הערב מתחילה הישרדות VIP 2019 הישראלית

סטילהוק

New member
הערב מתחילה הישרדות VIP 2019 הישראלית

ומבטיחים שעוד לא היתה עונה כזאת בישראל. מעניין אם יוכלו לעמוד בהבטחות ובציפיות...

בכל אופן, היום בשעה 21:00 ישודר פרק הבכורה ברשת 13
.

המתמודדים בעונת ה VIP של הישרדות הישראלית החדשה הם:

עינת ארליך, מנחה, שחקנית וזמרת בת 50, אסף אשתר, שחקן וקומקיאי, המוכר בעיקר מ"הקומדי סטור" בן 54, אייל ברקובר, שחקן ודוגמן ישראלי שמפורסם בפרו בן 28, אוריין ג'ולי, דוגמנית כלי הנשק הראשונה בישראל בת 24, שמחה גואטה, בתו הדוגמנית של הח"כ שהתפטר מש"ס, מתוכנית הריאליטי "להיות זמרת" בת 30, ליהיא גרינר, מלכת ריאליטי שמוכרת בעיקר מהשתתפותה באח הגדול 3 בת 34, אלכסה דול, בת 25, כוכבת המירוץ למילון 5 שרצה עם בן זוגה דאז רז זלצמן שהפכה לדוגמנית בינלואמית, אירה דולפין, מאמנת כושר ובעלת שלושה סטודיואים לאימוני נשים בת 37, ג'וזי זירה, עולה מצרפת בן 31, המוכר במיוחד בזכות השתתפותו במירוץ למיליון 5 ביחד עם חברו אלכס, מישל טרוני, כוכב רשת, שחקן וזוכה "מר ישראל" 3 פעמים ברצף בן 34, לונא מנסור, שחקנית מוכרת בעיקר מתפקידה כ"מרווה" מהסדרה "פאודה" בת 26, מני נפתלי, אב הבית לשעבר של נתניהו שהתלונן על תנאי העבודה וההשפלות שעבר מצד רעייתו שרה בן 40, משה פרימו, עיתונאי ופרשן ספורט בן 58, שקד קוממי, זמר ויוצר בן 27, נעמה קסרי, זוכת העונה הראשונה של הישרדות הישראלית בת ה-40, רותם רבי, מלכת היופי של ישראל 2017 בת ה-23, וג'ובאני רוסו, כדורגלן עבר קרואטי שעבר לישראל בן ה-44.

והמנחה שלה הוא כמובן גיא זו-ארץ.

סטילהוק

New member

איזה פרק מטורף, מותח, משוגע. באמת עוד לא היה כזה פרק פתיחה בהישרדות.
וביום שני פרק שני. ל 2025 של קשת אין סיכוי מול הישרדות VIP, היא תשתה להם את כל הרייטינג. הפעם הם באמת שיחקו אותה.

noamlah

New member
איכס, איזה פרק מגעיל

פויה, פויה, פויה הפקה, פויה פויה עריכה
מיילא זה שהחלטתם לעשות ערבוב על הפרק הראשון כשהמתמודדים בקושי אמרו שלום אחד לשני
כן, אני אישית חושב שזה מיותר אבל אני כבר מכיר אתכם עם הזומבי ועם גרזן הכוח הכפול ועם משימות הדחה והכל ובאתי כבר מוכן לכל הטוויסטים ההזויים שלכם

אבל למה לעזאזל החרא הזה צריך לקחת רבע שעה?!?!?!?!?!
כמה הם חושבים שהצופים שלהם מטומטמים?!
קראתם לאלכסה ולשמחה ואמרתם להם להתחלף
עכשיו אתם קוראים לג'וזי ולאייל, מה תגידו להם? ללכת לשחק דוקים בהוואיי?
זה כבר לא שמירה על מתח זה עינוי, תגידו להם לזרוק את המטפחות שלהם ותעברו הלאה למען השם!!!

וכשסוף סוף העינוי נגמר הדחה פה עכשיו על האי
מתמודד 1 בוידוי: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"
מתמודד 2: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"
מתמודד 3: "רק הגענו וכבר מדיחים מישהו עכשיו על האי"
מתמודד 4: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"

וככה על המשפט הזה עוברות עוד חמש דקות לפחות
וגם על הצגת אתגר הפרס:
גיא: "אתם תזחלו על הארץ"
מתמודד: "גיא אמר לנו לזחול על הארץ"
גיא: "אתם תעבירו כדור"
מתמודד: "גיא אמר שאנחנו צריכים להעביר כדור"

דיי, דיי, דיי, דיי, חלאס!!!!!!!!!!!
ואני עוד צפיתי בזה מוקלט ויכלתי להעביר את הפרסומות ועדיין חוויתי עינוי, אני לא מדמיין איך הרגיש מי שצפה בזה בלייב

סטילהוק

New member
אבל אז איך ימשכו את ההדחה עד הפרק הבא ביום שני?

