CBB S02E09

noamlah

New member
CBB S02E09

בוקר טוב תמר!!!!
מפתיע שהיא זאת שבסוף הצילה את קאנדי
ומודה שלא ממש ראיתי את הברית שלהן ביחד עם דינה
זה יפה, הן בברית אבל לא ממש מדגישים את זה

אז כרגע לפי מה שאני מבין הבריתות הם כך:
נטלי ולולו ויש להן את ריקי נוטה מהצד
תמר וקאנדי ויש להן את דינה נוטה מהצד
ויש את טום שנשאר לוחם יחיד

קאטו מסתבר בסוף דיי הרס לעצמו שכיוון נגד ראיין וג'ואי, אין לי ספק שהם היו נשארים נאמנים לו מול הבנות ולא עושים הרבה נזק אחריי
הם כח פיזי חזק אבל דיי טפשים במשחק הזה
ואז גם היה להם את דינה
אבל כל זה בדיעבד

העונה הזאת בהחלט עונה נשית וזה לא שהייתה אפילו איזו ברית נשית רשמית נגד הגברים כמו בעונה שעברה, זה יצא ככה
אני אוהב את לולו ונטלי אבל אשמח שגם הן ייפרדו שבוע הבא בשביל לאזן את הדברים

ושוב, היציאה של קאטו הייתה מקסימה והוכיחה שוב שבעונה הזו משחקים חזק אבל לא לוקחים דברים אישית

NP23

New member
לא רק אתה, רובנו בפרק 7

ואני השלמתי לא מזמן לעד פרק 7
אז הרגיש לי מוזר להגיב בכזה דילאיי חח

NP23

New member
תחושותיי בגדול
אחרי פרק 8

מוצא את עצמי כן נהנה ומסוקרן מהעונה אבל בלי פייבוריט חד משמעי אלא פשוט בעד המשחק , לטובה ולרעה אומר את זה , זה גם קצת קשה שאין מישהו אחד ממש לאהוב
אם כי כרגע מי שלדעתי הכי ראוי לזכייה הוא ריקי . הוא משחק נכון וחכם בלי רעש וצלצולים ובלי אמוציות , משהו שחוגג העונה.
תמר היא מלכה ! אחת הדמויות ever אבל שחקנית לצערי לא טובה. אם כי אשמח לראות אותה עד הסוף. ואני גם חולה על קנדי משום מה ורוצה מאוד שהיא תעשה מהלך
גם נטלי משחקת די מעולה
לולו מחורפנת וחייבת לעוף, שחקנית נוראית
ג'ואי היה אדיר בראיון הדחה חבל שזה לא יצא/לא ראינו את זה בבית
ובכלל באופן מפתיע ממש עודדתי אותו והתבאסתי עליו אחרי ששנאתי אותו בשבוע הראשון
קייטו וטום בלתי נסבלים מהרגע הראשון שמחתי שהברית התפרקה
(וגם לא הפתעה שהתפרקה ברית עם לולוו לוקו)
דינה..הקוסטרית העונתית אבל היא מותק כפרעליה.
&nbsp
מפריע לי שבהדחות אתה לא ממש יודע למה מישהו עף
חשבתי שהתפרקות הברית תעזור לג'ואי להשאר ,בטח שלא יהיה פה אחד, היה חסר לי להבין מה היה שם
&nbsp
&nbsp

B R A Y E R

New member
מנהל
בנוגע להדחה בפרק 8

קודם כל אני חושב שבטח בתחילת פרק 9 יראו לנו מה הוביל להדחה שלו
כנראה שאם הפרק נגמר כמו שהוא נגמר כנראה שהתוכנית הסופית נרקמה ממש זמן קצר לפני שידור הפרק ולא יכלו כבר להכניס את זה לעריכה
כמובן אם יהיה לזה הסבר מעניין (אולי ריב בינו לבין לולו? כי יצא באמת ממש חם עליה)
אם לא היה כלום אז כנראה שפשוט ג'ואי נזכר רק ברגע האחרון להתעורר על החיים שלו במשחק, ועם כל הכבוד לאנרגיות שהוא הביא באותה סצינה אחרונה שגרמה לך להיות פתאום בעדו, זה לא מספיק כשזה מגיע בשלב הזה..
הרי למה שהם יבחרו להקריב את קנדי שעד עכשיו כולם ביחסים סבבה איתה ולא היה איתה שום עניין שלילי בבית, והבנות אפילו היו איתה ועם תמר בברית בהתחלה? להקריב אותה ולהציל מישהו שלא רצה לדבר אסטרטגיה עד הרגע שבו התחת שלו בוער? למה שיאמינו לו שיום אחרי שוב יקבל סיבוב שהוא לא אוהב לדבר על בריתות? ומה הייתרון בלשמור אותו במשחק - כי הוא יהיה נגד טום? גם קנדי מן הסתם תהיה נגד טום שהעמיד אותה להדחה..
מאוחר מדי, שחקן גרוע, ומה שראינו ממנו זה סביר מאוד גם מה שהוא היה בבית בכל התקופה הזו.

