CBB S02E10E11

noamlah

New member
CBB S02E10E11

טוב, טום דיי הוכיח בהו"ה האחרון שלו שהוא משחק בעיקר בשביל הטלוויזיה והיה סוג של מריונטה בידיי קאנדי
קאנדי עשתה חכם להתעקש על נטלי בתור מטרה כי נטלי ולולו צמודות לעומת ריקי שהוא נספח לברית כך שיש יותר סיכוי שקאנדי תצליח להביא את לולו למצב של ברית בנות במקרה הצורך ולשים אותה מעליו
חבל על נטלי אבל, הייתה חמודה והייתה קרובה לזכות גם בהוה וגם בויטו, אם כי היא הייתה יותר מדיי ברורה וצפויה במשחק שלה

אהבתי שפרק 11 היה פרק כפול כי בדרך כלל דאבל אויקשן עוברים לי בצורה כזאת שאני לא מבין כלום
לולו הייתה מצחיקה כהו"ה עם השאלה על התאי ברייקר וזה שג'ולי התעצבנה עליה ואיימה שהיא תפסיד את ההוה אם לא תעמיד עוד מישהו
יש משהו משעשע בזה שאף אחד מהם לא מכיר את המשחק ומופתעים מהדברים הכי אובייס במשחק

אני עצמי הופתעתי ששלום עולמי התגייס למערכון של חמש דקות במשימת הויטו ולא ביקש לפרוש אפילו פעם אחת
זה המשחק הכי יציב שהיה לו איי פעם

טום הדחה דיי ברורה, לא נשאר לו שום נשק חוץ מלהתחנף אם כי משחקית היה עדיף ללולו וריקי להשאיר אותו על פני קאנדי שהיא מסוכנת

ומי היה מאמין שמי שנראה כהכי לוס קאנון שיקים מהומות התגלה כשחקן הכי מחושב בבית
תמר נמצאת במצב ממש טוב והיא משחקת משחק סנדרה מושלם

אני מקווה שדינה תודח בהוה הבא (אם כי אני חושב שהעריכה עושה לה עוול)

ואז אנחנו נשארים במצב של 2-2 שהכל תלוי מי יזכה בהוה
אם תמר או קאנדי זוכות בהוה תמר מנצחת
ואם ריקי או לולו זוכים בהוה אני מאמין שריקי מנצח (למרות שקשה לדעת כי המושבעים הראו הערכה ללולו)

בכל מקרה בעד תמר לניצחון
שני פרקים לגמר חבר'ה

Bar EL

New member
עד לפרק 11

עונה ממש מעולה - נהנה ממנה לגמרי.
אני אישית בעד קנדי שמשחקת את המשחק הכי טוב, אחריה ריקי כמובן.
אני מת על תמר אבל בתכלס היא מאוד רגשנית ולמרות שהיא במצב טוב במשחק (וגם זה לא ממש בגלל משהו שהיא עשתה) היא חמת מזג (כמו לולו) ולא רואה את המושבעים מכבדים אותה ומצביעים לה - אולי רק מול דינה וגם זה כנראה שלא.
חבל לי שנטלי הלכה ולא לולו , אבל אין ספק שהשאירו את לולו דווקא כי היא גרועה.
טום היה שחקן גרוע ברמות שעשה החלטות הזויות ומפגרות רק בשביל טלוויזיה טובה, שמח שהפוץ הזה עף וזה היה אסון אם היה איכשהו לוקח את כל המשימות ומנצח בסוף.

אני ממש מייחל לגמר של קנדי - תמר, זה יהיה פשוט סוף אדיר לעונה הזו! כמובן שקנדי תנצח .
ההימור שלי הוא שריקי יהיה הזוכה בכל זאת... ואני לא אתבאס מזה כי גם הוא סבבה

noamlah

New member

הייתי אומר שזה כן דיי בזכותה
היא הצליחה לשמור על גוד טרמז עם שני צדדי הבית
אפילו נטלי כשהודחה אמרה שהיא רוצה שריקי, לולו או תמר ינצחו
ונראה שהחשיבה אותה כחלק מהברית שלה

עכשיו, לא הייתי אומר שהיא נותנת לרגשות לשלוט בה
היא נראית כזאת, זה נכון
אבל היא מחושבת
היא דאגה להשאיר את קאנדי במשחק שתהיה לה כבת ברית למרות שהיו לה משקעים איתה
היה לה הזדמנות לעשות מהלך רגשני וליצור רגע טלוויזיוני עם הכוח שהקהל נתן לה והיא החליטה לא להשתמש בו כי הוא לא היה הכרחי לה
גם כשהייתה לה את המיני התפרצות על קאטו בזמן ההוה שלו, יום אחריי זה היא הסדירה את הדברים איתו והובילה אותו לצד שלה

בכלל, אף אחד לא היה רגשן בעונה הזאת
מה שמיוחד בה זה שכל מי שיצא יצא בכבוד כשכולם מוחאים לו כפיים כך שאני לא מאמין שיהיו הצבעות אישיות שיעשו מעלבון (אולי רק המודחים הראשונים)
אלא אנשים באמת יחשבו על מי מגיע לו הפרס וקשה לקרוא את הראש שלהם מהבחינה הזאת
היי, טום אמר שהוא רוצה שלולו תנצח!