מסכים איתך שבגרסה הישראלית אוהבים למתוח כמו מסטיק את התוכנית ובגלל זה גם כל פרק בהישרדות האמריקאית זה כמו 3-4 פרקים בגרסה הישראלית. וכך גם לגבי המירוץ למיליון.

noamlah

New member
העניין הוא לא הזמן

שנינו ראינו את אוסטרליה שהאורך פרקים שלה בערך אותו דבר ובעוד לאוסטרליה קצת קשה להתרגל היא כן עניינית ולא מזלזלת בצופים ובשחקנים שלה

כי העניין הוא לא הזמן אלא על מה הולך הזמן
גם לגבי המירוץ למיליון, לא יצא לי ממש לראות את העונה האחרונה אבל ראיתי את כל העונה השלישית וחלק מהרביעית ומאוד נהינתי
הזמן שנמתח הולך על המתמודדים ועל ההיכרות של הקהל איתם
ורון שחר נמצא ברקע, מקבל אותם בסוף כל לג, אומר שלום וחוץ מזה שותק, בתור מנחה נותן להם את הכבוד שהם ראויים לו

פה תשים לב שלא אמרתי שום מילה על אף מתמודד כי הם פשוט לא היו קיימים שם כלכך
ליהי ואסף קיבלו כמה דקות בהתחלה בתור קומיק רליף, נעמה קסרי דיברה איזה חמש דקות וחוץ מזה..

גיא זוארץ על אופנוע...
גיא זוארץ על מטוס...
גיא זוארץ מציג חסויות...
גיא זוארץ עושה ערבוב...
גיא זוארץ מציג את האתגר פרס...

והמתמודדים שם בשביל לחמם ולהרים לו
הנאום שלו לגבי הערבוב היה מטופש אבל מצד שני היה בו משהו מאוד אמיתי
"אתם חושבים שאתם תקבעו את הלך המשחק הזה? לא חמודים שלי, המשחק הוא אני, אני הוא העיקר פה"
אנחנו צופים בטלוויזיה כדי לחזות בגיא זוארץ וזה גם לא משנה מה הוא יעשה וכמה יבזבז זמן כי אנחנו הצופים נאכל את הג'אנק הזה

הוא לא היחיד שעושה את זה, אסי עזר כבר עשה את זה לפניו ולמעשה כל ריאליטי ישראלי חוץ מהמירוץ למיליון עושה זאת
שם את המנחה, את השופטים, את ההפקה וכל המסביב כעיקר והמתמודדים נמצאים שם כניצבים, זה לא כלכך משנה מי יהיה שם וזה לא כלכך משנה מי יזכה
והפרק הזה נתן לי תחושה חזקה של זה

סטילהוק

New member
זוארץ מנחה גם את האח הגדול, ולעונת ה VIP שהנחה היה רייטינג

גבוה, מול 2025 וכמעט כל תוכנית של קשת.
חוץ מזה, זוארץ אומר את מה שההפקה אומרת לו להגיד. הוא לא אומר שום דבר על דעת עצמו בלבד. ומה שקרה ביום הראשון של פרק הפתיחה של העונה החדשה של הישרדות מזכיר לי מאוד את הישרדות תאילנד הידועה לשמצה, שכולם היו כל כך בטוחים שיש מיזוג שבטים שכבר הרשו לעצמם לדבר נגד השבט שלהם ואף לכרות בריתות עם חברי השבט הנגדי, ואז הופתעו שעדיין אין מיזוג, ואז באה ההדחה העצובה של שי אן שאפילו לא זכתה להיות מושבעת.

חוץ מזה, צריך לזכור שמדובר בעונת VIP, שאם אני לא, זאת כבר השלישית של ישראל, שאגב היא היחידה בעולם שעשתה ועושה עונות VIP גם בהישרדות. בגרסה האמריקאית וגם בכל שאר הגרסאות מעולם לא היתה עונת VIP של הישרדות. למרות שמדי פעם השתתף מפורסם או שניים, כמו למשל בעונה הקודמת, אך מעולם לא היו רק מפורסמים בעונה אחת.

noamlah

New member
אהמ.. עונה שניה של אוסטרליה

אהמ...עונה שלישית של דרום אפריקה

אהמ...עונה רביעית של דרום אפריקה

וזה רק בדוברות אנגלית

אהמ...תפסיק לקשקש ותצפה בעונות לפני שאתה מדבר (למרות שאלו ספציפית כושלות) או שתסתכל בויקיפדיה

סטילהוק

New member
צודק, עונה שניה של אוסטרליה אכן היתה עונת סלבס

מוזר ששכחתי מזה לגמרי מרוב כמה שזו היתה עונה כושלת.

