הישרדות 15 - סין

הישרדות 15 - סין

כמה מילים על העונה: עונה מהאהובות עליי. יש בה משהו שקצת מזכיר עונות ישנות יותר וסוג של חזרה למוטב (גם חזרו ל-16 מתמודדים!),
דמויות ושחקנים טובים, מהפכים ובליינדסיידים, ורק טוויסט אחד מרגיז עם הדחה מעצבנת שקצת הרסה...

מי זכה בעונה? טוד.

למי הכי הגיע לזכות? לטוד, כמובן.
שיחק מצוין גם חברתית וגם אסטרטגית ונתן הצגה טובה במועצה האחרונה.
הגיע לאמנדה להיות במקום השני אבל ההופעה המביכה שלה במועצה האחרונה הרסה לה ממש...

את מי הכי אהבתי? טוד ואמנדה היו שני השורדים האהובים עליי במשך הרבה זמן,
וכמובן ששמחתי ששניהם היו בברית והגיעו לגמר ושטוד בסוף גם זכה!!

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

noamlah

New member
טוד מאוד אוברייטד פה

הוא סיבך וסיכן לעצמו את המשחק סתם כשנתן שני אלילים לשחקן הכי חזק פיזית במשחק בלי שום סיבה נראית לעין (גם אם רצה לחזק את האמון איתו, אליל אחד זה מספיק) והיה מודח אם ג'יימס היה עושה את המובן מאליו ומשתמש באחד מהם
למזלו ג'יימס מאוד דביל
אבל עדיין מהלך מאוד מטומטם של טוד
אני חושב שאמנדה עד הגמר שיחקה יותר טוב ממנו, היא גם זאת שהצילה את המשחק מניצחון של ג'יימס אבל כמו שאמרת בגמר היא הביכה את עצמה

מהקאסט הזה הייתי רוצה לראות את ג'יימי בעונה נוספת

בהישרדות צריך גם מזל

אין מה לעשות.
על כל זוכה (ובכלל מתמודד) אפשר להגיד "אם היה קורה".
אם לא היה פינוי/אם לא היה זוכה בחסינות/אם לא היה ערבוב וכו'

noamlah

New member
ברור

אבל זה לא היה מהלך מחושב מבחינתו
הוא בעצמו הודה שעשה את זה בצורה נמהרת ובכלל חשב בתמימות שג'יימס יחזיר לו את האליל שלו כאשר ימצא את האליל השני בזאן הו

אז המהלך הנמהר, הפזיז והתמים הזה מוריד לו נקודות אצלי

אז בגלל מהלך אחד נמהר הוא נחשב לאוברייטד?

הרי שוב, להרבה מתמודדים וזוכים היו לא מעט טעויות ומהלכים שגויים.
ואגב, לך תדע, אולי בזה שלטוד לא היה אליל זה הוריד ממנו קצת את המטרה,
ויכול מאוד להיות שדווקא אם כן היה לו אז אולי היו מנסים גם לבליינדסייד אותו.

noamlah

New member
כן

ואוברייטד זה לאו דווקא אומר "לא טוב"
גם סירי מאוד אוברייטד פה לדעתי ועדיין שחקנית טובה ואהובה בעיניי
וגם על טוד אני חושב שהוא סך הכל שחקן טוב ומנצח ראוי לעונה זו
עדיין אוברייטד פה בפורום

אז אולי אנחנו מתייחסים קצת שונה ל"אוברייטד"

אם למשל הבאת את הדוגמא של סארי-
אני גם מאוד אוהב אותה, ולמרות שיש מתמודדים שאני אוהב יותר
אני ממש לא חושב שהיא אוברייטד פה בפורום.

סטילהוק

New member
אבל את אותו הדבר אפשר לאמר על אמנדה

שאם היא לא היתה הורסת לעצמה בגמר היא היתה יכולה להיות הזוכה. ואני חושב שדווקא לאמנדה שמאוד אנדרייטד, למרות ששיחקה בכמה עונות והיתה מאוד קרובה לניצחון בהן, הגיע הרבה יותר מלטוד לנצח בסין. כי היא זו שארגנה את הבליינסייד על ג'יימס ועוד מהלכים, כולל אלה של טוד עצמו שללא עזרתה לא היה מגיע בכלל לגמר.

סטילהוק

New member
אחת מעונות הישרדות היותר אהובות עלי ולא דווקא בגלל הזוכה שלה

שלדעתי הוא די אוברייטד, כי אם לא הטמטום של ג'יימס שהלך הביתה עם שני האלילי חסינות בכיסיו הוא לא היה זוכה, וספק אם היה בכלל מגיע לגמר. שלא לדבר על כך שאת האליל השני הוא זה שסיפק לג'יימס.

בכל אופן, העונה הזאת מדורגת אצלי במקום הרביעי, אחרי קמבודיה - ההזדמנות השנייה, קאגיאן וגיבורים נגד נבלים.

