הישרדות VIP - פרק 6

Seosi

New member

אוקי, כל מה שאמרתם על גיא כמחנה נכון
ובנוסף, איזה פרק נמרח, יכלו בקלות להוריד מזה 45 דקות מיותרות לחלוטין.
שמח בשביל אלכסה ושקד שמצאו את חצאי פסלוני החסינות, למרות שזה לא הכי הוגן איך שסידרו שימצאו אותם, אבל ככה זה בהישרדות ישראל ¯/_(ツ)_\¯
אני חושב שאלכסה טיפה יותר צריכה להיזהר מתי היא אומרת מה, כי היא משחקת טוב עד עכשיו וחבל שהיא תפיל את עצמה על זה. ג'וזי שם על עצמו מטרה גדולה על הגב עם כל ההתפרצויות האלו, שקד נראה יותר מתון בברית הזאת.

נ.ב
חשבתי שזה היה פרק טוב בשביל ליהיא, ממש הוצגה באור חיובי.

NP23

New member
דווקא

מה לא הוגן בזה?
קודם כל היתה אופציה שאתה מגיע לבקתה ואתה לא משתף פעולה עם הפסלון כי אתה לא רוצה לעבוד עם האדם שמולך בשבט השני
אני גם לא יודע כמה הייתי יכול לסמוך עליו שישמור הכל בסוד
או אפילו אם ירצה, אם יצליח באמת לשקר ולהסתיר
&nbsp
דבר שני,אלכסה היה לה עבודה קלה לשכנע
בקנקאי זה היה ג'וזי ושקד מול שאר השבט שנלחמו ששקד יעלה אפילו שזה לא היה חכם (אם כי בדיעבד לא בגלל זה הפסידו)
&nbsp
אז זה לא היה כזה לא הוגן
זה לא היה מחויב שיעבוד
אפילו עירבו כאן את שקד שזה עבודה יפה של ג'וזי
בכלל גם הוא וגם אלכסה עשו את המיטב מהבקתה ודאגו גם לסגור ברית
האמת שהפתיעו אותי בייחוד הוא

אני לא בטוחה שלא בגלל זה הם הפסידו

נכון שבשלב מסוים נוצר שוויון עם קבוצה השניה אבל אני מאמינה שהם היו עייפים מההרמה של שקד. ואני חושבת שהמוח פחות עובד שתשושים
יש מצב שבגלל זה השבט הצהוב הפסיד את המשימה החסינות הראשונה
שמעתי שבאחד הפרקים בארצות הברית היה בול אותה משימה ושם השבט לא התקשה עם שולחן כמו שהם בחרו

NP23

New member
הסיבה העיקרית

לדעתי, שהשבט הצהוב הפסיד את המשימת חסינות הראשונה זה כי ג'ובאני וליהיא היו עסוקים בלצעוק אחד על השני ולהיות בלחץ .
היה להם קל להפיל את זה על הלוח

NP23

New member
וכן יש בזה משהו

אבל בכל אופן הבחירה בשקד לא היה הדבר היחיד שמנע מהם להפסיד
&nbsp

לא היחיד אבל אולי

אם אחת הבנות הייתה במקומו
אז היה להם יותר זמן בפאזל ואז הם אולי היו פותרים לפני איפוגו.

היה פרק טוב בעיניי

גם מעניין ובעיקר- חשוב.
אלכסה הייתה מעולה בפרק למעט הקטע שהיא פתחה לפני משימת החסינות
את מה שהיא חשבה על הקטע שעינת ואירה באו אליהם לשבט.
לא מבין את הקטע שגיא אומר להם כמה מילים נכונות יש להם- מה זה השטויות האלה?!
שמח ששוב איפוגו זכו בחסינות!
למרות שאני לא אוהב את אירה, בא לי שהתוכנית שלה תעבוד אבל יש לי תחושה שהיא לא תצליח...

סטילהוק

New member
פרק עשוי עם האצבע

פרק נוראי ועשוי עם האצבע, כמיטב המסורת של ההפקות הישראליות המכורות מראש. וממתי לעזאזל מותר לקחת את סלסלת הפירות שבבקתת המשא ומתן לשבט? לפי מה שזכור לי לפחות זה לא קרה באף עונה של הישרדות. שלא לדבר בכלל על להציגה לחברי השבט כפרס למי שזכה במשימה שהתקיימה בבקתה...

מישהו בהפקה כנראה ממש, אבל ממש רוצה לחבר בין אלכסה הביץ' לג'וזי שהולך ומתחיל להימאס עלי עם ההתנהלות הדיקטטורית שהוא סיגל לעצמו. נראה שזה שהוא קיבל קצת כוח עם הברית שלו העלתה את השתן לראש. הדיבור המגעיל שלו לאירה ועינת לגמרי לא היו במקום, עוד שרגע לפני הוא כרת ברית סודית עם אלכסה מהשבט היריב. אז לפחות תסתום. או איך שאומרת נעמה: זיפ איט.

