הישרדות 23 - פרק 1

Seosi

New member
אני רוצה שהיא וקריסטין יחזרו יחד לאותה עונה

Seosi

New member
פרק 5

סטייסי וקריסטין צריכות להנחות תכנית שהן מדברות על פרקים של הישרדות
במשימת הדו קרב, סטייסי מיידעת את דון וויטני שבאו לצפות בדו קרב שבנג'מין (קואץ') נמצא בשליטה והוא בברית עם אלברט וסופי, ושאלברט יד ימינו (למרות שבדיעבד זאת סופי). קטע.ענק. בדו קרב שתי המתמודדות יצטרכו להשחיל כדור דרך צינור מתכת אשר יתגלגל מעגלית מטה, שאותו יצטרכו לתפוס בסוף מסלול הצינור. כל כמה זמן הן יצטרכו להוסיף כדור עד שמגיעות לשישה כדורים. הראשונה שתפיל אחד מן הכדורים תודח סופית מן המשחק. אחד מן הדו הקרב המבאסים באי הגאולה, כי אני באמת אוהב את שתיהן, אבל סטייסי הפילה את הכדור ראשונה ומודחת סופית, נצחון שלישי ברציפות של קריסטין.

כשדון וויטני חוזרות לשבט, הן מיידעות את השבט בכל מה שנאמר בדו קרב על קואץ'. אוזי ואליס, אגב, ממש שיכורים מרוב כוח בנקודה זאת. אוזי אומר שקואץ' צריך להדיח את אלברט לפני האיחוד, מה שהדליק נורה אדומה בשביל ג'ים. הוא רואה באלברט כאחד השחקנים החזקים באופולו, מה שאומר שאוזי ירצה להדיח אותו ואת קית' כי הם גם בין החזקים בשבט. באופולו, אלברט מרגיש כרגע בסכנה, לכן הוא הולך לחפש אחר הפסלון חסינות. הוא מצליח למצוא רמז לפסלון חסינות ומשתף את הרמז עם סופי וקואץ'. קואץ' מוצא את פסלון החסינות ומשתף זאת עם אלברט וסופי, מה שמחזק את הברית של שלושתם. אוזי ממשיך להרגיש יותר מדי בנוח בשבט, בגלל שהוא יודע איך לדוג, הוא מניח שהשבט צריך אותו.

במשימת החסינות, השבטים יצטרכו ללעוס מחזיר צלוי ולירוק אותו לסל בעוד שידיהם קשורות. מ...מה? למה?
מי שיגיע למשקל הכי רב תוך עשר דקות יזכה בחסינות וגם בפרס של ירקות, לחם ותבלינים, בנוסף לרמז לפסלון חסינות והבשר שהם ירקו לסל (???). אופולו מנצחים במשימה שפשוט עשיתי הרץ קדימה.

סוואי חוזרים מהמשימה, קוקרן מנסה לעבוד קשה בשבט כדי להישאר. אוזי בטוח לגמרי שהוא מודח ואין לו מושג מה הולך מאחורי גבו. ג'ים סוגר עם דון וקוקרן את התכנית להדיח את אליס. הוא גם מספר את זה לקית', אבל קית' דואג בגלל שהוא יודע שבליינדסייד על אליס זה בליינדסייד לאוזי, שהוא בן ברית קרוב שלו. קית' מתייעץ עם וויטני מה לעשות. במועצת השבט, מה שקרה זה שוויטני וקית' החליטו להצביע לדון (פשוט כדי לזרוק קול), אוזי ואליס הצביעו לקוקרן, בעוד שג'ים, דון וקוקרן הצביעו לאליס. בום, בליינדסייד שאוזי לא צפה לו כי הוא היה כל כך שיכור מכוח.

אני הולך לאבד מהאמינות שלי אם אני חושב שזאת לא עונה גרועה בינתיים (אם מתעלמים מברנדון)?

Seosi

New member
פרק 6 (והקטעים ש"נפלו" בעריכה)

הדרך הכי טובה לתאר את ההתנהגות של אוזי אחרי ההדחה של אליס היא התנהגות ילדותית. הוא מכריז על עצמו כ"סוכן חופשי", מגלה לכולם שיש לו פסלון חסינות ומבודד את עצמו משאר השבט. פשוט טעות, אחרי טעות, אחרי טעות. אני באמת לא מבין איך הוא כל כך שחקן אהוד. בסוואי, ברנדון מצא רמז לפסלון חסינות ומשתף אותו עם אלברט וקואץ'. מה שברנדון לא יודע שלקואץ' כבר יש פסל חסינות אשר שיתף אותו עם אלברט וסופי. אלברט וקואץ' החליטו לתת לברנדון לחפש אחר פסלון החסינות מבלי לומר לו שהם כבר מצאו אותו, כי הם לא יכלו לחזות את התגובה שלו לכך (סופי צוחקת בעתיד).

