הישרדות 12 - פנמה

הישרדות 12 - פנמה

כמה מילים על העונה: אחת העונות האהובות עליי, וכמובן השבט האהוב עליי- קאסאייה.
פיינל 2 (ומנצח) שאהבתי מההתחלה וסארי אחת גדולה.

מי זכה בעונה? אראס.

למי הכי הגיע לזכות? תכלס אפשר למצוא סיבות טובות גם לאראס גם לדניאל וכמובן גם לסארי.
ממש שמחתי מהניצחון של אראס, ואני חושב שאם הוא לא היה,
הברית של קאסאייה לא הייתה שורדת הרבה זמן מעמד,
ועוד היינו עלולים לקבל ניצחון של טרי

את מי הכי אהבתי? אז כמו שכבר ציינתי את אראס, דניאל וסארי.
גם שיין וקורטני בתור דמויות היו אחלה. סאלי הייתה מקסימה, והייתי שמח לראות אותה שוב גם, וגם אוסטין היה סבבה.
בכלל הקאסט היה מעולה ואפילו מתמודדות כמו טינה, מלינדה ומיסטי שהודחו מוקדם היו עם פוטנציאל.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

Seosi

New member
עונה טובה

כמובן שסירי כיכבה פה ושיחקה את המשחק האסטרטגי הכי טוב. השבט של טרי היה פחות מעניין לפי דעתי. אני גם זוכר שחשבתי שמיסטי הייתה ממש דומה לפארווטי מבחינת המראה.

לא הכי מתלהב מהנצחון של אראס. לא אומר שהוא לא ראוי או משהו כזה, אבל ההתנהגות שלו די עצבנה את חלק מן חברי השבט לפני האיחוד (שהוא אמר לסירי ולמלינדה שהוא ידיח אחת מהן). גם בהדחה של בובי הוא נשאר מחוץ למעגל, זה היה שסירי דניאל וקורטני היו בשליטה אז במשחק. כן היה לו משחק חברתי יחסית טוב, ואף על פי שנגרר לחלק מן מריבות היו לו קשרים חברתיים יותר חזקים משל דניאל.

noamlah

New member
לא מהחסידים שלה

קודם כל העונה הזאת סימנה מבחינתי התחלה של דבר שאני מאוד לא אוהב בהישרדות שזה המעבר מעונות מבוססות מיקום לעונות מבוססות קונספט
עכשיו, מיילא, התרגלנו, כבר היו מלא פרומואים
אולי בסוף נרוויח משהו ויכולה להיות דינמיקה מעניינת 4 שבטים שמחולקים לפי גילאים ו...רק פרק אחד
אחריי כל הטררם הפרסומי
תעלול, גימיק פרסומי שלא משפיע באחוז אחד על המשחק

והשבטים פה התערבבו בצורה מדוייקת ביותר שבשבט אחד יש את כל הדמויות הצבעוניות ובשבט השני כל האנשים ששווים צפייה בטיח מתקלף מקיר
מה שיצא זה ששבט טיח מתקלף מקיר היה זה שהפסיד בחסינויות אז כל הפרה מרג' היה בפוקוס עליו
ואז באיחוד קיבלנו פאגונגינג של שלושה אנשים שלא ממש אכפת לנו מהם בזמן שהדבר העיקרי שאנחנו חוזים בו זה המשחק המעיק של טרי שמסתכם ב"נה נה נה נה נה זכיתי בחסינות וגם יש לי אליל", כל פרק דה ג'ה וו, לא היה שום הבדל ביניהם חוץ מהפנים של המודח בסוף
וכשאנחנו חושבים שסוף סוף המשחק מתחיל יש לנו 45 דקות של ברוס מנסה לחרבן

המשחק התחיל פה מפרק 11 עם התכנית המעולה של ה1-2-3 של סירי והשיתוף פעולה עם דניאל ואראס ומשם נהיה עניין בעונה
אבל אם תשאלו אותי עונה שמתחילה בפרק 11 כשהיא כוללת בתוכה 13 פרקים זה משהו קצת בעייתי בה

סטילהוק

New member
פנמה - העונה הראשונה של הישרדות עם טוויסט אי הגלות

והעונה שהכירה לעולם את טרי דיטץ, מי שעד היום מחזיק ביחד עם עוד 4 שורדים בלבד בשיא החסינויות לעונת הישרדות בכל הזמנים, והיחיד מבין החמישה שלא הגיע לגמר. אני זוכר שרצף החסינויות שלו ועצם העובדה שלמרות שהיה לו אליל חסינות הוא לא נזקק להשתמש בו, הפך אותו בעיניי לאחד מ 20 השורדים הגדולים והאהובים עלי בכל הזמנים, ובאותה עונה רציתי מאוד שיזכה, כנגד כל הסיכויים, ובעיקר לאחר הפאגונינג של כל שאר חברי שבטו, הוא הזכיר לי את סטפני ומה שעברה בפלאו. אם היה פיינל 3 במקום פיינל 2, אין לי בכלל ספק שטרי היה הזוכה של אותה עונה, מה שהיה משדרג מאוד את דירוגה.