NP23

New member

אני חולה על תמאר ברמות והיא מפתיעה לפעמים בעיקר במשימות
אבל ממש ממש לא חושב שהיא מחושבת לצערי מאוד מאוד רגשנית ועשתה המון טעויות פשוט נתפסת כפחות מאיימת
היא גם ממש לא משחקת העיקר זה לא אני סטייל חחח היא בעצמה אמרה אני לא אתחנן בפני טום שלא ישים אותי והיא בעיקר צעקה עליו..לא דאגה לזרוק מישהו אחר
&nbsp
מי הראה מהמושבעים הערכה ללולו? טום ונטלי, אבל צריך 5 קולות לנצח.. אני גם מאמין שבגלל שהם הולכים הביתה ורואים לייב יספגו הרבה השפעה מהקהל שפשוט לא סובל אותה

NP23

New member
הגמר!!!!!

איזו זכייה מושלמת!! פאקינג מי שאהבתי מההתחלה!
היא לא הייתה הכי שחקנית to say the least.. אבל היי!! מי היה??
&nbsp
ריקי אמנם היה הארדקור ושיחק חכם מתחת לראדר אבל היי, למרות כמה התפרצויות שלה גם היא שמרה על עצמה כמה פעמים מתחת לראדר
לדוגמא בפיינל 5 הפתיע אותי לגלות שהיא בעד שלולו תודח וכרתה מאחורי הגב שלה ברית עם ריקי לגמר
והבטיחה לה שקנדי עפה ואז לא הצביעה נגדה
היא גם חזלשה את ההדחה של קנדי מול ג'ואי
&nbsp
ריקי היה שחקן טוב אבל די שיחק בעיקר עם לולו ונטלי
עובדה שגם ההצבעה היתה פה אחד
כי תמר למרות הרגשנות שהיתה בה
התחברה לכמה צדדים של הבית
התחברה לאנשים
הפתיעה במשימות וניצחה בכמה
והיא מותק ומצחיקה
&nbsp
זה עונה שניה מתוך 2 של הסלב שהחמודה והמצחיקה שהיא גם מעריצה!!!!!!! זוכה בתכנית!
מהמם מבחינתי
&nbsp
&nbsp
לולו לא מספיק היתה שחקנית גרועה גם היתה חתיכת ממורמרת שהודחה
ממש כיף שלא הגיעה לגמר
&nbsp
וריקי..היית צריך לקחת את דינה כמובן
&nbsp
אה וחבל על קנדי המותק אבל לפחות תמר לקחה את זה:) הגיע לה בסוף

NP23

New member
משהו שהוא לא ממש ספוילר

שממש מפריע לי בעונה הזאת וגם היה בעונה הקודמת של הסלבס
&nbsp
נאומי ההדחה ובעיקר נאומי הגמר (שזה עוד יותר הציק לי) היו כולם על חברויות, החיים, הסיפור האישי, כנות ועוד חפירות כדומה!
שואלים אותך למה מגיע לך לנצח זה לא צריך להיות בגלל הדרך שעברתי בחיים והאדם שאתה
&nbsp
סבבה שזה נכנס לנאום אבל תגידו גם משהו על המשחק! משהו אחד!!!!
קיצר זה עונות לא של שחקנים וזה לפעמים באסה
פשוט המזל שלפעמים הם כל כך גרועים במשחק שהם טובים חחח
כי הפורמט מכריח אותך בכל זאת לעשות מהלך
אם היו בהישרדות יש מצב היינו רואים שוב מקרי עונה ראשונה שכל אחד מצביע איך שבא לו

noamlah

New member

ווהוווווו
יששש, עונה מעולה שמי שהכי הגיע לו ניצח
אני לא מסכים אתך לגבי תמר
אני חושב שהיא שיחקה מושלם כל הדרך שלה וניהלה משחק חברתי אחד הטובים בכל הזמנים בעיקר בהתחשב במעט הזמן שהיה לה והמהירות של העונה

ריקי די הוכיח בפרק הזה שדיי היה לו מזל להיות עם לולו ונטלי שהניעו אותו אבל חוץ מזה הוא לא מבין כלום
דינה איום? באמת?

