פינת הפופולאריות 38 - פרק 1

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 38 - פרק 1

כמובן שזה מכיל ספוילר לפרק הראשון...
בינתיים, תהנו מהדירוג שדירגתם על פי הרושם הראשוני!

18. ריק - 3.8
17. ג'ולי- - 4.1
15. גווין - 4.3
15. רים - 4.3
12. ג'ו - 4.5
12. וונדי - 4.5
12. קית' - 4.5
11. אוברי - 6
10. אריק - 6.3
9. רון - 6.5
7. ג'וליה - 6.6
7. דייויד - 6.6
6. לורן - 7
5. ויקטוריה - 8
4. וורדוג - 8.2

והטופ 3....

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 8.5,

דווקא התממודד שהכי לא קיבל זמן מסך מהשבט המפסיד

כריס

אורישקי

New member
הרשימה לדירוג

אז לאחר הפרק הראשון יהיה מעניין מאד לראות לאן הדירוגים יקחו אונתו

וכמובן, עם טוויסט אי ההכחדה - מתי באמת מתמודדים יצאו מהרשימה?
&nbsp
תהנו
&nbsp
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק
&nbsp

אורישקי

New member

אוברי 8 חמודה למרות שלא יודע אם תגיע רחוק העונה... משהו בה נהיה חביב ונחמד יותר מעונה לעונה משום מה
אורורה 7 אני אוהב מאדדדדד
אריק 7 לא יודע להחליט אם הוא יהיה טוב או לא טוב... אבל יש מצב שיגיע רחוק
ג'ו 7 הוא בחור חמודי אין מה להגיד.... בינתיים לא עשה משהו רע
ג'ולי 5 חמודה שיודעת לשבור במבוקים... תכלס אולי כן לא תעוף ראשונה אם הקדישו זמן לדקה המיותרת הזאת בפרק פתיחה קצר גם ככה
ג'וליה 3 לא ראינו בכלל
גווין 8 אני רואה אותו מגיע רחוק
דייויד 10 כבר בעניינים, ראוה אותו מגיע רחוק
וונדי 1 גרועה, הייתי מעדיף שהיא תעוף
וורדוג 9 חיבבתי מאדדד בינתיים
ויקטוריה 6 נראית מותק בקטנה אבל לא באמת ראינו הרבה
כריס 4 לא ראינו בכלל והוא היה בשבט המפסיד שנתנו בו מסך לכולם...
לורן 9 אהבתי אותהה אפילו יותר מקלי הפרק
קית' 5 בתכלס עשה בשכל כשזרק את רים ווונדי אבל משהו בו מעצבן אותי חחח
קלי 9 עדיין קווין למרות שקצת פחות באה לי בטוב הפרק, נראה שבמצב טוב
רון 7 בהצלחה! נחכה למועצה
רים 8
אני יודע שהיא גרועה אבל לא אכפת לי, הנפילה שלה במועצה הייתה כל כך EPIC מרגע לרגע לרגע והיא חולת נפש אמיתית
ריק 8 הפתיע לטובה, שיחק לא רע בכלל

סטילהוק

New member
מדרג

אגב, השליישה המובילה זו בדיוק השלישייה המובילה שלי מהרושם הראשוני, ואפילו באותו הסדר.

הדירוג שלי למתמודדים העונה על פי הפרק הראשון:

