פינת הפופולאריות 38 - פרק 3

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 38 - פרק 3

מעלה את תוצאות הפינה שעברה קצת יותר מוקדם כי לא אהיה כל כך פה הסופש....
בר החתיך יעלה את דירוג הפינה לאחר שידור הפרק (מכיוון שלא ידוע עדיין אם קית' יהיה ברשימה או לא...)

אז להלן דירוג הפרק הקודם:
18. רים - 1.7
1
17. קית' - 2.4
7!
16. וונדי - 3.5
1
15. אוברי - 4.1
7!
14. ג'ו - 4.2

13. ג'וליה - 4.9
2
12. אורורה - 5.4
2
11. ג'ולי - 6.1
5
10. גווין - 6.3
2
8. אריק - 6.4
2
8. דייויד - 6.4
6
7. ריק - 7.1
2
6. ויקטוריה - 7.2
6
5. רון - 7.5
2

ואנחנו מגיעים לטופ 3 ש, שוב - הוא בעצם טופ 4
והפעם הוא מרכיב 4 מתמודדים - ששלושה מהם היו בצמרת גם בשבוע שעבר - ואת דייויד החליף מישהו שהיה ברושם הראשוני

אורישקי

New member
מקום 3 א'

ברושם הראשוני הוא היה במקום הזה....
אחרי הפרק הראשון הוא ירד 10 מקומות
ובפרק השני הוא עלה אותם בחזרה!

עם ממוצע 8.3,

כריס

אורישקי

New member
מקום 3 ב'

העונה מבין 4 החוזרים יש 3 חוזרים שהיו במקומות הראשונים העונתיים בפינת הפופולאריות בעונות רצופות - קלי (31), אוברי (32) ודייויד (33).
אוברי מדשדשת בדירוגים מתחילת העונה, דייויד נמצא איפשהו בחלק העליון של הטבלה אבל לא במקום יציב בדיוק בצמרת - ולעומתם אחת מהם שמרה על המקום הראשון במשך שבועיים ברצף,

היום היא מפנה אותו ויורדת בשני מקומות

עם ממוצע 8.3 גם כן,

קלי

אורישקי

New member
מקום 2

עם ממוצע 9 בדיוק,

נשארת באותו מקום כמו שבוע שעבר,

והפעם בלי לחלוק אותו עם אף אחד

לורן

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 9.3, מרשים מאד לשחקן חדש בפרק מוקדם במיוחד

מטפס מקום אחד למקום הראשון!
לא אחר מאשר....

וורדוג

Bar EL

New member
הרשימה

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים

Bar EL

New member

אוברי 4 עדיין לוזרית
אורורה 7
אריק 5
ג'ו 7
ג'ולי 8 על הקטע עם החסינות

ג'וליה 3 בלתי נראית
גווין 5
דייויד 5
וונדי 1 אחת השחקניות הגרועות שראינו אי פעם...
וורדוג 10 קינג!
ויקטוריה 8 סתומה

כריס 6 חבל...
לורן 8
קית' 3
קלי 9
רון 7
רים 1
ריק 6

מדרג-

אוברי- 8 יו גו גירל
אורורה- 4
אריק- 6
ג'ו- 1
ג'ולי- 5
ג'וליה- 1
גווין- 5
דייויד- 7
וונדי- 7
וורדוג- 8 מקווה בשבילו שלא עשה טעות...
ויקטוריה- 1
כריס- 7 קצת חבל עליו
לורן- 5
קית'- 1 כל פעם לוקח לי זמן להיזכר מי זה

קלי- 6
רון- 3
רים- 3
ריק- 6

כל מי שנמצא נכון לתחילת הפרק הזה באי ההכחדה מקבל ממני אוטומטית 1, וכל השאר, גם אם אני ממש רוצה שיודחו, אוטומטית מקבלים לפחות 2.