במשימת הדו קרב באי הגאולה, אליס וקריסטין צריכות להחליק דסקיות על משטח ולהעיף את הדסקיות של היריבה. סופי וריק מאופולו, ואוזי וקית' מסוואי, הגיעו לצפות בדו הקרב. ברגע מסוים קריסטין עושה אצבע משולשת וזה נראה שזה היה מכוון לסופי וריק, אבל קריסטין הודתה אחר-כך בראיון שזה היה מכוון לג'ף
קריסטין ממשיכה ברצף הניצחונות המרשים שלה ומדיחה את אליס רשמית מן המשחק.

ריק וסופי מיידעים את שאר שבט אופולו עד כמה קריסטין כועסת, וסופי יודעת שהיא תהיה הבנאדם הכי לא טוב שתחזור למשחק בשבילם. עדנה מבינה שהדבר הכי נכון למשחק שלה הוא להישאר קרובה לקואץ', מה שעובד, כי קואץ' רואה בעדנה כחברה, והוא מיידע אותה שמיקיילה תודח לפניה. בסוואי, אוזי מתעשת ומתנצל בפני שאר חברי השבט, אבל אני לא יודע עד כמה הם קנו את זה. במשימת חסינות, חלק מן המתמודדים בשבטב יריכבו מריצה, יריצו אותה בין מספר מכשולים ויאספו שני חבילות של קוקוסים ויפילו אותם במתחם המיועד להם. חברי השבט הנוספים יפרקו את המריצה וירכיבו ממנה רוגטקה וינסו להפיל עם הקוקוסים מטרות. סוואי הפילו את כל המטרות שלהם, וכיוון שזוהי גם משימת פרס, הם נלקחו למקום יפה שם יכלו להנות מנוף יפה ומפקניק.

בסוואי, אלברט רוצה שמיקיילה תשאר ועדנה תודח, כי עם מיקיילה רוב הסיכויים שהם יוכלו לנצח במשימה הבאה. ברנדון עדיין מוזר כלפי מיקיילה, קואץ' רוצה שעדנה תישאר כי הוא יודע שהיא טובה בשביל המשחק שלו. אלברט וסופי מסכימים להדיח את עדנה, וריק, מכל האנשים, נמצא באמצע. במועצת השבט, אף על פי שאלברט וסופי הצביעו לעדנה, מיקיילה הודחה. והתכנית של קואץ' פעלה, נכון? לא! ובכן, לא בדיוק

מה שקרה באמת
אלברט וסופי ידעו שמיקיילה הולכת להיות מודחת. אבל, מכיוון שהיו לה סיכויים לחזור מן אי הגאולה, הם לא רצו שמיקיילה תכעס על כל שבט אופולו, כך אלברט וסופי יכולו להגיד לה שהם הצביעו לעדנה. וכך, הם יהיו ברוב באיחוד. סופי אפילו אמרה שהיא הצביעה לעדנה שהיא יודעת שהיא לא מודחת. תלחצו פה לראיון של סופי ותריצו לדקה ה- 30:00, שם סופי מספרת על כל זה. העריכה פשוט עשתה נרטיב שקואץ' שולט במשחק, והוא משחק באמת טוב (אפילו שאני לא אוהב להודות בזה), אבל גם לאלברט וסופי מגיע קרדיט

נ.ב
הכובע של עדנה צריך להיות בהיכל התהילה של הישרדות.

מה ששכחת לציין

זה שמיקיילה הייתה אחראית כמעט לגמרי לבדה להפסד של אופולו, בגלל שלא הקשיבה לבנג'מין והתעקשה לנסות לקלוע ביד אחת. בגלל זה היא הודחה, ובכל פעם שראיתי ביוטיוב לקראת עונה 31 "מסכנה מיקיילה, היא הודחה כי ברנדון פסיכי והיא נראית טוב, היא חייבת לחזור" התנפח לי במצח וריד שלא ידעתי אפילו שקיים.

Seosi

New member

האמת שהרצתי קדימה את האתגר כי ידעתי שסוואי ינצחו, אבל לא זכרתי את הקטע הזה. תודה על ההבהרה

מיקיילה הודחה ללא קשר לברנדון, היא לא הייתה בברית ולכן הודחה. זה שברנדון היה אובססיבי אליה בקטע מוזר זה משהו אחר, אבל היא הייתה מודחת בכל מקרה.

למעלה