ולגבי דרום אפריקה, עדיין לא יצא לי לראות את עונות 3+4, כי משום מה אין להשיגן בשום מקום. ואם יש לך קישור לשתי העונות הללו אשמח אם תשלח לי במסר פרטי.

noamlah

New member
יש ביוטיוב

חפש survivor south africa s03 ותמצא פלייליסט

ואת עונה 4 גם אני לא מוצא בשום מקום אבל יודע שחצי מתמודדים היו סלבס (כמו בעונה של טילטיל אצלינו)

Confide In Omer

New member
ראיתי קצת ומיד נזכרתי למה אני לא מסוגל לצפות בגרסה הישראלית

1. המריחה האינסופית עם וידויים על כל דבר קטן ולא חשוב ומעניין
2. גיא זוארץ הוא אחד המנחים הגרועים ביותר בטלוויזיה הישראלית, ואני לעולם לא אבין איך הוא הפך לכל כך אהוב ומצליח. הוא ממש הורס לי את הצפייה!

noamlah

New member
לא יודע אם הוא כלכך נערץ

ב2007 התחילה הישרדות בארץ וחיפשו מנחה שמצד אחד יהיה מספיק מוכר כדי שיביא קצת צופים התחלתיים ומצד שני לא מספיק מוכר כדי שכשייכנס יוכל להיות מזוהה עם התכנית

גיא זוארץ סיים לשחק באותו זמן את גדעון בשיר שלנו והתאים בדיוק למשבצת הזאת ומאז התרגלו אליו
שהישרדות זה עם הצעקות שלו, המשחק המוגזם והברברת

מצד שני יכול להיות שהעמחה אוהב אותו כי הוא פשוט אוהב את כל מה שאני שונא
כל ריאליטי ישראלי שאהבתי (החפרפרת, סוף הדרך) נכשל אצלם ומצד שני הריאליטי שהיו הכי אובר דרמתיים, צעקניים, בכייניים ומלאים במשחק מוגזם (ריאליטי הבישול למיניהם, האח הגדול, הגרסה הזאת של הישרדות) הצליח פה
אז את עמחה אני לא מבין

אורישקי

New member
מסכים עם מה שנאמר, זה היה די מחריד ולא נסבל

היו הפוגות קומיות אבל זה ברור שגם מי שמראים ניצוצות לשחק את המשחק לא באמת ישחקו אותו כמו שצריך בגלל טוויסטים..
קווין נעמה
נשארה מלכה.
אלכסה ואייל יהיו שילוב מאד מעניין, השיחה שלהם ממש הזכירה לי את השיחה של פארוטי וראסל בתחילת עונה 20.... ואת אלכסה אהבתי עוד במירץו ,הייתה ביץ' לטעמי.
קווין ליהיא
הבחורה חולת נפש ואובר דרמטית אבל היא פשוט דמות אדירה.......
&nbsp
אם אמשיך לראות מדי פעם זה רק בשבילם

סטילהוק

New member
לא אוהב את ליהיא, לא אהבתי אותה גם בפח הגדול

וחייבים להודות שההפקה ממש דפקה את השבט האדום בחלוקה מחדש. אם ג'וזי זה השחקן הפיזי הכי חזק שלהם בשבט. בשבט הצהוב שמו את כל התותחים הכבדים: ג'ובאני, אייל, מני וכמובן מישל טרוני, מר ישראל 3 פעמים. השחקנית היחידה שמחלישה אותם פיזית זו שמחה גואטה. אבל הם יכולים להושיב אותה ברוב המשימות הפיזיות על הספסל, בדיוק כמו שהם עשו במשימה הראשונה.

לעומת זאת, איזה כוח פיזי יש לשבט האדום? ג'וזי? אסף? שקד? אולי דרור, ואפילו הוא בספק. רוב השבט האדום זה בנות. בעוד שרוב השבט הצהוב הם בנים.

noamlah

New member
דווקא אני יותר מצפה מאסף אשתר

מהסיבה שהוא היחיד פה שלא עובד בלהיות סלב ומגיע להשקות וקמפיינים ויש לו משפחה עם אישה וילדים בבית אז יכול להיות שהפרס הכספי קצת ידגדג לו
אם אני לא טועה גם ראיתי אותו בכמה שעשועונים בעבר (סטייל הכספת וכה') שהוא בא לא בתור הסלב שיתרום את הכסף אלא בתור מתמודד שרוצה להרוויח כסף, אם כמה שזה לא היה נראה נעים
חוץ ממנו כולם נראים דיי מסודרים
אחד הסיבות ששגב שיחק חזק בעונת הVIP הראשונה הייתה בגלל שהיו לו קשיים כלכליים והוא נלחם לזכות בכסף הזה בשביל הבת שלו