ואם כבר דינה אני לא מתייחס לתחרויות בדרך כלל אבל הזלזול שלה בהוה האחרון די עצבן אותי והיה נראה שגם את ג'ולי

לולו יצאה מופתעת ונבגדת
אני לא חושב אבל שהייתי מתייג אותה כממורמרת
שאנון זו מושבעת ממורמרת שבכתה חודש שלם על כך שהעיפו אותה
לולו הרגע הודחה וגם ריקי הדיח אותה באופן ממש מגעיל שרמז שהביאה את זה על עצמה "היית צריכה להסכים לעסקה שלי" wtf?

ודבר אחרון הרבה לועגים לסגנון ההגשה של ג'ולי וקוראים לה צ'נבוט
אבל הגעתי למסקנה העונה שאני מעדיף את ההבשה שלה הרבה יותר משל
ג'ף "מושלמושים" אסי עזר פרובסט
בבקשה תנו לה להנחות את האיחוד של הישרדות במקומו הוא גם ככה שונא את זה

NP23

New member
חולה על ג'ולי!!!!

שיירדו מהקווין
אין על ג'ולי
&nbsp
ואני חושב שתמאר שיחקה מעולה רק ביחס לעונה הזאת והשחקנים או יותר נכון לא-שחקנים שהביאו,
דווקא המהירות והקצת שחקנים מה שעזר לה ,
אני לא רואה אותה שורדת בעונה רגילה
אבל כן נסכים שהגיע לה מאוד לנצח ושהיא מותק
ושזו זכייה כיפית!!

B R A Y E R

New member
מנהל
גמררררר

איזה כיףףףףףףף
זה למה אני אוהב ממש את עונות הסלבס יותר מהרגילות

עוד זכיה מושלמת עונה אחרי עונה!
הגיע לה כלכךךך
באמת שהיא שיחקה את המשחק הכי טוב בבית - הצליחה לשמור על עצמה חלק מכל הבריתות שבבית, וידעה לשחות מתחת לראדר, מדי פעם להרים את הראש מעל הראדר כדי להוביל מהלכים שהיו הכרחיים בשביל המשך המשחק שלה, ואז לחזור לשחות מתחת לראדר
וכל זה בבידור רב

אהבתי גם ממש את ריקי ולולו וכיף שהם מקומות 2-3!
אבל חבל בשביל ריקי שבחר בתמר ולא בדינה(ניצחון וודאי) או לולו(לגרד קולות)
יאללה שיזמינו עונה שלישיתתתת

noamlah

New member
כשאני חושב על זה

לא בטוח שמול דינה זה ניצחון כלכך וודאי
יש את ג'ונתן שקשור אליה ויכול להיות שההשפעה שלו תגרום לשני החברים שלו להצביע כמקשה אחת יחד איתו

בנוסף יש את לולו שהייתה מאוכזבת ממנו גם אם היה בוחר בדינה במקומה, אפילו יותר

ויש את טום וקייטו שנמצאים בקבוצת הגיל של דינה וגם לא כלכך אהבו את ריקי במשחק

זה היה ניצחון מאכזב מאוד שלא קשור בכלל למשחק אבל יכלה לנצח אותו

Bar EL

New member
מסכים איתך

לדעתי שלושת הבנות היו מנצחות את ריקי, וגם לא בהצבעה צמודה
אז מזל שזו תמר שזכתה ולא לולו או דינה

הגמר

כ"כ שמח שתמר ניצחה!!!
הופתעתי שזה היה פה אחד- חשבתי שזה יהיה יותר צמוד חחח
היא לגמרי עשתה לי את העונה, וקרעה אותי מצחוק,
והפציצה בגמר עם התשובות שלה למושבעים (למרות שהיו רק שלוש שאלות)
ועם הנאום שלה.
האמת שרציתי די מההתחלה שהיא תזכה אבל לא חשבתי שהיא תגיע כ"כ רחוק,
ואז מאמצע העונה האמנתי שהיא כנראה תגיע לגמר אבל כנראה גם תפסיד,
ושמחתי לגלות שטעיתי

אחלה עונה!

