך אמיתי.
10. אית'ן - גם אותו מעניין יהיה לראות בעונה מודרנית, הוא היה מאד פייטר באולסטארס ומגיע לו עוד הזדמנות לדעתי.

בכללי מהגברים יש עוד כמה שלא הייתי מתנגד לראות: ניק היה ממש על הקצה אבל יש יותר מעניינים ממנו, בוסטון רוב נורא מיצה אבל עקרונית מגיע לו להיות פה, מצד שני לא חושב שיש לו עוד מה להראות. אראס מקווה שכן יחזור יותר מפוקס כמו שנדי אמר, ג'רמי לא מת עליו אבל הוא שחקן מש טוב. וונדל שיהיה מעניין לראות קצת יוצא מהצל של דומיניק.
ג'יי טי, טום, טייסון - מבחינתי מיצו לגמרי ואין להם ממש מה להוסיף.
בן וקוקראן - לא נסבלים, הייתי רוצה שיחזרו רק כדי שיעופו ראשונים.
הגרועים שאין ממש שום סיבה לראות שוב: בוב, פאביו.

Seosi

New member
הקאסט שאני ארצה לראות

גברים
1. ריצ'רד - סיכויים אפסיים שהוא יחזור בגלל העבר הפלילי שלו, אבל הוא חייב לחזור לעונה שכזאת.
2. אית'ן - מאוד הייתי בעדו באולסטרס, ובגלל שהדיחו ישר את המנצחים שם, מגיע לו עוד הזדמנות.
3. בריאן - מאוד אוברייטד לטעמי, הוא כמעט הפסיד לקליי! אבל ראיתי בהרבה פורומים שאומרים שהוא ידע שיש לו 4 קולות נעולים בשבילו, אבל זה עדיין די סיכון לפי דעתי. אבל כן, יהיה מעניין לראות אותו משחק שוב.
4. כריס - בין אם אוהבים אותו כמנצח או לא, הוא דמות ענקית.
5. יול - מאוד אינטיליגנט ורוצה לראות איך הוא ישחק עכשיו עם חוקים נורמלים לפסלון חסינות.
6. טוד - לא יקרה בגלל המצב שלו, אני מקווה שהוא יותר טוב.
7. מייק - אני יודע שהוא לא בין המנצחים הפופולאריים אבל אתן לו הזדמנות.
8. וונדל - יהיה מעניין לראותו אותו משחק בסביבה אחרת בלי דום.
9. ניק - בין המנצחים מהעונות המודרניות הכי טובים לטעמי.

נשים
1. וספיה - אנדרייטד, שיחקה משחק טוב מתחת לרדאר.
2. ג'נה - אף על פי שאני לא בין המעריצים שלה, בהחלט מגיע לה הזדמנות נוספת.
3. סנדרה - לעונה כזאת היא חייבת.
4. דני - בין המנצחות האהובות עלי.
5. פארווטי - כנראה השחקנית שהשאירה הכי הרבה השפעה על המשחק, חייבת לחזור לשחק שוב.
6. סופי - לגמרי אנדרייטד.
7. קים - משחק מושלם בניסיון הראשון, עכשיו נראה איך היא תשחק עם אתגר אמיתי.
8. דניס - איך אפשר שלא? להגיע לכל מועצת שבט ולנצח זה דבר לא מובן מאליו.
9. נטלי אנדרסון - ממה שהבנתי היא הייתה צריכה להשתתף בעונת Game Changers אבל לא יכלה לשחק ברגע האחרון בגלל פציעה.

מתמודדים שכמעט נכנסו
טום - די אהבתי איך שהוא שיחק בעונה 20, אבל אני חושב שמגיע למישהו אחר הזדמנות.
פאביו - חשבתי שיהיה מגניב לראות אותו משחק שוב אחרי שהתבגר, אבל אני חושש שהוא לא יצליח למצות את ההזמדנות הזאת.
אמבר - הוחלפה על ידי סופי, כי אני באמת לא רואה אותה רוצה לשחק שוב.
נטלי ווייט - אני מניח שאני בין היחידים שאוהב איך שהיא שיחקה חחח, אבל לא יכלתי לשים אותה על פני האחרים. אם זה היה 20 מתמודדים והיה עוד מקום אחד אז כן, הייתי גם מלהק אותה לעונה זאת.
מישל - פחות או יותר מה שרשמתי על נטלי ווייט.