ועל ליהיא אני בכלל לא מדבר, כמה שלא סבלתי אותה בפח הגדול, אני הרבה יותר לא סובל אותה בהישרדות. האישה הזאת כבר כמה שנים טובות בארץ והיא עדיין למרבה הבושה לא יודעת הרבה מילים בעברית, וכל הזמן היא מערבבת משפטים בעברית עם משפטים באנגלית. שלא לדבר על כך שיש לה יציאות ממש מפגרות ולא קשורות לכלום, ואני לא בטוח אם היא עושה את עצמה כזאת טיפשה או שהיא באמת כזאת, אך נוטה לחשוב שמדובר דווקא באופציה הראשונה, לפחות לפי איך שאני זוכר אותה מהפח הגדול. מקווה מאוד שלא נראה אותה מגיעה ליום ה 19 ושנעמה תקבל את הסופר יתרון הסודי שלה במקומה.

NP23

New member

לא מאמין שמוצא את עצמי כן בעד ג'וזי .. הוא התחיל לשחק את המשחק.
אלכסה פעם ראשונה פותחת את הפה יותר מדי ומסבכת את עצמה עם עינת ואירה, מזל שכנראה לא תפגוש לפחות אחת מהן באיחוד.
אבל גם ג'ובאני נרתע ממנה. כרגע. הוא היה בריב עם מני והיום הוא הבסטיז שלו. האמת שהוא נמאס עליי עם כל האובר נחמדות והרגישות שלו. אפשר לחשוב שאלכסה צרחה עליהן או דיברה בצורה בוטה .
שקד באמת נשאר הבן אדם הכי מתון במשחק , מקווה שהקשר שלו עם ג'וזי לא יפריע לו להגיע לגמר .
מאמין שעינת או אירה בחוץ, עדיף עינת .למרות שלונא טוענת שהיא לא בובה היא תמשיך להיות.

מה שלדעתי יכול לקרות במועצה-

אם אירה חכמה עדיף לה לכוון נגד אורין,
ואז לשכנע את לונא להצביע איתה ועם אסף ועינת.
&nbsp

NP23

New member
ללא ספק

גם אין מה לעשות הם צריכים את ג'וזי
אבל להוריד מהכוח שלו ולהדיח את אורין יהיה חכם
&nbsp
לא חושב שזה יקרה..הם מאוד אימפולסיבים

NP23

New member

טוב מסתבר שצדקת
אז מתנצל בפני אירה היא כן פעלה בחוכמה
ובעיקר ידעה לסגת כשראתה שזה לא הצליח שאני גם את זה מעריך

פרק ההדחה-

חזרתי מאוחר מהעבודה אז ראיתי ממועצת השבט (אשלים את שאר הפרק בקרוב).
שאפו לאירה שזכתה בחסינות.
חבל שלא הצליחו להדיח את אורין במקום את עינת, אבל שיהיה.
מניח שבקרוב יהיה ערבוב לפני המיזוג.

סטילהוק

New member

גם אירה עצמה הצביעה בסוף לעינת, רשמה ארליך על הפתק שלה. כי לונא לא הצביעה איתם, והיא לא רצתה להיות במיעוט בהצבעות של מועצת השבט. אז זה היה בסוף 5-2.

והג'וזי הזה אכזבה גדולה, גם אידיוט וגם צבוע.
מדהים באיזו קלות נעמה וחברותיה משבט איפוגו הצליחו למרוח אותו ולהסית אותו לפגוע בשבט שלו. והצבוע הזה שרק לפני רגע הזהיר את חברי שבטו שמי שיילך לשבט היריב לדבר איתם ייחשב מיד לבוגד, הלך ועשה בדיוק את מה שהזהיר את חברי שבטו לא להעז לעשות.

למרות שאהבתי אותו במירוץ, בהישרדות הוא פשוט שחקן גרוע, ודיקטטור עלוב שהשתן עלה לו לראש ורודה בחברי שבטו. אמן שיודח עד המיזוג.

Seosi

New member

מאוד התרשמתי לחיוב מאירה הפרק. ביקרתי אותה בפרקים הקודמים שהיא התנהגה בצורה מתחסדת, ופה הרגשתי שהיא עשתה מהפך של 180 מעלות. מאוד אהבתי איך שהיא פעלה אסטרטגית וניסתה להוביל את ההדחה של אורין, אני ממש רוצה לראות את הצד הזה יותר ממנה. אני באמת חושב שלונא משחקת הכי טוב שם מכולם בקנקאי. היא באמת התעקשה לא להדיח את אירה והבינה שהברית שלה כביכול עם דרור לא הגיונית והצליחה לשמר את הקשר ביניהן. וכל מהלך שהיא עושה היא חושבת כמה צעדים קדימה לראות איך זה יעזור לה במשחק.

אני ממש לא מרגיש בנוח איך שג'וזי מדבר על אורין, שצריך "לאלף" אותה. אני יודע שאני נשמע קצת כמו יפה נפש פה, אבל זה לא הכי נעים לי, ושקד הוא הרבה יותר שקול ממנו ונזהר על המילים שלו. האמת שזה היה פרק ממש טוב

למעלה