אוברי - 5 די אמביוולנטי לגביה, טוענת שהפעם תשחק פרופיל נמוך, וכשיגיע הזמן להכיש תכיש, אך לא זכור לי ששיחקה פעם פרופיל גבוה. חוץ מזה היא כבר סומנה ע"י אריק וגאווין להדחה. מאבדת נקודה אחת בלבד.
אורורה - 8 בקושי הראו אותה הפרק כך שחוץ מזה שהיא לסבית ובצוות של ג'ו, לא למדנו בינתיים הרבה עליה. אז בסה"כ מוריד לה שתי נקודות מהרושם הראשוני, עד שנלמד להכירה יותר לעומק.
אריק - 8 גם אותו בקושי הראו, להוציא החיבור שלו עם גאווין ותוכניתם להדיח את אוברי, אך עושה רושם שיגיע רחוק. אז מוריד לו נקודה אחת בלבד מהרושם הראשוני.
ג'ו - 8 כמו שצפיתי לגביו מלך החסינויות נשאר מלך החסינויות ולא משנה כמה ינסה להילחם בטבע שלו הוא יפסיד במלחמה הזאת, כי זה פשוט מי שהוא, בניגוד למה שהצהיר שיעשה. ולכן מאבד רק נקודה אחת בינתיים.
ג'ולי - 2 כנראה שהרושם הראשוני שלי לגביה היה מוטעה, מסתבר שהיא לא מבינה כלום בהישרדות, והדבר הכי קרוב להישרדות שהיא עשתה היה להשתין בפארק ציבורי, וגם זה כתוצאה ממקרה חירום. מאבדת 5 נקודות.
ג'וליה - 3 לא הראו אותה בכלל, חוץ מזה שהתלהבה משתי השורדות החוזרות על הספינה. מוריד לה בינתיים רק נקודה אחת מהרושם הראשוני.
גאווין - 5 עדיין די אמביוולנטי לגביו כמו ברושם הראשוני, סוג של חנון עם קעקוע גדול, שהכבאי הביריון התחבר אליו, ושניהם זוממים יחד להדיח את אוברי, אך זה לא אומר עדיין כלום לגביו. ולכן ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.
דייויד - 7 התנהל בפרק הראשון לא רע בכלל, התחבר עם קלי וברית הרוב, התחבב על וורדוג, למרות שאין לי מושג עד כמה הקשר ביניהם יחזיק מעמד, ולכן מקבל נקודה נוספת על דירוגו מהרושם הראשוני.
וונדי - 1 לא התחברתי אליה בכלל כבר מהרושם הראשוני, כי העבירה לי וייבים של שחקנית לא רצינית בכלל, ובפרק הזה הוכיחה לי עד כמה צדקתי לגביה. בעקבות זאת מאבדת 4 נקודות ויורדת לתחתית הדירוג שלי.
וורדוג - 8 הפתיע אותי בפרק הזה לטובה לעומת הרושם הראשוני שהיה לי לגביו, ולכן מקבל נקודה נוספת.
ויקטוריה - 8 הפתיעה אותי בפרק הזה לטובה לעומת הרושם הראשוני שהיה לי לגביה שהיא רק מתוקה, ואני אוהב מאוד את הראש שלה, ולכן מקבלת ממני נקודה נוספת, ומדורגת אצלי שביעית.
כריס - 8 למרות שהיה בשבט המפסיד והתמודד מול ג'ו במשימת החסינות השבטית, בקושי הראו אותו בפרק הזה, ולכן לא יצא לי להכירו יותר לעומק, כך שהניקוד שלו מהרושם הראשוני יורד בינתיים בנקודה אחת.
לורן - 9 מסתבר שלא טעיתי לגביה ברושם הראשוני, וכל מה שצפיתי שיקרה איתה קרה, כולל החיבור המיידי בינה לבין קלי, ולכן נכון לכרגע היא עולה למקום השלישי שלי בדירוג במקום כריס שיורד למקום הרביעי.
קית' - 5 הפתיע לטובה בפרק הזה לעומת הרושם הראשוני, אך עדיין מדובר במתמודד חלשלוש ושאינו יודע לשחות, ולכן מקבל רק נקודה אחת נוספת לדירוג הראשוני.
קלי - 10 המלכה נשארת מלכה, וקלי הוכיחה לי שלא רק שהיא הולכת ומשתדרגת עם הזמן ומתאימה את עצמה למשחק כמו שצריך, אלא אף מתאבדת במשימות וגם כשהיא נפצעת חזק היא קמה וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
רון - 7 היחיד שמצא בפרק הזה יתרון סודי, מה שאומר שהיה יותר עירני מכל השאר, אך עליה וקוץ בה, ייתכן מאוד שדווקא מציאת היתרון הסודי והאופן שבו הוא נהג כשמצא אותו עוד עלול להיות בעוכריו, ולכן ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.
רים - 1 גם אליה לא התחברתי בכלל כבר מהרושם הראשוני, כי העבירה לי וייבים של אנטי ואחת שלא מבינה את המשחק, ובפרק הזה הוכיחה לי עד כמה צדקתי לגביה. בעקבות זאת מאבדת 3 נקודות ויורדת אף היא לתחתית הדירוג שלי, בתקווה שתפרוש מהמשחק כבר בפרק הבא.
ריק - 6 די אמביוולנטי לגביו, אמנם בפרק הזה התנהל בסדר פחות או יותר, אך עדיין אני מקבל ממנו וייבים של טראבל מייקר ובלגניסט שקשה לי להסביר אותם, ולכן גם ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.