Confide In Omer

New member
עונה מעולה! טופ 5 שלי

פיינל 3 מושלם, וטוד הוא אחד הזוכים האהובים עליי. לצערי העונה הזו הכירה לנו את ג'יימס, שהפך להיות אחד השנואים והאוברייטד בעיניי, אבל מצד שני גם הכירה לנו את קורטני
, אז זה מתאזן

Bar EL

New member
סין

עונה חמודה סה"כ, אם כי אוברייטד גם כן...
טוד ממש חמודי ובין המנצחים הראוים שהיו לנו, גם אמנדה הייתה מעולה בעונה הזו אם כי מעצבנת עם הבכי וההתרפסות שלה בסוף... כל השאר לא באמת שיחקו את המשחק.
פיג'י הייתה אוברייטד ובלתי נסבלת (עד היום לא מבין מה מוצאים בה, שחקנית חברתית גרועה מאוד) וקורטני הייתה עוד סבירה בעונה הזו אבל תכלס לא תרמה כלום (היא אפילו לא ניסתה לשחק את המשחק) וממש לא מבדרת בעיני, הומור יבש מאוד.
את כל השאר אני לא זוכר, אולי חוץ מג'יימס וז'אן רובר שהיו קצת דושבאגז ושיחקו לא משהו (אם כי ג'יימס יחסית חביב בעונה הזו(.

אורישקי

New member
עונה אדירה

פיינל 3 מעולה של טוד, אמנדה וקורטני
אני גם מסכים שאמנדה הייתה מעולה לא פחות מטוד בעונה הזו - הבעיה שלי היא שהיא נתפסת שלא בצדק כסייד קיק והיא גם לא יודעת להופיע בFTC לעומת טוד שהוא הפרפורמר הכי טוב אי פעם בFTC בהישרדות ככל הנראה. קורטני לא ספק אחת הדמויות הכי משעשעות ואהובות עליי.
ואמד אהבתי גם את פי ג'י ואת ג'יימי שהיא אנדרייטד מאד.
&nbsp

Seosi

New member
עונה מעולה, ממש אוהב אותה

כלומר, מה יש כבר להגיד מה שלא נאמר על העונה הזאת? אישית אני חושב שטוד הוא בין הזוכים הכי טובים אי פעם, ואני מקווה שהוא יותר טוב כרגע. אני חושב שאם אמנדה הייתה פועלת להדיח אותו בפיינל 5, היה לה סיכוי יותר גבוה לנצח (למרות שזה עדיין תלוי בתשובות שתגיד למושבעים). המינוס היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא שאארון באמת נדפק מן הערבוב, אבל זהו בעיקרון.

איך לא הזכרתם את דניס ששיקרה שפוטרה מעבודתה וקיבלה 50 אלף דולר?!?!?!?

נכון שארון נדפק

אבל תכלס סיכויים גבוהים שהם גם היו נפטרים ממנו במהלך המיזוג.

Seosi

New member
אני לא בא לומר שהוא היה מנצח

אבל במיזוג ברוב המקרים יש יותר אפשרויות, אז אי אפשר לדעת מה הוא יכל לעשות. אני חושב שאם הישרדות יחליטו לעשות עונת הזדמנות שנייה נוספת, די מגיע לו לחזור.

noamlah

New member
אני דווקא חושב

שרוב הסיכויים שהיה מגיע רחוק ואפילו בעל סיכויים מאוד טובים לנצח (היה תופס את מקומה של קורטני בברית של טוד ואמנדה שהיו שלישייה עד שעבר) והיה מצטייר יותר כגוד גיא מאשר טוד ואמנדה
מה שכן, אם היה מנצח היה מנצח מאוד נשכח והעונה הייתה זכורה כמאכזבת

אם הוא היה מגיע לגמר

ברור שרוב הסיכויים שהוא גם היה זוכה,
ובגלל זה לדעתי הם היו מנצלים הזדמנות שהוא לא חסין ומדיחים אותו.

עונה פנטסטית

קודם כל, עם כל הכבוד לשחקנים חוזרים וקאסטים של 18-20 מתמודדים, אני עדיין מתגעגע קצת להרכב הקלאסי של 16 מתמודדים. ככה לא צריך לדחוס לנו שתי הדחות לשעה או להוסיף טוויסטים מיותרים. גם הגמר, כמובן, פחות דחוס ככה. בכל מקרה, יש לעונה הזו רק שתי בעיות - בעייה קטנה והיא פרק ההדחה של אהרון לכל אורכו, ובעייה גדולה מאוד שהגיעה עד לפרק הגמר ושמה דניס.

למעשה, אני בהלם שהעונה הייתה כל-כך טובה כשאחת המתמודדות השנואות עליי מכל הזמנים שם, כנראה ז'אן-רובר הפריע לי כל-כך, שלא שמתי לב אליה. אבל מההערה ש"היא לא רוצה לתת לפי-ג'י תקווה" למרמור בגמר, לשקר באיחוד שנועד לקחת עוד קצת כסף, לא סבלתי אותה ואת התספורת אלי אוחנה שלה (הקרדיט לשוהם אאל"ט) אפילו שנייה.

מעבר לזה, נאמר כבר הכול אני חושב. ג'יימי ואהרון להזדמנות שנייה ברבאק!

למעלה