הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 3

הפרק מתחיל ומביא את הדבר הכי גרוע בעונות עם החזרת מודחים, חוץ מאיי הפנינה: המודחים לוקחים זמן מסך מהשורדים שנשארו במשחק! למה מקדישים להם חמש דקות שלמות?! רק אחד מהם יחזור למשחק! הם לא רלוונטיים יותר! הם אפילו לא מתחרים ביניהם! בקצב הזה, העונה לא צריכה לעשות שום דבר מיוחד כדי להיות גרועה - רק צריך להתמקד עוד במודחים, שאפילו לא מתמודדים ביניהם כל פרק הפעם! תנו למשחק להתנהל!!!

אז במקום שהשורדים בשבט מאנו ידונו ביניהם על ההדחה שהייתה, השורדים שנשארו במשחק מגיעים ישר לאתגר. רגע, כבר? זה קצת מוקדם... זה אומר שיש אתגר פרס הפעם! מאנו ממשיכים לפקשש, חבל על וולדמורט, לורן ו...דן, שנתקעו בשבט הזה. עדיין קשה לי לקרוא לו וורדוג. לא רק שזה כינוי מהצבא, הוא גם מדבר בגוף שלישי! אני מסוגל לסבול אחד מהשניים (היי עידן קפון), אבל לא ביחד. עדיף כבר לקרוא לו "כלב המלחמה", ועכשיו הוא נשמע כאילו לקחו אותו מתוך משחקי הכס. ווינטר איז פאקינג קאמינג. רגע, מה זה... מאנו ניצחו! סבבה.

זו גם הנקודה שבה וונדי נפצעת, ועכשיו היא גם מעמסה פיזית. לא רק זה, היא רוצה לשחרר את התרנגולות! היא בכלל צמחונית?! לא נראה לי, אם היא הייתה צמחונית היא הייתה מציינת את זה. בשבט קאמה, אנחנו מגלים שאורורה היא היחידה שתומכת בשחקנים החוזרים. אני מקווה שויקטוריה תגיע רחוק, עם כל הוידויים הלא הכרחיים האלה שלה. ואז אוברי מחפשת את האליל... ומוצאת אותו! אני חושב שאפשר כבר לסכם שאוברי ולורן הולכות להגיע רחוק, אולי גם וולדמורט. וונדי... כל הדחה שהיא שורדת, היא נס. בשבילה. לא בשבילי. אני מת שהיא תעוף.

באתגר החסינות, מאנו מובילים בהתחלה, אבל בהמשך מפסידים כרגיל. אתם יודעים למה אפשר להשוות אותם? לעונה מאוחרת של הישרדות. יש את האסטרטגיה, יש את הקאסט, יש כוח, אבל כל העונות החדשות (מ-34 והלאה) גרועות. אני מ-א-ו-ד מקווה שהנוכחית תשבור את הקללה, אבל בשביל זה צריך שהמגמה של דרמה על פני משחק תיפסק. לעומת זאת, קאמה הם כמו עונה 12 - מנצחים שוב ושוב, בלי צורך במהלכים גדולים כל שני וחמישי.

אז שוב מאנו הולכים למועצת השבט, ושוב השם של וולדמורט עולה. ואז וונדי גונבת את האבן אש... היא *רוצה* להיות מודחת?!? כריס מחליט לצרף את דן... סליחה, וורדוג... סליחה, ה-וורדוג... למה?! אתה קולט שבנקודה מסוימת אתה צריך שלא כולם יהיו חברים שלך, נכון? אתה תצטרף לבנות רזומה, נכון? לשקר! לבגוד! ושיהיו לך גם אויבים. כי בהישרדות, אם אתה לא מעז, אתה תגמור בתור עז. ואז וורדוג מסמן את כריס להדחה... והוא מודח!