Bar EL

New member
הגמר

שמח מאוד שתמר ניצחה, היא קרעה מצחוק מההתחלה ובאמת מגיע לה, במיוחד שהיא מעריצה של המשחק.
מבחינת משחק היא ללא ספק שיחקה הכי טוב - הייתה מתחת לראדר לרוב ובין בריתות, היא אומנם לפעמים נתנה לרגשות שלה לפגוע בה (ולטובתה גם הודתה בזה) אבל בסוף בעונה כזו קצרה (ועם מתמודדים דיי משוגעים) זה הספיק.
ריקי חמוד ושיחק כנראה הכי טוב אחרי תמר וקנדי, אבל בגמר היה קצת חלש , אני חושב שכן הייתי לוקח את תמר לגמר אם הייתי במצבו - לדעתי דינה הייתה מנצחת אותו והרגיש לי שהג'ורי קצת מתחסד האמת (קצת כמו העונה הקודמת), אני מאמין שיותר חשוב להם מי נחמד או מצחיק מאשר מי שיחק את המשחק, וזה למה הם בקושי דיברו על המשחק גם.

סה"כ מאוד מרוצה מהתוצאה ומהגמר (ממש שמחתי שהיה תיקו בין ריקי לתמר וקיוויתי שתמר תיקח, ואז שריקי לקח התפללתי שיקח אותה ונמנע מניצחון של לולו). טום ולולו העיקו עליי אבל חוץ מהם נהניתי מהכל.

דירוג:
1.תמר
2.קנדי
3.ריקי
4.נטלי
5.ריאן
6.ג'ונתן
7.ג'ואי
8.דינה
9.לולו
10.קיטו
11. טום - ועכשיו ברצינות - את מי לעזאזל הוא מצחיק? הבדיחה עם הסנדוויצ'ים מביכה, ממש ריחמתי על נטלי בקטע הזה.

תכלס

גם אני לא מבין את מי בדיוק טום מצחיק...
כנראה שהאמריקאים אוהבים הומור כזה...
ורק התבאסתי שהוא זכה בסוף בחביב הקהל

noamlah

New member
ממש לא מסכים אתכם

ואפילו לא מבין את הטענה שהג'ורי היה "מתחסד"
מדובר אולי בקאסט הכי קלאסי בתולדות ביג ברודר
כולם כיבדו את כולם, כולם פרגנו לכולם וכל מי שהודח עד לולו (שגם היא הייתה לוקחת את הדברים אחרת אם ריקי לא היה זורק את ההערה המטומטמת על העסקה) יצא בחיבוקים עם כולם ועידוד שלהם ואמר "היי חברים, זה רק משחק"

מדובר בקאסט שחוץ מתמר כל השחקנים לא הכירו את ביג ברודר והתוודאו אליו לראשונה כשנכנסו, הציפייה שיתחילו לדבר על "משחק אסטרטגי" ו"משחק חברתי" כמו בפורום הזה היא לא ריאלית, אין להם את הלקסיקון הזה, הם לא מדברים ככה, למעשה אם היו מדברים בשפה כזאת הייתי יודע בוודאות שכנראה השתילו להם מילים מההפקה בשאלות וזה היה דיי מעצבן!
אבל חוץ מהעניין השולי שאין להם את השפה הזאת, כולם (חוץ מדינה) כיבדו את המשחק ונלחמו על מקומם כשהיה צריך, ארגנו והשתלבו בבריתות, התאמצו בתחרויות והראו שאכפת להם להשאר

קאסט מתחסד זה קאסט שלא אכפת לו או קאסט כועס, הקאסט הזה היה לגמרי להיפך מזה

noamlah

New member

ורק כדיי לחדד את ההבדל להלן דוגמאות:

מושבע מתחסד: "נדב ובראל, שניכם הגעתם למעמד הזה בדרכים שונות, נדב, אתה הגעת בדרך הטוב והטוהר והיה אכפת לך מהאמת ואילו אתה בראל, דרכת על אנשים ותקעת סכינים בגב, מתוקף היותי נוצרי מאמין ומורה שאכפת לו שהתלמידים שלו ודור העתיד ילמד שהטוב מנצח בסוף אני מצביע לך נדב"

מושבע שהשיקולים שלו חברתיים: "נדב ובראל, מזל טוב לשניכם על המעמד. נדב, אני מוקיר את הזמן שישבנו וצחקנו ביחד, היית לי חבר טוב ויד מחזקת בתקופה הזאת ואשמח לראות אותך מנצח"

יש הבדל חד, למושבע מותר שהשיקולים שלו יהיו חברתיים, זה בסדר ולגיטימי להצביע למי שהרגשת הכי קשור אליו במשחק, בין זה לבין מושבע מתחסד יש הבדל גדול

NP23

New member
אני דווקא מסכים איתך

לולו הייתה ממורמרת, ואולי גם ג'ונתן עם האמירה שלו
(שהיא אפילו לא הגיונית... לתמאר היה את הגב שלך??? היא זו שלימדה את לולו ונטלי שאפשר לבגוד בברית ושכדאי לנצל את המומנטום להוציא אותך! לא היו עושות את זה אם לא היא.)
אבל הם רק 2 מתוך הצבעה פה אחד!

למעלה