הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 8

אי ההכחדה שוב לא בא לי בטוב, וזה בעיקר בגלל שאני חושב על מה שיקרה ברגע שיהיו יותר מודחים משורדים. מה אז, יתמקדו בעיקר בהם? אני גם מאוד לא אוהב את הקונספט של מושבעים שהודחו לפני המיזוג. ההפקה בעבר נלחמה ברעיון בכל הכוח, על ידי התחלת המושבעים מהמקום העשירי מסין ואילך, ולאחר מכן, התחלת המיזוג בטופ 12/13. אבל כשהמודחת הראשונה עוד עלולה להצביע למישהו שהיא בכלל לא מכירה, אני חושש מאוד. אולי יעשו בהמשך תחרות שתקבע מי מושבע ומי יסיים לחלוטין את תפקידו במשחק?

בכל מקרה, רון לא בדיוק שחקן העשור, אבל ג'ולי כבר הרימה מהלך והיא מנסה ליזום שוב - הדחה של ג'וליה! יש מצב שגווין, ג'וליה וויקטוריה הולכים להפוך למיעוט! אבל לפני כן, אתגר חסינות - כל-כך מוקדם? זה אומר שתהיה הרבה אסטרטגיה בפרק הזה. וגווין זוכה, לראשונה העונה גבר זוכה לבדו במשהו.

שוב במחנה, ריק ממשיך להתמרמר
אוי ויי, הוא יהיה מושבע נוראי. רד מהם כבר, אלוהים ישמור! אבל לשלישייה לא יהיה מהלך יותר גרוע מלהדיח את דיוויד. אגב, לורן לא פחות אסטרטגית מאשר וורדוג וקלי. היחידה מחוץ לשלישייה שבאמת ברמה שלהם, וגם זה לא בטוח, היא ויקטוריה. היא יכולה עכשיו ללכת עם מי שבא לה, גווין וג'וליה, או ג'ולי, רון ו... ריק. אורורה היא גם סוכנת חופשיה, אבל היא עדיין לא משחקת טוב.

וולדמורט ממשיכה עם הפלאשבקים מויאטנ... אני מתכוון קמבודיה, והנה אנחנו מגיעים למועצת השבט, כשבפרקים אחרים לפעמים אפילו לא מתחיל אתגר חסינות. זו נראית כמו מועצת שבט רגילה... ואז ג'וליה פותחת את הפה. היא יוצאת נגד ריק, מחזירה אותו כנגד כל הסיכויים לברית שהוא כל-כך שונא. ואז כולם מתחילים לדבר - לא ללחוש! לדבר בקול רם!!! - במועצה. יכול להיות שויקטוריה הייתה נשארת מחוץ לברית בכל מקרה אחר, אבל בגלל שעכשיו כולם יודעים מה יקרה, ויקטוריה ואפילו גווין פונים יחד עם כולם כנגד אחת - ג'וליה. רק אורורה מצביעה נגד דיוויד. היא אפילו לא ניסתה להשתתף במריבה ובדיונים. הראש שלה פשוט לא במשחק.

דירוג:

1. וולדמורט
2. לורן
3. ויקטוריה
4. וורדוג
5. דיוויד
6. אוברי
7. ג'ולי
8. גווין
9. אריק
10. ג'וליה
11. רון
12. אורורה
13. ג'ו
14. כריס
15. ריק
16. קית'
17. רים
18. וונדי

Seosi

New member

שבט קאמה פשוט ירו לעצמם ברגל עם ההדחה הזאת של אריק. הם פשוט נתנו את חבל ההצלה שלאסו היו צריכים. אבל מועצת השבט הייתה ענקית, הרסה אותי ג'וליה אם התגובות שלה. אני חושב שג'ולי עשתה את המהלך הנכון, רק אם היא הייתה עושה את כל זה בלי ההתפרצויות, זה היה מעולה מבחינתה. ממש שמח שרון נשאר כי הוא דמות מעניינת. ריק עדיין ממורמר, אבל מגיע לו ולדיוויד (שממש אנדרייטד בה בפורום) המון קרדיט על הבלגאן שהם יצרו במועצת השבט.