אני עדיין מחכה שהשבט השני יגיע למועצה. על אורורה אני בקושי יודע משהו, ואני חושב שג'וליה עדיין לא קיבלה אפילו וידוי. בפרק הבא ערבוב, אז אני מקווה שסוף סוף נשמע גם מהן.

sapir aloud555

New member

טוב, כשהעונה התחילה עוד הנחתי שיהיה בסדר למרות הטוויסט אבל כבר פרק שלישי שלעורכים אין הרבה מה להראות. פרק שלישי שקלי בסכנה, וונדי עושה שטויות, והשבט הצהוב מדבר על להדיח את השחקנים החוזרים. היה בליינדסייד אבל עם הטוויסט זה לא כ"כ משנה
אולי הערבוב יעשה קצת עניין?

sapir aloud555

New member
אגב

אנג'לינה בעלת כוחות יחודיים שוידוי שלה מהעונה הקודמת השפיע על העונה הזו ועכשיו כל הנשים מוצאות אלילים, מזל טוב אוברי #boosting that stat

NP23

New member
גם

אנג'לינה רחוקה מלהיות הבת הראשונה למצוא אליל, ועוד במקרה שלה היא לא היתה עושה את זה בלי עזרה של ניק.
&nbsp
יש את פארווטי, אמנדה, קלי .
שקלי ואמנדה השתמשו באליל גם עם צורך.
אפילו לסנדרה היה אליל בעונה 20.
וכנראה עוד כמה שלא עולה לי.
אה, ג'ן מעונה 30 גם. מאמא סי מאותה עונה גם כן,לא?

סטילהוק

New member
אני חושב שספיר התכוונה

למשפט שאמרה אנג'לינה בעונה שעברה, על כך שגברים מוצאים יותר אלילי חסינות בהישרדות מנשים, וזה בגלל שהן לא מחפשות, ולא דווקא לאליל החסינות שהיא מצאה, שכפי שציינת היא ממש לא היתה האישה הראשונה שמצאה אליל חסינות בהישרדות, שלא לדבר בכלל על 'בכוחות עצמה', כי ללא עזרתם של ניק ומייק ספק רב אם היתה מוצאת אותו.

דעתי על הפרק-

מצטער אבל פשוט לא מבין את ההחלטה של דיוויד וריק.
גם ההחלטה של וורדוג לא הכי מובנת, להדיח כבר עכשיו את כריס, אבל שיהיה.
עונה ממש מוזרה וכמו בעונה הקודמת אין לי ממש פייבוריט.
מאוד אוהב את אוברי אבל הסיכויים שהיא תגיע רחוק די נמוכים.
אגב למה רון לא השתמש ביתרון שהוא מצא וגנב את הפרס מהשבט של קלי?

אהה ולא היה לי תקציר לפרק הבא בקישור שראיתי

ראיתי עכשיו את התקציר לפרק הבא

אז הולכים לערבב לשלושה שבטים- זה מגדיל את הסיכויים של החוזרים לשרוד לא?
מעניין אם שוב יהיה רוב לשבט הצהוב בכל שלושת השבטים

בכל אופן, אם ג'ו/אוברי/אורורה הולכים למועצה, שווה להם לחבור לשבט הכחול לדעתי.

sapir aloud555

New member

ברגע שהם הבינו שכריס גילה לוורדוג התוכנית שלהם נכשלה, הוא עשה מה שביקשו ממנו לא לעשות = הוא לא איתם = אין להם את הקולות להדיח את קלי
מנקודת המבט של וורדוג כריס כבר לא מועיל כי קלי המגן שלו (תמיד ירצו להדיח אותה לפניו) וזו הפעם השניה שכריס מנסה להדיח אותה. לדעתי היה עדיף להם להדיח את קלי, אבל כנראה הברית שלו איתה הייתה הרבה יותר חזקה מהברית שלו עם כריס

אבל זה משהו שאף פעם לא הבנתי...