אוברי - 6
אורורה - 6
אריק - 8
ג'ו - 5
ג'ולי - 5 דרכה במשחק כנראה קצרה
ג'וליה - 4 מי?
גווין - 7
דייויד - 8
וונדי - 1 הדבר היחיד שנשאר לה זה להאשים את כולם ב"רשעות"
וורדוג - 6 חיבבתי הפרק אבל עלול להעיק מהר מאוד
ויקטוריה - 4 מה?
כריס - 4 בחייאת גבר, אתה היית בשבט שהלך למועצה! אין לך שום תירוץ להיות סגול!
לורן - 9
קית' - 5
קלי - 8
רון - 7
רים - 1 בייוו'שששששששששששששששש
ריק - 8

Seosi

New member
מדרג

אוברי 8 מקווה שלא שתהיה בצרות בפרקים הקרובים.
אורורה 6 נחמדה אבל לא זוכר ממנה הכי הרבה.
אריק 5 האמת שלא זוכר מה הוא עשה בפרק.
ג'ו 9 אף על פי שאני לא תופס ממנו שחקן אסטרטגי, הוא בלט לטובה הפרק.
ג'ולי 4 לא הראו אותה.
ג'וליה 4 לא הראו אותה.
גווין 8 ממש מזכיר לי את ניק מהעונה שעברה.
דייויד 10 פרק ממש טוב שלו, נראה הרבה יותר בטוח בעצמו מפעם שעברה.
וונדי 7 חחח מה היא עשתה לכם שאתם נותנים לה אחת??
וורדוג 9 וואלה, הפתיע לטובה, אם הוא היה מצליח להוביל להדחה של וונדי היה מקבל 10 בקלות.
ויקטוריה 8 נראה שיש פוטנציאל.
כריס 5 כלומר, לא זוכר ממנו הרבה אבל הוא הצביע עם הרוב, אני מניח.
לורן 7 היא נחמדה אבל צריכה להיות זהירה יותר.
קית' 6 הוא נחמד אבל אני חושש שהוא יהיה די נאיבי במשחק.
קלי 7 אני בעדה והכל, אבל די אכזבה אותי הפרק.
רון 9 עדיין לא סגור לגביו, אבל ספציפית בפרק הזה הוא היה סבבה.
רים 5 לצערי אי אפשר לומר שזאת הייתה הדחה מפתיעה.
ריק 8 טוב, בינתיים הוא לא כמו ג'ייקוב

NP23

New member

אין לי באמת דרך לדעת אבל מאמין שאם וורדוג היה רוצה וונדי כן הייתה מודחת בייחוד שהיה פיצול . הוא כנראה שינה את דעתו וזה יצא מעריכה כדי שיראה שיש סיכוי שזה לא רים.
&nbsp
לגבי וונדי
הבחורה היתה במיעוט כי התבודדה כל הזמן והתעקשה להצביע עם מישהי שגם במיעוט מה שכמעט שלח אותה הביתה
זה לא שזה היה קרוב אפילו
היא בעצמה אמרה במועצה שרים הולכת הביתה אז למה הצביעה ללורן/קלי? היא אפילו לא יודעת שיש סיכוי שרים תחזור, אז אין שום הגיון בהתנהלות שלה . והעיקר קית' לדעתך נאיבי, שקית' על דעת עצמו הבין שהוא במיעוט והלך ומכר אותן... וונדי הייתה זו שהייתה נאיבית להמשיך בתכנית שלה למרות שידעה שזה לא יעבוד

Seosi

New member
אה

יכול להיות, אבל לפי ויקיפדיה, וורדוג כן הצביע לוונדי.

