הישרדות 19 - סמואה

הישרדות 19 - סמואה

כמה מילים על העונה: עונה שלדעת רבים התחילה דור חדש בהישרדות.
בנוסף, לראשונה, העונה סבבה פחות או יותר סביב שחקן אחד שרבים אוהבים ואחרים לא ממש.

מי זכתה בעונה? נטלי.

למי הכי הגיע לזכות? במשפט אחד:
ראסל שלט מבחינה אסטרטגית, בעוד נטלי שיחקה יופי של משחק חברתי.
עכשיו תחליטו לבד למי יותר מגיע

את מי הכי אהבתי? בעיקר את נטלי ואת ראסל.
מודה שהניצחון של נטלי יותר שימח אותי מאשר אם ראסל היה זוכה.
חייב לציין שני דברים עיקריים שהפריעו לי בעונה:
1. ההתמקדות רק בשחקן אחד, לעומת שחקנים אחרים שפשוט לא הראו בכלל וחלקם אף הגיעו רחוק (אהמ ברט אהמ).
2. שחקניות שאהבתי ונראו בעלות פוטנציאל הודחו מוקדם (בטסי, מריסה, ליז, אשלי), וחבל שלא נתנו להן הזדמנות שנייה...

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

סטילהוק

New member
עונה קשה ומגעילה, שמדורגת אצלי רק במקום ה 33

עונה קשה ומגעילה, שמדורגת אצלי במקום ה 33, וכנראה שאף תרד בדירוג לאחר סיום העונה הנוכחית ההולכת ומסתמנת כעונה מצויינת.

עונה שאמנם התחילה טוב ועם המון פוטנציאל, אך אז ראסל הראה עד כמה אפשר לרדת נמוך ולהיות אדם אכזרי וחסר כל מצפון לחלוטין ברמה הפיזית, כששרף להם את כל הגרביים בזמן של מזג אוויר סוער קר וגשום.

שלא לדבר בכלל על כל הבנות בעלות הפוטנציאל שראסל אפילו לא נתן להן צ'אנס לשחק והדיח אותן בזו אחר זו, כמו מריסה, כמו בטסי, וכמו אשלי, ורק בגלל שלא רצו לשתף פעולה איתו ועם רשעותו, כי הבינו שהוא מנצל אותן כמו פיונים על לוח המשחק שלו.

מה שהפך אותו לנבל הכי שנוא בעולם של הישרדות באותה התקופה, למרות שמנגד היו לו גם עדר מעריצים, אך השונאים שלו היו רבים בהרבה ממעריציו באותה תקופה.

אך האמת שמי שהכי הרסה בסופו של דבר את העונה הזאת היתה שאמבו הבלתי נסבלת שפשוט גרמה לפאגונינג של כל השבט שלה גאלו מול פואה-פואה שהיו בכלל במיעוט מולם, ומכרה אותם מתוך שנאה בנזיד עדשים לראסל האכזרי.

לעומת זאת משבט גאלו אהבתי את לורה מורט, את קלי, את מוניקה ואת ברט שכמעט הצליח להביס במשימת הגמר את ראסל ולהשאירו מחוץ לגמר. נטלי היתה לגמרי עז ששיתפה איתו פעולה וראסל לקח אותה כעז איתו לגמר, אבל עז יפהפיה שבסוף גם זכתה במקומו. ומעטים הפעמים שזה קרה בהישרדות.

NP23

New member
אדון עובדות

למרות שלא מבין מה כבר יש לספיילר על עונה כזו ישנה
&nbsp
קיצר אדון עובדות, ראסל ששונאיו כל כך עולים על מעריציו זכה בחביב הקהל על העונה הזאת .
וכן גם על זאת שמיד אחריה. שניהם.
&nbsp
ונשבע שמנסה להזכר מי זאת אשלי מאותה עונה ולא עולה לי פנים והסיבה היחידה שזוכר איך קלי נראית זה בגלל שההדחה שלה היתה מאוד זכירה אבל מה יש לאהוב בה?
יש לך פטיש רציני לבלונדיניות אני מבין . מתבהר קצת למה אתה כזה אובססיבי לוולדמורט