Bar EL

New member

בעיני לא רק ההדחה של אריק הייתה טעות אלא כל ההתנהלות של קאמה לאורך כל הפרק (בעיקר של ג'וליה) והפליפ שהם עשו מדיוויד נגד קלי...בעיני אם היו מדיחים את דיוויד ביחד עם לאסו הם יכלו לשנות את המשחק בהמשך - בעיקר כי הם פשוט לא יכולים לעבור כל שנייה צד ולא להיות החלטיים, במיוחד שדיוויד גם ככה לא איתם והכי חכם להם להשאיר את האופציות פתוחות גם עם ג'ולי וגם עם וורדוג מהצד של לאסו.
וכן ההתנהלות במועצה של אורורה ושל ג'וליה בכלל לא עזרה.

דעתי על הפרק-

לא היה אפילו אתגר פרס

אז כמה דברים:
- אחרי ההדחה של אריק בפרק הקודם, הייתה לי תחושה שמי שתשלם על כך בהדחה הבאה זאת ג'וליה.
אמנם הגיע לה, כי פליטת הפה שלה במועצה היא שהניעה את ההדחה שלה,
אבל דווקא התחלתי לאחרונה לחבב אותה

- ריק במועצה הפתיע אותי לטובה, ואהבתי שהוא זה שדחף לכיוון של שיתוף פעולה בין לאסו לבין רון וג'ולי.
- אגב ג'ולי, איבדה את זה לגמרי מבחינתי בפרק הזה.
- אורורה גם לא ממש תרמה במועצה עם מה שאמרה, למרות שהדברים שהיא אמרה בהחלט היו יכולים להיות נכונים, ואפשר להבין את החששות שלה.
- אגב ללא כל הבלאגן במועצה כנראה שדיוויד היה אמור להיות מודח, אבל בהתחשב באליל, מעניין מי אז היה מודח...
- לורן שיחקה יופי בפרק הזה, וגם וורדוג שתפס פיקוד במועצה.
&nbsp

Bar EL

New member

מסתבר שכל הפרק התרחש ביום אחד בלבד.
כנראה בגלל החזרה העתידית מאי ההכחדה

רגע רק רגע

Active member
בסימן טמטום

אז כצופה, אין ספק שהמועצה הייתה מהנה. התנהלות כיאוטית, לא יודעים מי נגד מי, מבחר פנינים ואנלוגיות, ולרגעים, היה נראה שזו מועצת שבט מהישרדות ישראל.

בתכל'ס, הטמטום שלט.
שתי ההדחות הקודמות של ג'ון ואריק הן אלה שגרמו להדחה של ג'וליה.
כמו בעונה שעברה, ש"החברה" של כריסטיאן החליטה להתהפך לפני הזמן ומצאה עצמה מודחת, כך גם ג'וליה.
ברית שלטת חייבת שקט תעשייתי וכמה שפחות סיבות לתת לחברי הברית להרגיש שהם בתחתית. בטח ובטח כאשר עדיין ישנם כל כך הרבה שחקנים, ועל אחת כמה וכמה, כאשר שני שחקנים כמו קלי ודיויד עדיין במשחק ושיודעים עד כמה הם עובדים.
סבתא ג'וליה בשלה דייסה בטעם חבר מושבעים. בתיאבון.

דיויד: "i was... well, i was taking a poop"
ריק (כעבור כמה רגעים): "i might be the poop"
אם מישהו היה יכול לחשוב, בטעות, שהוא על ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק עם האנלוגיה לדגיגים וכרישים, דיויד וריק וידאו שלא יהיו טעויות.
הרג אותי ריק. אחד המשפטים הכי חזקים ומצחיקים ששמעתי אי-פעם בהישרדות.
לדיויד לא היה מושג שזה מה שיאמר לאחר שנתן את האנלוגיה שלו למצב השבטים והמשפט המסכם שלו לא יהיה משפט המחץ.

however or but
דיויד: "בלה בלה בלה, BUT" (מניף ידיים לצדדים ומגחך לעצמו) - תענוג!!!
כל כך כיף לצפות בו ללא כל המסכנות והפחדים שהיו מלווים בעונה הקודמת בה השתתף.
ושוב - דיויד לקלי: "hi, remember me?"
בכללי, אוהב מאוד את הדינמיקה של ריק ודיויד. מן הומור חנוני שנון וחריף.

אגד, שלום.
וורדוג נתן אחלה מועצת שבט. בחירת מילים מעולה בתפקיד הנוסע ולא משנה אם עלה על קו אגד או מטרופולין.
לקח בשתי ידיים את מה שריק התחיל ומיד ניגש לעבודה.