לגבי וונדי, אני מניח שהיא ראתה ברים כבת ברית ולא רצתה להדיח אותה. מודה שהיא לא שחקנית מעולה או משהו כזה, סתם אוהב את האישיות שלה.

noamlah

New member

בעונה 12 סירי נתנה הצבעת נאמנות זהה לחלוטין לזאת של וונדי במקרה של מלינדה והצביעה לשיין
וגם שם זה דיי היה ברור מי יודח, אפילו נאמר להן ישירות שזה אחת מהן

אני לא אומר שוונדי גאונת הדור אבל הצבעת נאמנות אחת לא קובעת אם תהיה שחקנית טובה או רעה
היא צריכה להתפתח ולבסס את עצמה בתוך המשחק לפני

NP23

New member

זו לא היתה רק ההצבעה אלא כל ההתנהלות שלה
אני לא ממש זוכר את עונה 12 אבל סירי הגיעה עם מלינדה משבט המבוגרות אחרי שעברו הצבעה אחת יחד והגיעו לשבט די מגובש
אז סיטואציה קצת שונה

noamlah

New member

הם באו לשבט שכולו התערבב מכל השבטים שהיו
שניים מויורוס: אראס ובובי
שתיים מביונטה: דניאל וקורטני
שתיים מקאסאיה: מלינדה וסירי
ואחד מלה מינה: שיין (ברוס היה באקסייל והגיע כשמלינדה הודחה)

כך שלא היה להן איזה חיסרון של מיעוט שהן הגיעו איתו, אם כבר לשיין היה
בנוסף ההתנהלות אותה התנהלות, סירי לא מכרה את מלינדה וגם כששמעה ששיין רצה לפרוש על העניין של הסיגריות דיי התעקשה על השם שלו וניסתה למכור פיטש לקבוצה וגם אמרה דיי בבירור שהיא מצביעה לו ולא למלינדה
אם כבר ההתנהלות השונה הייתה של אראס לעומת ווורדוג שאחד קיבל בשלמות את ההחלטה לא להצביע עם הקבוצה והשני קצת התעצבן מזה אבל גם פה אנחנו לא יודעים כי אין לנו מושג עד כמה ברצינות וורדוג שקל להדיח את וונדי או האם לא היו דיבורים להדיח את סירי במקום את מלינדה בגלל העריכה
ובכל מקרה, האם זה משנה בכלל אופי התגובה של היריב כשההתנהלות ממילא אותה התנהלות?

זה שוונדי הייתה בפיצול קולות וסירי לא זה גם נתון לא רלוונטי כי התרבות של פיצול קולות במשחק הומצאה כדי להזהר מהאליל, בעונה 12 בשלב הזה את האליל היה אפשר למצוא רק באקסייל שמי שהיו שם הם מיסטי וברוס עד אז ואף אחד אחר אז המחשבה שאולי לסירי יש אליל ובואו נעשה פיצול קולות לא הייתה רלוונטית
אם ההצבעה הזאת הייתה נערכת היום דיי סביר שהיה פיצול קולות

סה"כ אם אנחנו שופטים את פרק 2 של עונה 12 לפי הסטנדרטיים האלו, סירי לא שיחקה משהו בפרק הזה וכמו וונדי רבים חזו שאם קאסאיה חוזרים להדחה סירי מודחת אשמה באסוציאציה אבל בפרקים הבאים היא למדה לשמור על איפוק ולסתום את הפה כשצריך ויצרה קשרים ובריתות סודיות ונהייתה השורדת הכי אהובה בפורום הזה לפחות

אני רק אומר שאנחנו לא יכולים לדעת איך וונדי תפעל ולהצהיר עליה כטיפשה על פי ההתנהלות בהדחה הזו זה קצת נמהר