אני אנסה להסביר-
הרבה פעמים בהישרדות (ולא רק בהישרדות אגב, גם למשל בביג בראדר),
ברגע שמישהו חושד (אפילו טיפה!) שמתמודד אחר לא איתו, הוא מחליט להדיח אותו,
וכביכול "שוכח" מהמתמודדים האחרים שעד לפני רגע בכלל לא היו איתו
ואני ממש לא מבין את ההיגיון מאחורי זה
בסופו של דבר התוכנית של וורדוג עבדה בטווח הקצר- הרי הוא הצליח להדיח את כריס.
אבל כריס היה יותר קרוב אליו מריק, דיוויד וונדי.
ככה שלגבי הטווח הארוך אני לא יודע עד כמה ההחלטה הזאת חכמה, ובל נשכח שגם כריס נחשב לממש חזק
בזכותו הם גם ניצחו באתגר הפרס, ככה שהוא גם סוג של מגן.
גם אם בסופו של דבר וורדוג יגיע לגמר או אפילו יזכה, מנק' המבט שלי כרגע אני לא חושב שזו הייתה החלטה חכמה להדיח את כריס.
&nbsp
לגבי דיוויד וריק- גם אם כריס גילה את התוכנית עדיין הם יכלו להדיח את קלי, ואז לתכנן את המהלך הבא. הרי יש להם את וונדי איתם
מה שמבטיח להם שלושה קולות לפחות במועצה הבאה.
נכון שאנחנו יודעים שבפרק הבא יש ערבוב, אבל גם אם לא היה והם שוב היו הולכים למועצה
הם יכלו לשכנע את כריס להדיח איתם את מי שהם רצו, או אפילו למשוך את וורדוג אליהם.
אגב, מה שהכי מצחיק זה שגם וורדוג אמר לריק לא לספר לדיוויד, ושמספיק שהם יגידו ללורן ויש להם ארבעה קולות, והוא גם רץ ישר לספר לדיוויד...
קיצר חפרתי

אבל מה שניסיתי להגיד זה שהרבה פעמים קשה לי להבין החלטות כאלה, אבל היי אם זה יעבוד לוורדוג או לחילופין לדיוויד וריק אז שאפו להם.

Uri04

New member
לי זה דיי ברור

הם בסך הכל פחדו מלאפ-דוג ומוונטוורת'לס ולא רצו להפוך למטרות הבאות, אז הם הלכו עם ה"מאגניבים".

NP23

New member

אם היה גונב את הפרס אז רון היה מבליט את עצמו כאיום גם מול השבט השני ולא רק מול השבט שלו , כלא אמין (כי בטח יצר קשרים ובריתות ולא יידע אותם על היתרון) וגם היה מכעיס את השבט השני בייחוד שהם סופסוף זכו במשהו .
כל זה רק בשביל כמה תרנגולות
לא בשביל לעשות מהלך במשחק עצמו..
&nbsp
אבל מה שכן הייתי מצפה זה שיעביר את היתרון לוונדי או ריק..
מישהו שנדמה חלש מהשבט השני
וליצור קשר שיכול לעזור לו לערבוב ולמיזוג..כמו עם ריאן וכריסי.
אבל אולי זה לא ניתן להעברה?
מוזר שהיתרון הלך לפח .
&nbsp
לדעתי ערבוב חדש + העובדה שמצאה אליל דווקא נותן לאוברי סיכויים מאוד טובים להמשך.
&nbsp
לא יודע לגבי ההחלטה של להדיח את כריס, אבל איפשהו נראה לי שאם היה ממשיך לכוון נגד וונדי, לא היה לוורדוג את הקולות של דיוויד וריק.
ולמה דיוויד וריק החליטו, אולי נשמע על זה יותר בהמשך אבל איפשהו יתכן שזה נכון יותר שהצביעו כשבט די מאוחד מאשר שהיה פילוג של 4-2 אם קלי היתה עפה
ובטח גם דיוויד כן בסוף העדיף לשמור על שחקנית חוזרת כמוהו
מאשר ניובי שמוכיח את עצמו כשחקן חזק וחכם שבנוסף גם לא קשוב. לא ניתן לשליטה.