סטילהוק

New member
בטח שאתה לא זוכר,כי לא היתה לה בכלל הזדמנות לשחק

ראסל דאג שלא תהיה לה ולאף אחת אחרת שאמרה לו לא הזדמנות לשחק.
ומה קשור בלונדיניות? לא הבנתי, האם לורן שמסתמנת בעיניי כקלי 2.0 בלונדינית? האם ויקטוריה שאני אוהב העונה בלונדינית? יותר מזה, מריסה שהזכרתי ראשונה, כי הודחה ראשונה ע"י ראסל היתה בכלל ברונטית, וגם בטסי לא היתה בדיוק בלונדינית, לורה מורט (אמא של סיירה) ממש לא היתה בלונדינית, גם מוניקה שחזרה בקמבודיה - ההזדמנות השנייה לא היתה בלונדינית. שלא לדבר על ברט שהיה בכלל בחור צעיר והמוהיקן האחרון מגאלו שכמעט הצליח לנצח את ראסל. ודווקא נטלי שפחות אהבתי בגלל שנהפכה לעז של ראסל, היתה הכי בלונדינית מכולן.

כך שתסלח לי מאוד, אך מה שרשמת לגביי ולגבי העדפותיי זה פשוט בליל של שטויות. או אם להשתמש בשפת המקור של הישרדות: אה קראפ אוף בולשיט.

NP23

New member
אה רציתי להגיד עוד משהו

ברט ממש לא היה מוציא את ראסל מהגמר ..אני מאמין שזה היה מיק שהיה מודח, אם ברט היה חסין.
&nbsp
אני לא אמרתי שאתה אוהב רק בלונדיניות. יש הרבה סיבות לאהוב את לורן וויקטוריה. סיבות לאהוב את קלי ואשלי 19 או להיות אובססיבי על וולדמורט עוד מעונה 29, יש פחות..

סטילהוק

New member
אני ממש לא אובססיבי על אף אחד ועל אף אחת

אני מעריך את קלי ואת כישוריה כשחקנית, בדיוק כמו שאני מעריך את מלקולם כשחקן ואת טוני, ואת פראווטי וכו'...

ואם כבר מי שאובססיביים ואפשר לראות זאת היטב גם בפורום הזה, זה דווקא שונאי החינם של קלי. שלא שופטים אותה על פי משחקה והתנהלותה במשחק, אלא אך ורק על פי שנאתם העזה אליה.

ובעיקר כשכבר ידוע לכם מוורדוג בכבודו ובעצמו שכל המהלכים הגדולים שלו היו ביוזמתה ובהתייעצות מלאה איתה. היא למעשה היתה מורת הדרך שלו וגם של לורן לאורך כל העונה ובגלל זה הלאסו 3 הם הטריו הכי מאוחד וחזק במשחק העונה, ורוב הסיכויים שלפחות 2 מהם יהיו בפיינל 4.

Bar EL

New member
אובססטילהוק

וורדוג ממש לא אמר שהמהלכים שלו היו ביוזמתה, אתה כרגיל סילפת את זה לטובת קלי המלכה שלך
בכל מקרה לצערי אני מאוד אוהב את קלי העונה למרות שאתה מציק עליה בכל הזדמנות.

Bar EL

New member
אני אקבל התקף צחוק ממך בסוף

"ראסל דאג שלא תהיה לה ולאף אחת אחרת שאמרה לו לא הזדמנות לשחק"
מה ציפית שיעשה? יתן להן להישאר? איפה אתה חושב שהם נמצאים

noamlah

New member
אתה מדבר על הצופים באמריקה

אבל הצופים של אמריקה זה אולדסקול ואנחנו בניוסקול
סטילהוק מדבר על הצופים בעולם בגלקסיה וביקום
אם היית טורח לבדוק היית רואה באתר ראנקר שהצופים בכוכב מאדים מאוד שונאים את ראסל
למעשה נכון להיום לא מצאו חיים על מאדים ויש לזה הסבר פשוט
הצופים שם ראו את ראסל ובתגובה זרקו את כל הטלוויזיות מהכוכב והתאבדו מייד אחר כך ולכן אין שם חיים
ואם אתה לא מאמין לנו תדע שזו שמועה מאוד מבוססת שבן דוד של הסבתא של החבר של האח של הצלם של הישרדות סיפר בלעדית בפודאקאסט שלו

B R A Y E R

New member
מנהל
למה זה שראסל הדיח "שחקנים בעלי פוטנציאל" זה משהו רע?

