הישרדות 10 - פאלאו

הישרדות 10 - פאלאו

כמה מילים על העונה: עוד עונה משמימה עם פאגוגינג מצ'עמם, שלפחות הולידה לנו את סטפני. מניח שהייתה יכולה להיות עונה טובה אם שבט קורור היו מפסידים מדי פעם...

מי זכה בעונה? טום.

למי הכי הגיע לזכות? טוב, אמנם בתור דמות ושחקן הוא משעמם ברמות אבל ברור שהכי הגיע לטום לזכות.

את מי הכי אהבתי? כמובן שאת סטף ובובי ג'ון. בכלל אהבתי את השבט שלהם הרבה יותר (גם את אנג'י וחבל שג'ף נפצע וביקש שידיחו אותו). אח"כ כשבמיזוג נותרו בעיקר שבט קורור, כל מי שהעדפתי הודח אחד אחרי השני (קובי, גרג, ג'ן), ככה שמבחינתי הטופ 3 היה אחד המבאסים...

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

B R A Y E R

New member
מנהל
אחת העונות המשעממות ביותר אבר

לקח לי חודשים שלמים עם הרבה הפסקות באמצע עד שסיימתי אותה
אהבתי רק את סטפני ואחרי שהודחה לא היה אכפת לי מה קורה
זה פשוט היה פאגונג אחרי פאגונג כשב״מיזוג״ עוד היה שמץ של תקווה שהיא תצליח לשרוד יותר
אבל כן לטום הכי הגיע לזכות וטוב שזה קרה חח
וחוץ מזה אין כלכך באמת מה לדבר על העונה הזו (רק מראה כמה שהיא אחת מהמשעממית שהיו)
אחריה ניסיתי לראות את תאילנד ועוד עונות ישנות (2-4) וכבר פחות היה לי סבלנות לנסות לסיים אותם
אני מאמין שאם את 22 32 35 ו37 הייתי רואה גם בדיליי ולא בזמן אמת גם לא הייתי שורד

noamlah

New member
הרבה שוכחים

שבפאלאו היה פרק פתיחה עם המון פוטנציאל
שלב הטרום שבטים שכולם היו על אי אחד
הקפיצה למים
הרבה אז בפורום 407 החשיבו אותו כפרה הפתיחה הכי טוב שהיה עד אז כ שצפו בו בזמן אמת
ההדחה של וונדי וג'ונתן לא הייתה הכרחית בעיני אבל בסדר

החיסרון הכי גדול בעונה הזו וגם מה שהיה מוזר בה זה שלא היה ערבוב
אני מניח שאולי היה אמור להיות ואז ההפקה ראתה את רצף ההפסדים של אולונג והחליטה ללכת על סנריו שעוד לא היה עד עכשיו של שבט מובס מול שבט מאוחד

לגבי סטפאני לא ממש סגור
מצד אחד גם אני אהבתי אותה בעונה
מצד שני ההישג הגדול שלה בלהשאר אחרונה באולונג הוא הישג שיכל להשיג כל אחד אחר כי כשכבר מובס תמיד יישאר אחד אחרון ממנו וגם יקבל מזה את אפקט הגיבור
אבל סה"כ סטפאני דיי הייתה עכברה במשחק הזה
הקריבה את בני הברית שלה ג'יימס ואנג'י רק בגלל שלא רצתה להכנס לתיקו
לא הייתה שום הדחה באולונג ששם היא הנהיגה את הטון לגבי המודח
באיחוד כשקורור אמרו להיום שקובי מודח זרמה על זה ויתרה על חסינות בשביל חמאת בוטנים ולא חשבה גם בכלל על ההדחה הבאה וכשהגיע זמן ההדחה שלה הנשק היחיד שלה היה להגיד כמה שזה לא פייר כי היא כלכך רוצה את זה ומגיע לה

אז אפשר להגיד הרבה על סטפאני אבל לוחמת כמו שהציגו אותה אז היא לא

מסכים איתך

פרק הפתיחה היה באמת טוב עם דמויות מעניינות,
והדחה קצת מוזרה של וונדי וג'ונתן.
אגב אולי אם לא היו נותנים למתמודדים לבחור בעצמם את השבטים אז העונה הייתה מתפתחת טוב יותר.
כשאין ערבוב זה באמת משפיע לרוב לרעה (אגב גם בתאילנד לא היה ערבוב).