לדעתי

וורדוג יכל אפילו להדיח את דיוויד וזה היה כבר יותר הגיוני.
או לחילופין ללכת על הדחה בטוחה של וונדי.
איך? כריס וונדי מצביעים נגד קלי, דיוויד וריק מצביעים לכריס, ואז הוא, לורן וקלי יכולים להחליט מי מודח כי הם שלושה קולות. ככה שהוא יכול להדיח את מי שבא לו...
&nbsp
&nbsp

NP23

New member
זה נכון מאוד

יחד עם זאת, זה יותר מהלך לעשות במיזוג. כי הצבעה כזאת היתה מפלגת את השבט עוד יותר.
אבל סביר שלא זה מה שהנחה אותו, אלא יותר תגובה רגשית ובקטע של אגו שלא שכנע את כריס.
אחת הסיבות שנטלי אנדרסון זוכה ושחקנית כל כך טובה, זה שהיא שמרה את הזמן הנכון להתנקם בכל מי שבגד בה ולא היתה פזיזה.

סטילהוק

New member
זהירות חפירה בשני חלקים

פרק לא רע, אך עם כמה החלטות תמוהות.

נתחיל בכך שמראים שקית' השתכנע או שמא שוכנע בסופו של דבר להגיע לאי ההכחדה. שם הוא פוגש את רים שעל סף ייאוש וכבר תכננה לפרוש, אך בגלל שעכשיו היא מרגישה כמו אמא שצריכה לגונן על בנה התינוק היא מחליטה להישאר בשביל קית', לפחות עד שתתייאש שוב. ואז הם קמים בבוקר ומוצאים סל עם מפה שמכוון אותם לצידו השני של אי ההכחדה, שם עליהם לטפס גבוה ולמצוא מדרגות, ואחרי כל המאמץ ושריפת הקלוריות המרובה הם מוצאים כד עם אורז בכמות מזערית שתספיק לשניהם יחד אולי ליום. ומגלים שרשום להם בפתק שיצטרכו לעבוד קשה בשביל כל דבר על האי, ובעיקר בשביל אוכל, ושלעיתים יחכה להם פה כד עם אורז. קרי יש סיכוי שיהיו ימים שתעשו את כל המאמץ הזה לשווא רק בשביל לגלות שלא מחכה לכם שום כד באותו יום. אם תרצו, משהו כמו רולטה רוסית, רק עם מאמץ גופני ונפשי בתנאים קשים.

מכאן אנחנו עוברים לשבט הכחול מאנו שישר יוצאים למשימת הפרס שבה למרבה הפלא הם סוף סוף זוכים, הרבה בזכות כריס, שניצח כמעט לבדו את כל המשימה מול השבט הצהוב קאמה. הבחירה היא בין כריות נוחות לכלוב עם תרנגולות, וכמובן שמאנו בוחרים בתרנגולות, כדי להשביע את רעבונם ולחזק את עצמם לקראת המשימת חסינות והמשימות הבאות שמחכות להם.

אמממה, וונדי שבעת המשימה נפל לה הגלגל הכבד על הרגל נפצעת בקרסולה ונאלצת לדדות חזרה למחנה כשהיא נתמכת ע"י שני חברי שבטה, ואם לא די בזה, וונדי אוכלת הבשר מחליטה פתאום משום מקום שלא מתאים לה שחברי שבטה יאכלו את התרנגולות, והיא מתכננת לשחררם לחופשי בעזרתו של דוון, שלא ממש מתלהב מהרעיון, כי הוא חושש שזה עלול לחזור ולנשוך אותו בישבן אם ישחרר את התרנגולות עד שסוף סוף השבט שלו זכה במשימה ובפרס, מה שעלול להביא להדחתו. ורץ לספר לחבר'ה על תוכניתה של רים, מה שמכעיס מאוד את וורדוג, קלי ולמעשה את כולם, אך בעיקר את וורדוג שטוען ובצדק שמילא אם היא היתה צמחונית, אך היא אוכלת בשר וסתם מנסה להתחסד ולעשות בלאגן, שלא לדבר על זה שהיא גם פצועה ולכן הוא נחוש להדיחה.