אם כבר, זה צריך להאמר לזכותו
וכמו שנדי אמר - הוא זכה פעמיים בפייבוריט של אמריקה - אז זה כבר מעיד שרוב הצופים דווקא כן אהבו אותו..

סטילהוק

New member
כי לא זכינו לראות כלום מהם ולא חזרו לעונה נוספת

חוץ מזה, אין לי בעיה שהדיח אותם, יש לי בעיה עם האיך הדיח אותם. הרי לא היתה מאחורי הדחתם שום אסטרטגיה, לא היתה לו שום סיבה להדיח אותם. זה הכל נבע מרשעות. בדיוק כמו עם שריפת הגרביים בזמן גשם וקור.

B R A Y E R

New member
מנהל
למה רשעות?

מריסה אמרה לו בפנים שהיא לא סומכת עליו > הודחה
בטסי אמרה לו בפנים שהיא לא סומכת עליו + שהיא מתכננת להדיח אותו > הודחה
הן סיפקו לו סיבות טובות להדיח אותן, ושכנע אחרים ללכת איתו
זו אסטרטגיה מצויינת ואין כאן שום דבר מרושע

סטילהוק

New member
דיברתי על שריפת הגרביים ששמו לייבוש בזמן הקור והגשם על האי

ושאר הדברים המרושעים שהוא עשה כדי לפגוע בשבט שלו ולהוריד להם את המורל.
אני אפילו זוכר שהאחיין שלו ברנדון ניסה לחזור על זה בעונה השנייה שהשתתף בה, ואפילו ראסל בעצמו כעס עליו איך שהרס לעצמו את המשחק, כדי לנסות להראות שהוא מרושע כמו דודו המפורסם. ואגב, גם בקגיאן היה סיפור קצת דומה עם ההיא ששפכה להם את כל האורז. ובעונות נוספות שהעלימו את המאצ'טה ושאר כלי העבודה. אלה דברים שאני לא אוהב בהישרדות, חציית קווים אדומים שאין להם שום קשר אסטרטגיה ושאסור לחצותם כבני אדם, ולא משנה בכלל באיזה משחק אתה נמצא. וכל זה בהשפעת ראסל בסמואה.

Bar EL

New member
עונה אדירה, בטופ 5 לפחות

עונה שהכירה לנו כמובן את ראסל המלך, לא ארחיב בדיונים לגביו כי זה מוצה כבר ב2010 אבל רק אגיד שבעיני אי אפשר לשחק משחק אסטרטגי בלי משחק חברתי טוב - והמשחק החברתי של ראסל היה מעולה (ואין קשר בהכרח להצבעת מושבעים), והיו הרבה דוגמאות בהיסטוריה של מנצחים ששיחקו משחק חברתי פחות טוב מפיינליסט שישב לידם (למשל - בן וריאן).
אתה לא יכול לבנות אסטרטגיה בלי שיש לך אנשים שתוביל ושיסמכו עלייך, ודווקא נגיד בנאדם כמו ג'ייסון לא הצביע לראסל לא כי הוא שנא אותו אלא כי כלכך נפגע ממנו שהדיח אותו כשהיו נורא קרובים.
לנטלי לא הגיע לנצח כי היא לא באמת הייתה מודעת לכלום, וברור לי שבעונות מאוחרות יותר ראסל היה מקבל הרבה יותר כבוד וההערכה מהג'ורי.
אין יותר מה לדבר מלבד על ראסל כי באמת כל השאר היו כלום ושום דבר

למעלה