כפרת עוונות.
בפרק הקודם ריק שיחק גרוע. בפרק הזה ריק כיפר על כך. היה הקטליזטור של כל הבלאגן במועצה כשהגיש את רביעית קאמה לשוחט וכיוון מחדש את ה-GPS שלו.
התוצאה - ג'וליה ואורורה בלעו את הפתיון ושפכו הכל במועצה. ממש הזכיר לי מועצת שבט ישראלית שבה לאנשים אין עצם בלשון. גאווה לאומית.

ואם בישראל עסקינן... יש למישהו וואבן?
שיתן דחוף לג'ולי כדור או שניים.
התקף פראנויה משוגע, שוב, כמיטב הישרדות ישראל.
אם כבר... אז כבר...

המרוויחות הגדולות - קלי ולורן.
מיותר לציין למה.

מעניין לראות מה יקרה בפרק הבא לאחר שהאבק ישקע.

אורישקי

New member
תיארת את זה די מדויק

למרות שאני מרגיש שאני צריך לראות שוב את הפרק או לפחות את המועצה כדי להבין מה הלך שם

סטילהוק

New member

עוד פרק מצויין, אך מטורף של העונה שהולכת ומסתמנת כאחת העונות הטובות ביותר בתולדות הישרדות.

ריק ודייויד השלימו רק בגלל שיוכלו להשתמש בפסלון החסינות החצוי שזה נכון לכרגע הדבר היחיד שעדיין מחבר ביניהם אם ירצו או לא ירצו, ובסוף בחרו ללכת עם הצד המפסיד במועצת השבט האחרונה.

הצד של קאמה שעשה את המהלך ביחד עם ברית לסו של וורדוג וקלי ניסה לעבוד על קלי ולהדיחה פעם נוספת, אלא שקלי החכמה וחושיה קלטו מהר מאוד את המזימה, ובמועצת השבט אולי הכי מטורפת בתולדות הישרדות, שכמוה לא נראתה מעולם בהישרדות, קלי ודייויד היריבים/חברים שהבינו שזה או היא או הוא שוב עבדו יחד והצליחו להטות את הכף נגד ג'וליה שחפרה לעצמה את הקבר במו ידיה, וגם לאורורה עם חוסר הטאקט ופליטות הפה המיותרות לא היה חסר הרבה בשביל להיות מודחת עם יתרון הקול הכפול בכיסה.

מדהים שאפילו גאווין שעוד בתחילת העונה היה לגמרי נגד שחקנים חוזרים ביחד עם אריק, ושניהם כל כך רצו להדיח את אוברי וג'ו, העדיף לעבוד עם קלי, כי הבין שאיתה יוכל להתקדם הרבה יותר רחוק במשחק יותר מכל אחד אחר, אך לא יכל לעשות מהלך והיה חייב ללכת עם חבריו שהחליטו להדיחה בבליינדסייד כמו שעשו לאוברי.

אך קלי זו לא אוברי, ולמרות שכבר הוכיחה שיש לה עצבים ועמוד שדרה מפלדה, כשלא השתמשה בפסלון החסינות שלה כבר 4 מועצות שבט ברציפות, וכשגם בת בריתה הנאמנה לורן הולכת בעקבותיה ולא משתמשת בפסלון החסינות שלה כבר 5 מועצות שבט ברציפות, רקורד מרשים לכשעצמו, החושים שלה לקלוט מתי היא נמצאת בסכנה ומתי לא, פשוט מרשימים ומדהימים כל פעם מחדש וממש ולא מובנים מאליהם. בדיוק כמו בקמבודיה, כך גם העונה, זה למה קלי היא מלכת האלילים, ולא רק בגלל שהיא השורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, אלא בגלל שהיא היחידה שידעה ויודעת מתי ואיך להשתמש בהם רק כשבאמת צריך.

זה למה בסופו של דבר רק ג'וליה המודחת היחידה שבסופו של דבר רשמה את השם של קלי וכל השאר, להוציא אורורה שבכלל לא במשחק ורשמה את השם של דייויד בכלל, הדיחו כמעט פה אחד את ג'וליה.