מנגד בפורום הצהוב קאמה, ויקטוריה שכנראה עלה לה הקרדיט שנתנו לה בפרקים הקודמים לראש, אפילו לא בודקת מי לידה כשהיא מדברת עם רון שג'ו ואוברי צמד ושיש להיפטר מהם, ורק אז המצלמה קולטת את ג'ו שמתכופף לצוד חלזונות או מה שזה לא יהיה, ממש לידם, וכשהוא שומע את זה קם ושואל אותם למה הם התכוונו, (הם בכוונו שאתם על הכוונת שלהם והם רוצים להדיח אותכם, דה), ומיד השניים מנסים לצאת מזה ומתרצים כל מיני תירוצים, ואז ג'ו חוזר לאוברי ולאורורה שמסתבר שהיא היחיה בשבט הצהוב שמוכנה לעבוד עם השחקנים החוזרים ובעיקר עם ג'ו אלילה, ומספר להן מה ששמע, ואוברי שקולטת סוף סוף שמצבה בקאנטים, ממש נלחצת ומחליטה שאין ברירה אלא לצאת למסע חיפוש אליל חסינות, שזה דבר שהיא מעולם לא הצליחה לעשות בהישרדות, חוץ מלזכות. ומיד אחרי הוידוי למצלמה, או שלפחות כך זה נראה על פי העריכה המצחיקה והמגוכחת, היא טסה ליער ומתחילה במסע חיפושים שנמשך שעות ואולי אפילו ימים, לפי החלפת הבגדים בכל סצינת חיפוש, עד שבסופו של דבר, ואחרי שמראים קטעים סודיים שלא שודרו מחיפושיה בעונות קודמות שבהן היא השתתפה, היא
מוצאת את אלי החסינות הנכסף ופורצת בדמעות של התרגשות ואושר עילאי. אך מה שמוזר בזה זה שלמרות שכולםהחליטו שהיא איום ושיש להיפטר ממנה בהזדמנות הראשונה אף אחד מחברי שבטה אפילו לא שומר עליה, שלא לדבר בכלל על עוקב אחריה לוודא שלא תמצא אליל חסינות. וכך אוברי חופשייה לחפש כאוות נפשה בכל האי ללא ום הפרעה או הרמות גבה של מי מחברי שבטה, עד שהיא כמובן מוצאת את האליל.

במשימת החסינות השבטית דווקא השבט הכחול מאנו מוביל מול השבט הצהוב קאמה שכבר נראה שאולי יש סיכוי שהפעם יילך למועצת השבט הראשונה של, אלא שאז מגיע שלב הפאזל הגדול והמסובך של הרכבת הגה בשלושה שלבים, וכאן דווקא מי שנחשב למאסטר בהרכבת פאזלים, שיש לו כמה סוגים של פאזלים גדולים ומורכבים בביתו שעליהם הוא מתאמן באופן יום-יומי ובטח לפני השתתפות בהישרדות, מפשל ותוקע את המשימה, מה שמתסכל את קלי ולורן שאמורות להרכיב ביחד איתו ובהדרכתו את הפאזל ומגלות שהורכב בצורה שגויה, ומקנה זמן יקר לשבט הצהוב ולאוברי שהיא אלופה בפאזלים וביחד עם רון וג'וליה מרכיבה את כל שלושת חלקי הפאזל לנצח ולשלוח שוב את השבט הכחול המתוסכל למועצת שבט נוספת, השלישית ברציפות.