אוברי - 8
אורורה - 5
אריק - 7
ג'ו - 5
ג'ולי - 5
ג'וליה - 5
גווין - 7
דייויד - 8
וונדי - 2 לא יודע אם התחושה שלי כלפיה היא שנאה, אבל היא ממש גרועה
אתם בטוחים שהיא לא אלפא מייל במסווה?
וורדוג - 10
ויקטוריה - 6
כריס - 3
לורן - 9 הפרק קצת פחות ראינו אותה
קית' - 1
קלי - 10 קווין סטייז קווין
רון - 6
רים - 1
ריק - 7

סטילהוק

New member
מדרג

הדירוג שלי למתמודדים העונה על פי הפרק השלישי:

אוברי - 5 עולה 4 נקודות הפרק בגלל מציאת האליל חסינות.
אורורה - 7 שוב לא ראינו הרבה ממנה, מלבד זה שהיא היחידה שבשלישיה עם ג'ו ואוברי. ולכן נשארת בינתיים עם 7 נקודות גם הפרק.
אריק - 6 גם אותו בקושי הראו הפרק. ולכן נשאר בינתיים עם 6 נקודות גם הפרק.
ג'ו - 8 מקבל נקודה נוספת על כך שהיה במקום הנכון ובזמן הנכון להאזין לדברי ויקטוריה ורון ולרוץ ליידע את חבריו לברית.
ג'ולי - 5 כל מה שלמדנו לגביה בפרק הזה זה שהיא בברית השישייה ביחד עם ג'וליה, ויקטוריה, רון, גאווין ואריק. ולכן היא נשארת בינתיים עם 5 נקודות גם הפרק.
ג'וליה - 2 כנ"ל כמו ג'ולי, רק שבמקרה שלה כבר פרק שלישי שאין לה שום וידוי, וזה מתחיל להזכיר את פרפל קלי וצ'לסי. ולכן היא נשארת בינתיים עם 2 נקודות גם הפרק.
גאווין - 2 גם הפרק לא ראינו אותו כמעט, ורק למדנו שהוא בברית השישייה. ולכן הוא נשאר בינתיים עם שתי נקודות גם הפרק.
דייויד - 2 הניסיונות הפאטתיים האובססיביים שלו להדיח את קלי בשלב כל כך מוקדם במשחק רק מוכיח שהוא לא שחקן טוב, ופשוט לא מבין איפה הוא נמצא. בגללו והאובססיה הפרנואידית שלו להיפטר מקלי, בטענה הטיפשית שהיא רודפת אותו, והוא חייב להקדים אותה, השבט שלו איבד את אחד השחקנים הפיזיים החזקים ביותר, במקום להיפטר מקנון לוס שקרנית ומשוגעת כמו וונדי. ולכן מאבד נקודה הפרק.
וונדי - 1 אחת השחקניות הכי גרועות בתולדות הישרדות, שמשחקת גרוע כבר 3 פרקים ברציפות, ושוב נראה שיש לה הרבה יותר מזל משכל, כי אם לא האובססיה הפרנואידית של דייויד לגבי קלי, היא היתה כבר מודחת ומצטרפת לרים וקית' על אי ההכחדה. ולכן היא צועדת במקום עם נקודה אחת בלבד גם הפרק. שלא לדבר על מה שהיא עושה בפרק הבא...