Confide In Omer

New member
ההישג של סטפני היה

שהיא פשוט הצליחה לשרוד את כל מועצות השבט. זה הישג שכל אחד יכל להשיג, אבל רק היא הצליחה לעשות את זה.

noamlah

New member
דיי לא מסכים איתך

אולונג הפסידו מספר של אתגרים מסויים
בכל מקרה הסצנריו היה שכל אולונג הלכו חוץ ממתמודד אחד X שמצטרף לקורור
זה לא שסטפאני נשארה בזכות איזה אתגר חסינות שהצליחה לנצח בו את שאר חברי קורור כנגד כל הסיכויים הייתי אומר יופי, כל הכבוד לה והיא קבלה את הכבוד שלה
אבל לא, קורור ניצחו בכל אתגר וההפקה היא שהחליטה לעשות את הסצנריו באופן כזה שסטפאני תהיה הגיבורה הלוחמת
הם יכלו באותה מידה לנהל את העניין ככה שאם היא ובובי ג'ון מפסידים שניהם מודחים אוטומטית כי אי אפשר לקיים מועצת שבט ואז סטפאני והמצב שלה בעריכה היו פחות הירואים

עכשיו, לגבי זה שהיא נשארה באולונג מבין כולם
כמו שאמרתי זה לא שהיא הייתה בתפקיד פיקוד שם והנהיגה הדחות
להיפך, היא דיי ויתרה על קים, על אנג'י ועל ג'יימס שסמכו עליה בטענה ש"אין לה מה לעשות"
בובי ג'ון שלט שם הרבה יותר ממנה וסה"כ היא נשארה כי מההדחה של ג'ף אולונג הבינו שכל בחירה של הדחה שהיא לא הבן אדם הכי חלש בשבט שהיה אחראי להפסד בחסינות היא אבסורדית

וסטפאני היא בחורה שרירית וחזקה למראה שהייתה בשבט אחד עם אחת עם אופי של נסיכה, אחת שמנה, אחד שחיף חסר קואורדינציה ואחד שלא יודע לשחות
זה דיי היה הברירת מחדל שבשלב הזה, שכל ההחלטות נעשות לפי פיזיות היא ובובי ג'ון יישארו אחרונים בגלל הנתונים המוקדמים שלהם ביחס לשאר חברי השבט
וזה לא הישג של אף אחד מהם

האפקט ההירואי שלה היה נטו מהעריכה וממבנה המשחק, לא בגלל דברים שהיא עשתה ותכננה, יכולת לשים כל אחד אחר מאולונג יחד עם קורור כיחיד בשבט והוא היה מגיע לאותה תוצאה איתם ואולי אפילו יותר טוב

Confide In Omer

New member
כל מה שמסביב לא משנה

עצם העובדה שהיא שרדה את ההדחות, לא משנה איך ואיזו עריכה היא קיבלה - זה עדיין הישג. אולי זה לא מרשים מבחינתך, אבל זה עדיין משהו שאף אחד מהשבט שלה לא הצליח לעשות.

Confide In Omer

New member
עונה מתסכלת!

אהבתי מאוד את אולונג ומשבט קורור ממש לא היה לי אכפת, ככה שלראות אותם מפסידים כל שבוע היה מאוד מבאס ומתיש.
סטפני היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא אחד השורדות האהובות עליי. מקווה שתחזור לשחק פעם רביעית, כי את הפעם הקודמת אני מעדיף לשכוח

מאוד לא אהבתי את הפיינל 3, ושלושתם היו בלתי נסבלים, אבל בגלל שאני אוהב ששחקנים מעונות מוקדמות חוזרים לשחק, דווקא הייתי שמח לראות אותם שוב.
עוד שחקנים שהייתי רוצה שיחזרו: בובי ג'ון, אנג'י וגרג.

Bar EL

New member
העונה הראשונה שצפיתי (אחרי גבון)

והראשונה כחלק מהשלמת הסדרה שלי.
מהסיבה הזו יש לי חיבה אליה וסהכ אהבתי אותה, ממש אהבתי את סטפני ואת סיפור האנדרדוג שלה ולאחר שהודחה לא ממש אהבתי אף אחד אבל מאוד הערכתי את טום והמשחק שלו.
בדיעבד עונה לא משהו אבל עדיין זוכר אותה באור חיובי (עד שאראה שוב).