אהבתי מאוד את מיסטי שהזכירה ביופיה את פארווטי, ומאוד לא אהבתי את הדחתה בשלב כל כך מוקדם של העונה. וחבל שלא החזירו אותה לעונה נוספת ולא נתנו לה הזדמנות נוספת לשחק.

לעומת זאת, מאוד לא אהבתי את שיין פאוורס המעצבן ואת בובי מייסון החזירי והלא מתחשב ושמחתי מאוד כשהם הודחו, ולא חזרו מאז לשום עונה נוספת, בתקווה שגם לא יחזרו אף פעם להישרדות.

העונה הזאת של הישרדות US מדורגת אצלי במקום ה 22.

אורישקי

New member
הוא לא היה מגיע

בגלל שהאליל לא יכל לתפוס למועצה האחרונה
והוא גם ככה היה מפסיד במשימה האחרונה

noamlah

New member
אתה טועה

האליל של יול כן היה תקף במועצה האחרונה והביא אותו אוטומטית לגמר (אז ההפקה לא חשבו על הבעייתיות שבדבר וגם בכלל הפיינל 3 היה הפתעה)
ומכיוון שהאליל של טרי זה האליל של יול אז כך היה גם לגביו אם היו מחליטים על פיינל 3 עונה אחת קודם
למזלנו זה לא קרה
גם אני לא חושב שהוא היה מפסיד את המשימה האחרונה, לפחות לא בכזה כישלון אם לא היה זוכה בפרס הזה שאפשר לו לאכול ארוחה גדולה לילה לפני שיש לו חסינות שבה צריך לעמוד עמידה ממושכת
באתגר הוא היה בזמן התהליך עיכול של כל הדבר הזה, מי יודע אולי אפילו היה צריך לשירותים, כך זה היה נראה
בעוד אראס ודניאל יכלו לעמוד שם שעות

עכשיו כשאני חושב על זה, מעניין באמת אם להפקה יש פתרון לשירותים במשימות מהסוג הזה שנמשכות שעות ממושכות, בUK המשימה הזאת נמשכה 25 שעות, לא יכול להיות שבכל העונות והגרסאות אף אחד לא היה צריך

NP23

New member
אני קצת..

לא קונה את זה שהם באמת שם כל כל כך הרבה שעות האמת..
נראה לי הזיה אפילו 6 שעות , כמו שהיה בעונה האחרונה .
אני איבדתי אמון בריאליטי..
ואולי יש להם חיתולים למבוגרים ;)
&nbsp
וסליחה שלא לוקח חלק פעיל בפינה הזאת, אני מרגיש ששנים לא ראיתי את העונות האלה והיום בטח יהיה לי מחשבה כל כך אחרת מפעם

העונה הכי טובה עד אז

זה נכון שהמהלך המשמעותי הגדול היחיד בעונה היה ההדחה של קורטני בפיינל 6, אבל הקאסט היה כל-כך צבעוני ומבדר, שהעונה בקושי הייתה צריכה אסטרטגיה כדי להיות מהנה. אהבתי כמעט את כולם.

החסרון הבודד של העונה הזו הייתה ההדחה של מיסטי (שהייתה ונשארה בעיניי המתמודדת היפה בתולדות הישרדות
), רק בגלל שנתקעה בשבט עם גברים שוביניסטים מיושנים, שפחדו מזה שבחורה צעירה ויפה יכולה להיות גם חכמה.

NP23

New member
שזו סיבה לגיטימית

בתכלס, להדיח ..זה שמישהי חכמה ולא מחוברת אליהם חברתית..

אורישקי

New member
מסכים פה עם רוב הנאשים

אחת העונות שאני הכי אוהב וזה בעיקר בגלל שהיא אחת המבדרות ביותר לצפיה.
לה מינה היו מיותרים אבל שבט קאסאיה הוא ללא ספק השבט הטוב והמבדר ביותר שראינו בתוכנית.
סירי
כמובן שכיכבה ובעיני ההדחה של ה3-2-1 הייתה אחת ההדחות הכי יפות שעשו בתוכנית, יש מצב גם שהכי יפה פשוט כי היא הייתה נטולה מכל אליל או טוויסט או בלאגן, פשוט מלאכת מחשבה מדהימה של מתמודדת אדירה.
אראס ודניאל גם היו נהדרים, שיין וקורטני היו קורעים מצחוק וברוס היה מותק.
את טרי כמובן שלא סבלתי - אוברייטד ברמות, לא ידע את המשחק וכל הטסרטיגה לשו הסתכמה בלהיות דושבאג ולזכות בחסינויות, אם הוא היה מנצח העונה הייתה ממש נהרסת.
נצחי בעיני- הריב הבלתי נשכח של שיין שצועק על קורטני שהוא ירצח אותה בדירה המחורבת שלה - וקורטני ההזויה נפגעת לא מהאיום אלא מאיך שתיאר את הדירה שלה

סטילהוק

New member
שיין הדוחה אחד המתמודדים הכי שנואים עלי בכל הזמנים

ואני מאוד שמח שלא החזירו אותו לעונה נוספת. הוא ובובי מייסון היו דוחים ובלתי מתחשבים ברמות. והקטע עם האיום ברצח אותי ממש לא הצחיק, זה רק הראה איזה אדם איום ונורא השיין הזה. לא הייתי רוצה להיות הבן שלו, ולראות את אבא שלי מתבטא כך מול מיליוני צופים. הייתי קובר את עצמי באדמה במקום הילדים שלו.