אם גם ככה יש לך כסף הסיכויים שתילחם בשבילו ועוד עם סיכון להרוס את תדמית הסלב שלך בעיני הקהל בכך שתצא "מנייאק מנובל" היא דיי נמוכה
בגלל זה גם עונות סלבריטאים הם לרוב חלשות יחסית ומסתכמות ב"חוויה"

סטילהוק

New member
שגב זכה בעיקר בגלל שההפקה עזרה, וראינו מה קרה לו אחרי הזכייה

הפך להומלס ומאז לא מפסיק להתבכיין.

Seosi

New member
פרק בכורה די פרווה ונמרח

אני לא סבלתי מהפרק פה כמו הרוב, אבל הוא כן באמת נמרח. כל הדרמה המיותרת הזאת שהם עשו שהחליפו שבטים ביום השני!!! מה הם בוכים? אפילו לא הספיקו להכיר את אחד השני. ואני ממש שונא שעל הפרק הראשון מדיחים מישהו ישר, זאת אומרת בלי מועצת שבט או משהו כזה, מודחים בגלל משימה. הפורמט הישראלי אוהב את השטות הזאת. יש פה אבל מספר דמויות מעניינות, אני חושב שאלכסה ואייל יכולים לעשות עניין (אלכסה מזכירה לי קצת את נטע-לי מעונה 2), ונעמה בכלל אנדרייטד ופעלה נכון בפרק הראשון. אסף נראה נחמד אבל מקווה שישחק גם טוב. ממש מקווה ששמחה תגיע רחוק.

Seosi

New member
פרק 2

אני ממש שמח שנעמה חזרה למשחק, כי ההדחה הזאת הייתה לא הוגנת, אבל שתי דברים שהפריעו לי:
1. זה נראה יותר מדי נוח שליהיא ועינת נבחרו ללכת לבקתת המשא ומתן, שני בנות הברית של נעמה, ואני ממש מקווה שזה "צירוף מקרים" (למרות שזה ממש הרגיש שלא). בכל מקרה, אציין לחיוב את ההתנהלות של עינת במהלך הדיון, היא נתנה לליהא לקחת את האי, וכך השאירה את השבט שלה שמח איתה.
2. עוד פעם, הדחה לא הוגנת כלפי רתם, אפילו לא הספיקה לעשות פה כלום. אבל ממה שאני מכיר את הישרדות ישראל בטח יהיה אי הגלות או משהו.

בכל מקרה, זאת הייתה החלטה לא טובה בשביל ליהיא במאת האחוזים
עם נעמה באמת הצליחה לשכנע אותה לעשות את זה, שאפו. מני מדבר אסטרטגיה אבל הוא הצליח לשים על עצמו מטרה כל כך גדולה על הגב, בשביל מה להסתכן ככה? די התאכזבתי שלא הראו עוד קצת מהברית של אייל ואלכסה, אני מצפה מהם להרבה. קיבלתי משום מה וייבים מאירה של מנצחת עוד מהפרק הראשון, אבל עוד מוקדם מדי כדי להגיד.

מצד אחד פרק יותר טוב מהבכורה, אבל היה מלא בשטויות של ההפקה עם טוויסטים באמת מיותרים. מוכן להתערב שלא ליהיא ולא מני יודחו בסוף.

סטילהוק

New member
כן, גם לי זה הפריע

אך האמת שהרבה יותר מטרידים אותי "המאובנים" שזה אלמנט לגמרי חדש בתולדות הישרדות, ולא רק הישראלית, שעל פיהם ייקבע אם מודח מודח סופית מהמשחק או ניצל בזכות מאובן מוזהב שהוא בחר בתחילת המשחק. האלמנט הזה יכול ליצור בלגן גדול ואפילו כאוס ולשנות לגמרי את כל המשחק האסטרטגי בהישרדות, בגלל שאף אחד לא יודע למי יש את המאובן המוזהב ולמי אין, כולל למי שיש לו אותו עצמו ולמנחה התוכנית, וזה דבר שלא היה מעולם בהישרדות.

Seosi

New member
המאובנים גם כן אלמנט מעצבן

אולי יחשבו השורדים לפצל קולות או משהו כזה, אני מניח שזה הולך כמו הסופר איידול שג'ף ניסה שייצא לפועל או משהו כזה לא?

למעלה