וורדוג - 9 ממשיך להוכיח שהוא שחקן חזק, ולא אתפלא כלל אם הקשר בינו לבין קלי ואולי גם לורן הרבה יותר הדוק וחזק ממה שמראים לנו בעריכה, אם הוא סומך עליה יותר מכל חברי שבטו, וביחד הם אלה שמנהיגים את השבט. אך חבל שהוא מיהר מדי לטעמי ולא חקר את כריס יותר לעומק וכך לגלות מי באמת עומד מאחורי המזימה להדיח את קלי בת בריתו. ולכן הוא מאבד רק נקודה אחת הפרק.
ויקטוריה - 5 בגלל חוסר הזהירות שלה ואי בדיקה אם יש מישהו שלא צריך להיות בסביבה לפני שהיא מדברת אסטרטגיה עם בן בריתה, מאבדת 3 נקודות הפרק.
כריס - 5 כמו שציינתי לגביו בפרק הקודם, קצת פזיז מדי ולא יציב בדיעותיו, בפרק הקודם וורדוג הציל אותו מלעשות טעות, והפרק שהוא ניסה לעשות שוב את אותה טעות אחרי שהם סיכמו ביניהם שהם לא עושם אותה, ויצא לא אמין משני הצדדים, שילם את המחיר והודי בעצמו. אך דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו, הבן אדם חיית משימות פיזיות, ולכן רוב הסיכויים שהוא זה שינצח וישוב במיזוג מאי ההכחדה חזרה למשחק. כך שאני עדיין לא מספיד אותו בינתיים. אך הוא מאבד שתי נקודות הפרק.
לורן - 7 הפרק בקושי ראינו אותה, אחרי שבפרק הקודם היא כיכבה עם מציאת אליל החסינות לבדה, מלבד בהשתתפות במשימות. ולכן היא מאבדת 3 נקודות הפרק.
קית' - 1 הקראיי בייבי סוף סוף השתכנע או רוב הסיכויים שיותר שוכנע להגיע בסופו של דבר לאי ההכחדה, שם 'אמא' רים כבר תדאג לתינוק המגודל שהיא סרבה לטפל בו ושיקרא לה אמא ועתה היא נאלצת לעשות זאת בעל כורחה.
קלי - 10
המלכה נשארת מלכה. למרות 3 תכנונים רצופים להדיחה היא עדיין חזק במשחק בשביל להישאר ולהגיע רחוק, והפעם היא גם מוכיחה שהיא בינתיים לא זקוקה לשום אליל חסינות בשביל זה, לאחר שיצרה ברית חזקה עם וורדוג ולורן, שלמעשה משמשים נכון לכרגע כמגן שלה, בדיוק כפי שהיא אמורה להיות שלהם וקלי יודעת לנצל זאת היטב לטובתה, כפי שראינו במועצת השבט האחרונה שחוץ מכריס שהודח, רק וונדי רשמה את שמה בסופו של דבר. וזאת כשהם עדיין אפילו לא מודעים לאי ההכחדה ולהזדמנות השנייה והשלישית לחזור חזרה למשחק, וכשיידעו בפעם הראשונה במיזוג ספק רק אם מישהו עדיין ימשיך לסמן את קלי כמטרה.
רון - 5 מאבד שתי נקודות הפרק, הן בגלל חוסר זהירותו לפני שהוא דיבר אסטרטגיה עם ויקטוריה על חוף הים כשג'ו נמצא ממש לידם, והן בגלל שפג תוקף הסופר-תפריט שהוא מצא והוא לא עשה בו שום שימוש, כך שנכון לכרגע הוא כבר לא מוגן.
רים - 1 שחקנית גרועה שנראה שהיתה כבר על סף ייאוש ורצתה לפרוש, אך נשארה רק בגלל קית' התינוק המגודל שעכשיו היא צריכה לדאוג לו בעל כורחה.
ריק - 2 מאבד שתי נקודות הפרק בשל התלהבותו מהשטויות של דייויד האובססיבי והפרנואידי, עד כדי כך שהוא מוכן להשאיר במשחק שחקנית גרועה, שקרנית ומשוגעת כמו וונדי, ולוותר בשבילה על אחד השחקנים הכי חזקים פיזית בשבט שלו, רק בשביל שלא תתגלה מזימתם של הצמד חמד.

Seosi

New member
מדרג

אוברי 8 שמח שמצאה פסלון חסינות, מקווה שתוכל למצוא את הדרך חזרה על הגל.
אורורה 7 נחמדה מאוד, אבל יכול להיות שהיא בצרות.
אריק 3 לא מקבל זמן מסך.
ג'ו 7 היה נחמד שסוף סוף שמענו אותו מדבר, ועוד אסטרטגית.
ג'ולי 5 לא קיבלה זמן מסך.
ג'וליה לא קיבלה זמן מסך.
גווין 6 לא קיבל זמן מסך, עדיין מקבל ממנו וייבז של מנצח.
דייויד 9 נקודה אחת פחות כי יכלת להדיח את קלי.
וונדי 4 מעלה לה נקודות על התרנגולות.
וורדוג 10

ויקטוריה 6 חחחח

כריס 5 איזו אכזבה....
לורן 10 אוהב את הברית שלה, קלי וורדוג.
קית' 4 אין דעה כל כך.
קלי 10 מועצת שבט שלישית ברציפות שעוברת עם מטרה על הגב...יפה.
רון 6 הוא נחמד אבל לא קיבלנו ממנו זמן מסך.
רים 4 אין לי דעה כלפיה כרגע.
ריק 9 מה שרשמתי על דייויד.