B R A Y E R

New member
מנהל
הקאסט שלי

בנים:
1. ריצ'ארד האץ', לא צריך להרחיב, וזה כבר חייב לקרות!
2. אית'ן - אם כבר להביא מנצח אולד סקול - לגמרי איתן
3. טום - כן כן! אהבתי אותו ממש בעונה 20 והצטערתי שהודח מוקדם.
4. ארל - עוד מנצח שאהבתי שממש הייתי רוצה לראות אותו משחק שוב
5. טוני - חובההההההההה אסור שעונה 34 תזכר כאחרונה שלו
6. מייק - עוד מנצח שנהנתי לעודד ויהיה מעניין אותו לראות עם שחקנים אמיתיים
7. אדם - החמודי הזה חייב להיות שם

8. בן - אחלה בחור, ושיוכיח את עצמו בפעם השניה
9. הפתעה... פאביו! כי חייבים דמות כזו בכל עונה ואין הרבה מנצחים כאלו צבעוניים.
אם וורדוג ינצח אז אשמח לראות אותו בעונה הזו במקום בן
&nbsp
בנות:
1. ווספיה! סקרן לראות אותה 18 שנה אחרי
2. ג'נה - חייבת חייבת חייבת לחזור אחרי מה שהיה בעונה 8 :( וגם יהיה מעניין לראות דינמיקה שלה עם איתן אחרי ההיסטוריה שלהם
3. אמבר - לגמרי יהיה מעניין לראות אותה הפעם לבד בלי רוב, ואחרי שהיא בוגרת ומכירה את המשחק טוב
4. פארווטי - המנצחת עם הסיכויים הכי קלושים לחזור, אבל הלוואי וזה יקרה
5. קים - צריכה להוכיח את עצמה גם בפעם שניה ;)
6. דניס - מת לראות אותה שוב!
7. נטלי אנדרסון - הלוואייייי :)
ואין לי עוד 2, אבל אם צריך אז אגיד סופי ודני, כדי שיוכיחו שתיהן שהן לא פקה פקה ובאמת יודעות לשחק
וכל מתמודדת שהיא לא רים או אוברי שעוד נשארה במשחק ואולי תנצח - אשמח לראות בעונה הזו!

הבחירה שלי-

וזה בעיקר לפי אלו שאני הכי אוהב...
בנים-
1. טוד
2. אראס
3. טוני
4. מייק
5. ג'ייטי
6. בוסטון רוב
7. ריץ'
8.בריאן
9. ניק
&nbsp
בנות-
1. פרוואטי
2. ג'נה מורסקה
3. אמבר
4. דני
5. קים
6. דניס
7. נטלי אנדרסון
8. שרה
9. סנדרה

sapir aloud555

New member
אוי

לאאא! שיעשו עונת פיינליסטים. Jeff can Angelina be in it? Jeff? JEFF?!
&nbsp
יש אולי 5 מנצחים שבאמת הייתי רוצה לראות שוב, השאר מיצו או סתם לא מעניינים במיוחד - ריצ'ארד, טוד, נטלי א, דניס וקים
אחרים: ג'נה (שתהיה לה עוד הזדמנות כי היא לא באמת עשתה משהו באולסטאר) אמבר (בלי רוב) שרה, יול, כריס, מייק, אדם, דני, טוני.
סנדרה ופארווטי צריכות להיות בעונה כזו אבל מה הטעם כשברור לכולם שהן יודחו על הרגע הראשון שלהן באי?

סטילהוק

New member
עונת מנצחים לא מדברת אלי מהסיבה הפשוטה שכל אחד מהם כבר זכה

במיליון דולר. ורובם בכלל כתוצאה מהיותם ברירות מחדל מול העיזים שהביאו איתם לגמר. כך שממש לא בא לי לראות למשל את קוקראן חוזר לעונה נספת, או את כריס, או את בריאן, או פאביו, או את בוב, או נטאלי ווייט, או אפילו את בן, ג'רמי, ניק או וונדל. ואת סנדרה שזכתה כבר פעמיים כברירת מחדל ממש לא בא לי לראות זוכה שוב פעם שלישית.

בקיצור, מעטים מאוד המנצחים שהייתי רוצה לראות משחקים שוב. אבל גם להם לא מגיע, כי הם כבר זכו גם בכסף וגם בתואר.

Bar EL

New member
עונת מנצחים לא מדברת אליך מהסיבה הפשוטה

שקלי וונטוורת לא תהיה שם

סטילהוק

New member

זו ממש לא הסיבה, וכבר הסברתי למה. מבחינתי מהרגע שקלי תזכה בהישרדות, אם וכאשר תזכה בה, זה לא יהיה הוגן שתחזור לעונה נוספת. כי אחרי שמקבלים מיליון דולר צריך לתת צ'אנס גם לאחרים לזכות. וזה ממש לא משנה מבחינתי אם זו קלי או כל שורד או שורדת אחרים. זו גם הסיבה שלא אהבתי את חזרתם של סנדרה וטוני לגיים צ'יינגרס, כי שניהם כבר זכו וסנדרה אפילו פעמיים.

זה לא שאתנגד לראות את פארווטי או קים חוזרות שוב להישרדות ומשחקות שוב, אך רק בתנאי שזה לא יהיה על פרס כספי, ובטח לא על מיליון דולר, אלא אך ורק על התואר של מי יהיה השורד האחרון מבין כל הזוכים.

אז נכון שהכסף שהם מקבלים זה לא הכסף שלי ולא יוצא מכיסי או מחשבון הבנק שלי, אך יש גם מה שנקרא הגינות. וזה לא הוגן שמי שכבר זכה לקבל מיליון דולר יקבל עוד אחד. ובעיקר לא כמו שסנדרה עשתה את זה כששימשה ברירת מחדל בגיבורים נגד נבלים.

למעלה