סטילהוק

New member
מועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות

קטע של 5 דקות בלבד ממועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות עלה ליוטיוב, ולמרות שמדובר בקושי ב 5 דקות בלבד מתוך מה כל המועצה שראינו בפרק עצמו, אפשר להבין רק מהתגובות ההיסטריות ומהציטוטים באנגלית של הגולשים הצופים עד כמה מטורפת ומצחיקה היתה מועצת השבט הזאת, שכנראה תיזכר לנצח בפנתאון של הישרדות, ולו רק בשל המשפטים, המבטים, המימיקות על הפנים, הן של השורדים עצמם והן של המושבעים, והדימויים הלא מעטים שכללה מועצת השבט המטורפת הזאת שכמוה לא נראתה מעולם, ושלכל אורכה ישב ג'ף המנחה בשילוב רגליים ופשוט נהנה מההצגה הכי טובה על האי.

וכמובן שמדובר במועצת השבט של הפרק האחרון של העונה הנוכחית של הישרדות.

רק בשביל לסבר את האוזן, הנה כמה מציטוטי המשפטים והדימויים שכללה מועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות: (וזה אפילו לא הכל)

"You're such a passenger Rick."
Lauren's reaction is the greatest thing I've ever seen
"Shes up. There we go. And it's on."
"Hi, Remember me?"
"Wheres the popcorn?"
"I cant deal with soccer moms."
"Do yall want to vote out Victoria?"
Ron looks right at Victoria and realise mistake as Victoria shouts "what"
"IM READY TO JUMP SHIP!"
scurries off
"Oh my god she lost her DAMN mind."
Ron confused af "WAETEVER MAEN, THIS IS A MESS NOW!"

"Guess what? I'm in the pilot seat! I'm tryna drive!"
"DRIVE BUDDY DRIVE!"
"Wow, I've never seen anything like it!"

Aurora: 'Oh, my God! I can't DEAL with soccer moms'

Victoria: 'Oh my god, she lost her damn mind'

Victoria's and David's exchange:

Victoria: 'I told them David.'

David: 'I heard that.'

Victoria: 'Whatever man, this is like a mess now!'

David: 'Actually it's very clean now.'

And of course the winning one-liner of the season:

Julie: 'I'm jumping ship!'

And not included in the video
"i might be the poop"
"SHUT UP WARDOG"

בחיים שלי לא צחקתי כל כך הרבה ממועצת שבט של הישרדות

סטילהוק

New member
קצת סדר בבלגן

Julia: "You're such a passenger Rick"
(Lauren's reaction is the greatest thing I've ever seen)
Rick: "Well guess what, I'm on the pilot seat and I'm trying to drive! :"
Julia: "Drive Buddy Drive!"

The jury about Kelley:
"She's up. There we go. And it's on."

David to Kelly: "Hi, Remember Me?"
Ron: "Devens, David"
David: "Okay, Hang on"

Victoria's & David's exchange:
Victoria: "I told them David"
David: "I heard that"
Victoria: "Whatever man, this is like a mess now!"
David: "Actually it's very clean now"

Julia: "You're Not part of many of the plans"

Joe: "Wheres the popcorn?"

Ron: "Do we all wanna vote out Victoria?"
Victoria: (Standing right next to him and shouts) "What?!"

Julie: "I'm ready to jump ship"
Victoria: "Oh my god, she lost her damn mind"

Julie: "I'm jumping ship"
Aurora: "I Can't deal with soccer moms"

Jeff: "Wow, I've never seen anything like it!"

And Not Included In The Video:

David: "I was... well, i was taking a poop"
Jeff To Rick: "And where were you?"
Rick: "I might be the poop"

Wardog: "Wh'er Ready To Vote"
Julia: "Shut Up Wardog!"

happiness is the same price as red-bottoms

חשבתי שאחרי מערכת בחירות כזו נוראית אני אהנה מלצפות באנשים בוגרים שמתנהלים בצורה שקולה ואחראית, and oh boy i was in for a treat.
הפרק עצמו סטנדרטי ולא מעניין במיוחד פרט להתמוטטות עצבים של ג'ולי ולחדות של וונטוורת, אבל מועצת השבט הפכה מהר מאוד למשא ומתן קואליציוני בלייב שנגמר בממשלת אחדות (לשמחתם של השביעייה ולצערם של ויק וגאווין), וכרגיל את המחיר שילמו האתיופים והלהט"בים.
ברור שהמרוויחים העיקריים מהמהלך שבפרק הקודם הם שלישיית לסו שפירקו את קאמה לחלקיקים, בעוד שהמפסידים מהמהלך הם צעירי קאמה שנפלו בפח של וורדוג(
) והכניסו את עצמם למיעוט.

למעלה