Confide In Omer

New member

אוברי 10
אורורה 5
אריק 5
ג'ו 4
ג'ולי 5
ג'וליה 5
גווין 6
דייויד 3
וונדי 8
וורדוג 7
ויקטוריה 8
כריס 7
לורן 8
קית' 1
קלי 9
רון 5
רים 6
ריק 6

אורישקי

New member

אוברי 6 מצאה את האליל ואני מחבב אותה אבל נראה לי שזה שוב ממשיך את הקו המזליסטי שיש לבחורה הזו חח
אורורה 3 חוץ מזזה שהיא בצד של אוברי וג'ו אנחנו לא יודעים עליה כלום הויא כנראה תעוף בקרוב
אריק 3 גם אותו לא ראינו כבר מזמן
ג'ו 3 כרגיל לא רלוונטי
ג'ולי 3 גם אותה כמו רוב השבט לא יצא לנו רלאות
ג'וליה 2 הלמלמית של העונה
גווין 3 גם ממנו היו ציפיות אבל לא ראיתי אותו מזמן....
דייויד 10 נסחפים איתו פה יותר מדי. גם אני חושב שאם כבר אז כבר והיה צריך ללכת על קלי אבל ראני מסוגל להבין את הקו מחשבה שלו במיוחד שהשבט לפני ערבוב
וונדי 1 אחת הגרועות אבר
וורדוג 10 משחק הכי טוב עד כה, למרות שגם במקרה שלו חשוב שהיה צריך פשןוט לנסות להעיף את וונדי וזהו
ויקטוריה 7 היא מקבלת עריכה די בולטת בניגוד לשאר השבט שלה מה שאומר שאו שהיא מגיעה רחוק או שהיא עפה תכף... היא חמודה אבל
כריס 7 דווקא אני מסוגל להביןלליבחו, הוא פשוט היה צריך להישאר עם להדיח את וונדי אבל כן מבין למה הלך ואמר לוורדוג.... חבל שעף כבר
לורן 5 אוברייטד נוראית פה
קית' 1 מפתיע שנשאר
קלי 8 היא לא עשתה יותר מדי טעויות עד עכשיו אבל היא עוד לא עוברת לי מאה אחוז בגרון והיא גם לא שחקנית כל כך טובה. כל עונה יש מלא אנשים שלא סומכםי עליה, פשוט העונה למזלה היא התחברה לאנשים הנכונים ועל זה אפשר לתת לה קרדיט.
רון 7 אני גם אוהב אותו היתיי רוצה לראות אותו פועל
רים 3 טוב היא די קשוחה לא שזה יעזור לה, מזכירה את כריסטין 23 קצת
ריק 10 כנל לדייויד

NP23

New member
Screw those guys

Im getting back in the boat !!
&nbsp
אוברי 7 נראה לי תשוט עד המיזוג, ועוד יש לה אליל, בסוף עוד תנצח
אורורה 1 איזו אכזבה כרגע
אריק 1 אין לי בעיה איתך אבל לא רלוונטי לפרק
ג'ו 1 יש לי בעיה איתך ואתה לא רלוונטי
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 1 לא רלוונטי לפרק
דייויד 10 מקק ופחדן שלי

וונדי 1 ג'טיה נכנס לגוף חדש פחות מבדר
וורדוג 10 יתכן שזה היה מהלך פזיז אבל אין עוררין שהוא מחזיק את כולם בשבט הזה
ויקטוריה 10 כן לא היתה זהירה אבל שיט האפנס . מת עליה
כריס 5 איזה באסה!!!! אם תחזור בבקשה תלמד להבא לסתום
לורן 7 מותק אבל לא כזו מורגשת
קית' 1
קלי 8 אף פעם לא שנאתי ככה שחקנית טובה . נותן את הקרדיט
רון 7
רים 1 אבל באמת שכל הכבוד לה
ריק 10 אין כמו המשתזף העונתי שנמצא בכל שיחת אסטרטגיה

B R A Y E R

New member
מנהל

אוברי - 5
אורורה - 5
אריק - 3
ג'ו - 9
ג'ולי - 7
ג'וליה - 3
גווין - 3
דייויד - 1 כישלון
וונדי - 1
וורדוג - 10 המלך של המשחק
ויקטוריה - 7
כריס- 1 לא מגיע לו יותר סורי
לורן - 10
קית' - 1 באמת רלוונטי לדרג מי שבאי המתים?
קלי - 10 אין יותר מה להוסיף
רון - 8
רים - 1
ריק - 8

למעלה