NP23

New member
פרק 9

מסתבר שדווקא תאיימר זו ששינתה את המהלך יחד עם קנדי ודינה וציפיתי שזה יהיה הפוך.. תיימאר לא פראיירית בכללללל ואת קנדי גם התחלתי ממש לאהוב
וההבדל בין לשמור את ג'ואי שהוא יהיה יותר טוב כשילד אבל כן.. זה כנראה היה מאוחר מדי עבורו להתעורר..יאמר לזכותו שכן כמעט עבד לו

NP23

New member
ראיתי עד 8 אישית

בראל, ברייר עד 7
שיהיה ברור למה אמרתי שהשלמנו עד 7 ואז נתתי תגובה על 8

B R A Y E R

New member
מנהל
גם אני רואה! עד פרק 8 כרגע

וואו אני ממש נהנה כרגע!
איזה כיף זה עונות סלבס! הרבה יותר אינטנסיבי ומהיר
אסכם כזה עד כה כי לא כתבתי מהפרק הראשון:
קודם כל הטוויסט עם מוץ' הדייר הלא אמיתי זה טוויסט הזוי ומעפן, וממש חסר חשיבות
אבל עבר לי מהר מזה וטוב שזה התחיל והסתיים בהתחלה ולא היינו נגיד מגלים את זה בשבוע השני כי זה היה יותר מאכזב
שמחתי על ההדחה של ג'ונתן שהיה אובר מתלהב והתנהל ממש לא חכם.
התבאסתי על ההדחה של ריאן כי למרות שהגיע לו והתנהל מאוד לא חכם בשבוע הראשון בתור ראש בית, ולא נתן ביטחון לברית שלו ושיתף אותם בהחלטות, שזה מה שנכון לשבוע הראשון לפחות (ורוב מי שהיו ראשי בית בשבוע הראשון והתנהגו כמו דיקטטורים באמת מצאו את עצמם עפים על ההתחלה לעומת ראשי הבית שניצלו את זה כדי לשתף ולחזק קשרים והגיעו לסוף המשחק)
אבל ריאן היה באמת חמוד ולדעתי היה לומד מהטעות הזו ומשתפר
לג'ואי ממש הגיע להיות מודח כי ממש לא הבין את המשחק והתחיל להבין ולהתעורר על עצמו כשזה כבר מאוחר מדי ואין באמת סיבה שאנשים ישאירו אותו וידיחו את קנדיס שלעומתו כן שיחקה וניהלה קשרים אסטרטגיים עם שחקנים במשחק
&nbsp
ועכשיו אעבור קצת על השחקנים שנשארו:
הפייבוריטים שלי כרגע הם נטלי לוטו ו...ריקי!
קודם כל ריקי הוא הפתעת המשחק מבחינתי, מי שלא ספרתי אותו בתחילת המשחק והייתה לי תחושה שמדובר באח של שלום עולמי, נדלקה לי עליו נורה בפרקים האחרונים והתגלה כמה שהוא שחקן מצויין וחכם ועם הראש עמוק בתוך המשחק כמה רמות מעל כולם שם! בנוסף לזה שהוא גם ממש מצחיק אותי בגישה שלו (הרג אותי בעיקר בתגובה שלו לחיפוש השם לברית)
נטלי גם התגלתה לי כחכמה יותר ממש שחשבתי בפרק האחרון בעיקר, ואני חושב שההצמדות שלה ללולו מאוד חכמה והיא מהיחידים בבית שיודעים להתנהל מולה בצורה חכמה
ולולו שאני ממש אוהב למרות השגעונות שלפעמים יוצאים מפרופורציה אבל עדיין אני חושב שהיא מאוד חכמה וכיף לי לראות אותה בכללי חח
טום וקייטו שני מוזרים, שנראה לי שחושבים שזה האח הגדול בריטניה ולא האח הגדול ארה"ב מבחינת פורמט. ההתנהגות שלהם מתאימה יותר לסמסים מהקהל ופחות לדינמיקה ואסטרטגיה של הבית.
תקופת ראש הבית של טום הייתה מהגרועות ביותר בתולדות האח הגדול. הבן אדם הזה פשוט טיפש. קודם כל סיבה דפוקה לחלוטין להעמיד 2 דיירים להדחה. מה זה יעזור לו? מה זה נותן לו? איך זה משרת אותו? גם אם היה קולע נכון והיה לאחד מהם את הייתרון והוא היה מוציא את עצמו מהדחה, מה זה היה עוזר לו להמשך? רק קונה לעצמו אויב שלא יודח על פארש
אחכ הוא משנה את התוכנית ומחליט לבקדר את ריקי - למה? ואם אתה מתכנן תוכנית כזו ורוצה להוציא את ג'ואי מהעמדה למה אתה לא מדבר עם ג'ואי? וגם מנחס לעצמך ייתרון להמשך וגם היה גורם לג'ואי לבחור בן אדם אחר להתחרות מולו בוטו ואולי באמת התוכנית שלך הייתה מצליחה?
ואזזז כשהתוכנית נדפקת להם בפנים הם בוחרים בדרך הכי גרועה לפוצץ את הברית. באח הגדול האמריקאי המעשים יותר חשובים מהדיבורים. יכלו להשאיר את זה כמו שזה נגמר בחדר ראש הבית, מבליגים, נותנים לבנות לחשוב שקניתם את השקר ולמצוא את הזמן להתהפך עליהם -במשחק- כשאחד ממכם יזכה בהמשך בראשות הבית
אבל הדיבורים? והצעקות? מה הם נתנו? אם קייטו לא יזכה בראשות הבית אחד מהם הולך הביתה.. אבל ממש לא יכאב לי (ואפילו יקל עלי בלי הבדיחות הלא מצחיקות של טום)
חוץ מהם יש את תמר וקנדי ששתיהן חמודות, קנדי יותר עם הראש במשחק ותמר יותר קורעת מצחוק ודמות ממש טובה
ויש את דינה שהיא אכזבת העונה שלי שבנתיים ממש לא שם והיחידה שממש ממש לא שם.
ונראה לי שעברתי על כל מי שנשאר
מקווה שהעונה תמשיך ככה ושיהיה כיף
ואמן שכל אחד אחר שהוא לא קייטו יזכה בראשון הבית!

Seosi

New member
וואו, אני חייב להודות שאיבדתי עניין בתכנית די מהר חחח

למעלה