NP23

New member

אוברי 5 לא קרה איתה שום דבר טוב או רע
אורורה 5 אני בעדה אבל לא ממש נראתה הפרק
אריק 7 מאוד תופס ממנו אבל ממתין שיוכיח את זה כדי לתת לו יותר
ג'ו 5 לא מבין את הטענות שהבליו את עצמו , מה היה עושה? מתנהג כמו סנוב אומר אני לא יודע לבנות מחנה? ביקשו ממנו את העצות והעזרה. אבל גם נתן לי סיבה לתת יותר מ5.
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 5 מעלה לו ב4 נק' על פוטנציאל
דייויד 10 שיחק מעולה!
וונדי 1 מהמקרים שבא לך לתת אפס
וורדוג 10 מלך!
ויקטוריה 7 כמו אריק. בא לי לתת עשר אבל נחכה .
כריס 7 בברית הרוב, נראה שחקן אינטליגנט , חתיך בצורה לא הגיונית .. אבל לא שמענו ממנו :(
לורן 8
קית' 8
שיחקו טוב אבל לא מושלם
קלי 10 גם אם תעוף פרק הבא, כל הכבוד לה על הפרק הזה , עשתה לגמרי כל מה שיכלה ואף טיפה יותר.. ואני לא מהמעריצים העיוורים שלה אבל היא חטפה פה ביקורת ממש מיותרת בדיונים
רון 7 וואלה עשה רושם טוב.. מקווה שימשיך כך
רים 1 חחח
ריק 10!!! לא יאומן מקום אחרון הרושם ראשוני גם שלי היה בין האחרונים והתברר כשחקן מאוד חברתי וחכם ושנמצא במקום מאוד חזק בשבט (למראית עין לפחות ;) )
&nbsp

מדרג-

אוברי- 8 הלוואי ולא תודח מהר
שתאחד את הבנות או משהו...
אורורה- 6
אריק- 8
ג'ו- 1 מקווה שיודח מהר ושחלילה לא יחזור למשחק
ג'ולי- 5
ג'וליה- 2 לא ממש זכור לי שהראו אותה
גווין- 7 מקווה שיעשה עניין בהמשך העונה
דייויד- 7 רוצה להיות בעדו אבל היה פחות לייקבל
וונדי- 9 בינתיים היא לא אסטרטגית המאה בלשון המעטה, אבל לדעתי נסחפתם עם הביקורת עליה. באה לי בטוב כרגע.
וורדוג- 6
ויקטוריה- 3 גם לא זוכר שהראו אותה
כריס- 5
לורן- 6 מושבעת ראשונה כזה לא?
קית'- 4 לא התחברתי אליו ואני חושש שהוא עלול להגיע רחוק
קלי- 7 ע"ע דיוויד
רון- 6 לא סגור עליו עדיין
רים- 4 תכלס יכלה אולי לצאת מהמצב שנכנסה אליו וחבל
ריק- 6 ע"ע רון

Bar EL

New member

אוברי 5
אורורה 8 מהפנטת

אריק 8 בהצלחה!
ג'ו 6 התנהל נכונה לגמרי, בתכלס הוא חמוד אבל אני פשוט לא עף עליו
ג'ולי אם זו המבוגרת אז 4...לא תגיע רחוק
ג'וליה 3 מי? היחידה בקאסט שאני לא זוכר
גווין 5
דייויד 9 בהחלט מגיע לך! מקווה באמת שלא יטרגט את הקווין כי זה מהלך טיפשי בשבילו
וונדי 1 יאללה קישטה
וורדוג 10 פליז תמשיך להיות ככה
ויקטוריה 8

כריס 7 מסכים עם נדי ... באלי לתת יותר אבל אין מה
לורן 9
קית' 7 חמודי , לדעתי יש הרבה בהישרדות בלדעת לאיזה אנשים להתחבר ובזה הוא פישל, אבל בהחלט פיצה על זה עם המהלך הנחמד
קלי 10 שיחקה אותה לגמרי הפרק
, את הביקורת אני כמובן שלא מבין, כנראה שזה בגלל שהיא גם "בריונית" (ורק עכשיו שמתם לב לזה אבל הייתה ככה בעונות הקודמות) מאוד מעריך שהשתלבה בברית הרוב ונלחמה בכל אספקט - בעיני ההתנהגות שלה במועצה הייתה מוצדקת לגמרי.
רון 9 בהצלחה!
רים 1 מהגרועות אי פעם
ריק 9 ממש שמח שהוא לא החנון המעיק שחשבתי שיהיה (סטייל כריסטיאן/קוקרן) אלא בחור מבוגר יותר שכן משחק חברתית

KOM ZU MIR

אוברי 10 לא יודע אם מגיע לה אבל היא חמודה
אורורה 5
אריק 10
ג'ו 1
ג'ולי 5
ג'וליה 5
גווין 10
דייויד 10
וונדי 1
וורדוג 5
ויקטוריה 5