עונה שנהרסה במו ידי ההפקה

רק בגלל מוטיב המלחמה. ההפקה יכלה לעשות עונה נורמלית של הישרדות, לערבב את השבטים בפרק 5 או משהו (ועדיין סיכוי סביר שאולונג היו עוברים פאגונגינג, אבל עדיף על מה שהיה), אבל לא, הם היו חייבים לעשות ששבט אחד יכבוש את השני. אחרי ההדחה של ג'יימס קורור היו ביתרון מספרי כל-כך גדול, שהם לא יכלו להפסיד שום אתגר יותר.

לא שזה כל-כך משנה, כי היחיד מהעונה שהפגין משחק אסטרטגי טוב מספיק כדי להצדיק עונה שנייה הוא טום. סטף אמנם גיבורה ושורדת והכול, אבל שוב, בעונה נורמלית עם ערבוב היא לא נשארת לבד, ואולי אפילו מודחת לפני המיזוג.

Uri04

New member
צדק לג'ונת'ן ו-וונדה!

תראו איזה קטע. 14 שנה חלפו ואני עדיין עצבני על הסיכול הממוקד שעשו לשני המסכנים האלה. לחשוב שהשניים האלה עברו את כל תהליך האודישנים, הכינו את עצמם למשחק, טסו עד לפלאו ואז הודחו מהמשחק טכנית לפני שבכלל קיבלו צ'אנס לשחק זה כל כך לא הוגן! למה הם לא היו הראשונים שהוצא להם לחזור לעונת הצ'אנס הנוסף?? אפילו פרססקווסקוה קיבלה צ'אנס נוסף להיות מודחת ראשונה, אז למה לא וונדה היפיופה וג'ונת'ן הסקס-בוט?

כל כך קיוויתי שטוויסט שבט המודחים יחזור גם בעונה הזאת ונזכה לראות את וונדה חוזרת לקורור ושרה להם את "ווי אר סורבייבורז!" עד שהאוזניים שלהם מדממות והם חוטפים שבץ מוחי, אבל לאאא... במקום זאת קיבלנו את סטפמי מחסלת את השבט של עצמה ומתבכיינת את עצמה לדעת בעוד שטום צד כרישים ונח על זרי הדפנה כל הדרך לניצחון. אם לפחות היו זורקים לנו משהו. משהו! נגיד, קארין וקייטי הולכות מכות וקייטי יושבת על קארין עד שהשנייה נופחת את נשמתה, או קובי משתמש בג'אנו האנורקסית (זוכרים אותה?
) כקיסם לנקות בין השיניים, או הילידים עורכים פשיטה על החוף ומקריבים את ג'ף כקורבן לאלים שלהם. משהו!

איזה פיספוס של עונה.
ג'ן RIP

sapir aloud555

New member
לגמרי

הודחו סתם. וונדה הייתה דופקת לכולם את השכל
כל פעם שאני רואה את השרשורים האלו אני רוצה להשתתף אבל הזיכרון שלי לא משהו. ראיתי את רוב העונות הישנות פעם אחת בבינג', אז חוץ ממהלכים ודמויות בולטות אני לא זוכרת המון. הדבר שהכי הרגיז אותי (חוץ מזה שאולונג התפרקו כי עודדתי אותם מההתחלה) זה שאיאן פרש אחרי 12!! שעות של אתגר. מה זה היה?!
&nbsp
מישהו יכול להזכיר לי למה כולם שנאו את ג'אנו? גם ג'ף לא מת עליה

נראה לי בעיקר כי היא ביקשה שידיחו אותה

מה שלפחות נתן לסטף עוד 3 ימים במשחק

Seosi

New member
עונה MEH

ממש אהבתי את סטפני פה, כי היא באמת הייתה האנדרדוג שקשה היה להיות נגדה. בגואטמלה, זה כבר סיפור אחר. אני חושב שמצד אחד טום הוא מנצח ראוי, הוא כן היה אסטרטג וזכה במספר רב של חסינויות, אבל מצד שני, הוא אף פעם לא היה במועצת שבט לפני האיחוד (שלא קרה) אז אני לא יודע עם הוא היה ממשיך להישאר במשחק כי אני יודע שגרג חשב על להדיח אותו. גם קייטי ניסתה לארגן להדיח אותו, אבל קארין...

חובה להחזיר את אנג'י לעוד עונה!!!

למעלה