אמממה, אם לא די בהפסד במשימת החסינות השבטית פעם שלישית ברציפות, השבט הכול מאנו נאלץ להתמודד עם עוד סוגיה לא פחות מטרידה, ששמה וונדי, כשהקרצייה הפצועה והמעצבנת מחליטה לגנוב להם את אבן האש בורחת איתה לחוף הים, בזמן שחברי השבט מחליטים לשחוט תרנגולת לצלות אותה על האש ולפחות להתנחם בהשבעת רעבונם, אך אז מגלים שאבן האש נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה, ומיד החשד נופל על וונדי שנראתה בורחת מהמחנה לעבר החוף, מה שמרגיז מאוד את קלי, אך גם את וורדוג שמיד פונה לדוון ומבקש ממנו ללכת לבדוק איתה אם האבן אש אצלה, כי זה מעשה פסיכותי לגנוב להם את אבן האש בכוונה כדי שלא יאכלו לאכול.

דייויד האובססיבי שנחוש בדעתו כבר פרק שלישי ברציפות להדח את קלי שנחשבת בעיניו לאיום הכי גדול במשחק, מנצל את ההזדמנות כדי לחזור לתוכניתו להדיח את קלי, ועל הדרך מנסה להנמיך את הלהבות ולהוציא את וונדי חפה מפשע, למרות שם הוא יודע בודאות שהיא זו שגנבה את אבן האש, אך מתרשם מזה דווקא לטובה, בטענה ששקרנית משוגעת כמוה יכולה לעזור למשחק שלו. וכמובן רותם שוב את דוון למזימתו להדיח את קלי, ואז דוון פונה שוב לכריס שהוא לשון המאזניים מבחינתו, וכריס שכנראה הספיק לשכוח את שיחתו האחרונה ועם וורדוג וההסכה ששניהם הגיעו אליה לגבי קלי שאמורה להוות שריון עבורם, שוב מתלהב מהרעיון להדיח את קלי, אך הפעם דייויד בעצמו פונה אליו ומבקש ממנו שלא יגיד אף מילה על כך לא לוורדוג ולא לורן בת בריתה של קלי, שאחרת התוכנית לא תצא אל הפועל.

אך כריס שלא מעוניין לשרוף גשרים, ועוד בשלב כל כך מוקדם של המשחק, עם וורדוג, פונה לוורדוג שאומר לו שהתוכנית היא להדיח את וונדי הפצועה שמתכננת לשחרר להם את התרנגולות כדי שלא יוכלו לאכול אותן, ומציע לו שוב להדיח את קלי, ואז מראים את וורדוג בוידוי פרטי שלראשונה אומר הכי ברור שרק אפשר שהוא יותר סומך על קלי כבת בריתו מאשר על כריס, מה שאומר שכנראה קלי יצרה ברית חזקה בינה לבין וורדוג ולורן, והיחסים ביניהם הרבה יותר טובים וחזקים ממה שהראו לנו בעריכה של שי הפרקים הראשונים. ומכיוון שזאת כבר הפעם השנייה שכריס פונה אליו ומציע לו להדיח את בת בריתו החזקה ביותר, וורדוג מגיע למסקנה שאולי עדיף להדיח דווקא את כריס ושוונדי בעצם כבר לא מטרה להדחה, למרות שהיא פצועה וקרצייה מעצבנת, אך כנראה לא מסוכנת כמו כריס. מה שנראה לי כהחלטה קצת אימפולסיבית מצידו של וורדוג, שאני במקומו לפחות הייתי מנצל את זה לחפור קצת יותר עמוק ולגלות ממנו מי באמת יוזם ומתכנן הרעיון להדיח את קלי, וכך מגיע לדייויד וביחד איתו גם לדוון, ומבין בדיוק איפה השבט מתחלק, לפני שאני לוקח כזאת החלטה גורלית להדיח את השחקן הכי חזק פיזית בשבט, שכמעט לבדו במו ידיו ניצח את משימת הפרס היחידה שהשבט שלו זכה בה עד כה.