Bar EL

New member
אגב

שמעתי גם שמועות שהוא אנס ופצע את טרי, וזו הסיבה שטרי בסוף לא ניצח והיה חלש מאוד במשימת החסינות האחרונה, אכן שפל.

noamlah

New member
באמת לא ברור לי עד הסוף

למה דמויות כמו ג'יימי, ג'אד, ג'אן רובר, ריקי, ליסי, שוגר וכה'
שנמצאים על תקן המשוגע העונתי נחשבים שנואים
ואילו שיין נחשב "ענק" ו"חייב לחזור"
זה גם לא שבנוסף להיותו המשוגע העונתי הוא הראה איזהשהוא תשוקה למשחק שיכלה לחפות על כך, הוא רצה לפרוש על היום הראשון בגלל סיגריות ואם אראס לא היה משכנע אותו היה נחשב עד היום כבדיחה
ודיי יצא ממורמר בסוף

לא מבין מה סוד הקסם שלו

NP23

New member
בעיקר שהוא קורע מצחוק

הוא גם מאוד רגיש הוא לא עובר לי כאחד באמת דושבג ומניאק
אלא יותר כמו מישהו שלא מתאים לו להיות על האי
ושוגר לא שנואה אפילו כן חזרה

Bar EL

New member
אחמ אוברייטד

באמת שלא מבין איך היא בטופ של כולם כאן, עונה עם קאסט שחלקו מעולה וחלקו משעמם, עם עלילה והדחות מאוד לא מעניינות (מלבד הסוף של העונה).
אהבתי כמובן את סירי ואת מהלך הפיינל 6 שלה, מלבדה אהבתי גם את שיין כמובן שהיה קורע וקורטני שעשעה גם כן.
אראס ודניאל היו גמר חיוור בעיני - אראס שחקן אוברייטד שלא שיחק משחק כזה טוב ולפעמים אפילו הצטדק קצת, אני אישית הייתי בעד דניאל ששיחקה יותר אגרסיבי ואסטרטגי כמו שאני מתחבר לפחות.
על טרי לא נדבר בכלל כי הוא באמת פוץ אמיתי...

סטילהוק

New member
העונה הזאת ממש לא בטופ שלי, מדורגת אצלי במקום 22

שזה אפילו אמצע הטבלה, ורחוקה מאוד מלהיות אהובה עלי.

Confide In Omer

New member
עונה מעולה, והיתה הכי אהובה עליי עד מיקרונזיה.

עכשיו היא מקום 3 אצלי, אחרי עונות 16 ו-20.
עונה שפשוט היה כיף לראות, בעיקר בגלל שבט קאסיה המעולה - וכמובן - סירי המלכה.
זו היתה העונה הראשונה שאחד הפייבוריטים שלי זוכה בה, ולא רק זה, אאל שהפיינל 4 הורכב מהשלושה שהכי אהבתי. רק טרי היה חייב להרוס
. אחד השורדים הפחות אהובים עליי.
לסיכום - עונה מעולה עם פיינל 2 מעולה, ומאוד אנדרייטד.
&nbsp

עונה ראשונה שאחד הפייבוריטים שלך זוכה?

אין לך מזל בהישרדות אה?
לי היה לפני אראס את ג'נה, אמבר ודני.

Confide In Omer

New member
כן, הם פעם לא זכו לפני זה

הכי רחוק שהגיעו היה מקום שני. אני לגמרי ג'ינקס לפייבוריטים שלי, הם בדרך כלל לא זוכים, או אפילו לא מגיעים לגמר.

sapir aloud555

New member
עונה מדהימה

כמו שכתבו מעלי, לפעמים עונה לא צריכה יותר מדי אסטרטגיה אם יש דמויות טובות. בכיתי מצחוק מכמה מהפרקים, הפינוי של ברוס שהיה אמור להיות עצוב היה פשוט קורע. גם ההיסטריה של סירי מעלים, והצחוק שלה על השאלות הרפואיות של שיין (היא אחות! seriously!) זהב טלוויזיוני. אני בספק אם זה ישרוד צפייה חוזרת כי זכור לי ששיין היה ממש חמור לקורטני, אבל בזיכרון שלי זו הייתה עונה ממש מהנה, ואפילו את אראס אהבתי למרות שהפייבורטית הייתה, כמובן, סירי

למעלה