ראו המשך....

סטילהוק

New member
המשך החפירה

ואז וורדוג מספר לקלי שעוד קודם לכן כבר חשה בוייב שלילי כלפיה במחנה וחששה שאולי היא המודחת הבאה בתור, על כך שכריס סימן אותה ומתכנן להדחה, וקלי שמבינה שכריס רוצה להדיחה, מתכננת להקדים תרופה למכה ולהכות ראשונה, ואז היא פונה לדייויד ודוון שמשחקים אותה מופתעים, אך בתוכם די כועסים על כריס שגילה לוורדוג על התוכנית להדיח את קלי, למרות שביקשו ממנו בפירוש של יגלה לו בשום פנים ואופן, ומהפחד שיתגלה בסופו של דבר שהם אלה שעומדים מאחורי התוכנית להדיח את קלי, מחליטים לשתף פעולה עם קלי, ורדוג ולורן ולהדיח את כריס, וכמובן לא לספר לוונדי שמוצאת את עצמה שוב, כבר בפעם השלשית ברציפות, בצד השני של ההצבעות, ביחד עם כריס, כשרק שניהם מצביעים לקלי במועצת השבט, בעוד שכל שאר חברי השבט מצביעים דווקא לכריס, שגם במועצת השבט שותק ולא אומר מילה לגבי יוזמי התוכנית להדיח את קלי, כשמאידך דווקא דייויד פולט שהתכנון להיפטר מאיום חברתי גדול, מה שגורם לקלי לתהות למה או יותר נכון למי התכוון המשורר, וכשג'ף שואל אותה מה דעתה על דבריו, היא עונה לו שהיא פשוט חסרת מילים, ואז כריס מודח ברוב קולות בבליינסייד הגדול הראשון של העונה.

כריס הזועם על הבגידה של חברי שבטו, ובעיקר של דוויד ודוון, אפילו לא חושב פעמיים כשהוא מגיע לצומת השבילים, מתבקש להחליט אם לפרוש סופית המשחק או לקבל הזדמנות שנייה, נוטל את הלפיד הבוער ואודרוב לסירה שתיקח גם אותו אל הלא נודע, ובתקווה בחזרה למשחק....

ובפרומו של הפרק הבא כבר מראים לנו שוונדי מצליחה ליישם את זממה ולשחרר מכלובם לחופשי בלילה את כל התרנגולות שחברי שבטה זכו בהן במשימת הפרס, ושג'ף מפתיע את שני השבטים כשהוא מבקש מהם להוריד את הבאפים שלהם ומודיע להם שהם עומדים להתחלק לשלושה שבטים חדשים שמונים כל אחד 5 מתמודדים, מה שיכול לשנות את כל המשחק לטובה או לרעה לגבי חלק מהמתמודדים, אך את זה נגלה רק בשבוע הבא...

Uri04

New member

החתיך עם הבולבול הגדול הודח?? העונה נהרסה

אבל ייתכן ויחזור...

מאחל הפסדים רבים לוונטוורת'לס, הכלב שלה (מהיום אני קורא לו לאפ-דוג) והחברה השלישית.
יאללה, אריק/ג'ו/אוברי/רון/וונדי לניצחון.

סטילהוק

New member

אם כבר תאשים את דייויד הפרנואיד האובססיבי וריק הסיידקיק המתלהב מהשטויות והאובססיה שלו, שבעיקר בגללם כריס הודח. שהדיחו אותו בשביל שלא תתגלה מזימתם האובססיבית הזדונית ומי באמת עומד מאחוריה. כולי תקווה שכריס עוד יחזור למשחק במיזוג ויסגור חשבון עם שני הבוגדים הללו שהקריבו אותו בכדי להציל את עורם.

למעלה